Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VII - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-24, 09:51   #661
ona1010
Raczkowanie
 
Avatar ona1010
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: DE / HH
Wiadomości: 352
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VII

wowczyk- tez mam sukienke bez ramiaczek i Pani w salonie zaproponowala mi, ze mi wszyja miseczki, tak jak Aga pisala, wtedy nie musisz juz biustonosza zakladac, a sukinia i tak bedzie sie na biodrach trzymac.
ona1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 10:01   #662
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VII

Czesc

Wczoraj udało nam sie rozwiesc 5 zaproszen Było tak sobie. W następną niedziele następna tura.

Wowczyk
moja suknia ma wszyste pod biustem paski jakies takie dzieki którym suknia trzyma sie przy biuscie Ja nie chciałam miec stanika, ale raczej bede miała pod suknia.

W piatek i sobote stoje w Billi na promocji-czekolady:/ Ale dobrze płacą-chociaz tyle.

Znow brak pracy dał mi znac, a to dzieki mojej rodzince, która oczywiscie musiała dodac swoje 3 grosze... Rok temu jak zamawialismy sale itd. pracowałam i nie moja wina, ze mnie zwolnili, to co mielismy odwołac wszystko? Łoj, ja to wykoncze się

Edytowane przez justys1358
Czas edycji: 2010-05-24 o 10:03
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 10:46   #663
ninuska
Zadomowienie
 
Avatar ninuska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 340
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VII

Jej, ale miałam noc... jakieś głupoty mi się w kółko śniły
Koncert Golców był super, szkoda tylko, że nie za wiele miejsca było w tym parku.

Aaa byłam na targu i ( u tej pani co mówiłaś mehja ) znalazłam jedną jedyną parę butów o kolorze jaki szukam).http://moda.allegro.pl/item104659421...we_roz_38.html
Akurat taki model. Na "żywo" ładniejsze bo satynowe- te są ze skóry). Jak nic nie znajdę jeszcze to chyba je wezmę.
__________________
K.CZ. (F).

ninuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 10:50   #664
Viris
Zakorzenienie
 
Avatar Viris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tego nawet ja nie wiem...
Wiadomości: 4 224
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VII

Cześć dziewczyny, tak dawno mnie nie było że przegapiłam całą poprzednią część.
U mnie bez zmian i nie wpadłam zawiadamiać o terminie ślubu, dalej czekam na pierścionek

W wolnej chwili poczytam co u Was się działo. Pozdrawiam serdecznie!!!
__________________




18,8 kg mniej od 26.01.2007 . Zamiast XL - M/S
Viris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 10:53   #665
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VII

Witaj Viris moze sie doczekasz

Kurcze chciałam isc na miasto, ale wczesniej padało, teraz to nie wiem czy znow cos bedzie kropic czy nie:/ Ale pogoda, nic pewnego.

Edytowane przez justys1358
Czas edycji: 2010-05-24 o 10:55
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 11:23   #666
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VII

Cześć
my już wróciliśmy z miasta, załatwiliśmy pare spraw. deszczyk nas złapał ale malutki i zaraz przeszedł. Więc Justys idź Ladnie się teraz znowu zrobiło i ciepło.

Ninuska a po ile ma ta pani buty? Takie satynowe ładne są

Viris ale daaawno cię nie było

Justys a te promocje z Billi to z Urzędu Pracy masz?
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 11:31   #667
ninuska
Zadomowienie
 
Avatar ninuska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 340
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VII

mehja za te powiedziała mi 96 zł. To tanio bo na allegro 150 kosztują.
__________________
K.CZ. (F).

ninuska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-24, 11:34   #668
Viris
Zakorzenienie
 
Avatar Viris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tego nawet ja nie wiem...
Wiadomości: 4 224
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VII

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
pani Gabrysia ma salon na Iłżeckiej obok Galerii Przedmiotu. Ma ok. 30 lat i robi mocny makijaz kontakt do niej jest na pierwszej stronie w naszej liście z usługami
Pani Gabrysia wygląda na dużo młodszą niż jest
Dokładny adres to Ul. Iłżecka 23
Na mocny makijaż można u Niej liczyć, mnie umalowała na wesele przyjaciółki.
__________________




18,8 kg mniej od 26.01.2007 . Zamiast XL - M/S
Viris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 11:34   #669
madziaciu
Zadomowienie
 
Avatar madziaciu
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: TOSik
Wiadomości: 1 347
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VII

Witam i ja po weekendzie. U mnie bez zmian, nauka i stres.
Justys gratuluje poprawki. Dobrze ze wszystko masz juz za soba. Ciekawe jak u nas bedzie z proszenie, ale ja zawsze sie wszystkim stresuje to i tym pewnie też.
Ninuśka buty bardzo ładne, jeszcze jak mówisz ze satynowe to juz w ogóle...
Chciałabym przypomnieć wszystkim, którzy korzystają z forum ze jest to miejsce wymiany zdan i opinii - różnych w zależności kto co uważa za słuszne. Wszystko co pisałam, pisałam subiektywnie i tylko prawde, nikogo nie obraziłam. Nasze opinie powinny być odbierane mobilizująco a nie wykorzystywane do niegrzecznych "pyskówek".
To chyba tyle...
madziaciu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 11:36   #670
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VII

Cytat:
Napisane przez madziaciu Pokaż wiadomość
Chciałabym przypomnieć wszystkim, którzy korzystają z forum ze jest to miejsce wymiany zdan i opinii - różnych w zależności kto co uważa za słuszne. Wszystko co pisałam, pisałam subiektywnie i tylko prawde, nikogo nie obraziłam. Nasze opinie powinny być odbierane mobilizująco a nie wykorzystywane do niegrzecznych "pyskówek".
To chyba tyle...
Madzia co się stało?

Ostrowczanka
masz pw ode mnie

Edytowane przez mehja
Czas edycji: 2010-05-24 o 11:50
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 11:42   #671
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VII

No właśnie - o co chodzi?
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-24, 11:53   #672
blancanet
Raczkowanie
 
Avatar blancanet
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 210
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VII

Cześć dziewczyny, marzy mi się plener w makach, czy widziałyście gdzieś może takie miejsce? wczoraj zjeździłam wszytskie nasze okolice i nic, może wy wiecie gdzie znajdę dużo maków??? wiem, że kiedyś już pisałyście o miejscach na plener ślubny, ale nie pamiętam w której to było części, jakby wam się chciało jeszcze raz do tego wrócić to napiszcie proszę, dzięki z góry, pozdrawiam serdecznie.
blancanet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 12:00   #673
waniliaania2009
Wtajemniczenie
 
Avatar waniliaania2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Malopolskie
Wiadomości: 2 236
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VII

Cytat:
Napisane przez ona1010 Pokaż wiadomość
waniliania- pamietasz? mialas pokazas nam brzuszek ja narazie jeszcze nie mam sie czym pochwalic, niby to juz koniec 16 tyg czyli 4 mies, a brzuszka prawie wcale nie mam, leciutko zaokraglony. Pewnie dzidzius do wesela czeka, zeby mamuska w sukienke sie zmiescila, a pozniej pojdzie na calosc i brzuszek mi urosnie
mialam robic sobie sesje, ale zapomnialam ;( dzis zrobie sobie sama to wam wkleje, ale wieczorem, bo po pracy ide na korki z ang.
Ja tez w tym tygodniu nie mialam nic brzuszka, moj zaczal sie pojawiac ok 21 tyg, a teraz w 23 mam wielki, zreszta same zobaczycie wieczorem cos wkleje. Do 20 tyg nie masz sie o co martwic, bo bedz\iesz miala prawie niewidoczny.

Blancet- teraz makow to raczej nie znajdziesz zwlaszcza po takiej pogodzie. Ja mialam plener w makach- rok temu 5 lipca. A gdzie bylo to pole- jak sie jedzie samochodem do Kielc przez Kunow, to jedziesz potem za Kunowem taka droga cienka- po obu stronach masz pola i tam bylo pelno makow. Ja ta droga jezdze do Krakowa wiec tam je zauwazylam.

Edytowane przez waniliaania2009
Czas edycji: 2010-05-24 o 12:11
waniliaania2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 12:08   #674
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VII

Blancanet bo jeszcze za wcześnie na maki ale w drugiej połowie czerwca i na początku lipca zobaczysz jak ich pełno będzie wszędzie. gdzie nie pojedziecie za Ostrowiec to będą pola maków
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 12:24   #675
Viris
Zakorzenienie
 
Avatar Viris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tego nawet ja nie wiem...
Wiadomości: 4 224
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VII

Cytat:
Napisane przez beatrice1234 Pokaż wiadomość
Ta pierwsza mi sie podoba ja nie wiem co z tą bielizną, mam problem z rozmiarem, zawsze nosiłam standardowe 75B ale teraz czytam ze powinnam nosic 70 D, niewiem. Kiedyś zamawiałam podobną z pierwszego linka i byłam zadowolona
Ja przeliczyłam sobie rozmiarówkę staniczków (w moim wypadku raczej cieżkiego opancerzenia biustu) i powiem szczerze że jestem bardzo zadowolona.

Kiedyś kupowałam 80D, potem w jakimś saloniku poradzono mi 75E. O kupnie bielizny przez internet mogłam tylko pomarzyć. I pomarzyłam, teraz kupuję bez problemu i wszystkie leżą idealnie, dodatkowo biust jest tam gdzie powinien i staniki po 150 zł nie idą po miesiącu do kosza jako bezkształtne formy. A rozmiar mój 70G

Przy okazji pobytu w Lublinie wybrałam się do sklepu i obkupiłam się ogromnie. Adres sklepu to Al. Kraśnicka 34 (odcinek między ul. Zana i
Boh. Monte Cassino. Bardzo fajna obsługa, od razu zniżki i bardzo duży wybór i dla mniej i dla bardziej obdarzonych (pokrzywdzonych) przez naturę.

O udało mi się odszukać zdjęcie jednego kompletu:
http://www.elizabethslingerie.ca/ima...reya_bra_l.jpg
__________________




18,8 kg mniej od 26.01.2007 . Zamiast XL - M/S
Viris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 12:44   #676
ninuska
Zadomowienie
 
Avatar ninuska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 340
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VII

madziaciu dzięki, też mi się podobają. No i właśnie- co się stało??
__________________
K.CZ. (F).

ninuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 13:27   #677
wowczyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 242
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VII

Cytat:
Napisane przez azakowana Pokaż wiadomość
Wowczyk możesz poprosic panie w salonie, żeby wszyły Ci miseczki do sukienki.
Wspominały o czymś takim, tylko ja nie wyobrażam sobie jak to niby ma działaćchyba powinnam kupić stanik ciasny pod biustem?

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Cytat:
Napisane przez beatrice1234 Pokaż wiadomość
Nie pytałam, bo od razu mnie z tropu zbiła, jak powiedziałam ze widziałam własnie sliczny z peoni, stwierdziła ze w internecie to bukiety są ze sztucznych kwiatów po to zeby móc zdjęcie zrobić. No to jak ja mam wybrać bukiet?!! ech... Nie wdawałam sie dalej w szczegóły, pojde jak bedzie p. Ela.
Ale zapytam o gozdziki tez.
Już wiem na pewno ze to goździk, zródło tu http://www.aranzeria.com/projekt-ama...-gozdzik-2100/
Ja też rozmawiałam z panią Elą o bukiecie z peoni i odpowiedziała to samo co Tobie jej mama, że szybko się rozwiną. Ale nie bardzo wiem o co chodzi, bo rozwinięte też są ładne i jak dla mnie można chyba kupić takie bardziej zamknięte i z nich zrobić bukiet, żeby się rozwinęły i wygądały tak jak powinny!

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Cytat:
Napisane przez ona1010 Pokaż wiadomość
wowczyk- tez mam sukienke bez ramiaczek i Pani w salonie zaproponowala mi, ze mi wszyja miseczki, tak jak Aga pisala, wtedy nie musisz juz biustonosza zakladac, a sukinia i tak bedzie sie na biodrach trzymac.
Ale miseczki wszywają od tego biustonosza, który im przynoszę, tak? Czy mają swoje jakieś? Podpowiedzcie dziewczyny, bo ja się nie znam na tym...
wowczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 13:28   #678
madziaciu
Zadomowienie
 
Avatar madziaciu
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: TOSik
Wiadomości: 1 347
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VII

Wowczyk ja miałam miseczki wszyte do sukienki na studniówke, ona sama była niewypałem ale miski nawet wygodne i usztywniają to czego ja nie mam
Viris to masz czym oddychać. ) Ja niestety nie i gdybym miała "tym" oddychac to szybko bym sie udusiła Aż wstyd sie przynać :jezyk:
Aaa i dzis na obiad, Wasz ulubiony krupnik
A co sie stało to nie bede pisac na forum.
madziaciu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 13:28   #679
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VII

Mehja gdzie tam z urzedu, cos Ty, mama mi załatwiła, tak samo jak w tamtym roku na przyprawach. Teraz bedzie ciezko cos "sprzedac"cos tak czuje, ale serdecznie zapraszam Mam nadzieje ze nie bede miała jakiegos głupiego stroju

Byłam na miescie z zamiarem kupna bielizny i nigdzie nie ma takiej jak ja chce. Tutaj gdzie rumuny mieszkały, nie ma babka juz staników, schodzac w dół na Siennienskiej, jest mały sklepik i tam pare staniczków było ładnych, ale dobrac dół do tego to nie bardzo. W waskiej uliczce tez nie ma wyboru. Gdzie moga jeszcze byc? Na targu nie patrzyłam jeszcze.

Odkryłam niby salon z sukniami czy komis- Nadja, jest on obok koscioła Michała tutaj z tej str. co sklep z tymi ziołami itp. po przeciwnej stronie zchodzi sie w doł, widziałam tam ładny welon za 70 zł. Ciekawe czy by mi taki pasował.
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-24, 13:30   #680
wowczyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 242
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VII

Cytat:
Napisane przez justys1358 Pokaż wiadomość
Znow brak pracy dał mi znac, a to dzieki mojej rodzince, która oczywiscie musiała dodac swoje 3 grosze... Rok temu jak zamawialismy sale itd. pracowałam i nie moja wina, ze mnie zwolnili, to co mielismy odwołac wszystko? Łoj, ja to wykoncze się
Rodzina pewnie też przeżywa przygotowania do wesela i nawet nie przypuszczają, że niektóre słowa mogą Cię zranić! Myślę, że tak jak większość nie do końca zdawali sobie sprawę jaki to koszt duży i teraz po prostu się denerwują!
wowczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 13:33   #681
madziaciu
Zadomowienie
 
Avatar madziaciu
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: TOSik
Wiadomości: 1 347
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VII

Cytat:
Napisane przez wowczyk Pokaż wiadomość


Ale miseczki wszywają od tego biustonosza, który im przynoszę, tak? Czy mają swoje jakieś? Podpowiedzcie dziewczyny, bo ja się nie znam na tym...
Wszywają takie "surowe", sztywne, puste, same miseczki, nie od biustonosza. One na pewno takie mają... Ciekawe czy u mnie mają push up
madziaciu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 13:56   #682
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VII

Wowczyk ale to moj wujek mowił, jak juz dalismy zaproszenia. Ach szkoda słów. Az przykro mi sie zrobiło, jak zaczeli żartowac, ze bedziemy kątem u mnie mieszkac. Dla mnie to tez wcale nie jest dobre rozwiązanie.

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Dziewczyny taki welon delikatny tylko ze z cyrkoniami by mi pasował tzn.do sukni? http://sklep.kozle.com/product_info....588173cc10bc73
albo taki http://www.suknieslubne-nikol.pl/skl...order=7&id=302tylko ze te kamyczki nie będa tak jak tu w rzędzie tylko w takich skupisakach po pare. Albo jaki proponujecie? Bo w salonie to mi nie pokazały kobitki żadnego, który by pasował, wiec nawet nie mam żadnej orientacji. A suknie to wiecie jaka mam nie?

Edytowane przez justys1358
Czas edycji: 2010-05-24 o 13:37
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 14:09   #683
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VII

Justyś według mnie ten pierwszy lepszy - w tym drugim za dużo tych kryształków.
Ja sama miałam welon z kryształkami
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 14:10   #684
madziaciu
Zadomowienie
 
Avatar madziaciu
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: TOSik
Wiadomości: 1 347
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VII

Ja bym wybierala pod te Twoje falbanki. Wydaje mi sie ze ten drugi by pasował, ogólnie mi sie on podoba.
No rzeczywiście jest z czego żartować, ludzie to czasem nie myślą. Nie wszyscy mają wszystko z góry łatwo...
madziaciu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 14:39   #685
beatrice1234
Rozeznanie
 
Avatar beatrice1234
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 761
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VII

Ludzie to maja tupet, niestety nie każdy ma bogatych rodziców którzy kupią mieszkanie, samochód itp... I nie każdy ma pracę dzieki której z marszu może pozwolić sobie na mieszkanie. Ja też słyszę docinki tego typu. Nie przejmuj sie.
Podobaja mi sie obydwa welony i wydaje mi sie ze badą pasowac do Twojej sukni, z tym ze w tym drugim mniej tych kamyczków bym dała
__________________

beatrice1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 14:48   #686
Viris
Zakorzenienie
 
Avatar Viris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tego nawet ja nie wiem...
Wiadomości: 4 224
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VII

Cytat:
Napisane przez Ostrowczanka Pokaż wiadomość
Znalazłam mieszkanko . Fajowe, odnowione, niedrogie w fajnym punkcie i można mieć zwierzaki .
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez justys1358 Pokaż wiadomość
Witaj Viris moze sie doczekasz

Kurcze chciałam isc na miasto, ale wczesniej padało, teraz to nie wiem czy znow cos bedzie kropic czy nie:/ Ale pogoda, nic pewnego.
Na pewno, robimy małe postępy (w weekend dostałam malutki wisiorek na łańcuszku). Pogoda jest okropna, 5 minut słońca aż oczy wypala 10 minut chmur burzowych i tak w kółko

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
Viris ale daaawno cię nie było

Troszkę się u mnie działo niestety. Ale powinnam teraz zaglądać i cieszyć oko szczęśliwymi mężatkami

Cytat:
Napisane przez blancanet Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, marzy mi się plener w makach, czy widziałyście gdzieś może takie miejsce?
Tak jak dziewczyny pisały trochę za wcześnie, ja kojarzę maki na trasie kolejki wąskotorowej Marcule->Iłża.

Cytat:
Napisane przez madziaciu Pokaż wiadomość
Viris to masz czym oddychać. ) Ja niestety nie i gdybym miała "tym" oddychac to szybko bym sie udusiła Aż wstyd sie przynać :jezyk:
Aaa i dzis na obiad, Wasz ulubiony krupnik
No widzisz jak nie urok to.... Ty się udusisz ja się hiper-wentyluje
A krupniczek ja akurat lubię
__________________




18,8 kg mniej od 26.01.2007 . Zamiast XL - M/S

Edytowane przez Viris
Czas edycji: 2010-05-24 o 14:51
Viris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 14:48   #687
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VII

Justys nie wiem jak wujek mógł ci cos takiego powiedzieć nie smuć się. Welon podoba mi się bardzo ten pierwszy

Wowczyk a z tymi miseczkami to tak jak Madziaciu pisała, wszywają ci same miseczki, które powinny idealnie trzymać biust tak, ze nawet staniczek nie będzie potrzebny. Ale możesz go mieć.
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 16:15   #688
waniliaania2009
Wtajemniczenie
 
Avatar waniliaania2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Malopolskie
Wiadomości: 2 236
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VII

Nieudane zdjecia bo sama nie umie zrobic. Ale obiecalam, wiec wklejam.
Ja wlasnie przyszlam z pracy i zmykam zaraz na korki.

Justys- welon 1 mi sie bardziej podoba. A co do wojka to ze wam tak powiedzial, to swinka pigi z niego na maksa.

Edytowane przez waniliaania2009
Czas edycji: 2010-05-24 o 16:18
waniliaania2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 16:19   #689
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VII

Ładny brzusio, ale zakryty

Słyszałyscie ze padła w sobote wygrana w Lotto w Ostr?
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 16:20   #690
waniliaania2009
Wtajemniczenie
 
Avatar waniliaania2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Malopolskie
Wiadomości: 2 236
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VII

Cytat:
Napisane przez justys1358 Pokaż wiadomość
Ładny brzusio, ale zakryty

Słyszałyscie ze padła w sobote wygrana w Lotto w Ostr?
mi o tym kolega z pracy dzis powiedzial oj ale ktos mial szczescie.
Golego brzuszka nie pokaze, bo sie wtydze
waniliaania2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:04.