Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas leci!! - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-17, 21:08   #691
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

A jesli chodzi o jedzenie to u nas zaczyna sie duzo zmieniac bo Kuba chce jesc inne rzeczy niz do tej pory. Tzn. kasze zjada bo po nocy jest głodny i chyba zjadłby wszystko co bym mu dała ale na drugie sniadanie to musi byc cos lepszego niz kaszka. Ostatnio ma faze na wędline (mięsożerca mi rosnie). Polędwica, szynka, krakowska, mielonka itp. zjada az mi sie uszy trzęsą i zagryza chlebem.
Dopiero od niedwna tak mu to posmakowało.
Ziemniaki z sosem, mielonym tez polubił.
Jogurty, sereki, twarozki - oczywiscie wszystko dorosłe, najlepiej mu smakuje.
Lubi tez takie małe bułeczki - puchatki z jogurtem. Zawsze jak je kupuje ugryzie kilka kęsów.
Dzisiaj az piszczał za truskawkami - dałam mu 2 i mam nadzieje, ze nie dostanie wysypki. Moze to nie było od truskawek, musze sprawdzic.

No a mleka nie chce pic...musze wiec jakos mu je przemycac
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 21:12   #692
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
A jesli chodzi o jedzenie to u nas zaczyna sie duzo zmieniac bo Kuba chce jesc inne rzeczy niz do tej pory. Tzn. kasze zjada bo po nocy jest głodny i chyba zjadłby wszystko co bym mu dała ale na drugie sniadanie to musi byc cos lepszego niz kaszka. Ostatnio ma faze na wędline (mięsożerca mi rosnie). Polędwica, szynka, krakowska, mielonka itp. zjada az mi sie uszy trzęsą i zagryza chlebem.
Dopiero od niedwna tak mu to posmakowało.
Ziemniaki z sosem, mielonym tez polubił.
Jogurty, sereki, twarozki - oczywiscie wszystko dorosłe, najlepiej mu smakuje.
Lubi tez takie małe bułeczki - puchatki z jogurtem. Zawsze jak je kupuje ugryzie kilka kęsów.
Dzisiaj az piszczał za truskawkami - dałam mu 2 i mam nadzieje, ze nie dostanie wysypki. Moze to nie było od truskawek, musze sprawdzic.

No a mleka nie chce pic...musze wiec jakos mu je przemycac
zeby Wercia jadla juz takie dorosle jedzenie -niech te zeby wyleza to bedzie umiala gryzc ladnie

to moja mala zas chetnie pije mleko -jak slyszy glos butelki jak sie miesza mleczko to piszczy- dzisiaj pila az 3 razy
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 21:20   #693
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
u nas taki zwyczaj jest ze na roczek sie uszka przebija i widze ze duzo malych dziewczynek ma przebite
ja nie zamierzam kupowac jakis wypasionych kolczykow zeby Wercie stroic , bedzie miec te lecznicze co zakladaja przy przekluciu a pozatym potem bedzie miec kolczyki moje tzn. jak ja bylam mala to mama je zostawila dla wnuczki
Czeko, ja zauwazyłam ze u nas tez takie małe dziewczynki maja kolczyki przewaznie takie małe wkręciki.

Jesli jeszcze moge napisac cos w tej sprawie to dlatego jestem przeciw bo to jednak jest bolesne dla dziecka, nie zawsze ładnie sie goi a po co ma maluszek cierpiec z powodu widzimisie rodziców.
Zreszta takie malenstwo nie rozumie co to kolczyki i uroku tez mu to nie dodaje.
Ale to jest tylko moje zdanie, od zawsze byłam temu przeciwna

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
przepis jak na normalne tylko mleko modyfikowane

Niestety nie jestem na ONZ, choć planuję wystartować przynajmniej z 1 turą.

Słodkiego w domu nie mam...yyyy skłamałam...mam czekolady z krwiodawstwa za męża krwawice ale na czekoladę nie jestem łasa.
Jak gdzieś nie postawią słodkiego to się obędę, a jak jest to sięgnę

Staram się co dzień zmobilizować żeby popedałować, choć wiem, że to mało i jutro startuje z Tamilee.Musze, bo opona jest i to spora

Staram się nie podjadać głupot,używam porowara, a dziś zamiast ziemniaków była kasza gryczana i gulasz...zabielany
Na marginesie małej smakował i to bardzo z zielem ang,liściem laurowym i dużą ilością majeranku

Może razem weźmiemy się w garść?
A ja cały czas podjadam słodkie, nawet w nocy

Nic nie robie zeby schudnac, nawet herbate zaczełam słodzic

Chyba lepiej byłoby razem, tak jak w styczniu

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
zeby Wercia jadla juz takie dorosle jedzenie -niech te zeby wyleza to bedzie umiala gryzc ladnie

to moja mala zas chetnie pije mleko -jak slyszy glos butelki jak sie miesza mleczko to piszczy- dzisiaj pila az 3 razy
Własnie zauwazyłam, ze odkad Kuba ma te gorne 4 to ładnie odgryza kęsy i żuje Sprawnie mu to idzie i nie dławi sie juz. A jak ugryzie za duzy kawałek to czesc wypluje.

Staram sie dawac mu takie miękkie wedlinki, mięsa z zupy nie pogryzie (dalej miksuje) ale z dnia na dzien coraz lepiej sobie radzi.


Chciałabym zeby Kuba pił mleko, np. do drugiego sniadanka ale to chyba tylko marzenie


Głodna jestem, musze cos zjesc...
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 21:20   #694
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Czeko, ja zauwazyłam ze u nas tez takie małe dziewczynki maja kolczyki przewaznie takie małe wkręciki.

Jesli jeszcze moge napisac cos w tej sprawie to dlatego jestem przeciw bo to jednak jest bolesne dla dziecka, nie zawsze ładnie sie goi a po co ma maluszek cierpiec z powodu widzimisie rodziców.
Zreszta takie malenstwo nie rozumie co to kolczyki i uroku tez mu to nie dodaje.
Ale to jest tylko moje zdanie, od zawsze byłam temu przeciwna



A ja cały czas podjadam słodkie, nawet w nocy

Nic nie robie zeby schudnac, nawet herbate zaczełam słodzic

Chyba lepiej byłoby razem, tak jak w styczniu
wlasnie takie wkretki bedzie miec - a ja uwazam ze slicznie wyglada dziewczynka jak ma swiecidelko w uszku
jesli rzeczywiscie bylyby jakies przeciwwskazania do przekluwania to kosmetyczka takiego zabiegu by nie robila ,tym bardziej ze wszedzie pisza o BEZBOLESNYM przekluwaniu uszu


Cass w nocy?
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 21:21   #695
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość

A ja cały czas podjadam słodkie, nawet w nocy

Nic nie robie zeby schudnac, nawet herbate zaczełam słodzic

Chyba lepiej byłoby razem, tak jak w styczniu
no jak to?
wstajesz w nocy i opędzlowujesz słodkości
Cass ty moja podporo, tak dzielnie walczyłaś i byłaś takim wytrwałym wzorem
Miałaś być laską na Kubcia roczku i ja byłam mocno przekonana,że ziści się twój plan.Przecież miałaś tak dobre rezultaty?co się stało?
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 21:21   #696
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość





Własnie zauwazyłam, ze odkad Kuba ma te gorne 4 to ładnie odgryza kęsy i żuje Sprawnie mu to idzie i nie dławi sie juz. A jak ugryzie za duzy kawałek to czesc wypluje.

Staram sie dawac mu takie miękkie wedlinki, mięsa z zupy nie pogryzie (dalej miksuje) ale z dnia na dzien coraz lepiej sobie radzi.


Chciałabym zeby Kuba pił mleko, np. do drugiego sniadanka ale to chyba tylko marzenie


Głodna jestem, musze cos zjesc...
madry chlopczyk z niego
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 21:26   #697
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

Czeko myślę, że to nie boli. tylko ten pistolet więcej hałasu robi i tego się dzieci boją, choć spodziewam się że opis będzie że Wercia się zestresowała.
Ja mam w 1 uchu 3 dziurki, w drugim 1 i piercing brwi i w pępku i nic nie noszę
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-17, 21:32   #698
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
Cass w nocy?




Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
no jak to?
wstajesz w nocy i opędzlowujesz słodkości
Cass ty moja podporo, tak dzielnie walczyłaś i byłaś takim wytrwałym wzorem
Miałaś być laską na Kubcia roczku i ja byłam mocno przekonana,że ziści się twój plan.Przecież miałaś tak dobre rezultaty?co się stało?
Czasami wstaje w nocy siusiu i jem słodkosci mam taka ochote, ze musze zjesc chociaz ciasteczko

Nie wiem dlaczego sie złamałam, to przez swieta...było tyle smakołyków
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 21:53   #699
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

p4w okropna sytuacja z ta wizyta
Cytat:
Napisane przez skierka1981 Pokaż wiadomość
witam sie z kawka
przepraszam ale nie pocytuje za duzo tego... jakos nie mam ochoty na pisanie ostatnio, troche doluje mnie sytuacja tak ogolnie (na szczescie ja na mojego gnoma narzekac nie moge - poki co )

Mam nadzieje, ze humor wroci

dziewczyny, wszystkim bardzo dziekuje za mile slowa dot naszej wizyty u okulisty
Mayaha, Antonio nosi okularki przeciwsloneczne , ale musi byc w dobrym humorze

Cass, trzymam kciuki za nauke
Ja nie szczepie MMR na razie, moze za kilka miesiecy.
Antonio zazwyczaj pije mleko nad ranem ok 4- 6 i gdzies za 3-4 godziny od mleka je sniadanie (kaszke, jogurt, twarozek lub jajecznice czy bulke i popija mlekiem). Sniadanie nie jest jego ulubionym posilkiem i nie ma znaczenia czy pije to mleko rano, czy tez nie. Zwykle je malo na sniadanie. Wieczorem na kolacje rowniez ma kaszke. Czasami na deser jakis jogurt, serek, ktore uwielbia, ale staram sie mu dawac czesciej owoce, za ktorymi nie przepada.

Wracajac do tematu TZ, to ja nie moge narzekac. Maz przewaznie wstaje do niego w nocy lub wczesnie rano, przewaznie rowniez go kapie. W nocy zostaje z nim sam przewaznie 3 razy w tygodniu, a w weekendy jak odsypiam nocki, to rowniez sie zajmuje Antonio. Poza tym prasuje, zmywa po obiedzie i sprzata (to ostatnie robimy na spolke). Niechetnie chodzi z Antonio na spacery , ale musi miec jakies wady Ja robie zakupy, place rachunki i pilnuje, abysmy nie zbankrutowali, piore gotuje, zajmuje sie Antonio, gdy jestem w domu, urzadadzam mu dluuugie spacery, wycieczki na klify i plaze, pilnuje wszystkich wizyt u lekarzy, fizjoterapii, masazy itp. Tak wiec obowiazki mamy podzielone. nieczesto moj malzonek miewa fochy, bo od fochow to jestem ja , zazwyczaj robi wszystko bez szemrania. Czasami jest gnomem, ale zazwyczaj jest to wypadkowa mojego i jego zmeczenia
__________________
O książkach

Edytowane przez mariolasl
Czas edycji: 2010-06-17 o 22:51
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 21:56   #700
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
Czeko myślę, że to nie boli. tylko ten pistolet więcej hałasu robi i tego się dzieci boją, choć spodziewam się że opis będzie że Wercia się zestresowała.
Ja mam w 1 uchu 3 dziurki, w drugim 1 i piercing brwi i w pępku i nic nie noszę
wlasnie kosmetyczka mowila ze dzieci bardziej sie przestrasza nic to boli

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość






Czasami wstaje w nocy siusiu i jem słodkosci mam taka ochote, ze musze zjesc chociaz ciasteczko

Nie wiem dlaczego sie złamałam, to przez swieta...było tyle smakołyków
cass to na zachete diety
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 21:57   #701
gorgulek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 6 591
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

Cytat:
Napisane przez aannuullaa Pokaż wiadomość
no na razie niczym, soli nie chce dawać, takich gotowych, mieszanych przypraw też na razie nie...nie miałam pomysłu za bardzo czym szczerze mówiąc..będę eksperymentować może odrobinka papryki na początek

Robiłam z cielęcinki, surowej szynki i filetu z indyka jak na razie, mam jeszcze królika w zapasie ale nie wiem czy to się nadaje


no rzeczywiście, samo żółtko mogłabym

A tak teraz myślę,że jak maluchy jedzą już jogurt to można by spróbować ugotować je w niewielkiej ilości wody i sosik jakiś zrobić zabielany jogurtem, no albo śmietanką jak ktoś daje

Sos beszamelowy można zrobić

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Sprobuje z tymi owocami i kleikiem bo obawiam sie ze koktajla tez Kuba nie wypije.
Nalesników jeszcze nie robiłam. Podasz przepis

A moze tak jakis filmik bys wkleiła z wyczynami Zuzki?
Spróbuj raz z koktajlem to się przekonasz

Kasia już napisała

Hmmm nie mam Właśnie żałowałam dziś, że nie wzięłam aparatu






Dobranoc
gorgulek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-17, 23:08   #702
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

Zapomnialam napisac, ze moje dziecko ignoruje niekapek, ktory zawsze jest w zasiegu jego rak, za to ladnie pije ze szklanki czy Lovi 360, gdy mu je trzymam . Z butelki pije sam (tzn nie mleko wieczorem i nad ranem, gdy prawie spi), wiec na razie go nie zmuszam do kubka jak nie chce.
Sam jeszcze nie stoi i nie chodzi, ale coraz ladniej porusza sie przy meblach i potrafi sadzic wielkie kroki przy pchaczu , oczywiscie upadki go nie omijaja, ale idzie mu coraz lepiej.
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 06:24   #703
frida110
Zakorzenienie
 
Avatar frida110
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 998
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

Cześć. Witam z poranną kawką. Moja dziewuszka zasnęła wczoraj około 23, żeby obudzić się o 3 i wojować do godz. 4. Byłam taka padnięta, że zrobiłam jej w nocy kaszę ( Kinga w nocy nie budzi się na jedzonko), dałam butlę w łapki i maluszek najedzony padł i śpi do tej pory. A ja niewyspana na maksa , bo do pracy trzeba było wstać o 5.30.
frida110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 06:39   #704
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

Sto lat dla Leny i Tomusia

Heloł

Wczoraj nie zjarzałam, bo wróciłam wieczorem od rodziców padnięta. Robiliśmy truskawki do słoików, więc było trochę roboty (wzięłam jeszcze kobiałkę do domu i jakiś dżemik robnę ), poza tym cały czas na dworze i jak nie usypianie i karmienie to chodzenie za Małym wiercipiętą, a jak już Bartek przyjechał ze szkoły to pilnowanie, co on tam Antosiowi zabiera

Ogólnie dzień udany, ale zmęczona padłam wieczorem.

Przejrzałam, że rozmawiałyście (aannuullaa) o ssaniu kciuka. Właśnie ostatnio jak byliśmy na urodz. siostrzenicy Małża, to zwróciłam uwagę na jej kciuk. Od małego ssała go i smoka nie chciała. Zęby sobie wypchała do przodu, wygląda jak zajączek, ale może to się unormuje, a druga rzeczy, to kciuk jej ręki - wygląda
Jest dłuższy niż drugi, zniekształcony i wyciągnięty. Ogólnie inny, dziwne i nie bardzo Nat. ma teraz 4 latka i dalej potrafi go ssać, mama jej nie ma na nią sposobu.

Żeby nie było, nie straszę. Ale trzeba się tym problemem zająć

Idę się jeszcze położyć, bo Małż idzie na 10 i jeszcze smacznie śpi z Antosiem
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 07:05   #705
magi77
Wtajemniczenie
 
Avatar magi77
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 359
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le



Czytam Was, ale nie mam mocy pisać. Postaram się ogarnąć i zmobilizować do pisania

Maciuś bardzo się męczy (z tymi 4.). Krwiak już zszedł i widać pod skórą ząbek, niestety opuchlizna wczodzi na drugą 4. Praktycznie dzisiaj w nocy nie spał , w dzień marudzi. Rano zrobił bardzo luźną kwaśną koopę. Mam nadzieję, że to od zębów. Męczy się okrutnie Do tego doszły inne kłopoty i

Karola w dniu Tojego świeta życzę Ci mnóstwa radości z Małej Zu
i jak najmniej zmartwień

Lenko Tomaszku
rośnijcie zdrowo i bądźcie szczęściem dla swoich bliskich
__________________

Zawsze trzeba mieć nadzieję na lepsze jutro...

MACIEJKA SYNEK KOCHANY
20-07-2009

Edytowane przez magi77
Czas edycji: 2010-06-18 o 07:13
magi77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 07:41   #706
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

hej kobietki
jestem już wyszorowana z kawką

Dziś chcemy rano wyjść z domu, ciekawe czy się uda

Mała trochę się wierciła w nocy, ale nic ją nie wybudziło więc jestem wyspana

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Magi jakie kłopoty masz na myśli?zdrowotne Maciulka?
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 07:51   #707
aannuullaa
Wtajemniczenie
 
Avatar aannuullaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 750
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Zapomnialam napisac, ze moje dziecko ignoruje niekapek, ktory zawsze jest w zasiegu jego rak, za to ladnie pije ze szklanki czy Lovi 360, gdy mu je trzymam . Z butelki pije sam (tzn nie mleko wieczorem i nad ranem, gdy prawie spi), wiec na razie go nie zmuszam do kubka jak nie chce.
Sam jeszcze nie stoi i nie chodzi, ale coraz ladniej porusza sie przy meblach i potrafi sadzic wielkie kroki przy pchaczu , oczywiscie upadki go nie omijaja, ale idzie mu coraz lepiej.
może etap niekapka pominie, po co mu



Cytat:
Napisane przez frida110 Pokaż wiadomość
Cześć. Witam z poranną kawką. Moja dziewuszka zasnęła wczoraj około 23, żeby obudzić się o 3 i wojować do godz. 4. Byłam taka padnięta, że zrobiłam jej w nocy kaszę ( Kinga w nocy nie budzi się na jedzonko), dałam butlę w łapki i maluszek najedzony padł i śpi do tej pory. A ja niewyspana na maksa , bo do pracy trzeba było wstać o 5.30.
współczuję, cały dzień pewnie wymęczona będziesz chodziła

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość

Wczoraj nie zjarzałam, bo wróciłam wieczorem od rodziców padnięta. Robiliśmy truskawki do słoików, więc było trochę roboty (wzięłam jeszcze kobiałkę do domu i jakiś dżemik robnę ), poza tym cały czas na dworze i jak nie usypianie i karmienie to chodzenie za Małym wiercipiętą, a jak już Bartek przyjechał ze szkoły to pilnowanie, co on tam Antosiowi zabiera


Przejrzałam, że rozmawiałyście (aannuullaa) o ssaniu kciuka. Właśnie ostatnio jak byliśmy na urodz. siostrzenicy Małża, to zwróciłam uwagę na jej kciuk. Od małego ssała go i smoka nie chciała. Zęby sobie wypchała do przodu, wygląda jak zajączek, ale może to się unormuje, a druga rzeczy, to kciuk jej ręki - wygląda
Jest dłuższy niż drugi, zniekształcony i wyciągnięty. Ogólnie inny, dziwne i nie bardzo Nat. ma teraz 4 latka i dalej potrafi go ssać, mama jej nie ma na nią sposobu.

Żeby nie było, nie straszę. Ale trzeba się tym problemem zająć
no to dzień aktywny, kalorii pewnie spaliłaś milion



zająć się zajmuję, tylko nie wiem od której strony to ugryźć szukam w necie i nic mądrego dla takiego malucha nie znajduję.
Kciuk jest jej sposobem na wyciszenie się i dlatego jest tak trudno...może spróbuję ją jakoś jeszcze do smoka przekonywać ale nie wierzę szczególne w powodzenie...

unholy dla większych dzieci jest coś takiego

Cytat:
Napisane przez magi77 Pokaż wiadomość


Czytam Was, ale nie mam mocy pisać. Postaram się ogarnąć i zmobilizować do pisania

Maciuś bardzo się męczy (z tymi 4.). Krwiak już zszedł i widać pod skórą ząbek, niestety opuchlizna wczodzi na drugą 4. Praktycznie dzisiaj w nocy nie spał , w dzień marudzi. Rano zrobił bardzo luźną kwaśną koopę. Mam nadzieję, że to od zębów. Męczy się okrutnie Do tego doszły inne kłopoty i

Karola w dniu Tojego świeta życzę Ci mnóstwa radości z Małej Zu
i jak najmniej zmartwień

Lenko Tomaszku
rośnijcie zdrowo i bądźcie szczęściem dla swoich bliskich

biedaki, biedaki....niech chociaż te zębolki już wyjdą,...

Pozwólcie, że dołączę się do życzeń - wszystkiego naj
__________________








Edytowane przez aannuullaa
Czas edycji: 2010-06-18 o 07:54
aannuullaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 07:58   #708
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

Karola!!!samego szczęścia życzęPowodzenia w życiu zawodowym i prywatnym.Sukcesów w sądzie i wychowawczych
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 08:04   #709
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

witam
noc do dupy - leb mnie nawala od wczoraj, ledwno na oczy widze, maly sie budzil doslownie co minute z jekiem przez cala noc

i teraz oczywiscie stoi i jeczy - zaraz go udusze i wysocze przez balkon
ale jestem zla


Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Wiem po co przekuwaja uszy dorosli, młode dziewczyny ale nie małe dzieci.
I owszem kolczyki są ładne i modne ale u dorosłych - piszac to miałam na mysli niemowlaka.
toc napisze po raz kolejny, ze dla Ciebie sa ladne u doroslych - dla innych sa ladne takze u niemowlaka
np dla mnie i dla czeko
koniec tematu
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-18, 08:05   #710
Karolinak82
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinak82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 6 777
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

Cytat:
Napisane przez magi77 Pokaż wiadomość
Karola w dniu Tojego świeta życzę Ci mnóstwa radości z Małej Zu
i jak najmniej zmartwień


Dziękuję kochana i znowu rok starsza

.........................
Witam się po dłuzszej przerwie, nie miałam czasu i natchnienia, ciągle coś na głowie, a najwięcej zmartwień

U Nas do przodu, Mała zdrowa (odpukać), biega szybciutko, postaram się wpaść wieczorem i filmik Wam pokazać mojego biegacza wcina wszystko co tylko wpadnie jej w łapki, nie ma rzeczy która by jej nie spakowała, albo z którą by sobie nie poradziła idzie jej teraz (w końcu) drugi ząbek, lewa jedynka na dole...i przez to ma nieprzespane noce, pełno płaczu i lamentu...po za tym jest przekochana
A ja....u mnie bez zmian...chociaż za tydzień w weekend mam gościa...tego samego o którym Wam wspominałam i mam nadzieję, że wszystko się wyklaruje pięknie Trzymajcie kciuki, może słońce w końcu wyjdzie
Poza tym kupiłam sobie rolki na urodzinki w sumie w piątek zeszły do mnie dojechały, a w sobotę skręciłam kostkę i do dzisiaj chodzić nie mogę normalnie

Będę się dzisiaj odzywać na pewno z racji urodzin zrobię sobie labę w pracy

Buziaki

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
Karola!!!samego szczęścia życzęPowodzenia w życiu zawodowym i prywatnym.Sukcesów w sądzie i wychowawczych

Dziękuję oby to wszystko się spełniło...
__________________
NIE LUBIĘ TROLLI
coraz bardziej

Edytowane przez Karolinak82
Czas edycji: 2010-06-18 o 08:08
Karolinak82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 08:09   #711
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

Karola spelnienia marzen


wlasnie sobie siedze, patrze a moje dziecko idzie po pokoju

aaa wczoraj zrobilismy sobie makaron z jajkiem z Erykiem i maly zaczal oczywiscie mlaskac i musialam mu dac, zjadl mi pol miski

czekam na Tz i ide sie polozyc, mam wszystko gdzies
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 08:12   #712
agga19851985
Wtajemniczenie
 
Avatar agga19851985
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 144
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

cześć, Znowu potrzebuję pomocy. Kupki już są chyba normalne, ale od 3 dni Alan ma krosty. Jest ich niewiele bo kilka na nóżkach , jedna na rączce i jedna na szyjce. Nie wiem co to. Na początku były małe, z twardym czubkiem, a teraz zrobiły się placki ok 0,5 cm i ten czubek już zniknął. Nie wiem, iść z tym do lekarza czy poczekać? Z nowych rzeczy to 3 dni temu Alan zjadł DANIO z bułeczką, a 4 dni temu pierwszy raz dałam mu herbatki cytrynowej po 9 m-cu.
Jadł też arbuza, ziemniaki, mięsko ale to już wczesniej dawałam i nie było zadnej reakcji.
Ps: dziś noc znowu do bani, wykończe się:-(

aaa no i dzieki za gratki aprpo ząbków)

Jessu wasze dzieci tez maja takie siniaki na nogach?? mój to az wstyd, chyba z 6 na jednej nodze i tyle samo na drugiej. Normalnie jakbym go regularnie po tych nogach kijem biła. (Wiem, wiem maść arnikowa ale co jestem w aptece to zapominam:-((()

Edytowane przez agga19851985
Czas edycji: 2010-06-18 o 08:49
agga19851985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 08:22   #713
aannuullaa
Wtajemniczenie
 
Avatar aannuullaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 750
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

No nie posiedzę niestety, chciałam kciuka małej wyciągnąć i się obudziła...myślałam że jeszcze zaśnie ale słyszę, że w łóżeczku impreza

Wczoraj miałam robotę w ogródku i babcia
(ta od dobrych rad ) chwilę woziła małą w wózku...Martynka na razie preferuje lewą rączkę - babcia z uporem maniaka WSZYTKO przekłada jej do prawej bądź tu człowieku spokojny
__________________







aannuullaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 08:29   #714
Karolinak82
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinak82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 6 777
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
Karola spelnienia marzen


wlasnie sobie siedze, patrze a moje dziecko idzie po pokoju

aaa wczoraj zrobilismy sobie makaron z jajkiem z Erykiem i maly zaczal oczywiscie mlaskac i musialam mu dac, zjadl mi pol miski
Dziękuję Svinecko

Gratulacje dla Marcelka

Zu też jak coś widzi to od razu mlaska
__________________
NIE LUBIĘ TROLLI
coraz bardziej
Karolinak82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 08:39   #715
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

Karola, jeszcze raz Wszystkiego Naj

Pisze do Ciebie PW i maile, a Ty nic
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 08:40   #716
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

Marci chodzi
ale za***iście
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 08:41   #717
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

Dzien dobry


Moc calusów dla Lenki i Tomka

Cytat:
Napisane przez magi77 Pokaż wiadomość
Maciuś bardzo się męczy (z tymi 4.). Krwiak już zszedł i widać pod skórą ząbek, niestety opuchlizna wczodzi na drugą 4. Praktycznie dzisiaj w nocy nie spał , w dzień marudzi. Rano zrobił bardzo luźną kwaśną koopę. Mam nadzieję, że to od zębów. Męczy się okrutnie Do tego doszły inne
Wspolczuje
Trzymam kciuki, aby polepszylo sie u was
Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
wlasnie sobie siedze, patrze a moje dziecko idzie po pokoju
Gratulacje dla Marcelka
Cytat:
Napisane przez agga19851985 Pokaż wiadomość
dziś noc znowu do bani, wykończe się:-(
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 08:41   #718
Karolinak82
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinak82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 6 777
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
Karola, jeszcze raz Wszystkiego Naj

Pisze do Ciebie PW i maile, a Ty nic
Dziękuję

PW widziałam wczoraj, bo ja jestem ale maila nie dostałam

Zaraz odpiszę....
__________________
NIE LUBIĘ TROLLI
coraz bardziej

Edytowane przez Karolinak82
Czas edycji: 2010-06-18 o 08:42
Karolinak82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 08:42   #719
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Smile Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

KAROLA
Spełnienia marzeń

__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 08:44   #720
skierka1981
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 3 324
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

KAROLINKO życzę ci z całego serca żeby wreszcie zaświeciło dla Ciebie słoneczko. Spełnienia marzeń i pociechy z Zu



oraz dla Lenki i Tomaszka




hej u nas ok, dzis wstalysmy o 9
skierka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:03.