Czarna lista part 2 - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: ciuchlandia

Notka

Targowisko: ciuchlandia Targowisko: ciuchlandia. Tutaj wymieniamy się ubraniami, dodatkami, obuwiem, paskami, torebkami itp.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-08, 12:17   #871
kittie22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 370
Przekupka: 11 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
tylko, że jak nie odbierze paczki to do ciebie wróci i to ty będziesz musiała zapłacić za nią chyba,,,, mi się tak zdarzyło kiedyś. Wróciła do mnie paczka pobraniowa bo wizażanka nie odebrała. 5 zł chyba płaciłam.

No po moim ostatnim wpisie tutaj ona odezwała się do mnie, nie zgadziła się na wysyłkę pobraniową, twierdzi że "moje wyżalenie" się na forum (czyli BL) jest jej "publicznym zniesławieniem" i straszy mnie prokuratorem, nie przejmuję się tym, widzę że jej formą obrony jest atak, dialog jest jej niestety obcy Ale mam w nosie płacenie ze jej błędy, nie wiem co zrobić? Gdyby chociaż wykazała odrobinę dobrej woli... Nadal nie napisała jakiegokolwiek przepraszam, nie wytłumaczyła mimo że pytałam, napisała za to że przywłaszczam sobie jej rzeczy, że to kradzież, że czeka na swoje rzeczy (wysłane oczywiście na mój koszt). Nawet chwilami mam ochotę jej wysłać paczkę (leży już od dawna spakowana) na swój koszt, ale krew mnie zalewa jak mam zapłacić za jej nieuczciwość kolejne kilkanaście złotych! Nie mam ochoty trzymać tych rzeczy. A Ty majka jak byś postąpiła? Powiedź czy wymianki na wizażu nie mogłyby wyglądać tak jak np. nasza... ?



ja na szczęście już dużo wymian mam za sobą i w sumie większość dziewczyn wysyła do mnie wcześniej jak mają znaczną mniejszość wymian za sobą.... A te co mają dużo przekupek- nie martwię się.

Mogę jedynie doradzić. Jeśli macie mało przekupek załóżmy 0-5 to nie wymieniajcie się z osobami które mają ich tyle samo... co chwilę jakieś klony tu "grasują" i czekają na okazję. Wymieniajcie się z osobami , które mają więcej. To nic że wyślecie pierwsze- będziecie miały pewność, że swoje paczki dostaniecie.
Nie wezmę już chyba pod uwagę wymiany z dziewczyną z taką samą ilością przekupek, wolę wysyłać pierwsza do sprawdzonych osób

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Coś mi nie wyszło z cytowaniem postu majki... Odpowiedź do majki ( i do was wszystkich ) jest pod jej odpowiedzią na mój post w moim ostatnim poście

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Przepraszam muszę się nauczyć cytować może ktoś mnie szybko przeszkoli na PW?
kittie22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 15:24   #872
kittie22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 370
Przekupka: 11 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Już umiem cytować, dzięki za pomoc
kittie22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 15:53   #873
Malwu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 529
Przekupka: 18 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Co do bezpiecznych wymian z osobami, które mają więcej przekupek - ach, żeby to było regułą. Jedną sytuację już rozwiązałam, teraz mam problem z osobą, która ma niemal dwieście przekupek Na poczcie dowiedziałam się, że paczka została doręczona, a od niej dostaję info, że paczki priorytetowej nie ma na horyzoncie drugi tydzień Wysłałam jej rzeczy za ponad 100 zł, za paczkę zapłaciłam ponad 20 zł. Ona twierdzi, że wysłała paczkę do mnie (jasssne, mimo, że ponoć moja nie dotarła) i tej również nie widać.

Aż dwa błędy poczty pod rząd?
Malwu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 16:06   #874
kittie22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 370
Przekupka: 11 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez Malwu Pokaż wiadomość
Co do bezpiecznych wymian z osobami, które mają więcej przekupek - ach, żeby to było regułą. Jedną sytuację już rozwiązałam, teraz mam problem z osobą, która ma niemal dwieście przekupek Na poczcie dowiedziałam się, że paczka została doręczona, a od niej dostaję info, że paczki priorytetowej nie ma na horyzoncie drugi tydzień Wysłałam jej rzeczy za ponad 100 zł, za paczkę zapłaciłam ponad 20 zł. Ona twierdzi, że wysłała paczkę do mnie (jasssne, mimo, że ponoć moja nie dotarła) i tej również nie widać.

Aż dwa błędy poczty pod rząd?
A poprosiłaś ją o numer nadania paczki którą wysłała? Jeśli nie, to poproś niech go poda, może coś się wyjaśni...
kittie22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 16:09   #875
Malwu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 529
Przekupka: 18 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Poprosiłam, teraz czekam na odpowiedź. Jak się nie doczekam, dowiem się jak wygląda zgłaszanie takich rzeczy na policję.
Malwu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 16:35   #876
kittie22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 370
Przekupka: 11 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
tylko, że jak nie odbierze paczki to do ciebie wróci i to ty będziesz musiała zapłacić za nią chyba,,,, mi się tak zdarzyło kiedyś. Wróciła do mnie paczka pobraniowa bo wizażanka nie odebrała. 5 zł chyba płaciłam.

No po moim ostatnim wpisie tutaj ona odezwała się do mnie, nie zgadziła się na wysyłkę pobraniową, twierdzi że "moje wyżalenie" się na forum (czyli BL) jest jej "publicznym zniesławieniem" i straszy mnie prokuratorem, nie przejmuję się tym, widzę że jej formą obrony jest atak, dialog jest jej niestety obcy Ale mam w nosie płacenie ze jej błędy, nie wiem co zrobić? Gdyby chociaż wykazała odrobinę dobrej woli... Nadal nie napisała jakiegokolwiek przepraszam, nie wytłumaczyła mimo że pytałam, napisała za to że przywłaszczam sobie jej rzeczy, że to kradzież, że czeka na swoje rzeczy (wysłane oczywiście na mój koszt). Nawet chwilami mam ochotę jej wysłać paczkę (leży już od dawna spakowana) na swój koszt, ale krew mnie zalewa jak mam zapłacić za jej nieuczciwość kolejne kilkanaście złotych! Nie mam ochoty trzymać tych rzeczy. A Ty majka jak byś postąpiła? Powiedź czy wymianki na wizażu nie mogłyby wyglądać tak jak np. nasza... ?
kittie22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 17:10   #877
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Przekupka: 146 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Bez przesady. Czemu mam tracić na kogoś kasę? Ja jakby taka mi groziła, to mam np wiadomości wysłane do niej, więc nawet jakby policję na mnie nasłała, to mam dowód, że chciałam jej to wysłać, tylko prosiłam ją o pokrycie kosztów, bo nie z mojej winy mam to odsyłać.

A tak btw, co tu się dzieje... Wszyscy nagle policją straszą , a na ulicach, to takie nastolatki ciągle głoszą pewne hasła, jak to mają policję głęboko gdzieś . Przypuszczam, że starszym osobom nie chciałoby się bawić w takie coś, stąd moje domysły, że to nastolatki jakieś... W ogóle... Oszukiwać kogoś nie jest głupio, ale jak ją obrażą, to już taka wrażliwa, posądza o zniesławienie . Komedia!

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2010-07-08 o 17:12
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-08, 17:26   #878
Cala
404 Not Found
 
Avatar Cala
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Niezlokalizowana
Wiadomości: 13 514
Przekupka: 169 pkt / 100% pozyt.
GG do Cala
Dot.: Czarna lista part 2

Czy ktoś miał do czynienia z wizażanką wsapjestsuper?
Ugadałyśmy się na wymianę, wymieniłyśmy adresami...
Do dzisiaj czekam na paczkę od niej, a upłynęły już 3 tygodnie...
Na moją wiadomość nie raczy odpisać choć się loguje...
__________________
Cala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 18:06   #879
Carolajna24
Zakorzenienie
 
Avatar Carolajna24
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 738
Przekupka: 3 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez Cala Pokaż wiadomość
Czy ktoś miał do czynienia z wizażanką wsapjestsuper?
Ugadałyśmy się na wymianę, wymieniłyśmy adresami...
Do dzisiaj czekam na paczkę od niej, a upłynęły już 3 tygodnie...
Na moją wiadomość nie raczy odpisać choć się loguje...
ja miałam po moim ponaglającym PW odpisała że zapomniała wysłać i że zrobi to na następny dzień-i paczke wysłała, pilnujcie tylko żeby zapakowała dobrze-upomnijcie, bo ja dostałam w zwykłej kopercie niczym nie zabezpieczone i ciuszka listonosz przyniósł w ręce praktycznie

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

wpisuje na CL pinkpanther69
Minął mieśiąc od naszej wymianki-jako że obie nie miałyśmy przekupek wysłałyśmy niby razem
Tzn ja wysłałam po tym jak ona napisła ze paczka poszła
Niestety ja do dziś swojej nie mam-ona odebrała moje ciuchy Złapałam ją na gg-najpierw nie chciała podac ani nr ani dowodu nadania-później zaczęła się irytować ze ma problemy ze dziecko chore i że wyśle
Na koniec stwierdziła ze wysłała dawno i zze dowód nadania wyśle do 2 dni-minął ponad tydzień i kompletnie ignoruje moje próby kontaktu. Ani paczki, ani dowodu nadania

Mam nadzieje ze wizażanka otrzyma bana na forum i jakimś sposobem odzyskam ciuchy-do jej miasta daleko nie mam-a uparta jestem

Carolajna24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 19:57   #880
Cala
404 Not Found
 
Avatar Cala
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Niezlokalizowana
Wiadomości: 13 514
Przekupka: 169 pkt / 100% pozyt.
GG do Cala
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez Carolajna24 Pokaż wiadomość
ja miałam po moim ponaglającym PW odpisała że zapomniała wysłać i że zrobi to na następny dzień-i paczke wysłała, pilnujcie tylko żeby zapakowała dobrze-upomnijcie, bo ja dostałam w zwykłej kopercie niczym nie zabezpieczone i ciuszka listonosz przyniósł w ręce praktycznie
A mi nic nie odpisała... :/
__________________
Cala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 22:31   #881
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Przekupka: 204 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez kittie22 Pokaż wiadomość
Już umiem cytować, dzięki za pomoc

nasza wymianka miło i sympatycznie

Pamiętam, że kiedyś dostałam ciuszki niezgodne z opisem.... śmierdzące na dodatek i zniszczone.... Była to dziewczyna z zerową bodajże ilością przekupek- wysyłała jako pierwsza.
Niestety otwierałam paczkę przy mężu- był ciekawy co tym razem "wygrzebałam" na wizażu. Jak tylko rozerwałam kopertę wyleciał z niej smrodzik zaraz potem ciuszki.... Pamiętam że bluzka nie nadawała się nawet na szmatę do podłogi. Druga rzecz niezgodna z opisem i z jakimiś dziurami.... Nie pamiętam co tam jeszcze było....
Moja mina---- straszna... Widok miny męża - bezcenny.
Ale.... mam napisane w swoim regulaminie, że jeśli coś się takiego przydarzy to wysyłam ciuszki na czyjś koszt... Nie widzę innej możliwości.... Oczywiście napisałam do wizażanki... Przeprosiła i zgodziła się ze stanem rzeczy , które otrzymałam. Stwierdziła jedynie, że jest nowa i że myślała że takie rzeczy może wysłać
Dogadałyśmy się dosłała mi coś innego- wypranego w stanie bdb.... Napisałam, że mogę jej zwrócić rzeczy ale tylko na jej koszt. Nie zgodziła się z tym... Powiedziała, że paczki nie odbierze. W związku z tym poinformowałam, że rzeczy wyrzucam do kosza. Poczekałam 3 dni- brak reakcji z jej strony- i wyrzuciłam rzeczy. Poinformowałam ją dodatkowo o tym. Tyle....

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------

Cytat:
Napisane przez kittie22 Pokaż wiadomość
No po moim ostatnim wpisie tutaj ona odezwała się do mnie, nie zgadziła się na wysyłkę pobraniową, twierdzi że "moje wyżalenie" się na forum (czyli BL) jest jej "publicznym zniesławieniem" i straszy mnie prokuratorem, nie przejmuję się tym, widzę że jej formą obrony jest atak, dialog jest jej niestety obcy Ale mam w nosie płacenie ze jej błędy, nie wiem co zrobić? Gdyby chociaż wykazała odrobinę dobrej woli... Nadal nie napisała jakiegokolwiek przepraszam, nie wytłumaczyła mimo że pytałam, napisała za to że przywłaszczam sobie jej rzeczy, że to kradzież, że czeka na swoje rzeczy (wysłane oczywiście na mój koszt). Nawet chwilami mam ochotę jej wysłać paczkę (leży już od dawna spakowana) na swój koszt, ale krew mnie zalewa jak mam zapłacić za jej nieuczciwość kolejne kilkanaście złotych! Nie mam ochoty trzymać tych rzeczy. A Ty majka jak byś postąpiła? Powiedź czy wymianki na wizażu nie mogłyby wyglądać tak jak np. nasza... ?
Ale ty dostałaś swoje rzeczy tak?
Jesteś w porządku tak?
Twoje ciuszki były zgodne z opisem... Jej nie. Poinformowałaś , że odsyłasz na koszt osoby , która "nawaliła"...
To o co chodzi?
Jeśli dziewczyna pisze wyraźnie, że nie odbierze paczki.... to jej nie wysyłaj. Proste. Rzeczy wyrzuć (albo schować na kilka dni- bo może zmieni zdanie- różnie bywa) i dopiero wyrzuć.

Nie ukrywam... Też kiedyś wysłałam ciuszek dziewczynie, który uważałam że jest w stanie idealnym- wizażanka oceniła stan na dobry... Różnie może się też być z tymi naszymi ocenami... Dla mnie rzecz była ok... Dziewczynie się nie spodobała.... Ale po przemyśleniu- wzięłam odpowiedzialność za zły opis na siebie... I wybrała sobie coś jeszcze i jej dosłałam.... Też na swój koszt. No bo niby na czyj....

Łatwiej by było, gdyby każda z nas zastanowiła się 2 razy zanim napisze, że coś jest w idealnym stanie....
Bądź że rzecz jest nowa szyta u krawcowej -pomijając fakt że ta krawcowa to sąsiadka, która w sumie to maszyny nawet nie ma , szyje tylko ręcznie i ma kota co drapie jej w materiał gdy ona skulona dzierga hafty...
Tu już z nutką żartu troszkę... ale coś w tym jest....
Może być rzecz nowa ... ale to nie znaczy że musi wyglądać też jak nowa....
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-09, 08:57   #882
Aneth:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Aneth:)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 022
Przekupka: 16 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez Cala Pokaż wiadomość
Czy ktoś miał do czynienia z wizażanką wsapjestsuper?
Ugadałyśmy się na wymianę, wymieniłyśmy adresami...
Do dzisiaj czekam na paczkę od niej, a upłynęły już 3 tygodnie...
Na moją wiadomość nie raczy odpisać choć się loguje...
Sytuację opisałam na plotkowym. Niestety ja też nadal nie dostałam paczki która została wysłana do mnie 28.05 - a dowodu nadania wizażanka nie ma. Nie miałam czasu ostatnio się tym zajmować, bo na chwilę zawiesiłam wymiany (koniec szkoły ale chyba teraz już wystawię odpowiednią przekupkę, bo bez przesady czekam miesiąc i 11 dni już..
__________________
Aneth:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 17:06   #883
Cala
404 Not Found
 
Avatar Cala
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Niezlokalizowana
Wiadomości: 13 514
Przekupka: 169 pkt / 100% pozyt.
GG do Cala
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez Aneth:) Pokaż wiadomość
Sytuację opisałam na plotkowym. Niestety ja też nadal nie dostałam paczki która została wysłana do mnie 28.05 - a dowodu nadania wizażanka nie ma. Nie miałam czasu ostatnio się tym zajmować, bo na chwilę zawiesiłam wymiany (koniec szkoły ale chyba teraz już wystawię odpowiednią przekupkę, bo bez przesady czekam miesiąc i 11 dni już..

No ja chyba też tak zrobię. Czas skończyć tą farsę...
__________________
Cala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 10:46   #884
lentilka
Zakorzenienie
 
Avatar lentilka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Home sweet Home!
Wiadomości: 6 106
Przekupka: 92 pkt / 99% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

z ciężkim sercem bo nigdy nie miałam problemu z ta wizanka

rosablanca jak twierdzi wysłała do mnie paczke 2 lipca paczki nadal nie ma i nie uwiężę ze to wina poczty zadna paczka nie szła do mnie tyle czasu nie loguje sie na wizazu od 3 dni mino ze sie logowała na moje 2 widomosci nie odpowiedziała jesli paczka nie dojdzie wystawienie negatywnej przekupki mnie nie zadowoli co jeszcze mogę zrobić czy jest sens isc na policje ?
lentilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 09:54   #885
Aneth:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Aneth:)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 022
Przekupka: 16 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez lentilka Pokaż wiadomość
z ciężkim sercem bo nigdy nie miałam problemu z ta wizanka

rosablanca jak twierdzi wysłała do mnie paczke 2 lipca paczki nadal nie ma i nie uwiężę ze to wina poczty zadna paczka nie szła do mnie tyle czasu nie loguje sie na wizazu od 3 dni mino ze sie logowała na moje 2 widomosci nie odpowiedziała jesli paczka nie dojdzie wystawienie negatywnej przekupki mnie nie zadowoli co jeszcze mogę zrobić czy jest sens isc na policje ?
Wydaję mi się, że powinnaś uzbroić się w cierpliwość. Po pierwsze jeśli wysłana 2 lipca, to możliwe, że z poczty "idzie w świat" dopiero od poniedziałku, czyli 5.07. Poza tym trzeba liczyć od dnia wysłania 2 tygodnie, i dopiero wtedy jakieś reklamacje itd i to samo odnosi się do obciążania tej osoby co wysłała (wystawianie przekupek). Teraz jeszcze trochę za wcześnie.
__________________
Aneth:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 13:07   #886
lentilka
Zakorzenienie
 
Avatar lentilka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Home sweet Home!
Wiadomości: 6 106
Przekupka: 92 pkt / 99% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez lentilka Pokaż wiadomość
z ciężkim sercem bo nigdy nie miałam problemu z ta wizanka

rosablanca jak twierdzi wysłała do mnie paczke 2 lipca paczki nadal nie ma i nie uwiężę ze to wina poczty zadna paczka nie szła do mnie tyle czasu nie loguje sie na wizazu od 3 dni mino ze sie logowała na moje 2 widomosci nie odpowiedziała jesli paczka nie dojdzie wystawienie negatywnej przekupki mnie nie zadowoli co jeszcze mogę zrobić czy jest sens isc na policje ?
sprawa sie wyjasnia paczka doszla
lentilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 21:58   #887
Aardat Lilth
Zakorzenienie
 
Avatar Aardat Lilth
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 798
Przekupka: 121 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Mam problem z wymianą z pewną wizaznką. Ma mniej przekupek niż ja, dlatego wysłała paczkę pierwsza. Bluzka, która do mnie przyszła okazała się znacznie większa niż było ustalone: miała mieć szer. pod pachami ok 38cm, okazało się że ma 42-43cm. To duża różnica. Gdy zwróciłam jej na to uwagę na PW, stwierdziła że nie wie jak to się stało i przykro jej że bluzka nie pasuje... Ale to przecież wina tego, że podała nieprawdziwe wymiary!

Co powinnam zrobić? Swoich rzeczy jeszcze jej nie wysłałam...

Edytowane przez Aardat Lilth
Czas edycji: 2010-07-16 o 21:59
Aardat Lilth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 07:18   #888
Paulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Paulkaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 270
Przekupka: 36 pkt / 100% pozyt.
GG do Paulkaa
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez Aardat Lilth Pokaż wiadomość
Mam problem z wymianą z pewną wizaznką. Ma mniej przekupek niż ja, dlatego wysłała paczkę pierwsza. Bluzka, która do mnie przyszła okazała się znacznie większa niż było ustalone: miała mieć szer. pod pachami ok 38cm, okazało się że ma 42-43cm. To duża różnica. Gdy zwróciłam jej na to uwagę na PW, stwierdziła że nie wie jak to się stało i przykro jej że bluzka nie pasuje... Ale to przecież wina tego, że podała nieprawdziwe wymiary!

Co powinnam zrobić? Swoich rzeczy jeszcze jej nie wysłałam...
Mozesz odesłac jej bluzeczke (wyjdzie Cie to 4,50zl ekon.) albo oddać do krawca do zwezenia. (10zl). Zalezy od tego jak bardzo bluzka Ci sie podoba i od tego co TY jej dajesz za ta bluzke. Jesli np dwie rzeczy to powiedz jej ze wyslesz jedną bo Cie oszukała.

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------

Dziewczyny! Też mam problem. 26.06 wysłałam paczke do pewnej wizażanki. Pierwsza, jako ze mialam mniej przekupek. Do dzis dnia nie dostałam przesyłki od niej ani potwierdzenia nadania! :/ 8.07 napisała mi ze jeszzce nie dostała butów :/ Choć coś mi sie nie wydaje bo wszystkie przesyłki za jakie sie wtedy wymieniałam juz doszły!! Co mam robic? Napisałam do niej aby wysłała mi potwierdzenie nadania to od 2 dni nie wchodzi na wizaz!.
__________________

Odpisz w moim wątku!
Paulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 10:27   #889
Malwu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 529
Przekupka: 18 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

idź z dowodem nadania na pocztę i sprawdź i czy ona tę paczkę odebrała (chociaż na pewno odebrała), pozostaje Ci być cierpliwą i nękać delikwentkę
Malwu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-21, 20:23   #890
Funieczka
Zakorzenienie
 
Avatar Funieczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 286
Przekupka: 40 pkt / 100% pozyt.
GG do Funieczka
Dot.: Czarna lista part 2

Miałam kilka niemiłych sytuacji, ale zawsze dochodziłam do porozumienia. Dlatgo też nie produkuję się tu. Czytam jednak regularnie i jestem przerażona. Na wizażu szerzy się złodziejstwo! Inaczej się chyba tego nazwać nieda.
Ja rozumiem, że można opóźnic wysyłke kilka dni. Samej mi się zdarza, choc wtedy zawsze wysyłam priorytetem, mimo, że umawiałąm sie na ekonomiczny. Ale odebrać przesyłkę, nie wysłać swojej i nie odzywać się wiecej?
Ja jestem spokojna, ale po takim numerze, nie dałabym za wygraną.
Policja, prokurator,komornik:hahah a:w najlepszym razie rodzice.
Strach się wymieniać...

Malwu można sie dowiedzieć,czy ktoś odebrał przesyłkę? Urząd pocztowy telefonuje czy jak to załatwia?
__________________
wymiana
Funieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 13:37   #891
Malwu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 529
Przekupka: 18 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Poszłam z dowodem nadania do okienka "Skargi i reklamacje" czy jakoś tak (nie minęły 2 tygodnie jeszcze, ale paczka była priorytetowa i o dużej wartości, to się zdenerwowałam ), wyjaśniłam sytuację, pani z okienka wklepała numer paczki w komputer i powiedziała, że paczka została odebrana. Wszystko da się sprawdzić, tylko trzeba ładnie poprosić
Malwu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 20:08   #892
Funieczka
Zakorzenienie
 
Avatar Funieczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 286
Przekupka: 40 pkt / 100% pozyt.
GG do Funieczka
Dot.: Czarna lista part 2

Dobrze wiedzieć, ze istnieje taka mozliwość.
__________________
wymiana
Funieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 22:24   #893
xxcherry90xx
Zakorzenienie
 
Avatar xxcherry90xx
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 3 736
Przekupka: 19 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

mam taki problem , umawiałam się na wymianę z jedna z wizazanek , strasznie mi zależało na bluzie na która miałam się wymienić albowiem miał to być prezent dla mojego chłopaka który za miesiąc ma urodziny, a mam problemy finansowe i nie musiałabym kupić prezentu, prosiłam ja żeby ja dla mnie trzymała bo bardzo mi zależy ze jak będę miała pieniążki to wyśle swoja paczkę i poinformuje ja, dzisiaj odznaczyłam bluzę żeby nikt jej nie chciał wymienić a ona bezczelnie napisała mi cyt "Widzę,że bluza zielona już wymieniona chociaż prosiłaś o rezerwację mojej Adidas ? Trudno,moją też więc przed momentem wymieniłam.Pozdrawiam. "

i ja wymieniła ;/ może być nic z tym nie zrobiła ale naprawdę zależało mi na niej i nie wiem co mam zrobić ;( jestem wściekła zasługuje na negatywa mimo ze nie wymieniliśmy się adresami ? dla mnie tak

jestem pewna ze znalazła lepsza ofertę dlatego na mnie wyłożyła...czy tak się postępuje?
__________________
wymianka : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1259580
xxcherry90xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 23:40   #894
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Przekupka: 99 pkt / 100% pozyt.
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez xxcherry90xx Pokaż wiadomość
mam taki problem , umawiałam się na wymianę z jedna z wizazanek , strasznie mi zależało na bluzie na która miałam się wymienić albowiem miał to być prezent dla mojego chłopaka który za miesiąc ma urodziny, a mam problemy finansowe i nie musiałabym kupić prezentu, prosiłam ja żeby ja dla mnie trzymała bo bardzo mi zależy ze jak będę miała pieniążki to wyśle swoja paczkę i poinformuje ja, dzisiaj odznaczyłam bluzę żeby nikt jej nie chciał wymienić a ona bezczelnie napisała mi cyt "Widzę,że bluza zielona już wymieniona chociaż prosiłaś o rezerwację mojej Adidas ? Trudno,moją też więc przed momentem wymieniłam.Pozdrawiam. "

i ja wymieniła ;/ może być nic z tym nie zrobiła ale naprawdę zależało mi na niej i nie wiem co mam zrobić ;( jestem wściekła zasługuje na negatywa mimo ze nie wymieniliśmy się adresami ? dla mnie tak

jestem pewna ze znalazła lepsza ofertę dlatego na mnie wyłożyła...czy tak się postępuje?
Z tego co ja wiem to negatywy tylko po wymianie adresów.
Zrobiła nieładnie , ale to tylko możesz mieć prestensje , chyba nic wiecej
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 09:24   #895
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Przekupka: 158 pkt / 99% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=451609
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...0&d=1280081621 poznajcie ten stroj? dlaczego jeszcze nie jest zablokowana???

TiScatteroUnaFoto chcialam ostrzec przed nia, po wymienie adresow i oczekiwania dwa tygodnie na stroj nagle sie dowiaduje ze stroj wymienila z kims innym bo podobno wysylala do mnie jakis wiadomosci ze jest chora i czy moze wyslac pozniej, ja jej podobno nie odpisalam wiec to byl powod do zerwania naszej umowy. tylko ze zadnych wiadomosci nie dostalam, wiec wymyslila blachy powod zeby wymienic stroj z kimms innym. jeszcze nigdy tu nie mialam przypadku zeby nie doszlo mi PW! i jeszcze smi8alo twierdzi ze ma mi prawo wystawic negatywa. zenada.
__________________
24.03.2016

Edytowane przez Emilcia_1616
Czas edycji: 2010-07-26 o 09:29
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 09:26   #896
lacrymose
Wtajemniczenie
 
Avatar lacrymose
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 328
Przekupka: 29 pkt / 100% pozyt.
GG do lacrymose
Dot.: Czarna lista part 2

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=451609 skąd ja znam te wyzywające pozy?
__________________

The things you own, end up owning you.

lacrymose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 11:58   #897
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Przekupka: 107 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez xxcherry90xx Pokaż wiadomość
mam taki problem , umawiałam się na wymianę z jedna z wizazanek , strasznie mi zależało na bluzie na która miałam się wymienić albowiem miał to być prezent dla mojego chłopaka który za miesiąc ma urodziny, a mam problemy finansowe i nie musiałabym kupić prezentu, prosiłam ja żeby ja dla mnie trzymała bo bardzo mi zależy ze jak będę miała pieniążki to wyśle swoja paczkę i poinformuje ja, dzisiaj odznaczyłam bluzę żeby nikt jej nie chciał wymienić a ona bezczelnie napisała mi cyt "Widzę,że bluza zielona już wymieniona chociaż prosiłaś o rezerwację mojej Adidas ? Trudno,moją też więc przed momentem wymieniłam.Pozdrawiam. "

i ja wymieniła ;/ może być nic z tym nie zrobiła ale naprawdę zależało mi na niej i nie wiem co mam zrobić ;( jestem wściekła zasługuje na negatywa mimo ze nie wymieniliśmy się adresami ? dla mnie tak

jestem pewna ze znalazła lepsza ofertę dlatego na mnie wyłożyła...czy tak się postępuje?
niestety nie można wystawić negatywa za coś takiego bo to były tylko negocjacje między Wami, umowa, że sobie rezerwujecie rzeczy, a wymiana zaklepana jest dopiero po wymianie adresów na pw. dziewczyna dostała lepszą ofertę i po prostu się wymieniła z kimś innym.
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 12:26   #898
xxcherry90xx
Zakorzenienie
 
Avatar xxcherry90xx
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 3 736
Przekupka: 19 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

ale tu chodzi o bycie slownym i uczciwym , jednak myslalam ze wiekszasc wizazystek to pozadne osoby a szkodaaa ze nie
__________________
wymianka : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1259580
xxcherry90xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 22:27   #899
Zielona30
Zakorzenienie
 
Avatar Zielona30
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 5 290
Przekupka: 147 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez xxcherry90xx Pokaż wiadomość
mam taki problem , umawiałam się na wymianę z jedna z wizazanek , strasznie mi zależało na bluzie na która miałam się wymienić albowiem miał to być prezent dla mojego chłopaka który za miesiąc ma urodziny, a mam problemy finansowe i nie musiałabym kupić prezentu, prosiłam ja żeby ja dla mnie trzymała bo bardzo mi zależy ze jak będę miała pieniążki to wyśle swoja paczkę i poinformuje ja, dzisiaj odznaczyłam bluzę żeby nikt jej nie chciał wymienić a ona bezczelnie napisała mi cyt "Widzę,że bluza zielona już wymieniona chociaż prosiłaś o rezerwację mojej Adidas ? Trudno,moją też więc przed momentem wymieniłam.Pozdrawiam. "

i ja wymieniła ;/ może być nic z tym nie zrobiła ale naprawdę zależało mi na niej i nie wiem co mam zrobić ;( jestem wściekła zasługuje na negatywa mimo ze nie wymieniliśmy się adresami ? dla mnie tak

jestem pewna ze znalazła lepsza ofertę dlatego na mnie wyłożyła...czy tak się postępuje?
Widzę,że o mnie mowa ,więc pozwolę sobie dodać parę szczegółów o których zapomniałaś napisać.
Otóż na wymianę mojej nowej,z metkami bluzy Adidas i saszetki-nerki na biodra męskiej za Twoją używaną bluzę uzgodniłyśmy 13 lipca.Poprosiłam Cię o podanie na pw adresu na który mam wysłać przesyłkę i ku mojemu zdziwieniu otrzymałam odpowiedź,że kochanie nie mam pieniędzy na wysyłkę i czy mogę tę bluzę Ci zarezerwować?
Wysyłka bluzy listem poleconym, razem z kopertą kosztuje około 8 zł najwyżej ,no ale skoro nie masz to zgodziłam się ją zarezerwować,pomimo,że wcześniej w wątku ani słowem o czymś takim nie wspomniałaś.W Twoim wątku bluza ta ciągle była dostępna na wymianę bo nie zaznaczyłaś ,że jest dla mnie zarezerwowana czy wymieniona.
Od naszych ustaleń co do wymiany wczoraj minęło 12 dni i przez tyle dni nie odezwałaś się ani słowem, ani w wątku ani na pw,że ciągle jesteś chętna na wymianę. Wczoraj dostałam propozycję od kogoś co podobały mi się jej rzeczy,że może je wymienić za tę bluzę,którą Ty chciałaś.Zajrzałam do Twojego wątku a tam bluza dla mnie ,nagle zaznaczona jest jako wymieniona,bez żadnej adnotacji,że to dla mnie czy tym podobnie.Więc wybacz ale to nie ja prosiłam o rezerwację i aż tak bardzo mi na tej wymianie nie zależało,żebym to ja dopytywała się Ciebie czy jednak doczekam się kiedyś Twojej odpowiedzi.
Rozumiem,że można nie mieć pieniędzy na wysyłkę ale skoro nie masz funduszy na wysłanie czegoś na czym Ci podobno tak bardzo zależało to dlaczego wpisujesz się codziennie w kilku innych wątkach proponując wymianę?
Skoro masz ochotę wystawić mi negatywa to proszę bardzo,tylko uprzedzam,że ja zrobię to samo,pomimo,że adresów nie wymieniłyśmy ale to Ty prosiłaś o rezerwację po czy przez prawie dwa tygodnie nie odezwałaś się ani słowem,ale aktywnie uczestniczyłaś w tym czasie na tym forum w wymianach.

Edytowane przez Zielona30
Czas edycji: 2010-07-26 o 23:10
Zielona30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 09:22   #900
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Przekupka: 118 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616;20928251

[COLOR=Red
TiScatteroUnaFoto[/COLOR] chcialam ostrzec przed nia, po wymienie adresow i oczekiwania dwa tygodnie na stroj nagle sie dowiaduje ze stroj wymienila z kims innym bo podobno wysylala do mnie jakis wiadomosci ze jest chora i czy moze wyslac pozniej, ja jej podobno nie odpisalam wiec to byl powod do zerwania naszej umowy. tylko ze zadnych wiadomosci nie dostalam, wiec wymyslila blachy powod zeby wymienic stroj z kimms innym. jeszcze nigdy tu nie mialam przypadku zeby nie doszlo mi PW! i jeszcze smi8alo twierdzi ze ma mi prawo wystawic negatywa. zenada.
Też miałam z nią problemy. Uzgodniłyśmy wymiankę, wymieniłysmy się adresami, nie miała żadnych przekupek więc miała wysłać pierwsza. Kiedy minął ponad tydzień, zapytałam czy wysłała paczkę to odpisała mi, że jest chora i w związku z tym nie wyśle paczki dlatego nasza wymianka nie dojdzie do skutku. A ja cały czas trzymałam dla niej marynarkę o którą pytało dużo osób
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: ciuchlandia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-29 07:24:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:22.