Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-12, 18:42   #601
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

dobry wieczór

ale pali upał... nawet jeść mi się nie chce, a to u mnie niespotykane :P

Titka---> już 8 tydzień to na pewno zobaczysz już swojego maluszka i jego serducho

ja ide jutro do gina...ale bede ogladać tylko moje jajniki :P mam nadzieje ze z jakims pięknym pęcherzykiem
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 18:46   #602
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

Tity, kochana Nie martw się, jeśli tylko nie ma skurczów i plamienia czy krwawienia, to kłucia są zupełnie normalne. Mogą Ci jeszcze długo towarzyszyć Świadczą o tym, że w brzuchu wszystko się zmienia, rośnie, rozciąga.
Będzie dobrze i jestem pewna, że zobaczysz serduszko. Ja, podobnie jak Lenka, miałam pierwsze USG przed ukończeniem 7tc i serduszko już pięknie biło!
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 20:05   #603
marthinisa
Rozeznanie
 
Avatar marthinisa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zielono mi
Wiadomości: 883
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

Cześć dziewczyny! Wpadam tylko a chwilę powiedzieć, że Polsce jest mi cudnie, choć o mało się nie rozpuszczam

Byłam u gina. "Na pierwszy rzut oka" wszystko OK. Jajniki w porządku, odpowiednie endometrium, brak infekcji. Kazał zrobić hormony i zbadać męża. Tego pierszego nie dam rady już tu zrobić, ale męża na badanie nasienia wyślę - co ciekawe On sam chce, a bałam się jego reakcji. Żartuje tylko że się chłopaki mu zmarnują bo do pojemniczka

Pozdrawiam Was serdecznie!
__________________
Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia.

Wystarczy nie umierać.



Woody Allen
marthinisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 21:07   #604
Anessa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anessa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: UK - Hampshire
Wiadomości: 2 077
Wyślij wiadomość przez Yahoo do Anessa Send a message via Skype™ to Anessa
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

Cytat:
Napisane przez Sloneczko555xxx Pokaż wiadomość
Anessko to Twój Tz jest Włochem? wow słyszałam że ciężko się żyje z Włochami koleżanka ma męża i mówi że łatwo nie jest, a WY na stałe w UK czy zjeżdzacie do Polski się tu osiedlić czy może Italia?
Ano jest
Nie jest latwo ale strasznie ciezko tez nie jest. Mamy takie dni, gdzie bysmy sie pozabijali ale wiecej jest tych, kiedy sie kochamy i jest nam dobrze razem Chyba tak jest w kazdym zwiazku?
Narazie mieszkamy w UK, tu pewnie urodzi sie dzidzius ale ja marze o powrocie do Wloch Tam moj dom i serce moje

Cytat:
Napisane przez abz Pokaż wiadomość
O proszę jaki nerwowy! Poczekaj aż mu minie
Juz wczoraj mu minelo Dzis juz jest moj mis Puchatek

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
dobry wieczór

ale pali upał... nawet jeść mi się nie chce, a to u mnie niespotykane :P

Titka---> już 8 tydzień to na pewno zobaczysz już swojego maluszka i jego serducho

ja ide jutro do gina...ale bede ogladać tylko moje jajniki :P mam nadzieje ze z jakims pięknym pęcherzykiem
Oj! To za jutrzejsza wizyte!!

Hej Marthinisa!! Jak tam polskie klimaty? Ja do PL wybieram sie pod koniec wrzesnia, na przeglad wszystkich czesci potrzebnych do funkcjonowania

Dobry wieczor milym paniom

My juz po kolacji - losos pieczony z ziemniaczkami i salatka, mniammmm
Teraz "Friends" ogladamy, TZ jest rowno trzepniety na ich punkcie. Przynajmniej wiem, ze zawsze o 19.30 bedzie w domu, bo wtedy pierwszy odcinek pokazuja
__________________
07.05.2011, 13.17 - Sono diventata la mamma di Adriano!!!!

Moj Nino

02.06.2014, 4.24 - Flavia e' con noi!!!
Anessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 08:04   #605
Tity
Zakorzenienie
 
Avatar Tity
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 970
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

danika kretencja dziękuję Noc przeżyłam, więc te kłucia to nic poważnego było Podejrzewam nawet, że to od jelit, bo ostatnio spowolniła się ich praca bardzo...
Cytat:
Napisane przez marthinisa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Wpadam tylko a chwilę powiedzieć, że Polsce jest mi cudnie, choć o mało się nie rozpuszczam

Byłam u gina. "Na pierwszy rzut oka" wszystko OK. Jajniki w porządku, odpowiednie endometrium, brak infekcji. Kazał zrobić hormony i zbadać męża. Tego pierszego nie dam rady już tu zrobić, ale męża na badanie nasienia wyślę - co ciekawe On sam chce, a bałam się jego reakcji. Żartuje tylko że się chłopaki mu zmarnują bo do pojemniczka

Pozdrawiam Was serdecznie!
No to fajnie, że TŻ ma dobre podejście Wypoczywaj sobie Kiedy wracacie?
U mnie teraz pochmurno, ale bardzo duszno. Wstałam 8.30 Tata mnie na szczęście nie goni teraz do pracy, pozwolił zostać w domu ze względu na złe samopoczucie. A od czwartku mam nadzieję już zwolnienie dostanę
__________________
*Sterylizuj i kastruj swoje zwierzęta*
*Nie rozmnażaj ich bezmyślnie*

L
J
Tity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 08:24   #606
ewurka
Wtajemniczenie
 
Avatar ewurka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 2 975
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

Cytat:
Napisane przez Tity Pokaż wiadomość
danika kretencja dziękuję Noc przeżyłam, więc te kłucia to nic poważnego było Podejrzewam nawet, że to od jelit, bo ostatnio spowolniła się ich praca bardzo...

No to fajnie, że TŻ ma dobre podejście Wypoczywaj sobie Kiedy wracacie?
U mnie teraz pochmurno, ale bardzo duszno. Wstałam 8.30 Tata mnie na szczęście nie goni teraz do pracy, pozwolił zostać w domu ze względu na złe samopoczucie. A od czwartku mam nadzieję już zwolnienie dostanę
Tituś fajnie, że pójdziesz na zwolnienie odpoczniesz, poleżysz, poleniuchujesz a te kłócia to pewnie tak jak mówi Kretencja, wszystko się rozciąga póki nie plamisz, nie są to skurcze jak na @ to wszystko ok, aczkolwiek każde skurcze kontrolujemy
Anessko fajnie, że z TŻ już wszystko ok ja będę badać wszystkie moje części już za 2 tyg cieszę się na to ogromnie, w ogóle się cieszę na tą konsultacje z lekarzem, W końcu on mi powie jak człowiek co i jak
marthinisa jak tam budowa? jak Wam idzie cieszę się, że Tż tak chętnie się poddał tym badaniom, a żołnierzyków on ma mnóstwo więc te się nie zmarnują aż tak bardzo
__________________

* Aniołek 3.06.2010 [*]


słodkości





ewurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 11:14   #607
Lenka*
Zadomowienie
 
Avatar Lenka*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 661
GG do Lenka*
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

Tity, to na pewno będzie już widać serduszko Trzymaj się cieplutko
__________________
Martynka
Lenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-13, 12:16   #608
Ollliwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ollliwka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 546
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

hej dziewczyny, w Łodzi upał słońce praży niemiłosiernie, zaraz idę posprzątać, a później na taras z książką - do cienia
wróciłam ze sklepu, kupiłam w terranovie dwie bluzeczki w promocji, torbę plażową i czapkę z daszkiem białą

anessa a TŻ też z Tobą przyjeżdza do PL?

tity w czwartek jak idziesz do gina i napiszesz wieczorem co i jak to jeszcze odczytam, bo w piątek o 4 rano już jedziemy, a ciekawa jestem jak po wizycieno, ale w sumie na pewno będzie dobrze. Jak się czujesz? co porabiasz? bo mąż pewnie w pracy
__________________
Ollliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 14:33   #609
Tity
Zakorzenienie
 
Avatar Tity
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 970
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

Zacznę od tego, że jestem w szoku, ale zaliczyłam ostatni egzamin i jako jedna z dwóch osób najlepiej z grupy...na 3,5 co prawda, ale jednak. A najśmieszniejsze jest to, że z 22 pytań znałam odpowiedź na 4, a resztę strzelałam Zacznę w totka grać. Mój biedny mąż nie zaliczył Najbardziej się cieszę, że wyszła mi z 2 semestrów ładna średnia i będę mieć na wyprawkę dla dziecka
Dziękuję dziewczyny za wsparcie. Miło mi, że miłe rzeczy mi piszecie A dzisiaj czuję się nawet nieźle. Teraz chyba tylko spać się położę na troszkę. Zrobiłam obiad i się zmęczyłam. Czekam, aż mąż wróci. Biedaczek w terenie dzisiaj w taki upał.
__________________
*Sterylizuj i kastruj swoje zwierzęta*
*Nie rozmnażaj ich bezmyślnie*

L
J
Tity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 16:12   #610
ewurka
Wtajemniczenie
 
Avatar ewurka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 2 975
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

Cytat:
Napisane przez Tity Pokaż wiadomość
Zacznę od tego, że jestem w szoku, ale zaliczyłam ostatni egzamin i jako jedna z dwóch osób najlepiej z grupy...na 3,5 co prawda, ale jednak. A najśmieszniejsze jest to, że z 22 pytań znałam odpowiedź na 4, a resztę strzelałam Zacznę w totka grać. Mój biedny mąż nie zaliczył Najbardziej się cieszę, że wyszła mi z 2 semestrów ładna średnia i będę mieć na wyprawkę dla dziecka
Dziękuję dziewczyny za wsparcie. Miło mi, że miłe rzeczy mi piszecie A dzisiaj czuję się nawet nieźle. Teraz chyba tylko spać się położę na troszkę. Zrobiłam obiad i się zmęczyłam. Czekam, aż mąż wróci. Biedaczek w terenie dzisiaj w taki upał.
Brawo Tity zdolna dziewczyna a pieniążki na wyprawke zawsze was troszkę odciążą, super
__________________

* Aniołek 3.06.2010 [*]


słodkości





ewurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 16:22   #611
aldii
Zakorzenienie
 
Avatar aldii
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 776
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

Anessa no comment...ja bym mu dala co za samolub !!
Ewurka,Abz,Sloneczko,Oliw ka,Starlett
Tity w 8 tyg. juz dawno serduszko bije
klask i:za egzamin.Mowilam,ze zdasz No to juz masz wakacje...szkoda,ze mezus jeszcze nie
Marthinisa i kciuki za pomyslne wyniki meza
__________________
Lukrecja
aldii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-13, 18:08   #612
Awenturyn
Rozeznanie
 
Avatar Awenturyn
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: 100 m od morza:)))
Wiadomości: 980
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

melduje sie
nie zagladam do was bo przez te upaly nie funkcjonuje normalnie
poprostu leze i nie mam sily na nic
i jeszcze oststnio odezwal sie ból pachy i piersi
postaram sie nadrobic zaleglosci
wklejam fote mojego termometru normalnie tropiki
Awenturyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 18:36   #613
Starlett
Wtajemniczenie
 
Avatar Starlett
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 660
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

Cytat:
Napisane przez Awenturyn Pokaż wiadomość
melduje sie
nie zagladam do was bo przez te upaly nie funkcjonuje normalnie
poprostu leze i nie mam sily na nic
i jeszcze oststnio odezwal sie ból pachy i piersi
postaram sie nadrobic zaleglosci
wklejam fote mojego termometru normalnie tropiki
U mnie termometr całkiem podobnie dziś pokazywał

Odebrałam swoje wyniki z badań i nie są za dobre Morfologia w cały świat, co prawda nieduże zmiany, ale za dużo czerwonych krwinek, monocytów, za mało hemoglobiny, zbyt dużo dużych płytek krwi...ech, szkoda gadać...muszę zadbać o siebie przez ten miesiąc i ponowić te badania, zobaczę wtedy co to się dzieje...
No i wyszła mi ta hiperprolaktynemia czynnościowa, przed tabletka mam 21 a po tabletce 425 konieczna wizyta u gina w następnym cyklu...
__________________
Książkowo: 97+26


Starlett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 18:52   #614
virginia
Zakorzenienie
 
Avatar virginia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 590
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

Hej
Do mnie przyszła @, a taką miałam nadzieję, że może w tym cyklu, że może w górach... .
I mam mały kryzys. Potrzebuję jakiegoś optymistycznego kopa, a tu ciągle wszystko idzie jak po grudzie.
A co do starań to wgl zaczynam tracić nadzieję, chyba się nawet na te HSG w tym cyklu nie będę umawiać. Z nowości to tylko tyle, że prawdopodobnie wpadnie mi nowy kurs, który zacznę już od nast. wtorku, co też trochę uniemożliwia mi zrobienie beta. Zresztą... po co?...
Ciężko być dobrej myśli, jak cały czas wszystko jest nie tak, nie tak, nie tak....
__________________
I'll be dreaming my dreams with you
And there's no other place
That I'd lay down my face
I'll be dreaming my dreams with you..
virginia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 19:35   #615
Tity
Zakorzenienie
 
Avatar Tity
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 970
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

Starlett to co teraz leczenie pewnie jakieś będzie?
Virginia nie powinnaś rezygnować z zabiegu...
__________________
*Sterylizuj i kastruj swoje zwierzęta*
*Nie rozmnażaj ich bezmyślnie*

L
J
Tity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 19:50   #616
Starlett
Wtajemniczenie
 
Avatar Starlett
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 660
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

Tity - pewnie tak...choć do gina wybiorę się chyba dopiero po @, żeby zrobić od razu wymaz by sprawdzić czy pokonałam juz infekcję...
__________________
Książkowo: 97+26


Starlett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 20:28   #617
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

Dziewuszki, dużo ciepłych myśli posyłam
Starlett, ja nie miałam aż tak dużej różnicy po tabletce, ale też wyszła h.czynnościowa. Po jednym cyklu z bromergonem zaszłam w ciążę, więc mam nadzieję, że i Tobie leczenie szybciutko pomoże.
Virginia, nie załamuj się Mocno trzymam kciuki za Ciebie.
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 21:24   #618
Anessa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anessa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: UK - Hampshire
Wiadomości: 2 077
Wyślij wiadomość przez Yahoo do Anessa Send a message via Skype™ to Anessa
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

Cytat:
Napisane przez Tity Pokaż wiadomość
U mnie teraz pochmurno, ale bardzo duszno. Wstałam 8.30 .Tata mnie na szczęście nie goni teraz do pracy, pozwolił zostać w domu ze względu na złe samopoczucie. A od czwartku mam nadzieję już zwolnienie dostanę
W takich momentach fajnie pracowac z rodzina

Cytat:
Napisane przez ewurka Pokaż wiadomość
Tituś fajnie, że pójdziesz na zwolnienie odpoczniesz, poleżysz, poleniuchujesz a te kłócia to pewnie tak jak mówi Kretencja, wszystko się rozciąga póki nie plamisz, nie są to skurcze jak na @ to wszystko ok, aczkolwiek każde skurcze kontrolujemy
Anessko fajnie, że z TŻ już wszystko ok ja będę badać wszystkie moje części już za 2 tyg cieszę się na to ogromnie, w ogóle się cieszę na tą konsultacje z lekarzem, W końcu on mi powie jak człowiek co i jak
marthinisa jak tam budowa? jak Wam idzie cieszę się, że Tż tak chętnie się poddał tym badaniom, a żołnierzyków on ma mnóstwo więc te się nie zmarnują aż tak bardzo
Oj, to ci fajnie, ze sie przebadasz juz niedlugo Wyniki na medal murowane

Cytat:
Napisane przez Ollliwka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, w Łodzi upał słońce praży niemiłosiernie, zaraz idę posprzątać, a później na taras z książką - do cienia
wróciłam ze sklepu, kupiłam w terranovie dwie bluzeczki w promocji, torbę plażową i czapkę z daszkiem białą

anessa a TŻ też z Tobą przyjeżdza do PL?

tity w czwartek jak idziesz do gina i napiszesz wieczorem co i jak to jeszcze odczytam, bo w piątek o 4 rano już jedziemy, a ciekawa jestem jak po wizycie.no, ale w sumie na pewno będzie dobrze. Jak się czujesz? co porabiasz? bo mąż pewnie w pracy
Nie Olliwko, TZ juz limit wyjazdow do PL wyczerpal, jak sam mowi W marcu bylismy 2 dni, z okazji slubu mojej mamy.
Ale to i lepiej, bo ja bede po lekarzach, rodzinie i przyjaciolkach biegac a jeszcze za tlumacza jakbym miala robic no to po prostu tylko sie pociac plastikowym nozem
Moze w przyszlym roku? Wroclaw bym mu pokazala

Cytat:
Napisane przez Tity Pokaż wiadomość
Zacznę od tego, że jestem w szoku, ale zaliczyłam ostatni egzamin i jako jedna z dwóch osób najlepiej z grupy...na 3,5 co prawda, ale jednak. A najśmieszniejsze jest to, że z 22 pytań znałam odpowiedź na 4, a resztę strzelałam. Zacznę w totka grać. Mój biedny mąż nie zaliczył . Najbardziej się cieszę, że wyszła mi z 2 semestrów ładna średnia i będę mieć na wyprawkę dla dziecka .
Dziękuję dziewczyny za wsparcie. Miło mi, że miłe rzeczy mi piszecie . A dzisiaj czuję się nawet nieźle. Teraz chyba tylko spać się położę na troszkę. Zrobiłam obiad i się zmęczyłam. Czekam, aż mąż wróci. Biedaczek w terenie dzisiaj w taki upał.


Cytat:
Napisane przez Awenturyn Pokaż wiadomość
melduje sie
nie zagladam do was bo przez te upaly nie funkcjonuje normalnie
poprostu leze i nie mam sily na nic
i jeszcze oststnio odezwal sie ból pachy i piersi
postaram sie nadrobic zaleglosci
wklejam fote mojego termometru normalnie tropiki


No to cieplo tam masz
U nas juz po upalach Przynajmnie dzis Padalo nawet 4 razy

Cytat:
Napisane przez Starlett Pokaż wiadomość
U mnie termometr całkiem podobnie dziś pokazywał

Odebrałam swoje wyniki z badań i nie są za dobre Morfologia w cały świat, co prawda nieduże zmiany, ale za dużo czerwonych krwinek, monocytów, za mało hemoglobiny, zbyt dużo dużych płytek krwi...ech, szkoda gadać...muszę zadbać o siebie przez ten miesiąc i ponowić te badania, zobaczę wtedy co to się dzieje...
No i wyszła mi ta hiperprolaktynemia czynnościowa, przed tabletka mam 21 a po tabletce 425 konieczna wizyta u gina w następnym cyklu...
Ojej, chyba cos przeoczylam A co to takiego? Rozumiem, ze pod kontrola lekarza wszystko wraca do normy?

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
Hej
Do mnie przyszła @, a taką miałam nadzieję, że może w tym cyklu, że może w górach... .
I mam mały kryzys. Potrzebuję jakiegoś optymistycznego kopa, a tu ciągle wszystko idzie jak po grudzie.
A co do starań to wgl zaczynam tracić nadzieję, chyba się nawet na te HSG w tym cyklu nie będę umawiać. Z nowości to tylko tyle, że prawdopodobnie wpadnie mi nowy kurs, który zacznę już od nast. wtorku, co też trochę uniemożliwia mi zrobienie beta. Zresztą... po co?...
Ciężko być dobrej myśli, jak cały czas wszystko jest nie tak, nie tak, nie tak....
Moze to nie kop ale zawsze pozytywne

A my w domku i oczywiscie "Friends" 3 odcinki do obejrzenia mamy

Dzis tez rozmawialam z tata i powiedzial, ze do wrzesnia nie musi miec chemii Dopiero pozniej, po badaniach kontrolnych byc moze zaaplikuja mu nowosc na jego typ raka, w pigulce. Zobaczymy co to jest i czy pomoze Oby
__________________
07.05.2011, 13.17 - Sono diventata la mamma di Adriano!!!!

Moj Nino

02.06.2014, 4.24 - Flavia e' con noi!!!
Anessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 06:07   #619
MAGiALENA
Zakorzenienie
 
Avatar MAGiALENA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 339
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

Cytat:
Napisane przez Anessa Pokaż wiadomość
Dzis tez rozmawialam z tata i powiedzial, ze do wrzesnia nie musi miec chemii Dopiero pozniej, po badaniach kontrolnych byc moze zaaplikuja mu nowosc na jego typ raka, w pigulce. Zobaczymy co to jest i czy pomoze Oby
wszystko będzie dobrze!
__________________

aniołek Gabrysia/Gabryś: 21.08.2010
Kacperek: 2o.09.2011
MAGiALENA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-14, 07:13   #620
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

Anessko, trzymam kciuki
Mój Tata póki co dobrze
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 07:57   #621
Ollliwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ollliwka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 546
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

starlett
virginia
tity a ile średnia Ci wyszła? o ile chcesz napisać tutaj
anessa mhm rozumiem a ile w PL będziesz?
awenturyn niedługo będę w Warnowie poprzesyłam z bliższej odległości a spacerujesz z młodym trochę po plaży?

a ja mam tyle dziewczyny do załatwienia/zrobienia w domu... nie złożyłam wniosku i innych dok. na dowód jutro pojadę, i jutro też składam papiery do pracy... o ile napiszę dzisiaj podanie i list. W domu bałagan a w piątek o 4 rano jedziemy już tak mi się nie chce nic

anessko za tatę oczywiście
__________________
Ollliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 08:07   #622
Tity
Zakorzenienie
 
Avatar Tity
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 970
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

Cytat:
Napisane przez Anessa Pokaż wiadomość
Dzis tez rozmawialam z tata i powiedzial, ze do wrzesnia nie musi miec chemii Dopiero pozniej, po badaniach kontrolnych byc moze zaaplikuja mu nowosc na jego typ raka, w pigulce. Zobaczymy co to jest i czy pomoze Oby
Cytat:
Napisane przez kretencja Pokaż wiadomość
Mój Tata póki co dobrze
To super dziewczyny Trzymam kciuki za Waszych tatusiów

Cytat:
Napisane przez Ollliwka Pokaż wiadomość
tity a ile średnia Ci wyszła? o ile chcesz napisać tutaj
Może nie jest jakaś zawrotna, ale 4,25 mi wyszło z całego roku, więc powinnam za to dostać ok 300 zł stypendium
Tak mnie biust boli, że w nocy się budzę jak sie na boki przekładam Do tego sikam po 6 razy w nocy.
__________________
*Sterylizuj i kastruj swoje zwierzęta*
*Nie rozmnażaj ich bezmyślnie*

L
J
Tity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 08:43   #623
Sloneczko555xxx
Zakorzenienie
 
Avatar Sloneczko555xxx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 140
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

czescDziewczyny

ja w pracy się morduje bo siedziec mi sie tu nie chce i już patrze na zegar .... dlaczego on tak wolno chodzi .... coś się ochłodziło przynajmniej tonie ugotuję się naparze hehehhehe

Anessko jestem ciekawa .... ... w jakim języku rozmawiasz z TZ ? umie in coś po polsku?

Tity gratulacje stypendium ...zawsze coś dla dzidzi kupisz

Oliwka chyba przeoczyłam ... gdzie jedziecie?

Virginia głowa do góry, ja z TZ też mam ciężkie dni, rzuca fochami jak 16-latka ia mnie to
__________________
Synuś

Sloneczko555xxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 08:51   #624
Ollliwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ollliwka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 546
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

Cytat:
Napisane przez Sloneczko555xxx Pokaż wiadomość
Oliwka chyba przeoczyłam ... gdzie jedziecie?
nad morze, na początek (4 dni)do rodziny TŻ - wyspa Wolin, później na nasz turnus do Unieścia - graniczy z Mielnem równo dwa tygodnie odpoczywania

tity no to nieźle, 300 zł to już COŚ
__________________
Ollliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 08:56   #625
ewurka
Wtajemniczenie
 
Avatar ewurka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 2 975
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

Dzień dobry
Virginio bidulko moja tulę mocnooo i wysyłam troszke pozytywnej energii zobaczysz, wkrótce zaświeci u Ciebie słoneczko i zaczniesz iść ze swoimi marzeniami do przodu
Anessko kciuki za Tatę oby wszystko było dobrze
Tity stypendium piękne dla dzidziolka akurat na wyprawkę będzie jak znalazł a cycuszki już tak będą się powiększać ale o to się nie martw hehe TŻ Ci może wymasować i przejdzie
Oliwko zazdroszcze tych wakacji mój TŻ coś kombinuje na rocznice, ale nie chce pieron jeden powiedzieć co ale ewa uwielbia niespodzianki
__________________

* Aniołek 3.06.2010 [*]


słodkości





ewurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 09:29   #626
Chelsea91
Rozeznanie
 
Avatar Chelsea91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 921
GG do Chelsea91
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

Hej
A ja od wczoraj chodzę zadowolona, bo już myślałam że się nie dostanę na uniwersytet a jednak się dostałam Zaraz jadę złożyć potrzebne papiery
Tity gratuluję średniej. Kasa zawsze się przyda
Anessa za tatę
Virginia pozytywne myślenie to podstawa trzymam
My z TŻ też już za niecały tydzień wybieramy się na krótkie wakacje. Pokażę mu moje strony. I ja i on nie możemy się doczekać
__________________
Juluś 20.07.11


Kornelia 04.02.2016

Będę powtarzać zawsze: bieda to stan umysłu.
Chelsea91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 09:33   #627
virginia
Zakorzenienie
 
Avatar virginia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 590
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez Tity Pokaż wiadomość
Virginia nie powinnaś rezygnować z zabiegu...
Tity, w tym cyklu nie bardzo jak mam go zrobić, bo do końca tego tyg. mam okres a w przyszłym już od wtorku pracuję i nie będę mogła sobie pozwolić na wycieczkę z Suwałk do Białegostoku (gdzie miałabym to robione). Zresztą dopóki nie wyjaśni się co z TŻetem i jego wątrobą i dopóki nie rozpocznie się jego leczenia pełną gębą (tj. podawania testosteronu) to na prawdę mam wątpliwości czy wgl jest sens to robić.

Cytat:
Napisane przez kretencja Pokaż wiadomość
Virginia, nie załamuj się Mocno trzymam kciuki za Ciebie.
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Anessa Pokaż wiadomość
Dzis tez rozmawialam z tata i powiedzial, ze do wrzesnia nie musi miec chemii Dopiero pozniej, po badaniach kontrolnych byc moze zaaplikuja mu nowosc na jego typ raka, w pigulce. Zobaczymy co to jest i czy pomoze Oby
To cudowna wiadomość , a za tatę niezmiennie trzymam kciuki!!!

Cytat:
Napisane przez Ollliwka Pokaż wiadomość
virginia
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Sloneczko555xxx Pokaż wiadomość
Virginia głowa do góry, ja z TZ też mam ciężkie dni, rzuca fochami jak 16-latka ia mnie to
Wiesz, tylko, że u mnie to nie tylko TŻet... Na dokładkę jeszcze bezowocne od jakichś 2-3 lat starania, kłopoty zdrowotne, mam też przeciw sobie teściową, która najwyraźniej nie uważa mnie ani za swoją synową ani za żonę swego syna... To na prawdę nie nastawia mnie optymistycznie. Czuję się, jakbym z całym światem miała się brać za bary a ja już nie mam siły walczyć o wszystko i na każdym kroku...

Cytat:
Napisane przez ewurka Pokaż wiadomość
Virginio bidulko moja tulę mocnooo i wysyłam troszke pozytywnej energii zobaczysz, wkrótce zaświeci u Ciebie słoneczko i zaczniesz iść ze swoimi marzeniami do przodu
Dzięki kochana za wsparcie
__________________
I'll be dreaming my dreams with you
And there's no other place
That I'd lay down my face
I'll be dreaming my dreams with you..
virginia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 10:23   #628
Sloneczko555xxx
Zakorzenienie
 
Avatar Sloneczko555xxx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 140
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

Virginia mnie ostatnio tak teściowa wk..... że , tak mnie zezlościła ......... ja jeszcze do Tz powiedziałam o co chodzi a on skoczył na mnie myślał że go atakuję a ja chciałam się tylko pożalić ... jakaś masakra w ogóle czasem zastanawiam się czy to jest mój mąż czy tylko ktoś z kim śpię i spędzam wieczory , nieraz zastanawiam się czy w ogóle jest sens starać się o dziecko bo jakbyśmy mieli się rozstać to po co ma jeszcze jedna osoba cierpieć .... czasem amm tego wszystkiego dość i poiwem szczerze że teraz z biegiem czasu to chyba pochopniepodjeliśmy decyzję o ślubie
__________________
Synuś

Sloneczko555xxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 10:35   #629
ewurka
Wtajemniczenie
 
Avatar ewurka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 2 975
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

Cytat:
Napisane przez Sloneczko555xxx Pokaż wiadomość
Virginia mnie ostatnio tak teściowa wk..... że , tak mnie zezlościła ......... ja jeszcze do Tz powiedziałam o co chodzi a on skoczył na mnie myślał że go atakuję a ja chciałam się tylko pożalić ... jakaś masakra w ogóle czasem zastanawiam się czy to jest mój mąż czy tylko ktoś z kim śpię i spędzam wieczory , nieraz zastanawiam się czy w ogóle jest sens starać się o dziecko bo jakbyśmy mieli się rozstać to po co ma jeszcze jedna osoba cierpieć .... czasem amm tego wszystkiego dość i poiwem szczerze że teraz z biegiem czasu to chyba pochopniepodjeliśmy decyzję o ślubie
Słoneczko czemu tak piszesz czasami zdarzają się takie sytuacje, ja tak miałam z moim eks...i jakoś nigdy nie potrafiłam wygrać z jego matką....na szczęście z TŻ jest inaczej, po pierwsze staram się nie wchodzić między niego a teściową, po drugie mieszkamy sami więc on teraz zauważa jej zachowanie i wady których wcześniej nie dostrzegał. Myślę, ze na każdą teściową trzeba brać poprawkę i nie przejmować się nimi
__________________

* Aniołek 3.06.2010 [*]


słodkości





ewurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 11:03   #630
Sloneczko555xxx
Zakorzenienie
 
Avatar Sloneczko555xxx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 140
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

Ewurka ona poprostu mnie wyśmiała i moje plany .... powiedziałam jej że mamy w planach budować dom a ona się zaśmiała tak kpiąco z tego ( pomyślałam sobie że uważa nas za jakiś nieudaczników życiowych i że jak nie pracujemy za granicą to nas nigdy nie będzie na dom "stać") tak mnie wk...wiła że myślałam że wyjdę z jej domu ...a ona chce żebym d niej "mamo" mówiła .... chyba po moim trupie ) a TZ o razu na mnie naskoczył jak mu opowiedziałam o wszystkim bonie było go przy tej rozmowie .... mam w planach nie jechać do tej baby przez 2 miesiące bo jak sobie to przypomną to się już denerwuje ........a z Tz się nie kłucimy tylko on ciągle rzuca fochy na prawo i lewo a ja mam już tego dość ... to aj powinnam się obrażać a nie on ..... poprostu już nawet nic che mi się z nim rozmawiać na te ta tematy bo wyć się chce ... jż powoli mam tego dosć .... wygłosiłam monolog i płakać się mi chce a w ppracy jestem
__________________
Synuś

Sloneczko555xxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:17.