Panny Mlode Kielce - część VI - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-02, 12:39   #841
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez PikPock Pokaż wiadomość
Co innego mój Tż. Niedawno śniło mu się ,że braliśmy ślub w zimie i on musiał przed samym ślubem odwalić łopatą śnieg z chodnika przed kościołem żebyśmy mogli wejść i jeszcze na dodatek z tą łopatą szliśmy do ołtarza
hahaha no to nieźle też miewam różne dziwne sny np, ze kwiatow nie mialam i juz wszystkie kwiaciarnie byly pozamykane, a jak jedna byla czynna to pani miala tylko jakis stroik wielkanocny
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 12:42   #842
Maxima86
Rozeznanie
 
Avatar Maxima86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 582
GG do Maxima86
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez ewelinap5 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny My już po
Nie wiem w sumie od czego zacząć... powiem, że wesele uważam za bardzo udane.
Gratuluję raz jeszcze i również czekam na zdjęcia

Cytat:
Napisane przez ewela03 Pokaż wiadomość
poza tym mam strasznego dola,bo wlasnie zamkneli firme w ktorej pracowalam i wszyscy dostalismy wypowiedzenia....mily prezent miesiac przed slubem...
trzymajcie wiec kciuki by udalo sie znalezc nowa prace....
Cytat:
Napisane przez mysiaedysia Pokaż wiadomość
Nie martw sie, wszystko bedzie dobrze
Jesli chodzi o taki prezent, to ja miesiac po slubie tez zostane z niczym, bo staz mi sie konczy i raczej nikt mi tam nie przedluzy umowy... Na razie nie mam glowy do szukania pracy, bo czasu brak, ale jakby co, to moje wolne, ktore odkladam na podroz poslubna przeznacze na znalezienie nowej pracy...
Dziewczyny

Cytat:
Napisane przez srubka87 Pokaż wiadomość
Ten balon do pierwszego tańca nie wygląda za ciekawie...chociaż ja jestem specyficzną osobą, bo nie lubię atrakcji typu: strzelający balon, fajerwerki, lampiony, pokazy tańca itd. Uważam, że wesele samo w sobie z nami na czele ma być atrakcją. Skoro wybieramy wszystko co najlepsze to po co dokładać jescze coś...Ale tak jak mówię to tylko moje zdanie
Mam dokładnie takie samo zdanie na ten temat Jakoś wolę u kogoś popatrzeć na to

Lowczyni no niezły ten Twój sen Ja tez już parę koszmarków przedślubnych miałam, ale mało co z nich pamiętam
__________________
"Istnieją trzy strony każdej kwestii: twój punkt widzenia, jego punkt widzenia i - do diabła z tym wszystkim."
E. M. Forster

Maxima86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 12:48   #843
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez PikPock Pokaż wiadomość
Mój Tż chce to: http://www.youtube.com/watch?v=EpPgz...eature=related
A tak poza tym to chyba jeszcze będzie zabawa na zgodność, wycieczka do zoo i jeszcze coś takiego http://www.youtube.com/watch?v=HQUXbbrp0no
Ta pierwsza zabawa super! Świetnie to zrobili...
Ale ta druga już mniej.... po pierwsze palenie na sali po drugie wpychanie na siłę w siebie placka czy piwa
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 13:08   #844
PikPock
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 99
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Ta pierwsza zabawa super! Świetnie to zrobili...
Ale ta druga już mniej.... po pierwsze palenie na sali po drugie wpychanie na siłę w siebie placka czy piwa
To wcale nie musi być to samo, chodzi mi o samą koncepcję tej zabawy. A poza tym to do takich zabaw zgłaszają się zazwyczaj osoby otwarte i wątpię,żeby ktoś się obraził za to,że np. musi zjeść kawałek ciasta. Papieros oczywiście odpada,bo przecież nie każdy pali i ja jako osoba już niepaląca nie przyjęłabym takiej propozycji
PikPock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 14:48   #845
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

dziewczynki wiecie może coś na temat wesel w Domu Rzemiosła...?
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 16:57   #846
Cudaczek88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 89
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Dziewczynki udanego dlugiego weekendu a przede wszystkim slonecznego i spokojnego
Cudaczek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 17:46   #847
beaciunia
Raczkowanie
 
Avatar beaciunia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: śląskie/świętokrzyskie
Wiadomości: 469
GG do beaciunia
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

A teraz coś, co wywołało dziś uśmiech na mojej twarzy
__________________
beaciunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-02, 17:48   #848
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

nooo to jest dobre też w kółko słysze " co z Twoim odchudzaniem..?" hehehe genialne
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 18:56   #849
eninka84
Zadomowienie
 
Avatar eninka84
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 1 202
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Witam Was! Własnie wróciliśmy z podróży poślubnej Wrzucam zdjęcie z wesela Narzie tylko amatorskie ale widać co trzeba
Pozdrawiam!!
eninka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 19:23   #850
Maxima86
Rozeznanie
 
Avatar Maxima86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 582
GG do Maxima86
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez beaciunia Pokaż wiadomość
A teraz coś, co wywołało dziś uśmiech na mojej twarzy


Cytat:
Napisane przez eninka84 Pokaż wiadomość
Witam Was! Własnie wróciliśmy z podróży poślubnej Wrzucam zdjęcie z wesela Narzie tylko amatorskie ale widać co trzeba
Pozdrawiam!!
Ślicznie
__________________
"Istnieją trzy strony każdej kwestii: twój punkt widzenia, jego punkt widzenia i - do diabła z tym wszystkim."
E. M. Forster

Maxima86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 20:07   #851
Jullija
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 22
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

ja kupiłam rowerek:P ale coś mi nie idzie
Jullija jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-02, 20:48   #852
oliffka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 118
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez eninka84 Pokaż wiadomość
Witam Was! Własnie wróciliśmy z podróży poślubnej Wrzucam zdjęcie z wesela Narzie tylko amatorskie ale widać co trzeba
Pozdrawiam!!
Pięknie wyglądaliście Uwielbiam takie suknie! Moja też będzie "inna"
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
oliffka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 20:56   #853
monini2507
Zakorzenienie
 
Avatar monini2507
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 391
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez eninka84 Pokaż wiadomość
Witam Was! Własnie wróciliśmy z podróży poślubnej Wrzucam zdjęcie z wesela Narzie tylko amatorskie ale widać co trzeba
Pozdrawiam!!
Gratuluję ślicznie wygladaliście
monini2507 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 07:13   #854
margaret82
Zadomowienie
 
Avatar margaret82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 704
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez Jullija Pokaż wiadomość
ja kupiłam rowerek:P ale coś mi nie idzie
Ja mam od dwóch lat i też mi coś nie idzie
__________________
Bo Cię kocham i już,bo z Tobą zawsze jest sens a bez Ciebie go nie ma,bo z Tobą można pójść na koniec świata i nie czuć zmęczenia,bo lubię kiedy się uśmiechasz,bo z Tobą można stracić majątek i nadal być bogatym,Bo Ty i tylko Ty
margaret82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 07:15   #855
Alice the Bride
Raczkowanie
 
Avatar Alice the Bride
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 373
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Hej dziewczyny! My tez wlasnie wrocilismy z podrozy poslubnej. Oczywiscie po tak zaczetym slubie jak u nas (okazalo sie ze przez ten zepsuty autokar goscie z warszawy dojechali dopiero na koniec mszy a potem wszyscy skladali zyczenia w ubraniach codziennych ) i po weselnym problemie z zoladkiem (od 2 bylo mi juz tak niedobrze ze nie moglam tanczyc) na miejscu w Turcji tez mielismy niespodzianke... Przyjechalismy do hotelu o 2 w nocy, kazali nam czekac 40 min na pokoj. Mial byc z widokiem na morze, a dali nam przy jakiejs szafie na reczniki z widokiem CENTRALNIE na stolowke hotelu naprzeciwko! Nastepnego dnia mieli nam zmienic, ale duren manager zaczal udawac ze nic nie maja. Po interwencji naszego kolegi z biura podrozy w TUI pokoj znalazl sie po 30 min Taki juz z ladniejszym widokiem, polowa na morze, a polowa na basen ale przynajmniej na 2 pietrze (z 5). Mam wiec nadzieje ze to wszystko to dobrego zle poczatki tylko Zdjecia dopiero zobacze jakies jutro bo jestesmyh w Warszawie ale jakies na pewno wrzuce. Pozdrawiam
__________________
Oświadczył się 1.1.2009 o godz 0:00
Nasz ślub 22.05.2010

Alice the Bride jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 08:23   #856
trooskava
Zadomowienie
 
Avatar trooskava
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Scyzorykownia :)
Wiadomości: 1 758
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez beaciunia Pokaż wiadomość
A teraz coś, co wywołało dziś uśmiech na mojej twarzy

: cojest: genialne

Cytat:
Napisane przez eninka84 Pokaż wiadomość
Witam Was! Własnie wróciliśmy z podróży poślubnej Wrzucam zdjęcie z wesela Narzie tylko amatorskie ale widać co trzeba
Pozdrawiam!!
wow !! Przepięknie wyglądaliście

\

aaa zna ktoś dobry sposób na pozbycie sie uczulenia? wyszło mi na dekolcie taka pokrzywka, pije wapno i smaruje sie hydrocortisonem ale przyjme wszelkie rady
ślub juz niedługo , musze sie tego pozbyć

Edytowane przez trooskava
Czas edycji: 2010-06-03 o 08:25
trooskava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 08:43   #857
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez Alice the Bride Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! My tez wlasnie wrocilismy z podrozy poslubnej. Oczywiscie po tak zaczetym slubie jak u nas (okazalo sie ze przez ten zepsuty autokar goscie z warszawy dojechali dopiero na koniec mszy a potem wszyscy skladali zyczenia w ubraniach codziennych ) i po weselnym problemie z zoladkiem (od 2 bylo mi juz tak niedobrze ze nie moglam tanczyc) na miejscu w Turcji tez mielismy niespodzianke... Przyjechalismy do hotelu o 2 w nocy, kazali nam czekac 40 min na pokoj. Mial byc z widokiem na morze, a dali nam przy jakiejs szafie na reczniki z widokiem CENTRALNIE na stolowke hotelu naprzeciwko! Nastepnego dnia mieli nam zmienic, ale duren manager zaczal udawac ze nic nie maja. Po interwencji naszego kolegi z biura podrozy w TUI pokoj znalazl sie po 30 min Taki juz z ladniejszym widokiem, polowa na morze, a polowa na basen ale przynajmniej na 2 pietrze (z 5). Mam wiec nadzieje ze to wszystko to dobrego zle poczatki tylko Zdjecia dopiero zobacze jakies jutro bo jestesmyh w Warszawie ale jakies na pewno wrzuce. Pozdrawiam
Heh my mieliśmy dokładnie tak samo tylko, że w Egipcie. Też ok. drugiej dotarliśmy na miejsce(hotel *****), potem 40 min. czekaliśmy na pokój.
A z pokojem było trochę inaczej, dostaliśmy pokój z którego dopiero co wyszła brygada wykończeniowa. Ci idioci najpierw wnieśli meble a dopiero potem malowali także wszystko było zasyfione - na szczęście łóżko było ok. Więc się nawet nie rozpakowywaliśmy i poszliśmy spać potem interweniowaliśmy u rezydenta i dostaliśmy pokój(apartament king size) w najlepszej części hotelu.

Także jak się jedzie do tych dzikich krajów to się trzeba na takie coś przygotować chyba, że będzie to hotel sieciowy tam sobie na takie rzeczy nie pozwalają.
__________________
<ciach_reklama>

Edytowane przez Emir1994
Czas edycji: 2010-06-03 o 09:37
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 09:27   #858
niunia_leyla
Rozeznanie
 
Avatar niunia_leyla
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 819
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez trooskava Pokaż wiadomość
\

aaa zna ktoś dobry sposób na pozbycie sie uczulenia? wyszło mi na dekolcie taka pokrzywka, pije wapno i smaruje sie hydrocortisonem ale przyjme wszelkie rady
ślub juz niedługo , musze sie tego pozbyć
Ja jestem alergikiem i na okrągło coś mam mój sposób to smarować maścią Bedicort G ale ona jest tylko na receptę.
__________________
odliczanie
niunia_leyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 09:33   #859
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Beaciunia ten demot jest extra

eninka to jeszcze raz gratulacje
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-03, 12:02   #860
m_majaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 355
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez eninka84 Pokaż wiadomość
Witam Was! Własnie wróciliśmy z podróży poślubnej Wrzucam zdjęcie z wesela Narzie tylko amatorskie ale widać co trzeba
Pozdrawiam!!
PIĘKNIE wyglądacie

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

hej dziewczyny
wieeeki mnie tutaj nie było,ale przygotowanie do ślubu pochłaniają każdą wolną chwilę-a jest ich niestety bardzo mało...w niedzielę kończymy zapraszanie-wreszcie. Bo myslałam,ze nigdy się z tym nie wyrobimy a ślub za troszkę więcej niż miesiąc.
W pon jadę na przymiarkę sukni,przyszła wcześniej niż miała być i tym sposobem nie mam butów a chciałam przymierzyć ja w ślubnych bucikach--nic najwyżej przesunę przymiarkę
__________________
KPP
m_majaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 12:29   #861
magolina
Wtajemniczenie
 
Avatar magolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: świętokrzyskie:)
Wiadomości: 2 892
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez eninka84 Pokaż wiadomość
Witam Was! Własnie wróciliśmy z podróży poślubnej Wrzucam zdjęcie z wesela Narzie tylko amatorskie ale widać co trzeba
Pozdrawiam!!
Wow eninka nie wiedziałam że miałaś ,,fifroka" będę miała podobną, szyje ją w Anne tylko w mojej gorset nie będzie przezroczysty i właśnie zastanawiam się jeszcze nad trenem super wyglądaliście
magolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 14:44   #862
aga_o2021
Raczkowanie
 
Avatar aga_o2021
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 68
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez eninka84 Pokaż wiadomość
Witam Was! Własnie wróciliśmy z podróży poślubnej Wrzucam zdjęcie z wesela Narzie tylko amatorskie ale widać co trzeba
Pozdrawiam!!
Gdzie mialaś wesele? bo ta sala jaks znajoma mi sie wydaje
__________________
24.07.2010 Agatek
aga_o2021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 15:43   #863
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez trooskava Pokaż wiadomość
: cojest: genialne



wow !! Przepięknie wyglądaliście

\

aaa zna ktoś dobry sposób na pozbycie sie uczulenia? wyszło mi na dekolcie taka pokrzywka, pije wapno i smaruje sie hydrocortisonem ale przyjme wszelkie rady
ślub juz niedługo , musze sie tego pozbyć
Trooskavo kochana
jeśli to wysypka niewiadomego pochodzenia to najprawdopodbniej wylazl CI na skorze stres.. ja tak mialam.. jakis miesiac temu.. wysypalo mi na dekolcie, na plecach i na rekach. na biodrach i na twarzy (wszystko odsloniete) dostyalam od lekarza skierowanie na 5 zastrzykow.. a pani w zabiegowym mi powiedziala tak.. alergia.. nie alergia.. alergen jest w ciele 3 tygodnie z zastrzykami czy bez.. prosze pic dużo wody.. Oczywiście ja sięrównieżsmarowałąm (lekarka mi poczatkowo dała fenistil do smarowania.. skonczylo sie na zastrzykach) no i ostatnia rada... przestan sie denerwowac i przejmowac wszsytkim.. bo bedziesz brzydka na weselu
Ja wiem ze to chamsko brzmi ale w sumie im bardziej sie przejmuje4sz ze masz wysypke.. tym bardziej sie denerwujesz .. i na pewno CI tak latwo nei zejdzie.. a proponuje isc do l;ekarza i powiedziec ze smarowalas juz fenistilem i nei pomoglo(ja tez dostalam jakis antybiotyk w tabletkach ale nie pomoglo)
Niby przeszlo mi po zastrzykach ale bardziej wydaje mi sie prawdopod to co mwoila ta kobieta w zabiegowym_ po 3 tygodnaich .. samo zlezie.. tylko pij duzo wody.. wyplukuje alergen
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 19:46   #864
trooskava
Zadomowienie
 
Avatar trooskava
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Scyzorykownia :)
Wiadomości: 1 758
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
Trooskavo kochana
jeśli to wysypka niewiadomego pochodzenia to najprawdopodbniej wylazl CI na skorze stres.. ja tak mialam.. jakis miesiac temu.. wysypalo mi na dekolcie, na plecach i na rekach. na biodrach i na twarzy (wszystko odsloniete) dostyalam od lekarza skierowanie na 5 zastrzykow.. a pani w zabiegowym mi powiedziala tak.. alergia.. nie alergia.. alergen jest w ciele 3 tygodnie z zastrzykami czy bez.. prosze pic dużo wody.. Oczywiście ja sięrównieżsmarowałąm (lekarka mi poczatkowo dała fenistil do smarowania.. skonczylo sie na zastrzykach) no i ostatnia rada... przestan sie denerwowac i przejmowac wszsytkim.. bo bedziesz brzydka na weselu
Ja wiem ze to chamsko brzmi ale w sumie im bardziej sie przejmuje4sz ze masz wysypke.. tym bardziej sie denerwujesz .. i na pewno CI tak latwo nei zejdzie.. a proponuje isc do l;ekarza i powiedziec ze smarowalas juz fenistilem i nei pomoglo(ja tez dostalam jakis antybiotyk w tabletkach ale nie pomoglo)
Niby przeszlo mi po zastrzykach ale bardziej wydaje mi sie prawdopod to co mwoila ta kobieta w zabiegowym_ po 3 tygodnaich .. samo zlezie.. tylko pij duzo wody.. wyplukuje alergen
mowisz ze stres?

zastanawiam sie czy to nie solarium (choc nigdy mnie nie uczulalo), ale jakos tak dziwnie mnie wysypało bo tylko na dekolcie a dokładnie między cyckami nie przejmowałabym sie tym tak bardzo gdyby nie fakt że mam duuuuuży dekolt w kiecce :P

Edytowane przez trooskava
Czas edycji: 2010-06-03 o 19:48
trooskava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 20:43   #865
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez trooskava Pokaż wiadomość
mowisz ze stres?

zastanawiam sie czy to nie solarium (choc nigdy mnie nie uczulalo), ale jakos tak dziwnie mnie wysypało bo tylko na dekolcie a dokładnie między cyckami nie przejmowałabym sie tym tak bardzo gdyby nie fakt że mam duuuuuży dekolt w kiecce :P
u mnie sie zaczelo od dekoltu.. potem brzuch itd... takze musisz teraz pic duuuuuuzo wody i idz niech Ci dadza zastrzyki odczulajace .. ja swoja kartke ze skierowaniem wyrzucilam wiec CI nie powiem jak sie lek nazywa
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 22:45   #866
Kleo1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 44
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Wiem, że to dziwnie brzmi, ale ponoć dobry jest krochmal i olej rycynowy kilka kropel z wodą na czczo Może psikasz się nowymi perfumami, albo nosisz coś na szyi nowego.

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:41 ----------

Możesz też mieć uczulenie na nikiel, ja mam jak założę coś na szyję z zapinką metalową lub sprzączki paska na brzuchu.
__________________
Miłość jest ślepa, ale ślub przywraca jej wzrok
Kleo1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 22:47   #867
Jullija
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 22
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

ja biorę zyrtec lub alertec, ale na coś tak ostrego chyba nie pomoże:/
Jullija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 22:51   #868
eninka84
Zadomowienie
 
Avatar eninka84
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 1 202
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez aga_o2021 Pokaż wiadomość
Gdzie mialaś wesele? bo ta sala jaks znajoma mi sie wydaje
Zajazd ELIOT w Brudzowie -- polecam każdemu.

Dziekuje za miłe słowa
eninka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 06:39   #869
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Dziewczyny jak u Was jest z błogosławieństwem, bo wczoraj mnie teściowa po prostu "zabiła" informacja że "... u nich to błogosławieństwa udzielają rodzice, rodzice chrzestni i jeszcze dziadkowie ..." No szczena mi opadła na jakiego ciorta mi rodzice chrzestni skoro mam własnych rodziców i jeszcze dziadkowie. Gdyby wszyscy żyli to błogosławieństwa udzielało by nam 16 osób jakaś parodia i jak dla mnie cholernie sztuczne to wszystko. U nas tych osób będzie 10, bo już dawno moi dziadkowie nie żyją, ze strony TZ też brakuje dziadka i chrzestnego.
Myślałam że się wzruszę na błogosławieństwie ale jak 20 minut będę klęczała ( i myślała czy zdążymy do kościoła) aby wszyscy mi krzyżyk nad głową uczynili to nic z tej podniosłej chwili jak dla mnie nie będzie. Ale się wnerwiłam wczoraj no masakra. I teściowa mi jeszcze wyjechała z tekstem że jak mnie nas nie pobłogosławią to się obrażą
Mogę tylko dodać że u mnie w rodzinie jest zwyczaj że błogosławią tylko rodzicie
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130

Edytowane przez Lowczyni
Czas edycji: 2010-06-04 o 06:58
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 07:07   #870
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Lowczyni to teściowa dała... u nas też tylko rodzice błogosławią... nie wiem po co Ci wszyscy ludzie... przecież przed kościołem Cię wycałują, potem na sali pewnie ze sto razy... Gadaj z nią aż sie uspokoi
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:17.