Ostatnio obejrzane filmy cz. III - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-20, 14:02   #3751
Killa Ree
Wtajemniczenie
 
Avatar Killa Ree
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 607
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez suszarka Pokaż wiadomość
Istota - nadzieje, pomimo słabych recenzji miałam. Niestety po 25 minutach filmu nadzieja na fajny obraz, ulatniała się z każdą chwilą.
Po pewnym czasie sławetna nadzieje zamieniła się w niedowierzanie jak taki głupi film można zrobić.

Tytułowa Istota miała (?) mówić o eksperymentach z ludzkim DNA, o etyce i moralności, o tym jak daleko człowiek może się posunąć przy zabawie w Boga. Niestety film nie mówił o niczym, choć to nawet za mało powiedziane. Film był absurdalny, płytki i zwyczajnie głupi. Nie wiem jak ludzie, którzy tworzyli Cuba czy Labirynt Fauna mogli popełnić taką bezdenna głupotę. Daje 1/10.
1/10?????
a co tak dużo???
fabuła = 0
gra aktorka = była jakaś?
scenariusz = eee... wymamlany, nieciekawy i jakiś taki ogólnie be
efekty specjalne = graficy komputerowi ciuteniek się wykazali = 0,5
czyli wg mnie 0,5/10
kto da mniej???

Shek4ever - dobrze że zapowiadają, że to już ostatni ... postać, jak i cała fabuła można powiedzieć z lekka są wyeksploatowane, jak napisała anemeon - to już nie Shrek, a opowieść moralizatorska, chociaż nie powiem śmieszna i dosyć pomysłowo poprowadzona efekty 3D nawet, nawet
jak dla mnie jakieś 6, może 7 /10
__________________
Listen,smile,agree,and than do whatever the fuck you were gonna do anyway!
Robert Downey Jr.


Wymianka tanecznie wakacyjna - Zapraszam


Killa Ree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 14:17   #3752
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez S aszka Pokaż wiadomość
Remember me - super film.taki dramat z zaskakującym zakończeniem.
o a ja odpadłam po pół godzinie, strasznie mnie znudziło. Dialogi były strasznie sztuczne a gra aktorska tej blondynki fatalna. no ale nie podejmuje się oceny całego filmu jak nie obejrzałam do końca.
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 15:39   #3753
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez Killa Ree Pokaż wiadomość
1/10?????
a co tak dużo???
fabuła = 0
gra aktorka = była jakaś?
scenariusz = eee... wymamlany, nieciekawy i jakiś taki ogólnie be
efekty specjalne = graficy komputerowi ciuteniek się wykazali = 0,5
czyli wg mnie 0,5/10
kto da mniej???

No masz racje, przesadziłam.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 15:41   #3754
poziomkakj
Rozeznanie
 
Avatar poziomkakj
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 736
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Chloe 5/10 Mozna ogladnac, ale nie zachwycil mnie ten film. Uwielbiam urode Amandy Seyfried i dlatego ogladnelam ten fim do konca.
poziomkakj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 16:16   #3755
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III


W doborowym towarzystwie
- nuda nuda nuda

Keith - nie zaciekawił mnie

Poznaj moich rodziców
- lekkie, przyjemne 8/10

Ślubne wojny
(Bride Wars) - sympatyczna komedia 8/10
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”

Edytowane przez cherry pie
Czas edycji: 2010-07-20 o 16:18
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 16:25   #3756
porannarosa89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 372
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

uroczystość rodzinna ( 1968 ), roy ward baker; 6/10.
o mamo! zrobiłam sobie maraton z bette davis, i ten film ( the anniversary ) był jedynym, którego nie widziałam wcześniej. nie miałam też zielonego pojęcia (poza krótkim opisem) o czym będzie traktować, jak był odebrany etc. fabuła opiera się na, hucznie obchodzonej przez (jednooką) wdowę, kolejnej rocznicy śmierci męża. z tej okazji w domostwie spotyka się z trójką swoich synów wraz z wybrankami serca ( z wyjątkiem 40-latka, który wciąż mieszka pod jej dachem i ma mały problem natury psychicznej ). matka okazuje się być wybitnie toksyczną wiedźmą, której ów synowie często mówią to wprost. w tej roli oczywiście niezrównana bette davis , trzęsłam się w pewnym momencie na jej widok i miałam ochotę wydłubać jej to drugie oko, mimo, że to komedia z założenia była . trochę żałuje, że w połowie filmu akcja wyniosła się z domu ( na chwilę, ale mimo wszystko ), bo rozluźniło to trochę ten duszny, przytłaczający klimat i wrażenie braku możliwości ucieczki od wijących się macek pani matki . ale i tak dobrze się oglądało, 2h minęły nawet nie wiem kiedy. bez fajerwerków, ale warto dla bette!
__________________
/last.fm czasem kłamie/

once a day, every day, give yourself a present
-- special agent dale cooper .
porannarosa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 19:40   #3757
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Właśnie skończyłam chwilę temu "Między piekłem a niebem" Film oglądałam po raz pierwszy dobrych parę lat temu i mało co pamiętałam. Wiedziałam tylko, że bardzo mi się podobał. Dzisiaj postanowiłam odświeżyć I nie stracił dla mnie nic ze swego uroku. Daję 8/10
__________________


Edytowane przez talkative2
Czas edycji: 2010-07-20 o 19:42
talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-20, 20:19   #3758
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Wciąż ją kocham [Dear John] - film typowy dla Sparksa i jego książek Ckliwy, spokojny, powolny, smutny, wzruszający. Amanta Seyfried pasowała do roli Savannah, mimo że bohaterka z książki była brunetką, a ona jest blondynką Ale ma łagodny tzw. "anielski" wyraz twarzy, a ta postać właśnie taka była w książce.
Zakończenie zupełnie inne, nie wiem czemu i po co je zmienili Tak jak w książce, tak na filmie wzruszył mnie wątek z chorym ojcem. Nie jedną łzę ze mnie wycisnął.
Fajna muzyka
magrest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 07:59   #3759
carissa_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 14
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

'Primer' - w skrócie - dwóch naukowców konstruuje tytułowy wynalazek i całkiem przypadkowo tworzą maszynę pozwalająca cofać się w czasie. Film jest, o dziwo, bardzo realistyczny, ale też bardzo zawiły i dość trudny w odbiorze. Musiałam go co jakiś czas przewijać, żeby wszystko zrozumieć, a i tak nie jestem pewna co do paru rzeczy Najlepsze jest to, że cały film jest praktycznie dziełem jednego człowieka, mianowicie odtwórcy jednej z głównych ról - Shane'a Carruth'a *.* Całość trwa trochę ponad godzinę, także mimo, że film jest dość skomplikowany, ogląda się go jednym tchem
__________________
You'll find relief somewhere between
the tree and it's shade.
carissa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 08:07   #3760
Killa Ree
Wtajemniczenie
 
Avatar Killa Ree
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 607
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez magrest Pokaż wiadomość
...
Zakończenie zupełnie inne, nie wiem czemu i po co je zmienili
...
A widziałyście jakikolwiek film zrobiony z książki, z dokładnością 100% ???
W najlepszym wypadku wiele pominą, a w najgorszym robią z ojca brata na przykład, dodatkowo zmieniając go z blondyna o niebieskich oczach w brązowookiego bruneta i ożywiają nieżyjącą od kilkunastu lat matkę, tylko po to, żeby ją zabić ...

tu mowa o :Miecz Prawdy - Legenda Poszukiwacza" serial na podstawie książki Terrego Goodkinda - pomijając niezgodności wspomniane powyżej, przekłamania i nieścisłości, to jest to świetnie zrobiony serial z całkiem niezłą akcją, nie najgorszymi efektami (chociaż rzadkimi) i na dodatek bardzo wciągający - tak właśnie skończyłam go oglądać i wzięłam się za książkę... dlatego wiem jakie są dokładnie oszustwa scenarzystów.
tak czy inaczej - serial można oglądnąć na SciFi Channel, moim zdaniem 8/10 - o ile ktoś lubi fantasy, jeśli nie lubi, to pewnie raptem 5/10
__________________
Listen,smile,agree,and than do whatever the fuck you were gonna do anyway!
Robert Downey Jr.


Wymianka tanecznie wakacyjna - Zapraszam



Edytowane przez Killa Ree
Czas edycji: 2010-07-21 o 08:08
Killa Ree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 10:12   #3761
HisHoney
Zakorzenienie
 
Avatar HisHoney
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 690
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Twin Peaks: Ogniu krocz za mną - nie tak dobry jak serial, ale jak się nie ma co się lubi...
__________________

'It's about how that one person makes you feel that you can't get enough, you want it, need it, can't imagine a day without it... Taking the bad with the good, because you know that's where you want to be.'


'
If a book is well written, I always find it too short.'


HisHoney jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-21, 15:43   #3762
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

SHREK FOREVER - spodziewalam się czegoś zupelnie innego. W ogole nie był dla mnie śmieszny, cięzko mi się go oglądalo w porównaniu do poprzednich częsci... po prostu się na nim nudzilam.

ISTOTA - powinnam wyśmiać osobę, która mi poleciła ten film. Zero fabuły, "pomysł" marny, "akcja" tandetna. Zgadzam się z dziewczynami wyżej, które trafnie podsumowały ten film. W trakcie seansu zastanawiałam się to co własciwie ma byc. Daję 0 punktów
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 15:50   #3763
porannarosa89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 372
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez HisHoney Pokaż wiadomość
Twin Peaks: Ogniu krocz za mną - nie tak dobry jak serial, ale jak się nie ma co się lubi...
ja jestem z tych (pośród fanów serialu), którym się ów prequel bardzo podobał. jako egzaltowana nastka napisałam nawet do pewnej gazety obronę twin peaks: fwwm,haha .najbardziej brakowało mi chyba audrey i tego specyficznego humoru, ale trzeba na film spojrzeć jako odrębną całość. poza tym muzyka = .

/edit
ah, nno i zapomniałam, że było stanowczo za mało coopera . na to się nie godzę . ale za to na chwilę się david bowie pojawia
__________________
/last.fm czasem kłamie/

once a day, every day, give yourself a present
-- special agent dale cooper .

Edytowane przez porannarosa89
Czas edycji: 2010-07-21 o 15:59
porannarosa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 17:47   #3764
suspense
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 078
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Testosteron [10/10] - nie wiem czy jest jeszcze ktoś kto go nie widział ;-) ale jeśli tak, to koniecznie musicie zobaczyć! Nie jest to kino akcji, nie jest to humor sytuacyjny, bo sytuacja w gruncie rzeczy jest dość tragiczna. Testosteron to są dwie godziny mistrzowskich dialogów. Inteligentnych, błyskotliwych i po prostu... przezabawnych. Wczoraj oglądałam ten film chyba po raz czwarty i jestem pewna ,że za jakiś czas oglądnę i po raz piąty. Dla mnie jest to cudeńko, perełka.
suspense jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 16:22   #3765
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Koszmar z ulicy Wiązów – 1/10, grupa młodzieży miewa koszmarne sny, w których nawiedza ich potworny Freddy Krueger. Skusił mnie trailer, który faktycznie był bardzo zachęcający. Co do filmu – jeden wielki BADZIEW! TŻ po 20 min zasnął, a ja bawiłam się we wróżke trafnie przepowiadając kolejne wydarzenia. Daje 1 tylko dlatego, że Freddy faktycznie miał w sobie coś strasznego no i przez jakieś 5 min. gra boski Kellan Lutz.

Kołysanka – 7,5/10, do pewnej mazurskiej wsi wprowadza się rodzina Makarewiczów. Wraz z pojawieniem się ‘nowych’ zaczynają znikać inni mieszkańcy wsi. Wreszcie coś nowego w polskim kinie bo już bokami wychodziły mi te wszystkie romantyczne komedie. Zabawny, świetni aktorzy i ten mroczny klimat. Polecam !

Truman show – 8,5/10, Truman Burbank jest gwiazdą serialu emitowanego przez 24h. Jednak bohater nie ma pojęcia o tym, że jego życie jest grą a on sam aktorem. Z każda minutą film zaskakiwał mnie coraz bardziej, a właściwie to zaskakiwał mnie reżyser tego show - wszystko tak dokładnie przygotowane, nawet najmniejsze szczegóły. Świetny film, a Jim Carrey idealnie pasował jako Truman.
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)

Edytowane przez caarolaaa
Czas edycji: 2010-07-22 o 16:24
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 16:32   #3766
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez caarolaaa Pokaż wiadomość
Koszmar z ulicy Wiązów – 1/10, grupa młodzieży miewa koszmarne sny, w których nawiedza ich potworny Freddy Krueger. Skusił mnie trailer, który faktycznie był bardzo zachęcający. Co do filmu – jeden wielki BADZIEW! TŻ po 20 min zasnął, a ja bawiłam się we wróżke trafnie przepowiadając kolejne wydarzenia. Daje 1 tylko dlatego, że Freddy faktycznie miał w sobie coś strasznego no i przez jakieś 5 min. gra boski Kellan Lutz.
Wg mnie nie było AŻ takie złe. Ale może dlatego, że na horrorach z Fredrikiem () się wychowałam, także miło zobaczyć starego Freddiego w nowej produkcji. Młoda obsada, myślę, że nie wypadli tak źle (duży plus dla Quentina za koszulkę Joy Division ). Duży plus także za podążenie do 'korzeni' całej sprawy: zwykle Freddy był biednym panem podpalonym za niewinność, a teraz można powiedzieć, ze 'dostał za swoje' (nie, ja bym go nie spaliła). Ogólnie film straszny nie był. Właściwie, to przerażająca była tylko jedna scena. Obiecałam sobie, że to będzie pierwszy horror, na którym nie zasłonię się popcornem - dotrzymałam obietnicy.
Na środę z orange - idealny. [6/10]

Cytat:
Napisane przez maconha89 Pokaż wiadomość
o a ja odpadłam po pół godzinie, strasznie mnie znudziło. Dialogi były strasznie sztuczne a gra aktorska tej blondynki fatalna. no ale nie podejmuje się oceny całego filmu jak nie obejrzałam do końca.
Podczas ostatnich 10min. w tym filmie dociera do widza więcej niż przez pierwszą godzinę. Wszystko zaczyna się składać i nawet historia z deserem, który blondynka (nie pamiętam imienia) zawsze jadła przed daniem głównym nabiera znaczenia. Przegapiłaś też piękny wątek siostry głównego bohatera, coś cudownego, naprawdę. Po tym filmie przestałam patrzeć na Pattinsona przez pryzmat zmierzchu, bo chłopak z tą historią o wampirach po prostu nie trafił sobie w cv (tzn. trafił finansowo i zdobył popularność, ale aktorsko go to zgnębiło).
Jak kiedyś będzie Ci się bardzo nudzić, to spróbuj wytrwać jeszcze godzinę, a wystawisz wysoką ocenę. Ja daję 9/10.
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155

Edytowane przez kas!a
Czas edycji: 2010-07-22 o 16:38
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 18:50   #3767
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

shutter Island- dłuugi, ale wciągający film. Bardzo dobra gra Di Caprio.
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 20:02   #3768
czekoladowe szczescie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 228
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

remember me - prześwietny film. cała historia, na prawde wciąga dopiero po godzinie filmu. 9/10

koszmar z ulicy wiązów - mnie film bardzo się spodobał. oglądając pierwszą wersję tego filmu miałam wrażenie, że usypiam po 15 minutach. tak nudne. ale jednak efekty specjalne, dźwięki etc. robią swoje. mnie film na prawdę się podobał. wzbogacili historię. samo zakończenie - mistrz. 10/10
__________________

kocham bardziej niż wczoraj,
mniej niż jutro.

czekoladowe szczescie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 23:30   #3769
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Ondine- właśnie skończyłam oglądać więc recenzja na świeżo bardzo pozytywnie się zaskoczyłam. podeszłam do filmu sceptycznie a okazał się naprawdę dobry.
Film jest utrzymany w magicznej, bajkowej konwencji. Akcja rozwija się powoli, na początku jest spokojnie, lirycznie i pięknie(widoki i muzyka). Potem sprawy się troszkę komplikują i ta środkowo końcowa cześć mniej mi się podobała. Ale za to zakończenie mnie totalnie zaskoczyło(pozytywnie)
Jakby wysłuchać streszczenia historii to film wydałby się naiwny a nawet głupawy ale ma w sobie to coś co go wyróżnia i sprawia, ze naprawdę miło się go ogląda i poddaje się temu magicznemu nastrojowi.
Alicja piękna i urocza Za Colinem nigdy nie przepadałam w tym filmie udało mu się stworzyć naprawdę interesującą i wiarygodną postać.
Polecam choć zdaje sobie sprawę, że to nie arcydzieło to uważam, że film zasługuje na uwagę bo pomimo prostego pomysłu wyróżnia się na tle większości współczesnych produkcji. i mnie zauroczył 8,5/10

---------- Dopisano o 00:30 ---------- Poprzedni post napisano o 00:26 ----------

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość


Podczas ostatnich 10min. w tym filmie dociera do widza więcej niż przez pierwszą godzinę. Wszystko zaczyna się składać i nawet historia z deserem, który blondynka (nie pamiętam imienia) zawsze jadła przed daniem głównym nabiera znaczenia. Przegapiłaś też piękny wątek siostry głównego bohatera, coś cudownego, naprawdę. Po tym filmie przestałam patrzeć na Pattinsona przez pryzmat zmierzchu, bo chłopak z tą historią o wampirach po prostu nie trafił sobie w cv (tzn. trafił finansowo i zdobył popularność, ale aktorsko go to zgnębiło).
Jak kiedyś będzie Ci się bardzo nudzić, to spróbuj wytrwać jeszcze godzinę, a wystawisz wysoką ocenę. Ja daję 9/10.
kurcze to niepotrzebnie odpadłam. może kiedys dokończę

Edytowane przez 201803300917
Czas edycji: 2010-07-22 o 23:33
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-23, 11:50   #3770
joanna975
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 260
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Byłam na "Shreku forever", nie robi już takiej furory, liczyłam na więcej
joanna975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 12:56   #3771
HisHoney
Zakorzenienie
 
Avatar HisHoney
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 690
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez Killa Ree Pokaż wiadomość
1/10?????
a co tak dużo???
fabuła = 0
gra aktorka = była jakaś?
scenariusz = eee... wymamlany, nieciekawy i jakiś taki ogólnie be
efekty specjalne = graficy komputerowi ciuteniek się wykazali = 0,5
czyli wg mnie 0,5/10
kto da mniej???
Ojej, az tak? To slabiutki naprawdę musi być ten film!
__________________

'It's about how that one person makes you feel that you can't get enough, you want it, need it, can't imagine a day without it... Taking the bad with the good, because you know that's where you want to be.'


'
If a book is well written, I always find it too short.'


HisHoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 13:08   #3772
cosmos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 57
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
shutter Island- dłuugi, ale wciągający film. Bardzo dobra gra Di Caprio.
Rzeczywiście film wciągający, chociaż trochę przewidywalny.
cosmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 15:13   #3773
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

"Księżniczki" (Las Princesas) - daję 8/10. Świetny film o pieknej przyjaźni rozgrywającej się w półświatku. Opowiada o najstarszym zawodzie świata, ale bez powielania schematów, zbędnych wulgaryzmów i bylejakości, jak to było w np. w Galeriankach. Nie będę więcej zdradzała, ale kto zdecyduje się obejrzeć nie będzie żałował. Uwaga, film bardzo wciąga, ja w ciągu dwóch godzin nie oderwałam się nawet na parę sekund. Dostępny na iplex.pl.
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 15:45   #3774
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
"Księżniczki" (Las Princesas) - daję 8/10. Świetny film o pieknej przyjaźni rozgrywającej się w półświatku. Opowiada o najstarszym zawodzie świata, ale bez powielania schematów, zbędnych wulgaryzmów i bylejakości, jak to było w np. w Galeriankach. Nie będę więcej zdradzała, ale kto zdecyduje się obejrzeć nie będzie żałował. Uwaga, film bardzo wciąga, ja w ciągu dwóch godzin nie oderwałam się nawet na parę sekund. Dostępny na iplex.pl.
też oglądałam i mnie bardzo poruszył zresztą chyba go nawet tu zrecenzowałam.
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 20:40   #3775
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Oświadczyny po irlandzku - lekko przynudnawy, mało śmieszny, historia nad wyraz naciągana. Na plus pięknie pokazana Irlandia (charakterystyczne kamienne płoty, klify, zielone wzgórza, irlandzkie puby i irlandzkie piwo Gingers ). Fajnie oglądało się miejsca, w których się było - poczułam TEN klimat Tylko za mało Irlandzkiej muzyki.
magrest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 22:50   #3776
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez maconha89 Pokaż wiadomość
też oglądałam i mnie bardzo poruszył zresztą chyba go nawet tu zrecenzowałam.
O proszę, a myślała, że jako pierwsza tutaj odkryłam tę perełkę
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 02:21   #3777
Zakochanaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Zakochanaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 703
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Prawo ciążenia - świetna komedia, miło sie ogląda. 9/10
__________________


Zakochanaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 15:42   #3778
Kropkaa
Rozeznanie
 
Avatar Kropkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 971
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

After life .Polecam
__________________
"Pokochać to największe ryzyko ze wszystkich, to oddanie swojej przyszłości i swojego szczęścia w ręce drugiego człowieka, to zaufanie bez reszty, to odsłonięcie swoich słabości..."


Zapuszczam paznokcie dzień:2
Kropkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 16:33   #3779
Zaspiewana
Raczkowanie
 
Avatar Zaspiewana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 93
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Zakochany Paryż - 20 krótkich filmików różnych wybitnych reżyserów z całego świata. 20 dzielnic Paryża. Historie różnych aspektów miłości. Może zbyt psychologiczny, ale mi się bardzo podobał
__________________
Dos gardenias para ti...
Te quiero, te adoro, mi vida
Zaspiewana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 18:53   #3780
black_prinsess
Zakorzenienie
 
Avatar black_prinsess
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mordor
Wiadomości: 3 340
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Capote- okres z zycia Trumana Capote, kiedy podjal sie napisania ksiazki o brutalnym morderstwie, ktorego dokonalo dwoch mezczyzn z marginesu spolecznego. Wspaniala gra Philipa Seymoura Hoffmana. Polecam! 10/10

Little Ashes - epizody z zycia Salvadora Dali oraz Federica Garcii Lorki, od ich pierwszego poznania az do rozstrzelania Garcii na polecie nie Gen. Franco. Film jest naprawde swietny, ale bylo by jeszcze lepiej gdyby Salvadora zagral inny aktor niz ten pacan Pattinson.... 9/10

The Last Station- Filmowa biografia wielkiego rosyjskiego pisarza Lwa Tołstoja, ja dla mnie to Miodzio 10/10

Oszukana- nie wyobrazam sobie innej aktorki w roli zdesperowanej matki, Brawo Angelina J. , film wciaga 2godz szybko mijaja 9/10

The Crazies- zasnelam w polowie filmu, nuda nuda nuda
__________________
http://blacqueem.blogspot.com/ -



Don't ever give up your Dreams!
black_prinsess jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:28.