Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11 - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-07, 19:39   #541
Lily Rose
Rozeznanie
 
Avatar Lily Rose
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 742
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

Adrijah -Coś mi się porąbało z cytowaniem, to o tż-cie było do Sonii26!:)Sorry

Emilia3000 ja szczerze mówiąc zastanawiam się nad ograniczeniem warzyw na PW, bo jeśli zrzucam tylko na P, to mnie się to nie podoba i wydaje mi się, że to wina wody w warzywach. Może od czasu do czasu zjem łyżkę mleka w proszku..


Ech, ja dziś zjadłam ( u mnie jak zwykle pomieszana kolejność):
Śniadanie: jajecznica z 2 jajek z dodatkiem mleka i polędwicy z kurczaka
II śniadanie: 2 gofry Lyry
III śniadanie: pół makreli
Deser: galaretka pepsi
obiad: kotlecior z mielonego mięsa indyczego z Indykpolu (very good)+ pare kawałków piersi z kurczaka
Na kolacje chyba serek wiejski, bo nie dam rady nic więcej- o ile w ogóle będę jadła cokolwiek
__________________
The owls are not what they seem...

Najdroższy Aniołek 7.12.2010 [']


Edytowane przez Lily Rose
Czas edycji: 2010-06-07 o 19:40
Lily Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 19:39   #542
(:tysia:)
Zadomowienie
 
Avatar (:tysia:)
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 504
GG do (:tysia:)
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

Dziewczyny ratunku!!
Jutro mam egzamin i pojutrze też, dwa najważniejsze w tej sesij. Boję się jak nie wiem, wszyscy siedzą i zakuwają a ja z nerwów nie mogę na to patrzeć.. Wyobrażam sobie, że jak będę miała poprawkę to moja dieta pójdzie w zapomnienie, załamię się i ukryję w gąszczu slodyczy..ehh cięzki stan!
(:tysia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 19:47   #543
broadwaydream
Wtajemniczenie
 
Avatar broadwaydream
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 2 469
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

Emilia3000 dzięki, mam nadzieję, że to coś da i pchnie mnie do przodu. W końcu jeszcze tylko 15 kg do celu
__________________
W skrócie Brołdi
broadwaydream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 19:51   #544
Emila3000
Zakorzenienie
 
Avatar Emila3000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 10 140
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

Cytat:
Napisane przez Lily Rose Pokaż wiadomość
Adrijah -Coś mi się porąbało z cytowaniem, to o tż-cie było do Sonii26!:)Sorry

Emilia3000 ja szczerze mówiąc zastanawiam się nad ograniczeniem warzyw na PW, bo jeśli zrzucam tylko na P, to mnie się to nie podoba i wydaje mi się, że to wina wody w warzywach. Może od czasu do czasu zjem łyżkę mleka w proszku..


Ech, ja dziś zjadłam ( u mnie jak zwykle pomieszana kolejność):
Śniadanie: jajecznica z 2 jajek z dodatkiem mleka i polędwicy z kurczaka
II śniadanie: 2 gofry Lyry
III śniadanie: pół makreli
Deser: galaretka pepsi
obiad: kotlecior z mielonego mięsa indyczego z Indykpolu (very good)+ pare kawałków piersi z kurczaka
Na kolacje chyba serek wiejski, bo nie dam rady nic więcej- o ile w ogóle będę jadła cokolwiek
nie ograniczaj warzyw, organizm musi odpoczac, i na PP ma taka U mini jak bedzie mial wakacje na PW, jedz to samo co na P tylko dokladaj sobie warzyw
na kanapki salata, pomidor,
do twarozku rzodkiewki
do obiadu salatke
itp
Emila3000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 19:53   #545
julianna91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 16
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

Tysia, musisz w siebie wierzyć i mówić sobie, że dasz radę. Jeśli będziesz wmawiała sobie, że coś pójdzie nie tak, na pewno tak się stanie. Trzymaj się ciepło.

Idę jutro na cały dzień do pracy. Nie mam pojęcia, co mam sobie przygotować w domu. Nie ma tam lodówki, a jest ciepło. Nie będzie też jak odgrzać. Kompletnie nie wiem, co mam zrobić.
julianna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 20:09   #546
twinsplus1
Zadomowienie
 
Avatar twinsplus1
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Anglia/Polska
Wiadomości: 1 262
GG do twinsplus1
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

Cytat:
Napisane przez joanasz Pokaż wiadomość
DZIEKUJE , a wiadomosc przychodzi zaleznie od modelu telefonu, podobno.


DZIEKUJE KOCHANA tak bym chciala aby Mario sie udalo - (niestety kilkoro dzieci, ktorym tez staralam sie pomoc jest juz aniolkami, bylo za pozno albo inne sprawy )



https://www.paypal-marketing.pl/wide....html?mpch=ads
to jest link,ktory na video przedstawia jak to sie robi, atu kilka info,moze sie kiedys przyda
PayPal jest stroną, która pozwala użytkownikom na wysyłanie i otrzymywanie pieniędzy z różnych części świata. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna, wystarczy mieć ważne konto e-mail. Ważne jest, aby wiedzieć, że należące do tej strony muszą mieć międzynarodowe karty, ponieważ początkowo opłata w wysokości 1,95 dolarów od osoby, ale po zatwierdzeniu wniosku o członkostwo, zwracana jest ta kwota i wpłacana na konto PayPal. A najlepsze jest to, że nie musisz martwić się, gdzie mieszkasz, ponieważ PayPal akceptuje płatności i rejestrację w ponad 190 krajach. PayPal został stworzony przez serwis eBay w celu uzyskania prostych płatności i lepszego dostępu podczas dokonywania płatności, lecz obecnie jest używany na wielu stronach internetowych, poprzez które można kupować.I to jest to, co jest doskonałe dla tej usługi, że jeśli chcesz coś kupić, kożystając z konta PayPal tylko musisz zawrzeć swoje dane,tak jak w przypadku karty debetowej i gotowe! ..zapłata została dokonana. Jest to strona internetowa, polecana dla ludzi, którzy są użytkownikami Svhoong, dla których może być trochę trudniej otrzymać czek. Oprócz ułatwienia przelewów PayPal zapewnia, że wysłane do nas pieniądze nie zaginą po drodze, tak jak to może się zdarzyć z czekiem.

DZIEKUJE WSZYSTKIM POMAGIEROM WIEDZIALAM, ZE MOZNA NA WAS LICZYC, dziekuje w imieniu Mario

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

twinsplus1 przeczytalas wczesniej moje info o serkach i innych smakolykach?
a no pewnie, ze przeczytalas nawet zamowilas conieco jutro dostawa mniam - dzieki za te smakolyki
__________________
start 29.06.2017 The Tapping Solution for Weight Loss & Body Confidence

wzrost: 174 cm
79-78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58

Nothing is Impossible to a willing mind
twinsplus1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 20:09   #547
czarownica3006
Zadomowienie
 
Avatar czarownica3006
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 1 268
GG do czarownica3006
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

Cytat:
Napisane przez julianna91 Pokaż wiadomość
Tysia, musisz w siebie wierzyć i mówić sobie, że dasz radę. Jeśli będziesz wmawiała sobie, że coś pójdzie nie tak, na pewno tak się stanie. Trzymaj się ciepło.

Idę jutro na cały dzień do pracy. Nie mam pojęcia, co mam sobie przygotować w domu. Nie ma tam lodówki, a jest ciepło. Nie będzie też jak odgrzać. Kompletnie nie wiem, co mam zrobić.
placki otrebowe, ze 2 jajka na twardo, twarog na slodko albo z cebulka i np mi to wystarcza, Tobie pewnie też
__________________
czarownica3006 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-07, 20:15   #548
niunia_05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 293
GG do niunia_05
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

Przeczytałam wszystko ale zastanawia mnie czy w I fazie mogę pić maślankę? Czy jest zabroniona? W sumie też nabiał...

Edytowane przez niunia_05
Czas edycji: 2010-06-07 o 20:20
niunia_05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 20:28   #549
(:tysia:)
Zadomowienie
 
Avatar (:tysia:)
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 504
GG do (:tysia:)
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

Cytat:
Napisane przez julianna91 Pokaż wiadomość
Tysia, musisz w siebie wierzyć i mówić sobie, że dasz radę. Jeśli będziesz wmawiała sobie, że coś pójdzie nie tak, na pewno tak się stanie. Trzymaj się ciepło.

Idę jutro na cały dzień do pracy. Nie mam pojęcia, co mam sobie przygotować w domu. Nie ma tam lodówki, a jest ciepło. Nie będzie też jak odgrzać. Kompletnie nie wiem, co mam zrobić.
Masz rację.. ale to trudne
Ja sobie robie kurczaka i kroję i do pudełeczka, dobry jest na zimno
(:tysia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 20:40   #550
Lily Rose
Rozeznanie
 
Avatar Lily Rose
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 742
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

Cytat:
Napisane przez (:tysia:) Pokaż wiadomość
Masz rację.. ale to trudne
Ja sobie robie kurczaka i kroję i do pudełeczka, dobry jest na zimno
Tysiu trzymam kciuki za Ciebie, ja też mam jutro egzamin, denerwować się dopiero zaczynam, ale w ogóle mi przeszła ochota na jedzenie.
Po tym mięsie na obiad, który jadłam ok. 18, jestem pełna, aż mi brzuch wystaje- masakra, nie miałam czegoś takiego w czasie tej diety- a zjadłam jednego kotleta indyczego i kilka kawałeczków kurczaka. Nie wiem co jest grane??
__________________
The owls are not what they seem...

Najdroższy Aniołek 7.12.2010 [']

Lily Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 20:43   #551
Dzi25
Zadomowienie
 
Avatar Dzi25
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 537
GG do Dzi25
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

Ja z kolei mam żołądek jak worek bez dna
__________________


"Myślenie nie boli, ryzyko nie gryzie"
Dzi25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-07, 20:45   #552
giovinezza
Zadomowienie
 
Avatar giovinezza
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 107
GG do giovinezza
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

Cytat:
Napisane przez czarownica3006 Pokaż wiadomość
ja cie pociesze moze, skusilam sie 2x na truskawki tzn raz na pol truskawki, raz na dwie. I wcale nie sa takie dobre.. to chyba przez pogode. NIe masz czego zalowac
I bardzo dobrze, ze były nie dobre przynajmniej nie będą na przyszłość kusić, u mnie też dziś w domu micha stała, ale twardo się trzymam i nie tykam

senna87 spalanie tłuszczyku jest niezależne od tempa ani nie mamy na to żadnego wpływu, organizm sam wybiera miejsca z których zrzuca zaległy tłuszczyk, ewentualnie można wspomóc te miejsca ćwiczeniami

U mnie 1 z warzywkami jakoś poleciał, chyba jem za mało mięsa takie mam odczucia, pociesza mnie fakt, że w końcu będę mogła się zważyć oby były widoczne spadki
Teraz siedzę przed kompem i czuję rewolucję, głupol ze mnie troszkę bo nażarłam się zakalcowatego chlebka ;/ pierwszy raz mi nie wyszedł, ale robiłam w piekarniku trochę brzusio pobolewa....
Nie można za Wami nadążyć
__________________
!



giovinezza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 20:49   #553
Lily Rose
Rozeznanie
 
Avatar Lily Rose
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 742
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

Cytat:
Napisane przez Dzi25 Pokaż wiadomość
Ja z kolei mam żołądek jak worek bez dna
Uwierz mi- lepsze to niż chodzić po ulicy jak kobieta w 4 miesiącu ciąży (a nią nie być), boziu, nawet nie miałam jak wciągnąć tego brzucha, ale obciach
__________________
The owls are not what they seem...

Najdroższy Aniołek 7.12.2010 [']

Lily Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 20:51   #554
Dorota5
Raczkowanie
 
Avatar Dorota5
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 323
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

Cytat:
Napisane przez joanasz Pokaż wiadomość

https://www.paypal-marketing.pl/wide....html?mpch=ads
to jest link,ktory na video przedstawia jak to sie robi, atu kilka info,moze sie kiedys przyda
PayPal jest stroną, która pozwala użytkownikom na wysyłanie i otrzymywanie pieniędzy z różnych części świata. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna, wystarczy mieć ważne konto e-mail. Ważne jest, aby wiedzieć, że należące do tej strony muszą mieć międzynarodowe karty, ponieważ początkowo opłata w wysokości 1,95 dolarów od osoby, ale po zatwierdzeniu wniosku o członkostwo, zwracana jest ta kwota i wpłacana na konto PayPal. A najlepsze jest to, że nie musisz martwić się, gdzie mieszkasz, ponieważ PayPal akceptuje płatności i rejestrację w ponad 190 krajach. PayPal został stworzony przez serwis eBay w celu uzyskania prostych płatności i lepszego dostępu podczas dokonywania płatności, lecz obecnie jest używany na wielu stronach internetowych, poprzez które można kupować.I to jest to, co jest doskonałe dla tej usługi, że jeśli chcesz coś kupić, kożystając z konta PayPal tylko musisz zawrzeć swoje dane,tak jak w przypadku karty debetowej i gotowe! ..zapłata została dokonana. Jest to strona internetowa, polecana dla ludzi, którzy są użytkownikami Svhoong, dla których może być trochę trudniej otrzymać czek. Oprócz ułatwienia przelewów PayPal zapewnia, że wysłane do nas pieniądze nie zaginą po drodze, tak jak to może się zdarzyć z czekiem.
Dzięki

Cytat:
Napisane przez (:tysia:) Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratunku!!
Jutro mam egzamin i pojutrze też, dwa najważniejsze w tej sesij. Boję się jak nie wiem, wszyscy siedzą i zakuwają a ja z nerwów nie mogę na to patrzeć.. Wyobrażam sobie, że jak będę miała poprawkę to moja dieta pójdzie w zapomnienie, załamię się i ukryję w gąszczu slodyczy..ehh cięzki stan!
Tysia trzymam kciuki Za egzamin i za silną wolę.
__________________
Dukan od 17.01.2010 (71,8 kg) 159cm I faza - spadek 3 kg, 28.05 (54,8)-17 kg. Cel osiągnięty
III FAZA od 3.06 24.02 60,1
Dorota5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 20:55   #555
Wiktorynka8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 148
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

Czesc dziewczyny
Dawno do was nie zagladałam!!gratuluje wszystkim spadków
od prawie 2tyg jestem na III fazie i waga spadła przez ten czas o 2,3kg jestem przeszczęśliwa bo waże 56kg (12kg mniej)
Dukan jest super
__________________
Start z Dukanem - 8.03
Było : 68kg (172cm)
25.05 zaczynam III fazę 60kg
28.02.2011 53kg
Wiktorynka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 21:00   #556
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

Zazdroszczę wszystkim spadku wagi. Ja się pomęczę jeszcze trochę, bo mimo iż na wadze dalej bez zmian, to jednak widać efekty w centymetrach. No, ale nie o to dukanowi chodzi, coś czuję, że pomęczę się jeszcze dłuugo dłuugo...
soulone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 21:01   #557
lesia27
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 1 202
GG do lesia27
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

jejkus wszystkie na 3 fazie ......:/ a ja zapuscilam korzenie w tej drugiej.....:/chyba nigdy nie przejde wyzej.... mam nadzieje ze po "sesji" na vacu shape szybciej zrzuce kilogramy
__________________
15.03. 2010 początek dietki = 73,8kg / 163cm
po uderzeniówce: - 1,8kg
jest: 59,4kg <6 miesięcy>
-14,4 kg
będzie: 58kg moze 56kg ... zobaczę w "praniu"

"8 sesja" na VACU aktiv
"pierwsze kręcenia Hula Hop Anion"
lesia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 21:01   #558
giovinezza
Zadomowienie
 
Avatar giovinezza
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 107
GG do giovinezza
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

Cytat:
Napisane przez Dzi25 Pokaż wiadomość
Ja z kolei mam żołądek jak worek bez dna
Ooo to witam w klubie, mi nawet mama zwróciła uwagę, że nie powinnam aż tyle jeść bo to wcale nie wygląda na dietę, nie mówię już o TŻ on to je 3 posiłki dziennie i koniec, a mi 5 mało chodź porcje mniej więcej takie same
__________________
!



giovinezza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 21:02   #559
jolapp2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

Hejka
Dzisiaj zaczęłam dietę z Dukanem - jak to zapowiadałam w sobotę , a w zasadzie zaczęliśmy bo mój TŻ przyłączył się do mnie (zobaczymy jak długo wytrzyma ). Książkę przeczytałam, jestem zmotywowana i mam nadzieję, że wytrwam w postanowieniu. Wieczorem upiekłam coś pomiędzy pasztetem a pieczenią rzymską (bez jajka na twardo). Pachnie cudnie i smakuje - próbowała cała rodzinka
__________________
Start - 07.06.2010r. : 73,30kg
I faza do 10.06.2010r. : 72,00kg
II faza do 15.08.2010r.: 63,70kg
III faza od 16.08.2010r.:
Cel : 64 kg
jolapp2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-07, 21:07   #560
Maricken
Zadomowienie
 
Avatar Maricken
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 789
Wyślij wiadomość przez ICQ do Maricken
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

Właśnie wymyśliłam nowe danie mianowicie jajecznicę z tofu i tuńczykiem - polecam jak ktoś lubi tofu
- 1 jajko
- 2 łyżki tuńczyka
- 100g tofu pokrojonego w kostkę
- trochę cebuli pokrojonej w kostkę
- bazylia, sól, pieprz, granulowana cebula

Cebulę zeszklić (bez tłuszczu to na wodzie trzeba poddusić), dorzucić tofu i je lekko zrumienić, dorzucić tuńczyka i na koniec jajko aby to ładnie złapało konsystencję. A wcześniej tofu obtoczyć w w/w przyprawach. Na koniec polać sosem sojowym Może komuś zasmakuje
__________________
"If slaughterhouses had glass walls, everyone would be a vegetarian." L. McCartney
Maricken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 21:09   #561
(:tysia:)
Zadomowienie
 
Avatar (:tysia:)
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 504
GG do (:tysia:)
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

Cytat:
Napisane przez Dorota5 Pokaż wiadomość
Tysia trzymam kciuki Za egzamin i za silną wolę.
Cytat:
Napisane przez Lily Rose Pokaż wiadomość
Tysiu trzymam kciuki za Ciebie, ja też mam jutro egzamin, denerwować się dopiero zaczynam, ale w ogóle mi przeszła ochota na jedzenie.
Dziękuję kochane!
Będę się trzymać, żeby Wam pisać tylko o sukcesach a nie porażkach
A ja jak się uczę, to bym jadła i jadła...
(:tysia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 21:10   #562
aggie30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 363
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

Cytat:
Napisane przez (:tysia:) Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratunku!!
Jutro mam egzamin i pojutrze też, dwa najważniejsze w tej sesij. Boję się jak nie wiem, wszyscy siedzą i zakuwają a ja z nerwów nie mogę na to patrzeć.. Wyobrażam sobie, że jak będę miała poprawkę to moja dieta pójdzie w zapomnienie, załamię się i ukryję w gąszczu slodyczy..ehh cięzki stan!
Ja egzaminy w piątek i sobotę-czuję jak mi się rece pocą i "coś" podchodzi do gardła! Jeszcze bardziej się boje że zaczne sięgać po zapychacze-zastanawiam sie czy zawczasu nie upiec dukanowego sernika-taka poduszka bezpieczeństwa w razie W
aggie30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 21:17   #563
Maricken
Zadomowienie
 
Avatar Maricken
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 789
Wyślij wiadomość przez ICQ do Maricken
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

Cytat:
Napisane przez (:tysia:) Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratunku!!
Jutro mam egzamin i pojutrze też, dwa najważniejsze w tej sesij. Boję się jak nie wiem, wszyscy siedzą i zakuwają a ja z nerwów nie mogę na to patrzeć.. Wyobrażam sobie, że jak będę miała poprawkę to moja dieta pójdzie w zapomnienie, załamię się i ukryję w gąszczu slodyczy..ehh cięzki stan!
Kochana pamiętaj, że słodycze nie rozwiązują żadnych problemów. Natomiast dieta to jest pewien wyznaczony cel i ogólnie osiąganie celów uszlachetnia, wiesz no tego

Będę trzymać kciuki, choć już mam to za sobą ale wiem że wsparcie jest ważne
__________________
"If slaughterhouses had glass walls, everyone would be a vegetarian." L. McCartney
Maricken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 21:25   #564
Lily ofthe Valley
Zadomowienie
 
Avatar Lily ofthe Valley
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: czarna dziura :)
Wiadomości: 1 778
GG do Lily ofthe Valley
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

Moje drogie potrzebuję rady.
Dietę zaczęłam 1 czerwca po 4 dniach miałam spadek 1 kg ale wrócił mi już. Po 4 dniach przeszłam też na warzywka. Może po drodze coś źle zrobiłam.
Teraz pytanie. Dalej ciągnąc II fazę, czy zacząć od początku? Z drugiej strony myślę, że wagowo nie mam dużo do zrzucenia więc może to jest przyczyna dla, której nie chudnę?

Poradźcie proszę
__________________
Kruszynek
Lily ofthe Valley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 21:26   #565
(:tysia:)
Zadomowienie
 
Avatar (:tysia:)
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 504
GG do (:tysia:)
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

Cytat:
Napisane przez aggie30 Pokaż wiadomość
Ja egzaminy w piątek i sobotę-czuję jak mi się rece pocą i "coś" podchodzi do gardła! Jeszcze bardziej się boje że zaczne sięgać po zapychacze-zastanawiam sie czy zawczasu nie upiec dukanowego sernika-taka poduszka bezpieczeństwa w razie W
Upiecz, bo ja mam z tym problem

Cytat:
Napisane przez Maricken Pokaż wiadomość
Kochana pamiętaj, że słodycze nie rozwiązują żadnych problemów. Natomiast dieta to jest pewien wyznaczony cel i ogólnie osiąganie celów uszlachetnia, wiesz no tego

Będę trzymać kciuki, choć już mam to za sobą ale wiem że wsparcie jest ważne
Dzięki!! Jutro zdam relacje jak poszło i będę szykować się do kolejnego...
(:tysia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 21:28   #566
Gabika25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z 9 piętra :)
Wiadomości: 5
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

Cześć Dziewczyny,

ten post to mój debiut na tym forum. Postanowiłam do Was dołączyć, gdyż obserwowałam wątek dotyczący tej diety i jestem pod ogromnym wrażeniem Waszych osiągnięć!!! Rownież dieta nie wydaje się być zbyt drastyczna ( szczególnie jeśli się jest wielbicielem mięsa )

Od jutra zamierzam wdrążyć tę dietę/sposób odżywiania w moje życie Mam nadzieję, że moje wyniki będą również tak imponujące!!! Niestety nie wiem czy wystarczy mi silnej woli

Może dodam tyle, że mam 168 cm wzrostu i ważę 78 kilogramów, chciałabym zrzucić 18 kg.

Lista zakupów na jutro już zrobiona

Pozdrawiam Was cieplutko
Gabika25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 21:40   #567
judytar1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

Witam wszystkich na diecie proteinowej
zaczełam od zeszłego poniedziałku i byłam 6 dni na czystych proteinach . schudłam 3,5 kg to dobrze czy źle? Od dzisiaj jestem w fazie drugiej wybrałam 1/1
pwiedzcie czy to dobrze że w takim rytmie ide . Zrobiłam test i do 18 12 tego roku mam zrzucić 29 kg) pomożecie?????
judytar1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 21:45   #568
Emila3000
Zakorzenienie
 
Avatar Emila3000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 10 140
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

Cytat:
Napisane przez judytar1 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich na diecie proteinowej
zaczełam od zeszłego poniedziałku i byłam 6 dni na czystych proteinach . schudłam 3,5 kg to dobrze czy źle? Od dzisiaj jestem w fazie drugiej wybrałam 1/1
pwiedzcie czy to dobrze że w takim rytmie ide . Zrobiłam test i do 18 12 tego roku mam zrzucić 29 kg) pomożecie?????
a w tescie ile bylo - ile zrzucisz na 1 fazie?
3,5 kilo to ladny wynik, nie za duzo, nie za malo, teraz spadla sama woda - opuchlizna
tryb jak tryb, kazdy jest dobry, wazne zebys Ty sie na nim dobrze czula
tryb 1/1 to takie ciagle PW, nie odczuwa sie braku warzyw bo sa co drugi dzien, ale chudnie sie na nim mniej spektakularnie - nie chudnie sie z dnia na dzien, ale widac to dopiero po dluzszym czasie
Emila3000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 21:47   #569
Maricken
Zadomowienie
 
Avatar Maricken
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 789
Wyślij wiadomość przez ICQ do Maricken
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

Cytat:
Napisane przez Lily ofthe Valley Pokaż wiadomość
Moje drogie potrzebuję rady.
Dietę zaczęłam 1 czerwca po 4 dniach miałam spadek 1 kg ale wrócił mi już. Po 4 dniach przeszłam też na warzywka. Może po drodze coś źle zrobiłam.
Teraz pytanie. Dalej ciągnąc II fazę, czy zacząć od początku? Z drugiej strony myślę, że wagowo nie mam dużo do zrzucenia więc może to jest przyczyna dla, której nie chudnę?

Poradźcie proszę
Coś mi się wydaje, z tego co dziewczyny i z tego co Dukan pisze, że te osoby co mają mniej nadprogramowego bagażu wolniej chudną i tak samo jest na I fazie, też mało spada. Ja np nie szaleję ze spadkami, wraz z przejściem na II fazę w trybie 1/1 najpierw zastój a potem mały spadeczek...Ja bym pociągnęła II fazę na Twoim miejscu.

Cytat:
Napisane przez Gabika25 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,

ten post to mój debiut na tym forum. Postanowiłam do Was dołączyć, gdyż obserwowałam wątek dotyczący tej diety i jestem pod ogromnym wrażeniem Waszych osiągnięć!!! Rownież dieta nie wydaje się być zbyt drastyczna ( szczególnie jeśli się jest wielbicielem mięsa )

Od jutra zamierzam wdrążyć tę dietę/sposób odżywiania w moje życie Mam nadzieję, że moje wyniki będą również tak imponujące!!! Niestety nie wiem czy wystarczy mi silnej woli

Może dodam tyle, że mam 168 cm wzrostu i ważę 78 kilogramów, chciałabym zrzucić 18 kg.

Lista zakupów na jutro już zrobiona

Pozdrawiam Was cieplutko
Zrób test z pierwszej strony to ładnie obliczy Ci co, ile i do kiedy. A przeczytawszy ksiażkę (domyślam się, że jesteś już po lekturze) chyba wiesz czy to dla Ciebie czy nie Ogólnie mi tak źle nie jest na tej diecie, a byłam straszny cukrojad...


Cytat:
Napisane przez judytar1 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich na diecie proteinowej
zaczełam od zeszłego poniedziałku i byłam 6 dni na czystych proteinach . schudłam 3,5 kg to dobrze czy źle? Od dzisiaj jestem w fazie drugiej wybrałam 1/1
pwiedzcie czy to dobrze że w takim rytmie ide . Zrobiłam test i do 18 12 tego roku mam zrzucić 29 kg) pomożecie?????
Ja i kilka tutaj osób leci trybem 1/1, jest łagodny nie ma spektakularnych efektów tak natychmiast, to chyba tryb dla cierpliwych :P I ja prawie tyle samo schudłam na uderzeniowej, wg dziewczyn i Dukana to niezły wynik. I cel masz naprawdę niezły, trzymam kciuki!
__________________
"If slaughterhouses had glass walls, everyone would be a vegetarian." L. McCartney
Maricken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 21:53   #570
Basketgirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 158
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

Pędzicie, pędzicie dziewczyny

Mam małe pytanko do Was A mianowicieł kotleciki sojowe
Jestem na II fazie, więc jakbym je ugotowała na kostce rosołowej, a poźniej upiekła ?
1. moge takie kotleciki sojowe z opakowania?
2. można kostke rosołowa, zwykla winiary/knorr?
__________________
Pewnego dnia... pewnego dnia będzie pięknie...

Dukan! (168cm)
I faza: 24.05 -30.05- 62,7kg - 60,3kg
II faza: 31.05 - .... 60,3kg -

POLEGŁAM

ale wracam

69...>64...>62.7....>61>60,3>58,7>58,1.....>55
Basketgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:03.