Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-10, 19:29   #751
natalie1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 182
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez l0nka Pokaż wiadomość
Hey!
Chyba najlepiej do nich dzwonić po prostu. Przynajmniej ja zamawiam tylko telefonicznie i paczuszki mam nawet po 4 dniach tak do tygodnia to max.
Czekam z niecierpliwością na kopertę z ofertą ech...
A jak zamawiasz telefonicznie to od razu informują co mają w brakach z Twojego zamówienia? Chyba następnym razem też tak zrobię, bo szkoda czasu i nerwów. No cóż, człowiek się uczy na błędach...i to całe życie
natalie1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-10, 20:23   #752
teofano
Zadomowienie
 
Avatar teofano
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 178
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez natalie1988 Pokaż wiadomość
A jak zamawiasz telefonicznie to od razu informują co mają w brakach z Twojego zamówienia? Chyba następnym razem też tak zrobię, bo szkoda czasu i nerwów. No cóż, człowiek się uczy na błędach...i to całe życie
Tak od razu słyszę czy dana rzecz jest na stanie czy też bedę czekać.
teofano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-10, 21:41   #753
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Jeśli zamawiasz przez Internet, to też od razu pojawia się, czy towar jest na stanie. Ja wolę przez Internet, mogę się wtedy zawsze zastanowić, co chcę w zamian.
Meell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 06:35   #754
ada ada
Raczkowanie
 
Avatar ada ada
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 419
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez natalie1988 Pokaż wiadomość
A jak zamawiasz telefonicznie to od razu informują co mają w brakach z Twojego zamówienia? Chyba następnym razem też tak zrobię, bo szkoda czasu i nerwów. No cóż, człowiek się uczy na błędach...i to całe życie
ja też ostatnie zamówienie składałam telefonicznie i nie ostrzeżono mnie że czegoś nie ma na stanie zamawiałam 29.06.10, do tej pory cisza a jutro do południa wyjeżdżam i pewnie się z nią minę życie jest czasem brutalne ale YR nie zepsuje mi urlopu
ada ada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 11:18   #755
l0nka
Raczkowanie
 
Avatar l0nka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: New York Maz
Wiadomości: 54
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Jak do tej pory jeszcze się nie zdarzyło żeby czegoś nie było, ale zamawiam YR od niedawna także może kiedyś się tak zdarzyć...Jak do tej pory jestem zadowolona z obsługi-no i z kosmetyków oczywiście
l0nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 22:00   #756
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

miałam ostatnio dość nieprzyjemne zdarzenie:
zamawiałam przez internet (lecz z katalogu wysylkowego) i za każdym razem wyskakiwalo mi, że zamowienie nie może zostać przyjete (zamowienie na kwote 60zl). Brak potwierdzenia na maila

Nastepnie dowiedziałam się od Was o możliwości dostania jasmin jako przezent i zrobiłam zamówienie również przez neta (100zl). Dostałam potwierdzenie na skrzynke. Parę dni pozniej zadzwoniłam, aby upewnić się czy przesyłka została wysłana. Bardzo miła Pani potwierdziła, iz paczka na kwote 100zl została juz wysłana.

Moje zaskoczenie było ogromne gdy w ptk dostałam dwie paczki na kwote 160 zl, na którą nie byłam przygotowana..... zastanawiam się czy do nich nie zadzwonic
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 07:46   #757
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
miałam ostatnio dość nieprzyjemne zdarzenie:
zamawiałam przez internet (lecz z katalogu wysylkowego) i za każdym razem wyskakiwalo mi, że zamowienie nie może zostać przyjete (zamowienie na kwote 60zl). Brak potwierdzenia na maila

Nastepnie dowiedziałam się od Was o możliwości dostania jasmin jako przezent i zrobiłam zamówienie również przez neta (100zl). Dostałam potwierdzenie na skrzynke. Parę dni pozniej zadzwoniłam, aby upewnić się czy przesyłka została wysłana. Bardzo miła Pani potwierdziła, iz paczka na kwote 100zl została juz wysłana.

Moje zaskoczenie było ogromne gdy w ptk dostałam dwie paczki na kwote 160 zl, na którą nie byłam przygotowana..... zastanawiam się czy do nich nie zadzwonic
Nie zawsze przychodzą potwierdzenia na maila , a zamówienia są realizowane. Myślę , że w tej konkretnej sytuacji trzeba zadzwonić i dowiedzieć się czemu wyskakiwał komunikat o tym ,że nie przyjmują zamówienia .
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-12, 12:00   #758
natalie1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 182
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Dzwoniłam dzisiaj, uprzejma pani potwierdziła, że mają już wszystkie moje zamówione produkty i dzisiaj albo jutro wyślą paczkę. Ciekawe czy dojdzie do czwartku... Znając moje szczęście...pewnie nie
natalie1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 08:28   #759
Vanessa io
Rozeznanie
 
Avatar Vanessa io
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 856
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Moje zamównienie w sklepie internetowym z 28 czerwca też nie doszło
Nic to obkupiłam się w butiku stacjonarnym w neonaturę cocon.Woda za pól ceny i balsamy za pół ceny(wzięłam 3 i jeszcze kilka zostało). Naprawdę świetne to mleczko. Chyba pojde i wykupie wszystkie
Vanessa io jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 20:29   #760
wpa
Raczkowanie
 
Avatar wpa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 130
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Wczoraj dostałam paczuszkę w końcu - jako prezent niespodziankę dostałam bransoletki - takie dziwne jakieś na gumkach w stylu hippie troszkę A jako nowa klientka dostałam też zestaw 5 próbeczek i jakąś ofertę ważną pół roku. Ogólnie zadowolona jestem
wpa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 07:49   #761
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez wpa Pokaż wiadomość
Wczoraj dostałam paczuszkę w końcu - jako prezent niespodziankę dostałam bransoletki - takie dziwne jakieś na gumkach w stylu hippie troszkę A jako nowa klientka dostałam też zestaw 5 próbeczek i jakąś ofertę ważną pół roku. Ogólnie zadowolona jestem
A ja nadal nic
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-14, 14:29   #762
Douce24
Zadomowienie
 
Avatar Douce24
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 559
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Witam !
Mam pytanie . Czy do kwoty 49 zł (a by dostać wodę Naturelle) wlicza się opłata za przesyłkę ? Bo nie wiem czy to za same kosmetyki czy jak ?
__________________
Konsultantka Avon


Z każdym dniem coraz bardziej
K.
supercziroł


Douce24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 14:47   #763
natalie1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 182
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Nadal paczuchy brak . Jutro mają ostatnią szansę, bo w piątek rano wyjeżdżam . Co do pytania Douce24 myślę, że chodzi tylko o wartość kosmetyków, bez przesyłki.
natalie1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 15:49   #764
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez Douce24 Pokaż wiadomość
Witam !
Mam pytanie . Czy do kwoty 49 zł (a by dostać wodę Naturelle) wlicza się opłata za przesyłkę ? Bo nie wiem czy to za same kosmetyki czy jak ?
Tylko kosmetyki się wliczają w takie kwoty, ewentualnie jakieś akcesoria (jak pompka do butelek) ale koszt przesyłki na pewno nie.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 10:20   #765
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

No i nie wiem czy sobie nie wykrakałam , że paczka będzie szła do mnie kolejne 10 dni ( 10 dni szedł list z zamówieniem jak mnie poinformowano). Napisałam dziś maila zobaczymy co mi odpiszą. Z tego co tu czytam to większość osób , które czekały tak długo jak ja, już swoje paczki mają. Zobaczymy...

Już mam odpowiedź . Wysłali paczkę 13-go. Nie ma rady trzeba się uczyć cierpliwości.

Edytowane przez basia296
Czas edycji: 2010-07-15 o 10:32
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 10:27   #766
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Chyba dlatego warto składać zamówienia przez internet, wtedy do tygodnia spokojnie przychodzą. Wczoraj dostałam ofertę wysyłkową - urodzinową Prawie tydzień po urodzinach Kosmetyki z 3 znaczków za 120 zł + Woda perfumowana Ming Shu (mam już) lub Krem pod oczy Riche Creme lub Tusz do rzęs i kredka, jak wybiorę te 3 znaczki. A z okazji urodzin naszyjnik, pierścionek i kolczyki z pereł, jeżeli złożę zamówienie w ciągu 10 dni. Nie skorzystam, bo nie powaliła mnie ta oferta, a perły od nich już mam
Czekam na nowe promocje na stronie internetowej - od poniedziałku powinny być
PS. Zaczynam się obawiać, że to choroba
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 12:28   #767
natalie1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 182
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Mama dzwoniła, że odebrała jakąś paczkę za pobraniem Kwota się zgadza Czyli przyszły upragnione kosmetyki
natalie1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 12:44   #768
Meitsa
Zakorzenienie
 
Avatar Meitsa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Aberdeen
Wiadomości: 3 625
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

A ja chciałam się zapytać czy można odebrać paczkę w sklepie stacjonarnym. Chciałabym złożyć zamówienie, a niedługo wyjeżdżam i zastanawiałam się czy mogłabym odebrać kosmetyki tam gdzie będę akurat wypoczywać
Meitsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 13:37   #769
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez Meitsa Pokaż wiadomość
A ja chciałam się zapytać czy można odebrać paczkę w sklepie stacjonarnym. Chciałabym złożyć zamówienie, a niedługo wyjeżdżam i zastanawiałam się czy mogłabym odebrać kosmetyki tam gdzie będę akurat wypoczywać
Niestety nie. Sklep stacjonarny i zamówienia wysyłkowe to zupełnie dwie różne sprawy.

Własnie zadzwonił do mnie kurier .... mam paczkę!!!!!! Później pochwalę się co dostałam jako niespodziankę.
Dostałam w prezencie żel SPA Vegetal do ociężałych nóg . Super prezent!!!!! Jestem bardzo zadowolona.

Edytowane przez basia296
Czas edycji: 2010-07-16 o 11:21
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-16, 20:00   #770
Makobratek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 521
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Byłam dziś w YR zrealizować lipcowy mailing i wzięłam szampon I love my planet ze zniżką 50% Zobaczymy jak się będzie spisywał Pseudo torby na butelkę nie chciałam więc odmówiłam wzięcia

Jeszcze mam mailing urodzinowy, który mogę zrealizować do końca sierpnia
Makobratek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 21:09   #771
gosia1207
Rozeznanie
 
Avatar gosia1207
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 816
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

do kiedy można zrealizować mailingi urodzinowe? jest na nim napisane że w ciągu miesiąca - czyli miesiąc od daty moich urodzin?
gosia1207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 17:37   #772
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Jest już nowa oferta YR na ich stronie interntetowej. Swoją drogą ta torba niezbyt ciekawa
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 17:08   #773
l0nka
Raczkowanie
 
Avatar l0nka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: New York Maz
Wiadomości: 54
Question Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II



Mam pytanie: czy jesli mam ofertę wysyłkową ważną pół roku to oznacza to, że następna oferta będzie dopiero po tych 6-iu miesiącach???:n oniewiem:
l0nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 20:20   #774
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez l0nka Pokaż wiadomość

Mam pytanie: czy jesli mam ofertę wysyłkową ważną pół roku to oznacza to, że następna oferta będzie dopiero po tych 6-iu miesiącach???:n oniewiem:
Nie.
Kolejne oferty będą przychodzić jak zwykle.Średnio raz w miesiącu
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 07:54   #775
Młoda kobietka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 114
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez basia296 Pokaż wiadomość
Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat serii Minceur Cafe Vert? Dostałam dziś w paczce ponownie taką ofertę , gdzie są 2 rodzaje zamówień . W jednym prezentem jest zegarek + dez. So Eliksir a w drugim zamówieniu: prezent niespodzianka za 97 zł + olejek do masażu Tradition de Hammam. W ofercie jest seria Cafe w takim układzie: 60 szt. kapsułek + mleczko wyszczuplające lub 2 zestaw krem wyszczuplający na brzuch + mleczko na cellulit . Każdy zestaw 89 zł. Działa to , czy nie? Warto kupić? Dzięki za informacje.
Basiu, ten post umieściłaś jakis czas temu, ale sama niedawno dostałam tę ofertę i jestem bardzo ciekawa, co jest tym prezentem niespodzianką za 97 złotych. moglabys pomóc?
__________________
niestety, nawet kobiety są tylko ludźmi.
Młoda kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 09:32   #776
teofano
Zadomowienie
 
Avatar teofano
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 178
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Już piszę za 97 złotych jest mleczko - tonik Inositol Vegetal i krem pod oczy tej samej serii. Ja to tak dostałam.
teofano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 12:59   #777
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez Młoda kobietka Pokaż wiadomość
Basiu, ten post umieściłaś jakis czas temu, ale sama niedawno dostałam tę ofertę i jestem bardzo ciekawa, co jest tym prezentem niespodzianką za 97 złotych. moglabys pomóc?
Nie mam bladego pojecia ponieważ do tej pory nie złożyłam tego zamówienia. Teraz przy okazji otrzymania ostatniej paczki dostałam tę ofertę ponownie. Chyba trzeba się zastanowić czy nie warto skorzystać.
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 17:25   #778
ana172
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 328
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Właśnie byłam sobie powąchać nowy zapach. Niezły, ale trwałość beznadziejna. Bardzo owocowy. Wydawało mi się że czuć go nektarynką, ale nuta zapachowa ponoć klementynka, pomarańcza, cytryna, pasiflora (tak gdzieś na necie znalazłam).

I przy okazji mam pytanie. Czy letnie zapachy są pod koniec sezonu przeceniane o połowe? Bo teraz wielce pisze ze promocja -40% ze 115 na 69zł. A ja pamiętam że kiedyś po świetach bożego narodzenia od niechcenia psiknelam się Fleur de Noel i wróciłam po niego bo był za Niecałe 40 zł (39.90 chyba). Za 40 zł to może go kupie bo duża flaszka więc można się psikać, ale za 70 zł takiej trwałości nie kupie.
ana172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 22:32   #779
teofano
Zadomowienie
 
Avatar teofano
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 178
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Dziś otrzymałam paczkę. Paleta pomysłowa i poręczna. Kremy arnika jak zwykle dobre. Zapach Irys, który sobie wybrałam. Podoba mi się. Ciężki, ale mnie nie mdli. Jako prezent dostałam pomadkę Yria. Nawet w nie zjadliwym kolorze. Jak to już w YR bywało kiedy dostawałam od nich szminki. Ten egzemplarz jest w brązowym kolorze. Taki odcień, że nie powoduje efektu karykatury. Do tego ma maleńkie drobineczki, które ładnie rożświetlają usta.
Jestem zadowolona, bo jakis czas planowałam kupić sobie pomadkę. Bo błyszczyków mam garści całe. Czas na zmiany. I nadeszły.
Co do niespodzianek z innych zamówień. Kiedyś dostałam w paczce katalog w którym był blankiet zamówienia. A w nim jako prezent za zamówienie krem koloryzujący i niespodzianka. Niespodzianka okazał się balsam do ciała Evidence. Uwielbiam ten zapach. To się bardzo ucieszyłam. Nie podam kodu, bo go już nie mam. To tak na wszelki wypadek jakby się ktoś pytał.
teofano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 09:50   #780
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Po ok. 3 tygodniach czekania przyszła paczka.. :/ Niestety, odmówiłam przyjęcia bo karton był cały mokry. Już na poczcie w trakcie drogi do mnie musieli go zabezpieczyć bo wszystko się rozlało w środku

Zdarzyło się komus już tak?
Przyśla jeszcze raz?
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:42.