Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-06, 13:59   #331
riki 25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 81
Smile Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Witam przyszle Mężatki
jestem nowa na forum i widze ze wiele ciekawych rzeczy moge sie od Was dowiedziec. Ja ślubuje w przyszlym roku, chyba nie bedziemy robic wesela, bo koszty wychodza ogromniaste a rodzinke mamy mala wiec w sumie tylko dla znajomych by to bylo.
Mozecie polecic jakiegos dobrego fotografa, tak do 3000zł.
Co sadzicie o obiadku weselnym w Viva Italia, albo Maredo w Koszalinie? Ma ktoras z Was jakies doswiadczenie z tymi lokalami? Prosze o opinie
Gdzie zamawiałyscie sukienki? Ja juz sie rozgladam, bo teraz promocje sa
Kolezanka zamawiala w Vanilli w Koszalinie i bardzo ladnie wygladala, bylam tam i juz mam upatrzone 3 wzory, zrobilam zdjecia i teraz musze sie zdecydowac na jedna Oplaca sie kupic teraz mimo ze na przyszly rok potrzebuje, cena ok 1500 zł, czyli obnizona o 1000zł! Nie chce szyc sukienki bo nie wiadomo co wyjdzie, wiec zdecydowalam sie kupic. Bylam w Agnes, wybor duzy, ale ceny bardzo wygorowane wiec raczej sie tam nie zdecyduje. Tak samo Lisa Farera.
Kurcze jest tego zalatwiania
Piszcie jak wam idza Wasze przygotowania
riki 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 16:15   #332
yoko83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 80
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Hmm a ja nie wiem czy to taki dobry pomysł kupować rok przed suknie. Nie wiesz nigdy jak będzie z wagą :P Dla mnie trochę takie ryzykowne. Poczekałabym na Twoim miejscu, gdyż na początku przyszłego roku też są zawsze obniżki No i przez ten rok może Ci się jeszcze odwidzieć co być chciała mieć na sobie

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Cytat:
Napisane przez marcia341 Pokaż wiadomość
WITAM,
mam pytanie o te obrączki do yoko83 i e_wci, skąd je bierzecie, i co w ogóle sądzicie o zamawianiu przez internet? Ceny są bardziej dostepne niż w sklepie ale ciekawe jak to na żywo wygląda.


Na temat fryzjera moje zdanie jest takie ile klientów tyle opinii, chyba najlepiej samemu wypróbować, raczej będzie widać na fryzurze próbnej, ogólnie moje zdanie o fryzjerni jest takie , ze jest przereklamowana. Ale to tylko moje zdanie.

Ja mam pytanie natomiast , czy wiecie coś o salonie sukien slubnych w Białogardzie? Słyszałam ostatnio kilka pozytywnych opinii, ale nie byłam tam jeszcze, a wiem , że w "agnes" ceny wzrosły a wybór sukien taki sam. Ponoc w Białogardzie ceny przystepne, miła obsługa itp. Napiszcie dziewczyny coś więcej skąd macie suknie i jak cenowo to wygląda?
Na temat obrączek to mogę tylko tyle powiedzieć, że jest to pan z Białogardu- jak się nie mylę to ma własny salon, ale może się mylę e_wcia wie lepiej Co ja wiem, to, że ten pan wysłał mi obrączki , które sam robi. Tak na wzór, w celu ukazania jego umiejętności. Cenowo wygląda to tak, że jak masz własne złoto, to koszy są nieduże. Natomiast jeśli nie masz, to porównywalne do sklepów. Bynajmniej tak wyszło z moich obliczeń, tj, kiedy nie masz złota, wielkość i rozmiar obrączek, obrączki w dwóch kolorach- białe i żółte złoto.

Co do sukni, ja mam szytą. Tak jak już pisałam, za 2 tyg. zobaczę jej efekt, wtedy też napiszę czy mogę tę panią polecić z czystym sumieniem Teraz też bym w sumie mogła, bo to co widziałam było dla mnie zadowalające. Suknie wykonane, uszyte bardzo starannie, fachowo. Ale się wstrzymam, gdyż jak nie będę zadowolona ze swojej to będę się mścić, że baba szyć nie umie :P

Edytowane przez yoko83
Czas edycji: 2010-07-06 o 16:17
yoko83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 20:53   #333
e_wcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 151
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Ten w Białogardzie ma normalny sklep jubilerski + pracownie, jak zamawialiśmy u niego obrączki to też nie mieliśmy do końca pewności jak będą wyglądały, to tak jak zamawianie przez internet, polegaliśmy tylko na opinii znajomych, wyszły naprawdę super napatrzeć się na nie nie mogę, pełna profeska.

Ja suknie szyję, w marcu obleciałam wszystkie chyba salony w zachodniopomorskim i zdecydowałam się na szycie na miejscu, tj. w Kołobrzegu. I nie ryzykowałabym kupna sukni tak wcześnie, ja mam wstrzymane szycie do sierpnia bo mi z wagi zleciało ok 5kg a to już rozmiar mniej.

fryzjernia jest na zaplecznej wjazd od unii lubelskiej a calma jest też na zaplecznej tylko że od okopowej
e_wcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 08:26   #334
Tygrysek_aa
Zadomowienie
 
Avatar Tygrysek_aa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: K-g
Wiadomości: 1 312
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

witam!
jakby ktoś szukał lokalu na wesele w Kołobrzegu, to polecam Milenium
wesele było w czerwcu br-jedzonko pyszne, dekoracje ładne (można mieć bardziej lub mnie "wypasione")-obsługa miła.
Właściciel, pan Darek bardzo pomocny-jak ktoś nie ma czasu na załatwianie, to może zorganizować wszystko-od dekoracji, tortu, muzyki po alkohol i napoje.
My skorzystaliśmy z ich propozycji dekoracji (na stół zamawiałam sama, bo chciałam), ich ciast i tortu i owoców.
Sami załatwialiśmy alkohole, napoje i dj-a.
Polecam
no i normalnie są pokoje na miejscu (my mielismy wesele na 60 osób, z czego nocowało ok.15).
Tygrysek_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 08:32   #335
yoko83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 80
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

e_wcia, a czy szyjesz u pani Renaty??
yoko83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 10:48   #336
e_wcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 151
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

ja szyję w Izet, nie którzy mi odradzali, ale zaryzykowałam, póki co nie żałuje, i to co widziałam, na tą chwilę mi się podoba.
e_wcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 14:22   #337
yoko83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 80
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Hej Kochane, co tam u Was??
Ja wczoraj byłam przymierzać suknie. Będzie cudowna- no jak dla mnie Już teraz jestem zadowolona, a co dopiero efekt końcowy
Zamówiłam już wizyty w tej Fryzjernii i Calmie. Jeszcze muszę iść na dniach umówić się z wiązanką...tylko Ci goście...
yoko83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-22, 13:16   #338
e_wcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 151
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

My póki co załatwiliśmy alkohol, część napoi i win, zaklepałam sobie makijaż i pazury w Calmie, fryzjera też już mam tylko muszę się umówić na próbną fryzurę.
Ach Ci Goście, u nas 90 potwierdziło, 12 odmówiło a na 18 czekamy, a i tak będziemy wszystkich obdzwaniać czy na pewno będą i żeby dograć z noclegami i dojazdem. I tak pewnie będzie kilka krzeseł pustych.
Yoko83 co u ciebie z gośćmi ?
e_wcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 14:25   #339
yoko83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 80
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Z tymi gośćmi jest tak, że bardzo dużo odmówiło. Nie przypuszczałam, że aż tyle powie nie aaa szkoda gadać
Obrączki byłam wczoraj załatwić Też nas (całe szczęście) nie wyniesie to dużo
My już alko kupiliśmy dawno temu, i to dużą ilość...ale to się na pewno nie zmarnuję
yoko83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 15:20   #340
marcia341
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 13
GG do marcia341
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Hej dziewczyny, widzę, że to normalne , że goście nie wszyscy dojeżdżają, ale może czasem to i lepiej
Mam pytanie, jak wcześnie dawałyście zaproszenia, i jak wcześnie prosiłyscie o potwierdzenie?
Chciałabym was prosić o opinię na temat sukni, jest to model 3. Suknia strasznie mi się podoba, chociaż troszkę bałabym się kupić przez allegro, bo boję sie jakości materiału, a poza tym nie wiem czy by mi pasowała. Na razie tylko oglądałam różne modele, ale ten bardzo mi wpadł w oko. Ale z tego względu, że jest z bordem , a nie cała biała to proszę o opinie. Niektórym z was juz coraz mniej czasu zostało jak tam nerwy? Już zaczyne się gorączka przedślubna?
pozdrawiam

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Tu link do strony z suknią
http://allegro.pl/item1155581341_suk...asablanca.html

Skleroza nie boli
marcia341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 20:58   #341
yoko83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 80
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

hej marcia341, wiesz ja się liczyłam z tym ,że część gości nie będzie, zwłaszcza od mojego narzeczonego bo on jest z innego miasta, tylko nie przypuszczałam, że aż tyle odmówi. Liczyłam, że będzie więcej gości. Zawiedli Ci, na których liczyłam, ale cóż.

Co do zaproszeń to my ślub mamy w połowie sierpnia a dawaliśmy w marcu, a to ze względu, że wtedy mogłam też dać osobiście no i też dlatego, że narzeczony z innego miasta, to żeby ludzie mieli więcej czasu na organizację np noclegu.

Co do sukni to kompletnie nie mój styl, choć widziałam ją na żywo. Prezentowała się tak jak na zdjęciu. Z tym kolorem to wydaję mi się, że ją ożywia i dodaje jej uroku, natomiast ja bym takiej nie wybrała. Moja będzie miała ozdoby w kształcie różyczek i też nie wiedziałam jak to wyjdzie, ale generalnie podoba mi się.
Moim zdaniem przymiarka byłaby najlepsza, gdyż wtedy byś tak naprawdę zobaczyła jak to wygląda i jak się będziesz czuć.
Ze względu , że jest ona wystawiona przez allegro proponuję przejść się po salonach i przymierzyć coś w tym stylu, też z jakimś kolorem.

W ogóle jeśli chcesz zamówić przez allegro to jak dla mnie odważna jesteś. Ja bym się na to nie zdecydowała...

Pozdrawiam

ech , dzisiejsza składnia moich zdań powala na kolana hehe

marcia co chcę jeszcze napisać to może przejdź się na Budowlaną do p. Renaty. Ta pani szyje naprawdę piękne suknie, i może z nią porozmawiaj co ona by Tobie doradziła , może już szyła coś podobnego.
Pamiętaj jednak, że to Twój wybór. Jeśli wiesz, że o taką suknię Ci chodzi o śmiało, ale jeśli masz jeszcze trochę czasu to na spokojnie szukaj. Może coś innego Cię zafascynuje

Edytowane przez yoko83
Czas edycji: 2010-07-23 o 21:06
yoko83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-27, 16:34   #342
MissMilka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Hej dziewczyny!! ja już "po" slub i wesele udalo sie bardzo!!choc pare godzin przed slubem w brdzie przeszlo tornado to slub odbyl sie bez problemu tylko fotograf mial spore spoznienie!! wesele w rymaniu wypadlo super nie mam zadnych "przeciw" polecam to miejsce!! orkiestra wypadla rewelacyjnie o 4tej rano goscie nie chcieli zejsc z parkietu;-) Zycze powodzenia dziewczyny i pamietajcie badzcie naturalne w tym dla Was waznym dniu a napewno film z wesela bedzie piekny!! a tak na marginesie sprzedam markową suknie ślubna enzoani plus dodatki wiecej infr. piszcie na e-mail milenaoriflame2008@wp.pl
MissMilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 10:57   #343
teram
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 171
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Cytat:
Napisane przez MissMilka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!! ja już "po" slub i wesele udalo sie bardzo!!choc pare godzin przed slubem w brdzie przeszlo tornado to slub odbyl sie bez problemu tylko fotograf mial spore spoznienie!! wesele w rymaniu wypadlo super nie mam zadnych "przeciw" polecam to miejsce!! orkiestra wypadla rewelacyjnie o 4tej rano goscie nie chcieli zejsc z parkietu;-) Zycze powodzenia dziewczyny i pamietajcie badzcie naturalne w tym dla Was waznym dniu a napewno film z wesela bedzie piekny!! a tak na marginesie sprzedam markową suknie ślubna enzoani plus dodatki wiecej infr. piszcie na e-mail milenaoriflame2008@wp.pl
MissMilka Gratulacje
Ja mam tez wesele w Rymaniu ...czy brałaś ślub tam w kościele??? Jesli tak to daj znać jak wypadła ceremonia. No i jestem ciekawa Twojej opinii o lokalu. Mimo że juz tu o nim kilka opowieści było ale jestem bardzo ciekawa jak jedzenie, czy nie było strasznie goraco , jak pokoje????? a miałaś też poprawiny???

Pozdrawiam
__________________
teram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 08:18   #344
MissMilka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Hej, co do Rymania hmmm jesli chodzi o mnie i o męża to my tylko spróbowaliśmy rosołku i torcika uwierz mi jest tyle emocji ze nie masz czasu na jedzenie Ale z wypowiedzi gosci to ''stoły uginały się od jedzenia'' i było naprawde b.dobre. nie wiem czy Wam zrobi szef kuchni niespodzianke ale dla nas zrobił dużego pieczonego płnącego indyka;-) klima niby działała ale dla niektórych gosci było duszno;/ a i stoły mielismy na jednej sali a na oranżerii stoły szwedzkie i słyszałam ze było troche za ciasno ale wiadomo nikomu nie dogodzisz.U nas o 4tej rano parkiet był full to zasługa pewnie orkiestry goscie prosili o jeszcze jedna godzinke ale wiadomo co za duzo to nie zdrowo;-) goscie byli bardzo zadowoleni ze stołu bankietowego i sztcz.ogni! Pokoje ladne i czyste chociaz byl jeden incydent;/ goscie dostali jeden pokoj z zepsutymi drzwiami;/ ceremonia koscielna nie odbywala sie w kapliczce obok ale Uwaga !! ok 8smej rano goscie wstana na nogi jak zaczna w niedziele bic dzwony;-) i to dzwonia długo i dosc głosno! poprawiny ok. jedzenie wylacznie na stołach szwedzkich przepyszny żurek podaja na kaca;-) zycze powodzenia i usmiechu przez cala noc !wszystko bedzie tak jak sobie wymarzyliscie!!
MissMilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 11:09   #345
ania2631
Wtajemniczenie
 
Avatar ania2631
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Morze
Wiadomości: 2 645
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Ale się cieszę,że wszystko było superowo...Kolejny pozytyw dla Rymania..Dziewczynki ja za niecałe 3 tygodnie...ufff......ale wiecie co nie mam jeszcze stresa hihi..

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Cytat:
Napisane przez MissMilka Pokaż wiadomość
Hej, co do Rymania hmmm jesli chodzi o mnie i o męża to my tylko spróbowaliśmy rosołku i torcika uwierz mi jest tyle emocji ze nie masz czasu na jedzenie Ale z wypowiedzi gosci to ''stoły uginały się od jedzenia'' i było naprawde b.dobre. nie wiem czy Wam zrobi szef kuchni niespodzianke ale dla nas zrobił dużego pieczonego płnącego indyka;-) klima niby działała ale dla niektórych gosci było duszno;/ a i stoły mielismy na jednej sali a na oranżerii stoły szwedzkie i słyszałam ze było troche za ciasno ale wiadomo nikomu nie dogodzisz.U nas o 4tej rano parkiet był full to zasługa pewnie orkiestry goscie prosili o jeszcze jedna godzinke ale wiadomo co za duzo to nie zdrowo;-) goscie byli bardzo zadowoleni ze stołu bankietowego i sztcz.ogni! Pokoje ladne i czyste chociaz byl jeden incydent;/ goscie dostali jeden pokoj z zepsutymi drzwiami;/ ceremonia koscielna nie odbywala sie w kapliczce obok ale Uwaga !! ok 8smej rano goscie wstana na nogi jak zaczna w niedziele bic dzwony;-) i to dzwonia długo i dosc głosno! poprawiny ok. jedzenie wylacznie na stołach szwedzkich przepyszny żurek podaja na kaca;-) zycze powodzenia i usmiechu przez cala noc !wszystko bedzie tak jak sobie wymarzyliscie!!
Kochana a jak wyglądała sytuacja z ciastami? Sami zamawialiście czy braliście ciasta od nich i tort.
Mi koleżanka doradziła abym ciasta zamówiła sama w swojej cukierni i tort.....Bo ciasta z tamtego lokalu są raczej nie ciekawe...
ania2631 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 13:32   #346
MissMilka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

to jestem zdziwiona;/ bo nam powiedziała ze nie mozemy miec swojego jedzenia oprocz napoi i alkoholu bo jak bysmy mieli i jak ktos sie zatruje to ona leży! tort był mniami nie za słodki w sam raz!a co do ciast to były ale z tego co pamietam to było różniste, ale kawałeczkow nie za dużo! upomnij sie o dekoracje jesli wzialas ta za 10zl bo ja bylam pare dni przed slubem i mowie jej ze chcem miec łuki z balonów jak widziałam kiedys a ona na to ze jest za gorąco tak wiec wyslałam rodziców zeby to ustalić i były;-) jedyne co sie moge przyczepic to , o dekoracje cos mi brakowało;/ ale generalnie jest OK;-)
MissMilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 19:48   #347
ania2631
Wtajemniczenie
 
Avatar ania2631
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Morze
Wiadomości: 2 645
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Cytat:
Napisane przez MissMilka Pokaż wiadomość
to jestem zdziwiona;/ bo nam powiedziała ze nie mozemy miec swojego jedzenia oprocz napoi i alkoholu bo jak bysmy mieli i jak ktos sie zatruje to ona leży! tort był mniami nie za słodki w sam raz!a co do ciast to były ale z tego co pamietam to było różniste, ale kawałeczkow nie za dużo! upomnij sie o dekoracje jesli wzialas ta za 10zl bo ja bylam pare dni przed slubem i mowie jej ze chcem miec łuki z balonów jak widziałam kiedys a ona na to ze jest za gorąco tak wiec wyslałam rodziców zeby to ustalić i były;-) jedyne co sie moge przyczepic to , o dekoracje cos mi brakowało;/ ale generalnie jest OK;-)
Już się dowiediałam dokładniej....Koleżanka zamawiała torta od siebie,ale ciasta były już od lokalu.
ania2631 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 00:22   #348
teram
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 171
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Cytat:
Napisane przez ania2631 Pokaż wiadomość
Ale się cieszę,że wszystko było superowo...Kolejny pozytyw dla Rymania..Dziewczynki ja za niecałe 3 tygodnie...ufff......ale wiecie co nie mam jeszcze stresa hihi..

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------



Kochana a jak wyglądała sytuacja z ciastami? Sami zamawialiście czy braliście ciasta od nich i tort.
Mi koleżanka doradziła abym ciasta zamówiła sama w swojej cukierni i tort.....Bo ciasta z tamtego lokalu są raczej nie ciekawe...
Mi tez włascicielka powiedziałą ze torta mozemy zamówić na własną rękę tyle zę trezba dostarczyj im paragon wiec luz.
Mnie niestety spotkało duże zdziwienie jak miesiac temu przyjechalam zeby ustalic kilka szczegółow a tu wlascicielka mnie informuje ze od osoby to bedzie o 5 zł wiecej bo jak w zeszlym roku ustalala stawki to wzsytko bylo taniej itp :/ Ponadto chcialam aby znajoma wykonala dla mnie dekoracje (wszystko od A do Z) to niestety UWAGA uslyszalam ze musze zaplacic 3 zl / os za obrusy ( bo jak wiadomo firma dekoratorska takowych nie posiada...) . Dodam ze znajoma ma duza firme i od lat wykonuje dekoracje i powiedziala ze sie pierwszy raz z czyms takim spotkala....Wrrrr Obyto tylko to bylo problemem...Poprawiny chcielibysmy urzadzic tam pod wiata: czyli grilowo i na luzie z piwkiem i kregielnia...zobaczymy jaka bedzie pogoda...
MissMilka a masz moze jakies zdjecie sali sprzed imprezy??? najbardziej interesuje mnie jak wygladaly stoly....
__________________
teram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 09:35   #349
ania2631
Wtajemniczenie
 
Avatar ania2631
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Morze
Wiadomości: 2 645
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Cytat:
Napisane przez teram Pokaż wiadomość
Mi tez włascicielka powiedziałą ze torta mozemy zamówić na własną rękę tyle zę trezba dostarczyj im paragon wiec luz.
Mnie niestety spotkało duże zdziwienie jak miesiac temu przyjechalam zeby ustalic kilka szczegółow a tu wlascicielka mnie informuje ze od osoby to bedzie o 5 zł wiecej bo jak w zeszlym roku ustalala stawki to wzsytko bylo taniej itp :/ Ponadto chcialam aby znajoma wykonala dla mnie dekoracje (wszystko od A do Z) to niestety UWAGA uslyszalam ze musze zaplacic 3 zl / os za obrusy ( bo jak wiadomo firma dekoratorska takowych nie posiada...) . Dodam ze znajoma ma duza firme i od lat wykonuje dekoracje i powiedziala ze sie pierwszy raz z czyms takim spotkala....Wrrrr Obyto tylko to bylo problemem...Poprawiny chcielibysmy urzadzic tam pod wiata: czyli grilowo i na luzie z piwkiem i kregielnia...zobaczymy jaka bedzie pogoda...
MissMilka a masz moze jakies zdjecie sali sprzed imprezy??? najbardziej interesuje mnie jak wygladaly stoly....
TERAM a jakie brałaś menu te za 175 zł czy tańsze.
ania2631 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-04, 19:38   #350
MissMilka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Dziewczyny ta ''babka'';-) z poloneza jest dla mnie jakaś dziwna;/ co do dekoracji to powiedziała ze absolutnie nie mozna miec swojej bo ona jak to podkresliła jest profesjonalistką i u niej jest wszystko zrobione Myśle ze ona dobrze kręci ale ktoś jej w końcu kiedyś zrobi konkurencje;-) co do menu to my wzielismy za 185zl plus 5zl extra poniewaz jak sie tłumaczyła to przez powódz !!haha ale umawa to umowa prawda dziewczęta?? mam fotki stołów i dekoracji moge przesłac na emial ,pisac;-)
MissMilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 22:38   #351
teram
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 171
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Cytat:
Napisane przez ania2631 Pokaż wiadomość
TERAM a jakie brałaś menu te za 175 zł czy tańsze.
Jak rezerwowałam salę w listopadzie 2009 to było za 170 + 5 lub 10 za dekorację . teraz juz urosło do 175 . No fakt ze nie podpisaliśmy z nią umowy...tylko protokół rezerwacji i na nim były wypisane wszystkie ceny.... i w sumie sama nie wiem dlaczego się na to zgodziłam .....(bo z wszystkimi innymi mam umowy).....

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

Cytat:
Napisane przez MissMilka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ta ''babka'';-) z poloneza jest dla mnie jakaś dziwna;/ co do dekoracji to powiedziała ze absolutnie nie mozna miec swojej bo ona jak to podkresliła jest profesjonalistką i u niej jest wszystko zrobione Myśle ze ona dobrze kręci ale ktoś jej w końcu kiedyś zrobi konkurencje;-) co do menu to my wzielismy za 185zl plus 5zl extra poniewaz jak sie tłumaczyła to przez powódz !!haha ale umawa to umowa prawda dziewczęta?? mam fotki stołów i dekoracji moge przesłac na emial ,pisac;-)
A.... czyli Ty też miałaś 5 zł ekstra.....jak ja bym swoim klientom tak ekstra w międzyczasie dodawała to bym popłynęła z interesem....
Ja tez ją tak odbieram podobnie jak Ty...widać ze jest bardzo pewna siebie i uważa ze to co robi jest najlepsze ( i dobrze ..) ale niestety czas się tam zatrzymał jakieś 15 lat temu....dekoracje są bez gustu.... i te wszystkie bibeloty na ścianach....rozumiem jej intecje: wiejski klimat...ale jakoś takoś to wszystko do siebie nie pasuje....
Zobaczymy co się tam da zmienić zęby było ładniej .
Mojego maila przesle Ci na priva
Pozdr
__________________

Edytowane przez teram
Czas edycji: 2010-08-04 o 22:39
teram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 09:47   #352
daymoon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Hej Przyszłe Panny Mlode

My slubujemy 2.10.2010 w Kołobrzegu, mamy wesele i poprawiny w p.Darka w Milenium. Facet konkretny, wie jak i co doradzić- więc raczej sie nie obawiam co do jedzenia itp. - częśc dekoracji przygotowuja oni, resztę im dostarczamy wg własnego pomysłu. Suknia juz jest, fotograf i kamerzysta z Darłowa, zespół AZET ze Szczecina. Poszukujemy jeszcze jakiegoś niedrogiego samochodu retro (starego mercedesa, sytrenki czy warszawy)- jak coś wiecie na ten temat czegoś niedrogiego to dajcie znać, plisss ogólnie mam juz stresa- mamy strasznie duzo zaproszeń do rozwiezienia a tak pracyujemy,że nie mamy czasu tego porozwozić do tego kurs walca angielskiego, nauki u księdza..praca, dom,sprzatanie hehehe idzie zwariować.Jeszcze ponad półtotra miesiąca, a ja jak pomyślę, to mnie już motyle w brzuchu dopadają!! Czy wy też tak macie?? czy tylko ja taka głupia jestem i wariuje ponad miesiac przed?? jeszcze musze znależć makijażystkę..a potem zaraz po poprawinach w samochod i na lotnisko w podróz poslubna.. pozdrowienia dla wszytskich
daymoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 11:27   #353
WESELA SONATA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

/usunięte przez moderatora/

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2010-08-05 o 18:39
WESELA SONATA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 18:55   #354
yoko83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 80
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Hej , jak tam. Tak czytam wasze posty nt. kosztów . Ja jestem po rozmowie w sprawie menu z panią właścicielką z Pałacu Budzistowo. I jestem ciekawa jak u nas będą policzone koszty. Trochę jest od niej, ale i sporo od nas- stół staropolski, stół gdzie będą ryby wędzone, galaretki rybne itp, tort, ciasta, soki, owoce. I naprawdę jestem ciekawa. A ślub tuż tuż... bo już 14go Ogólnie wszystko już jest... no taką mam nadzieję Chyba, że coś przeoczyłam hehe... narzeczony już na miejscu a to najważniejsze :P że się nie rozmyślił :P

W sobotę mam próbną fryzurę i makijaż więc zdam relację, może się komuś przyda kolejna opinia nt, Fryzjernii i p.Agnieszki z Calmy

Pozdrawiam
yoko83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 08:10   #355
KrisdM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Hej
Podaje namiary do p.Pauliny Milewicz która posiada do wynajęcia Warszawę. http://paulinamilewicz.pl/blog

Edytowane przez KrisdM
Czas edycji: 2010-08-06 o 09:09
KrisdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 12:48   #356
yoko83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 80
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Hej Wam,

ja wczoraj miałam próbną fryzurę i makijaż i byłam mega zadowolona. Naprawdę kobietki się spisały. I mam nadzieję, że równie dobrze spiszą się już w tę sobotę

Pozdrawiam
yoko83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 21:36   #357
teram
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 171
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Cytat:
Napisane przez MissMilka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ta ''babka'';-) z poloneza jest dla mnie jakaś dziwna;/ co do dekoracji to powiedziała ze absolutnie nie mozna miec swojej bo ona jak to podkresliła jest profesjonalistką i u niej jest wszystko zrobione Myśle ze ona dobrze kręci ale ktoś jej w końcu kiedyś zrobi konkurencje;-) co do menu to my wzielismy za 185zl plus 5zl extra poniewaz jak sie tłumaczyła to przez powódz !!haha ale umawa to umowa prawda dziewczęta?? mam fotki stołów i dekoracji moge przesłac na emial ,pisac;-)
Hej Wysłalam Ci mojego maila na priva . Jak będziesz miła czs aby podesłać kilka fotek to będę bardzo wdzięczna
__________________
teram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 20:11   #358
MissMilka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

hej ''teram'' jak możesz to wyślij mi jeszcze raz przez przypadek wykasowałam;/ pozdr.
MissMilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 11:33   #359
WESELA SONATA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Dziewczyny, co myślicie o stole, na którym są serwowane owoce morza na przyjęciu weselnym? Wydaje mi się, że coraz więcej ludzi przekonuje się do takich przekąsek. A Wy co myślicie?

Edytowane przez WESELA SONATA
Czas edycji: 2010-08-11 o 20:36
WESELA SONATA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 18:03   #360
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

ja osobiście nie sądzę, żeby na weselu był to dobry pomysł
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-26 16:49:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:47.