Dobre, bo polskie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-03-25, 15:31   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Dobre, bo polskie



Z ogromnej pasji, popartej wiedzą i wykształceniem, okraszonej szczyptą ambicji i chęci tworzenia- tak w większości przypadków powstawały polskie firmy kosmetyczne, które dziś mają niezachwianą pozycję na rynku.
czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 07:37   #2
gramora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 20
Dot.: Dobre, bo polskie

W 100% zgadzam się z artykułem. Polskie kosmetyki są rzeczywiście świetne. Uważam ze są nawet lepsze od tych ,,silnie reklamowanych'' zagranicznych. Myślę że dzieje się tak dlatego że po pierwsze są skierowane do naszych potrzeb- kobiet żyjących w tej szerokości geograficznej, zmagających się określonymi problemami. Pod tym względem firmy celnie trafiają w nasze oczekiwania. Ale nie tylko nam żyjącym tu i teraz pasują polskie kosmetyki. Pamiętam czasy , kiedy Eris ,,wypuściła" na rynek serię FORTE. Moja znajoma mieszkająca wówczas w Austrii, przy każdej wizycie w Polsce zaopatrywała w tę serię nie tylko siebie ale również całą rzeszę swoich koleżanek. Ja osobiście używam w tej chwili serię Yoskine i uważam że jest o niebo lepsza o tych wiele droższych lancome czy diora które kupowałam. BRAWO DLA POLSKICH FIRM KOSMETYCZNYCH!!!. WIELKI UKŁON DLA WAS!!!
gramora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-04, 04:40   #3
Isobe
Raczkowanie
 
Avatar Isobe
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Seoul, Korea Południowa
Wiadomości: 297
Send a message via Skype™ to Isobe
Dot.: Dobre, bo polskie

W przypadku niektórych pozycji, polski kosmetyk - zagraniczna cena...
Dlaczego? Ja mam wrazenie, że to zabieg marketingowy li tylko - percepcja ceny = percepcja jakości. Balsam do rąk z 39 złotych? Maseczka 30 ml. za 36PLN, a 15 ml. kremu pod oczy 45 zł? Jeśli tyle samo może kosztować kosmetyk sprowadzany z zagranicy, to co takiego "lepszego" ma kosmetyk polski, którego dystrybucja powinna byc przecie tańsza? Za co w tym wypadku sie płaci? Nie wspomina nikt o patentach czy wyjątkowych ilościach wyjątkowych substancji... A jeden kosmetyk dwa razy droższy od drugiego, a oba polskie i podobno równie dobre. O co chodzi?
Isobe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 17:17   #4
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Dobre, bo polskie

Jeśli mam wybierać między produktem o tej samej jakości i cenie polskim a zagranicznym, wybieram polski. Na szczęście polskie są w większości przypadków tańsze.

W artykule brakuje tylko linków do KWC i kolorówki.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 14:40   #5
Relyah
Raczkowanie
 
Avatar Relyah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska!
Wiadomości: 489
Dot.: Dobre, bo polskie

Zgadzam się bez żadnego naciągania, że polskie kosmetyki=dobre kosmetyki. Zabrakło wzmianki w artykule o Dax Comsetics, której nie sposób nie zauważyć i obok której ciężko przejść obojętnie. Ponadto jestem fanką Bielendy, która urzeka mnie za każdym razem lekkością, zapachem, pięknym opakowaniem, schowanymi w pudełeczkach ulotkami.. oczywiście skutecznym, acz nieszkodliwym działaniem i coraz to nowszymi produktami chciałabym je wszystkie hihi

Relyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 11:27   #6
czera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 88
Dot.: Dobre, bo polskie

Ja stosuje w wiekszosci polskie kosmetyki ponieważ są dobrej jakości a do tego dużo tańsze(nie wszystkie ale wiekszosc)
__________________
www.newlook.info.pl
czera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 11:53   #7
LunaLuna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4
Dot.: Dobre, bo polskie

Ja także uważam, że polskie kosmetyki są super. Uwielbiam Bielendę (te ostatnie serie avokado, karoten czy ogórek i limonka są super), mam sentyment do kremu oliwkowego Zaja oraz kilku kosmetyków Eris. Doskonała jest Dermika. Zgadzam się z tytułem Dobre bo polskie!!! Podoba mi się, że magazyny typu Cosmo, Twój Styl czy Elle doceniają nasze polskie kosmetyki, a nie tylko te, które kosztują fortunę.
LunaLuna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 21:46   #8
pola_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Dobre, bo polskie

Ja też stawiam na polskie kosmetyki. W wielu przypadkach w niczym nie ustępują one tym zagranicznym, znanym z reklam, a są znacznie tańsze. Bardzo cenię sobie kosmetyki Floslek-u.
pola_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 15:31   #9
chorwatka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9
Dot.: Dobre, bo polskie

Ja również jestem zwolenniczką i fanką polskich kosmetyków, lubię firmę Ziaja i jej masło kakaowe do ciała, jest rewelacyjne. Oraz firmę Flos-lek z serią kosmetyków antybakteryjnych i nie tylko oczywiście dobra jakość, dobra cena i dobre efekty.
chorwatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 12:49   #10
3d41a7b9b5d1ffef59ce667ff3096c42070230c0_62954c9b01231
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 54
Dot.: Dobre, bo polskie

Zgadzam się, dobre bo polskie! Od ponad 15 lat używam kremów Erisu, zawsze znajdę taką serię, która idealnie pasuje do mojej normalnej, ale wymagającej ochrony cery. Floslek - do stóp nie ma nic lepszego, zwłaszcza na lato, a kosztuje grosze. Na ciało wystarczy Lirene lub AA, nie trzeba nic droższego, bo efekty są i tak podobne Jeszcze tylko coś do włosów muszę znależć - też normalnych, może Pat&Rub? Spróbuję, bo kusi mnie cena i ekologia, no i polskie są!
3d41a7b9b5d1ffef59ce667ff3096c42070230c0_62954c9b01231 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 02:38   #11
carly11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Dobre, bo polskie

Polskie kosmetyki wcale nie są gorsze od zagranicznych marek. Z własnego doświadczenia wiem, że czasem nawet wręcz odwrotnie. Oprócz jakości są również bardziej atrakcyjne cenowo - co bez znaczenia nie jest U mnie w domu na stałe gości Ziaja (oliwkowe mydło pod prysznic) i Floslek (seria Happy per aqua, rem do stóp Dr Stopa) Polecam wszystkim, to świetne polskie kosmetyki!
carly11 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:24.