Panny Mlode Kielce - część VI - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-04, 12:05   #2041
Abigail1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 119
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

m_majaa - gratulacje znaczy masz już WAKACJE !!!
Maxima86 - już trzymam kciuki, na pewno będzie w porządku

CO do tatuaży....od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem zrobienia sobie czegoś na lewym przedramieniu...ale teraz to chyba muszę poczekać do ślubu i zrobić sobie po Powiedzcie mi proszę, ile się goi coś takiego?

Sylwia81 jakże Ci zazdroszczę, że skończyłaś już zapraszać gości...ja dopiero zamierzam zabrać się za wypisywanie zaproszeń..
__________________
Zaręczeni 21.12.2009r.


od 2.10.2010r. szczęśliwa żonka

"Buntuję się, więc jestem..."

Edytowane przez Abigail1981
Czas edycji: 2010-07-04 o 12:06
Abigail1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 13:25   #2042
magolina
Wtajemniczenie
 
Avatar magolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: świętokrzyskie:)
Wiadomości: 2 892
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez Maxima86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny Jutro mam obronę i bardzo bardzo Was proszę o trzymanie kciuków o 9 za mnie
POWODZENIA

Dziewczyny ja już się wprowadziłam z TŻem do naszego wynajmowanego mieszkanka cieszę się strasznie wszystko mnie boli bo po tym remoncie sprzątania było od groma ale najważniejsze że już jesteśmy na swoim na dodatek TŻ zostaje na miejscu i na razie nie jedzie w delegację także moja radość nie zna granic

Jutro pierwszy dzień w nowej pracy i czuje lekkiego stresa , musimy tez wziąć się za rozwożenie zaproszeń bo od dzisiaj zostało nam tylko 2 miesiące do ślubu! ale ten czas leci.
W czwartek byłam na przymiarce sukienki i muszę Wam powiedzieć że nadal strasznie mi się podoba aha i zamówiłam te pomarańczowe butki do ślubu co wklejałam zdjęcie w tym tyg powinnam je już mieć
Także pomału do przodu
Myślicie że już powinniśmy zamawiać autokar?
magolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 15:37   #2043
lady01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Nie potrafię dodać zdjęcia , chyba jestem jakaś niedouczona, kto pomoże????
__________________
Nasz dzień 11.09.2010
lady01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 16:51   #2044
lejlla
Raczkowanie
 
Avatar lejlla
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kielce/Szczecin
Wiadomości: 268
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez lady01 Pokaż wiadomość
Nie potrafię dodać zdjęcia , chyba jestem jakaś niedouczona, kto pomoże????
lady01 klikasz na odp. następnie w tym okienku na górze jest taki spinacz, klinasz na niego i otwiera się okienko Zarzadzaj załącznikami i tam wybierasz przeglądzasz i szukasz gdzie masz to co chcesz wkleić .Można wkleić kilka zdjęć naraz. Potem "Załaduj" i zjeżdżasz na koniec okienka i tam masz "Zamknij okno"a następnie wysyłasz normalnie wiadomośc . I to wszystko, w razie czegoś to pisz, my na pewno pomożemy
lejlla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 16:54   #2045
oliffka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 118
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Dziewczyny jak się robi fotoksiążkę dla rodziców? Jest jakiś specjalny program i pożniej do fotografa drukować? Gdzie w ck mogę zrobić coś takiego?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
oliffka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 18:01   #2046
mikusia2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 11
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Hej dziewczynki Czy znacie może kogoś z Kielc lub okolic kto mógłby zaśpiewać na ślubie? Może macie kogoś godnego polecenia? Pozdrawiam Mikusia
mikusia2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 18:47   #2047
lady01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Dziękuję Ci Lejlla
A co myślicie o takim welonie?
__________________
Nasz dzień 11.09.2010
lady01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-04, 18:53   #2048
17072010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łowicz
Wiadomości: 153
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez oliffka2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak się robi fotoksiążkę dla rodziców? Jest jakiś specjalny program i pożniej do fotografa drukować? Gdzie w ck mogę zrobić coś takiego?
Ja robiłam fotoksiążkę dla rodziców. Wywoływałam ją w rossmanie i stamtąd miałam program (do ściągnięcia z internetu już je odebrałam i jestem z nich bardzo zadowolona- wiadomo, nie są takiej jakości jak od fotografa ale i tak będą super pamiątką
__________________
...Ja wstawię się za Tobą i z podniesioną głową dziękował będę, że
Pan dał mi właśnie Ciebie w radości i w potrzebnie na lepsze i na złe...


17072010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 19:54   #2049
sunshine8408
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: KIELCE
Wiadomości: 160
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Do ślubu już tak blisko, a ja nie wiem czy wytrzymam nerwowo. Tak mi jest ciężko, wczoraj zmarła moja babcia ze strony taty, we wtorek jest pogrzeb, w czwartek miałam odebrać suknie- to akurat się przesunie. Z moją drugą babcią też jest nie najlepiej, miała mieć poważny zabieg, niestety z powodu urlopów lekarzy został odwołany, z dziadkami TŻ też jest niezaciekawie. Goście zaczynają odmawiać przyjścia na wesele. Ręce mi opadają, nie potrafię już się cieszyć przygotowaniami do ślubu. Musiałam się wyżalić, przepraszam
sunshine8408 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 20:33   #2050
Meeggy
Raczkowanie
 
Avatar Meeggy
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 253
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez sunshine8408 Pokaż wiadomość
Do ślubu już tak blisko, a ja nie wiem czy wytrzymam nerwowo. Tak mi jest ciężko, wczoraj zmarła moja babcia ze strony taty, we wtorek jest pogrzeb, w czwartek miałam odebrać suknie- to akurat się przesunie. Z moją drugą babcią też jest nie najlepiej, miała mieć poważny zabieg, niestety z powodu urlopów lekarzy został odwołany, z dziadkami TŻ też jest niezaciekawie. Goście zaczynają odmawiać przyjścia na wesele. Ręce mi opadają, nie potrafię już się cieszyć przygotowaniami do ślubu. Musiałam się wyżalić, przepraszam
będzie dobrze
__________________
Meeggy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 20:55   #2051
wiewi
Raczkowanie
 
Avatar wiewi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 364
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

hej kochane bylo za***.....
relacje zdam jak wytrzezwieje
__________________
24.06.2013 r- Kacperek
wiewi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-05, 07:15   #2052
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Wszystkim sobotnim Parą życzę cudownego życia we dwójkę

Cytat:
Napisane przez betka1001 Pokaż wiadomość
Przy okazji chciałam pokazać Wam suknie ślubne, które mi się podobają i spytać co o nich sądzicie
Mnie bardziej podoba się druga suknia nie wiem czy magolinka nie ma takiej

Cytat:
Napisane przez justynao Pokaż wiadomość
duży wybór jest w hurtowni GRAFIT I , bylam tam ostatnio bo szukłam serwetek w nietypowym kolorze i tam właśnie znalazłam , ogólnie duzoooo rzeczy jest zwiazanych ze slubem np. tablice z roznymi napisami, kieliszki dla pary mlodej, mnostwo zaproszen, zawieszek, winietek, itp...
A można tam kupować nie prowadząc działalności, bo właśnie w tej okolicy trafiłam do hurtowni(nie wiem czy to był Grafit) gdzie nie mogłam kupić niczego.

Cytat:
Napisane przez magolina Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja już się wprowadziłam z TŻem do naszego wynajmowanego mieszkanka cieszę się strasznie wszystko mnie boli bo po tym remoncie sprzątania było od groma ale najważniejsze że już jesteśmy na swoim na dodatek TŻ zostaje na miejscu i na razie nie jedzie w delegację także moja radość nie zna granic
Jutro pierwszy dzień w nowej pracy i czuje lekkiego stresa , musimy tez wziąć się za rozwożenie zaproszeń bo od dzisiaj zostało nam tylko 2 miesiące do ślubu! ale ten czas leci.
W czwartek byłam na przymiarce sukienki i muszę Wam powiedzieć że nadal strasznie mi się podoba aha i zamówiłam te pomarańczowe butki do ślubu co wklejałam zdjęcie w tym tyg powinnam je już mieć
Także pomału do przodu Myślicie że już powinniśmy zamawiać autokar?
Hej Magduś super że jesteście na swoim i znalazłaś pracę Wszystko się układa Co do autokaru to ja już jeden zamówiłam z okolicy TZ a drugi z Kielc właśnie w tym tygodniu mamy się spotkać i podpisać umowę. Więc może zacznij coś szukać

A oprócz tego musze się pochwalić że w sobotę byliśmy w Olkuszu przymierzyć po części zrobione obrączki i muszę przyznać że są idealne(z mała poprawką) takie jak były na zdjęciu i w sklepiej, gościu zrobił cudnie Strasznie się cieszę bo troszkę się martwiłam, dając mu tylko zdjęcie obrączek których nie za bardzo mógł gdziekolwiek zobaczyć Problem się tylko okazał jeden że przez ten upał tak mi spuchły palce że moja obrączka musi być powiększona o jeden nr bo aktualny nie wcisnę. A głupia sprawa żeby w kościele był przypał

Po południu jeszcze w Krakowie byłam na drugiej przymiarce dwóch sukni ślubnej i na poprawiny i też jestem zadowolona bardzo
Troszkę w Galerii Bonarce szukałam butów do sukni, no muszę przyznać że jak ktoś chce bez palców to jest w czym wybrać i duże przeceny wszystkiego. Ciesze się że udało mi się kupić stanik a dokładnie 2, bo chyba przymierzyłam z 20 rodzajów w 7 sklepach i żaden nie był na mnie. A te co mi się podobały nie było mojego rozmiaru 70 D/E . Za stanik dałam koło 75 z ł. Więc jeśli któraś z was ma problem ze stanikami niech się wybierze do tej galerii jest o wiele lepsza niż Krakowska przy dworcu.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 07:34   #2053
m_majaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 355
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez sunshine8408 Pokaż wiadomość
Do ślubu już tak blisko, a ja nie wiem czy wytrzymam nerwowo. Tak mi jest ciężko, wczoraj zmarła moja babcia ze strony taty, we wtorek jest pogrzeb, w czwartek miałam odebrać suknie- to akurat się przesunie. Z moją drugą babcią też jest nie najlepiej, miała mieć poważny zabieg, niestety z powodu urlopów lekarzy został odwołany, z dziadkami TŻ też jest niezaciekawie. Goście zaczynają odmawiać przyjścia na wesele. Ręce mi opadają, nie potrafię już się cieszyć przygotowaniami do ślubu. Musiałam się wyżalić, przepraszam
trzymaj się dzielnie koffana

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------

Cytat:
Napisane przez wiewi Pokaż wiadomość
hej kochane bylo za***.....
relacje zdam jak wytrzezwieje

czekamy na relacje i fotki

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
ja miałam robiony na kregosłupie (nie w poprzek tylko0 wzdłuż) i bolało jak cholera, ale teraz chcę go powiekszyć i przerobic na kolorwy i zastanawiam sie nad znieczuleniem od lekarza

z ciekawości gdzie robiłas??
robiłam u chłopaka w domu...chyba połowa moich znajomych u niego robi

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Abigail1981 Pokaż wiadomość
m_majaa - gratulacje znaczy masz już WAKACJE !!!
niestety jeszcze nie mam wakacji został mi 1egzamin i zaliczenie w dniu ślubu zal przesunęłam na czwartek a egzamin w piątek przed slubem ehh...oby tylko babeczka przyszła bo ona ma tendencje do nieprzychodzenia

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------

teraz zmykam się ogarnąć i jedziemy ustalać menu, dekoracje, kwiaty, kupić alkohol...muszę wpaść do pracy i do lekarza bo nie mogę wyleczyć anginy a co najgorsze zarażam wszystkich wkoło
__________________
KPP
m_majaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 08:15   #2054
kleome84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 145
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez sunshine8408 Pokaż wiadomość
Do ślubu już tak blisko, a ja nie wiem czy wytrzymam nerwowo. Tak mi jest ciężko, wczoraj zmarła moja babcia ze strony taty, we wtorek jest pogrzeb, w czwartek miałam odebrać suknie- to akurat się przesunie. Z moją drugą babcią też jest nie najlepiej, miała mieć poważny zabieg, niestety z powodu urlopów lekarzy został odwołany, z dziadkami TŻ też jest niezaciekawie. Goście zaczynają odmawiać przyjścia na wesele. Ręce mi opadają, nie potrafię już się cieszyć przygotowaniami do ślubu. Musiałam się wyżalić, przepraszam
Trzymaj się kochana, niestety takie sytuacje się zdarzają, nie mamy na to wpływu... Bardzo dobrze Cię rozumiem, bo w marcu zmarła babcia mojego Tż-ta a 3 tygodnie temu moja babcia, więc wiem co czujesz, bo mój ślub już 24 lipca. Ale pomyśl sobie, że babcia na pewno chciałaby, żebyś cieszyła się tym najpiękniejszym dniem w życiu jakim jest ślub i bądź pewna, że babcia będzie z góry patrzeć na Was. ja sobie to tak tłumaczę - ponieważ i moja babcia i Tż-ta były ciężko chore, nie mogłyby być z nami w tym Dniu, a teraz gdy fizycznie ich tu nie ma to i tak jestem pewna, że będą patrzec na nas, jak bierzemy ślub.
Tak jak napisałam wcześniej, na niektóre rzeczy po prostu nie mamy wpływu...więc pozostaje nam je zaakceptować.
kleome84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 08:31   #2055
srubka87
Zadomowienie
 
Avatar srubka87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 389
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

wiewi-moje gratulacje
magolinko- ja zamawiałam autokar 3 miesiące wcześniej, Ty jescze masz nadal w sezonie ślubów także działaj...
sunshine-tak jak napisała kleome na pewne rzeczy nie mamy wpływu, to Wasz dzień, na który czekaliście bardzo długo, babcia z pewnością życzyłaby sobie zeby wszytko odbyło się normalnie Trzymaj się

Idę dziś na pobranie miary Z tym, że jakieś 2 tyg. temu zastrzegłam sobie, że miara z biustu będzie skorygowana na 1,5 tygodnia przed ślubem, bop teraz biorę tabletki anty i mam miseczkę większą o rozmiar. Także nie moge kupić ani bielizny ani dac wiarygodnej miary. A na 2 tyg przed ślubem kończę interes z tabletkami

lady-te welony wyglądają b. ładnie. Na zdjęciach ne podobają mi się, ale jak przymierzałam to wyglądał ślicznie- z tym, że nie do mojej sukni
__________________
14.08.2010 Szczęśliwa mężatka
srubka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 08:48   #2056
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Maxima powodzenia na obronie
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 09:22   #2057
justynao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 125
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Lowczyni tak mozna kupowac tam nie majac działalnosci ja bez problemu kupiła kilka paczek serwetek <5 albo 6> i tablice rejestracyjne do samochodu ktorym bedziemy jechac do slubu.
__________________
„...Nic się nie dzieje przedwcześnie, i nic się nie dzieje za późno, i wszystko się dzieje w swoim czasie wszystko... Wszystkie uczucia, spotkania, odejścia, powroty, czyny i zamiary. Zawsze właściwą godzinę biją zegary.”
________07.08.2010_______
justynao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 09:43   #2058
nos_ek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 101
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Wszystkiego Naj PM na Nowej Drodze

Dzieczyny macie jakieś namiary na wynajem busa ???
nos_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 09:52   #2059
alamig
Zakorzenienie
 
Avatar alamig
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 430
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez martaj9 Pokaż wiadomość
alamig ty również zachwycasz i znam Cię z widzenia z czasów podstawówki. Miałyśmy razem w-f
No proszę jakie te Kielce są małe
__________________
alamig jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-05, 10:11   #2060
mysiaedysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 357
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez nos_ek Pokaż wiadomość

Dzieczyny macie jakieś namiary na wynajem busa ???
Podpinam sie pod pytanie i od razu pytam, ile placicie za km?
Dzwonilam przed chwila do firmy Dextur i tam wychodzi mi przewoz z Bilczy do Miedzianej Gory a potem z Miedzianki do Kielc 450 zl. Wychodzi na to, ze za 1 km place 14 zl. To duzo czy malo?
Nie moge dodzwonic sie do jeszcze jednego przewoznika a dalej nie probuje, bo nie wiem gdzie dzwonic...
mysiaedysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 10:21   #2061
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez oliffka2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak się robi fotoksiążkę dla rodziców? Jest jakiś specjalny program i pożniej do fotografa drukować? Gdzie w ck mogę zrobić coś takiego?
W takim fotojokerze możesz ściągnąć z ich strony prosty program do projektowana fotoksiązek ale zaprojektowana tym programikiem fotoksiążkę możesz tylko tam zamówić.

Profesjonalny program do fotoksiążek to dg foto art, bardzo fajne i proste w obsłudze narzędzie dzięki któremu możesz zamówić fotoksiążkę w dowolnej firmie.

Też można zaprojektować fotoksiążkę w Photoshopie (ja tak robię) ale jest to dość trudne.

Natomiast jakość fotoksiążki wynika z dwóch a właściwie trzech czynników jakości zdjęć i samej fotoksiążki oraz projektu.
Przy czym należy rozróżnić fotoksiążkę od fotoksięgi:
Pierwsza jest drukowana(zwykły papier - niższa jakość) na cienkich stronach, druga jest na sztywnych kartach(papier fotograficzny - wysoka jakość)
__________________
<ciach_reklama>
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 10:50   #2062
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

mysiaedysia my płacimy coś koło 3 złoty z groszami za 1 km.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 10:55   #2063
nos_ek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 101
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Lowczyni; my płacimy coś koło 3 złoty z groszami za 1 km.

A zdradzisz co to za firma ?
nos_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 11:01   #2064
mysiaedysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 357
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
mysiaedysia my płacimy coś koło 3 złoty z groszami za 1 km.

Tylko, ze do tego faceta nie moge sie dodzwonic...
Zaraz sprobuje znowu, bo duza roznica jest.
mysiaedysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 11:04   #2065
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez nos_ek Pokaż wiadomość
A zdradzisz co to za firma ?
My wynajmujemy 2 autokary jeden będzie jechał z miejscowości TZ i do tego autokaru nie mam namiaru w tej chwili bo wszystko załatwiał TZ. Ale później mogę miec
A drugi poleciła mi dziewczyna z forum niejaka Meana1, pan. Rapcia Jan 504-029-096. I z nim mamy się spotkać i podpisać umowę w tym tygodniu.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 11:51   #2066
marciadela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 361
GG do marciadela
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Dziewczyny znacie jakies sposoby na przebarwieni sloneczne? Mnie się pełno plam porobilo, szczególnie koło oczu i nad górną wargą. Wyglądam jak bymmiała wąsy Jak się tego pozbyć?
marciadela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 11:55   #2067
Abigail1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 119
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

m_majaa - nie martw się zaliczeniami, na pewno będzie w porządku Musi być i już. Trzymam kciuki
__________________
Zaręczeni 21.12.2009r.


od 2.10.2010r. szczęśliwa żonka

"Buntuję się, więc jestem..."
Abigail1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 12:00   #2068
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez marciadela Pokaż wiadomość
Dziewczyny znacie jakies sposoby na przebarwieni sloneczne? Mnie się pełno plam porobilo, szczególnie koło oczu i nad górną wargą. Wyglądam jak bymmiała wąsy Jak się tego pozbyć?
marciadela z racji wykonywanego zawodu mogę Ci porazić z całą pewnością że musisz teraz z tym poczekać do października. Dopiero kiedy słońce przestanie tak grzać można przeprowadzać zabiegi rozjaśniające przebarwienia słoneczne czyli; kwasy, mikrodermabrazje itd.
Teraz jedynie można byłoby spróbować kwas migdałowy (jego można wykorzystywać cały rok), peeling kawitacyjny połączyć to tzn wtłoczyć z ampułkę z wit C i maską algową tez z wit. C (ja wiemy m.in wit . C ma właściwości rozjaśniające) . Ale żadne mocna, ingerujące zabiegi. Zacznij używać mocnych filtrów na twarz, bo jeśli masz tendencję do przebarwień może się pojawić ich więcej zwłaszcza że lato dopiero się zaczeło Acha i jeden zabieg to za mało, trzeba będzie zrobić serie jeśli zdecydujesz się na wit. C. Szkoda że przytrafiło Ci się to właśnie przed ślubem. Ale na pewno można te plamy rozjaśnić. Służę dalszymi poradami
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130

Edytowane przez Lowczyni
Czas edycji: 2010-07-05 o 12:02
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 12:22   #2069
justynao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 125
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Lowczyni a co polecasz na pocenie sie rąk???
__________________
„...Nic się nie dzieje przedwcześnie, i nic się nie dzieje za późno, i wszystko się dzieje w swoim czasie wszystko... Wszystkie uczucia, spotkania, odejścia, powroty, czyny i zamiary. Zawsze właściwą godzinę biją zegary.”
________07.08.2010_______
justynao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 12:30   #2070
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

justynao z czystym sumieniem polecam firmę SVR linia Spirial, tam jest rewelacyjny krem do rąk przeciwpotny (wydajny) i na prawdę dział. Wiele moich znajomych go na sobie sprawdziło , do kupienia w aptekach albo sprawdź na internecie.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:57.