Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-09, 18:09   #1501
nieprzytomna
Wtajemniczenie
 
Avatar nieprzytomna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 876
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez Amanda:) Pokaż wiadomość
Zaskoczyłam się dziś negatywnie na Biedronce. Kupiłam wczoraj, jak zawsze, serki wiejskie. Dziś się im przyglądam a one mają inne opakowania (twardsze sreberko ,które mi się urwało gdy otwierałam, opakowanie dookoła miało papierową otoczkę). Zdziwiona patrze na producenta a tam Mlekovita I niestety ta zmiana nie wyszła im na dobre, serek jak dla mnie nie miał smaku, wydaje mi się ,że jest więcej śmietanki a mniej serka w opakowaniu. A dziś będąc w innej Biedronce widziałam stare opakowania więc może to nie jest zmiana na stałe
Na dobre czy na niedobre - zależy co kto lubi Ja akurat uwielbiam śmietankę z serka wiejskiego i lubię jak jest jej dużo Jak jeszcze w dodatku jest słodkawa to wogóle...

Szukałam dzisiaj u mnie tych kokosowych mydeł pod prysznic i niestety muszę stwierdzić, że do moich Biedronek ich raczej nie dostarczają
__________________
3...
nieprzytomna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 18:13   #1502
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
ja go miałam ale więcej nie kupię, źle się wchłania (trzeba długo czekać), ma brzydki zapach a potem skóra jest zamiast fajnie napięta to tłusta

u mnie mleczne kanapki sa cały czas, regularnie kupuję je synkowi
mleczne kanapki u mnie tez sa
a antycellulitowy u mnie w ogole nie byl tlusty (raczej lepki). Fakt trzeba bylo go dobrze wsmarowac, zeby sie wchlonal, ale to raczej zaleta, bo predzej od masazu niz od samego kremu cellulit znika
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 19:13   #1503
Ketamina
Wtajemniczenie
 
Avatar Ketamina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 731
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez vilet784 Pokaż wiadomość
To grillowane warzywa wróciły?! u mnie nie ma ich już od kilku miesięcy :/
W mojej są

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość

u mnie mleczne kanapki sa cały czas, regularnie kupuję je synkowi
Czyli znowu Biedronki nierówno zaopatrzone? Heh... ale w sumie w 5 patrzyłam, w dwóch różnych miastach i w żadnej nie było
No ale jest nadzieja

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

a.. widziałam te torby dzisiaj - faktycznie myślałam, że będą o wiele ciekawsze..
Ketamina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 19:26   #1504
201608080935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 340
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez Ketamina Pokaż wiadomość
Czyli znowu Biedronki nierówno zaopatrzone? Heh... ale w sumie w 5 patrzyłam, w dwóch różnych miastach i w żadnej nie było
No ale jest nadzieja
Widzialam, ze pisalas, ze czekasz na mleczne kanapki przy okazji wspominania o lodach, i chodzi Ci o te lody "lodowe ciacho" czy o te mleczne kanapki ala kinder mleczna kanapka z lodowki ?
201608080935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 19:30   #1505
Ketamina
Wtajemniczenie
 
Avatar Ketamina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 731
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez Beata_85 Pokaż wiadomość
Widzialam, ze pisalas, ze czekasz na mleczne kanapki przy okazji wspominania o lodach, i chodzi Ci o te lody "lodowe ciacho" czy o te mleczne kanapki ala kinder mleczna kanapka z lodowki ?
Faktycznie, chyba źle ostatnio napisałam... Chodziło mi o lody
Ketamina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 19:33   #1506
mroowa_
Rozeznanie
 
Avatar mroowa_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 583
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
u mnie mleczne kanapki sa cały czas, regularnie kupuję je synkowi
Cytat:
Napisane przez Ketamina Pokaż wiadomość
Faktycznie, chyba źle ostatnio napisałam... Chodziło mi o lody
A ja źle powtórzyłam, też miałam na myśli lody.
mroowa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 19:34   #1507
201608080935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 340
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez Ketamina Pokaż wiadomość
Faktycznie, chyba źle ostatnio napisałam... Chodziło mi o lody
No tak wlasnie mi się wydawalo Jesli chodzi o lodowe ciacha to u mnie z 2 tyg. temu sie pojawily ale w jeden dzien sie rozeszly i inne dostawy lodow przychodzą a tych juz wiecej nie ma. Pytalam o nie panią , ktora wykladala towar ale powiedziala, ze nie ma pojecia czy to jednorazowy rzut byl czy bedzie wiecej, poki co ich więcej nie dostają.
201608080935 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-09, 19:48   #1508
Ketamina
Wtajemniczenie
 
Avatar Ketamina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 731
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez Beata_85 Pokaż wiadomość
No tak wlasnie mi się wydawalo Jesli chodzi o lodowe ciacha to u mnie z 2 tyg. temu sie pojawily ale w jeden dzien sie rozeszly i inne dostawy lodow przychodzą a tych juz wiecej nie ma. Pytalam o nie panią , ktora wykladala towar ale powiedziala, ze nie ma pojecia czy to jednorazowy rzut byl czy bedzie wiecej, poki co ich więcej nie dostają.
Ok, dzięki
Ketamina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 20:16   #1509
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Dziś byłam w Biedronce i u mnie też nie ma (już? a może jeszcze będą?) cytrynowych serników ani Rocherów. Kupiłam też (ale to wczoraj) miski nierdzewne, bardzo fajne
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 21:19   #1510
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

ja również dzisiaj odwiedziłam biedronkę i zrobiłam takie większe zakupy, a m. in. kremowy żel pod prysznic palmolive (jutro przetestuje ;d) kupiłam też płatki just fit (czy cos takiego) jogurtowe, mam nadzieje, że będą dobre, ktoś polecał. weszły też nowe smaki galaretek kiwi i malina- kupiłam oczywiście i wyczaiłam ciasteczka kruche z marmoladą zwykle i kakaowe, kupiłam ale niestety mogę na nie tylko popatrzeć. są też u nas w biedronce jogurty naturalne krasnystaw po 0,99 zł, 2 szt wzięłam i pare innych rzeczy też wzięłam. lubie produkty z biedronki, ale nie lubie robić w niej zakupów bo jest straasznie ciasno. ;/ A jutro z rana idę obczaić torebki. ;D
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 21:54   #1511
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Aha, jeszcze chciałam Was spytać o te biedronkowe delicje - Paryskie. Bo ponoć są pyszne, nie do odróżnienia od wedlowskich? Potwierdzacie? Warto się skusić?
spróbować możesz, ale wg. mnie różnica jednak w smaku do wedlowskich jest zauważalna

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
W końcu znalazłam dzisiaj małe musli
Kupiłam też lody Symfonia w fioletowym opakowaniu - to te same co w żółtym, tylko opakowanie zmienili?
Cytat:
Napisane przez malwowa Pokaż wiadomość
właśnie niby nie. Bo na fioletowych jest napisane, że to lody śmietankowe z bakaliami, a te w żółtym opakowaniu mają napisane, że są po prostu bakaliowe.
Nie jadłam tych w fioletowym, ale te w żółtym bardzo lubię

_____________

szukam męża.

wczoraj jadłam te w nowym opakowaniu i wg mnie smak jest ten smak, trafiło mi się mniej rodzynek niż ostatnio jak kupiłam w żółtym opakowaniu

Cytat:
Napisane przez vilet784 Pokaż wiadomość
To grillowane warzywa wróciły?! u mnie nie ma ich już od kilku miesięcy :/

gdyby jeszcze wróciły "żeberkowe" to mój Tż były by happy
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-09, 22:09   #1512
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

[QUOTE=ale nie lubie robić w niej zakupów bo jest straasznie ciasno. ;/ A jutro z rana idę obczaić torebki. ;D[/QUOTE]
W moim mieście niektóre są tłoczne i ciasne (w centrum), moja b. jest przestronna
i zwykle pusta plus super parking Galaretka kiwi..brzmi ciekawie, jak dotąd zielone były zwykle agrestowe.
U mnie nie ma sernikowych lodów ani rocherów ani też żelu pod prysznic kokosowego za to czaję się na te palmolive kaszmirowe, kiedyś miałam, pachną cudnie..
Kupiłam maślankę straciatella (chcę z niej zrobić jutro koktail z truskawkami..zobaczymy co z tego wyjdzie ale wyobraźnia mi mówi, że będzie pyszny), ziemniaki młode (chyba nie krajowe jeszcze niestety, za ładne), ogórki gruntowe, pycha, kapary(zapasy, kolejny słoik) i sos pikantny piri-piri-za złotówkę a wygląda to cudo całkiem ciekawie..
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 22:13   #1513
vilet784
Rozeznanie
 
Avatar vilet784
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 755
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez Ketamina Pokaż wiadomość
W mojej są



Czyli znowu Biedronki nierówno zaopatrzone? Heh... ale w sumie w 5 patrzyłam, w dwóch różnych miastach i w żadnej nie było
No ale jest nadzieja

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

a.. widziałam te torby dzisiaj - faktycznie myślałam, że będą o wiele ciekawsze..


hmm czyli jest nadzieja, muszę przejść się jutro do takiej mało uczęszczanej przeze mnie biedronki, bo będę niedaleko, może tam je znajdę

patusia22 nie tylko Twój TŻ, mój i ja również
vilet784 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 22:13   #1514
Galilea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 651
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Aaaa, i pytanko. czy w biedronce znajdę serek w typie Bielucha? potrzebuję do jednego dania, a nigdzie dookoła mnie Bielucha dopaść nie mogę, a do reala mam kawałek, a tu środek sesji i każda chwila [bez liczenia tych na wizażu :d] jest bezcenna :P
Ja też potwierdzam, że w typie Bielucha jest Fresek naturalny (no chyba że masz na myśli jakiegoś innego Bielucha, którego nie znam?).
Galilea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 22:46   #1515
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
byłam dzisiaj w biedronce i w oczy rzucił mi się depliator philipsa za 69 zł (nie pamiętam dokładnej nazwy). zastanawia mnie czy jest dobrej jakości i czy warto zainwestować?
mysle, ze jakosciowo ok, ale patrzac na cene to pewnie jakis nienajnowszy model. Te nowe modele maja nasadki masujace, chlodzace i inne bajery. Tu pewnie tego nie ma - sprawdz na opakowaniu - stad wyprzedaja taniej.
Jak nie masz ekstra wrazliwej skory i obejrdziesz sie bez takich rozwiazan, to polecam. Sama mam philipsa juz 5 lat, prosty model i wciaz dziala.
Cytat:
Napisane przez mroowa_ Pokaż wiadomość
U mnie wieśniaczki niezmiennie z piatnicy, i niezmiennie nie ma kiełków A ja tak uwielbiam rzodkiewki, a w okolicy w żadnych sklepach ich nie ma
o kielki - wiedzialam, ze cos zapomne.
Cytat:
Napisane przez Amanda:) Pokaż wiadomość
Zaskoczyłam się dziś negatywnie na Biedronce. Kupiłam wczoraj, jak zawsze, serki wiejskie. Dziś się im przyglądam a one mają inne opakowania (twardsze sreberko ,które mi się urwało gdy otwierałam, opakowanie dookoła miało papierową otoczkę). Zdziwiona patrze na producenta a tam Mlekovita I niestety ta zmiana nie wyszła im na dobre, serek jak dla mnie nie miał smaku, wydaje mi się ,że jest więcej śmietanki a mniej serka w opakowaniu. A dziś będąc w innej Biedronce widziałam stare opakowania więc może to nie jest zmiana na stałe
U mnie wczesniej byly wlasnie mlekowity i to za nimi tesknie. Ja tak lubie ta smietanke i to wlasnie fajne, ze jej duzo. No i one zawsze byly swieze, nie tak jak w innych sklepach gdzie dlugo lezy serek, a potem smietanka jest kwasna.
Teraz przywiezli krasnystaw - ale moze cos im sie stalo z jedna partia i te sa zastepczo? Mam nadzieje, ze mlekowita wroci.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 23:14   #1516
buka_
Przyczajenie
 
Avatar buka_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 27
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Hej! Jestem tutaj nowa
W lutym przeprowadziłam się na nowe mieszkanko no i z okna kuchni widzę Biedronkę. rewelacja. Pzredtem miałam trochę daleko do niej, a teraz B. robi za nasz sklepik osiedlowy
Jutro z rana idę po materac dmuchane
buka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 23:23   #1517
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez buka_ Pokaż wiadomość
Hej! Jestem tutaj nowa
W lutym przeprowadziłam się na nowe mieszkanko no i z okna kuchni widzę Biedronkę. rewelacja. Pzredtem miałam trochę daleko do niej, a teraz B. robi za nasz sklepik osiedlowy
Jutro z rana idę po materac dmuchane
Słodki masz avatar
A te materace to nie wiesz, czy mają taką aksamitną/puchatą powierzchnię czy zwykła guma? też się zastanawiam nad nim
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 06:59   #1518
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

czekam na poniedziałek, mam nadzieje, ze te torby turystyczne i buty do wody będą warte zakupu
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 07:11   #1519
Ulaczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: teraz wawa ale sercem zawsze dęblin
Wiadomości: 515
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Byłam dziś raniutko w Biedronce i zakupiłam torbę tę za 17.99 taką zieloną z fioletowymi i białymi akcentami. Chyba najładniejsza z tych wszystkich, reszta jakaś wypłowiała i rączki jakies dziwne. Na zdjęciach wszystkie wyglądały lepiej, ale na lato moga być. Tylko przydałby sie suwak, bo tę co mam to zamyka się na guzik zatrzaskowy, ale były też np. wiązane. Niektóre mają usztywnione spody inne nie.
Rączki są albo skórzane albo koralikowe.
Ulaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-10, 07:24   #1520
201608080935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 340
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Słodki masz avatar
A te materace to nie wiesz, czy mają taką aksamitną/puchatą powierzchnię czy zwykła guma? też się zastanawiam nad nim
Jeśli o tym mowa to wyglądają, że mają aksamitną powierzchnię http://www.biedronka.pl/img/ofespec/...010/big/13.jpg


Te torebki na żywo takie sobie, nie zdecydowalam się na kupno.
Kupiłam za to dwie bluzki, te http://www.biedronka.pl/img/promocja...13/01/01_b.jpg , takie srednie dosc, bez szalu ale do chodzenia po domu potrzebowalam czegos.
201608080935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 08:04   #1521
Bercia2000
Zadomowienie
 
Avatar Bercia2000
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 109
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Ja tez mam zamiar kupić materac tylko czemu pompka będzie dostępna dopiero od 17czerwca
Można go czymś innym napompować???
__________________
10.05.09 ANTOŚ jest już z nami

SYNEK


KOCHAM CIĘ SYNECZKU
Bercia2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 08:13   #1522
kavvka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: S-c
Wiadomości: 650
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez Bercia2000 Pokaż wiadomość
Ja tez mam zamiar kupić materac tylko czemu pompka będzie dostępna dopiero od 17czerwca
Można go czymś innym napompować???
dmuchać
__________________
Razem ...
kavvka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 08:19   #1523
Bercia2000
Zadomowienie
 
Avatar Bercia2000
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 109
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez kavvka Pokaż wiadomość
dmuchać

aaaaaa....
__________________
10.05.09 ANTOŚ jest już z nami

SYNEK


KOCHAM CIĘ SYNECZKU
Bercia2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 08:24   #1524
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Ja wczoraj jadłam pierwszy raz pizze z biedronki, taką z pieczarkami, prostokątną, na dużą blachę. za 6,99 zł . Z TŻtem pojedzliśmy nią bardzo, zapycha. Była bardzo dobra
I kocham chipsy Top chips Są najlepsze. Żadne Lays tylko Top chips.
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 08:43   #1525
pearlania
Zadomowienie
 
Avatar pearlania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 589
GG do pearlania
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
czekam na poniedziałek, mam nadzieje, ze te torby turystyczne i buty do wody będą warte zakupu
Moja mama przebiegała w butach do wody z biedronki 2 urlopy, chodziła w nich po lesie, wchodziła do wody, na łódkę...no lekko z nią nie miały i sprawdziły się świetnie. W tamtym roku już je wyrzuciła więc też będziemy polować na nie w poniedziałek Mam nadzieję, ze będą równie dobre
__________________
pearlania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 08:51   #1526
lenkaantenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 40
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

ja kupilam dzisiaj ten materac Cene ma naprawde rewelacyjna W tamtym roku kupilam taki w pepco za 49,99!!! pani przedemna kupila 25-pewnie na handel heh
lenkaantenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 08:55   #1527
mroowa_
Rozeznanie
 
Avatar mroowa_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 583
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez Bercia2000 Pokaż wiadomość
Ja tez mam zamiar kupić materac tylko czemu pompka będzie dostępna dopiero od 17czerwca
Można go czymś innym napompować???
Czasem odkurzacz ma funkcję "odwrotu" powietrza. A w niektórych typach można przystawić do wylotu.
mroowa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 09:17   #1528
blackrose4u
Wtajemniczenie
 
Avatar blackrose4u
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 553
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
czekam na poniedziałek, mam nadzieje, ze te torby turystyczne i buty do wody będą warte zakupu
też poluje na te torby turystyczne, mam nadzieje że nie zapomne o nich w poniedziałek bo często tak mam że czekam a potem klapa i zapominam

powiedzcie mi czy jest w B. Cilit Bang?
__________________
Natalia

oczekujemy
blackrose4u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 09:20   #1529
INA1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 40
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez uparta Marti Pokaż wiadomość
a ja dziś wypróbowałam tasty "grillowane warzywa" smakują jak crunchips "chakalaka"

A gdzie znajde w Biedronce te warzywka grillowane ???

Kupiłam rybe mrożoną DORADA jadła któras z Was już ja ? Mam nadzieje że będzie mojemu Tż smakowala, oczywiście podziele sie opinią później..

Edytowane przez INA1
Czas edycji: 2010-06-10 o 09:30
INA1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 09:24   #1530
Tequilka_84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 539
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez blackrose4u Pokaż wiadomość
też poluje na te torby turystyczne, mam nadzieje że nie zapomne o nich w poniedziałek bo często tak mam że czekam a potem klapa i zapominam

powiedzcie mi czy jest w B. Cilit Bang?
Cilit Bang u mnie jest dostepny z proszkiem bryza za niecale 30zl-ale dokladnie nie pamietam. zawsze kupuje ten zestaw nawet jak w domu zapas proszku mam.


A co do tych depilatorow philipsa to one sa przecenione z 99zł.
__________________
Ja to ja



Tequilka_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:33.