Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-20, 17:44   #2851
Szotta
Zakorzenienie
 
Avatar Szotta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 11 603
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

Cytat:
Napisane przez varda Pokaż wiadomość
dokładnie, te przepisy to dość chora sprawa. Uważam, że możliwości zależą od predyspozycji każdego człowieka, nie można wszystkich mierzyć jedną miarą. Niektóre kobiety są silniejsze niż niejeden chuderlawy facet (nie obrażam tutaj chuderlawych facetów chcę wskazać niesprawiedliwość). Dlatego testy sprawnościowe byłyby sprawiedliwym wyjściem. No, ale to Polska właśnie

I to dośc smutne, że kobitkom, które czują powołanie i jedyne czego chcą w życiu to ratować ludzi rzuca się kłody pod nogi. A pielęgniarstwo to już nie to samo
A na to ratownictwo to gdzie się wybierasz?
Do Rzeszowa, ale będę chciała się przenieść do Krakowa.
Ew jeszcze Lublin.

A wiesz co? Wkurza mnie jeszcze ocenianie po figurze. Bo jak taka drobna czy szczupła itd to na pewno słaba. Tak, bo cholera ludzie otyli (nikogo nie obrażając) są sprawniejsi fizycznie No jak mnie to wkurza.

A ja się nie dam i nie zrezygnuję z marzeń.
Ja im pokażę

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

Varda- a Ty myślisz o tym ratownictwie czy się zniechęciłaś?
__________________

Zwariowana, zabiegana, zakręcona
.
Szotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 17:52   #2852
Asienia1603
Rozeznanie
 
Avatar Asienia1603
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Ostrołęka/Białystok
Wiadomości: 602
GG do Asienia1603
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

Cytat:
Napisane przez Szotta Pokaż wiadomość
Do Rzeszowa, ale będę chciała się przenieść do Krakowa.
Ew jeszcze Lublin.

A wiesz co? Wkurza mnie jeszcze ocenianie po figurze. Bo jak taka drobna czy szczupła itd to na pewno słaba. Tak, bo cholera ludzie otyli (nikogo nie obrażając) są sprawniejsi fizycznie No jak mnie to wkurza.

A ja się nie dam i nie zrezygnuję z marzeń.
Ja im pokażę

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

Varda- a Ty myślisz o tym ratownictwie czy się zniechęciłaś?
No właśnie to głupie myślenie, bo ja jestem duża raczej, a siły mam tyle, co nic... Nie warto rezygnować z marzeń. Może przez ten czas, kiedy będziesz studiować, coś się zmieni w Polsce. Może to i pobożne życzenia, ale życzę Ci tego z całego serducha. I wierzę, że Ci się wszystko uda.
__________________
Asienia1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 17:56   #2853
Szotta
Zakorzenienie
 
Avatar Szotta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 11 603
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

A podnoszenie...
Niech mi któryś powie że pędnik wyciągany z wody czy przy dużym wietrze (tu znacznie mniej) jest lekki
Siłę w pewnym stopniu się wyrabia.
Stereotypy, stereotypy i jeszcze raz stereotypy

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Asienia1603 Pokaż wiadomość
No właśnie to głupie myślenie, bo ja jestem duża raczej, a siły mam tyle, co nic... Nie warto rezygnować z marzeń. Może przez ten czas, kiedy będziesz studiować, coś się zmieni w Polsce. Może to i pobożne życzenia, ale życzę Ci tego z całego serducha. I wierzę, że Ci się wszystko uda.
Dziękuję
Jak tylko zejdzie mi kontuzja nogi wrócę do biegania. We wrześniu wracam do karate, teraz ta deska, hantelki... nie pójdę ta z niczym.
I jestem pewna że np. od niektórych facetów (w dodatku palących) mogę być nawet lepsza.

Jesli sie nie zmieni, ratownicy są potrzebni nie tylko w Polsce. Ale tego bym nie chciała.
Wychodzę z założenia że wszystko można i... będę walczyć.

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

I tak jak ktoś napisał- niech się facet-ratownik zbliży do ofiary gwałtu...
A czasami też dziecka
Dlatego jestem za mieszanymi zespołami
__________________

Zwariowana, zabiegana, zakręcona
.
Szotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 18:03   #2854
varda
Raczkowanie
 
Avatar varda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Rybnik/Kraków
Wiadomości: 477
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

Cytat:
Napisane przez Szotta Pokaż wiadomość
Do Rzeszowa, ale będę chciała się przenieść do Krakowa.
Ew jeszcze Lublin.

A wiesz co? Wkurza mnie jeszcze ocenianie po figurze. Bo jak taka drobna czy szczupła itd to na pewno słaba. Tak, bo cholera ludzie otyli (nikogo nie obrażając) są sprawniejsi fizycznie No jak mnie to wkurza.

A ja się nie dam i nie zrezygnuję z marzeń.
Ja im pokażę

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

Varda- a Ty myślisz o tym ratownictwie czy się zniechęciłaś?
I dobrze: trzymaj się tego kurczowo! marzenia są po to, by je spełniać
Właśnie, właśnie to jest paradoks z tym ocenianiem po figurze. Może i otyły podniesie więcej, ale za to jest np wolniejszy. Za to znam mnóstwo szczupłych, silnych dziewczyn. Sama jak czasami komuś przywalę to ludzie oczy wywalają ale pracodawcy idą na łatwiznę, biorą pewniaków. Mężczyźni po raz kolejny mają łatwiej w życiu

Szczerze mówiąc to ja w myślach byłam już na wszystkich studiach: od dziennikarstwa, po różne filologie do kierunków medycznych (też wszystkich). Ale zrozumiałam w końcu, że medyczne są tym co naprawdę mnie kręci dlatego chcę iść w tym kierunku. Lubię wyzwania i zawsze staram się pchać jak najwyżej dlatego będę próbowała medycyny, ale kierunek lekarsko-dentystyczny. Chociaż to głównie ze względu na to, że lekarski trwa dłużej, a później jeszcze specjalizacja, muszę brać pod uwagę to, że już teraz mam rok w plecy. Dodatkowo chciałabym jak najszybciej zejść z głowy rodzicom, niby nie mamy problemów finansowych, ale mnie głupio jakoś tak tymbardziej, że jestem trzecim dzieckiem, a różnica pomiędzy mną a środkowym bratem to 8 lat. Ale zrekrutuję się i na lekarski i na stomę, zobaczymy. Tak właściwie to wiem, że moje szanse są marne, dlatego jasne, że się zabezpieczę innymi kierunkami: farmacją, położnictwem albo właśnie ratownictwem
__________________
وراء كل رجل عظيم امرأة



Ludziom przytrafia się to, co się przytrafia, a nie to, na co zasługują
varda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 18:06   #2855
Szotta
Zakorzenienie
 
Avatar Szotta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 11 603
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

Cytat:
Napisane przez varda Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc to ja w myślach byłam już na wszystkich studiach: od dziennikarstwa, po różne filologie do kierunków medycznych (też wszystkich). Ale zrozumiałam w końcu, że medyczne są tym co naprawdę mnie kręci dlatego chcę iść w tym kierunku. Lubię wyzwania i zawsze staram się pchać jak najwyżej dlatego będę próbowała medycyny, ale kierunek lekarsko-dentystyczny. Chociaż to głównie ze względu na to, że lekarski trwa dłużej, a później jeszcze specjalizacja, muszę brać pod uwagę to, że już teraz mam rok w plecy. Dodatkowo chciałabym jak najszybciej zejść z głowy rodzicom, niby nie mamy problemów finansowych, ale mnie głupio jakoś tak tymbardziej, że jestem trzecim dzieckiem, a różnica pomiędzy mną a środkowym bratem to 8 lat. Ale zrekrutuję się i na lekarski i na stomę, zobaczymy. Tak właściwie to wiem, że moje szanse są marne, dlatego jasne, że się zabezpieczę innymi kierunkami: farmacją, położnictwem albo właśnie ratownictwem
Ale nie myśl że masz marne szanse, tylko rób wszystko żeby osiągnąć cel.
Dobre nastawianie to połowa sukcesu ponoć

Ja stawiam wszystko na jedną kartę- innego kierunku nie chcę
__________________

Zwariowana, zabiegana, zakręcona
.
Szotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 18:07   #2856
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

Cytat:
Napisane przez varda Pokaż wiadomość
I dobrze: trzymaj się tego kurczowo! marzenia są po to, by je spełniać
Właśnie, właśnie to jest paradoks z tym ocenianiem po figurze. Może i otyły podniesie więcej, ale za to jest np wolniejszy. Za to znam mnóstwo szczupłych, silnych dziewczyn. Sama jak czasami komuś przywalę to ludzie oczy wywalają ale pracodawcy idą na łatwiznę, biorą pewniaków. Mężczyźni po raz kolejny mają łatwiej w życiu

Szczerze mówiąc to ja w myślach byłam już na wszystkich studiach: od dziennikarstwa, po różne filologie do kierunków medycznych (też wszystkich). Ale zrozumiałam w końcu, że medyczne są tym co naprawdę mnie kręci dlatego chcę iść w tym kierunku. Lubię wyzwania i zawsze staram się pchać jak najwyżej dlatego będę próbowała medycyny, ale kierunek lekarsko-dentystyczny. Chociaż to głównie ze względu na to, że lekarski trwa dłużej, a później jeszcze specjalizacja, muszę brać pod uwagę to, że już teraz mam rok w plecy. Dodatkowo chciałabym jak najszybciej zejść z głowy rodzicom, niby nie mamy problemów finansowych, ale mnie głupio jakoś tak tymbardziej, że jestem trzecim dzieckiem, a różnica pomiędzy mną a środkowym bratem to 8 lat. Ale zrekrutuję się i na lekarski i na stomę, zobaczymy. Tak właściwie to wiem, że moje szanse są marne, dlatego jasne, że się zabezpieczę innymi kierunkami: farmacją, położnictwem albo właśnie ratownictwem
zastanawiałam się nad stomą też ale zobaczymy jak się wszystko potoczy... teraz mam w głowie jeszcze informatykę albo coś z tym ściśle związanego

zrobię mały off-top: fanka Dr House'a?
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 18:09   #2857
Bziu
Zakorzenienie
 
Avatar Bziu
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 939
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

trzymam kciuki za wszystkie marzenia napisane na tym forum i za nasza motywację
a tymczasem nie tknęłam dzisiaj nic i chyba zaraz pójde spać, bo same widzicie że dzisiaj ze mnie NIC.
__________________
Teach a parrot the terms supply – and – demand and you've got an economist.


http://miejpoglad.blogspot.com/
Bziu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-20, 18:13   #2858
Happiness
Raczkowanie
 
Avatar Happiness
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 159
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

Cytat:
Napisane przez Szotta Pokaż wiadomość
Jesli sie nie zmieni, ratownicy są potrzebni nie tylko w Polsce. Ale tego bym nie chciała.
Wychodzę z założenia że wszystko można i... będę walczyć.
Dzielna dziewczyna, tak trzymać Poza tym kobietom zawsze będzie trudniej przebić się w zawodach uznawanych za męskie, albo takich w których nawet nieznacznie dominują. Póki się to nie zmieni, zawsze będziemy musiały być silniejsze, wkładać we wszystko dużo więcej pracy, wysiłku i wiedzy, aby zasłużyć na uznanie i szacunek.
Cytat:
Napisane przez marti92 Pokaż wiadomość
a z tego zakresu z jakiego materiału korzystasz?;>
dane statystyczne są moją piętą Achillesa : D
Z historii mam tylko Operon R - do WOSu przydaje się cz. 3 Historia najnowsza (tak w miarę, to tylko to umiem do matury), ale my i tak będziemy musiały zdać wszystko, brrr, nawet sobie tego nie wyobrażam.
Happiness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 18:15   #2859
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

czytałyście już, że znajdzie się dla nas miejsce?
powstanie podforum edukacja
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 18:17   #2860
varda
Raczkowanie
 
Avatar varda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Rybnik/Kraków
Wiadomości: 477
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

Cytat:
Napisane przez Szotta Pokaż wiadomość
Ale nie myśl że masz marne szanse, tylko rób wszystko żeby osiągnąć cel.
Dobre nastawianie to połowa sukcesu ponoć

Ja stawiam wszystko na jedną kartę- innego kierunku nie chcę
Zrobię, obiecuję to sobie codziennie. Tylko...lenistwo to moje hobby Dodatkowo jeszcze muszę wymyślić plan jak ukryć to wszystko przed rodzicami wiem wiem, kombinuję jak koń pod górkę
dziękuję za zaproszenie do przyjaciół!

Cytat:
Napisane przez rosiek Pokaż wiadomość
zastanawiałam się nad stomą też ale zobaczymy jak się wszystko potoczy... teraz mam w głowie jeszcze informatykę albo coś z tym ściśle związanego

zrobię mały off-top: fanka Dr House'a?
Jeny, o infie też myślałam, mój brat po tym jest i ma bajeczną fuchę
Housa uwielbiam, załatwcie mi takiego męża

Cytat:
Napisane przez Bziu Pokaż wiadomość
trzymam kciuki za wszystkie marzenia napisane na tym forum i za nasza motywację
a tymczasem nie tknęłam dzisiaj nic i chyba zaraz pójde spać, bo same widzicie że dzisiaj ze mnie NIC.
też trzymam mocno kciuki, gdybym chodziła do kościoła to zaproponowałabym Wam zbiorowe modły co niedzielę
__________________
وراء كل رجل عظيم امرأة



Ludziom przytrafia się to, co się przytrafia, a nie to, na co zasługują
varda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 18:19   #2861
Asienia1603
Rozeznanie
 
Avatar Asienia1603
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Ostrołęka/Białystok
Wiadomości: 602
GG do Asienia1603
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

Cytat:
Napisane przez rosiek Pokaż wiadomość
czytałyście już, że znajdzie się dla nas miejsce?
powstanie podforum edukacja
Ooo, wspaniale.
__________________
Asienia1603 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-20, 18:32   #2862
marti92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 150
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

Cytat:
Napisane przez Happiness Pokaż wiadomość

Z historii mam tylko Operon R - do WOSu przydaje się cz. 3 Historia najnowsza (tak w miarę, to tylko to umiem do matury), ale my i tak będziemy musiały zdać wszystko, brrr, nawet sobie tego nie wyobrażam.
Damy radę, jeszcze została kupa czasu, oby nas motywacja nie opuściła
Ja od małego marzyłam o zawodzie kardiochirurga, ale niestety mały człowieczek często przecenia swoje możliwości biologiczno-chemiczno-fizycznie XD

Hapiness, do historii najlepsze moim zdaniem jest repetytorium "Dla kandydatów na studia prawnicze, socjologiczne..." Drogie, ale cholernie warte swojej ceny
marti92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 18:47   #2863
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

Cytat:
Napisane przez rosiek Pokaż wiadomość
a w ogóle to Wy mieszkacie w domkach czy blokach? (;
W domu, ale za cicho tu dla mnie

Cytat:
Napisane przez Szotta Pokaż wiadomość
Mieszkałam jakiś czas w bloku (dostałam mieszkanie na 2-tyg) i wielkim komfortem było to, że mogłam sobie tak po prostu wyskoczyć do sklepu, na pocztę, do jakiegoś klubu. Bez wielkiej wyprawy z tej okazji
Właśnie tego mi u mnie brakuje i niestety wyprawy muszą być
Cytat:
Napisane przez Adus_ Pokaż wiadomość
ja ani w bloku, ani w kamienicy... dwie klatki po 5 mieszkań, z jednej strony 3 minuty do lasu, z drugiej 5 minut do lasu i 10 do plaży
Plażaaaaa , boże jak ci zazdroszczę
Cytat:
Napisane przez rosiek Pokaż wiadomość
uh. zawzięłam się i idę zacząć mega porządki w pokoju - czyli wyrzucam stare ciuchy, kosmetyki, notatki, zeszyty, zbędne książki; a resztę jakoś organizuję, żeby mieć wszystko w porządku. planuję to już od dwóch lat zrobić
Może jestem dziwna ale uwielbiam takie porządki . Kocham wyrzucać i najchętniej ciągle bym kupowała nowe

Cytat:
Napisane przez rosiek Pokaż wiadomość
najczęściej zamawiam sobie kawę, jak jest miejsce to siadam na górze i rozkładam moje książki i zeszyty lubię tam być, bo niby wśród ludzi, a jednak każdy ma swoje sprawy i jest tak... tak jakoś klimatycznie (o ile McDonald może być klimatycznym miejscem )
Mam tak samo, w domu dużo rzeczy mnie rozprasza, np. do wszystkich egzaminów z francuskiego uczę się w kawiarni przy kawie i najlepiej mi wchodzi.
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 18:56   #2864
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy


dziewczyny które wybierają iść na budownictwo, gdzie byście chciały potem pracować? myślałam o tym kierunku jako alternatywa do logistyki.
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 19:12   #2865
NutkaStylu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: kraniec świata.
Wiadomości: 862
Send a message via Skype™ to NutkaStylu
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość

dziewczyny które wybierają iść na budownictwo, gdzie byście chciały potem pracować? myślałam o tym kierunku jako alternatywa do logistyki.
po budownictwie możliwości jest masa.
ja osobiście chciałabym pracować jako kierownik budowy nie wyobrażam sobie siedzenia całe dnie w biurze.
rozważam też pracę w dużej firmie budowlanej w dziale koszotrysowania, ale jednak wolałabym pracę w terenie :p
praktyki w technikum to było coś co mi się podobało
NutkaStylu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 19:16   #2866
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

Cytat:
Napisane przez NutkaStylu Pokaż wiadomość
po budownictwie możliwości jest masa.
ja osobiście chciałabym pracować jako kierownik budowy nie wyobrażam sobie siedzenia całe dnie w biurze.
rozważam też pracę w dużej firmie budowlanej w dziale koszotrysowania, ale jednak wolałabym pracę w terenie :p
praktyki w technikum to było coś co mi się podobało
hmmm, właśnie mi się przypomniało, ze moja mama jest po technikum budowlanym i kiedyś pracowała na budowie muszę ją wypytać
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 19:29   #2867
NutkaStylu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: kraniec świata.
Wiadomości: 862
Send a message via Skype™ to NutkaStylu
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

nauczyciele mówią, że kobiecie jest na budowie coraz ciężej :p
faceci jak widzą kobietę chcą na siłę udowodnić, że wiedzą więcej, a nie ma co się oszukiwać, po studiach mamy teoretyczną wiedzę, która czasami nie pokrywa się z tym, co dzieje się na budowie. często robotnicy po zawodówkach mają większą wiedzę na temat danej dziedziny niż mgr inż. i za wszelką cenę chcą to pokazać. mówią, że praktyki lub staż na budowie to prawdziwa lekcja pokory :p
NutkaStylu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 20:16   #2868
Miss Dramatique
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Dramatique
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 644
GG do Miss Dramatique
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

Cytat:
Napisane przez xxYashaxx Pokaż wiadomość
Fajne te repetytoria... a tak z innej beczki...robiłyście imprezę na 18?
ja robiłam małą imprezę łączoną dla rodziny i przyjaciół na sali, w świetlicy dla dzieci, którą prowadzi moja ciocia, więc i koszty były mniejsze . pech chciał, że termin to był 10. kwietnia, nie odwołałam jej, bo nie było sensu, pare znajomych nie przyszło, bo rodzice z powodu żałoby nie pozwolili, chociaż już wtedy uprzedziłam, że nie będzie jakiejś nadzwyczaj ostrej bibki, ale i tak większość dopisała . było super, atmosfera mimo tragedii fantastyczna, dostałam wiele cudnych prezentów i niespodzianek.
nie żałuję, chociaż najlepsze jest to, że na początku nie chciałam 18stki .
Cytat:
Napisane przez varda Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o polski to z repetytorium (Operonowego) korzystałam bardzo mało. Czytałam głównie poradniki jak napisać dobre wypracowanie maturalne itp. Przypominałam sobie jedynie treści lektur, poetów poszczególnych epok i ich filozofie. Polecam metodę, zdałam wysoko.

Co do matmy to nam w szkole polecono zbiór zadań Alicji Cewe i Haliny Nahorskiej "Matura z matematyki od 2010". Książka jest podzielona na działy, w każdym są typowo maturalne zadania - i otwarte i zamknięte, z tyłu są klucze do zamkniętych. Dobrze mi się z tego uczyło mimo tego, że za matmą nie przepadam
hm, przemyślałam sprawę i chyba rzeczywiście lepiej kupić jakieś poradniki z wypracowaniami czy charakterystykami epok, za takimi się rozejrzę .

a co do repetytorium z matmy to jeśli polecasz to przejrzę je, bo też tego przedmiotu nie trawię.
Cytat:
Napisane przez rosiek Pokaż wiadomość
a był ktoś z Was na korkach z polskiego? widzę ostatnio coraz więcej ogłoszeń i też mnie ciekawi jak to wygląda
moja koleżanka chodziła i polegało to jedynie na doszlifowaniu wypracowań .

Cytat:
Napisane przez Katalonkaaa Pokaż wiadomość
Strasznie mnie forum rozprasza, ale nie umiem nie zaglądać
Wizaż uzależnia .

Cytat:
Napisane przez Szotta Pokaż wiadomość
Ja wolę zmarnowac trochę czasu i nawet częściowo przepisać.
I o dziwo mogę nawet w tym czasie oglądać film, a większość po napisaniu umiem
mam identycznie.
Cytat:
Napisane przez Szotta Pokaż wiadomość

Dziewczyny a w ogóle to macie komputery u siebie w pokojach? Skoro uczycie się przy?
U mnie niestety jest u brata. Ech, chciałabym laptopa
ja mam laptopa i częęęsto się przy nim uczę. najlepsze jest to, że mojego brata bardzo często nie ma w domu, praktycznie traktuje go jak hotel i zostawia swojego laptopa, więc jak mój tato chce skorzystać to zna jego hasło . a mama korzysta tylko jak mnie nie ma, zagląda tylko na pudelka i takiego typu pierdółki .
Cytat:
Napisane przez natalka2 Pokaż wiadomość
- nie martwcie sie, ja nie zrobilam od poczatku wakacji nic oprocz przeczytania polowy Lalki
normalnie podniosłaś mnie na duchu, bo dzisiaj, choć sobie obiecałam to nie zajrzałam do angielskiego, bo rano sprzątałam, a później dostałam okres i obolała leżałam w łóżku.

Cytat:
Napisane przez Bziu Pokaż wiadomość
Teraz to się czuje jak jakiś głupek
Jak nie hiszpańskie to teraz karate, czy tylko ja jedna nie mam żadnych dodatkowych umiejętności i zajęć ??
sama nie jesteś . zero umiejętności i zajęć się kłania
ale niedługo to się zmieni, już się o to postaram.
__________________
bo Siatkówka to nie jest zwykły sport.
to jest uzależnienie!
Miss Dramatique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 20:18   #2869
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość
a z jedynych jakiś zajęć poza lekcyjnych to chodzę na fitness, i chciałabym po maturze zrobić kurs na instruktorkę ale muszę sobie na ten kurs zarobić bo rodzice nie dadzą mi na to kasy.
ja takze chodze na fitness lubie isc, zmeczyc sie i miec swiadomosc, ze cos zrobilam dla siebie zamiast siedzenia x godziny na wizazu w 3 klasie tez mam zamiar chodzic przynajmniej do marca
tak to nie mam zadnej pasji, zaluje
__________________

studia


Edytowane przez natalka2
Czas edycji: 2010-07-20 o 20:20
natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-20, 20:35   #2870
Happiness
Raczkowanie
 
Avatar Happiness
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 159
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

Cytat:
Napisane przez marti92 Pokaż wiadomość
Damy radę, jeszcze została kupa czasu, oby nas motywacja nie opuściła
Ja od małego marzyłam o zawodzie kardiochirurga, ale niestety mały człowieczek często przecenia swoje możliwości biologiczno-chemiczno-fizycznie XD

Hapiness, do historii najlepsze moim zdaniem jest repetytorium "Dla kandydatów na studia prawnicze, socjologiczne..." Drogie, ale cholernie warte swojej ceny
Ja do I klasy liceum chciałam iść na lekarski, nawet spędziłam rok na biol-chemie, ale jak to już napisała jedna z dziewczyn, "jak to biol-chem zmienia ludzi" Ale mnie zaciekawiłaś tym repetytorium, wyszukałam sobie w necie, jak mniej więcej ogarnę hist. to się zaopatrzę, bo wyglada to bardzo interesująco, dzięki
Happiness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 20:35   #2871
Asienia1603
Rozeznanie
 
Avatar Asienia1603
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Ostrołęka/Białystok
Wiadomości: 602
GG do Asienia1603
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość

dziewczyny które wybierają iść na budownictwo, gdzie byście chciały potem pracować? myślałam o tym kierunku jako alternatywa do logistyki.
Biuro projektowe. Chcę robić projekty budynków mieszkalnych itp. Przynajmniej na chwilę obecną. No ale ostatnio zastanawiam się coraz poważniej nad budownictwem pod kątem komunikacji. Ważne, że mam sprecyzowany plan - tylko budownictwo i żaden inny kierunek. Choćbym miała odpaść po pierwszym egzaminie, to muszę spróbować...

Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość
hmmm, właśnie mi się przypomniało, ze moja mama jest po technikum budowlanym i kiedyś pracowała na budowie muszę ją wypytać
Moja też była w budowlanym i bardzo to lubiła, ale niestety ja się pchałam na świat i zabrakło jej roku, aby skończyć szkołę. Czasami mam wyrzuty sumienia, że w ogóle się urodziłam.

Wybaczcie, ale mam ogromne zmartwienie, stąd mój nastrój. Nie życzę żadnej z Was tego, co ja mam teraz w głowie...

__________________
Asienia1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 20:37   #2872
Szotta
Zakorzenienie
 
Avatar Szotta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 11 603
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

Cytat:
Napisane przez Happiness Pokaż wiadomość
Dzielna dziewczyna, tak trzymać Poza tym kobietom zawsze będzie trudniej przebić się w zawodach uznawanych za męskie, albo takich w których nawet nieznacznie dominują. Póki się to nie zmieni, zawsze będziemy musiały być silniejsze, wkładać we wszystko dużo więcej pracy, wysiłku i wiedzy, aby zasłużyć na uznanie i szacunek.
Było jest i pewnie będzie niestety
Ale właśnie dlatego- trzeba pokazać że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Właśnie tego mi u mnie brakuje i niestety wyprawy muszą być
Na studiach zamieszkam jak najbliżej wszystkiego

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Asienia1603 Pokaż wiadomość
Wybaczcie, ale mam ogromne zmartwienie, stąd mój nastrój. Nie życzę żadnej z Was tego, co ja mam teraz w głowie...

Hej, co się dzieje?
__________________

Zwariowana, zabiegana, zakręcona
.
Szotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 20:45   #2873
Asienia1603
Rozeznanie
 
Avatar Asienia1603
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Ostrołęka/Białystok
Wiadomości: 602
GG do Asienia1603
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

Cytat:
Napisane przez Szotta Pokaż wiadomość
(...)
Hej, co się dzieje?
Na razie nie chcę o tym mówić. Nie potrafiłabym tego napisać. Do końca tygodnia wszystko się wyjaśni, mam nadzieję.
__________________
Asienia1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 20:50   #2874
Szotta
Zakorzenienie
 
Avatar Szotta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 11 603
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

Cytat:
Napisane przez Asienia1603 Pokaż wiadomość
Na razie nie chcę o tym mówić. Nie potrafiłabym tego napisać. Do końca tygodnia wszystko się wyjaśni, mam nadzieję.
Trzymaj się, wszystko będzie dobrze- zobaczysz
__________________

Zwariowana, zabiegana, zakręcona
.
Szotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 20:58   #2875
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

Cytat:
Napisane przez Asienia1603 Pokaż wiadomość
Na razie nie chcę o tym mówić. Nie potrafiłabym tego napisać. Do końca tygodnia wszystko się wyjaśni, mam nadzieję.
ułoży się
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 21:03   #2876
Szotta
Zakorzenienie
 
Avatar Szotta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 11 603
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

Rosiek jak tam a6w? Ja nigdy nie dotrwałam do końca Zbyt monotonne

Teraz nie mogąc nadwyrężać nogi robię sobie program 100 pompek
__________________

Zwariowana, zabiegana, zakręcona
.
Szotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 21:07   #2877
Asienia1603
Rozeznanie
 
Avatar Asienia1603
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Ostrołęka/Białystok
Wiadomości: 602
GG do Asienia1603
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

Cytat:
Napisane przez Szotta Pokaż wiadomość
Trzymaj się, wszystko będzie dobrze- zobaczysz
Cytat:
Napisane przez rosiek Pokaż wiadomość
ułoży się
Dziękuję, obyście miały rację. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok. A teraz nawet się dla Was uśmiechnę za to, jakie jesteście kochane.
__________________
Asienia1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 21:09   #2878
Szotta
Zakorzenienie
 
Avatar Szotta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 11 603
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

Cytat:
Napisane przez Asienia1603 Pokaż wiadomość
Dziękuję, obyście miały rację. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok. A teraz nawet się dla Was uśmiechnę za to, jakie jesteście kochane.
Zawsze trzeba być dobrej myśli.

No i my silne jesteśmy, damy sobie ze wszystkim radę, pamiętaj
__________________

Zwariowana, zabiegana, zakręcona
.
Szotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 21:11   #2879
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

Cytat:
Napisane przez Szotta Pokaż wiadomość
Rosiek jak tam a6w? Ja nigdy nie dotrwałam do końca Zbyt monotonne

Teraz nie mogąc nadwyrężać nogi robię sobie program 100 pompek
dopiero zaczynam, ale póki co spoko

o.O nie umiem robić pompek
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 21:11   #2880
Miss Dramatique
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Dramatique
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 644
GG do Miss Dramatique
Dot.: Matura 2011- jeszcze "na luzie"- wątpliwości i rozmowy

Cytat:
Napisane przez rosiek Pokaż wiadomość
a w ogóle to Wy mieszkacie w domkach czy blokach? (;
w bloku, w 2pokojowym mieszkaniu, z rodzicami i bratem. pokój niestety dzielę z bratem i nie mogę zaplanować go tak jak chcę, muszę się z nim liczyć.
ale już pod koniec zeszłego roku zapowiedział, że ma zamiar się wyprowadzić i ja tylko na to czekam

Cytat:
Napisane przez rosiek Pokaż wiadomość
uh. zawzięłam się i idę zacząć mega porządki w pokoju - czyli wyrzucam stare ciuchy, kosmetyki, notatki, zeszyty, zbędne książki; a resztę jakoś organizuję, żeby mieć wszystko w porządku. planuję to już od dwóch lat zrobić
u mnie przyjdzie na to czas przed początkiem roku .
bo jakbym uporządkowała wszystko teraz to i tak ten porządek by tygodnia nie przetrwał
Cytat:
Napisane przez Katalonkaaa Pokaż wiadomość
A ja rozwiązuję zadania z chemii nienawidzę moli :/ jak to skończę to już będzie cudownie
mamo, pamiętam jakie miałam problemy w molami
koleżanka miliard razy musiała mi wszystko tłumaczyć, aż napisałam spr. na 5 i z powrotem wszystko mi z głowy wyleciało
Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
eeej, mole są akurat fajne a w pierwszej klasie najwięcej czasu mi zajęło pojęcie kiedy jest nadmiar a kiedy niedomiar substancji za Boga Ojca nie mogłam tego ogarnąć
najgorsze w chemii są CIĄGI!!!
to w chemii są ciągi?
nie doszliśmy w szkole do tego i do dziś żyłabym w błogim przekonaniu, że ciągi to tylko w matmie są
Cytat:
Napisane przez rosiek Pokaż wiadomość
czytałyście już, że znajdzie się dla nas miejsce?
powstanie podforum edukacja
super!
Cytat:
Napisane przez rosiek Pokaż wiadomość
ułoży się
dokładnie . po każdej burzy wychodzi słońce
__________________
bo Siatkówka to nie jest zwykły sport.
to jest uzależnienie!
Miss Dramatique jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:08.