Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-22, 09:10   #91
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

Ja mam 21 lat obecnie:P jak bede wychodzić za mąż to bede miec 23 mam nadzieje ze mnie stąd nie wykopiecie:P Także 4,5 roku jestem z moim TŻ. A co do tego, że jestem zakochana... hehe no mam co jakiś czas takie fazy ze sie w nim zakochuje od nowa i to jest znowu ten moment przedwczoraj leżałam na łóżku, myslalam o nim jak go kocham i az lzy mi polecialy ze szczescia ja to nienormlana jestem chwilami I w ogole to zdenerwowalam sie wczoraj. Bo bylam w pracy nio i ze nic nie bylo do roboty to zaczelam robic wstępną liste osob. I szedl ziec szefa i pyta sie mnie co ja tam tak pisze. No to mowie ze liste osob na wesele. A ten w brecht, GDZIE SIĘ PANI TAK ŚPIESZY??!! Mowie mam cie gdzies. No i pozniej pomagalam jemu i takiemu koledze kelnerowi krzesla nosic. I ten ziec szefa z taka ironią mowi tak "MARCINEK SPRZEDAM CI NIUSA!! KOLEZANKA ZA MĄŻ WYCHODZI!!" A Marcin na to WIEM, ZA DWA LATA I 1,5 MIESIĄCA. A tamten to myslal ze juz jakos na momencie. I brechtal sie caly dzien ze przez ten czas to bede miala jeszcze 5 chlopaków. LOL!!Nie ma to jak miłe życzenia a jeszcze apropo życzeń w ogole to mam na imie magda i mam dzisiaj imieniny. I siedze wczoraj w tej robocie i podchodzi do mnie wlasnie kelner i kucharka i zaczynaja mi zyczenia skladac i prezent w reke wkladac a ja ALE Z JAKIEJ OKAZJI? centralnie zapomnialam!! i dostałam śliczny komplecik kolczyki + zawieszka do łańcuszka będzie pięknie pasować do sukni slubnej
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 09:11   #92
Niunia2011
Zakorzenienie
 
Avatar Niunia2011
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 4 219
Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

Cytat:
Napisane przez dalenka8 Pokaż wiadomość
Mój ciekawski TŻ oczywiście znalazł w historii . Najlepsze, że jak mu chciałam różne sukienki pokazywać przed wyborem, to go to mało interesowało. Ale jak już wiedział, że wybrałam, to sobie wyszukał. Eh, chłopy ! Moja też tak nie ma uroku na zdjęciu :P. Zresztą nie widać dołu. I na pewno ładniej suknie wyglądają na nas !
No co do tego to nie ma wątpliwości Moją jeszcze trzeba do mnie dopasować bo za duża jest ale tak na przymiarkach to sama nie mogłam się napatrzeć
__________________
Niunia2011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 09:12   #93
mijjenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 4 244
Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

dalenka cieszę się,że jesteś wyrozumiała,Twoje słowa nie zawierają żadnego negatywnego wydźwięku.Niektórzy uważają,że 'wyrazili tylko swoje zdanie' a idzie wyczuć ironię i nieprzyjemne emocje.

Powiedzmy sobie szczerze:każdy człowiek jest inny. Tyle

Niunia ja nie wiem czy zdecydowałabym się kupić rok wcześniej suknie. Dlaczego już się w takową zaopatrzyłaś? nie obawiasz się,ze spodoba Ci się inna,że z tą się coś stanie itp?
__________________

To konto nie istnieje.
mijjenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 09:13   #94
Niunia2011
Zakorzenienie
 
Avatar Niunia2011
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 4 219
Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
Ja mam 21 lat obecnie:P jak bede wychodzić za mąż to bede miec 23 mam nadzieje ze mnie stąd nie wykopiecie:P Także 4,5 roku jestem z moim TŻ. A co do tego, że jestem zakochana... hehe no mam co jakiś czas takie fazy ze sie w nim zakochuje od nowa i to jest znowu ten moment przedwczoraj leżałam na łóżku, myslalam o nim jak go kocham i az lzy mi polecialy ze szczescia ja to nienormlana jestem chwilami I w ogole to zdenerwowalam sie wczoraj. Bo bylam w pracy nio i ze nic nie bylo do roboty to zaczelam robic wstępną liste osob. I szedl ziec szefa i pyta sie mnie co ja tam tak pisze. No to mowie ze liste osob na wesele. A ten w brecht, GDZIE SIĘ PANI TAK ŚPIESZY??!! Mowie mam cie gdzies. No i pozniej pomagalam jemu i takiemu koledze kelnerowi krzesla nosic. I ten ziec szefa z taka ironią mowi tak "MARCINEK SPRZEDAM CI NIUSA!! KOLEZANKA ZA MĄŻ WYCHODZI!!" A Marcin na to WIEM, ZA DWA LATA I 1,5 MIESIĄCA. A tamten to myslal ze juz jakos na momencie. I brechtal sie caly dzien ze przez ten czas to bede miala jeszcze 5 chlopaków. LOL!!Nie ma to jak miłe życzenia a jeszcze apropo życzeń w ogole to mam na imie magda i mam dzisiaj imieniny. I siedze wczoraj w tej robocie i podchodzi do mnie wlasnie kelner i kucharka i zaczynaja mi zyczenia skladac i prezent w reke wkladac a ja ALE Z JAKIEJ OKAZJI? centralnie zapomnialam!! i dostałam śliczny komplecik kolczyki + zawieszka do łańcuszka będzie pięknie pasować do sukni slubnej
Oooo... No to wszystkiego najlepszego i życia w szczęściu z Twoim TŻ-em
Ludzie są wścibscy, mieszkam w małej miejscowości i wiem coś o tym. Już z 5 razy byłam w ciąży heheh
__________________
Niunia2011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 09:15   #95
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

Dzięki Niunia2011 a jeszcze dobre, bo pozniej gadalam z Marcinkiem i mowi ze mogl powiedziec WIEM PANIE RAFALE BO TEZ BEDE BRAL W TYM UDZIAŁ ciekawe jak szybko by poszlo po hotelu ze hajtam sie z Marcinem
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 09:17   #96
Niunia2011
Zakorzenienie
 
Avatar Niunia2011
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 4 219
Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

Cytat:
Napisane przez mijjenka Pokaż wiadomość
dalenka cieszę się,że jesteś wyrozumiała,Twoje słowa nie zawierają żadnego negatywnego wydźwięku.Niektórzy uważają,że 'wyrazili tylko swoje zdanie' a idzie wyczuć ironię i nieprzyjemne emocje.

Powiedzmy sobie szczerze:każdy człowiek jest inny. Tyle

Niunia ja nie wiem czy zdecydowałabym się kupić rok wcześniej suknie. Dlaczego już się w takową zaopatrzyłaś? nie obawiasz się,ze spodoba Ci się inna,że z tą się coś stanie itp?
Nie mam się czego bać, ponieważ za mąż na pewno wyjdę i to wtedy właśnie co jest zaplanowane i za tego jedynego, którego teraz mam
A suknię dawno już wiedziałam jaką chcę, tylko ciężko mi było znaleźć... Aż tu nagle... Spadła mi z nieba prawie (w internecie wypatrzyłam), znalazłam w salonie, przymierzyłam i kupiłam

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
Dzięki Niunia2011 a jeszcze dobre, bo pozniej gadalam z Marcinkiem i mowi ze mogl powiedziec WIEM PANIE RAFALE BO TEZ BEDE BRAL W TYM UDZIAŁ ciekawe jak szybko by poszlo po hotelu ze hajtam sie z Marcinem
Mówię Ci, ludzie to ludzie. To co mówią trzeba jednym uchem wpuszczać drugim wypuszczać. A szczególnie to się tyczy tych w najbliższym otoczeniu
__________________
Niunia2011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 09:18   #97
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

ja też już wiem jaką chcę suknie:P o taką!
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-22, 09:20   #98
mijjenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 4 244
Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

Niunia w to,że za mąż wyjdziemy nie mam wątpliwości napisałam,czy nie masz wątpliwości,że spodoba Ci się INNA suknia,nie mylić INNY (facet)
Ja też mam upatrzone 3 piękne suknie,miałabym problem wybrać teraz tę jedyną... zmienna jestem i co chwile podoba mi się inna suknia,buty itp


a dodasz zdjęcie sukni?
zazdroszczę ciotki krawcowej, dobrze mieć znajomości w tej branży!!
__________________

To konto nie istnieje.

Edytowane przez mijjenka
Czas edycji: 2010-07-22 o 09:22
mijjenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 09:21   #99
Niunia2011
Zakorzenienie
 
Avatar Niunia2011
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 4 219
Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
ja też już wiem jaką chcę suknie:P o taką!
No śliczna.... Ja jak już wspominałam muszę się do Miśka dostosować, ale zadowolona jestem z wyboru i to bardzo
A co do przeróbek itd. związanych z suknią, to od czego ma się ciotkę krawcową A oto i ona
__________________

Edytowane przez Niunia2011
Czas edycji: 2010-07-22 o 09:25
Niunia2011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 09:31   #100
Niunia2011
Zakorzenienie
 
Avatar Niunia2011
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 4 219
Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

Cytat:
Napisane przez mijjenka Pokaż wiadomość
Niunia w to,że za mąż wyjdziemy nie mam wątpliwości napisałam,czy nie masz wątpliwości,że spodoba Ci się INNA suknia,nie mylić INNY (facet)
Ja też mam upatrzone 3 piękne suknie,miałabym problem wybrać teraz tę jedyną... zmienna jestem i co chwile podoba mi się inna suknia,buty itp


a dodasz zdjęcie sukni?
zazdroszczę ciotki krawcowej, dobrze mieć znajomości w tej branży!!
Była przerażona, stwierdziła, że nie będzie umiała mi poprawić, ale pojechała ze mną do salonu wątpliwości rozwiane

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Lecę, ale nie długo przylecę, myślę, że max. za jakieś 2 godziny
__________________
Niunia2011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 09:42   #101
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

Cytat:
Napisane przez Niunia2011 Pokaż wiadomość
No śliczna.... Ja jak już wspominałam muszę się do Miśka dostosować, ale zadowolona jestem z wyboru i to bardzo
A co do przeróbek itd. związanych z suknią, to od czego ma się ciotkę krawcową A oto i ona
Twoja też piękna ale do takiej to trzeba miec figurkę modelki
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-22, 10:05   #102
dalenka8
Zakorzenienie
 
Avatar dalenka8
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 319
Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

Cytat:
Napisane przez Niunia2011 Pokaż wiadomość
No to nie złe z Was koleżeństwo było... My się poznaliśmy w lipcu 2006, na imprezie u mojej siostry ciotecznej, a że Misiek jest bratem jej faceta to tak się zaczęło... Po trochu, po malutku, zaczeliśmy się spotykać ,ale jako przyjaciele oczywiście. W końcu nie wytrzymałam, powiedziałam, że go kocham, a on.... OLAŁ MNIE! Powiedział, że chce tylko przyjaźni więc co miałam zrobić?! Zgodziłam się. A później to już on się podlizywał i w końcu 6 grudnia przyznał, że też mnie kocha Teraz twierdzi, że dobrze, że ja zrobiłam pierwszy krok, bo tak t nie wie kiedy by się odważył
Chamstwo :P!

Cytat:
Napisane przez mijjenka Pokaż wiadomość
Niunia mój Tż tak samo, nie odważyłby się zrobić pierwszego kroku,to ja jako głupia 13 latka latałam za nim,miałam wrażenie,że mnie olewał,ale się wstydził! Hah zaimponował mi wtedy tym,że był inny,nie taki dziecinny jak jego kumple
spotkaliśmy się tak twarzą w twarz 5 listopada 2005 roku,a 7 listopada 2005 byliśmy już razem latałam jak głupia za nim przez 2 miesiące od 7 września 2005 ale pamięć!
Czyli miłość od pierwszego wejrzenia !

Cytat:
Napisane przez Niunia2011 Pokaż wiadomość


Słuchajcie, a co z bielizną ślubną? Jaką wybieracie lub macie zamiar? Ja mam suknię z częściowo odkrytymi plecami więc chyba kupię, taki samonośny silikonowy biustonosz, tylko nie wiem czy wygodny będzie. No i mam w planach pas do pończoch i zwykłe pończochy, zawsze to będzie ładniej wyglądać jak się suknie zrzuci hihi
Ja myślę albo o tym silikonowym staniku, albo o bardotce. A pończochy chyba z pasem .

Cytat:
Napisane przez mijjenka Pokaż wiadomość
Niunia w to,że za mąż wyjdziemy nie mam wątpliwości napisałam,czy nie masz wątpliwości,że spodoba Ci się INNA suknia,nie mylić INNY (facet)
Ja też mam upatrzone 3 piękne suknie,miałabym problem wybrać teraz tę jedyną... zmienna jestem i co chwile podoba mi się inna suknia,buty itp
Ja też tak miałam, ale pojechałam z mamą do salonu sukien, bo była wyprzedaż. Przymierzyłam chyba 6, czy 7. Dwie z nich były najlepsze. Ale jak przymierzałam obie drugi raz, to już wiedziałam, która z nich jest moja !

Tak z Wami gadam, że aż mi się komputer przegrzał . Ale jak mnie tu nie było, to przynajmniej zdążyłam umyć włosy i wymienić kocią kuwetę :P.
dalenka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 10:08   #103
dalenka8
Zakorzenienie
 
Avatar dalenka8
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 319
Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

A to moja suknia . Zdjęcie nie oddaje jej uroku i niestety nie widać dołu :/...
dalenka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 10:14   #104
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

wszystkie bedziemy jak ksiezniczki
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 10:34   #105
dalenka8
Zakorzenienie
 
Avatar dalenka8
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 319
Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
wszystkie bedziemy jak ksiezniczki


Też tak sądzę ! Będziemy młode, piękne i szczęśliwe zakochane ! Już nie mogę się doczekać ... A to jeszcze 380 dni, eh! No, ale kiedy się zaręczyliśmy, a było to DOKŁADNIE 7 miesięcy temu (sasasaasasaaaa) to ślub miał być za półtora roku ponad... Jak to szybko minęło! A wczoraj byliśmy w tej restauracji, w której M. mi się oświadczył . Może w ogóle opowiecie o swoich zaręczynach? Nasze były dla mnie całkowitym zaskoczeniem . Pomijając cały wstęp, czyli, że TŻ zaplanował wszystko tak (łącznie ze swoim przyjazdem, bo wtedy byliśmy w 2 innych miastach), że o niczym nie wiedziałam, było mniej więcej tak: po zamówieniu przez M. rachunku (to było hasło dla pani kelnerki, którą to wciągnął ), kelnerka podeszła do naszego stolika. Kątem oka zauważyłam, że coś niesie. Pierwsze moje wrażenie "przecież dziś nie ma walentynek, więc co to za okazja? . Postawiła przede mną talerzyk. A na nim: mała róża, świeczka w kształcie serduszka i... otwarte pudełko z pierścionkiem. Zanim padło pytanie, zdążyłam sto razy powiedzieć "oszalałeś..." i mało nie zemdlałam z wrażenia. Podobno miałam przerażoną minę . Pewnie dlatego, że nie za bardzo wiedziałam, co się dzieje i czy przypadkiem nie śnię . Ale oczywiście się zgodziłam i byłam przeszczęśliwa ;D. Kooonieeeec :P. Hm. Albo dopiero początek- naszego wspólnego życia jako narzeczństwa .
dalenka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 10:49   #106
Kohnelia20
Zakorzenienie
 
Avatar Kohnelia20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 499
Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

hej kobitki dołączam się do was mam 20 lat z tż jestem już 4 w tym 2 razem mieszkamy bardzo się ciesze ze razem mieszkamy i nigdy bym nie wyszła chyba za faceta z którym nie zamieszkam musze wiedzieć na czym stoje nie lubie potem przykrych niespodzianek i wielkiego rozczarowania "a miało być tak pięknie" ślub planujemy na przyszły rok sierpien, wrzesien.... tż mi się jeszcze nie oświadczył bo podchodzimy do tego że zaręczyny mają coś zmienić a nie tylko żeby mieć ten pierścionek i z chwilą zaręczyn chcemy już wszystko przygotowywać do tego dnia pozdrawiam
Kohnelia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 11:06   #107
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

ja też jeszcze zaręczyn nie miałam.. ale TŻ obiecał, że jak kupimy już samochód to pierwsze co kupi to pierscionek. Szkoda tylko ze to tak wyszlo bez zaskoczenia... Chyba ze jednak cos wymysli.
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 11:20   #108
mijjenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 4 244
Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

Piękne suknie macie
dalenka no jak widać miłość od pierwszego wejrzenia istnieje fajne zaręczyny
ja też kombinuję,choć jeszcze dużo czasu,jaki stanik do sukni.Musi być przede wszystkim wygodny i się nie obsuwać. No w noc poślubną to trzeba się przebrac w coś specjalnego

moje zaręczyny były 12 lutego br.
po godzinie 15 ktoś zadzwonił do drzwi i uciekł,była tam zostawiona róża na wycieraczce z kopertą (zaproszenie,bym była gotowa o 16:30)Tż się spóźnił,potem się okazało,że zakopał się autem w śniegu,gdy szykował okoliczności haa No i Tż stwierdził,że jedziemy na sanki. Dojechaliśmy na miejsce gdzie jest przystanek,na którym pierwszy raz się spotkaliśmy twarzą w twarz(teraz jest on na odludziu,bo w tamtym miejscu jest nowy). Zawiózł mnie sankami na ten przystanek opuszczony,potem wziął na ręce i zaniósł. Wręczył mi 13 róż (to taka nasza liczba) i uklęknął. Chciało mi się płakać,ale powstrzymałam się. Sama się sobie dziwię,że się nie rozpłakałam! Wręczył mi go na palec i skoczyłam na niego,pocałowałam i potem staliśmy tacy przytuleni. KONIEC!
__________________

To konto nie istnieje.

Edytowane przez mijjenka
Czas edycji: 2010-07-22 o 11:22
mijjenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 11:25   #109
Kohnelia20
Zakorzenienie
 
Avatar Kohnelia20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 499
Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

mijjenka piękne zaręczyny a tak bez obrazy to czy w tym wieku byłaś gotowa na zaręczyny i ślub? dla mnie troszeczke dziwne że taka młoda dziewczyna w tym wieku się zaręcza coż ja w tym wieku mieszkałam już z tż ale myslałam bardziej o nauce o studiach o pracy i imprezach niz zareczynach i ślubie nawet mi do głowy by nie przyszło się zaręczać bo chyba trosze nieodpowiedzialnie bez pracy swojego mieszkania... no ale podziwiam i życze wszystkiego dobrego
Kohnelia20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-22, 11:35   #110
mijjenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 4 244
Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

Cytat:
Napisane przez Kohnelia20 Pokaż wiadomość
mijjenka piękne zaręczyny a tak bez obrazy to czy w tym wieku byłaś gotowa na zaręczyny i ślub? dla mnie troszeczke dziwne że taka młoda dziewczyna w tym wieku się zaręcza coż ja w tym wieku mieszkałam już z tż ale myslałam bardziej o nauce o studiach o pracy i imprezach niz zareczynach i ślubie nawet mi do głowy by nie przyszło się zaręczać bo chyba trosze nieodpowiedzialnie bez pracy swojego mieszkania... no ale podziwiam i życze wszystkiego dobrego
Jasne,że gotowa. Okoliczności mojego dzieciństwa itp. tak mnie przeszkoliły,że dojrzeć musiałam dużo wcześniej. Zająć się domem,bratem,który jest starszy,ale sobie nie potrafi poradzić. Myślę o nauce,studiach,pracy,co do tego ma ślub? Czy mężatki nie pracują i się nie uczą? Nie rozumiem tego. I jest to odpowiedzialne,bo rodzice Tżta mają duży dom,zrobią osobne wejście,więc możę nawet większe 'mieszkanie' będziemy mieć niż niektóre 'odpowiedzialne'(bo mają swoje mieszkanie)małżeństwa. (3 pokoje,łazienka,jadalnia, kuchnia,wielki balkon)
__________________

To konto nie istnieje.
mijjenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 11:41   #111
Kohnelia20
Zakorzenienie
 
Avatar Kohnelia20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 499
Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

kochana pewnie że ucza się i pracuja ale chodzilo mi jak bylo w moim przypadku jakie mialam myslenie w tym wieku mój tż tez jak ty musial szybko dorosnąć bo zmarli jego rodzice i zostal sam z mlodszym rodzenstwem
Kohnelia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 11:45   #112
mijjenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 4 244
Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

Cytat:
Napisane przez Kohnelia20 Pokaż wiadomość
kochana pewnie że ucza się i pracuja ale chodzilo mi jak bylo w moim przypadku jakie mialam myslenie w tym wieku mój tż tez jak ty musial szybko dorosnąć bo zmarli jego rodzice i zostal sam z mlodszym rodzenstwem

Jakie miałaś myślenie? Mieszkałaś już z Tżtem,wiec chyba odpowiedzialna byłaś,co? taki krok wymaga dorosłości. Przykro mi z powodu Twojego Tżta, nie lubię takich rzeczy czytać,bo od razu chce mi się płakać.
__________________

To konto nie istnieje.
mijjenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 12:05   #113
Niunia2011
Zakorzenienie
 
Avatar Niunia2011
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 4 219
Thumbs up Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

Wróciłam ja NA trochę, ale później znowu się zjawię
Przeżyłam szok. Poszłam kupić papier czerpany na zaproszenia i:
- przeraziła mnie jego cena w sklepie (2,5 za sztukę)
- szukałam drukarni, znalazłam, ale wydruk kosztuje 2zł!
Ludzie powariowali...
Nie wiem teraz co zrobić, przecież nie będę płacić po 5 zł za zaproszenie...
A i jeszcze mi nie wydrukował, bo stwierdził, że mam mieć w Corelu zapisane. I jak nic nie wiedziałam tak i nie wiem...

Co do figury modelki w przypadku mojej sukni, to mi moim zdaniem daleko, chociaż nie którzy twierdzą inaczej hehehe

A co do zaręczyn, no to prawie rok minął... A było to tak:
Non stop gadałam i pytałam mojego Miśka kiedy te zaręczyny, ale się zaparł, że to ma byc niespodzianka. W zeszłym roku w wakacje pojechaliśmy we dwoje w góry. Pierwszego dnia wieczorem, byliśmy tak zmęczeni, że nam się nie chciało nigdzie iść i zostaliśmy w pokoju. Powiedział, że zaraz wróci bo musi pość przynieść coś tam z samochodu bo zapomniał. Przyszedł, schował się do łazienki, wyszedł z torebeczką Trimph, dostałam bieliznę oczywiście Jeszcze jej dobrze nie zobaczyłam, a on wyciągnął zza siebie pudełeczko, na kolanko (jak przystało) i zapytał, czy zechcę zostać jego żoną, no więc ja bez wahania, jak wtedy gdy mnie pytał, czy chcę z nim być, odparłam, że oczywiście. No i potem łzy szczęścia, wiadomo jak to jest... Ale cudnie i niespodziankowo było
__________________
Niunia2011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 12:18   #114
hania207
Zakorzenienie
 
Avatar hania207
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6 465
Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat



Cytat:
Napisane przez Niunia2011 Pokaż wiadomość


Mi osobiście wydaje się, że nie, ale to pewnie wynika z mojej przesądności, że palce i pieta powinny być zakryte, ale oczywiście nikt nie powiedział, że jak założysz takie buty, to będziesz nieszczęśliwa w małżeństwie. Mnie Mamuśka by chyba z domu w odkrytych butach nie wypuściła do ślubu ( ona to jest dopiero przesądna...)
mnie tez ,a ciotki ile by miały gadania dlatego kupilam pełne

Cytat:
Napisane przez dalenka8 Pokaż wiadomość
A to moja suknia . Zdjęcie nie oddaje jej uroku i niestety nie widać dołu :/...
szkoda ze teog dołu nie widac..

Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
wszystkie bedziemy jak ksiezniczki


niunia papier to chyba najtaniej na allegro zamówic
__________________





hania207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 12:21   #115
Niunia2011
Zakorzenienie
 
Avatar Niunia2011
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 4 219
Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

HANIA
niunia papier to chyba najtaniej na allegro zamówić

NO wiem,na allegro 1.22 , ale sam wydruk ile kosztuje. Masakra. Nie wiem co robić. Chyba trzeba szukać nowych zaproszeń...
__________________

Edytowane przez Niunia2011
Czas edycji: 2010-07-22 o 12:25
Niunia2011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 12:28   #116
hania207
Zakorzenienie
 
Avatar hania207
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6 465
Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

mi sie podobaja takie

http://moda.allegro.pl/item115051166...nalizacja.html

http://moda.allegro.pl/item115515751...ne_expres.html

i sa takie tanie że chyba nie opłaca sie robic samemu...

za niedługo chyba kupimy , bo zostało nam juz niecałe 11 miesięcy
__________________





hania207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 12:35   #117
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

Cytat:
Napisane przez Niunia2011 Pokaż wiadomość
Samochód suuuupppperrr!!! Też chcieliśmy coś w takim stylu, ale niestety ceny są po prostu przerażające.... Chyba się zdecydujemy na:
Niunia, nie wiem jakie ceny są dla Ciebie wysokie, ale właściciel mojego lokalu weselnego udostępnia tego Austina za 500zł, w okolicach Świdnik - Lublin. Więc skoro jesteś z lubelskiego, to pewnie byłaby szansa za tyle go wynająć.
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 13:00   #118
dalenka8
Zakorzenienie
 
Avatar dalenka8
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 319
Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

Cytat:
Napisane przez mijjenka Pokaż wiadomość
moje zaręczyny były 12 lutego br.
po godzinie 15 ktoś zadzwonił do drzwi i uciekł,była tam zostawiona róża na wycieraczce z kopertą (zaproszenie,bym była gotowa o 16:30)Tż się spóźnił,potem się okazało,że zakopał się autem w śniegu,gdy szykował okoliczności haa No i Tż stwierdził,że jedziemy na sanki. Dojechaliśmy na miejsce gdzie jest przystanek,na którym pierwszy raz się spotkaliśmy twarzą w twarz(teraz jest on na odludziu,bo w tamtym miejscu jest nowy). Zawiózł mnie sankami na ten przystanek opuszczony,potem wziął na ręce i zaniósł. Wręczył mi 13 róż (to taka nasza liczba) i uklęknął. Chciało mi się płakać,ale powstrzymałam się. Sama się sobie dziwię,że się nie rozpłakałam! Wręczył mi go na palec i skoczyłam na niego,pocałowałam i potem staliśmy tacy przytuleni. KONIEC!
Cudownie!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Niunia2011 Pokaż wiadomość
Wróciłam ja NA trochę, ale później znowu się zjawię
Przeżyłam szok. Poszłam kupić papier czerpany na zaproszenia i:
- przeraziła mnie jego cena w sklepie (2,5 za sztukę)
- szukałam drukarni, znalazłam, ale wydruk kosztuje 2zł!
Ludzie powariowali...
Nie wiem teraz co zrobić, przecież nie będę płacić po 5 zł za zaproszenie...
A i jeszcze mi nie wydrukował, bo stwierdził, że mam mieć w Corelu zapisane. I jak nic nie wiedziałam tak i nie wiem...

Co do figury modelki w przypadku mojej sukni, to mi moim zdaniem daleko, chociaż nie którzy twierdzą inaczej hehehe

A co do zaręczyn, no to prawie rok minął... A było to tak:
Non stop gadałam i pytałam mojego Miśka kiedy te zaręczyny, ale się zaparł, że to ma byc niespodzianka. W zeszłym roku w wakacje pojechaliśmy we dwoje w góry. Pierwszego dnia wieczorem, byliśmy tak zmęczeni, że nam się nie chciało nigdzie iść i zostaliśmy w pokoju. Powiedział, że zaraz wróci bo musi pość przynieść coś tam z samochodu bo zapomniał. Przyszedł, schował się do łazienki, wyszedł z torebeczką Trimph, dostałam bieliznę oczywiście Jeszcze jej dobrze nie zobaczyłam, a on wyciągnął zza siebie pudełeczko, na kolanko (jak przystało) i zapytał, czy zechcę zostać jego żoną, no więc ja bez wahania, jak wtedy gdy mnie pytał, czy chcę z nim być, odparłam, że oczywiście. No i potem łzy szczęścia, wiadomo jak to jest... Ale cudnie i niespodziankowo było

A ja myślałam, że zaproszenia własnej roboty są tańsze.... Eh! Twoje zaręczyny też fajne- taki trick, żeby Ci bielizną oczy zasłonić i żebyś nie widziała jak pierścionek wyciąga, haha . Sprytny!

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Kohnelia20 Pokaż wiadomość
planujemy na przyszły rok sierpien, wrzesien.... tż mi się jeszcze nie oświadczył bo podchodzimy do tego że zaręczyny mają coś zmienić a nie tylko żeby mieć ten pierścionek i z chwilą zaręczyn chcemy już wszystko przygotowywać do tego dnia pozdrawiam
My też byliśmy zdania, że jak już się zaręczać, to po to, żeby brać niedługo ślub, a nie czekać 6 lat z pierścionkiem i się nie decydować ;p. Dlatego 2 tygodnie po zaręczynach byliśmy zaklepać termin. I wam radzę to samo zrobić, bo czerwiec, sierpień i wrzesień to najbardziej oblegane terminy. Najmniej ślubów jest w listopadzie. Tam, gdzie my bierzemy ślub, nie ma już chyba żadnych wolnych weekendów na okres czerwiec- wrzesień, a nawet są w tygodniu śluby. Podowiaduj się, jak jest w Twojej okolicy (bo nie wiem, skąd jesteś ).

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

Cytat:
Napisane przez hania207 Pokaż wiadomość

szkoda ze teog dołu nie widac..
No, wiem :/. Ale on jest taki zwiewny dość, ale w kształcie litery A- rozszerzany do dołu mocno. Ma chyba czetery warstwy: satyna, tiul, satyna z paskiem tiulu na dole i organza.
dalenka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 13:02   #119
dalenka8
Zakorzenienie
 
Avatar dalenka8
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 319
Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

I jest z trenem. Nie chciałam trenu, ale jakoś tak wyszło :P... Zresztą tu jest zdjęcie tyłu.
dalenka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 13:32   #120
bojatoja
Zakorzenienie
 
Avatar bojatoja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 201
Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

cześć wszystkim
ja z moim Tż znamy się 4 lata.. widzę że najwcześniej wychodzę za mąż.. już za 23 dni stres już mnie dopada.. większość rzeczy już mam załatwione(wiadome:rolley es: ).. nie mam jeszcze biżuterii i zawieszek na wódkę, i takie jeszcze papierkowe sprawy zostały..
śliczne macie sukienki.. ja mam z koronki, białą, bez koła, w literkę A
co do zaproszeń to według mnie najlepiej zamówić na allegro.. ja kupiłam za 1,90zł i zrobiły na prawdę duże wrażenie na gościach.. pozdrawiam
bojatoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:12.