Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-24, 20:46   #541
krycha?
Raczkowanie
 
Avatar krycha?
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 101
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez martynabcm Pokaż wiadomość
muszę też sprawdzić krycha? używasz prosto z opakowania czy rozcieńczony ?
Rozcieńczony w oleju śliwkowym i dodatkiem witaminy E (wg przepisu mazidłowego), ale jak miałam próbkę i zostało trochę niewykorzystanego, to nałożyłam sobie solo i też było ok.
Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Ja mieszam go z bazą kremową z ZSK, stosuję tylko pod oczy, bo jak raz zastosowałam na łuk brwiowy to wyglądałam jak miś padna. Na mnie ten produkt tak jakoś działa, że on mi tak wypełnia tam gdzie go kładę, że szok nie mogę przesadzić. Pod oczy u mnie rewelka. Ja na razie zmarszczek nie mam to nie mogę powiedzieć, natomiast mam dużo doły pod oczami i mi je fajnie wypełnia.
Ja czasami też stosuję po oczy, ale na mnie niestety tak rewelacyjnie nie działa (a szkoda, bo mam tak cienką skórę pod oczami, że mi żyłki widać ). No ale przy następnym zamówieniu pewnie znów się zaopatrzę, może solo (tak, tak udam po raz kolejny, że nie widzę jakie jest sugerowane stężenie ) przy dłuższym stosowaniu się lepiej sprawdzi...
__________________
szczęście jest jak Tour de France - długo się czeka, a potem chwila i po wszystkim
krycha? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 21:29   #542
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Dziewczyny , ale Wy kusicie właśnie dziś zrobiłam zamówienie na mazidłach a już myślę co kupię w przyszłym zamówieniu - koniecznie Telocapil i Voluplus (zrobię sobie błyszczyk ), dobrze że teraz są niedostępne bo bym zbankrutowała
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 21:50   #543
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Voluplus mnie też strasznie kusi gdyby działał i troszke chciaż powiekszył biust mmm

Od pon testuje Telocapil narazie pod pachy i już widze efekt tzn.ogoliłam się wieczorem i posmarowalam a rano dalej była skóra pięknie gładka a normalnie czuć troche kujaki ale niewodać oby tak dalej

Mam jeszcze pytanko dodawała któraś z Was kwas mlekowy do szamponu?
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 21:53   #544
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Mam jeszcze pytanko dodawała któraś z Was kwas mlekowy do szamponu?
Oczywiście
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 21:55   #545
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Oczywiście
I jakie efekty?
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 21:55   #546
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
I jakie efekty?
Wg mnie wlosy są bardziej błyszczące i chyba odrobinę szybciej rosną
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 21:58   #547
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Wg mnie wlosy są bardziej błyszczące i chyba odrobinę szybciej rosną
A jeśli chodzi skalp? bo gdzieś czytałam że może pomóc przy tłiustej i swędzącej skórze głowy
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-26, 06:22   #548
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

ANTI AGE DE LUX LINE - Diamentowa technologia liftująca Clarena ma Vitasource (do Natalia 1), ale z tego co wiem Clarena nie ma własnego laboratorium tylko zleca produkcję innym małym firmom, w tym przygotowanie receptury...
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 15:27   #549
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Mlebidakin Pokaż wiadomość
ANTI AGE DE LUX LINE - Diamentowa technologia liftująca Clarena ma Vitasource (do Natalia 1), ale z tego co wiem Clarena nie ma własnego laboratorium tylko zleca produkcję innym małym firmom, w tym przygotowanie receptury...


o dzięki nie wiedziałam. Będę teraz z większą wiarą się maziać
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 17:50   #550
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
A jeśli chodzi skalp? bo gdzieś czytałam że może pomóc przy tłiustej i swędzącej skórze głowy

podbijam, czy pomaga przy wrażliwej, swędzącej skórze głowy?
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 18:12   #551
spadam_z_dachu
Rozeznanie
 
Avatar spadam_z_dachu
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 813
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Dziewczyny, nie wiem, czy robicie dobrze, dodając kwas mlekowy do szamponu.
Skoro zamyka on łuski, to powinnyście go stosować po odżywce. Jeżeli nakładacie odżywkę (a myślę, że tak), to najlepiej, by były wtedy otwarte łuski, lepiej zadziała. A potem, np. mogłbyście zrobić płukankę z kwasem mlekowym, żeby je zamknąć, wtedy będą błyszczace (takie zakwaszające płukanki można też zrobić choćby z cytryną).
Ale nie wiem, może ktoś jeszcze niech się wypowie na ten temat.
__________________
WĄTEK DLA FANEK ROCKA, ALTERNATYWY, PUNKA, ITD>>> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229217
spadam_z_dachu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-28, 09:24   #552
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

dziewczyny chce zamówic sobie mocznik, bo na jednej nodze pojawiło mi sie rogowacenie i tak znalazłam na innym portalu starszy artukuł, gdzie dziewczyny w komentarzach pisały ze zamawiały mocznik na mazidłach i stosowały na rogowacenie i pomogło, tyle ze to artykuł bardzo stary i watpię, zeby mi któras z komentujących odpisała, wiec pomyslałam, ze zapytam tu
otóż jak myślicie, taki mocznik rozpuszcza sie w wodzie i ta wodą smaruje czy dodaje sie do
balsamu? i w jakich ilościach?
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 19:53   #553
wakingdream
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 41
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

A ja muszę się Wam pochwalić
Niedawno zrobiłam pierwszy w życiu krem. Przeznaczenie, oczywiście, nogi, na twarz nie miałam jeszcze odwagi
Użyłam Structure XL i Imwitora, dodałam trochę niacynamidu, pantenolu, ekstraktu z truskawki (dla koloru), maceratu z kasztanowca i oleju z czarnuszki. Uwielbiam zapach tego ostatniego, a w połączeniu z hydrolatem różanym wyszedł naprawdę fajny aromat.

No i żeby post nie był taki całkiem bezcelowy: mam ogromną ochotę zrobić krem do twarzy na tych samych emulgatorach. Jakie macie z nimi doświadczenia? Zależy mi głównie na informacjach co do zapychania i podrażnień.
wakingdream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 07:16   #554
Andzia1971
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź i okolice
Wiadomości: 119
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Czy da się (i czy w ogóle jest sens) mieszać frakcję sojową za jakimś olejem (np. śliwkowym). Przeszkadza mi suchość i tępota na twarzy po zastosowaniu samej frakcji.
Andzia1971 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 11:17   #555
Elinezja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 7
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cześć Nie bardzo wiem gdzie ten post umieścić, więc wybaczcie jeśli nie tu

Prawie pół roku temu urodziłam dzieciaczka, co niestety odbiło się na stanie mojej skóry Moją główną zmorą są rozstępy, jeszcze czerwone na szczęście. Przejrzałam cały wątek o rozstępach, ale tam polecane są głównie gotowe kosmetyki (którym nie do końca ufam) i retinoidy (których stosować nie mogę, bo jeszcze karmię). Do rzeczy

Otóż postanowiłam sama coś ukręcić na te moje rozstępiochy. Ze 2 lata temu kupowałam na Mazidlach kwas migdałowy, z którego byłam bardzo zadowolona A wiem, że on może być stosowany przez kobiety karmiące i ciężarne, no i przed słońcem niby nie trzeba buzi chronić (dlatego stosowałam latem, oczywiście filtr spf50+ leciał na buziala). Chciałabym więc na początek ukręcić tonik 10-15% na brzuch, uda i pośladki i wmasowywać go w skórę codziennie (raz? 2 razy dziennie?), raz na 2 tygodnie peeling zaczynając od stężenia 20% (to nie twarz więc nie będę się certolić, dobrze robię...? ). Do tego Ekstrakt z Centella Asiatica 30%, tylko... No właśnie Nie bardzo wiem w jaki sposób go sobie aplikować. Czy zmajstrować serum antycellulitowe z gotowego przepisu z Mazideł (choć na takim działaniu mi nie zależy i wydaje mi się, że tam jest mało Centelli), czy wymieszać w jakiś sposób z hydrolatem oczarowym który szczęśliwie posiadam, czy najpierw z wodą potem z hydrolatem, czy z wodą a potem z balsamem do ciała ze sklepu? Pomóżcie, zielona jestem, a mam nadzieję że taka kuracja przyniesie lepsze efekty niż kupne kosmetyki...

Edytowane przez Elinezja
Czas edycji: 2010-06-29 o 11:19
Elinezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 13:48   #556
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Elinezja Pokaż wiadomość
Cześć Nie bardzo wiem gdzie ten post umieścić, więc wybaczcie jeśli nie tu

Prawie pół roku temu urodziłam dzieciaczka, co niestety odbiło się na stanie mojej skóry Moją główną zmorą są rozstępy, jeszcze czerwone na szczęście. Przejrzałam cały wątek o rozstępach, ale tam polecane są głównie gotowe kosmetyki (którym nie do końca ufam) i retinoidy (których stosować nie mogę, bo jeszcze karmię). Do rzeczy

Otóż postanowiłam sama coś ukręcić na te moje rozstępiochy. Ze 2 lata temu kupowałam na Mazidlach kwas migdałowy, z którego byłam bardzo zadowolona A wiem, że on może być stosowany przez kobiety karmiące i ciężarne, no i przed słońcem niby nie trzeba buzi chronić (dlatego stosowałam latem, oczywiście filtr spf50+ leciał na buziala). Chciałabym więc na początek ukręcić tonik 10-15% na brzuch, uda i pośladki i wmasowywać go w skórę codziennie (raz? 2 razy dziennie?), raz na 2 tygodnie peeling zaczynając od stężenia 20% (to nie twarz więc nie będę się certolić, dobrze robię...? ). Do tego Ekstrakt z Centella Asiatica 30%, tylko... No właśnie Nie bardzo wiem w jaki sposób go sobie aplikować. Czy zmajstrować serum antycellulitowe z gotowego przepisu z Mazideł (choć na takim działaniu mi nie zależy i wydaje mi się, że tam jest mało Centelli), czy wymieszać w jakiś sposób z hydrolatem oczarowym który szczęśliwie posiadam, czy najpierw z wodą potem z hydrolatem, czy z wodą a potem z balsamem do ciała ze sklepu? Pomóżcie, zielona jestem, a mam nadzieję że taka kuracja przyniesie lepsze efekty niż kupne kosmetyki...
Wiesz co, ja bym napisała do mazideł z pytanie czy ekstrakt destabilizuje się w niższym ph (nie ma o tym info na stronie) bo jeśli nie destabilizuje się to możesz zrobić tonik z migdałkiem + Centella Asiatica a i ja bym radziła tonik 20% a peeling tak od 40% bo na ciele skóra jest grubsza niż na twarzy więc można bez problemu zaczynać od wyższych stężeń

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Andzia1971 Pokaż wiadomość
Czy da się (i czy w ogóle jest sens) mieszać frakcję sojową za jakimś olejem (np. śliwkowym). Przeszkadza mi suchość i tępota na twarzy po zastosowaniu samej frakcji.
Jak najbardziej można
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 16:27   #557
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

też wpadłam właśnie na pomysł z tonikiem migdałowym na rozstępy kwas już do mnie idzie
mam nadzieję, ze pomoże :<
mam dopiero 17 lat, a rozstępny jak po ciąży o.O tzn. oprócz brzucha.
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 11:23   #558
anitqqq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

mam pytanie do dziewczyn które kupują półprodukty na mazidłach . Czy zamawiając nie ma żadnych problemów z przesyłką ,czy wszystkie rzeczy które wam przychodzą zawsze są w dobrym stanie czy opakowania nie są uszkodzone? ogólnie czy macie jakieś zastrzeżenia dotyczące tej strony?
anitqqq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 11:35   #559
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez anitqqq Pokaż wiadomość
mam pytanie do dziewczyn które kupują półprodukty na mazidłach . Czy zamawiając nie ma żadnych problemów z przesyłką ,czy wszystkie rzeczy które wam przychodzą zawsze są w dobrym stanie czy opakowania nie są uszkodzone? ogólnie czy macie jakieś zastrzeżenia dotyczące tej strony?
ja nie mam żadnych zastrzeżeń... zawsze wszytsko jest w porządku
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-30, 11:54   #560
Andzia1971
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź i okolice
Wiadomości: 119
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

W zeszłym tyg. po raz pierwszy robiłam zakupy w mazidłach i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona. Oprócz tego, że paczka przyszła bardzo szybko to jeszcze dodatkowo dostałam kilka próbek (przy zamówieniu poprosiłam o jakąś próbkę do mojej cery ale nie myślałam, że dostanę aż trzy).
Andzia1971 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 12:08   #561
anitqqq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

To fajnie , bo zamawiam właśnie pierwszy raz a nie chciałam ryzykować rozczarowaniem Andziu a możesz mi jeszcze powiedzieć czy te próbki o które prosiłaś to w którym miejscu wpisałaś prośbę o nie tzn przy wypełnianiu formularza o zamówienie czy moze przez "kontakt" .
anitqqq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 12:33   #562
Andzia1971
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź i okolice
Wiadomości: 119
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez anitqqq Pokaż wiadomość
To fajnie , bo zamawiam właśnie pierwszy raz a nie chciałam ryzykować rozczarowaniem Andziu a możesz mi jeszcze powiedzieć czy te próbki o które prosiłaś to w którym miejscu wpisałaś prośbę o nie tzn przy wypełnianiu formularza o zamówienie czy moze przez "kontakt" .
Przy wypełnianiu formularza.
Andzia1971 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 15:25   #563
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez anitqqq Pokaż wiadomość
mam pytanie do dziewczyn które kupują półprodukty na mazidłach . Czy zamawiając nie ma żadnych problemów z przesyłką ,czy wszystkie rzeczy które wam przychodzą zawsze są w dobrym stanie czy opakowania nie są uszkodzone? ogólnie czy macie jakieś zastrzeżenia dotyczące tej strony?
Ja również , tak jak poprzedniczki jestem zadowolona - wczoraj przyszło mi zamównienie zapakowane tak pancernie że chyba nawet gdyby było trzęsienie ziemi to nic by się mu nie stało dostałam także próbki o które poprosiłam
Zdazyłam już sobie ukręcić serum z Q10 na oleju z róży piżmowej wzbogacone dipalmitynianem kojowym i maceratem marchwiowym - wczoraj użyłam pierwszy raz na noc i jest na prawdę ekstra, rano buzia wygładzona i zmatowiona (!)
Poza tym zmieszałam frakcję z olejem wiesiołkowym i wit.C rozpuszczalną w tłuszczach i też mi taka mikstura pospasowała jako serum pofiltrowe(poza tym że frakcja jak dla mnie cuchnie surowym jajkiem )
No i dodatkowo jeszcze ukręciłam wcierkę do włosów i zaczełam się psikać hydrolatem lipowym a na przetestowanie czeka olej żurawinowy, hydrolat aloesowy i z róży damasceńskiej

Ale się rozpisałam ale miła jest świadomość że dba sie o siebie naturalnie, bez niepotrzebnej chemii
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.

Edytowane przez viki1988
Czas edycji: 2010-06-30 o 15:30
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 18:51   #564
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez anitqqq Pokaż wiadomość
mam pytanie do dziewczyn które kupują półprodukty na mazidłach . Czy zamawiając nie ma żadnych problemów z przesyłką ,czy wszystkie rzeczy które wam przychodzą zawsze są w dobrym stanie czy opakowania nie są uszkodzone? ogólnie czy macie jakieś zastrzeżenia dotyczące tej strony?
zamawiamiałam już wielokrotnie, zawsze szybko przychodzi paczka, nigdy nie było pomyłki, wewnątrz wszystko zabezpieczone idealnie i zawsze dostawałam próbki, o które poprosiłam (przeważnie 2-3)
__________________

miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt


http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv731aikhjqs.png
bosti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 18:54   #565
anitqqq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

dzięki dziewczyny ;**
anitqqq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 06:51   #566
nenowka152900
Zadomowienie
 
Avatar nenowka152900
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: duży pokój;)
Wiadomości: 1 389
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

powiedzcie mi dziewczyny czy ja ślepa jestem czy na mazidłach nie można wybrać sposobu dostawy nigdzie nie mogę znaleźć a męczę się już dłuższą chwile...
__________________
oszalałam
nenowka152900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 11:02   #567
durka
Raczkowanie
 
Avatar durka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Czy któraś Wizażanka kręciła żel algowo-witaminowy, o ten:
http://mazidla.com/index.php?option=...d=317&Itemid=2
mam straszny problem z alginatem
..zostały mi grudki, a mieszałam już mikserkim, rozcierałam moździerzem a miał on ulec samoistnie hydratacji do 30 minut, niestety tak się nie stało?

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Cytat:
Napisane przez nenowka152900 Pokaż wiadomość
powiedzcie mi dziewczyny czy ja ślepa jestem czy na mazidłach nie można wybrać sposobu dostawy nigdzie nie mogę znaleźć a męczę się już dłuższą chwile...
Musisz wejść w swój koszyk i w zamówienie i tam jest adres do wysyłki, który można zmienić i klikasz dalej.
durka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 11:06   #568
Migdał
Rozeznanie
 
Avatar Migdał
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 572
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

ja kiedyś robiłam, tylko użyłam aloesu z zsk- i wyszedł świetny. Natomiast ostatnio postanowiłam dodać jeszcze kofeinę i niby wszystko na początku się rozpuściło, ale potem całość się lekko zgluciła Tzn są większe "grudy" żelu w żelu.
Migdał jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 14:21   #569
jennifer2006
Raczkowanie
 
Avatar jennifer2006
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 311
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Czy mazidła mają w swojej ofercie wyciąg z aloesu, bo nie widzę? Skąłdam większe zamówienie i zależy mi, żeby wszystko kupić w jednym miejscu?
jennifer2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 14:55   #570
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Ma taki aloes:
http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-26 22:07:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:59.