QLAIRA - wątek zbiorczy - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-18, 12:32   #691
marta_ro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 31
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

ja przechodzilam na qlaire z cilest i lekarka powiedziala mi, ze tak jak zawsze, zabezpieczenie jest od pierwszej tabletki. tylko trzeba wziac od razu po zakonczeniu poprzednich, bez 7-dniowej przerwy. wtedy nie dosc, ze zabezpieczenie jest gwarantowane przez poprzednie tabsy, to jeszcze nowe zaczynaja dzialac juz na nasza korzysc
marta_ro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 06:31   #692
lain3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 7
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Czyli biorę od razu kolejnego dnia po tych dwóch ostatnich, białych? Czy te białe pominąć i wziąć po czerwonych?
(na okres nie ma co czekać - dostałam go w zeszłym tygodniu.... ... )
lain3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 20:20   #693
EwulQa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez saslycek Pokaż wiadomość
Ja biorę już 7 albo 8 opakowanie, dokładnie nie pamiętam
W każdym bądź razie do tej pory było dobrze... a tym miesiącu tak od 7 tabletki mam cały czas plamienia :/
Och, jak ja Cie rozumiem!!! Ja biorę już też chyba z 7. Jakies 2 opakowania temu mialam ten sam problem... raptem nie wiadomo skad jakies plamienie w trakcie lykania tabsów. Bylam niezle przerazona, bo zaczelam je brac te 7 m-cy temu zeby nie odbudowywaly mi sie torbiele a tu raptem takie paskudztwo. Gin powiedziala mi ze byc moze te tabsy sa dla mnie za slabe i jak bedzie sie to powtarzalo to trzeba bedzie zmienic. Na USG wszystko wyszlo ok - na szczescie. Teraz zamierzam odstawic je na jakies 3 miesiace zeby jajnikom sie przypomnialo jak to jest "normalnie funkcjonowac" a potem nie wiem co zrobie, bo podczas obecnego, ostatniego opakowania mam plamienia już na 4 dni przed okresem Może Nuva??
Pozdr.
EwulQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 18:37   #694
koliberek87
Raczkowanie
 
Avatar koliberek87
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 65
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Biorę obecnie Q, wcześniej brałam Yaz ale lekarz zmienił mi tabletki ze względu na częste plamienia. Dzisiaj wzięłam 3 tabletkę Q i zaczynam się niepokoić bo występują u mnie bóle nóg. Wczoraj w nocy przed pójściem spać zaczeły boleć, najpierw obie nogi, później jedna bardziej a potem druga. W ciągu dnia nic nie czułam i teraz znowu zaczynają boleć. Czy może być to związane z przyjmowaniem Q?
__________________
Dowiedz się, kim jesteś i pozostań sobą.(Dolly Parton)

http://www.suwaczek.pl/cache/5c9336adc2.png
koliberek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 21:36   #695
*moonlight eyes*
Raczkowanie
 
Avatar *moonlight eyes*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 405
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez koliberek87 Pokaż wiadomość
Biorę obecnie Q, wcześniej brałam Yaz ale lekarz zmienił mi tabletki ze względu na częste plamienia. Dzisiaj wzięłam 3 tabletkę Q i zaczynam się niepokoić bo występują u mnie bóle nóg. Wczoraj w nocy przed pójściem spać zaczeły boleć, najpierw obie nogi, później jedna bardziej a potem druga. W ciągu dnia nic nie czułam i teraz znowu zaczynają boleć. Czy może być to związane z przyjmowaniem Q?
Tak. Może kup sobie Diosminex?
*moonlight eyes* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 16:10   #696
agula405
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 10
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Drogie Panie prześledziłam wątek i mam do Was pytanie: Czy te plamienia, o których piszecie przy końcu opakowania zamiast typowej miesiączki przypominają może "koniec typowego okresu?" Od 2 opakowania Q. co prawda w normalnym czasie pojawia się u mnie brązowa wydzielina, rzadko podbarwiona krwią Czy mam to traktować jako sygnał iż jest wszystko ok?
agula405 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 20:54   #697
marta_ro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 31
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

przy Qlairze nie ma typowych okresow, sa to wlasnie plamienia, wiec i u Ciebie wszystko jest w porzadku ja odstawilam Qlaire na 2 miesiace, po pierwszym miesiacu bez tabletek tez byly tylko plamienia, w nastepnym juz normalny okres - a wrecz taki pozadny, bo bardzo zadko miewalam takie bole brzucha, cale szczescie tylko przez 1 dzien. teraz znow biore tabletki, zobaczymy jak wszystko bedzie wygladalo, bo od jutra jest ostatni tydzien opakowania
marta_ro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-24, 11:44   #698
Pauliska_Z
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Czy któraś z was nie ma w ogóle okresu podczas brania Qlairy?? Ja wczoraj skończyłam 3 opakowanie i jak nie było okresu tak dalej nie ma... ostatni był jak zaczynałam brać pierwsze opakowanie czyli na początku marca.... Test robiłam wyszedł negatywnie... Czuje się też ogólnie dobrze ale nie wiem czy powinnam dziś zaczynać kolejne opakowanie czy nie? A do lekarza nie mam jak pójść bo nie jestem w siebie w mieście... poradźcie coś Pozdrawiam
Pauliska_Z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 17:33   #699
agula405
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 10
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Jednak jest się czym martwić przeczytałam 2 przypadki ciąży z Qlairą, właśnie te dziewczyny zmyliło brak okresu, jak twierdzą zawartość hormonów w Q jest niewystarczająca dla wszystkich!! Co prawda brały obie jakieś specyfiki pseudoantybiotyki, ale nie ma ich na liście zmniejszających działanie ponadto postępowały wg ulotki.
agula405 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 19:47   #700
l_mo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 15
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez marta_ro Pokaż wiadomość
przy Qlairze nie ma typowych okresow, sa to wlasnie plamienia, wiec i u Ciebie wszystko jest w porzadku ja odstawilam Qlaire na 2 miesiace, po pierwszym miesiacu bez tabletek tez byly tylko plamienia, w nastepnym juz normalny okres - a wrecz taki pozadny, bo bardzo zadko miewalam takie bole brzucha, cale szczescie tylko przez 1 dzien. teraz znow biore tabletki, zobaczymy jak wszystko bedzie wygladalo, bo od jutra jest ostatni tydzien opakowania
W czasie okresu po odstawieniu też miałam problemy-wymioty, biegunka i ogólnie taki ból że myślałam że wyjdę z siebie. A moja cera zwariowała. Nie wiem czy to te hormony tak wszystko pomieszały, ale wolę wrócić o q...
l_mo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 20:20   #701
kati loczes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Jestem na 18 tabl 1 opakowania i wystąpiło plamienie i lekki ból brzucha jak przed okresem. Podobno jest to normalne poczekam do 3 opakowania jak nie minie to poradzę się lekarza . Do 18 tabletki nic mi nie dolegało jakbym nic nie brała.
kati loczes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-29, 10:52   #702
lain3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 7
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

@kati loczes: oj, lepiej się przygotuj, że jednak plamienia będą i to często i to przy późniejszych opakowaniach również jak zauważyłam w tym temacie, dotyka to chyba każdej dziewczyny.
lain3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 11:07   #703
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lain3 Pokaż wiadomość
@kati loczes: oj, lepiej się przygotuj, że jednak plamienia będą i to często i to przy późniejszych opakowaniach również jak zauważyłam w tym temacie, dotyka to chyba każdej dziewczyny.
Ja biorę Q od sierpnia i żadnych plamień nie było, dobrze się czuję, nie przytyłam.
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 13:30   #704
marta_ro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 31
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

ja właśnie jestem po 2 ciemnoczerwonej tabletce 1 opakowania po przerwie i dostałam okres. Niesamowite, ale tym razem mój organizm chodzi jak w zegarku! wcześniej chyba aż tak idealnie się nie zdarzało!
marta_ro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 10:09   #705
pajacek36
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez koliberek87 Pokaż wiadomość
Biorę obecnie Q, wcześniej brałam Yaz ale lekarz zmienił mi tabletki ze względu na częste plamienia. Dzisiaj wzięłam 3 tabletkę Q i zaczynam się niepokoić bo występują u mnie bóle nóg. Wczoraj w nocy przed pójściem spać zaczeły boleć, najpierw obie nogi, później jedna bardziej a potem druga. W ciągu dnia nic nie czułam i teraz znowu zaczynają boleć. Czy może być to związane z przyjmowaniem Q?
Idź do ginekologa, ale powiem Ci z własnego doświadczenia, że to są problemy z krążeniem Brałam Q i już po 3 tabletce wieczorem rozbolały mnie nogi, później miałam wrażenie, że w żyłach krąży mi piasek. Jedyny ratunek tego i paru innych wieczorów to rower stacjonarny. Jak pedałowałam, to nie bolały żyły, tylko mięśnie, a to było znośne. Poszłam do ginekologa po 8 tabletce, bo było tak co wieczór i coraz gorzej, kazała mi natychmiast odstawić i mówiła, że pierwszy raz się z tym spotkała przy tych tabletkach. Pozdrawiam
pajacek36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 11:39   #706
kinji
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

dziewczyny!biorę drugie opakowanie Q i cieszę się,że tu zajrzalam bo normalnie masakra!jestem odpowiedzialną osobą,mam prawie trzy dychy wiec nie ma mowy,żebym nie tak coś brała.przy pierwszym opakowaniu juz,po jakiś dwunastu dniach wystapiło plamienie w kolorze brązowym.potem po 26 tabletce normalny okres-musiałam wziąć ketonal.wzięłam się jednak za 2e opakowanie.i żałuję!znowu po 15.dniach plamienie(około 7 dniowe!!),włosy wypadają jak glupie,tłuste są(normalnie myłam je co trzy dni,teraz muszę częściej),facetowi swojemu kochanemu robię sceny o bóg wie co a potem mi głupio,jestem ospała i też czuję mrowienie!cholera jasna już nie chodzi o te pięć dych,ale co dalej?chyba je odstawić,no bo po co mi te plamienia dwa rzy w miesiącu?
kinji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 12:03   #707
malenka1717
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: święte miasto i nietylko:)
Wiadomości: 90
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez paaulis Pokaż wiadomość
Witam. Możecie mi powiedzieć co mam zrobić, aby przesunąć krwawienie. Wcześniej brałam Yaz i było to wiadome, ale te tabletki biorę od tygodnia, a kolejne krwawienie wypada mi w czasie wakacji. Z góry dziękuję za odpowiedź!
W tych tabsach okres wywołują 2 tabletki ciemno brunatne, wiec wydaje mi się że pominięcie ich oraz witamin ( 2 tabletek placebo) a zaczęcie nowego opakowania nie doprowadzi do okresu.
malenka1717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 17:58   #708
gramolina_m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 85
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Chciałam podzielić się z Wami moją przygodą z Qlairą, która chyba jednak dobiegnie końca już wkrótce. Problemy się zaczęły kiedy po pierwszym opakowaniu nie dostałam krwawienia (nawet plamki), chociaż dół brzucha bolał mnie od pierwszej czerwonej tabletki. Wylądowałam zestresowana u ginekolożki, któa mnie uspokoiła, że krwawienie powinno przyjść przy kolejnych opakowaniach. W drugim opakowaniu krwawienia dostałam przy pierwszej białej pigułce. Tylko, czy to można nazwać krwawieniem. Przepraszam za obrazowanie, ale brązowa dziwna maź, trochę mnie zaniepokoiła. Przy trzecim opakowaniu po 20 pigułce zaczęłam lekko krwawić, a kolejne dni do końca opakowania znowu plamić dziwną brązową wydzieliną. Po czwartym opakowaniu krwawienia(brązowego) dostałam dla odmiany przy pierwszej czerwonej tabletce. Teraz jestem na początku piątego blistra i jestem bardzo rozczarowana. Chciałabym też wspomnieć o tym, że po drugim blistrze dostałam ostrej drożdżycy wyleczonej na szczęście skutecznie kilkoma rodzajami leków. Mam też niestety wspomniane przez wiele użytkowniczek pigułek "jazdy" i ostatnio w kłótni z chłopakiem rzuciłam opakowaniem chusteczek o stół i do tej pory mam przed oczami jego przerażoną minę. Sama też jestem przerażona, bo nigdy nie reagowałam na nic tak gwałtownie, a teraz płaczę przy pierwszej lepszej okazji. Zostały mi jeszcze 2 opakowania łącznie z obecnym, ale szczerze mówiąc mam dosyć i zastanawiam się czy nie zrezygnować wcześniej. Generalnie najbardziej kłopotliwe są dla mnie te pseudokrwawienia, które raz są, raz nie, jak już się pojawiają to przy różnych numerach pigułek. A najgorsze jest to, że Qlaira to moje już 4te z kolei pigułki, które nie pasują Nie wiem co robić. Pigułka to właściwie jedyna forma antykoncepcji, która mi odpowiada, tylko męczące jest to zmieniane co kilka opakowań i ciągle jakieś nowe problemy.
gramolina_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 18:13   #709
stonka_jola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Cześć,

mam do Was pewne pytanie.
Zdarzyła mi się zabawna historia z QLAIRĄ. Biorę tabletki od jakiś 3 lat, w czym od 4 miesięcy własnie te. Ostatnio jestem trochę zakręcona i zapomniałam tabletki, ale nigdzie nie mogę znaleźć takiego przypadku jak mój.

To znaczy: zapomniałam wziąć z opakowania 16. tabletki (to była sobota), w niedzielę w pośpiechu wzięłam kolejną tabletkę z opakowania nie czytając jaki to dzień (chociaż zawsze to robię!). W ten sposób nie wzięłam tabletki w sobotę, w niedzielę wzięłam tę z soboty, a zorientowałam się dziś (w poniedziałek). Teoretycznie to pominięcie po prostu jednej tabletki (w tych dniach maja one ten sam poziom hormonów, więc to chyba nie taki problem, że w niedzielę wzięłam tę z soboty), ale różnica polega na tym, że zorientowałam się po 48 godzinach. Wszystkie ulotki i fora zakładają, że człowiek się zorientuje od razu na drugi dzień i weźmie po prostu dwie w sumie to wezmę dzisiaj te dwie i zobaczymy co z tego, ale nie wiem co o tym myśleć. Może znacie taki przypadek? Proszę o pomoc. Czy mogę zajść w ciążę (oczywiście teraz będziemy się z mężem zabezpieczać do kolejnego opakowania).

Napiszcie coś proszę

W sumie mojego męża to nie martwi, ale ja wolałabym jeszcze rok poczekać na dzidziusia. Dopiero miesiąc temu wzięliśmy ślub.
stonka_jola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-08, 22:15   #710
Karolcia198907
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Witam mam taki problem koncze niedlugo 3 opakowanie qlairy i dalej mam problemy z cera sa to moje pierwsze tabletki wiec nie wiem czy organizm moj musi sie przyzyczaic czy tez tak dzialaja na mnie te tabsy poradzcie mi czy powinnam zmienic tabletki czy jednak przejdzie mi to po jakims czasie bo juz dluzej nie moge patrzec w lustro... Obawiam sie tez ze jak zmienie na inne dzialanie moze byc jeszcze gorsze juz nie wiem co mam robic pomozcie( pozdrawiam
Karolcia198907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 08:52   #711
ola667207862
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: QLAIRA - nowość! czy ktoś zna?

Ja biorę te tabletki od miesiąca i czuje się źle ale to może zależy od organizmu. Po dwóch tygodniach brania tabletek dostałam okresu i póki co utrzymuje się od tygodnia a ten właściwy powinnam mieć dopiero za jakiś tydzień. Czuje się spuchnięta. Może to tylko na początku tak jest ale wybiorę się do lekarza żeby sprawdzić czy wszystko jest ok.
ola667207862 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 18:16   #712
Aerith
Organizatorka
 
Avatar Aerith
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 924
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

dziewczyny mi moja ginekolog dzis przepisala zamiast yazu wlasnie qlaire ze wzgledu na zerowe libido przy yazie. jak u was z ochota na wspolzycie przy qlairze?
__________________
zakupy
rozliczenia

zamówienia zagraniczne




Nie wiesz, nie wiesz, nie rozumiesz nic.
Aerith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 09:10   #713
gramolina_m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 85
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Aerith,

Ja zdecydowanie odczuwam, że mam libido tak duże jak przed rozpoczęciem pigułek. Ale biorąc inne tabsy też nie narzekałam na tą sferę, więc może nie jestem najlepszym przykładem. Dla mnie czasem spadki nastrojów wiązały się z mniejszą ochotą na zbliżenia. Ale tak ogólnie to nie zauważyłam, żeby były z tym problemy.
gramolina_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 09:15   #714
Aerith
Organizatorka
 
Avatar Aerith
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 924
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

hmm mam nadzieje, ze i u mnie tak bedzie... bo przy yazie bylo fatalnie a przy regulonie tak srednio, ale mialam nastroje depresyjne...

wiec oby tu libido bylo ok, przy yazie to mi sie nawet reki nie chcialo podniesc... choc ogolnie czulam sie bardzo dobrze:d
__________________
zakupy
rozliczenia

zamówienia zagraniczne




Nie wiesz, nie wiesz, nie rozumiesz nic.
Aerith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 12:45   #715
kissable_girl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Właśnie dzisiaj mój lekarz zmienił mi Yaz na Olaira. Po Yazie po 1,2 i 3 tabletce bylo wszystko w porzadku, po 4 zaczelam wymiotowac i zrobilo mi sie slabo, po 5 wszystko ok a po 6 zaczely mi cierpnąc rece, zwlaszcza prawa. Widzialam ze duzo z Was tez mialo jakies dziwne rzeczy z tymi rękami. Duzo dziewczyn pisze, ze to sa normalne reakcje i trzeba to przetrzymac. Mi sie wydaje ze to bzdura. Widze ze cos jest nie tak, wiec szybko reaguje. Nie wiem jak bedzie teraz, ale niestety psychicznie jestem nastawiona pesymistycznie, zwlaszcza ze te tabletki to takze BAYER... zobaczymy.
kissable_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 11:52   #716
aneczka2238
Zakorzenienie
 
Avatar aneczka2238
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 7 737
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Dzisiaj rozmawiałam z moją kuzynką z Niemiec i nie wiem czy wiecie, ale w Niemczech tabletki antykoncepcyjne firmy BAYER (QLAIRA, YAZ)są wycofywane ze sprzedaży, gdyz stwierdzono że powodują one dość często bezpłodność Ktoś może o tym słyszał?
__________________
Oskarek
17.07.2008

Oluś

31.12.2014



Wymianka
aneczka2238 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 18:59   #717
Gwiazdina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xruda1 Pokaż wiadomość
MARKETING SZEPTANY!!! (nie brać na poważnie wypowiedzi tego użytkownika):

czesc. czy znacie takie tabletki jak Qlaira (Bayer Schering Pharma) ? przepisał mi lekarz. Jutro zaczynam brac. Poniewaz jest to nowosc to potrzebuje max informacji na ten temat, jesli ktos bierze to jak sie czuje, czy jest zadowolony z takiego dawkowania itp. z gory dzieki!!!
Witam..ja po raz pierwszy zaczęłam je brać trzy tygodnie temu...troszkę czytałam wcześniej na forum parę opini o nich i muszę przyznać iż się sprawdziły...oczywiście piszę o samych pozytywnych,,jedyne co zauważyłam w zmianach swojego organizmu to powiększony biust ,z czego najbardziej cieszy się mąż ;p..jak i czuję się spokojniejsza ,bardziej wyciszona a muszę zaznaczyć iż jestem okropną choleryczką ..polecam Qlaira na prawdę..zero jakiś skutków ubocznych..jednak jedną rzecz muszę zaznaczyć żebyś ewentualnie nie spanikowała przez pierwszy etap czyli przypuszczam pierwsze opakowanie zatrzymuje się woda w organizmie to jest ponoć normalna reakcja ale ja się wystraszyłam jednak juz zaczynam czuć upust tej wody,wiec to oznacza ze zaczyna wszystko wracać do normy..pozdrawiam serdecznie
Gwiazdina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 22:02   #718
kamis1012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aneczka2238 Pokaż wiadomość
Dzisiaj rozmawiałam z moją kuzynką z Niemiec i nie wiem czy wiecie, ale w Niemczech tabletki antykoncepcyjne firmy BAYER (QLAIRA, YAZ)są wycofywane ze sprzedaży, gdyz stwierdzono że powodują one dość często bezpłodność Ktoś może o tym słyszał?

Możesz pokazać ten artykuł?
Jezeli to prawda to... sie załamie
Ja chce mieć dzieci w przyszłości

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Gwiazdina Pokaż wiadomość
muszę zaznaczyć żebyś ewentualnie nie spanikowała przez pierwszy etap czyli przypuszczam pierwsze opakowanie zatrzymuje się woda w organizmie to jest ponoć normalna reakcja ale ja się wystraszyłam jednak juz zaczynam czuć upust tej wody,wiec to oznacza ze zaczyna wszystko wracać do normy..pozdrawiam serdecznie
a mi ta woda chyba sie juz na stałe zatrzymała
jedyny skutek uboczny tych tabletek w moim przypadku.
kamis1012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 06:37   #719
aneczka2238
Zakorzenienie
 
Avatar aneczka2238
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 7 737
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Nie wiem czy jest jakis artykuł na ten temat, ona przekazała mi to słownie, a nie wiem skąd wie. Jak sie z nią będę widziała albo rozmawiała to postaram się dowiedzieć czegos więcej
__________________
Oskarek
17.07.2008

Oluś

31.12.2014



Wymianka
aneczka2238 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 16:48   #720
Slodkaniunia18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 25
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Witam drogie forumowiczki. Jestem tu nowa. Otóz moj ginekolog zapisal mi tabsy Qlaira. Mam nieregularne miesiaczki i wspolzyje z chlopakiem. Jestem szczupla. Czy tabletki beda mialy jakis wplyw na wage i cere? Ile kg mozna najwiecej stosujac je przytyc? czy po przerwaniu ich stosowania wszystko wroci do normy i schudne? Chce zaczac brac te tabletki jednak boje sie ze duzo przytyje i pogorszy mi sie cera jeszcze bardziej Pomozcie. Dajcie jakies rady..
Slodkaniunia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-16 19:08:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.