Ciąg dalszy opowieści jak to matki (nie)desperatki są rozkładane na łopatki - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-12, 08:10   #481
atenk1
Wtajemniczenie
 
Avatar atenk1
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z domku na drzewie
Wiadomości: 2 482
Dot.: Ciąg dalszy opowieści jak to matki (nie)desperatki są rozkładane na łopatki

Starszy chłopczyk...młodsza dziewczynka i malusi będzie facetem ....Jakby co może przy okazji zwiedzania Kadzidłowa wpadniesz .... i przy okazji podrzucisz.....zobacz ile nam sie szykuje okazji do spotkania
__________________

Za tyle impreza

...zawieszona ponad mostem ...stopami bram nieba dotykam .....
atenk1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 08:20   #482
dysia77
Zadomowienie
 
Avatar dysia77
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 880
Dot.: Ciąg dalszy opowieści jak to matki (nie)desperatki są rozkładane na łopatki

Anetka, to się zastanawiam, czy jej się cos w ogóle przyda bo ja mam ciuszki dziewczęce tak od rozm. 62 do rozm. 80/86, takie typowe falbaniasto, kwiecisto różowiaste, więc chyba na tą córeczkę to już nie bardzo bo ona cos koło 2 latek ma tak? a na chłopca to tak sobie te kwiatki i różowinki.... Kurde, szkoda, bo myslałam, że się nada, bo dziewczyna w potrzebie jest...
ale oddam szwagra siostrze, bo będzie miała córcię we wrześniu.
A do Kadzidłowa to się wybiorę w końcu, na pewno. A daleko to od Was?
__________________
Opinia jest jak dupa, każdy ma swoją
dysia77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 08:20   #483
Hadżi
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 2 078
GG do Hadżi
Dot.: Ciąg dalszy opowieści jak to matki (nie)desperatki są rozkładane na łopatki

Dysia
Ja słucham co niedzielę na TeWuEnie długoterminowej.
W tym tygodniu nadal pogodowy horror a w przyszłym wracają normalne temperatury. Będzie coś między 24 a 26 stopni
__________________
Michałek , nasz Promyczek
Hadżi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 08:23   #484
atenk1
Wtajemniczenie
 
Avatar atenk1
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z domku na drzewie
Wiadomości: 2 482
Dot.: Ciąg dalszy opowieści jak to matki (nie)desperatki są rozkładane na łopatki

Plamy z żywicy usuwamy benzyną, terpentyną lub rozpuszczalnikiem TRI (trój-chloro-etylen), dostępny w aptekach. Na koniec pierzemy w wodzie z mydłem.Można też zamrozić i wykruszyć..ale tempertyna najlepsza
Dysia puściłam ....I pomyśl że ja za to zapłaciłam....
__________________

Za tyle impreza

...zawieszona ponad mostem ...stopami bram nieba dotykam .....
atenk1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 08:25   #485
maladT
Zakorzenienie
 
Avatar maladT
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 4 944
Dot.: Ciąg dalszy opowieści jak to matki (nie)desperatki są rozkładane na łopatki

wszystkiego najlepszego dla Julci...

Ja mam dziś wolne, ale mase spraw do załatwienia po 15 robimy rodzinną imprezkę urodzinową i poza ciastem nie mam nic... ciacho wczoraj kręciłam, a dzis chce jeszcze machnąć jakis uroczysty obiados i ciastka francuskie z czyms...
__________________
Wiktoria 12.07.2008

Oliwka 07.02.2015
maladT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 08:30   #486
atenk1
Wtajemniczenie
 
Avatar atenk1
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z domku na drzewie
Wiadomości: 2 482
Dot.: Ciąg dalszy opowieści jak to matki (nie)desperatki są rozkładane na łopatki

W sumie niedaleko...bo z Kadzidłowa przez Pisz do Ełku możesz wrócić

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Weronika czy ja coś przegapiłam???Cholera ....a i dawaj mi no pierwszego posta dane
__________________

Za tyle impreza

...zawieszona ponad mostem ...stopami bram nieba dotykam .....
atenk1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 08:35   #487
kurczak87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 75
Dot.: Ciąg dalszy opowieści jak to matki (nie)desperatki są rozkładane na łopatki

.

Edytowane przez kurczak87
Czas edycji: 2010-10-20 o 11:57
kurczak87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-12, 08:36   #488
kotek81
Zakorzenienie
 
Avatar kotek81
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 4 690
Dot.: Ciąg dalszy opowieści jak to matki (nie)desperatki są rozkładane na łopatki

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Wczoraj wylądowaliśmy na grillu u rodziców i musiałam po powrocie transportować zwłoki męża do łóżka Łatwo nie było ale jakoś dałam radę.
Hehe ja już się daaaaawnooo temu tego oduczyłam i nie dotykam - zaśnie w samochodzie, pod drzwiami, na podlodze czy w jakimkolwiek innym miejscu to go tam zostawiam (odpukać już ładnych parę lat nie było takiej sytuacji i mam nadzieję, że nieprędko nastąpi )
Cytat:
Napisane przez ira21 Pokaż wiadomość
z nowych wieści,do wrzesnie mamy znalezc mieszkanie,bo z dniem piatkowym sprzedaliśmy(narazie umowa wstępna) w piątek notarialna swoje mieszkanie,daliśmy zaporową cenę,stwierdzieliśmy ze i tak nikt nie kupi za tą cenę,a jednak....także teraz dopiero mam na głowie,bo raz ze nic nie mamy na oku a dwa wsio na mym karku bo M w sierpniu nie ma,jak nie znajdziemy nic do sierpnia,to bedziemy musieli wynając kawalerkę,do momentu znalezienia czegoś.
Gratuluję sprzedaży i trzymam oby udało wam się szybciutko coś fajnego znaleźć
Cytat:
Napisane przez atenk1 Pokaż wiadomość

Jak zajęłam się kawą i kuchnią...tak przy okazji.....To Kubek zniszczył klawiaturę....Wydłubał mi klawisze od literek i gdzieś wrzucił....Jezuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu nowa klawiatura.....
Ten twój Kubek to taki diabełek z anielski wyglądem ale nic tam wyrośnie z tego...

Cytat:
Napisane przez anulka2205 Pokaż wiadomość
My tez wczoraj plaża. Ale zła jestem- TŻ to chyba oszalał na punkcie Małej. Kurna no dla mnie Ona tez najważniejsza na świecie, ale on chyba trochę przesadza. Jak tylko coś się niebezpiecznego z Nią dzieję, to po prostu puszczają mu nerwy Wczoraj prasowałam, zostawiłam żelazko jak skończyłam, na chwilę się odwróciłam no i dotknęła go lekko- wisk, pisk, na szczęście na łapce tylko malutki czerwony ślad. Ok- moja wina, bo ja ją wtedy pilnowałam, ale oczywiście musiałam usłyszeć gadkę, że tylko telefon i internet, zamiast pilnować Małej (chociaż co ma piernik do wiatraka- wtedy akurat się ubieraliśmy) i cała wiązanka kwiatuszków w podobnym stylu. Za chwilę po ochłonięciu i jak już Niuńka nie płakała zaczął rozmawiać normalnie, starał się odkręcać to co nagadał, ale przepraszam?- co to, to nie- to chyba jakoś wyjątkowo trudno wymówić No i tak sobie rozmawiamy służbowo, ja raczej tylko odpowiadam i mam spaprany humor
Oj skąd ja to znam - choćby nie wiem co, to slowo "przepraszam" przez usta nie przechodzi

Cytat:
Napisane przez atenk1 Pokaż wiadomość
................rany jak gorąco....u was też????
Tak samo albo jeszcze bardziej
Cytat:
Napisane przez dysia77 Pokaż wiadomość
Moja Ola z kolei w piątek zaliczyła wizytę u chirurga. Mniej więcej tydzień temu zrobił się jej na paluszku taki jakby burchelek, który wyglądał jak po oparzeniu albo odcisk, no i sobie tak miała taką skórkę tylko, no i piątek po drzemce dziennej moje dziecko się budzi a palec normalnie trzy w jednym, taki spuchnięty a tam, gdzie byłe ten burchelek to na cały palec się rozprzestrzenił i podszedł ropą tak, że nie mogła go zginać nawet. No i mąż polecial z nią do lekarza i dostal skierowanie do chirurga, który wyciął jej całą tą skórę pod którą była ropa i oczyścił paluch, zawinął, dał antybiotyk i stwierdził, ze to zastrzał był i widocznie jakiś brud się dostal i się stan zapalny zaczął robić. No i teraz juz jej nie zawijam tego, żeby nie zgniło w taki upał pod opatrunkiem a w sobotę jeszcze przekuwałam jej ten paluch żeby wycisnąć ropę, bo znów się coś zaczęło zbierać. I powiem Wam że moje dziecko jest tak cierpliwe, że sama jestem w szoku. Trochę popłakała, owszem ale bez histerii i wyrywania palca. Naprawdę jestem z niej dumna. Jak miała ten duży opatrunek to chodziła z tym paluchem do góry i każdemu pokazywała i mówiła że ma gipś hehehe, i mówi jeszcze: to nić, ziagoi się i Ola pójdzie tola (do przedszkola).
Zuch dziewczyna No to teraz niech się szybko paluszek goi
Cytat:
Napisane przez Hadżi Pokaż wiadomość
Gdyby nie to że w niedzielę drzemka trwałą u niego tylko 35 minut to było by fajnie. Niestety Misiek wstał z pasqdnym humorem i tak było do końca dnia. Szkoda mówić. Nawet klapsa zaliczył od mamy co się zdarza bardzo rzadko.
Na mnie się obraził więc z tego powodu sporo czasu spędził z mamą w basenie.
No to naprawdę musiał być nieznośny, że aż klapa dostał. Ale ja też raz na kilka miesięcy nie wytrzymam i trzasnę małą w dupę

Ja spadam umyć młodej basen i wlać czystą wodę bo wczoraj wieczorkiem już mi się nie chciało....
kotek81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 08:37   #489
dysia77
Zadomowienie
 
Avatar dysia77
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 880
Dot.: Ciąg dalszy opowieści jak to matki (nie)desperatki są rozkładane na łopatki

Weronika.......no pochwal się, co dzisiaj świętujecie....

Anetka jeszcze mi powiedz, że zapłaciłaś 49 zł to padnę ze śmiechu, musiałas być w okropnej desperacji....
Ja się w sumie teraz podobnie odżywiam, ale nie jem pieczywa tylko nabiał z pomidorem i ogórkiem, no i orzechów nie jem, bo jakoś mi nie po drodzie do sklepu nigdy. No i nie jem węgli żadnych czyli makaron, tyż i ziemniaczki odpadają, aż mi się nei chce wierzyć że jedząć średnio 4-6 kanapek dzienne, fakt ze z samym warzywem no ale tez i z masłem, to się chudnie?może..m oże..

i dzięki za info plamowe, mama ma polać plamy spirytusem salicylowym, podobno też działa, zobaczymy a jak nie to lecę po ten trójchloro coś tam do apteki

Hadzi ale ja potrzebuję wiedzieć jaka będzie pogoda pomiędzy 7-14 siepnia bo wtedy jedziemy

Kurczak a gdzie byliście nad tym morzem? I jaką mieliście kwaterę?
__________________
Opinia jest jak dupa, każdy ma swoją

Edytowane przez dysia77
Czas edycji: 2010-07-12 o 08:40
dysia77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 08:40   #490
kotek81
Zakorzenienie
 
Avatar kotek81
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 4 690
Dot.: Ciąg dalszy opowieści jak to matki (nie)desperatki są rozkładane na łopatki

Wszystkiego najlepszego dla Juleczki i Wikusi
kotek81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 08:45   #491
ira21
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z tu i tam
Wiadomości: 1 859
Dot.: Ciąg dalszy opowieści jak to matki (nie)desperatki są rozkładane na łopatki

Sto lat dla Julci i Wikusi
__________________
Panna Zuzanna




Uzębienie

Edytowane przez ira21
Czas edycji: 2010-07-12 o 08:46
ira21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-12, 08:46   #492
atenk1
Wtajemniczenie
 
Avatar atenk1
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z domku na drzewie
Wiadomości: 2 482
Dot.: Ciąg dalszy opowieści jak to matki (nie)desperatki są rozkładane na łopatki

Ale ze mnie klotka taka ciotka ....wybacz..
Dla Wikusi najlepsze życzenia i setki buziaków od zapominalskiej ciotki
__________________

Za tyle impreza

...zawieszona ponad mostem ...stopami bram nieba dotykam .....
atenk1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 08:46   #493
maladT
Zakorzenienie
 
Avatar maladT
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 4 944
Dot.: Ciąg dalszy opowieści jak to matki (nie)desperatki są rozkładane na łopatki

Wikusia dziekuje
__________________
Wiktoria 12.07.2008

Oliwka 07.02.2015
maladT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 08:47   #494
dysia77
Zadomowienie
 
Avatar dysia77
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 880
Dot.: Ciąg dalszy opowieści jak to matki (nie)desperatki są rozkładane na łopatki

oj.... no to i ja się kajam i do życzeń się przyłączam.
100 lat Wikusiu!!!
__________________
Opinia jest jak dupa, każdy ma swoją
dysia77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 08:50   #495
maladT
Zakorzenienie
 
Avatar maladT
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 4 944
Dot.: Ciąg dalszy opowieści jak to matki (nie)desperatki są rozkładane na łopatki

ide sie ogarniac i pozałatwiac swe sprawy, potem jeszcze zakupy i gotowanie
__________________
Wiktoria 12.07.2008

Oliwka 07.02.2015
maladT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 08:52   #496
atenk1
Wtajemniczenie
 
Avatar atenk1
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z domku na drzewie
Wiadomości: 2 482
Dot.: Ciąg dalszy opowieści jak to matki (nie)desperatki są rozkładane na łopatki

Dysia .. ...ale człek na błędach się uczy
__________________

Za tyle impreza

...zawieszona ponad mostem ...stopami bram nieba dotykam .....
atenk1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 08:58   #497
ira21
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z tu i tam
Wiadomości: 1 859
Dot.: Ciąg dalszy opowieści jak to matki (nie)desperatki są rozkładane na łopatki

a tak wogóle to hejooo.

dziekuje za miłe komentarze,i gratki w sprawie mieszkania.


Dysiu,Hadzi mieszkanie sprzedaliśmy tylko i wyłącznie ze zwgledu na to ze mamy 2 pok,metraż ok 60m,aczkolwiek z rozłożeniem pomieszczeń jest gorzej,druga sprawa,ze w sasiedstwie mamy miasteczko studenckie,(pokazywałam skajpowo Anetce kiedyś)jak jakieś 5 lat temu kupowalismy to mieszkanie to ani mi ani M to nie przeszkadzało niestety z dzieckiem to już inna bajka.

czaimy sie na 70m wzwyż,może być starsze budownictwo,zeby było tańsze od naszego zeby różnice włożyć w wykończenie.aczkolwiek wielka płyta i kamiennice odpadają.




Kotek,piękne cosiek ma mmieszkanko

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

zapomniałam Wam napisać ze dziś w nocy miałam akcje :KUPAAAAA,masakra,3 w nocy,smród szczypie w oczy,panienka rozpieła rampersa,wyciągneła pieluche i sie w tym babrała.musiałam popsikać wentylator olejkiem lawendowym i dać na full bo szło sie porzygać.


sorki za takie opisy z rana
__________________
Panna Zuzanna




Uzębienie

Edytowane przez ira21
Czas edycji: 2010-07-12 o 08:54
ira21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 09:03   #498
kotek81
Zakorzenienie
 
Avatar kotek81
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 4 690
Dot.: Ciąg dalszy opowieści jak to matki (nie)desperatki są rozkładane na łopatki

Cytat:
Napisane przez ira21 Pokaż wiadomość

zapomniałam Wam napisać ze dziś w nocy miałam akcje :KUPAAAAA,masakra,3 w nocy,smród szczypie w oczy,panienka rozpieła rampersa,wyciągneła pieluche i sie w tym babrała.musiałam popsikać wentylator olejkiem lawendowym i dać na full bo szło sie porzygać.
zdolna bestia - smrodku współczuję...

Młoda leje wodę do basenu a ja najchętniej poszłabym spać (wstałam o 9.00 )
kotek81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 09:05   #499
ira21
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z tu i tam
Wiadomości: 1 859
Dot.: Ciąg dalszy opowieści jak to matki (nie)desperatki są rozkładane na łopatki

Cytat:
Napisane przez kotek81 Pokaż wiadomość
zdolna bestia - smrodku współczuję...

Młoda leje wodę do basenu a ja najchętniej poszłabym spać (wstałam o 9.00 )

ja też .moja przed chwilą zazyczyła mleko mleko w łózeczku,więcmoże pojdzie spać bo wstała o 6
__________________
Panna Zuzanna




Uzębienie
ira21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-12, 09:08   #500
kurczak87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 75
Dot.: Ciąg dalszy opowieści jak to matki (nie)desperatki są rozkładane na łopatki

.

Edytowane przez kurczak87
Czas edycji: 2010-10-20 o 11:58
kurczak87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 09:12   #501
ira21
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z tu i tam
Wiadomości: 1 859
Dot.: Ciąg dalszy opowieści jak to matki (nie)desperatki są rozkładane na łopatki

Cytat:
Napisane przez kurczak87 Pokaż wiadomość
Byliśmy w Karwi (za Władysławowem). Jak zwykle pojechaliśmy w ciemno. 4 doroslych osób i Emil. Kwatera 4 osobowa (dwóch 2 osobowych nie było wolnych) za 200zł za dobę po 50zł od osoby Emil gratis.
Album już zaladowałam.

Sto lat Wiki!!!
Piękna z Was rodzinka,a ja sie zakochałam w Twojej fryzurce,kurcze chyba az sie umówie do fryzjera
__________________
Panna Zuzanna




Uzębienie
ira21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 09:23   #502
Hadżi
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 2 078
GG do Hadżi
Dot.: Ciąg dalszy opowieści jak to matki (nie)desperatki są rozkładane na łopatki

Dysia
właśnie, Hadzi, bo teraz doczytałam, ze Miś gorączkował? Jak się teraz czuje?
Spoko . Cały zdrowy tak że nieźle nam ciśnienie podniósł w niedzielę.

Wiadomo już od czego ta gorączka?
NI cholery . Może za długo był na słońcu?!? , nie wiem .

Ogromne Dla Córci.
Dzielna Dziewczynka
Mój Zbój boi się strasznie wyjmowania zadr a co dopiero grzebanie przy zaropiałym paluchu.

Nie powiem jaka będzie pogoda w sierpniu bo w TVN podają na najbliższe 2 tygodnie.

Kuraczak
Już w niedzielę przed południem wracaliśmy bo na słońce nie mogliśmy wyjść bo tak wszystko piekło
Cierp ciało jak się chciało
Oby tylko ta opalenizna okupiona takim cierpieniem nie zlazła na 2-3 dni

Ira
Aha, już wsio jasne z mieszkaniem

smród szczypie w oczy,

Dobre

Dla Wikusi najlepsze życzenia, aby miała prawdziwe , szczęśliwe dzieciństwo

__________________
Michałek , nasz Promyczek
Hadżi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 09:29   #503
dysia77
Zadomowienie
 
Avatar dysia77
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 880
Dot.: Ciąg dalszy opowieści jak to matki (nie)desperatki są rozkładane na łopatki

Kurczak, super fotki.
My jedziemy do Ostrowa, to 3,5km od Karwi
Daleko mieliście do plazy?

Ira, to jednym słowem- przesraną nockę miałaś, współczuję

A nas czeka dziś kolejna przeprowadzka.... chwilowo do naszej kawalerki, jaką mamy w centrum.... i znów torby, kartony, walizy, bleeee, juz mi niedobrze od tego życia na walizkach i ciągania dzieci. Ale to w sumie wszystko teraz tak tylko wygląda, bo to droga ku lepszemu....chyba....:rol leyes:
Wiecie że moje dzieci tak mocno sa zdezorientowane, ze wieczorem codziennie pytają, no, właściwie to Ada pyta, Mamo, gdzie będziemy dzisiaj spać?
Już mi szkoda tych moich szkrabów bo co chwila to inne miejsce, ale nie mogę skazywać więcej mojej mamy na banicję i wyjazdy do rodziny na wieś, żeby udostępniała nam swoje mieszkanie, jednak co u siebie to u siebie. A z tym domem to jeszcze potrwa jakiś czas, bo wniosek o ubezwłasnowolnienie właściciela domu jest złożony w sądzie i czekamy na termin sprawy.....oby nie za długo bo mnie szlag jasny trafi chyba....
__________________
Opinia jest jak dupa, każdy ma swoją

Edytowane przez dysia77
Czas edycji: 2010-07-12 o 09:35
dysia77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 09:36   #504
kurczak87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 75
Dot.: Ciąg dalszy opowieści jak to matki (nie)desperatki są rozkładane na łopatki

.

Edytowane przez kurczak87
Czas edycji: 2010-10-20 o 11:58
kurczak87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 09:55   #505
atenk1
Wtajemniczenie
 
Avatar atenk1
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z domku na drzewie
Wiadomości: 2 482
Dot.: Ciąg dalszy opowieści jak to matki (nie)desperatki są rozkładane na łopatki

Julita piękna baba z Ciebie ...A Emil....
Poprzyklejałam klawisze ...Prawie nic nie widać ....Tylko czym mam usunąć super glu z paluchów???Się posklejały..

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Dysia współczuję przeprowadzek bo to bardzo męczące.... Chciałabym mieć okazję przerzucić graty na swoją chatkę co mi się tak marzy .Mimo wszystko zazdroszczę Ci jak cholera
__________________

Za tyle impreza

...zawieszona ponad mostem ...stopami bram nieba dotykam .....
atenk1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 09:55   #506
dysia77
Zadomowienie
 
Avatar dysia77
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 880
Dot.: Ciąg dalszy opowieści jak to matki (nie)desperatki są rozkładane na łopatki

Kurczak, eeeee, no to jesteście debeściaki, bo my będziemy 15-20 minut drałować na plażę, ale to nic, kwatera- pokój 4-ro osobowy za 108zł/dobę w nowowybudowanym pensjonacie i duuuuży plac zabaw dla dzieci obok, więc damy radę oby tylko pogoda była.

Anetka, ten super glue, to ja kiedyś jak pozaklejałam łapy to normalnie poobgryzałam z paluchów bo nie szło inaczej ale nie wiem, czy TY będąc na Dukanie możesz lizać klej....
__________________
Opinia jest jak dupa, każdy ma swoją
dysia77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 10:03   #507
ira21
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z tu i tam
Wiadomości: 1 859
Dot.: Ciąg dalszy opowieści jak to matki (nie)desperatki są rozkładane na łopatki

Cytat:
Napisane przez dysia77 Pokaż wiadomość
Kurczak, eeeee, no to jesteście debeściaki, bo my będziemy 15-20 minut drałować na plażę, ale to nic, kwatera- pokój 4-ro osobowy za 108zł/dobę w nowowybudowanym pensjonacie i duuuuży plac zabaw dla dzieci obok, więc damy radę oby tylko pogoda była.

Anetka, ten super glue, to ja kiedyś jak pozaklejałam łapy to normalnie poobgryzałam z paluchów bo nie szło inaczej ale nie wiem, czy TY będąc na Dukanie możesz lizać klej....


Dysiu,ja coś czuje że u mnie sierpien bedzie wygladałj ak u Ciebie teraz,bo od 1 wrzesnia mieszkanie ma być puste.M przywiezie kartony dziś i powolutku zacznę sie pakować.

Anetko,mocz w rozpuszczalnikua tak na serio to chyba cięzko będzie zmyć ja kiedyś przykleiłam wskazujący do środkowego,i az rany miałam bo nie szło niczym rozdzielić,a to takie badziewie ze w sekunde zkleja
__________________
Panna Zuzanna




Uzębienie
ira21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 10:09   #508
dysia77
Zadomowienie
 
Avatar dysia77
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 880
Dot.: Ciąg dalszy opowieści jak to matki (nie)desperatki są rozkładane na łopatki

Ira, ja myślałam, ze to wcale nie będzie takie straszne, ale normalnie w szoku byłam ile badziewia człowiek jest zdolny zgromadzić wokół siebie i żyć na śmieciach w błogiej nieświadomości
Ale teraz już mam niezbędne minimum do przewiezienia, bo to tez chwilowa kwatera tylko, no i przy wyciąganiu wszystkiego z szaf i zakamarków nie miałam sentymentów, tylko do wora, do wora, do wora....
__________________
Opinia jest jak dupa, każdy ma swoją
dysia77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 10:30   #509
atenk1
Wtajemniczenie
 
Avatar atenk1
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z domku na drzewie
Wiadomości: 2 482
Dot.: Ciąg dalszy opowieści jak to matki (nie)desperatki są rozkładane na łopatki

Cytat:
Napisane przez dysia77 Pokaż wiadomość

Anetka, ten super glue, to ja kiedyś jak pozaklejałam łapy to normalnie poobgryzałam z paluchów bo nie szło inaczej ale nie wiem, czy TY będąc na Dukanie możesz lizać klej....
...obgryzam ..

Kuka musiałam zmienić plany urlopowe....Ze względu na milion spraw ode mnie niezależnych zwijam majdan i na dwa tygodnie pod namioty do głuszy ...Zapraszam chętne ....Raj ....wiocha na zadupiu....20 metrów do wody....20 metrów do lasu i studnia pełna zimiastej wody Nici z mojego morza
__________________

Za tyle impreza

...zawieszona ponad mostem ...stopami bram nieba dotykam .....
atenk1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 10:42   #510
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Ciąg dalszy opowieści jak to matki (nie)desperatki są rozkładane na łopatki

WIKIUSIA bajecznego dzieciństwa góóóóóóóry zabawek i uśmiechu od rana do wieczora!!!

hej ,wczoraj był super dzień dziś siedzimy w domu bo mojemu coś strzykło w plerach i ledwo chodzi... zaraz lece sama na zakupy a wieczorem to nie wiem może poleze sama z Julą do parku bo w domu mamy 35 stopni... jak dalej będzie taka pogoda to my sie tu ugotujemy

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

aa i oczywiście Jula dziękuje za życzenia

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

aa i oczywiście Jula dziękuje za życzenia
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:43.