Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011, cz.18 - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-25, 23:01   #4681
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

jestem, jestem

ćwiczyłyśmy z koleżanką wymowę


jutro wam napiszę odp., bo może więcej dziewczyn przeczyta

---------- Dopisano o 00:01 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:52 ----------

Dobranoc
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 23:02   #4682
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

dobranoc
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 23:09   #4683
Lanai
Zadomowienie
 
Avatar Lanai
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 062
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Czeeeść

Cytat:
Napisane przez lusesita23 Pokaż wiadomość
Nie no ja tez po imieniu, tylko dla jaj tak czasem
wiadomo,ze z rodzenstwem nie ma problemu
U mnie był, bo TŻa siostra jest ode mnie 12 lat starsza i na początku głupio mi było tak jej dawać na "tyczki"


Cytat:
Napisane przez Isia83 Pokaż wiadomość
Skutecznie to zniechęca do podejmowania jakichkolwiek kulinarnych eksperymentów...
Moja mama też jest z takich osób, co wszystko musi być po jej myśli i w kuchni czasem idą iskry. Więc się wycofuję. I TŻet wie, że ja po prostu nie mam jak się wykazać

Cytat:
Napisane przez sweetieSS Pokaż wiadomość
a macie już działkę? fajnie, że będziecie mieć dom
nam się też marzy i bralibyśmy kredyt na budowę gdyby nie to, że nie mamy go gdzie budować, na dzialkę wydamy tyle ile na dom
W takich chwilach doceniam naszą działeczkę Nie chce zapeszać, ale może jeszcze przed ślubem coś się ruszy z budową

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
hehhe no wlasnie tez studiowałam administracje a nei prawo wiec nei mam dokladnego rozeznania musze wziac sie za ustawy i poczytac
ale dziekuje za pomoc
Jak coś mądrego wyczytasz to daj znać

Cytat:
Napisane przez dottta Pokaż wiadomość
facet chciał nam 12 wcisnąć ale Tż mu powiedział że nam nie pasuje jest 15
Tak jak u mnie

Cytat:
Napisane przez sweetieSS Pokaż wiadomość
mi tez już parę osób powiedziało że młodo się zabrałam za dziecko,rodzinę, ale jak ktoś sobie doda 2-3 lata do mojego wieku, to już co innego, już "może mieć" jakby te 2 lata zrobiły przewartościowanie wartości w człowieku.

Ja nikogo nie krytykuję że zakłada rodzinę "późno" i tego samego oczekuje dla siebie każdy sobie żyje wg swojej woli i pomysłu a życie jest krótkie
Taaa, bo jak skończę studia to będę już strasznie poważną matroną gotową na zakładanie rodziny i rodzenie dzieci. Nie wiem, co by to miało zmienić w naszej sytuacji. Nie podoba mi się takie ocenianie. Komentarze koleżanek ze studiów jakbym szła na ścięcie conajmniej. "Czemu tak wcześnie?", "Co wam tak się zachciało?", "nie możecie poczekać?" sory, ale ja nie muszę się nikogo pytać kiedy jest na mnie czas. I do tego moje najbardziej ulubione pytanie koleżanek ze studiów (z którymi widzę się raz na dwa tyg., ale biedne martwią się o mnie): "To gdzie wy będziecie mieszkać?" z jakąś pogardą w głosie. Jak usłyszą, że u mnie to szok, kopara opada i bąkną coś pod nosem w stylu, że chyba dlatego nasze małżeństwo nie przetrwa Przecież nie muszę każdej tłumaczyć o budowie itd.

A i tak nic nie pobije jednego z pytań: "Chyba nie zamierzasz od razu zachodzić w ciążę?" kurcze, co jej do mojej macicy

Ludzie uważają, że jak oni robią to jest najlepiej, a inne opcje są be. Są różne sposoby na życie

Cytat:
Napisane przez lusesita23 Pokaż wiadomość
o

słodziaku no dobra to niech bedzie 18-19 lat wiemz,e z Toba jest inaczej i jasne-kazdy ma inny pomysl na siebie,zycie itd. i kazdy inne zdanie
moze inaczej: chodzilo mi o motywy NIEKTÓRYCH mlodych osob, abstahujac od naszych PMek, ktore wychodza za maz bo:
- facet je utrzyma,
- mam nie bedzie krzyczec
- nie chce jej sie uczyc/pracowac
i to takie pojscie po linii najmniejszego oporu. znam takie,dlatego mowie
Nie biorę slubu po to, by mnie ktokolwiek utrzymywał. Gdybym miała takie podejście szukałabym sponsora Moja mamcia na mnie nie krzyczy. Po ślubie zamierzam dalej studiować/pracować. Amen
__________________
Nasz ślub
Lanai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 23:20   #4684
hania207
Zakorzenienie
 
Avatar hania207
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6 465
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Cytat:
Napisane przez Lanai Pokaż wiadomość
Taaa, bo jak skończę studia to będę już strasznie poważną matroną gotową na zakładanie rodziny i rodzenie dzieci. Nie wiem, co by to miało zmienić w naszej sytuacji. Nie podoba mi się takie ocenianie. Komentarze koleżanek ze studiów jakbym szła na ścięcie conajmniej. "Czemu tak wcześnie?", "Co wam tak się zachciało?", "nie możecie poczekać?" sory, ale ja nie muszę się nikogo pytać kiedy jest na mnie czas. I do tego moje najbardziej ulubione pytanie koleżanek ze studiów (z którymi widzę się raz na dwa tyg., ale biedne martwią się o mnie): "To gdzie wy będziecie mieszkać?" z jakąś pogardą w głosie. Jak usłyszą, że u mnie to szok, kopara opada i bąkną coś pod nosem w stylu, że chyba dlatego nasze małżeństwo nie przetrwa Przecież nie muszę każdej tłumaczyć o budowie itd.

A i tak nic nie pobije jednego z pytań: "Chyba nie zamierzasz od razu zachodzić w ciążę?" kurcze, co jej do mojej macicy

Ludzie uważają, że jak oni robią to jest najlepiej, a inne opcje są be. Są różne sposoby na życie



Nie biorę slubu po to, by mnie ktokolwiek utrzymywał. Gdybym miała takie podejście szukałabym sponsora Moja mamcia na mnie nie krzyczy. Po ślubie zamierzam dalej studiować/pracować. Amen
a ja sie akurat kolezankami ze studiow mile zaskoczylam. W prawdzie widzimy sie 5 dni w tyg nie tak rzadko jak Wy, ale z entuzjazmem przyjeły informacje o zareczynach, a potem o ślubie. I moge z nimi pogadac o sukniach i roznych innych sprawach , chociaz zadna z nich ni planuje slubu.

Za to kolezanki z liceum mnie "przekresliły". No bo już nie warto sie ze mna zadawac bo ja bede miala meza, bede nudna albo juz jestem i skonczy sie moja młodosc, wolnosc itp..

Moja przyjaciolka tak mi mowi ze jak dam sobie od razu zrobic dziecko to mnie chyba udusi, ale z nia to co innego,

Ja nie szukam sponsora , a nie bede pracowala jeszcze przez jakies 3 lata po slubie. Więc takie gadanie też mnie lekko denerwuje...



no to ide do wyrka
__________________





hania207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 06:32   #4685
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Dzień dobry
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 06:43   #4686
Stysik
Zakorzenienie
 
Avatar Stysik
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 751
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

czesc
Cytat:
Napisane przez sweetieSS Pokaż wiadomość
j
kołacz-ciasto, jak zwał tak zwał
kołacz jest lepszy


dziewczyny ide na skazanie... prosze o kciukasy bede później
miłłego
__________________
Rise and rise again
until lambs become lions...




"Granice? Nigdy żadnej nie widziałem.
Ale słyszałem, że istnieją w umysłach niektórych ludzi."



Stysik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 06:50   #4687
sweetieSS
Zakorzenienie
 
Avatar sweetieSS
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 709
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Cytat:
Napisane przez hania207 Pokaż wiadomość
a ja sie akurat kolezankami ze studiow mile zaskoczylam. W prawdzie widzimy sie 5 dni w tyg nie tak rzadko jak Wy, ale z entuzjazmem przyjeły informacje o zareczynach, a potem o ślubie. I moge z nimi pogadac o sukniach i roznych innych sprawach , chociaz zadna z nich ni planuje slubu.

Za to kolezanki z liceum mnie "przekresliły". No bo już nie warto sie ze mna zadawac bo ja bede miala meza, bede nudna albo juz jestem i skonczy sie moja młodosc, wolnosc itp..

Moja przyjaciolka tak mi mowi ze jak dam sobie od razu zrobic dziecko to mnie chyba udusi, ale z nia to co innego,

Ja nie szukam sponsora , a nie bede pracowala jeszcze przez jakies 3 lata po slubie. Więc takie gadanie też mnie lekko denerwuje...



no to ide do wyrka
popatrz, mnie też kolezanki ze studiów wspierają i mogę z nimi o sukniach pogadać a te z liceum już dawno o mnie zapomniały, a jak byłam w ciąży to jedna z drugą miały niby do mnie przyjechać a jedna na to: "no co ty, przecież ona jest w ciąży" serio ale nie wiem co to znaczyło


dzień dobry i uciekam dziś do mamy kupiłam jej trochę kosmetika, niech się pindrzy

teściowa nam w sumie dała 35 zł na prezent, jak dołożę piatala to pewnie kupię jakąś książkę kucharską czy coś albo kamasutrę


na razicho

---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Stysik Pokaż wiadomość
czesc
kołacz jest lepszy


dziewczyny ide na skazanie... prosze o kciukasy bede później
miłłego


a to ten kołacz to co innego? ja tam nie wiem, nie używałąm nigdy tego słowa
sweetieSS jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-26, 07:08   #4688
dziubik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: małopolska :)
Wiadomości: 139
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

cześć
piję sobie kawę i może nadrobię to co pisałyście wczoraj wieczorem
__________________
formularz PM 2011
dziubik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 07:15   #4689
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Cytat:
Napisane przez sweetieSS Pokaż wiadomość
teściowa nam w sumie dała 35 zł na prezent, jak dołożę piatala to pewnie kupię jakąś książkę kucharską czy coś albo kamasutrę
też dobre i nawet jakby się obrazili to cię to mało obejdzie, bo nie znasz ich przecież

---------- Dopisano o 08:15 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------

cześć wszystkim

ja piję herbatkę, ale gardło mnie strasznie boli
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 07:17   #4690
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Na razie Dzień dobry
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 07:17   #4691
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

zmykam jednak na wykład i na zajęcia, nie wiem jak ja dziś tę prezentację zaprezentuję
na 16:30 mam do lekarza dopiero
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-26, 07:40   #4692
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Cytat:
Napisane przez lusesita23 Pokaż wiadomość
zaskoczylam dzis TŻeciora swoim wygladem przerzucilam sie na styl pt. "obojetnie co masz na sobie, muszisz miec chustke na szyi", wiecie duza torba, baletki itd. i jakos tak inaczej na mnie patrzyl.i powiedzial,ze mam ladny makijaz
kocham chustki

Cytat:
Napisane przez sweetieSS Pokaż wiadomość
mi np mama nie prasowała ani nie prała, nie sprzątała, i ogólnie kiepska z niej gospodyni
Po prostu jedni mają wygody inni nie więc ja nie miałam z czego rezygnować

a wspólne sprzatanie i ogólne zarzadzanie domostwem nie jest takie oczywiste, to wszystko zależy od relacji w domu
pewnie tak, ja tam sobie nie wyobrażam żeby mama sama sprzątała, pomimo że nie pracuje

Lusi co do twojego wywodu - mi zwisa czy ktoś jest gotowy na ślub w wieku 20 czy 26 lat
ja wychodzę tak "późno" za mąż, bo chcieliśmy po studiach, do tego wcześniej zarabialiśmy marne grosze i nie było opcji
jedyne co mnie trochę dziwi to wyjść za mąż w wieku 20 lat i dalej mieszkać z rodzicami bo np oboje nie mamy pracy, sorrry to dla mnie trochę nie teges wtedy, można poczekać 2-3 lata może akurat sytuacja się zmieni
bo tak mieszkać z tymi rodzicami to można się przyzwyczaić i potem za wygodnie człowiekowi żeby się wyprowadzić (nie mówię o Eli i Stysik które będą miały całe piętra swoje i osobne wejścia czyli jakby mieszkały same)

dzień dobry tak w ogóle
u mnie słońce grzeje

ale coś mnie kłuje w boku prawym trochę poniżej pępka od wczoraj
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 07:46   #4693
dziubik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: małopolska :)
Wiadomości: 139
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

widziałam, że gadałyście o mieszkaniu po ślubie bez rodziców itp.; ja od około 1,5 roku mieszkam w innym mieście - i bardzo się z tego cieszę, mogę sobie żyć całkowicie po swojemu i nikt się mnie nie czepia, że coś mam zrobić w taki czy inny sposób; niestety czy stety ale niedługo znowu zamieszkam z rodzicami, ponieważ wracam do rodzinnego miasta - pociesza mnie to, że rok jakoś wytrzymam, a ostatecznie mogę w swoim mieście wynająć mieszkanie w związku z tym, że mieszkałam już bez rodziców to nie mam z tym żadnych obaw bardziej zastanawiam się jak się dogadam z TŻtem w tym podziale domowych obowiązków

Cytat:
Napisane przez lula177 Pokaż wiadomość
wpadlam tylko pwoiedziec ze zdalam na marne 60 %;/ ale zdalam i to sie liczy


Cytat:
Napisane przez madzius90 Pokaż wiadomość
Hejka
Zapisałam się dziś na prawko zaczynam w czwartek


Cytat:
Napisane przez hania207 Pokaż wiadomość
słiti to nie czasem kołacz weselny ?

u mnie też sie tak robi ze znajomym ktorzy nie ida na wesele daje sie przed weselem ciasto i Młodzi dostaja za to jakies drobne prezenty: satynowa pościel, komplet ładnych recznikow albo cos fajnego do kuchni, ale nie chodzimy z prezentem na slub tylko bezposrednio do nich przed albo po slubie
w moich stronach nie spotkałam się z takim zwyczajem

Cytat:
Napisane przez anemeon Pokaż wiadomość

Ale, uwaga, idę jutro na rozmowę o pracę!
koniecznie napisz jak Ci poszło

Cytat:
Napisane przez anemeon Pokaż wiadomość
ja wychodzę za mąż, żeby się uwolnić no i jeszcze kocham trochę D.
tylko trochę?

Cytat:
Napisane przez joanwi Pokaż wiadomość
zmykam jednak na wykład i na zajęcia, nie wiem jak ja dziś tę prezentację zaprezentuję
na 16:30 mam do lekarza dopiero
powodzenia z prezentacją

---
to nadrobiłam niewiele się rozpisałyście

a i jeszcze chciałam podziękować Jenny za formularz PMkowy dołożyłaś zdjęcie tych figurek, gdzie pan młody jest w okularach, a mój TŻ nosi okulary - skąd wiedziałaś?
__________________
formularz PM 2011

Edytowane przez dziubik
Czas edycji: 2010-05-26 o 07:49
dziubik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 07:52   #4694
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Cytat:
Napisane przez dziubik Pokaż wiadomość
widziałam, że gadałyście o mieszkaniu po ślubie bez rodziców itp.; ja od około 1,5 roku mieszkam w innym mieście - i bardzo się z tego cieszę, mogę sobie żyć całkowicie po swojemu i nikt się mnie nie czepia, że coś mam zrobić w taki czy inny sposób; niestety czy stety ale niedługo znowu zamieszkam z rodzicami,
ale mnie się też nikt w domu nie czepia i robię co chcę
czemu niektórzy uważają że mieszkanie z rodzicami jest takie "straszne" (np moja siora)?
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 07:55   #4695
dziubik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: małopolska :)
Wiadomości: 139
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
pewnie tak, ja tam sobie nie wyobrażam żeby mama sama sprzątała, pomimo że nie pracuje

Lusi co do twojego wywodu - mi zwisa czy ktoś jest gotowy na ślub w wieku 20 czy 26 lat
ja wychodzę tak "późno" za mąż, bo chcieliśmy po studiach, do tego wcześniej zarabialiśmy marne grosze i nie było opcji
jedyne co mnie trochę dziwi to wyjść za mąż w wieku 20 lat i dalej mieszkać z rodzicami bo np oboje nie mamy pracy, sorrry to dla mnie trochę nie teges wtedy, można poczekać 2-3 lata może akurat sytuacja się zmieni
bo tak mieszkać z tymi rodzicami to można się przyzwyczaić i potem za wygodnie człowiekowi żeby się wyprowadzić (nie mówię o Eli i Stysik które będą miały całe piętra swoje i osobne wejścia czyli jakby mieszkały same)

dzień dobry tak w ogóle
u mnie słońce grzeje

ale coś mnie kłuje w boku prawym trochę poniżej pępka od wczoraj
cześć

też mnie to zawsze dziwiło
__________________
formularz PM 2011
dziubik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 07:56   #4696
honolinka
Zakorzenienie
 
Avatar honolinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 061
GG do honolinka
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Heloł.
Co kupujecie swoim mamom? Bo ja kompletnie nie mam pomysłu na prezent.... Chyba kupię jej jakieś ładne cienie do powiek i do tego bukiet kwiatów. Nie wiem czy to dobry pomysł
PS. Ja też obchodzę swój dzień mamy...Jeszcze taki ukryty,ale zawsze to coś....
honolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 07:58   #4697
dziubik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: małopolska :)
Wiadomości: 139
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
ale mnie się też nikt w domu nie czepia i robię co chcę
czemu niektórzy uważają że mieszkanie z rodzicami jest takie "straszne" (np moja siora)?
nie wiem czemu Twoja siostra tak uważa
moja mama jest osobą, która wszystkiego się czepia, zawsze znajdzie coś co jest źle zrobione i robi o to awantury... a są to pierdoły typu nie umyte naczynia :/ poza tym ciężko się z Nią dogadać - ma swoje zdanie i bardzo rzadko słucha czyiś argumentów, już nie mówiąc żeby przyznała, że nie miała racji i może faktycznie coś można zrobić inaczej ;] więc chyba sama rozumiesz, że w takich warunkach ciężko się mieszka - tym bardziej w dwupokojowym mieszkaniu w bloku
__________________
formularz PM 2011
dziubik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 08:00   #4698
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Dzień dobry
Stysiu
honolinko ja kupiłam mamie torebkę A rano dałam jej list miłosny hihi.

Ide sie czymś zająć, tzn pracować, bo znów mnie tu wkur...ją
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 08:00   #4699
potterka
Zakorzenienie
 
Avatar potterka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 833
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
działkę dostaniemy od rodziców P jako prezent ślubny po ślubie maja przepisać na mnie i na P wlasnie czy ktos sie orientuje w darowiznach??
szkoda że nie spytałaś wczoraj to przeczytałabym w dodatku o spadkach i darowiznach w którymś dzienniku było
Cytat:
Napisane przez stubbornme Pokaż wiadomość
u mnie za kołacz dostaje się kwiaty, poza tym jest tak że jak kogos masz znajomego w stylu nawet sąsiedzi blizsi i ich nie zapraszasz to wtedy kołacz wiec... z tego co wiem daje sie przed slubem prezent jakis niewielki np. wlasnie koc, cos do domu, kwiaty - do kosciola mozesz isc al eto nie z powodu kolacza tylko wlasciwie jak masz taka ochote

no moj TZ sie denerwuje bo jak cos mam zrobic to zawsze mowie "zaraz, za chwile, za piec minut, za kilkadziesiat sekund" itd... i jakos wychodzi na to ze ciiiiagle leze i leze
u mnie jest tak samo
Cytat:
Napisane przez madzius90 Pokaż wiadomość
Hejka
Zapisałam się dziś na prawko zaczynam w czwartek

Ł. jest dziś świadkiem na bierzmowaniu, jak go zobaczyłam w gajerku to

Może troszkę Was poczytam

Cytat:
Napisane przez anemeon Pokaż wiadomość
jeszcze raz dzień dobry Kochane

padłam przed kompem i nie rozmawiałam dalej, nie nadrobiłam ani nic - chora jestem (ropne zapalenie gardła i śmierdzi mi z buzi ), a w dodatku temperatura mojego ciała od paru dni wynosi tylko 35,3 st. C! Słaba jak mucha jestem...

Ale, uwaga, idę jutro na rozmowę o pracę!
trzymam
Cytat:
Napisane przez anemeon Pokaż wiadomość
a, jeszcze się pochwalę, że 3 rozdział zaliczony! Tylko kilka poprawek i piszę wstęp i zakończenie ale ulga!

nie mam siły nadrobić - coś ważnego się stało?
gratulacje
potterka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-26, 08:03   #4700
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Cytat:
Napisane przez honolinka Pokaż wiadomość
Heloł.
Co kupujecie swoim mamom? Bo ja kompletnie nie mam pomysłu na prezent.... Chyba kupię jej jakieś ładne cienie do powiek i do tego bukiet kwiatów. Nie wiem czy to dobry pomysł
ja kupiłam gacie
cienie to dobry pomysł

Cytat:
Napisane przez dziubik Pokaż wiadomość
nie wiem czemu Twoja siostra tak uważa
moja mama jest osobą, która wszystkiego się czepia, zawsze znajdzie coś co jest źle zrobione i robi o to awantury... a są to pierdoły typu nie umyte naczynia :/ poza tym ciężko się z Nią dogadać - ma swoje zdanie i bardzo rzadko słucha czyiś argumentów, już nie mówiąc żeby przyznała, że nie miała racji i może faktycznie coś można zrobić inaczej ;] więc chyba sama rozumiesz, że w takich warunkach ciężko się mieszka - tym bardziej w dwupokojowym mieszkaniu w bloku
aaa chyba że
moja się nie czepia
a wszelkie jakieś nieporozumienia omawia się u nas od razu, dużo rozmawiamy ze sobą

wiadomo czasem tata rzuci np coś w stylu "czemu ty znów głowę myjesz?" ale ja już nie zwracam uwagi na takie pierdołki

za to moja siora wiecznie się z mamą kłóci, tak jakbyśmy ją całkiem inaczej postrzegały
ja jestem codziennie z nią a nie mamy się o co kłócić
ona przyjeżdża raz na 2-3 miesiące i zawsze robi awantury
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 08:10   #4701
dziubik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: małopolska :)
Wiadomości: 139
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
aaa chyba że
moja się nie czepia
a wszelkie jakieś nieporozumienia omawia się u nas od razu, dużo rozmawiamy ze sobą

wiadomo czasem tata rzuci np coś w stylu "czemu ty znów głowę myjesz?" ale ja już nie zwracam uwagi na takie pierdołki

za to moja siora wiecznie się z mamą kłóci, tak jakbyśmy ją całkiem inaczej postrzegały
ja jestem codziennie z nią a nie mamy się o co kłócić
ona przyjeżdża raz na 2-3 miesiące i zawsze robi awantury
ciężko nazwać nieporozumieniem nie umyte naczynia zresztą nawet dogadać się ciężko zazwyczaj z moja mamą

a mój tata uwielbia tekst "farbowałaś włosy?" szczególnie np. gdy widzi mnie z mokrymi włosami, które jak wiadomo wyglądają na ciemniejsze niż są gdy wyschną - ale tym się akurat nie przejmuje

a co do Twojej siostry, to może Ty jesteś bardziej podobna do mamy i dlatego łatwiej się dogadujecie? - ale to tylko takie moje zgadywanie

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Cytat:
Napisane przez honolinka Pokaż wiadomość
Heloł.
Co kupujecie swoim mamom? Bo ja kompletnie nie mam pomysłu na prezent.... Chyba kupię jej jakieś ładne cienie do powiek i do tego bukiet kwiatów. Nie wiem czy to dobry pomysł
PS. Ja też obchodzę swój dzień mamy...Jeszcze taki ukryty,ale zawsze to coś....
myślę, że cienie bukiet to dobry pomysł

to miłego ukrytego dnia mamy
__________________
formularz PM 2011
dziubik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 08:15   #4702
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Mamie kupiłam książkę i dałam wczoraj chwilę przed północą, bo rano jakoś nie ma czasu na spokojnie. No i rano obie zaspałyśmy
Ale najważniejsze zobaczyć jej uśmiech

Coś jeszcze miałam pisać ale zapomniałam
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 08:15   #4703
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Cytat:
Napisane przez dziubik Pokaż wiadomość
ciężko nazwać nieporozumieniem nie umyte naczynia zresztą nawet dogadać się ciężko zazwyczaj z moja mamą

a mój tata uwielbia tekst "farbowałaś włosy?" szczególnie np. gdy widzi mnie z mokrymi włosami, które jak wiadomo wyglądają na ciemniejsze niż są gdy wyschną - ale tym się akurat nie przejmuje

a co do Twojej siostry, to może Ty jesteś bardziej podobna do mamy i dlatego łatwiej się dogadujecie? - ale to tylko takie moje zgadywanie
jestem całkiem inna niż mama, siora jest do niej podobna, ja bardziej do taty

no o jakieś bardziej konkretne nieporozumienia mi chodziło, bo o naczynia czy o porządek w moim pokoju rodzice się nie czepiają
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 08:19   #4704
dziubik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: małopolska :)
Wiadomości: 139
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
jestem całkiem inna niż mama, siora jest do niej podobna, ja bardziej do taty

no o jakieś bardziej konkretne nieporozumienia mi chodziło, bo o naczynia czy o porządek w moim pokoju rodzice się nie czepiają
to już pomysłów na rozwiązanie Twojej zagadki "czemu siostra się kłóci z mamą" nie mam

a co do prezentu na dzień matki, to ja kupiłam czekoladki - moja mama lubi słodycze kupiłam w sumie już w weekend, ale dam dopiero jutro - bo jutro będę w moim mieście
__________________
formularz PM 2011
dziubik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 08:28   #4705
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Cytat:
Napisane przez dziubik Pokaż wiadomość
to już pomysłów na rozwiązanie Twojej zagadki "czemu siostra się kłóci z mamą" nie mam
może ja po prostu jestem mniej konfliktowa?
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 08:28   #4706
magbes
Zadomowienie
 
Avatar magbes
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 831
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

witam w srodowy dzien, w ktory musze siedziec w pracy do 17 :/ ale mam nadzieje, ze pomozecie mi przetrwac ponadrabiam troszke w trakcie pracy
magbes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 08:37   #4707
dziubik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: małopolska :)
Wiadomości: 139
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
może ja po prostu jestem mniej konfliktowa?
hehe tej wersji będziemy się trzymać

Cytat:
Napisane przez magbes Pokaż wiadomość
witam w srodowy dzien, w ktory musze siedziec w pracy do 17 :/ ale mam nadzieje, ze pomozecie mi przetrwac ponadrabiam troszke w trakcie pracy
a to dzisiaj wyjątkowo dłużej w pracy? czy zawsze Cię męczą do 17?
__________________
formularz PM 2011
dziubik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 08:39   #4708
lusesita23
Zakorzenienie
 
Avatar lusesita23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 9 887
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Cytat:
Napisane przez Stysik Pokaż wiadomość
czesc
kołacz jest lepszy


dziewczyny ide na skazanie... prosze o kciukasy bede później
miłłego


widze,ze duzo osob mnie wcozraj nie zrozumialo,ale nie chce mi sie po raz 3 tlumaczyc wiadomo,ze co innego jak laska pracuje, sama sie utrzymuje, a co innego jak ciagle musi brac od rodzicieli albo od meza i dlatego z nim sie hajtnela
dlatego ja chcialam poczekac,az skoncz studia, bo co to by bylo za zycie po slubie, na studiach, bez pracy.dla mnie nie do pomyslenia,ale przeciez kazdy jest inny

u mnie nie ma slonca
chyba, bo rolety zasloniete

T'ai ja tez kocham chustki
__________________
Kciuki dla Ani:kciuk i:
lusesita23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 08:39   #4709
potterka
Zakorzenienie
 
Avatar potterka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 833
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

Cytat:
Napisane przez honolinka Pokaż wiadomość
Heloł.
Udało mi się z glukozą-po 2h po 75g mam 115. Oh yeah!

Cytat:
Napisane przez Stysik Pokaż wiadomość

faceci

a ty na pewno nie masz ze mna tego kolosa? bo jakbym o Blandynie czytala wiedzialyscie w ogole ze takie imie istnieje no nic ja sie zmywam bo jak sie nie wyspie to bede zmierzla jutro

Branoc

P.S. Ktoś ogląda Eurowizję? dajcie potem znac na ktorym ostatnim miejscu byl nasz chociaz calkiem niezly przynajmniej nie disco polo
chyba wiem o której Blandynie mówisz.. ta baba mnnie wykończy zamiast pokazać jak się rozwiązuje dany typ zadań to dyktuje dane i se pado "no to zróbcie to teraz" a potem tak rozrzuca wszystko po tablicy ze za cholere nie wiadomo o co chodzi :/ w tym sem egzamin z nią mam
Cytat:
Napisane przez niunia32 Pokaż wiadomość
hej, kupiłam sobie ten peeling morelowy świetny jest
po pierwszym użyciu skóra jest lepsza

jak często go stosujecie?
ten peeling można w kazdym sklepie kupić?
Cytat:
Napisane przez Stysik Pokaż wiadomość
czesc
kołacz jest lepszy


dziewczyny ide na skazanie... prosze o kciukasy bede później
miłłego

Cytat:
Napisane przez sweetieSS Pokaż wiadomość
popatrz, mnie też kolezanki ze studiów wspierają i mogę z nimi o sukniach pogadać a te z liceum już dawno o mnie zapomniały, a jak byłam w ciąży to jedna z drugą miały niby do mnie przyjechać a jedna na to: "no co ty, przecież ona jest w ciąży" serio ale nie wiem co to znaczyło


dzień dobry i uciekam dziś do mamy kupiłam jej trochę kosmetika, niech się pindrzy

teściowa nam w sumie dała 35 zł na prezent, jak dołożę piatala to pewnie kupię jakąś książkę kucharską czy coś albo kamasutrę


na razicho

---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:48 ----------




a to ten kołacz to co innego? ja tam nie wiem, nie używałąm nigdy tego słowa
to takj jakby ciąża była chorobą zakaźną
Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
ale mnie się też nikt w domu nie czepia i robię co chcę
czemu niektórzy uważają że mieszkanie z rodzicami jest takie "straszne" (np moja siora)?
ja teraz po wyprowadzce też uważam, że mieszkanie z rodzicami jest straszne.. u siebie jak mi się nie chce to siedze w syfie a u rodziców mama wiecznie się o to czepiała

cześć
potterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 08:40   #4710
Isia83
Zadomowienie
 
Avatar Isia83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 471
Dot.: Minęła Wielkanoc, minie Dzień Mamy, a my o ślubach ciągle ćwierkamy - PM 2011,

[QUOTE=Stysik;19572637]
kupić nas za kołacz () się kupuje, zazwyczaj coś do domu... jakiś koc z grubym włosiem czy coś... do kościoła niekoniecznie daje się przed ślubem prezent zazwyczaj koleżanka dostała właśnie piękny koc od sąsiadów za kołacz [QUOTE]

U nas też jest ta tradycja, że para młoda piecze przed weselem (tydzień, dwa) kołacze i potem pakuje je ładnie i rozwozi rodzinie, znajomym i sąsiadom. Przeważnie dołącza się też karteczkę z sympatyczną rymowanką, najpopularniejsza to:

"Aby nasi znajomi w pamięci nas mieli
młoda para od serca kołaczem się dzieli"



I faktycznie dostaje się za to jakiś komplet filiżanek, ręczników a czasem po prostu pieniążki. Sympatyczny zwyczaj, weselne kołacze smakują całkiem inaczej niż te ze sklepu

edit... coś mi cytowanie nie wyjszło...
__________________



Nasz dzien - 02.07.2011


Było cudownie...
kilka zdjęć...



Edytowane przez Isia83
Czas edycji: 2010-05-26 o 08:41
Isia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:54.