FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-15, 07:49   #1471
Dzi25
Zadomowienie
 
Avatar Dzi25
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 537
GG do Dzi25
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Witam
U mnie niestety wzrościk +0,3 kg, chociaż nie bardzo rozumiem dlaczego. Rano zjadłam wieśniaka z otrębami, później kubek kapuśniaka i udko z kurczaka i dopiero wieczorkiem jak wróciłam do mieszkania znowu zjadłam udko i arbuza. Możliwe,że od arbuza taki wzrost?
A troszkę go zjadłam... No i opiłam się pokrzywy też, mam @ i raczej nie chciałabym chodzić opuchnięta a zauważyłam znaczną poprawę odkąd ją piję.
A tak wogóle w nocy obudziłam się z potwornym bólem głowy a teraz ledwo żyję;/
__________________


"Myślenie nie boli, ryzyko nie gryzie"
Dzi25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 08:37   #1472
deser czekoladowy
Wtajemniczenie
 
Avatar deser czekoladowy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ni stąd... ni z owąd.../ W-wa
Wiadomości: 1 998
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Hej dziewczyny

Do końca trzeciej fazy zostało mi 15 dni. Schudłam na niej 2 kg, ale chciałabym jeszcze jakieś 2, 3.
Co mam zrobić? Wprowadzić dwa proto dni w tygodniu i przedłużyć trójkę do miesiąca czy skończyć trójkę i zacząć jeszcze raz dietę?
__________________
Powietrze pachnie jak malinowa mamba

Edytowane przez deser czekoladowy
Czas edycji: 2010-07-15 o 08:58
deser czekoladowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 08:59   #1473
cafemocca
Raczkowanie
 
Avatar cafemocca
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 33
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cytat:
Napisane przez deser czekoladowy Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Do końca trzeciej fazy zostało mi 15 dni. Schudłam na niej 2 kg, ale chciałabym jeszcze 4.
Co mam zrobić? Wprowadzić dwa proto dni w tygodniu i przedłużyć trójkę do miesiąca czy skończyć trójkę i zacząć jeszcze raz dietę?
Witam Dukaneczki

Ja na Twoim miejscu bym dokończyła III fazę, wskoczyła na dwa tygodnie na czwórkę a potem znowu na dwójkę. Zostało ci już niewiele III fazy szkoda teraz mieszać a może jeszcze ci cos zleci przez te 15 dni, bądź bardzo restrykcyjna. Na IV będziesz mogła chociaż skorzystac z dobrodziejstw lata - owocki sezonowe, lody.

Mi wczoraj cosik strasznie żołądek wykręcało i zastanawiałam sie od czego. Największym podejrzanym jest serek homo, który zjadłam na śniadanie- miał troche taki dziwny smak. Ale w sumie zjadłam go o godz. 7 rano a żołądek zaczął mnie boleć ok. 13-14. No i oczywiście dziś mały wzrościć 100 g, chociaż dużo nie zjadłam (miałam zwykły dzień) i grzeszków też raczej nie było poza małym skubnięciem ciasta i jednym malutkim ciasteczkiem. Poza tym nie mogę doczekać się @, juz raczej powinna nadejść.
Zobaczymy jak mi waga zejdzie bo dzisiejszym protoczwartku. Mam nadzieję, że mi znowu żołądka nie wykręci a dzisiaj same białka.
__________________
Start Dukana 30.12.2009 - waga 66,4 (155 cm)
Po II fazie 30.04.2010 waga 52,2 (-14,2)

Ponowny start 11.03.2013 - waga 67
mój cel 58 kg



http://tickers.TickerFactory.com/ezt...fa5/weight.png
cafemocca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 09:24   #1474
Emila3000
Zakorzenienie
 
Avatar Emila3000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 10 140
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cytat:
Napisane przez deser czekoladowy Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Do końca trzeciej fazy zostało mi 15 dni. Schudłam na niej 2 kg, ale chciałabym jeszcze jakieś 2, 3.
Co mam zrobić? Wprowadzić dwa proto dni w tygodniu i przedłużyć trójkę do miesiąca czy skończyć trójkę i zacząć jeszcze raz dietę?
za malo czasu zeby schudnac na 3,
zrob do konca 3 faze do konca, zeby juz nie mieszac i przejdz na drugą faze, 2-3 tyg i powinno zejsc wszystko
Emila3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 13:42   #1475
deser czekoladowy
Wtajemniczenie
 
Avatar deser czekoladowy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ni stąd... ni z owąd.../ W-wa
Wiadomości: 1 998
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Dzięki dziewczyny, tak zrobię.
__________________
Powietrze pachnie jak malinowa mamba
deser czekoladowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 14:12   #1476
OnlyMee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 89
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Dziewczyny pomóżcie, czy na IV fazie w dzień proto można skrobię?
__________________
Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.

— Paulo Coelho


Dukam od 25 luty 2010
waga początkowa 60,8 kg
- 04 maja 54,1 kg zaczynam III faze

i po wakacjach znowu 58 ;( załamka
OnlyMee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 14:20   #1477
Emila3000
Zakorzenienie
 
Avatar Emila3000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 10 140
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cytat:
Napisane przez OnlyMee Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie, czy na IV fazie w dzień proto można skrobię?
w dzien proto nie mozna nic z 3 listy, nie mozna tlustych ryb i o gole bardzo restrykcyjnie musi byc
Emila3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-15, 14:21   #1478
OnlyMee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 89
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cytat:
Napisane przez Emila3000 Pokaż wiadomość
w dzien proto nie mozna nic z 3 listy, nie mozna tlustych ryb i o gole bardzo restrykcyjnie musi byc

Szkoda, bo już mi bokiem wychodzi ten czwartek, ale mus to mus, muszę jeszcze tylko wcinać te otręby, a i one ciężko mi idą, ostatni tydzień ich nie jadłam
__________________
Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.

— Paulo Coelho


Dukam od 25 luty 2010
waga początkowa 60,8 kg
- 04 maja 54,1 kg zaczynam III faze

i po wakacjach znowu 58 ;( załamka
OnlyMee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 14:37   #1479
lakszmi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 405
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cytat:
Napisane przez OnlyMee Pokaż wiadomość
Szkoda, bo już mi bokiem wychodzi ten czwartek, ale mus to mus, muszę jeszcze tylko wcinać te otręby, a i one ciężko mi idą, ostatni tydzień ich nie jadłam
To może jedz otręby w formie budyniu, otrębianki lub lodów z musli (przepis w kolorowej książce)? Ja ostatnio jak nie chce mi się przygotowywać z otrębów nic na ciepło, to jem je wymieszane z wieśniakiem i ogórkiem lub pomidorem (ale to nie w dzień proto), albo wrzucam do jogurtu, słodzę go i dodaję aromat jakiś, kakao lub cynamon (na IV fazie to chyba tylko cynamon wcgodzi w grę).
Raz zjadłam na sucho, popijane wodę, ale nie polecam
lakszmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 17:08   #1480
kasia_1011
Raczkowanie
 
Avatar kasia_1011
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
GG do kasia_1011
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Sprawdźcie proszę czy dobrze moja głowa myśli.

pon- P+W+chleb+owoc+ser
wt - skrobia + jak pon
śr - uczta + jak pon.
czw - ścisłe proteiny
piątek - jak pon.
sobota -skrobia + jak pon.
niedziela - uczta + jak pon.

Jutro wyjeżdżam. Nie będę miała dostępu do neta, albo będzie mocno ograniczony.
Musze teraz się wszystkiego dowiedzieć
__________________
Na Dukanie od 25.05.2010 ( -3,1kg)
II faza od 01.06.2010 (-6,4 kg)
III faza od 19.07 (-4,8 kg)

Tu dziergam a tu moje hobby nr 2
kasia_1011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 21:54   #1481
Emila3000
Zakorzenienie
 
Avatar Emila3000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 10 140
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cytat:
Napisane przez kasia_1011 Pokaż wiadomość
Sprawdźcie proszę czy dobrze moja głowa myśli.

pon- P+W+chleb+owoc+ser
wt - skrobia + jak pon
śr - uczta + jak pon.
czw - ścisłe proteiny
piątek - jak pon.
sobota -skrobia + jak pon.
niedziela - uczta + jak pon.

Jutro wyjeżdżam. Nie będę miała dostępu do neta, albo będzie mocno ograniczony.
Musze teraz się wszystkiego dowiedzieć
nooo bardzo dobrze
Emila3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-16, 06:20   #1482
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

wiam
u mnie z rana po srobiowym dniu - spadek o 0,7kg czyżby dopiero protodzień wychodził
albo przyczyną jest to, że na kolację zdołałam wszamać tylko duuuużo arbuza, bo przy takim upale nie miałam ochoty na nic innego

na weekend wyjeżdzam w plener, a w sobote uczta; ciekawe co waga pokaże w poniedziałek

pozdrawiam; miłego dnia
__________________


Edytowane przez jamapi
Czas edycji: 2010-07-16 o 06:54
jamapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 06:58   #1483
lakszmi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 405
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
wiam
u mnie z rana spadek o 0,7kg czyżby dopiero spadek po proto wychodził
albo przyczyną jest to, że na kolację zdołałam wszamać tylko duuuużo arbuza, bo przy takim upale nie miałam ochoty na nic innego
Ja mam dziś podobny megaspadek - o cały kilogram. A wczoraj wcale mało nie zjadłam i nawet, mimo upału, wcisnęłam 2 dania na ciepło. Jest to mój największy spadek podczas całej diety, nawet na uderzeniówce nie schudłam całego kilograma w ciągu doby, ponadto ważę o poł kilo mniej niż wtedy, gdy wchodziłam na III fazę. Nie wiem czy się cieszyć, boje się jojo Dziwne to chudnięcie bo za 1-2 dni @, a ja najwyraźniej nie zatrzymuję wody. Poza tym ostatnio zdarza mi się cosik przesolić. Możliwe, że podczas jazdy rowerem w upale wyciskam z siebie tą wodę? W jedną stronę jadę 45 min. dosyć szybkim tempem, rano jest przyjemnie, ale zpowrotem wracam mokra
lakszmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 06:59   #1484
cafemocca
Raczkowanie
 
Avatar cafemocca
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 33
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Dzieńdoberek

Dzisiaj po protodniu zaliczyłam mega spadek o cały 1 kg i tym oto sposobem ważę już 0,7 kg mniej niz przy wejściu na trójkę. Jeszcze do tego dopiero co wczoraj zaczęłam @ więc może cosik jeszcze pójdzie.
Boże te protoczwartki sa okropne. Coraz gorzej mi ten kurczak gotowany wchodzi. Będę chyba musiala cosik innego sobie wymyślać na protoczwartki.

Dzisiaj jestem ostatni dzień w pracy przed urlopem a tu jeszcze mam tyle roboty.
__________________
Start Dukana 30.12.2009 - waga 66,4 (155 cm)
Po II fazie 30.04.2010 waga 52,2 (-14,2)

Ponowny start 11.03.2013 - waga 67
mój cel 58 kg



http://tickers.TickerFactory.com/ezt...fa5/weight.png
cafemocca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 07:13   #1485
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

no to widocznie dziś dzień giga spadków
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 07:55   #1486
LyraBea
Zakorzenienie
 
Avatar LyraBea
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z miejsca, gdzie morze dotyka chmur...
Wiadomości: 3 357
GG do LyraBea
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Dzień Dobry przy kawce,
...) )
...( (
("'"'"'")o
""""""""
U mnie też lekki spadek na wadze - 56,1kg. Praktycznie od początku faza III to malutkie, ale za to regularne spadki. Wykres wygląda lepiej niż w II fazie.
Jak nas tak czytam, to tak sobie myślę, że źle interpretujemy wyniki wagowe. Od razu zastanawiamy się nad menu w dnia poprzedniego a tak na prawdę jeśli występują jakieś nadwyżki, które nam się mają odłożyć w postaci tłuszczyku, to przecież nie z dnia na dzień. Te różnice to główne woda, która nam się bądź magazynuje, bądź z nas spływa + jedzonko, które w siebie wepchnęliśmy dnia poprzedniego, a które z nas nie zdążyło wyjść. A wiadomo, że niektóre jedzonko bardziej zatrzymuje wodę w organizmie, stąd te czasem kosmiczne różnice. Sama jednak podświadomie wracam do menu dna poprzedniego, gdy ważę się rano i analizuję, po czym schudłam, po czym mi się ewentualnie przybrało.
Miłego dnia chudzinki i stabilnej stabilizacji
LyraBea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 23:50   #1487
Achika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 872
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Witam,

Ja juz drugi tydzien nad morzem w pracy,....powiem ze w pierwsze dni mialam wzrost o ponad kilogram....ogolnie nazbierlao mi sie troche wody w organizmie, ale po wczorajszym protoczwartku spadek o jakies 700 gram zrobilam tylko blad....wypilam po 24 lampke wina i drinka....wytlumaczylam sobie ze jest juz po 24 i dzien sie skonczyl wiec nie ma juz dnia proto...wiem wiem glupie wytlumaczenie .
Wogole moj proto dzien byl bardzo ciezki zjadlam tylko bulke otrebowa z wedlina, pozniej 100 gram serka wiejskiego, na obiad rybe z pieca....i tutaj zaczely sie problemy...bylo mi tak niedobrze ze zwymiotowalam, i pozniej juz tylko dziubalam troche miesa kebabowego z kurczaka.

Dzis mialam posilek skrobiowy,
na snaiadanie zjadlam bulke pelnoziarnista z wedlina , serem i pomidorem
na II sniadanie: miseczka owocow: maliny, jagody, brzoskwinie pokrojone
Obiad: chinszczyzna- kurczak z warzywami i ryzem,,,ale ryzu zjadlam pol porcji wiec w sumie nie wiem ile to bylo

i tak pozniej nie zjadlam juz nic...wiem wiem zle zrobilam...ale jesc sie nie chce

i moj grzech dzisiejszy: liznelam troche loda truskawkowego, ugryzlam kawalek suchego gofra, napilam sie mrozonej wody z sokiem .

na obiad była chinszczyzna z ryzem, ale zjadlam tego ryzu niewiele

III jest trudna szczegolnie w pracy w ktorej siedzi sie 13 godzin na dobe. Pracuje przy lodach i gofrach....

Pozdrowienia z Niechorza dla wszystkich Dukanek )
__________________
20.IV.2010 rozpoczecie I FAZY
-2kg
25.IV.2010 rozpoczęcie 2 fazy
- 4 kg
12.VI.2010 Rozpoczęcie III FAZY

52!!!! I cel
I cel osiagniety

II cel 50 kg

Moj kulinarny blog:
http://pomaranczowakuchnia.blogspot.com
Achika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 07:13   #1488
LyraBea
Zakorzenienie
 
Avatar LyraBea
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z miejsca, gdzie morze dotyka chmur...
Wiadomości: 3 357
GG do LyraBea
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Dzień Dobry
Upał taki, że nic się nie chce. Ja mam dobrze, bo nie muszę pracować, ale Tobie Achiko szczerze nie zazdroszczę. W takim upale przy rozgrzanych gorfownicach..eyych.
U mnie waga w dóóóóół. Przecież ja już nie mogę z tym. Jak stabilizować wagę jak leci na łeb na szyję? Miałam stabilizować 13 utraconych kilogramów a teraz już -15,5 kg mam. Wczoraj na siłę wpychałam w siebie żarcie jeszcze późnym wieczorem, żeby nie było spadków i dzisiaj kolejne 40 deko mniej. Do tego źle się czuję, dolne ciśnienie mam strasznie niskie i pojawiło się klekotanie przedsionków. Chyba zejdę przez te upały. Żeby waga już nie spadała musiałabym chyba wrócić do starych nawyków typu dużo pierogów, smażonego i w panierce, ale przecież nie o to miało w tej diecie chodzić Już doszło do tego, że wyszukuję potrawy o zwiększonej kaloryczności... No nic... stabilizuję dalej, chociaż już nie wiem którą wagę, bo 60 kg to już dawno nieaktualne.
Chyba tylko ja mam takie problemy Kochane co? Jak wy to robicie, że Wam tak ładnie waga stoi ?
Wszystkiego dobrego i buziaczki.
LyraBea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 07:56   #1489
lakszmi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 405
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cytat:
Napisane przez LyraBea Pokaż wiadomość
Dzień Dobry
Upał taki, że nic się nie chce. Ja mam dobrze, bo nie muszę pracować, ale Tobie Achiko szczerze nie zazdroszczę. W takim upale przy rozgrzanych gorfownicach..eyych.
U mnie waga w dóóóóół. Przecież ja już nie mogę z tym. Jak stabilizować wagę jak leci na łeb na szyję? Miałam stabilizować 13 utraconych kilogramów a teraz już -15,5 kg mam. Wczoraj na siłę wpychałam w siebie żarcie jeszcze późnym wieczorem, żeby nie było spadków i dzisiaj kolejne 40 deko mniej. Do tego źle się czuję, dolne ciśnienie mam strasznie niskie i pojawiło się klekotanie przedsionków. Chyba zejdę przez te upały. Żeby waga już nie spadała musiałabym chyba wrócić do starych nawyków typu dużo pierogów, smażonego i w panierce, ale przecież nie o to miało w tej diecie chodzić Już doszło do tego, że wyszukuję potrawy o zwiększonej kaloryczności... No nic... stabilizuję dalej, chociaż już nie wiem którą wagę, bo 60 kg to już dawno nieaktualne.
Chyba tylko ja mam takie problemy Kochane co? Jak wy to robicie, że Wam tak ładnie waga stoi ?
Wszystkiego dobrego i buziaczki.
Wiesz co, to chudnięcie może być też przez upały. Z tym niskim ciśnieniem i klekotaniem serca (co może być w efekcie niskiego ciśnienia) może zgłoś się do lekarza, niech da Tobie coś na podwyższenie ciśnienia, żeby się lepiej poczuła. Albo kup sobie w aptece cardiamid z kofeiną - to takie kropelki właśnie na podwyższenie ciśnienia, sprzedają bez recepty.
Wracając jeszcze do chodnięcia, może jedz więcej skrobii, więcej owoców, czy może więcej żółtego sera. Pierogi i smażone pozostaw na ucztę, bo skoro przyzwyczaiłaś się jeść zdrowo, to po co to zaprzepaścić.

Mi w sumie waga też ostatnio spada, chociaż kładę się spać najedzona i z przekonaniem, że rano pokaże więcej niż dnia poprzedniego (mi chudnięcie nie przeszkadza ). Mam pół kg mniej niż zaczynałam III fazę, wczoraj porządnie zgrzeszyłam (3 drinki: mrożony arbuz + whisky + sok z cytryny i grenadina - mega pyszne, w ten upalny wieczór wcgodziły jak nie wiem; do tego poskubałam kilka orzeszków i pełno dukanowych zakąsek, ale naprawdę byłam obżarta), a na wadze dzisiaj symboloczny wzrost 50g. Aha, wczoraj miałam dzień skrobiowy, zrobiłam sałatkę z soczewiczy.
Dzisjaj uczta - idziemy na wieczór kuchni portugalskiej
lakszmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-17, 10:14   #1490
toksyczna156
Raczkowanie
 
Avatar toksyczna156
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 401
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

hej dziewczynki! Wróciłam z pięciodniowej wycieczki z Zakopca Było super jednym słowem. I teraz mam do was takie zapytanko. Jadłam tam w miare normlanie. To co dawali na stołówce to jadłam. na śniadanie były parówki, kabanosy - w miarę dozwolone rzeczy. Był też chleb i bułki, pszenny niestety, ale jak wybieralismy sie w drogę to było trzeba wziąść i zrobić sobie kanapeczkę, więc jadłam takie kanapki z pszennego pieczywa z serem żółtym i wędlinką, jadłam warzywka. Ogólnie starałam sie jeść to co wskazane na 3 fazie czyli chleb/ bułka (pszenny) ser żółty, owoc, i w zasadzie w ciągu tycxh pięciu dni zjadłam jeszcze batonik muesli, paczke ciastek petitki GO (uwalniają energie przez 4 godziny ) 2 gofry, ze 4 lody ( kręcone, włoski i na gałki ) oczywiście pisze to wszytsko co jadłam przez te 5 dni. zjadłam jeszcze jakieś precelki, herbatniki, dziewczyny nawet miały płatki musli, to tez pochrupałam, paluszki. (oczywiście nie zjadłam tego po paczce, może tak po garści. Orzeszki tez się wcinało. wróciłam do domu wczoraj i dzis sie zważyłam a tu o 1,2 kg spadek ! A ja się tak obawiałam, że będzie jojo, myslicie że ono roczaej mi nie grozi? Czy to tak sę własnie zaczyna?
__________________
^ LAŚCIK ! ^

FC BARCELONA
toksyczna156 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 10:22   #1491
Dzi25
Zadomowienie
 
Avatar Dzi25
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 537
GG do Dzi25
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cytat:
Napisane przez lakszmi Pokaż wiadomość
Wiesz co, to chudnięcie może być też przez upały. Z tym niskim ciśnieniem i klekotaniem serca (co może być w efekcie niskiego ciśnienia) może zgłoś się do lekarza, niech da Tobie coś na podwyższenie ciśnienia, żeby się lepiej poczuła. Albo kup sobie w aptece cardiamid z kofeiną - to takie kropelki właśnie na podwyższenie ciśnienia, sprzedają bez recepty.
Wracając jeszcze do chodnięcia, może jedz więcej skrobii, więcej owoców, czy może więcej żółtego sera. Pierogi i smażone pozostaw na ucztę, bo skoro przyzwyczaiłaś się jeść zdrowo, to po co to zaprzepaścić.

Mi w sumie waga też ostatnio spada, chociaż kładę się spać najedzona i z przekonaniem, że rano pokaże więcej niż dnia poprzedniego (mi chudnięcie nie przeszkadza ). Mam pół kg mniej niż zaczynałam III fazę, wczoraj porządnie zgrzeszyłam (3 drinki: mrożony arbuz + whisky + sok z cytryny i grenadina - mega pyszne, w ten upalny wieczór wcgodziły jak nie wiem; do tego poskubałam kilka orzeszków i pełno dukanowych zakąsek, ale naprawdę byłam obżarta), a na wadze dzisiaj symboloczny wzrost 50g. Aha, wczoraj miałam dzień skrobiowy, zrobiłam sałatkę z soczewiczy.
Dzisjaj uczta - idziemy na wieczór kuchni portugalskiej
U mnie niestety po tym tygodniu znowu+0,5 kg ;( A na prawdę miałam duuuużo ruchu,ehhh Tyle,że faktycznie grzeszyłam sporo, bo praktycznie stolowałam się na mieście czasami kfc i burger king
Ale coż zrobię sobie dzisiaj proto dzień i jutro zobaczymy jak to wszystko będzie wyglądało.
Poza tym jestem zaskoczona jak waga może spaść przez noc. Wczoraj wieczorem ważyłam 50,1 kg a dzisiaj rano 48,8 kg. A nawet do toalety w nocy nie biegałam
__________________


"Myślenie nie boli, ryzyko nie gryzie"
Dzi25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 10:28   #1492
Dorota5
Raczkowanie
 
Avatar Dorota5
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 323
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cytat:
Napisane przez Dzi25 Pokaż wiadomość
U mnie niestety po tym tygodniu znowu+0,5 kg ;( A na prawdę miałam duuuużo ruchu,ehhh Tyle,że faktycznie grzeszyłam sporo, bo praktycznie stolowałam się na mieście czasami kfc i burger king
Ale coż zrobię sobie dzisiaj proto dzień i jutro zobaczymy jak to wszystko będzie wyglądało.
Poza tym jestem zaskoczona jak waga może spaść przez noc. Wczoraj wieczorem ważyłam 50,1 kg a dzisiaj rano 48,8 kg. A nawet do toalety w nocy nie biegałam
U mnie zawsze wieczorem 0,5 do 1 kg więcej niż rano. To raczej normalne. Dziś 45 dzień 3 fazy. Waga taka jak na starcie, ale było już 1kg mniej. Ale chyba już nie chcę chudnąć. Nie te lata...
__________________
Dukan od 17.01.2010 (71,8 kg) 159cm I faza - spadek 3 kg, 28.05 (54,8)-17 kg. Cel osiągnięty
III FAZA od 3.06 24.02 60,1
Dorota5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 11:20   #1493
Monia_35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Limerick/Irlandia
Wiadomości: 272
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Witam!!! W Irlandii bez upałów ale lato w pełni czyli da sie zyc
Za 9 dni kończe. Waga u mnie +-1 i tak sobie skacze jak chce. Przestałam sie juz przejmowac choc myslałam ze zrzuce jakies 2 kg na III. Moja mama na III tez jeszcze schudła i powinna juz dawno byc na IV ale boi sie ze przytyje wiec odzywia sie nadal jak na III tyle że w te upały piwka i lodów sobie nie odmawia...czyli dietka działa. Ja zmieniac jedzenia tez nie zamierzam ale w sierpniu urlop i zamierzam pogrzeszyc...co z tego wyjdzie zobaczymy.
Przed @ nabieram ok 3l wody...wiec tylko to mnie wkurza...
__________________
Start 11.01.2010 70 kg
wzrost 168
26.04.2010 62 kg


26.04.2010 faza III (90 dni do 25-go lipca)
mniej mnie o -8.0kg
obecnie IV faza od 26.07.2010
Monia_35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 16:20   #1494
tabinga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 241
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

http://www.decoupageforum.bb4u.pl/te...er=asc&start=0
Emilko pytałaś o moje prace z zakresu decoupage, są tutaj.
Faza III idzie mi świetnie. Weszłam w nią z wagą 58kg, obecnie jestem 17 dni na tej fazie-waga obecna 56,4. Ładne spadki po protopiątku, wzrosty po ucztach. Pozdrowionka zmykam odpoczywać bo też w te upały ledwo zipię
__________________
Małgosia
Faza I 26 kwietnia 2010 waga wyjściowa 71,5kg. Spadek na I fazie 3,8kg
Faza II 01maja 2010- 30 czerwca 2010
Spadek na fazie II 9,5kg
Obecnie faza III od 01 lipca 2010 do 12 listopada 2010
waga aktualna 56,4 kg
mniej mnie już 15,2kg
tabinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 07:37   #1495
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

witajcie

wczoraj miałam uczte i chyba przesadziłam bo moja uczta trwała od 17 do 24 i zjadłam 2 kiełbaski z normalnym chlebkiem, keczup, musztarda, sałatka grecka, 2 kawałki ciasta, prażynki, chipsy, paluszki i 2 mocnne drinki
więc nie było to w małych porcjach i bez dokładek, chipsy i paluszki przegryzałam cały wieczór.....
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 12:32   #1496
Dorota5
Raczkowanie
 
Avatar Dorota5
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 323
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Litr lodów bakaliowych Grycana w nocy
__________________
Dukan od 17.01.2010 (71,8 kg) 159cm I faza - spadek 3 kg, 28.05 (54,8)-17 kg. Cel osiągnięty
III FAZA od 3.06 24.02 60,1
Dorota5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 13:33   #1497
lakszmi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 405
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
witajcie

wczoraj miałam uczte i chyba przesadziłam bo moja uczta trwała od 17 do 24 i zjadłam 2 kiełbaski z normalnym chlebkiem, keczup, musztarda, sałatka grecka, 2 kawałki ciasta, prażynki, chipsy, paluszki i 2 mocnne drinki
więc nie było to w małych porcjach i bez dokładek, chipsy i paluszki przegryzałam cały wieczór.....
A co waga na to?

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Dorota5 Pokaż wiadomość
Litr lodów bakaliowych Grycana w nocy
Nooo, zjeść litr bakaliowych grycana to naprawdę wyczyn, są pyszne, ale mega słodkie. Co waga na to?

Ja po wczorajszej uczcie +1, dałam czadu co? Pokaz kuchni portugalskiej, wszystko było pyszne i mało dukanowe. Ale dokładek nie brałam, nie zmieściłabym Dzisiaj grzeczny dzień skrobiowy. Właśnie widziałam w TV fajny przepis na mielone z piersi z kurczaka, gotowane na parze - zaraz wypróbuję bo właśnie się zastanawiałam co z tych cycków dziś zrobić Do tego kasza gryczana z sosem pieczarkowym
lakszmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 16:45   #1498
Dorota5
Raczkowanie
 
Avatar Dorota5
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 323
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cytat:
Napisane przez lakszmi Pokaż wiadomość
Nooo, zjeść litr bakaliowych grycana to naprawdę wyczyn, są pyszne, ale mega słodkie. Co waga na to?
Na razie stoi...
__________________
Dukan od 17.01.2010 (71,8 kg) 159cm I faza - spadek 3 kg, 28.05 (54,8)-17 kg. Cel osiągnięty
III FAZA od 3.06 24.02 60,1
Dorota5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 17:11   #1499
lakszmi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 405
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cytat:
Napisane przez Dorota5 Pokaż wiadomość
Na razie stoi...
No to super W sumie nawet logiczne, bo jak schłodziłaś organizm litrem lodów to pewnie większość kalorii z nich poszła na ogrzanie
lakszmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 17:13   #1500
Dzi25
Zadomowienie
 
Avatar Dzi25
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 537
GG do Dzi25
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cytat:
Napisane przez Dorota5 Pokaż wiadomość
Na razie stoi...
Czy to oznacza,ze można jeśc litr lodów bakaliowych Grycana dzienni Jeeee

Ja dzisiaj mam "dzień z głową w lodówce" Jestem najedzona a jednak ciągle coś jeszcze bym zjadła, a próbowałam już chyba wszystkiego co mam w lodówce
__________________


"Myślenie nie boli, ryzyko nie gryzie"
Dzi25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-03 11:53:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:59.