Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-04, 10:28   #4831
Do celu Joasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 138
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Witam wszystkich
Nowych na Dukanie serdecznie zachęcam do wytrwałości, opłaca się
Starsze stażem koleżanki gorąco i gratuluję spadków.

U mnie nie najgorzej. Miałam małe przyjęcie w rodzinie i w tym dniu nie jadłam tak jak Dukan nakazuje
Ale nie skończyło się najgorzej. Waga chwilę stanęła, ZACZNIE SPADAĆ

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Dziewczyny ratujcie - nie wiem co mi jest!!!

Od prawie 3 tyg jestem chora. Brałam antybiotyki, rutinacea, witaminy. Chodziłam do pracy, po pracy do łóżeczka i tak w kółko. W ten poniedziałek byłam wreszcie u lekarza, bo oprócz tego że dalej męczył mnie kaszel dostałam jakiejś strasznie swędzącej wysypki na nogach. Lekarz uspokoił mnie że to nie od białka. Zapisał kolejny antybiotyk, jakieś na kaszel i coś przeciw uczuleniom. Biore! Siedze w domku! I co,,, wysypka sobie wędruje po moim ciele, wczoraj wlazła mi na oczy( znaczy na powieki i wokoło) CO TO MOŻE BYĆ???

Czy któraś z was miała podobną historię? Może to jednak od białka?
Bardzo się tego boję bo co będzie z moją dietą?

Do celu Joasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 10:31   #4832
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

ACH,ale mam pyszne drugie sniadanie,az sie musze pochwalic. zrobilam placuszki na tefalu i wyszly! sa jak nalesniki! mniam! i do tego postrzepilam salate z odrobina jogurtu naturalnego,ale pychota
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 10:36   #4833
grupies
Rozeznanie
 
Avatar grupies
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 992
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Dzień Dobry

u mnie dziś spadeczek -0,6 kg mam nadzieję, że do sierpnia się wyrobię, bo chce w sierpniu wyjechać nad morze i wolałabym byc juz na III


Cytat:
Napisane przez kofcia2008 Pokaż wiadomość
wiem wiem wiem bede sie juz pilnowac, obiecuje
no tak, ale i tak już przerwałaś uderzeniówkę, więc może idź juz na PW od jutra ??

Cytat:
Napisane przez tabinga Pokaż wiadomość
Kochani dziś mały jubileusz-mój 40 dzień dietki. W tym czasie zgubiłam 9,80kg.
Dziś kolejny spadeczek-0,2. Miłego dnia, spadków życzę ale najbardziej dobrego humorku i błagam trzymajcie kciuki muszę kupić jakies ciuszki bo wszystko leci i sukienkę na bal.
Tabinga mówiłam, że szybciutko i cichuteńko zjechalaś na wadze Gratulacje

Cytat:
Napisane przez Sparta Pokaż wiadomość
Witam Was serdecznie !!! W poniedziałek rozpoczełam dietę z wagą 75 kg a dziś..ważę się a tu 73,5 kg czy to możliwe?? zniknął mi brzuch i boczki od jutra II faza
Możliwe, bo to ci woda zeszła. Tłuszczyk dopiero od II fazy się rusza. Powodzenia

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Do celu Joasia Pokaż wiadomość
[/COLOR]Dziewczyny ratujcie - nie wiem co mi jest!!!

Od prawie 3 tyg jestem chora. Brałam antybiotyki, rutinacea, witaminy. Chodziłam do pracy, po pracy do łóżeczka i tak w kółko. W ten poniedziałek byłam wreszcie u lekarza, bo oprócz tego że dalej męczył mnie kaszel dostałam jakiejś strasznie swędzącej wysypki na nogach. Lekarz uspokoił mnie że to nie od białka. Zapisał kolejny antybiotyk, jakieś na kaszel i coś przeciw uczuleniom. Biore! Siedze w domku! I co,,, wysypka sobie wędruje po moim ciele, wczoraj wlazła mi na oczy( znaczy na powieki i wokoło) CO TO MOŻE BYĆ???

Czy któraś z was miała podobną historię? Może to jednak od białka?
Bardzo się tego boję bo co będzie z moją dietą?

Joasiu ja nie miałam nic takiego, ale może do dermatologa się wybierz i on ci coś więcej powie. To nie koniecznie musi być od białka. Mnie np. uczulają ostatnio przyprawy, ale moja wysypka minęła jak przestałam ich używać. Zreszta u mnie to jakaś mikrowysypka byla, więc może dlatego. Ale koniecznie idź dziś do dermatologa. Zresztą może masz uczulenie na antybiotyk - moja siostra kiedyś tak miala i wylądowala w końcu w szpitalu.
__________________
"Maybe I'm happy and I just don't know it. I like being a mess. It's who I am."
grupies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 10:37   #4834
Sparta
Wtajemniczenie
 
Avatar Sparta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Boskie piekło :)
Wiadomości: 2 278
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Cytat:
Napisane przez grupies Pokaż wiadomość
Dzień Dobry

u mnie dziś spadeczek -0,6 kg mam nadzieję, że do sierpnia się wyrobię, bo chce w sierpniu wyjechać nad morze i wolałabym byc juz na III




no tak, ale i tak już przerwałaś uderzeniówkę, więc może idź juz na PW od jutra ??



Tabinga mówiłam, że szybciutko i cichuteńko zjechalaś na wadze Gratulacje



Możliwe, bo to ci woda zeszła. Tłuszczyk dopiero od II fazy się rusza. Powodzenia
Dziekuję
__________________
Czas powiedzieć stop przemocy wobec zwierząt!!!


Sparta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 10:45   #4835
aggie30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 363
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Cytat:
Napisane przez kofcia2008 Pokaż wiadomość
a jaki system polecacie na II fazie...5/5 3/3 czy 1/1 . czytałam że 5/5 i 1/1 przynoszą najlepsze i podobne efekty. Ciężko sie utrzymać na 5/5??
Wcale nie jest ciężko się utrzymać na 5/5, ja idę tym trybem od początku-wiedziałam że dla mnie jak najmniej kombinowania trzeba i się już do niego przyzwyczaiłam.
Najdziwniejsze jest to że jak mam 5 dni Pw to mam wprost wyrzuty sumienia!!!głupstwo!!!

Dzień dobry wszystkim!
Witam znad porannego? manicure i kawki!
Widze że się kilka nowych twarzy pojawiło-bardzo miło, nasze grono wciąż się rozrasta!
Po kilkudniowych wzrostach powiedziałam basta-i wczoraj korzystając z cudnie słonecznej pogody wybrałam się z przyjaciółmi na spacer-bagatela-15 km było ognicho-ja oczywiście przepyszne szaszłyczki z kurczaka i cebulka. Dzisiaj wynik na wadze ZADOWALAJĄCY w końcu bo ruszyło i to z kopyta: równo 67,0
Powiem szczerze że przez ostatnie 2 tyg miałam doła Dukanowego-nie widziałam sensu czy to dalej ciągnąć czy nie, no ale przebrnęłam przez to mroczne myślenie.
Opowiem króciutką historię-mój mąż ostatnio kręcił reklamę pewnych jogurcików dla dzieci, dosyć znanej firmy spod szczecina-a propo mają rewelacyjne wieśniaki które kupuję na kilkotony. Po zakończeniu roboty zostało sporo tych jogurcików więc oczywiście większość trafiła w ręce ekipy filmowej. Ja patrze a moja chłopina targa całą zgrzewke tych wspaniałości do naszej lodówy-i już już sie na nie rzucałam kiedy STOP! patrze na tabelke a tam: B-3,9 a W-17,9 w tym cukru 16,4 Pomyślałam sobie i czym oni te dzieci od małego faszerują!samymi cukrami! Stoją sobie teraz te jogurciki kolorowe na półce ale ja tylko na nie spoglądam bo to zło wcielone zalęgło się w mojej lodówce nieproszone a nie wywale. No sie naklikałam! Od jutra 5 dni Pp to sobie odbiję! Spadków kochani spadków!!
aggie30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 10:55   #4836
Sparta
Wtajemniczenie
 
Avatar Sparta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Boskie piekło :)
Wiadomości: 2 278
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

dziękujemy, dziękujemy ja jestem z siebie taka duma...mimo iz to tylko woda 0k 2 kg z głowy. strasznie mnie to zmotywowało jutro zaczynam PW także nawet mam plan na jakąś zupę kapuścianą z rybką ..mniam. A mam pytanie odnośnie kiszonej kapuchy. Można czy nie można..oto jest pytanie
__________________
Czas powiedzieć stop przemocy wobec zwierząt!!!


Sparta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 10:56   #4837
grupies
Rozeznanie
 
Avatar grupies
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 992
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Cytat:
Napisane przez aggie30 Pokaż wiadomość
Powiem szczerze że przez ostatnie 2 tyg miałam doła Dukanowego-nie widziałam sensu czy to dalej ciągnąć czy nie, no ale przebrnęłam przez to mroczne myślenie.
Opowiem króciutką historię-mój mąż ostatnio kręcił reklamę pewnych jogurcików dla dzieci, dosyć znanej firmy spod szczecina-a propo mają rewelacyjne wieśniaki które kupuję na kilkotony. Po zakończeniu roboty zostało sporo tych jogurcików więc oczywiście większość trafiła w ręce ekipy filmowej. Ja patrze a moja chłopina targa całą zgrzewke tych wspaniałości do naszej lodówy-i już już sie na nie rzucałam kiedy STOP! patrze na tabelke a tam: B-3,9 a W-17,9 w tym cukru 16,4 Pomyślałam sobie i czym oni te dzieci od małego faszerują!samymi cukrami! Stoją sobie teraz te jogurciki kolorowe na półce ale ja tylko na nie spoglądam bo to zło wcielone zalęgło się w mojej lodówce nieproszone a nie wywale. No sie naklikałam! Od jutra 5 dni Pp to sobie odbiję! Spadków kochani spadków!!
Chyba każda z nas miala takiego dołka

A co do jogurtu to z łyżeczka cukru tam jest. Nic dziwnego, ze teraz się mówi juz o otyłości u dzieci

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Sparta Pokaż wiadomość
dziękujemy, dziękujemy ja jestem z siebie taka duma...mimo iz to tylko woda 0k 2 kg z głowy. strasznie mnie to zmotywowało jutro zaczynam PW także nawet mam plan na jakąś zupę kapuścianą z rybką ..mniam. A mam pytanie odnośnie kiszonej kapuchy. Można czy nie można..oto jest pytanie
Można, można, tylko jak jest bardzo słona to ją opłucz w wodzie.
__________________
"Maybe I'm happy and I just don't know it. I like being a mess. It's who I am."
grupies jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-04, 10:59   #4838
Sparta
Wtajemniczenie
 
Avatar Sparta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Boskie piekło :)
Wiadomości: 2 278
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Cytat:
Napisane przez Do celu Joasia Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Nowych na Dukanie serdecznie zachęcam do wytrwałości, opłaca się
Starsze stażem koleżanki gorąco i gratuluję spadków.

U mnie nie najgorzej. Miałam małe przyjęcie w rodzinie i w tym dniu nie jadłam tak jak Dukan nakazuje
Ale nie skończyło się najgorzej. Waga chwilę stanęła, ZACZNIE SPADAĆ

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Dziewczyny ratujcie - nie wiem co mi jest!!!

Od prawie 3 tyg jestem chora. Brałam antybiotyki, rutinacea, witaminy. Chodziłam do pracy, po pracy do łóżeczka i tak w kółko. W ten poniedziałek byłam wreszcie u lekarza, bo oprócz tego że dalej męczył mnie kaszel dostałam jakiejś strasznie swędzącej wysypki na nogach. Lekarz uspokoił mnie że to nie od białka. Zapisał kolejny antybiotyk, jakieś na kaszel i coś przeciw uczuleniom. Biore! Siedze w domku! I co,,, wysypka sobie wędruje po moim ciele, wczoraj wlazła mi na oczy( znaczy na powieki i wokoło) CO TO MOŻE BYĆ???

Czy któraś z was miała podobną historię? Może to jednak od białka?
Bardzo się tego boję bo co będzie z moją dietą?

Poproś lekarza o badania krwii na mononukelozę - jest to rodzają przewlekłego przeziębiena, które występuje czasami z wysypką!!!

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Cytat:
Napisane przez grupies Pokaż wiadomość
Chyba każda z nas miala takiego dołka

A co do jogurtu to z łyżeczka cukru tam jest. Nic dziwnego, ze teraz się mówi juz o otyłości u dzieci

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------



Można, można, tylko jak jest bardzo słona to ją opłucz w wodzie.
OOO!! jak można to zrobię jakis zdrowy kapuśniak
__________________
Czas powiedzieć stop przemocy wobec zwierząt!!!


Sparta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 11:03   #4839
grupies
Rozeznanie
 
Avatar grupies
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 992
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Cytat:
Napisane przez Sparta Pokaż wiadomość
OOO!! jak można to zrobię jakis zdrowy kapuśniak
tylko pamiętaj bez ziemniaków i z chudym mięsem
__________________
"Maybe I'm happy and I just don't know it. I like being a mess. It's who I am."
grupies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 11:06   #4840
Ayu
Zadomowienie
 
Avatar Ayu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 641
GG do Ayu
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
hehe nooo to pewnie musi być fajne uczucie gratuluje
a mogę spytać ile ty masz wzrostu, że dążysz do tak niskiej wagi?? Oczywiście nie musisz odpoisywać sorki za wścibstwo
Całe 158 cm W teście Dukan pozwolił mi zejść do 45,8-45,6 (zależy czy test po angielsku czy francusku ), więc myślę, że jak go oszukam o te 0,8-0,6 to nic się nie stanie

Nie wiem czy drobna jestem, góra nawet szczupła, biust mi za bardzo nie ucierpiał, ale biodra dość szerokie
Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Edytuj Kochana tę maleńką pomyłeczkę.
Poprawione Dzięki za zwrócenie uwagi
__________________
Rozpasałam się
Zrzucam zbędne kilogramy z Mel B. Mam nadzieję, że uda się przeżyć
Ayu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 11:07   #4841
grupies
Rozeznanie
 
Avatar grupies
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 992
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Cytat:
Napisane przez Ayu Pokaż wiadomość
Nie wiem czy drobna jestem, góra nawet szczupła, biust mi za bardzo nie ucierpiał, ale biodra dość szerokie
Nie będziesz miała problemu z rodzeniem dzieci
__________________
"Maybe I'm happy and I just don't know it. I like being a mess. It's who I am."
grupies jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-04, 11:09   #4842
Sparta
Wtajemniczenie
 
Avatar Sparta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Boskie piekło :)
Wiadomości: 2 278
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Cytat:
Napisane przez grupies Pokaż wiadomość
tylko pamiętaj bez ziemniaków i z chudym mięsem
Pewnie..dodam rybkę, pomidorku w puszce, ciut marchewki...a jakie przyprawy są najlepsze. wiem że bulion 0% ale nie wiem gdzie kupic, w sklepie ze zdrową żywnością??
__________________
Czas powiedzieć stop przemocy wobec zwierząt!!!


Sparta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 11:12   #4843
Ayu
Zadomowienie
 
Avatar Ayu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 641
GG do Ayu
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Cytat:
Napisane przez grupies Pokaż wiadomość
Nie będziesz miała problemu z rodzeniem dzieci
Chwilowo mi do tego niespieszno
Cytat:
Napisane przez Sparta Pokaż wiadomość
Pewnie..dodam rybkę, pomidorku w puszce, ciut marchewki...a jakie przyprawy są najlepsze. wiem że bulion 0% ale nie wiem gdzie kupic, w sklepie ze zdrową żywnością??
Ja jeśli robię bulion, to z bulionetki Knorra, ona ma chyba mniej tłuszczu. W każdym razie, mi nie szkodziła
__________________
Rozpasałam się
Zrzucam zbędne kilogramy z Mel B. Mam nadzieję, że uda się przeżyć
Ayu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 11:14   #4844
aggie30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 363
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Cytat:
Napisane przez grupies Pokaż wiadomość
Chyba każda z nas miala takiego dołka

A co do jogurtu to z łyżeczka cukru tam jest. Nic dziwnego, ze teraz się mówi juz o otyłości u dzieci
Grupies masz racje-teraz non stop widze dzieciaczki w wózkach i mamusie które a to biszkopcika a to wafelek+soczek słodziutki, no masakra!!!
A z tym dołem, to u mnie brak spadków i masakryczna pogoda dopięły swego. Ale od wczoraj jest cudne słońce, temp ok 20 stopni i nawet się wczoraj opaliłam! także troszke endorfinek i już się człowiek pozytywniej nastraja!
Cytat:
Napisane przez grupies Pokaż wiadomość
tylko pamiętaj bez ziemniaków i z chudym mięsem
I nie zapomnij dodać grzybków

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Ayu-jeśli posiadasz linka do tej ang strony Dukana to możesz mi go podesłać?
aggie30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 11:17   #4845
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Witam
Ja dziś na wadze doznałam szoku ... po 3 dniach warzyw i przed @ mam 1,8 na plusie Niczym nie zgrzeszyłam
__________________


sweeney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 11:20   #4846
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

witam
u mnie dziś -02,kg i tym samym osiągnęłam 'diabelską wagę' 66,6kg usmiałam się rano
dziś wkońcu PW własnie na II śniadanie zjadałm wiesniaka z otrębami i pomidorkiem, za którym było mi strasznie tęskno
na weekend odchodzone gołąbki - już się nie mogę doczekać

miłego dnia i spadeczków życzę
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 11:23   #4847
Sparta
Wtajemniczenie
 
Avatar Sparta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Boskie piekło :)
Wiadomości: 2 278
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Cytat:
Napisane przez Ayu Pokaż wiadomość
Chwilowo mi do tego niespieszno

Ja jeśli robię bulion, to z bulionetki Knorra, ona ma chyba mniej tłuszczu. W każdym razie, mi nie szkodziła
Dziekuję
__________________
Czas powiedzieć stop przemocy wobec zwierząt!!!


Sparta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 11:24   #4848
Ayu
Zadomowienie
 
Avatar Ayu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 641
GG do Ayu
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Cytat:
Napisane przez aggie30 Pokaż wiadomość
Ayu-jeśli posiadasz linka do tej ang strony Dukana to możesz mi go podesłać?
http://www.dukandiet.co.uk/
Cytat:
Napisane przez sweeney Pokaż wiadomość
Witam
Ja dziś na wadze doznałam szoku ... po 3 dniach warzyw i przed @ mam 1,8 na plusie Niczym nie zgrzeszyłam
Jesoooo, cicho być, to tylko WODA . Nie TŁUSZCZ, tylko WODA. To jest NORMALNE.
Nie ma się czym martwić, po @ i PW zejdzie
__________________
Rozpasałam się
Zrzucam zbędne kilogramy z Mel B. Mam nadzieję, że uda się przeżyć

Edytowane przez Ayu
Czas edycji: 2010-06-04 o 11:26
Ayu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 11:26   #4849
Lily ofthe Valley
Zadomowienie
 
Avatar Lily ofthe Valley
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: czarna dziura :)
Wiadomości: 1 778
GG do Lily ofthe Valley
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Witajcie..
Ja szukam pocieszenia moja motywacja zazwyczaj jest słaba ale tym razem sama siebie nie poznaję, że mogę patrzeć jak ktoś jje pizze i mnie nie kusi dietę zaczęłam we wtorek i wg. kalkulatora Dukana po 4 dniach miałam schudnąć 1,4 kg.. a póki co moja waga ciągle stoi w miejscu;( chyba, że mam wagę zepsutą ale już sama nie wiem czy to możliwe żeby na mnie nie działała dieta? A w sumie, może przyczyną jest @, która zaczęła się w środę?
__________________
Kruszynek

Edytowane przez Lily ofthe Valley
Czas edycji: 2010-06-04 o 11:32
Lily ofthe Valley jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-04, 11:36   #4850
aggie30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 363
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Cytat:
Napisane przez sweeney Pokaż wiadomość
Witam
Ja dziś na wadze doznałam szoku ... po 3 dniach warzyw i przed @ mam 1,8 na plusie Niczym nie zgrzeszyłam
To jest norma! u mnie po @ i jednocześnie po 5 dniach Pw było na +1,6 !!! nie panikuj!
Cytat:
Napisane przez Lily ofthe Valley Pokaż wiadomość
Witajcie..
Ja szukam pocieszenia moja motywacja zazwyczaj jest słaba ale tym razem sama siebie nie poznaję, że mogę patrzeć jak ktoś jje pizze i mnie nie kusi dietę zaczęłam we wtorek i wg. kalkulatora Dukana po 4 dniach miałam schudnąć 1,4 kg.. a póki co moja waga ciągle stoi w miejscu;( chyba, że mam wagę zepsutą ale już sama nie wiem czy to możliwe żeby na mnie nie działała dieta?
Spokojnie poczekaj i sie nie dołuj. Widze że tu doły to po kolei dziewczyny załapują ale zdaje się że jest to wpisane w tą diete bo niestety jest to zmiana sposobu odżywiania na praktycznie całe życie...
aggie30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 11:41   #4851
Sparta
Wtajemniczenie
 
Avatar Sparta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Boskie piekło :)
Wiadomości: 2 278
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Cytat:
Napisane przez Lily ofthe Valley Pokaż wiadomość
Witajcie..
Ja szukam pocieszenia moja motywacja zazwyczaj jest słaba ale tym razem sama siebie nie poznaję, że mogę patrzeć jak ktoś jje pizze i mnie nie kusi dietę zaczęłam we wtorek i wg. kalkulatora Dukana po 4 dniach miałam schudnąć 1,4 kg.. a póki co moja waga ciągle stoi w miejscu;( chyba, że mam wagę zepsutą ale już sama nie wiem czy to możliwe żeby na mnie nie działała dieta?
Biedaku, nie martw się...ja nie wspomną o sobie...alkohol na imprezie, pizza, chipsy kebab wegetariański z sosikiem ostrym..opitoliłabym to wszystko raz dwa..ale potem myśle sobie o tym jak nie mogę się w nic dopiąć, na zdjęciach wyglądam jak beczka itp. Jeżeli juz Cię to tak męczy zjedz kawałek i potem proteiny. ja też po sobie czuję że na imprezie wódeczki nie odmówię hehe a jezeli tak to bedzie cud
__________________
Czas powiedzieć stop przemocy wobec zwierząt!!!


Sparta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 11:41   #4852
Agata9216
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 31
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

hej mam pytanie zamierzalam dzis zaczac dietke ale sie zagapilam i usmazylam sobie jajecznice na masle i troche soli dodalam...;/ i teraz nie wiem czy kontynuowac diete czy zaczac od nowa jutro??a i jeszcze raz pytam o ten napoj proteinowy czy go pic czy nie? dzieki
Agata9216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 11:45   #4853
(:tysia:)
Zadomowienie
 
Avatar (:tysia:)
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 504
GG do (:tysia:)
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Witam Was z nad talerzyka pełnego łez...
Już tłumaczę o co chodzi. Byłam dziś na darmowych konsultacjach z trenerem na moim fitnessie i co się okazalo? Jestem na Dukanie od 2 miesięcy prawie, i schudłam łącznie jedynie 4kg... I nie, to nie są mieśnie i nie to nie jest woda. Mam przewagę tkanki tłuszczowej mimo że ćwiczę regularnie. Płaczę jak bóbr, nie mogę w to uwierzyć, tyle wyrzeczeń, tyle starań i to na marne... Jedyne co widzę na penwo, to że nie mam okresu i pobolewają mnie nerki, mimo że piję 2l wody dziennie. Nie mogę się ogarnąć, nie wiem co robić, jestem załamana. przepraszam.
(:tysia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 11:45   #4854
Sparta
Wtajemniczenie
 
Avatar Sparta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Boskie piekło :)
Wiadomości: 2 278
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Cytat:
Napisane przez Agata9216 Pokaż wiadomość
hej mam pytanie zamierzalam dzis zaczac dietke ale sie zagapilam i usmazylam sobie jajecznice na masle i troche soli dodalam...;/ i teraz nie wiem czy kontynuowac diete czy zaczac od nowa jutro??a i jeszcze raz pytam o ten napoj proteinowy czy go pic czy nie? dzieki
Najedz się jeszcze dziewczyno dobrych rzeczy w takim razie i jedziesz od jutra...ja to bym zaczeła od poniedziałku
__________________
Czas powiedzieć stop przemocy wobec zwierząt!!!


Sparta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 11:47   #4855
Do celu Joasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 138
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Dzwoniłam dziś po przychodniach,,, Niestety wszędzie głucho!!!
Do celu Joasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 11:51   #4856
Sparta
Wtajemniczenie
 
Avatar Sparta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Boskie piekło :)
Wiadomości: 2 278
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Cytat:
Napisane przez (:tysia:) Pokaż wiadomość
Witam Was z nad talerzyka pełnego łez...
Już tłumaczę o co chodzi. Byłam dziś na darmowych konsultacjach z trenerem na moim fitnessie i co się okazalo? Jestem na Dukanie od 2 miesięcy prawie, i schudłam łącznie jedynie 4kg... I nie, to nie są mieśnie i nie to nie jest woda. Mam przewagę tkanki tłuszczowej mimo że ćwiczę regularnie. Płaczę jak bóbr, nie mogę w to uwierzyć, tyle wyrzeczeń, tyle starań i to na marne... Jedyne co widzę na penwo, to że nie mam okresu i pobolewają mnie nerki, mimo że piję 2l wody dziennie. Nie mogę się ogarnąć, nie wiem co robić, jestem załamana. przepraszam.
ojej..to może przerwij dietę, ale najpierw konieczna konsultacja z lekarzem!!! szczerze, to ja się tez boję takich konsekwencji...
__________________
Czas powiedzieć stop przemocy wobec zwierząt!!!


Sparta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 11:59   #4857
Lajo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 169
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

I masz babo placek...
Jak już mówiłam, wczoraj pękłam i grzeszyłam solidnie. Oczywiście wczoraj mi to nie przeszkadzało, ale dzisiaj konkretne wyrzuty sumienia. Wzrostu brak, ale zapewne będzie zastój. Postanowiłam przerwać dni PW i wskoczyć na P (takie rygorystyczne). A póżniej normalnie proteinowe x5 i Warzywne x5. Myślę, że to jakoś mnie przywróci do rytmu. Jak myślicie?
Lajo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 12:07   #4858
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Cytat:
Napisane przez Agata9216 Pokaż wiadomość
hej mam pytanie zamierzalam dzis zaczac dietke ale sie zagapilam i usmazylam sobie jajecznice na masle i troche soli dodalam...;/ i teraz nie wiem czy kontynuowac diete czy zaczac od nowa jutro??a i jeszcze raz pytam o ten napoj proteinowy czy go pic czy nie? dzieki
no jak na masle,to odpada dieta
zacznij od jutra lub poniedzialku,ale przeczytaj ksiazki i pierwszy post watku,zeby nie bylo zaskoczenia

Cytat:
Napisane przez (:tysia:) Pokaż wiadomość
Witam Was z nad talerzyka pełnego łez...
Już tłumaczę o co chodzi. Byłam dziś na darmowych konsultacjach z trenerem na moim fitnessie i co się okazalo? Jestem na Dukanie od 2 miesięcy prawie, i schudłam łącznie jedynie 4kg... I nie, to nie są mieśnie i nie to nie jest woda. Mam przewagę tkanki tłuszczowej mimo że ćwiczę regularnie. Płaczę jak bóbr, nie mogę w to uwierzyć, tyle wyrzeczeń, tyle starań i to na marne... Jedyne co widzę na penwo, to że nie mam okresu i pobolewają mnie nerki, mimo że piję 2l wody dziennie. Nie mogę się ogarnąć, nie wiem co robić, jestem załamana. przepraszam.
Ty sie nie martw! ogarnij sie i jesli potrzebujesz to moze jakas morfologie bys zrobila.
a moze dol przejdzie?
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 12:11   #4859
Dzi25
Zadomowienie
 
Avatar Dzi25
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 537
GG do Dzi25
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Witam
Jak już się wszystkie tak zwierzają to i ja nie będę gorsza
Zgrzeszyłam wczoraj TRUSKAWKAMI. Otóż gdybym ich nie zjadła to musiałabym je wyrzucić. A zjadłam je z jogurtem I jak się można spodziewać na wadze niestety zastój. Ale cóż
__________________


"Myślenie nie boli, ryzyko nie gryzie"
Dzi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 12:14   #4860
majowa_b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 91
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 1o

Witajcie, ostatnio rzadko tu zaglądam, troche problemów:/
widzę, że skład sie nieco zmienił Witam nowe dukanki, pozdrawia stare:P
__________________
08.08.2010-65 kg
majowa_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:03.