Panny MŁode Śląsk ;) - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-24, 09:17   #3961
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Właścicielka ma w Dąbrowie Górniczej dwa salony. Jeden to MAJA, a drugi bez konkretnej nazwy SALON SUKIEN ŚLUBNYCH po prostu pisze nad wejściem. Ten drugi jest koło antykwariatu. I tam właśnie zamawiałam. Mają suknie firmy SPOSABELLA. nie otwiera mi się ta strona, a szkoda bo bym się wypowiedziała

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Sprostowanie: NIE "MAJA" A "MARTA" ten drugi salon się nazywa- pomyliły mi się nazwy- przepraszam....
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 09:32   #3962
m_zlosnica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 31
GG do m_zlosnica
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Hej Kobitki

mam taki ogromny problem, który mnie dobija...w dalszym ciągu nie mam fotografa + kamerzysty A bardzo bym chciała żeby to była jedna firma i żeby nie było to drogiee!
Czy możecie coś polecić ?
__________________
Razem od :

17.04.2009

Zaręczyny:

30.12.2009

Ślub:

14 Maj 2011
m_zlosnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 10:24   #3963
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez m_zlosnica Pokaż wiadomość
Hej Kobitki

mam taki ogromny problem, który mnie dobija...w dalszym ciągu nie mam fotografa + kamerzysty A bardzo bym chciała żeby to była jedna firma i żeby nie było to drogiee!
Czy możecie coś polecić ?
A nie lepiej sobie znaleźć sobie osobno fotografa i kamerzystę - szczególnie, że w większości przypadków, jak jest to jedna firma to fotograf jest kiepski albo kamerzysta.(oczywiście są wyjątki).


Ja w tym roku miałem promocyjne ceny -zależało mi na jak największej liczbie klientów(Reklama, zadowolony klient poleca innym moje usługi) Najpopularniejszy pakiet miałem za 1000 zł a najtańszy fotograf w zestawie z video był za 700 zł. Tylko, że pakiet był mniejszy, jakość do pupy i zdjęcia na płycie dvd a ja dawałem w pakiecie:

  • 100 odbitek w formacie 15x21 w albumie
  • Min. 250 ujęć na DVD (w dwóch kopiach)
  • Prezentacja DVD z podkładem muzycznym

Także nie skupiaj się tylko na firmach, które oferują foto + video a poszukaj może osobno bo możesz znaleźć wyższą jakość i nawet taniej

Edytowane przez Emir1994
Czas edycji: 2010-05-31 o 09:51
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 10:32   #3964
kotek6
Rozeznanie
 
Avatar kotek6
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 593
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

m_zlosnica osobiście mogę ci polecić http://www.annastudio.pl/ znajomi mieli od nich film i zdjęcia i cenowo to wychodzi za cały fotoreportaż z dnia zaślubin ok.500 fot - 1800 zł, sama sesja zdjęciowa ok 40 ujęć - 800 zł, film w jakości SD PAL od 1400 zł, są tez tam inne dodatki np fotoksiążki ... znajomi mieli sesje i film od nich zdjęcia z sesji ładne, bardzo kolorowe, a film ciekawie porobiony z różnego rodzaju wstawkami (klipami np podsumowującym całość) nie nudny ... nie jest to bardzo drogie jak no MPSTUDIO ale warte napisania do nich ........................j a ich raczej nie bedę mieć by uniknąć porównania z tamtym ślubem
__________________
poznaliśmy się 05.11.2007

ślub 07. o7. 2012
kotek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 12:39   #3965
Knefel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 70
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

i nkt nic nie wie o Baronie w orzeszu-woszczycach??? ale cyba sie tam jednak zdecydujemy, bo naprawde jest przeppieknie - las, woda, drewniany domek...
Bedziemy robić w czwartek chyba w oże ciało i za 140 zł/osobę

http://www.dworszczepanskich.pl/baron.html
Knefel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 13:07   #3966
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość

Sprostowanie: NIE "MAJA" A "MARTA" ten drugi salon się nazywa- pomyliły mi się nazwy- przepraszam....
http://sukniemaja-prawda.blog.pl/ teraz spróbuj
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 14:06   #3967
m_zlosnica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 31
GG do m_zlosnica
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

z
__________________
Razem od :

17.04.2009

Zaręczyny:

30.12.2009

Ślub:

14 Maj 2011

Edytowane przez m_zlosnica
Czas edycji: 2010-05-24 o 14:08
m_zlosnica jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-24, 20:39   #3968
buzka86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 62
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Knefel Pokaż wiadomość
i nkt nic nie wie o Baronie w orzeszu-woszczycach??? ale cyba sie tam jednak zdecydujemy, bo naprawde jest przeppieknie - las, woda, drewniany domek...
Bedziemy robić w czwartek chyba w oże ciało i za 140 zł/osobę

http://www.dworszczepanskich.pl/baron.html
Jest tam bardzo ładnie - nie byłam tam na żadnym przyjęciu ale widziałam wystrój. Jedyne co mnie zastanawia to podana przez ciebie cena - jesteś pewna że koszt to 140 zł? Wg mnie Szczepański wyżej sobie liczy swoje usługi.
buzka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 20:50   #3969
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez m_zlosnica Pokaż wiadomość
Hej Kobitki

mam taki ogromny problem, który mnie dobija...w dalszym ciągu nie mam fotografa + kamerzysty A bardzo bym chciała żeby to była jedna firma i żeby nie było to drogiee!
Czy możecie coś polecić ?

Ja mam foto+wideo jednej firmy.
Jeden koleś robi świetne zdjęcia, drugi nagrywa a razem montują bardzo ciekawie, na kilku płytach (by główny film z wesela nie był zbyt nudny). W dodatku mam wpływ na to, co znajdzie się na płycie i dopiero po zatwierdzeniu przez nas że tak to może wyglądać gościu nagrywa
Niestety tanio to nie wyjdzie....
Musiałam trochę czasu przekonywać TŻta by wybrać właśnie ich, bo on chciał coś tańszego- ale niestety wszystkie tańsze opcje nie spełniały moich oczekiwań, bo albo gościu kręcił jak leci i wszystko nagrywał na CD , albo zdjęcia takie, jak bym hmmm np sama je wykonała cyfrówką . Postawiłam więc na jakość skoro ma to być pamiątka na całe życie
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 09:40   #3970
Isia83
Zadomowienie
 
Avatar Isia83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 471
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
... niestety wszystkie tańsze opcje nie spełniały moich oczekiwań, bo albo gościu kręcił jak leci i wszystko nagrywał na CD , albo zdjęcia takie, jak bym hmmm np sama je wykonała cyfrówką . Postawiłam więc na jakość skoro ma to być pamiątka na całe życie
Mamy z narzeczonym to samo podejście, teraz weźmiemy byle tanie a za powiedzmy 10 lat będziemy źli na siebie, że poskąpiliśmy te parę stówek i mamy byle jakie zdjęcia. Bo spora część "fotografów" ślubnych, których strony i portfolia obejrzałam w necie to po prostu goście, którzy kupili sobie lustrzankę cyfrową, ze dwa szkła i cykają zdjęcia, takie, jakie ja sama mogłabym zrobić nie mając właściwie większego pojęcia o fotografii, nie ukończywszy żadnego kursu czy szkoły... A biorą za to też duże pieniądze. Więc zamiast zapłacić powiedzmy 1200 zł oszustowi, pseudo fotografowi, który nie umie nic więcej niż ja wolę dać te parę stówek więcej ale zapłacić komuś, kto się na tej robocie zna i kto zrobi nam zdjęcia, które za każdym razem będą wzbudzały nasz zachwyt, no i komuś kto inwestuje w siebie i sprzęt. Przy wyborze mojego fotografa dużą rolę też zagrało to, że wiem, że facet ma bardzo jasne obiektywy (czyli nie bedzie nam w kościele walił fleshem po oczach), że ma dobre obiektywy - czyli żeby zrobić dobre dokładne zbliżenie np. podczas przysięgi nie będzie nam się pchał z obiektywem pół metra przed gęby, no i wiem, że na zdjęcia zawsze ma dwa aparaty - sprzęt mimo, że bardzo dobrej jakości, nie można być w stu procentach pewnym, że nie zawiedzie. A przecież powtórki ślubu nie będzie...

I jesli chodzi o moją opinię, to boję się firm typu foto+video. Raczej kieruję się zasadą, że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego.
Sprzęt fotograficzny i sprzęt do video jest cholernie drogi, więc mało która firma może sobie pozwolić na inwestowanie i w to i w to, zawsze coś będzie kosztem czegoś - albo super film, ale zdjęcia średnie, albo na odwrót. Pewnie są chlubne wyjątki, ale raczej nie jest ich wiele.

A pochwalę się, ze w sobotę byliśmy na weselu posłuchac naszego zespołu i podpisać umowę. Wiedzieliśmy , ze to dobry zespół, bo część muzyków znamy osobiście, słyszeliśmy demo, ale to co zobaczyliysmy na żywo po prostu nas zmiażdżyło... Na którego instrumentalistę by nie popatrzył, każdy po prostu wymiatał... do tego świetnie się bawili na scenie i świetnie bawili gości Jesteśmy ogromnie zadowoleni i przeszczęśliwi. Całą drogę do domu potem jechaliśmy w milczeniu i tylko z bananami na gębach
__________________



Nasz dzien - 02.07.2011


Było cudownie...
kilka zdjęć...


Isia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 10:13   #3971
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Naszą firmę tworzą dwie osoby: pan fotograf i jego kolega kamerzysta. Jeden ma swój sprzęt i inwestuje tylko w foto, a drugi swój tylko wideo Razem sworzyli duet w którym chodzą po weselach, ale każdego też można zamówić osobno i wierzcie mi że obie usługi są na wysokim poziomie
Z resztą ważne że nam się podoba, bo tak na prawdę fajne wideo dla każdego znaczy co innego
Moja znajoma np twierdziła że takiego mieli ekstra kamerzystę że masakra. Pozyczyłam więc płytkę i jak oglądałam to nie mogłam uwierzyć własnym oczom!
Pan nagrał na płytke wszystko co nakręcił. wyglądało jak zero montażu! Było wszystko: nawet majenie samochodu przed domem Pana Młodego (jakieś 5-7 min filmu). różne przejścia przez korytarze, nie były powycinane fragmenty nieistotnych rozmów, a punktem kulminacyjnym było nagranie rodziców Państwa Młodych, stojących w kuchni przy oknie i rozmawiających o pogodzie. Że już nie wspomnę o różnych efektach wizualnych, na których się nie znam, ale okiem laika można było spostrzec np wspomniana scena z rodzicami przy oknie: za oknem słoneczna pogoda, w domu ciemno, więc postaci były takie ciemne, gdzie nie widać twarzy itp. bo swiatło było za nimi- no masakra to była dla mnie
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-25, 18:09   #3972
>>anka<<
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 61
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

.

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Cytat:
Napisane przez bezaczek7 Pokaż wiadomość
powiedzcie mi, miała może któraś z was albo byłyście na weselu w Skalnym Dworku w Brennej? albo słyszałyście coś o nim?

To wszytko zależy na ile osób plnujesz wesele, gdyz na wieksze ilości osób odbywa sie ono w "piwniy", podobno nie ma źle. Ale z terminami nie wiem jak. wiem że prawie w każdą sobotę w sezonie maja zajętą. Ogólnie słyszałam same pozytywne opinie. Njalepij jednak będzie jak wybierzesz się tam sama.

Edytowane przez >>anka<<
Czas edycji: 2010-05-25 o 18:07
>>anka<< jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 14:58   #3973
Knefel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 70
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez buzka86 Pokaż wiadomość
Jest tam bardzo ładnie - nie byłam tam na żadnym przyjęciu ale widziałam wystrój. Jedyne co mnie zastanawia to podana przez ciebie cena - jesteś pewna że koszt to 140 zł? Wg mnie Szczepański wyżej sobie liczy swoje usługi.
No my mamy dokładnie nie w DWOrze szczepańskich, a w Baronie (drewniana chata nad jeziorkiem , jak góralska) , od tego samego właściciela, niedaleko Dworku) W weekendy mają oni tam cenę 170-180zł za osobę, a my z racji że robimy wesele w czwartek będziemy mieli za 140. oczywiście wszystkie menu jest bez ciasta, napojów i %, ale i tak wychodzi taniej. Oczywiście dostaliśmy tez propozycje menu za 190 i więcej, ale już jest tego więcej i bardziej wymyślne. A BaARON jest naprawde piekny, osobiście jeszcze mi tam brakuje tylko moich kochanych gór
Pozdrawaim!
Knefel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 15:04   #3974
patula
Raczkowanie
 
Avatar patula
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 428
GG do patula
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Dziewczyny słyszałyście coś na temat Studia Mix z Gliwic?
http://www.studiomix.pl/?dz=1

A miał ktoś styczność ze studiem Video Light też z Gliwic?? http://www.videolight.pl/

Edytowane przez patula
Czas edycji: 2010-06-01 o 10:22
patula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 10:44   #3975
anika222
Zakorzenienie
 
Avatar anika222
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 953
GG do anika222
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Kochane krajanki jako zeszłoroczna śląska PM-ka slicznie proszę o głosiki w konkursie Vivy
__________________
-----------------------------------
Razem: 13.01.2003 --- 27.09.2008 --- 19.09.2009


"tylko spokój nas uratuje..piiiiip...
anika222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 12:57   #3976
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

a ktos może polecić florystkę z Katowic lub okolic
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 09:42   #3977
Knefel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 70
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
a ktos może polecić florystkę z Katowic lub okolic
Ja byłam na weselu w restauracji Villa Rossa w Katowicach. Bardzo ładna sala drewniana, wokół piekny ogród gdzie można zrobić zdjęcia, dobre jedzonko . Jedynym minusem była osobna sala taneczna na parterze a u góry siedziska.

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Tutaj podaje linki :
http://www.restauracjavillarossa.pl/
I jeszcze Gościniec śląski , podobno tez super :
http://www.zajazdgosciniecslaski.pl/przyjecia.html
Knefel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 09:56   #3978
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

ja prosiłam o namiary na florystkę czyt. kwiaciarkę, która potrafi wyczarować coś pięknego na kształt bukietu

co do villa rosa tak miejesce piekne to była pierwsza sala jaką odwiedziliśmy i mysleliśmy że juz nie trzeba szukać, ale własnie sala u góry to raczej kilka sal no i parkiet na dole
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 10:34   #3979
Knefel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 70
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

aaa no jakoś mi sie pobieżnie poczytało
Knefel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-31, 20:05   #3980
Knefel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 70
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Dziewczyny a znacie jakiegoś dobrego, nie za drogiego kamerzystę w okolicach Łaziska górne, Orzesze, Katowice ???
Knefel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 20:50   #3981
pati1920
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 309
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Knefel Pokaż wiadomość
Dziewczyny a znacie jakiegoś dobrego, nie za drogiego kamerzystę w okolicach Łaziska górne, Orzesze, Katowice ???
ja znam z sosnowca. będzie na naszym ślubie :http://bgfoto.pl/
cennik na stronie
__________________
Jesteśmy razem od 27.11.2004
Zaręczyliśmy się 9.11.2008
Nasz ślub 26.06.2010
pati1920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 09:15   #3982
lutien
Wtajemniczenie
 
Avatar lutien
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 319
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Czy któraś z Was słyszała opinie o Małym Dworku w Olsztynie pod Częstochową? My tam właśnie będziemy mieli slub i chciałabym się zorientować, co inni sądzą o tym miejscu.
__________________
"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem."
(Katharine Hadley )




lutien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 13:57   #3983
Senseds
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 302
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Knefel ja znam , z Gorzyc chyba, to jest k. jastrzebia Zdroju - 50km od Katowic. Jest fotografem i kamerzysta w jednym.
__________________
www.kroliki.net
Pomóż, zaadoptuj USZATE serduszko

Senseds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 19:40   #3984
Knefel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 70
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Senseds Pokaż wiadomość
Knefel ja znam , z Gorzyc chyba, to jest k. jastrzebia Zdroju - 50km od Katowic. Jest fotografem i kamerzysta w jednym.
Oj to chyba jednak troszkę za daleko Ale dzięki za odp. A o foto się nie musimy martwić na szczęście, bo dobra kumpela mojego TŻ robi fotki i będziemy mieli jako prezent ślubny
Czekam jeszcze na propozycje ))
Knefel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 10:30   #3985
LINDAXA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 12
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Ja znam fajnego kamerzystę ze śląska-info prześlę na priv
__________________
"....CO MNIE NIE ZABIJE...TO MNIE WZMOCNI...."
LINDAXA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 19:18   #3986
bezaczek7
Zakorzenienie
 
Avatar bezaczek7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 3 809
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

i jak wam lecą przygotowania? jest gdzieś uaktualnienie z datami?
bezaczek7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 09:08   #3987
Senseds
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 302
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Dziewczyny,czy w Kościele któraś z Was ma coś ' ekstra'? Tzn jakas dziewczynke która spiewa albo jakas piosenke na saksofonie czy cos w tym stylu ??
__________________
www.kroliki.net
Pomóż, zaadoptuj USZATE serduszko

Senseds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 09:27   #3988
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

no własnie ja nie mam jeszcze...
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 09:41   #3989
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Senseds Pokaż wiadomość
Dziewczyny,czy w Kościele któraś z Was ma coś ' ekstra'? Tzn jakas dziewczynke która spiewa albo jakas piosenke na saksofonie czy cos w tym stylu ??
chcialabym skrzypce ale zobaczczymy co z tego wyjdzie
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 10:00   #3990
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Senseds Pokaż wiadomość
Dziewczyny,czy w Kościele któraś z Was ma coś ' ekstra'? Tzn jakas dziewczynke która spiewa albo jakas piosenke na saksofonie czy cos w tym stylu ??
Nie.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:40.