sex z wykładowcą :/ - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-28, 19:41   #751
0nasty0
Wtajemniczenie
 
Avatar 0nasty0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wlkp. / NL
Wiadomości: 2 075
GG do 0nasty0
Dot.: sex z wykładowcą :/

Cytat:
Napisane przez arystokratka 24 Pokaż wiadomość
Czy można jakoś zablokowac, usunąć ten wątęk, bo uważam że raczej nie mam więcej do powiedzenia.... a nawet jakbym miała to i tak spotka się z krytyką więc oszczedzmy sobie tego wszyscy...

Pisząc tutaj, wiedziałaś, że po główce głaskać nie będziemy za Twoje postępowanie.
Co innego, gdybyś choć trochę tych słów wzięła sobie do serca i robiła coś w tym kierunku.
Nasze rady olałaś, poszłaś z nim drugi raz do wyra, choć każdy Ci radził, abyś tego nie robiła.
__________________
Szczęśliwa od 05.08.2007


lexie
Generalnie termin wzrokowiec tyczy się tego, że dana osoba się najłatwiej uczy,
zapamiętuje materiał wizualny, a nie tego, że musi się patrzeć na gołe panie.
0nasty0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 19:42   #752
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: sex z wykładowcą :/

Cytat:
Napisane przez arystokratka 24 Pokaż wiadomość
Czy można jakoś zablokowac, usunąć ten wątęk, bo uważam że raczej nie mam więcej do powiedzenia.... a nawet jakbym miała to i tak spotka się z krytyką więc oszczedzmy sobie tego wszyscy...
Chyba nie sądziłaś,że pochwalimy Ciebie za to co zrobiłaś?
Ja rozumiem prawda boli,ale taka czasem musi być.
Idź dziewczyno do psychologa,pogadaj z siostrą,rodzicami,bo sama sobie nie poradzisz.
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 19:48   #753
blondi19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 159
GG do blondi19
Dot.: sex z wykładowcą :/

Cytat:
Napisane przez arystokratka 24 Pokaż wiadomość
Czy można jakoś zablokowac, usunąć ten wątęk, bo uważam że raczej nie mam więcej do powiedzenia.... a nawet jakbym miała to i tak spotka się z krytyką więc oszczedzmy sobie tego wszyscy...
Zamknij wkoncu ten watek i nie podnos juz nikomu cisnienia. napisz do wladz forum zeby zamkneli wreszcie ten irytujacy temat
__________________
Bo ja wiem kim jestem i nikt nie musi mi tego mówić. !!!

I żyli długo i... ciii.. ! Ty nie jestes z tej bajki ksieżniczko!



blondi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 19:49   #754
arystokratka 24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 80
Dot.: sex z wykładowcą :/

Cytat:
Napisane przez blondi19 Pokaż wiadomość
Zamknij wkoncu ten watek i nie podnos juz nikomu cisnienia. napisz do wladz forum zeby zamkneli wreszcie ten irytujacy temat
Skoro Cie irytuje to po kiego grzyba go czytasz??!?!?!?!?!!?!?!?! ?!?
arystokratka 24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 19:51   #755
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: sex z wykładowcą :/

Cytat:
Napisane przez arystokratka 24 Pokaż wiadomość
Czy można jakoś zablokowac, usunąć ten wątęk, bo uważam że raczej nie mam więcej do powiedzenia.... a nawet jakbym miała to i tak spotka się z krytyką więc oszczedzmy sobie tego wszyscy...
usunąć nie, mod moze zamknąć, ale spoko niedługo się wszystkim znudzi-tak myślę...bo tu już w sumie nie ma co mówić

TLU: nie no tu się toczy zażarta dyskusja z tego co widzę o paradygmatach, teoriach czegoś tam i innych takich nudnych pierdołach(wg.mnie oczywiście)
także wiesz, wszystko przed nami może powstanie np. wątek 'filozoficznie o seksie' gdzie będziemy mogli rozstrzygać czy nasza opinia o orgaźmie i spóźnionym wytrysku np jest subiektywna obiektywna oraz czy zgadza się z teorią jakiegoś tam wielce mądrego Friedricha von srutututu
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 19:55   #756
silver dream
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 175
Dot.: sex z wykładowcą :/

Cytat:
Napisane przez arystokratka 24 Pokaż wiadomość
Czy można jakoś zablokowac, usunąć ten wątęk, bo uważam że raczej nie mam więcej do powiedzenia.... a nawet jakbym miała to i tak spotka się z krytyką więc oszczedzmy sobie tego wszyscy...
Na poczatku tego wątku (po pierwszym razie) sama napisalas że czujesz się jak....
czytając ten wątek myślałam że tamto to pomyłka (alkohol, itd.) i już nie bierzesz nawet tego pod uwagę (powtórnego sexu) i sprawa w wątku bedzie dotyczyć szantażowania a nie brnięcia dalej w tą sprawę.
Jednak postąpiłaś jak postąpiłaś dlatego jest tyle negatywnych opinii na temat Twojego zachowania, ale czy to co teraz sie dzieje u Ciebie masz komu opowiedzieć? może bedzie Ci lżej?
silver dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 19:56   #757
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: sex z wykładowcą :/

Ale ja zadnej opinii nt spoznionego wytrysku nie mam bo sie z zadnym nie spotkalam
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-28, 19:58   #758
blondi19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 159
GG do blondi19
Dot.: sex z wykładowcą :/

Cytat:
Napisane przez arystokratka 24 Pokaż wiadomość
Skoro Cie irytuje to po kiego grzyba go czytasz??!?!?!?!?!!?!?!?! ?!?

bo po twoich wypowiedziach uswiadamiam soie jak mozna byc pustym w sobie i jescze sie tym publicznie chwalic... zal mi cie.
zamknij to bo widze ze nie tylko mnie irytuje ten temat.
nie chemy juz sluchac jak 3lipca znowu zdasz egzamin a potem powiesz ze przyznajesz sie ze znow dalas mu D***. i co masz z tym zrobic.. zadnej rady juz tutaj nie dostaniesz wyczerpaly sie pomysly dziewczyn bo i tak na nie zlewasz. idz do lekarza moze ci tam ktos pomoze i przestaniesz zgrywac ofiare na wlasne zyczenie a wkocu cos z tym zrobisz.
__________________
Bo ja wiem kim jestem i nikt nie musi mi tego mówić. !!!

I żyli długo i... ciii.. ! Ty nie jestes z tej bajki ksieżniczko!




Edytowane przez blondi19
Czas edycji: 2010-06-28 o 20:01
blondi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 20:04   #759
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: sex z wykładowcą :/

Do blondi19 > jak nie chcesz czytac watku, nie otwieraj. Nie chcesz sluchac o tym Ty, nie my. Ja chetnie wyraze swoja subiektywna opinie co do checi sluchania, ktora jest taka, ze chetnie poslucham. A moze czeka nas jakas przemiana wewnetrzna bohaterki.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 20:06   #760
silver dream
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 175
Dot.: sex z wykładowcą :/

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Ja chetnie wyraze swoja subiektywna opinie co do checi sluchania, ktora jest taka, ze chetnie poslucham. A moze czeka nas jakas przemiana wewnetrzna bohaterki.
silver dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 20:10   #761
blondi19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 159
GG do blondi19
Dot.: sex z wykładowcą :/

to wez sobie do niej gg albo na priv zapytaj jak bylo w lozku z doktorkiem 3 lipca. bo wiekszosc juz ma dosyc jej uzalania sie nad soba. poczytaj sobie kilka stron w tył.

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

przemiana wewnetrzna? nie rozsmieszaj mnie .. przez miesiac gadania tutaj sie nie zmienila a przez 5dni ma sie zmienic?? to tylko dla silnych a ONA jest SŁABA. powinna skorzystac z porady lekarza bo nasze rady i tak do niej nie docieraja.\
wybacz ale prawda boli
__________________
Bo ja wiem kim jestem i nikt nie musi mi tego mówić. !!!

I żyli długo i... ciii.. ! Ty nie jestes z tej bajki ksieżniczko!



blondi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-28, 20:22   #762
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: sex z wykładowcą :/

Gwoli scislosci, watek ma 8 dni, poza tym nasza protagonistka przeszla od wahan i decyzji, zeby sytuacji nie kontynuowac, do decyzji, zeby ja jednak kontynuowac, wiec w przeciagu tygodnia zdanie zmienila.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 20:28   #763
blondi19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 159
GG do blondi19
Dot.: sex z wykładowcą :/

tak sie ZMienila ze sama sie przyznala ze poszla z nim do lozka nie drugi raz.. ale juz bylo tych razow kilka.. godne pochwalenia
__________________
Bo ja wiem kim jestem i nikt nie musi mi tego mówić. !!!

I żyli długo i... ciii.. ! Ty nie jestes z tej bajki ksieżniczko!



blondi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 20:32   #764
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: sex z wykładowcą :/

Cytat:
Napisane przez Aesculus Pokaż wiadomość
Nie, nie mówi. Widzisz - ja właśnie uważam, że ten społeczny konsensus nie powinien mieć dla nas znaczenia. Przyjmować takie pojęcia jak moralność, wartości, "dobro", "zło" itp. tylko dlatego, że taki jest dominujący pogląd w społeczeństwie? Przykro mi, ale moim zdaniem to wyjątkowy przejaw pójścia na łatwiznę!



Bardzo piękny i malowniczy przykład - ale zupełnie niepotrzebny. Ja pisałem o ocenianiu i wartościowaniu w sensie moralnym (a dokładnie o ich zbędności). A żeby rozwiązać podany przez Ciebie przykład nie potrzebujemy żadnej "moralności" - wystarczy nam zwykły utylitaryzm. Kuba, analizując prawdopodobne konsekwencje swoich działań ("dobre"/"złe" w znaczeniu - niosące najwięcej/najmniej negatywnych konsekwencji), dojdzie do dokładnie takich samych wniosków co Ty Co więcej - sądzę, że spora część (większość?) ludzkich wyborów dokonywanych jest właśnie w taki sposób.

Nikt nie mówił, że będzie to proste - co nie znaczy, że nie należy próbować Każdą umowę społeczną można (i moim zdaniem - należy) próbować zawęzić do minimum i w jej ramach pozostawiać maksimum swobody jednostkom.

Pozornie piękny, logiczny wywód - ale tylko pozornie Już w pierwszej przesłance popełniasz błąd. Drobna zmian wyrażeń, zestawienie ich w dowolnym kontekście i wszystko pasuje do z góry założonej tezy W tych wszystkich moich wypowiedziach nie chodzi mi o to, czy ocenianie jest "dobre czy złe" (bo to przecież też ocena - ale że nie ma żadnego uzasadnienia. Ta postawa nie wynika "z subiektywnych odczuć dotyczących wypowiedzi autorki", wynika z braku jakichkolwiek dostatecznych przesłanek do wyrażania kategorycznych sądów.

Ale przejdźmy do kolejnych błędów (choć ten już by wystarczył "Mówisz, że inni nie mają prawa oceniać autorki na podstawie ich subiektywnych odczuć, bo twoje subiektywne odczucia nie pozwalają na to." - nie tyle nie mają prawa, co jest to wielką pychą i głupotą. Prawo ma każdy - wolność wypowiedzi jest fundamentem dyskusji. To Wy upieracie się na stosowanie kategorycznych sformułować - "na pewno", "nigdy", "zawsze". Ja tylko podkreślam, że Wasza kategoryczność jest nieuprawomocniona. I nie wynika to z "moich subiektywnych odczuć" , jak próbujesz innym wmówić

I wreszcie - wniosek całego tego wywodu jest błędny. Jego wynik ani nie wynika ze sformułowanych przez Ciebie przesłanek ani z jakiegokolwiek innego źródła - ponieważ NIGDY nie twierdziłem, że "moje subiektywne odczucia i poglądy mają wartość wyższą, niż wszystkie subiektywne odczucia i poglądy, które z twoimi nie korespondują"
Co jest złego w pójściu na łatwiznę? Zresztą to przyjmowanie wartości ogółu nie jest świadomym procesem - świadome jest dopiero odejście od nich. Od małego chwytasz instynktownie co jest dobre a co złe(już nie będę wnikać w premoralności które są nawet u zwierząt w końcu chcemy mieć wszystko względne), chwytasz zasady społeczne od razu bo jeśli ich nie załapiesz w końcu cie ktoś wykluczy. Wykluczenie zazwyczaj oznaczało głód, zimno- ogółem zło. Teraz tylko dezaprobatę przez co i tak niektórzy się i do samobójstw posuną. Chodzi o to, że to jest system adaptacyjny który zdrowe jednostki powinny szybko przyswajać żeby nie narazić się na straty. Coś nad czym ewolucja pracowała ... no długo! żeby umożliwić tak szybkie przyjmowanie wiedzy społecznej. Może to nie jest najlepsze narzędzie ale chole*nie użyteczne.
Mówisz mi że idę na łatwiznę - no trochę idę. Korzystam z uposażenia które mam, które zostało mi w jakiś sposób "dane".
Nie muszę przyjmować pojęcia "dobro", "zło" bo nabyłam je dorastając. To nie są sztuczne pojęcia które wkułam na blachę mając 5 lat tylko pracujące kategorie które wykształcały się przez całe moje życie i pewnie będą pracować nadal. Co z tego, że mogę zajrzeć do książki i zobaczyć, że to co dobre czy to co złe jest względne, skoro w mojej głowie funkcjonuje bardzo przejrzysta metoda wyciągania moralnych wniosków o świecie. Co więcej to wnioskowanie choć tak różne powtarza się u innych jednostek! Co jeszcze więcej() jestem w stanie odróżnić coś co jest moralne wg mnie i coś co jest moralne wg społeczeństwa w którym funkcjonuje. I jestem w stanie dostosować się do zasad społecznych mimo że mój osąd czasem jest inny. A co zadziwiać filozofów powinno naj najbardziej to to, że skrajne bieguny tych pojeć dobra i zła u skrajnie różnych osób się pokrywają(co mnie przekonuje, że choćbyśmy nie wiem jak unikali tej sztywnej moralności to ona i tak gdzieś tam jest). Jak dla mnie to jest świetnie działający system (ja lubie wszystkie wynalazki ewolucji) i nie widzę powodów żeby nie chodzić na łatwiznę.

Ale ok, ok. Rozumiem. Nie potępiaj sobie. Rozum sobie. Akceptuj.
Tylko mam kolejne pytanie - gdybyś nie wiedział tego wszystkiego, wziął to w nawias, to opierając się na intuicji nie widziałbyś niczego złego w postawie autorki?

Edytowane przez Arrianna
Czas edycji: 2010-06-28 o 20:35
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 20:48   #765
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: sex z wykładowcą :/

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
(ja lubie wszystkie wynalazki ewolucji)
A ja czesc lubie czesc nie - organy plciowe np lubie, ale mutacje bakterii i wirusow mniej ;p.
Swoja droga to bylby temat do dyskusji ciekawy .

To, co pisze Aesculus odnosnie nieprzyjmowania norm spolecznych, bo to pojscie na latwizne zalatuje mi socjopatia.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 20:51   #766
lilka00
Wtajemniczenie
 
Avatar lilka00
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 447
Dot.: sex z wykładowcą :/

Cytat:
Napisane przez arystokratka 24 Pokaż wiadomość
Skoro Cie irytuje to po kiego grzyba go czytasz??!?!?!?!?!!?!?!?! ?!?
Może przynajmniej dostaniesz 5 z egzaminu i będziesz się mogła chwalić wszystkim jaką to masz wysoką średnią . A facet to dupek jakich mało, ale widac wiedział co robi, zna się jednak na ludzkiej psychice, bo ciężko byłoby znaleźć drugą taką, która by tak uległa .
lilka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 20:52   #767
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: sex z wykładowcą :/

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Ja chetnie wyraze swoja subiektywna opinie co do checi sluchania, ktora jest taka, ze chetnie poslucham.
ależ TLU ujęłaś to tak filozoficznie rzekłabym i mądrze

Arianno: że tak powiem...błagam Cię no, czuję się głupia!
blondi19 : hmm...to może po prostu..nie czytaj?
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 20:55   #768
Aesculus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 16
Dot.: sex z wykładowcą :/

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Tylko mam kolejne pytanie - gdybyś nie wiedział tego wszystkiego, wziął to w nawias, to opierając się na intuicji nie widziałbyś niczego złego w postawie autorki?
Bardzo mi przykro mi, że nie zaspokoję Twojej ciekawości - po prostu będę konsekwentny - wg. mnie nawet ta intuicja nie ma znaczenia, bo nikt mi nie dał prawa (żeby znowu nikt mnie nie łapał za słówka - "nie dał prawa" - jako pewien skrót, w sensie - "takie działanie nie ma najmniejszego uzasadnienia" ) by tę postawę oceniać.

Dyskusja była bardzo ciekawa mam nadzieję, że dla każdego z Nas jakoś tam inspirująca - ale chyba rzeczywiście powiedzieliśmy już sobie tu wszystko, co najważniejsze (i prawdopodobnie każdy pozostanie przy swoim zdaniu

BTW: Ciekawi mnie, że żadni moderatorzy nie wycieli jeszcze ostatnich paru stron jako of topicu?
Aesculus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 21:09   #769
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: sex z wykładowcą :/

Cytat:
Napisane przez maryanna3 Pokaż wiadomość
ależ TLU ujęłaś to tak filozoficznie rzekłabym i mądrze

Arianno: że tak powiem...błagam Cię no, czuję się głupia!
blondi19 : hmm...to może po prostu..nie czytaj?
Hahaha sorry ale można mnie bardzo łatwo załatwić - zapytaj kiedy był 1 rozbiór polski :p z historii jestem nogą... stopą... jak i z chemii i biologii i fizyki... szlag, nawet z fizyki! I nie odróżniam prawej od lewej :P

TLU - yeeeey dla narządów płciowych!

Nie zamykajcie tego wątku! Takie poważne przemyślenia się pojawiają! Niepoważne też Jak kogoś irytuje to niech zamknie albo najedzie na autorkę :P(żartuję oczywiście)

Autorko droga, no przykro nam ale jesteśmy tylko ludźmi (a co niektórzy filozofami ale im nie jest przykro) i jesteśmy z natury potworni, źli i okropni. Wiele osób zapewne czuje się "oszukanych" bo przyszłaś tu szukać pomocy a widać było, że od początku wiedziałaś co zrobisz. Oceniamy cię(bezprawnie!), moim zdaniem właściwie, źle ale to dlatego, że ty sama sobie robisz okropne rzeczy.
Pozwól, że zapytam: jak się z tym wszystkim czujesz?
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-28, 21:12   #770
marcjannak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 405
Dot.: sex z wykładowcą :/

Szczerze? Nie zamykajcie wątku. Bo mnie intryguje ta dyskusja miedzy innymi Aesculusa i Arianny bodajże. Dziś nie myślę, dziś wyłaczam myślenie kompletnie, bo stoję na granicy swojej wytrzymałości świata, zegnam się ze starym, prawie witam z nowym, a najchętniej pogrążyłabym się w niebycie.
Ale w piątek może sobotę jak wrócę z koncertów marzeń mojego najukochańszego zespołu (ech, widzieć ich raz na rok, to mało, słyszeć ich co dzień - tez czasu braknie) to się zabiorę za ta lekturę tutaj.
Bo nie mam pojęcia o teorii strun i czuję się tym bardziej zubożona niż faktem nie oglądania debaty prezydenckiej. Ale mnie zaciekawiliście mniamuśnie


co do Autorki - w sumie wszystko już zostało powiedziane...
marcjannak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 21:29   #771
Smarkulaa
Raczkowanie
 
Avatar Smarkulaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 239
Dot.: sex z wykładowcą :/

Nie wjeżdżajcie tak na autorkę. Może ona jest naprawdę słaba i nie potrafiła by wywalczyć swojego ? Każdemu jest łatwo powiedzieć.. Gorzej zrobić.
A człowiek jest taką istotą, że robi to co jest najłatwiejszym rozwiązaniem. Dlatego pewnie autorka poszła po raz kolejny do łóżka z wykładowcą.
I mimo wszystko nawet gdyby miała dowody na to, że on ją szantażował to nie było by tak łatwo jej wygrać.
Znam dziewczynę, która była w podobnej sytuacji. Również miała dowody. Ją wyrzucono z Uczelni, a profesorek i tak spadł na cztery łapy no bo był na wysokim stołku, a ona szara myszka...
Więc nie pojeżdżajcie tak autorki bo ja jej się na prawdę nie dziwię. Nie każdy ma tak silny charakter i siłę przebicia.
Smarkulaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 21:36   #772
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: sex z wykładowcą :/

Cytat:
Napisane przez lilka00 Pokaż wiadomość
Ja bym wolała mieć średnią 3,0 i studiować "dla papierka", ale zachować godność osobistą, czy jestem dziwna?? Nie wiem, jak mogłaś się tak poniżyć, nie chodzi już tutaj o opinie innych, ale ciekawe jak czujesz się teraz z samą sobą... Wybrałaś najgorszą z możliwych opcji. Ponadto to "robienie loda" w samochodzie facetowi, którego praktycznie nie znasz, i Ty się uważasz za porządna i inteligentną osobę? Pedaog ma pracowac z dziecmi, nie? Az strach posyłać dzieci do szkoły, czy przedszkola, jak ich wychowawczynie mogą być takie...
jakie??
Od kiedy zagladamy do majtek nauczycielkom naszych i cudzych dzieci ??



Cytat:
Napisane przez blondi19 Pokaż wiadomość
Zamknij wkoncu ten watek i nie podnos juz nikomu cisnienia. napisz do wladz forum zeby zamkneli wreszcie ten irytujacy temat
Ktos tu potrzebuje meliski
Cytat:
Napisane przez blondi19 Pokaż wiadomość
bo po twoich wypowiedziach uswiadamiam soie jak mozna byc pustym w sobie i jescze sie tym publicznie chwalic... zal mi cie.
zamknij to bo widze ze nie tylko mnie irytuje ten temat.
nie chemy juz sluchac jak 3lipca znowu zdasz egzamin a potem powiesz ze przyznajesz sie ze znow dalas mu D***.
zal Ci, ze ona w taki "bezbolesny" sposob zda ten egzamin?
Bo jakos tak sie pieklisz w usmie nie wiadomo po co. To jest forum, obca dla ciebie osoba. Po co psuc sobie nerwy tym kto z kim seks uprawia.
Cytat:
Napisane przez blondi19 Pokaż wiadomość
to wez sobie do niej gg albo na priv zapytaj jak bylo w lozku z doktorkiem 3 lipca. bo wiekszosc juz ma dosyc jej uzalania sie nad soba. poczytaj sobie kilka stron w tył.
forum jest publiczne.
Cytat:
Napisane przez blondi19 Pokaż wiadomość
tak sie ZMienila ze sama sie przyznala ze poszla z nim do lozka nie drugi raz.. ale juz bylo tych razow kilka.. godne pochwalenia
Pochwalenia, potepienia. Jej sprawa.

Cytat:
Napisane przez lilka00 Pokaż wiadomość
Może przynajmniej dostaniesz 5 z egzaminu i będziesz się mogła chwalić wszystkim jaką to masz wysoką średnią . A facet to dupek jakich mało, ale widac wiedział co robi, zna się jednak na ludzkiej psychice, bo ciężko byłoby znaleźć drugą taką, która by tak uległa .
oj nie tak ciezko, wierz mi.

Hmmm. Czytajac ten watek jestem zniesmaczona. Dziewczyna jest ewidentnie szantazowana, molestwoana przez jakies bydle ale to na nia padaja gromy. Jesli na jej uczelni sa takie osoby, jak te wypowiadajace sie w watku to w sumie nie dziwie sie, ze wolala sprawe zalatwic po cichu, ze szkoda dla siebie niz zeby sie to wydalo.
Skoro obce osoby potrafia byc takie hmmm okrutne w swoich osadach to w sumie nie dziwota, ze dziewczyna sie boi. Przykro jest czytac takie komentarze a co dopiero slyszec to na zywo.

Zal mi Ciebie autorko. To Ty jestes ofiara, a zrobiono z Ciebie najgorsza Mam nadzieje, ze to bydle nie bedzie Cie wiecej szantazowalo a Ty kiedys w koncu o tym zapomnisz. Polecam wizyte u psychologa. Na pewno pomze ci uporac sie z tym koszmarem. Trzymam kciuki.
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 21:59   #773
lilka00
Wtajemniczenie
 
Avatar lilka00
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 447
Dot.: sex z wykładowcą :/

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość
jakie??



Ktos tu potrzebuje meliski

zal Ci, ze ona w taki "bezbolesny" sposob zda ten egzamin?
Bo jakos tak sie pieklisz w usmie nie wiadomo po co. To jest forum, obca dla ciebie osoba. Po co psuc sobie nerwy tym kto z kim seks uprawia.



oj nie tak ciezko, wierz mi.
Pieklę się, bo od zawsze drażniła mnie ludzka głupota, nic na to nie poradzę, przykro mi. A poza tym, nie wiem, czy sposób na zdanie tego egzaminu będzie taki "bezbolesny", bo bardzo mnie ciekawi jak Arystokratka czuję się po tym ostatnim zbliżeniu z szantażystą. Takie coś może skopać psychikę na całe życie. Jak już popełniła błąd raz, to mogła nie brnąc w to dalej, ja bym wolała olac ten rok i zacząć studia magisterskie od października na innej uczelni, niż wyzbywać się swojej godności.
lilka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 21:59   #774
marcjannak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 405
Dot.: sex z wykładowcą :/

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość


Hmmm. Czytajac ten watek jestem zniesmaczona. Dziewczyna jest ewidentnie szantazowana, molestwoana przez jakies bydle ale to na nia padaja gromy. Jesli na jej uczelni sa takie osoby, jak te wypowiadajace sie w watku to w sumie nie dziwie sie, ze wolala sprawe zalatwic po cichu, ze szkoda dla siebie niz zeby sie to wydalo.
Skoro obce osoby potrafia byc takie hmmm okrutne w swoich osadach to w sumie nie dziwota, ze dziewczyna sie boi. Przykro jest czytac takie komentarze a co dopiero slyszec to na zywo.

Zal mi Ciebie autorko. To Ty jestes ofiara, a zrobiono z Ciebie najgorsza Mam nadzieje, ze to bydle nie bedzie Cie wiecej szantazowalo a Ty kiedys w koncu o tym zapomnisz. Polecam wizyte u psychologa. Na pewno pomze ci uporac sie z tym koszmarem. Trzymam kciuki.
Wiesz, co? a ty myslisz, że nam nie zal autorki? ze tak sobie lubimy jeździć po ludziach, bo nam sie nudzi, czy jakie licho?
Ja mogę odpowiadać za siebie. Mnie jest strasznie przykro, ze ta kobieta rujnuje sobie życie, jest mi tak przykro, że ona się nie szanuje, że jedynym sposobem, jaki znajduję w takiej sytuacji, to po prostu ją opieprzyć z góry na dół, żeby się opamiętała. tak robią moi przyjaciele, kiedy widza, że kompletnie błądzę. Nie chce tu usilnie starać się awansować do takiej roli jak przyjaciółka, ale sek w ty,m, że dziewczyna nie szuka wsparcia w bliskich, tylko tu na forum.

Ona nie musi być silna. Chodzi tylko o to, żeby się opamiętała, bo robi źle. Sobie robi totalna krzywdę. Sobie. A ja patrze na ten masochizm i wcale tak naprawdę dobrze mi z tym nie jest.

I powtórzę raz jeszcze - sama robi z siebie ofiarę. Wiem coś na ten temat, bo lubię być ofiarą losu. Ale w końcu trzeba sobie powiedzieć: dość!
marcjannak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 22:10   #775
lilka00
Wtajemniczenie
 
Avatar lilka00
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 447
Dot.: sex z wykładowcą :/

Cytat:
Napisane przez marcjannak Pokaż wiadomość
Wiesz, co? a ty myslisz, że nam nie zal autorki? ze tak sobie lubimy jeździć po ludziach, bo nam sie nudzi, czy jakie licho?
Ja mogę odpowiadać za siebie. Mnie jest strasznie przykro, ze ta kobieta rujnuje sobie życie, jest mi tak przykro, że ona się nie szanuje, że jedynym sposobem, jaki znajduję w takiej sytuacji, to po prostu ją opieprzyć z góry na dół, żeby się opamiętała. tak robią moi przyjaciele, kiedy widza, że kompletnie błądzę. Nie chce tu usilnie starać się awansować do takiej roli jak przyjaciółka, ale sek w ty,m, że dziewczyna nie szuka wsparcia w bliskich, tylko tu na forum.

Ona nie musi być silna. Chodzi tylko o to, żeby się opamiętała, bo robi źle. Sobie robi totalna krzywdę. Sobie. A ja patrze na ten masochizm i wcale tak naprawdę dobrze mi z tym nie jest.

I powtórzę raz jeszcze - sama robi z siebie ofiarę. Wiem coś na ten temat, bo lubię być ofiarą losu. Ale w końcu trzeba sobie powiedzieć: dość!
To prawda, miałam na studiach trochę zajęć na których rozmawialiśmy na temat wiktymologii, człowiek, który jest ofiarą wysyła takie sygnały otoczeniu już samą swoją fizycznością, mimiką, gestami, że ktoś spostrzegawczy od razu to zauważy i najczęściej wykorzysta. Ja odkąd trochę o tym poczytałam czasami widzę, że ktoś ma predyspozycję na "ofiarę" nawet jeżeli z nim wcześniej nie porozmawiam.
lilka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 22:10   #776
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: sex z wykładowcą :/

Cytat:
Napisane przez marcjannak Pokaż wiadomość
Wiesz, co? a ty myslisz, że nam nie zal autorki? ze tak sobie lubimy jeździć po ludziach, bo nam sie nudzi, czy jakie licho?
Ja mogę odpowiadać za siebie. Mnie jest strasznie przykro, ze ta kobieta rujnuje sobie życie, jest mi tak przykro, że ona się nie szanuje, że jedynym sposobem, jaki znajduję w takiej sytuacji, to po prostu ją opieprzyć z góry na dół, żeby się opamiętała. tak robią moi przyjaciele, kiedy widza, że kompletnie błądzę. Nie chce tu usilnie starać się awansować do takiej roli jak przyjaciółka, ale sek w ty,m, że dziewczyna nie szuka wsparcia w bliskich, tylko tu na forum.

Ona nie musi być silna. Chodzi tylko o to, żeby się opamiętała, bo robi źle. Sobie robi totalna krzywdę. Sobie. A ja patrze na ten masochizm i wcale tak naprawdę dobrze mi z tym nie jest.

I powtórzę raz jeszcze - sama robi z siebie ofiarę. Wiem coś na ten temat, bo lubię być ofiarą losu. Ale w końcu trzeba sobie powiedzieć: dość!
Mi nie żal. Ja jestem z tych co się nudzą
Marcjannak jest z tych dobrych :P

miphuhiz - współczuć to ja mogę komuś kto szuka pomocy. Jak ktoś się już zdecydował to niestety ale trzeba brać odpowiedzialność za swoje wybory. Na początku wiele osób jej współczuło... I jak widać niepotrzebnie radziło, bo dziewczyna ma sposób na sytuację
Jestem okrutna
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 23:07   #777
88_vanillia
Raczkowanie
 
Avatar 88_vanillia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 96
Dot.: sex z wykładowcą :/

A ja jestem ciekawa czy sypiajac z nim i tak zdasz ten egzamin..Bo oblewajac Cie nadal bedzie mial Cie w garsci.Tu nie chodzi o przyjemnosc z seksu,tylko czerpie przyjemnosc z Twojej uleglosci,ze zrobisz wszystko dla studiow..wiec nie licz,ze tak latwo da Ci spokoj.
A gdyby mnie to spotkalo,to co,bylo mi przyjemnie przez chwile tak a nastepie jakbym sie obudzila z tego koszmaru,to na pewno nie przespalabym sie z nim,najwyzej zmienilabym uczelnie,bo zaloze sie,ze tne koles tylko straszy nic wiecej.
88_vanillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 00:41   #778
angelkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar angelkaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk :)
Wiadomości: 2 910
Dot.: sex z wykładowcą :/

no piknie .. zamiast się uczyć, przeczytałam cały wątek ..
żeby moje notatki z bankowości były tak ciekawe jak ten wątek to bym była orłem

szczerze? współczuje .. przecież ta dziewczyna nie poszła z nim do łózka po to żeby zaliczyć egzamin! tylko żeby nikt się nie dowiedział ...

cholera nooo.. ! już sama nie wiem .. strasznie głupia sytuacja
__________________



angelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 07:23   #779
tenebris
Zakorzenienie
 
Avatar tenebris
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 526
GG do tenebris
Dot.: sex z wykładowcą :/

Droga Autorko Wątku,

Nie będę Cię potępiać, ponieważ uważam że - owszem - była to głupota: seks z wykładowcą, ale nikt nie jest święty (i chyba niektóre osoby o tym tutaj zapominają). Facet Ci się podobał, spiłaś się, poszłaś z nim w tango... cóż, co się stało to się nie odstanie.
Nie jest to wątek w którym ktoś powinien Cię oceniać czy podpadasz pod zdzirę czy nie, bo nie o to tu chodzi.

Nie obchodzi mnie też czy ta historia jest zmyślona - wątpię by tak było, bo widać że dziewczyna jest naprawdę w rozterce i ja się jej nie dziwię że trudno jej było się zdecydować. Tu chodzi o jej reputację, przyszłość etc.

JA, na miejscu Autorki, nauczyłabym się w pierwszej kolejności nagrywać rozmowy automatycznie (teraz chyba każdy telefon ma taką funkcję - można to włączyć w trakcie rozmowy).
Po drugie, przesłałabym mu na maila nagranie z komórki i powiedziała, że proszę bardzo, niech on publikuje zdjęcia Twoje, ale wtedy sam będzie spalony na tej uczelni i na większości innych - bo kto zatrudni wykładowcę-szantażystę?
Z ewentualnym nagraniem poszłabym na POLICJĘ, nie do władz uczelni. Dlaczego? Bo uczelnia dba o reputację i będzie chciała sprawę zatuszować.

Szczerze mówiąc, wydaje mi się że nawet jak będziesz się mu oddawała kiedy chce, to on będzie to ciągnął przez cały kolejny rok, a na końcu i tak ujawni te zdjęcia. Niestety.
Lepiej by było jak zrobiłabyś to sama, wyszłabyś z tego choć pośrednio z podniesioną głową, a nie jako dziewczyna która przez rok dawała d**y za to by zdać lub się nie skompromitować.

Fakt faktem że na tej uczelni jesteś już praktycznie spalona, nieważne ile razy się z nim jeszcze prześpisz. On i tak Cię koniec końców 'wyda'.
__________________
PUSTA MISKA - nakarm psiaka!

tenebris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 09:33   #780
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: sex z wykładowcą :/

To bardzo ciekawe, ze na kazdym watku, pod koniec, znajdzie sie taka osoba co to przeczytala moze 3 pierwsze i 3 ostatnie posty, na podstawie ktorych wyglasza swoje nowatorskie poglady i rady. Malo tego, zgani inne osoby na watku obecne za zachowanie "bo to nie jest watek, w ktorym ktos powinien", bo "nie o to tutaj chodzi". Bardzo ciekawe...
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-25 20:11:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:04.