Nieustanna walka, do stracenia 10+ Zapraszam! Start - lipiec - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-22, 17:12   #421
malutka20068
Zadomowienie
 
Avatar malutka20068
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 118
Dot.: Nieustanna walka, do stracenia 10+ Zapraszam! Start - lipiec

Cytat:
Napisane przez sss7 Pokaż wiadomość

A ja jestem typowym jabłkiem, cały tłuszcz jest na górze, a pupa malutki, nogi szczupłe. Marzy mi sie figura J.Lo, ale z genetyką nie wygram. Najgorsze jest to, ze u mnie własnie pierwsze co zrzuca tłuszczyk to i tak już mała pupa i nogi a bęben wielko całe życie...
Jak się ma kręcone włosy to się chce proste, jak się ma proste to kręcone i tak samo jest z figurą. Ja mam głównie kompleks na punkcie moich nóg i tyłka- że za duże oczywiście od pasa w górę jest ok. Gdyby tak można było się zamienić chociaż na tydzień zobaczyć jak to jest to chętnie bym się z Tobą zamieniła
__________________
20/40
waga: 51->53,5->54,5->55,5
malutka20068 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 17:33   #422
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Nieustanna walka, do stracenia 10+ Zapraszam! Start - lipiec

Cytat:
Napisane przez Kate_90 Pokaż wiadomość
u mnie to w ogole jakas porazka z tym wszystkim.... ale od przyszlego tyg sie ogarniam!!! :0

nie wyrzucajcie

Nie od przyszłego tygodnia tylko od teraz, albo max. od jutra!!!!!


Malutka, super byłoby na tydzien sprawdzic czy wymarozna figura naprawde nam odpowiada. Ja tak czy siak, po zakonczeniu redukcji zaczne budować mase na pupie przysiadami ze sztangą o ile kiedykolwiek zakoncze redukcje na satysfakcjonującym etapie
A z dwojga złego to wole miec wiekszy dół niz góre, bo to typowo kobieca sylwetka, a jak jest wielka góra tak jak u mnie to sie wygląda jak babochłop
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 17:41   #423
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Nieustanna walka, do stracenia 10+ Zapraszam! Start - lipiec

Dziewczyny mam dość swojej elektronicznej wagi co na nią wchodzę to mam inną wagę, co 5 min mimo że nic nie jem pokazuje 69,9 , 70,5, 70,3
A do tego jeszcze zapewne zawyża bo jak ważę się w innych miejscach to mam o wiele niższą wagę, np. na zwykłej łazienkowej ze wskaźnikiem waże 68,5 Nie wiem już w co ma wierzyć. Robiłam raz test i okazało się że elektroniczna zawyża mi o 1,5kg. Teraz sama nie wiem której wierzyć
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 17:55   #424
malutka20068
Zadomowienie
 
Avatar malutka20068
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 118
Dot.: Nieustanna walka, do stracenia 10+ Zapraszam! Start - lipiec

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam dość swojej elektronicznej wagi co na nią wchodzę to mam inną wagę, co 5 min mimo że nic nie jem pokazuje 69,9 , 70,5, 70,3
A do tego jeszcze zapewne zawyża bo jak ważę się w innych miejscach to mam o wiele niższą wagę, np. na zwykłej łazienkowej ze wskaźnikiem waże 68,5 Nie wiem już w co ma wierzyć. Robiłam raz test i okazało się że elektroniczna zawyża mi o 1,5kg. Teraz sama nie wiem której wierzyć
Ja raczej jestem przekonana do tej elektronicznej, bo jak miałam taką ze wskazówką to mi się rozregulowywała często.
Ale ja na twoim miejscu zrobiła bym tak: weź jakiś przedmiot i go zważ kilka razy i jeszcze raz po jakimś czasie, jeżeli waga będzie za każdym razem inna to znaczy, że waga jest popsuta a jeżeli taka sama to znaczy że u Ciebie w organizmie są takie wahania Nie wiem takie trochę to głupie ale nic innego mi do głowy nie przychodzi
__________________
20/40
waga: 51->53,5->54,5->55,5
malutka20068 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 17:58   #425
Kate_90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 174
Dot.: Nieustanna walka, do stracenia 10+ Zapraszam! Start - lipiec

Cytat:
Napisane przez malutka20068 Pokaż wiadomość
Jak się ma kręcone włosy to się chce proste, jak się ma proste to kręcone i tak samo jest z figurą. Ja mam głównie kompleks na punkcie moich nóg i tyłka- że za duże oczywiście od pasa w górę jest ok. Gdyby tak można było się zamienić chociaż na tydzień zobaczyć jak to jest to chętnie bym się z Tobą zamieniła

no dokładnie zgadzam się ja mam kompleks na punkcie swojego brzucha!!! jest ogromny!!!

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Cytat:
Napisane przez sss7 Pokaż wiadomość

Nie od przyszłego tygodnia tylko od teraz, albo max. od jutra!!!!!

dobrze! bij bij, bo to działa poza tym masz rację, ja jutro wracam do domu to będę mogła się ogarnąć...wiecie...mieszk am na wsi i wstydze sie wyjsc ze skakanką przed blok albo iść pobiegać bo ludzie zaczną sie śmiać i obgadywać itp
__________________
Wyznacz sobie cel i konsekwentnie go realizuj...bez wymówek, wtedy coś osiągniesz

walczę o swoje ciało i przeciwko swojemu leniustwu!
obecnie - 80kg
cel I - 75kg
cel II - 70 kg
dalej zobaczymy
marzenie 60kg

Edytowane przez Kate_90
Czas edycji: 2010-07-22 o 18:00
Kate_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 18:03   #426
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Nieustanna walka, do stracenia 10+ Zapraszam! Start - lipiec

Cytat:
Napisane przez malutka20068 Pokaż wiadomość
Ja raczej jestem przekonana do tej elektronicznej, bo jak miałam taką ze wskazówką to mi się rozregulowywała często.
Ale ja na twoim miejscu zrobiła bym tak: weź jakiś przedmiot i go zważ kilka razy i jeszcze raz po jakimś czasie, jeżeli waga będzie za każdym razem inna to znaczy, że waga jest popsuta a jeżeli taka sama to znaczy że u Ciebie w organizmie są takie wahania Nie wiem takie trochę to głupie ale nic innego mi do głowy nie przychodzi
Świetny pomysł zaraz tak zrobię
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 18:23   #427
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Nieustanna walka, do stracenia 10+ Zapraszam! Start - lipiec

Malutka, świetny sposób z tym wazeniem przedmiotu

Kate, wstydzić to powinny się tłusciochy, które sie obrzerają chipsami przed telewizorem i ciągną noge za nogą z kebabem w ręku. Nie ma nic złego w tym żeby wyjść i się poruszac, a jak wstydzisz sie skakać na kakance to idżźbiegać. No sorry, co jak co, ale w bieganiu niewiele mozna znalezc smiesznego Ja na poczatku czułam sie niekomfortowo, wyobrażałam sobie, ze ludzie myślą "o! grubas biega! ledwo daje rade", ale pomyslałam sobie ,ze tak pomyslą tylko imbecyle. Normalna osoba pomyśli "no dobra, niezaszczupła panna, ale fajnie ze sie zmobilizowała i cos z tym robi". A imbecylów ( imbecyli? ) to ja olewam, wiec moga sobie myslec co chcą
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg

Edytowane przez sss7
Czas edycji: 2010-07-22 o 18:26
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-22, 18:23   #428
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Nieustanna walka, do stracenia 10+ Zapraszam! Start - lipiec

Przedmiot waży dobrze, tylko nie bardzo rozumiem jedną moją próbę w której zważyłam się w szpitalu na wadze elektronicznej i ważyłam 68,6, potem od razu pojechałam do domu nie jedząc nic i nie pijąc, ważyłam się na mojej i pokazała 71 kg, raczej wątpię żeby o tyle mi organizm zmienił wagę, ale może... Mojemu tż na mojej wadze zawsze pokazuje więcej o 14kg, może dlatego że waży powyżej 100 i waga świruje sama nie wiem
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 18:35   #429
Pirjo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 479
Dot.: Nieustanna walka, do stracenia 10+ Zapraszam! Start - lipiec

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Przedmiot waży dobrze, tylko nie bardzo rozumiem jedną moją próbę w której zważyłam się w szpitalu na wadze elektronicznej i ważyłam 68,6, potem od razu pojechałam do domu nie jedząc nic i nie pijąc, ważyłam się na mojej i pokazała 71 kg, raczej wątpię żeby o tyle mi organizm zmienił wagę, ale może... Mojemu tż na mojej wadze zawsze pokazuje więcej o 14kg, może dlatego że waży powyżej 100 i waga świruje sama nie wiem
Ponoć wahania w granicach 2kg w ciągu dnia są normalne. Zależy to od ilości wody akurat zmagazynowanej w organizmie, zawartości żołądka itd. Waż się tylko rano na czczo i na jednej wadze. Nawet jak pokazuje zły wynik i nie dowiesz się ile naprawdę ważysz to co z tego? Pokaże Ci ile zrzuciłaś, a to Cię chyba bardziej interesuje
__________________
Be the kind of woman
that when your feet hit the floor each morning,
the devil says: "Oh crap, she's awake!"


FINLANDIA !
On lottovoitto syntyä Suomeen !
Pirjo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 18:45   #430
malutka20068
Zadomowienie
 
Avatar malutka20068
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 118
Dot.: Nieustanna walka, do stracenia 10+ Zapraszam! Start - lipiec

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Przedmiot waży dobrze, tylko nie bardzo rozumiem jedną moją próbę w której zważyłam się w szpitalu na wadze elektronicznej i ważyłam 68,6, potem od razu pojechałam do domu nie jedząc nic i nie pijąc, ważyłam się na mojej i pokazała 71 kg, raczej wątpię żeby o tyle mi organizm zmienił wagę, ale może... Mojemu tż na mojej wadze zawsze pokazuje więcej o 14kg, może dlatego że waży powyżej 100 i waga świruje sama nie wiem
Hmmm.... ja myślę, że jest to kwestia tego, że po prostu waga szpitalna inaczej waży i już, nie ma się co przejmować tym ile się waży tylko ważyć się na jednej i wiedzieć ile się już zrzuciło Tak jak pisze Pirjo.

Ja mam w domu dwie wagi elektroniczne i lecę sprawdzić czy na obu ważę tyle samo

Edit:
Zważyłam się: różnica pomiędzy jedna a drugą wagą to 0,4 kg, dodam jeszcze że ważyłam się 3 razy na jednej wadze i za każdym razem pokazywała inaczej o 0,1 kg i myślę że to jest kwestia tego czy się stanie bardziej z przodu wagi czy z tyłu, czy może się przechyli na lewo a może na prawo Ale tak czy inaczej będę się ważyć ciągle na tej wadze co do tej pory i to tylko raz będe na nią wchodzić żeby sobie oszczędzić zastanawiań bo faktycznie można zgłupieć
__________________
20/40
waga: 51->53,5->54,5->55,5

Edytowane przez malutka20068
Czas edycji: 2010-07-22 o 18:51
malutka20068 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 18:50   #431
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Nieustanna walka, do stracenia 10+ Zapraszam! Start - lipiec

Cytat:
Napisane przez malutka20068 Pokaż wiadomość
Ja mam w domu dwie wagi elektroniczne i lecę sprawdzić czy na obu ważę tyle samo
Czyli mówisz, ze kolekcjonujesz wagi... ?
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-22, 19:32   #432
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Nieustanna walka, do stracenia 10+ Zapraszam! Start - lipiec

Cytat:
Napisane przez malutka20068 Pokaż wiadomość
Hmmm.... ja myślę, że jest to kwestia tego, że po prostu waga szpitalna inaczej waży i już, nie ma się co przejmować tym ile się waży tylko ważyć się na jednej i wiedzieć ile się już zrzuciło Tak jak pisze Pirjo.
W szpitalu też była elektroniczna waga, taka zwykła łazienkowa. No ok wahania wody 2kg, ale u mojego TŻ dolicza 14kg
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 19:41   #433
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Nieustanna walka, do stracenia 10+ Zapraszam! Start - lipiec

Własnie wrócilam z biegania...jestem wykonczona...

Ja mam tylko wage łazienkowa i na niej sie waze...ale niecodziennie, bo zglupiec mozna
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 19:56   #434
05patus01
Zadomowienie
 
Avatar 05patus01
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 535
Dot.: Nieustanna walka, do stracenia 10+ Zapraszam! Start - lipiec

Dzis sie wazylam i mam 78 a nie 80 jak myslalam Ale to nie znaczy ze schudlam tylko po prostu przypuszczalam ze waze tyle a mam jednak mniej bo nie mam wagi w domu a obecnie jestem jeszcze 2 tyg przyszle poza domem. Dlatego tu bedzie trudniejsze odchudzanie bo nie uda mi sie przechowac jakis jogurtow czy cos bo tu jest duzo osob i nie ma czegos takiego MOJE TWOJE i wiem ze ktos mi to zje ;d po drugie nie daloby sie jsc ciemnego pieczywa dlatego nie bede jadla w ogole pieczywa na razie przygotowywalam sie do niej Jesli bym chcialam schudnac jednak jakies 20 kilo d ourodzin to mysle ze kilo na tydzien jest wystarczajace. Ale jak tu 1 kilo w tydzien zrzucic ; O Bede sie starac, bo chocby moja kolezanka przez 5 miesiecy schudla z chyba 80 kg na jakies 60. A jadla duzo takze ona jest moja motywacja i musze sie ogarnac i mocno wziac w garsc a sie uda ; )
__________________
26.08.2008 ;*

im razem jak w niebie - stworzeni dla siebie
bez słów, a jak - ona i on.

Tabu - Bez słów

171cm, 95,2 - 70,9- będzie 63 a potem 57
05patus01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 20:46   #435
Carollka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 6
Dot.: Nieustanna walka, do stracenia 10+ Zapraszam! Start - lipiec

Aaa fakt No to ja bym chciała tak do 57kg na razie,a potem 55kg, mam nadzieje że realne
Co do biegania to ja się chyba nie daje i mówię temu stanowcze nie! Wole inną formę ruchu, np. rolki czy tak jak mówiłam step
__________________
(26.05)74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
Carollka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 21:44   #436
star_dust
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 250
Dot.: Nieustanna walka, do stracenia 10+ Zapraszam! Start - lipiec

malutka ja te same kompleksy - od pasa w górę to spoko brzuch może nie jakiś idealnie płaski ale to nic w porównaniu z udami i pośladkami na których osiada większość tłuszczu i mimo ćwiczeń nie chce zniknąć - najgorzej zawsze nienawidziłam kupować spodni ale trochę się to poprawiło po utracie tych 8kg jeszcze z drugie tyle i mogę chodzić w bikini, które ostatnio zakupiłam w jakimś szaleńczym porywie

kate zgadzam się z sss7 w 200% - łatwo jest kpić z cudzego wysiłku ale trudniej podjąć go samemu, też się kiedyś przejmowałam jeżdżąc w stroju kolarskim i wpadając tak do różnych sklepów zarówno miejskich jak i wiejskich żeby uzupełnić prowiant, że się niby ludzi patrzą dziwnie, ale teraz myślę, że człowiek powinien się czuć dumny a nie wstydzić, że ćwiczy, Ci którzy mają docenić docenią, a ludzie nawet na wsi mogą Cię jeszcze zdziwić - ja do tej pory pamiętam jak 3 lata temu jechaliśmy wymordowani po całym dniu jazdy a w jakiejś wiosce siedzący przed domem ludzie zaczęli zupełnie spontanicznie krzyczeć, że kolarze jadą i nas dopingować - naprawdę dodało skrzydeł

blonde_hair a długo biegałaś?
star_dust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 08:18   #437
wisienka90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 481
GG do wisienka90 Send a message via Skype™ to wisienka90
Dot.: Nieustanna walka, do stracenia 10+ Zapraszam! Start - lipiec

mnie ogolnie natura pokarala
brzuch nie fajny, bo duzy, a biust malutki , pupa duza
gruszka ;(

wczoraj u mnie troszke kiepsko z jedzeniem:
-odrobina salatki gyros
-zielone jabko
-i jak w koncu wrocilam do domu salatka gyros z ryzem brazowym i kilka frytek bez soli.


dzisiaj zaczynam dzien z ciemna bulka, serkiem wiejskim i pomidorkiem, wracam dzisiaj do siebie do domciu, tam z odzywianiem bedzie lepiej
wieczorem czeka na mnie spinning i fitness juz sie nie moge doczekac, bo od wtorku nie bylam w centrum fitness
milego dnia Slonka
__________________
Ja i On od 22.10.2009
Walka o nową JA:
-zapuszczam włosy
-przygoda z białą perłą i olejkiem rycynowym
-MŻ+WR!
61(19.07)- 60(28.07) - 59 -58 - 57 - 56 - 55!
17.08 przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Edytowane przez wisienka90
Czas edycji: 2010-07-23 o 08:26
wisienka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 08:42   #438
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Nieustanna walka, do stracenia 10+ Zapraszam! Start - lipiec

Niestety z tymi wagami to tak jest. Nie twierdze, ze nie można upolowac jakiejsc dobrej. Kupiłam tu raz wage wskazówkową, za 10funtów, przyszłam do domu, co minute pokazywała co innego, w innych pomieszczeniahc azyła jeszcze inaczej. Wkurzyłam sie i nastepnego dnia pobiegałam oddac bubel tam gdzie kupiłam. Stwierdziłam, ze dopłace i kupie porzadna . Dałam 17 funtów za wage elektroniczna i ta też pokazuje jak chce. Ja już na to machnełam ręką i poprostu waże sie rano, po sikaniu i ten pierwszy wynik biore pod uwage. przeniez nie bede po 250-300zł za wage płacic. Miałam taką w domu - mój tata kupił i była kozacka. Zawsze pokazywała co do grama taka samą wartość plus jeszcze jakies bajery.

Wisienko, nie przejmuj sie wczorajszym kiepskim dnie. Mysl pozytywnie. Tamten juz się skonczył i juz czasu nie wrócisz. Skup sie na dniu dzisiejszym.
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 09:24   #439
wisienka90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 481
GG do wisienka90 Send a message via Skype™ to wisienka90
Dot.: Nieustanna walka, do stracenia 10+ Zapraszam! Start - lipiec

wlasnie tak to z tymi wagami jest ;/
dlatego tez nie cierpie sie wazyc (chyba najbardziej ufam wadze w centrum fitness, tylko ze tam zawsze jestem po posilku kolo poludnia, takze i waga bedzie inna niz na czczo)

jestem na siebie troszke zla za wczoraj, ale coz, nie bede plakac nad rozlanym mlekiem mowi sie trudno i zyje sie dalej, zwlaszcza ze wiem ze dzisiaj sie poprawie
__________________
Ja i On od 22.10.2009
Walka o nową JA:
-zapuszczam włosy
-przygoda z białą perłą i olejkiem rycynowym
-MŻ+WR!
61(19.07)- 60(28.07) - 59 -58 - 57 - 56 - 55!
17.08 przedłużanie i zagęszczanie rzęs
wisienka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-23, 09:32   #440
malutka20068
Zadomowienie
 
Avatar malutka20068
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 118
Dot.: Nieustanna walka, do stracenia 10+ Zapraszam! Start - lipiec

Cytat:
Napisane przez sss7 Pokaż wiadomość
Czyli mówisz, ze kolekcjonujesz wagi... ?
Nie, nie kolekcjonuje Siostra przywiozła swoją kiedyś i dlatego mam dwie aczkolwiek ta jej nie jest mi na codzień do niczego potrzebna

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
W szpitalu też była elektroniczna waga, taka zwykła łazienkowa. No ok wahania wody 2kg, ale u mojego TŻ dolicza 14kg
To może ze względu na to że Twój TŻ waży powyżej 100kg, może ta waga ma jakieś ograniczenie? sprawdzałaś? i może dlatego teraz świruje bo ktoś za ciężki się na niej zważył
__________________
20/40
waga: 51->53,5->54,5->55,5
malutka20068 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 09:45   #441
wytrykusek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 368
GG do wytrykusek
Dot.: Nieustanna walka, do stracenia 10+ Zapraszam! Start - lipiec

Hej kochane.
Ja się dziś warzyłam i jest 80,8 trochę mało mi spadło przez tydzień bo tylko 0,3 ale lepsze to niż nic dobrze że nie +0,3
__________________
byłot 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83,5 82 81 80 mój cel I 79
wytrykusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 09:51   #442
wisienka90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 481
GG do wisienka90 Send a message via Skype™ to wisienka90
Dot.: Nieustanna walka, do stracenia 10+ Zapraszam! Start - lipiec

kazdy spadek jest lepszy od wzrostu
gratuluje
__________________
Ja i On od 22.10.2009
Walka o nową JA:
-zapuszczam włosy
-przygoda z białą perłą i olejkiem rycynowym
-MŻ+WR!
61(19.07)- 60(28.07) - 59 -58 - 57 - 56 - 55!
17.08 przedłużanie i zagęszczanie rzęs
wisienka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 10:22   #443
star_dust
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 250
Dot.: Nieustanna walka, do stracenia 10+ Zapraszam! Start - lipiec

hejka dziewczyny
ja się dziś zważyłam na tym moim łazienkowym cudzie wg zaleceń na twardym podłożu - wczoraj rano wskazało 73 dziś 72 ciekawe co będzie jutro oby nie +2kg ja mam bardzo fajną wagę cyfrową z pomiarem poziomu tłuszczu i wody w organizmie dla ustawionego wieku i wzrostu - wagę pokazuje tak z dokładnością do 0.1 w zależności jak się stanie a najlepsze, że kupiłam ją kiedyś za jedyne 40zł w mediamarkcie tylko niestety stoi w warszawie - może siostra przywiezie. Tak czy inaczej zmiany w sposobie odżywiania skutkują

ja już po 2 posiłkach i a6w - dzień 16 trzymam się dzielnie a jak tam inne robiące 6 dajecie radę dziewczyny?

wisienko luzik - na spiningu i aerobicu spalisz - też idę wieczorem - po takim długim intensywnym treningu zjedz sobie na kolacje porcję białka - ja od dwóch dni tego pilnuje i jem tuńczyka albo serek wiejski z pokrojonym pomidorem i kilkoma zielonymi oliwkami - zawsze myślałam, że aby kg spadły to trzeba ograniczyć spożycie kalorii a kolacji to najlepiej w ogóle nie jeść a tu proszę nie jem mniej niż wcześniej a waga spada - jednak duże znaczenie ma co się na te kalorie składa a nie tylko ile ich jest
star_dust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 10:31   #444
wisienka90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 481
GG do wisienka90 Send a message via Skype™ to wisienka90
Dot.: Nieustanna walka, do stracenia 10+ Zapraszam! Start - lipiec

czyli godzine po treningu mam zjesc samo bialko tak ? bez wegli ?
zawsze zastanawialam sie co jesc po treningu zeby podkrecic spalanie kcal
__________________
Ja i On od 22.10.2009
Walka o nową JA:
-zapuszczam włosy
-przygoda z białą perłą i olejkiem rycynowym
-MŻ+WR!
61(19.07)- 60(28.07) - 59 -58 - 57 - 56 - 55!
17.08 przedłużanie i zagęszczanie rzęs
wisienka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 11:24   #445
star_dust
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 250
Dot.: Nieustanna walka, do stracenia 10+ Zapraszam! Start - lipiec

wisienko zależy czy ćwiczysz rano czy wieczorem, ja od kilku dni stosuje się do zasad diety na redukcję tkanki tłuszczowej bo generalnie jak człowiek sporo ćwiczy i odżywia niby w miarę zdrowo a tkanka tłuszczowa nie bardzo chcę zniknąć i waga stoi to zwykle znaczy, że je za dużo węglowodanów w stosunku do białek albo pewne składniki odżywcze je o niewłaściwych porach - przeczytaj sobie to:
http://www.sfd.pl/Odchudzanie_dla_kobiet-t64042.html

moim zdaniem bardzo sensowne i pokrywa się z tym co tu pisały dziewczyny i 10PŻ
star_dust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 11:37   #446
wisienka90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 481
GG do wisienka90 Send a message via Skype™ to wisienka90
Dot.: Nieustanna walka, do stracenia 10+ Zapraszam! Start - lipiec

dziekuje bardzo
__________________
Ja i On od 22.10.2009
Walka o nową JA:
-zapuszczam włosy
-przygoda z białą perłą i olejkiem rycynowym
-MŻ+WR!
61(19.07)- 60(28.07) - 59 -58 - 57 - 56 - 55!
17.08 przedłużanie i zagęszczanie rzęs
wisienka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 11:51   #447
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Nieustanna walka, do stracenia 10+ Zapraszam! Start - lipiec

Cytat:
Napisane przez sss7 Pokaż wiadomość
Te naleśniki nadziewane serem i pieczarkami, polane sosem grzybowym bądą mnie przesladowac przez cały dzisiejszy dzien. Zjadłabym milion!!! Nie mówicie tu o takich pysznościach, bo ja potem szaleje
Wybacz wiecej o nich nie wspomne i gwarantuje ze gdybys zjadla ich tyle co ja to mialabys wstret

Na sniadanko dzisiaj nesvita- ok 200 kcal i kubel zielonej herbaty z grapefruitem i cytryna

Zaraz wciagne jakas kanapeczke na drugie sniadanko i skocze na crossa ...
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 12:46   #448
brownies
Raczkowanie
 
Avatar brownies
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 75
Dot.: Nieustanna walka, do stracenia 10+ Zapraszam! Start - lipiec

Witam Was Dziewczynki.
Długo mnie nie było z racji nieoczekiwanego wyjazdu, ale wracam i działam razem z Wami. Dieta mimo wyjazdu nienajgorzej, na pewno nie idealnie, ale podstawy były zachowane Jutro postanowiłam stanąć na wadze i podać aktualną wagę do tabelki, mam nadzieję, że jeszcze mogę

Od dzisiaj postanowienie poprawy Rano zaliczone 20 minut na skakance. Wieczorem zamierzam pojeździć na rowerku.
śniadanie - serek wiejski, kilka orzechów laskowych i dwa plastry ananasa
II śniadanie - jogurt plus garść malin
obiad - pieczony łosoś i sałatka

Nadrabiam powolutku zaległości, tyle żeście naskrobały
Rzuciło mi się w oczy coś o piłce do pilates....

sss7 A tu akurat mogę się wypowiedzieć. 65 75 czy 85, to wszytsko zależy od wzrostu. Kiedy usiądziesz na piłce, musisz mieć w kolanie kąt prosty. Dlatego jeżeli ma się powyżej 170 cm wzrostu, polecam już 75. Przy 65 nie miałam kąta prostego, a mam 176 cm.

Edytowane przez brownies
Czas edycji: 2010-07-23 o 12:50
brownies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 13:25   #449
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Nieustanna walka, do stracenia 10+ Zapraszam! Start - lipiec

Cytat:
Napisane przez malutka20068 Pokaż wiadomość
To może ze względu na to że Twój TŻ waży powyżej 100kg, może ta waga ma jakieś ograniczenie? sprawdzałaś? i może dlatego teraz świruje bo ktoś za ciężki się na niej zważył
Powinna ważyć normalnie do 150kg, ale jak widać nie bardzo jej się chce
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 13:50   #450
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Nieustanna walka, do stracenia 10+ Zapraszam! Start - lipiec

Ja własnie wróciłam z siłowni i jestwem przyjemnie zmęczona. Teraz odpoczywam, bo dzis jeszcze przede mną koncert do ogarnięcia, a potem jakiś balet na mieście
Zrobiłam rozgrzewke, trening siłowy z jakies 50min potem jeszcze 25min aerobów na orbitreku i porzadne rozciąganie. Czuje sie świetnie. Zjadłam własnie jajecznice z bułką razówką i warzywami i rajcuje sie nową herbatą czerwoną i zieloną ( to znaczy z nowego źródła ).

Brownies, 65cm i dziś juz ide odebrac wiec po jabłkach. Na sfd znalazłam info, ze znajduje się w przedziael wzrostowym dla 65cm i takie kupiłam. Nie ukrywam, ze fakt, ze jest w fajnym złotym kolorze, Reeboka i w przecenie z 10funtów na 5funtów był dosyć kuszący No zobacyzmy za jakąś godzine się rusze i pójde ją odebrać.

StarDust, chłopaki na sfd - znawcy mówią, ze jesli trening jest wieczorem to chociazby ostatnim posiłkiem były węgle, to muszą one być uzupełnione. Pozatym białko bardziej po treningu siłowym, po aerobowym wystarczą węgle, ale w sumie 2h aerobów to naprawde intensywny wysiłek dla mięśni więc tu białeczko też w sumie sie przyda. Tak czy siak wegle muszą byc, nawet jesli jest to ostatni posiłek.
Wszystkie info zwiazane z treningami i posiłkami okołotreningowymi biore od kozaków z sfd, wiec jak by co to wszystko ich wina

Aha! dziewczyny, mam zamiar wyjsc dzis z kolegami mojego TZ na jednego drina po koncercie. Nie bede siedziec przeciez o suchym pysku albo o wodzie, wiec zastanawiam sie co jest najlepszym rozwiazaniem z drinków/likierów/napojów alkoholowych?

Dla posiadających swiss ball:
http://www.sfd.pl/%5Bart%5D_Plany_tr...o-t438773.html
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg

Edytowane przez sss7
Czas edycji: 2010-07-23 o 13:52
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:30.