Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009 - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-26, 07:11   #4621
kami1227
Rozeznanie
 
Avatar kami1227
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 533
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Stokrotko kawał ekstra
Paula no goni Tośka Matiego Zębów już szt. 6 Mateuszek przesłodki. Taki drobinek
Roxi Tak jak piszesz - chłopczyka masz już w domku, nie dzidziusia Fantastyczny kawał faceta
Szkoda, że chłopaki daleko... Dobrze by było sobie teściową tutaj dobrać
Tutek mój z Alanem pewnie by się dogadali Mogło by być ciekawie Właśnie Tośka też takie dialogi prowadzi ze mną na różne "tematy" które ją ciekawią Ale co do kolorów, to nie kojarzy, albo ja nie próbowałam żeby skojarzyła Ale w liczeniu już poszła dalej, i zamiast "wa, czi" teraz jest "tery, peć" A tamte cyferki poszły w zapomnienie Tak myślę sobie, że Ewelinka jest ciągle sama z Alanem, to nawet bez specjalności ciągle do niego nadaje o byle czym Ja siedzę z Tośką też sama cały dzień, i tak właśnie robię. To dzieciaki wiedzą, że muszą mamusiom dotrzymywać towarzystwa i pogadać mama czasem musi z "kimś" To się dzieciaki szybko uczą
Kellys a tak swoją drogą, to wiadomość na pobudkę zaserwowałaś tż-towi swojemu fest Nic dziwnego, ze nie od razu zajarzył Będzie córeczka do pary
__________________
Mam kompletną rodzinkę od 26.02.2009r.
Od urodzenia Tosi
kami1227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 12:30   #4622
lucyAS
Zadomowienie
 
Avatar lucyAS
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 124
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Ewelinko - gratuluje i po cichu zazdraszczam ale ja jeszcze musze poczekac, nie wyobrazam sobie teraz drugiego mlenstwa, małego raozrabiaki i pracy ktora trzeba wykonac no ale za jakies 2 lata trzeba bedzie pomyslec, lat niestety nie ubywa...

u nas wszystko ok, z nocnikiem narazie zastoj, młody sie boi na nim siedziec, za to chetnie siada na sedesie na nakładce, choc zadnych efektów siedzenie narazie nie było , jak chce kupke to idzie postekac do szafy , takiej na buty i rozne rupieci w korytarzu, chowa sie za drzwiami i nie pozwala do siebie zagladac, jak skonczy to wychodzi i czasem mówi ze ma "BA" a czasem nie musi nic mówic bo z daleka czuc ze ma

stokrotka - swietyn kawał, taka maszyna mogła by byc lepsza niz testy na ojcostwo...
__________________
GABRYŚ - nasz mały skarb
29. 01. 2009


start - 94 17.12.2011
cel 1 - 90 - osiągnięty
cel 2 - 85 - osiągnięty 24.03.2012
cel 3 - 80 - ........
cel 4 - 75 - .........
cel 5 - 70 - ........
lucyAS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 13:51   #4623
mumi24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 060
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Hej !!!
pamiętacie mnie jeszcze?

wróciłam z małym z działki i lecimy w sobotę nad morze
znowu mnie nie będzie ale obiecuję od końca sierpnia pisać regularnie

Kellyss OGROMNIE GRATULUJĘ!!!!
relacjonuj na zywo co i jak

Krolowaa To u Ciebie bardzo wcześnie można oddać dziecko do przedszkola, u nas od 2,5 roku i musi być odpieluchowany

Moje Borysiątko trochę sie rozkręca z mowa, ale głównie to sylaby za to wszystko rozumie i wszystko kojarzy, jak mu wygodnie oczywiście
już sie nie gimnastykuje z niczym na siłę, jak przyjdzie pora mały wszystko sam zakuma i wtedy mu zacznę pomagać

Byliśmy dzisiaj u fryzjera i poszło sporo kudełków, teraz mam modnie uczesasnego blondasa w domu

Do miłego.....
__________________
Mój największy skarb Borysek 09.01.2009

http://s2.pierwszezabki.pl/026/0261949b0.png?3414
mumi24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 16:03   #4624
krolowaa
Zadomowienie
 
Avatar krolowaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: rumia
Wiadomości: 1 838
GG do krolowaa
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Mumi zapisałam do prywatnego przedszkola ,przyjmuja nawet niemowlaki ...mały chodzi na 5 godzin dziennie
+wyzywienie i płace 400zł miesiecznie-musze przyznac ,ze naprawde jestesmy oboje zadowoleni

EWELINKO ogromniaste gratulacje -niesamowita wiadomosc
__________________
15.01.2009 - Adaś


http://otworz-oczy.org/?page=1
krolowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 16:29   #4625
Sandrunia Niepoń
Zadomowienie
 
Avatar Sandrunia Niepoń
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 791
GG do Sandrunia Niepoń Send a message via Skype™ to Sandrunia Niepoń
Smile Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Witam moje dupki
Keelys prosiła żebym nabazgroliła kilka słów,więc piszę
Wyjechałam do pracy do Austrii(1000km)P osiedziałam 3godz i stwierdziłam że tak tęsknię za Damianeczkiem i muszę natychmiat wracać.Myślałam że umre po tylu kmale tęsknota była ogromna,a serce i głow mówiły do domu,do domu
Wróciłam obwąchałąm moje dzieckoi walnęłam sie spać.Siedzę teraz w domku.Właśnie ugotowałam pierwszy raz zupkę-krem czosnkową.Mniam,chodź jak na mój gust za mało pikantna jak na czosnkową.
Życie właśnie zasnęło więc siedzę sobie na necie.
Oglądam wasze fotki na nk(ale nie wszystkie Was mam nietety)Wam łatwiej mnie odszukać
a tak poza tym,to dwa tyg temu zdecydowałam się jednak że nie chcę apartamentu tylko jednak domek.Mimo że Króloowa mnie ostrzegała przed większym bałaganem i sprzątaniem.Trudno zaryzykuje
Co tam jeszcze u mnie?Planuje zrobić na stałe makijaż ust kontur i cień w środeczku.
HmTo chyba wszystko u mnie,tak to nic się nie zmieniło.
Damianeczek jest przecudowny,śliczny
Zaraz pościągam fotki i wrzucę nk.Zapraszam Was Kochane do oglądanka
__________________
Moje szczęście jest już z Nami FASOLKA

Przyszedł na świat 2009.01.06


Sandrunia Niepoń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 17:40   #4626
bratek 06
Rozeznanie
 
Avatar bratek 06
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 543
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

hej babeczki

dzisiejszy dzień mija mi pod znakiem prania po rozpakowaniu trzech walizek trochę się tego nazbierało

Sandrunia, Mumi, Paula, LucyAs- witajcie dawno Was nie było

Krolowaa- ja chcę dać Kubę do przedszkola we wrześniu 2011. jak się nie dostanie do zwykłego, to pójdzie do prywatnego. Koszt prawie taki sam

Wakacje minęły nam pod znakiem upałów, jeszcze nigdy nie mieliśmy takiej pogody. Jodu nawdychaliśmy się do woli. Niestety nie mogło być tak pięknie cały czas. Kubę pogryzły komary i tak mu to spuchło, że zrobił się stan zapalny, gorączka 39,7 st, węzły chłonne bardzo powiększone, no i niestety bez antybiotyku się nie obyło. Pierwszy raz w życiu. Myślałam, że uda nam się uniknąć tego antybiotyku, ale niestety Jak Kuba zaczął nam dosłownie odpływać przy tych prawie 40 stopniach, to przestałam się zastanawiać i podałam. Na drugi dzień było już znacznie lepiej i teraz jest już zdrowy i rozrabia za dwoje. Nadrabia zaległości!

a tak z innej beczki, to dzisiaj się dowiedziałam od sąsiadki, że u mnie w bloku grasują szczury. Były już u prawie wszystkich z mojej klatki w domu!!!!! Boże, jak ja zobaczę szczura, to chyba oddam na plecy Mam już schizę i boje się wychodzić, do kuchni, łazienki....... Tż mówi, że do nas nie wejdą, bo mamy wszystkie rury dobrze zabetonowane, ale ja i tak się boję brrrr....

No to mamy już trzy ciężaróweczki na wątku
Która następna? Chyba Bezsenność pracuje nad dzidziolkiem
__________________
10 lutego 2009 zostałam mamą Kubusia
bratek 06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 17:50   #4627
Nika.83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 970
GG do Nika.83
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Cytat:
Napisane przez krolowaa Pokaż wiadomość
Mumi zapisałam do prywatnego przedszkola ,przyjmuja nawet niemowlaki ...mały chodzi na 5 godzin dziennie
+wyzywienie i płace 400zł miesiecznie-musze przyznac ,ze naprawde jestesmy oboje zadowoleni

EWELINKO ogromniaste gratulacje -niesamowita wiadomosc


Wow... to tanio jak na prywatne i na to że takie małe dzieci przyjmują. Szok... u nas tylko od 2,5 lat i też 400 zł w zależności ile godzin dziecko będzie w przedszkolu. A opieka nad dziećmi do lat 3 wynosi ok 600zł bo jak stwierdzili mają więcej pracy z takimi dziećmi.
Więc my się wstrzymujemy chcąc nie chcą i czekamy do września następnego roku chyba że Matti załapie szybko samodzielne jedzenie nie tylko rękami ale i sztućcami to może się uda szybciej. Na razie się ostro uczymy zupki póki co jako tako idę część wędruje w buzi część na podłodze i stole. Ale daje radę fakt, że za chwilkę jest głodna bo mało co trafiło do brzuszka ale ćwiczy wytrwale trafianie A z drugim daniem nie ma broblemu bo spokojnie do ręki można wziąć wszystko i da się pojeść aczkolwiek widelec obowiązkowo musi być w drugiej rączce bo inaczej jest wrzask i ryk.
Więc może się nauczy i uda się wcześniej do przedszkola ją dać np po skończeniu dwóch latek. Dobrze by było bo całkiem inne dziecko z niej jest jak wśród dzieci się obraca np na placu zabaw. Po drabinkach sama chodzi zjeżdżalnie opanowała pod każdym względem, samodzielna bardziej jest jak starsze dzieci podpatruje. A to jest to że jej rówieśnicy nie odpowiadają ona sie bawi z chłopcami tak 6-7 lat młodsze dzieci są nudne dla niej.
Nika.83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-26, 18:21   #4628
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Cytat:
Napisane przez Sandrunia Niepoń Pokaż wiadomość
Witam moje dupki
Keelys prosiła żebym nabazgroliła kilka słów,więc piszę
Wyjechałam do pracy do Austrii(1000km)P osiedziałam 3godz i stwierdziłam że tak tęsknię za Damianeczkiem i muszę natychmiat wracać.Myślałam że umre po tylu kmale tęsknota była ogromna,a serce i głow mówiły do domu,do domu
Wróciłam obwąchałąm moje dzieckoi walnęłam sie spać.Siedzę teraz w domku.Właśnie ugotowałam pierwszy raz zupkę-krem czosnkową.Mniam,chodź jak na mój gust za mało pikantna jak na czosnkową.
Życie właśnie zasnęło więc siedzę sobie na necie.
Oglądam wasze fotki na nk(ale nie wszystkie Was mam nietety)Wam łatwiej mnie odszukać
a tak poza tym,to dwa tyg temu zdecydowałam się jednak że nie chcę apartamentu tylko jednak domek.Mimo że Króloowa mnie ostrzegała przed większym bałaganem i sprzątaniem.Trudno zaryzykuje
Co tam jeszcze u mnie?Planuje zrobić na stałe makijaż ust kontur i cień w środeczku.
HmTo chyba wszystko u mnie,tak to nic się nie zmieniło.
Damianeczek jest przecudowny,śliczny
Zaraz pościągam fotki i wrzucę nk.Zapraszam Was Kochane do oglądanka
Pewnie znowu wyjdę na złośliwą i robiącą awantury na wątku, ale jedno co mi się rzuciło w oczy czytając Twojego posta, to że nic praktycznie nie piszesz o dzieciach, postępach etc tylko o "apartamencie, domu, makijażu, swoich fotkach". Dziwne to dla mnie trochę, ale co kto lubi.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 20:43   #4629
roxi1980
Zakorzenienie
 
Avatar roxi1980
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 832
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

heloł
wpadłam ponadrabiać zaległości, bo mam już jedno zastępstwo z głowy jeszcze tylko jedno - 12 dni pod rząd po 8 h od 2.08 i ufff po urlopach

mój urlop planowo od 13 do 26 września, ale chyba 20 wrócę już do pracy - szkoda mi całe dwa tygodnie wykorzystywać jak Robert nie dostanie urlopu w tym samym czasie niestety jego zakład ma 2-tyg. postój od 9 sierpnia i musi wtedy właśnie wziąć urlop, bo inaczej na ten czas miałby urlop bezpłatny, co oznacza połowę wypłaty we wrześniu, a to nie przejdzie

planuję 12.09 po pracy zwinąć Młodego i moją babunię w samochód i jechać na tydzień na wieś do rodziny, na taką prawdziwą wieś z krówkami, kurami, świniami - ale Norbercik będzie miał radochę W końcu będę mogła wypocząć tak, jak lubię - w ciszy, spacerując i leżąc do góry... nosem

Mamy od dziś nowe słowo w słowniku - Norbert uwielbia bajkę "Horton słyszy ktosia" (zaaz po swojej ukochanej "Sezon na misia") i od dziś jak widzi Hortona mówi "sioń" czyli słoń, zdarza się jednak, że wychodzi z tego "hoń".

Poza tym nastąpiła jakaś zmiana stosunków psio-dzieciowych z dobrych na lepsze - leżą we dwóch u psa w kojcu i się bawią, a jak psa nie ma na posłaniu to Norbert tam siada i się drze: "Memu, Memo, (ch)odź" (pies ma na imię Nemo). A dziś nie chciał spać w dzień w łózeczku, poszedł do psiego "łóżka" i się usypiał Masakra....

Wogóle to jakiegoś czasu mamy pewien problem, którego rozwiązaniem będzie chyba przyspieszony zakup jakiegoś łóżka dla Norberta... Pói śpi tym "pierwszym snem", tak 3-4h jest ok, bo prawie się nie rusza, ale potem jak zaczyna się pzewracać na boki i zmieniać pozycję to strasznie wali po szczebelkach, budzi się, płacze i każe się na wersalce położyć, co wiążę się z tym, że już do rana śpię u niego w pokoju, bo ma tam strasznie wysoką wersalkę i nie mogę go zostawić samego. Myślicie, że mu ciasno w łóżeczku? czy to raczej chęć bycia bliżej mnie?? Zaznaczam, że jak śpi u moich rodziców, w łóżeczku turystycznym, to przesypia pięknie całą noc... Co myślicie?
__________________

roxi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 22:10   #4630
AMILAMIJA
Zadomowienie
 
Avatar AMILAMIJA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
GG do AMILAMIJA Send a message via Skype™ to AMILAMIJA
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Hej,
brzuchatki (jeszcze teoretyczne co niektore) - GRATULACJE. Powiem szczerze, że mi tez już chodzi po glowie drugie bejbi. Jeszcze troszke, jeszcze troszkę...ale chcialabym rodzenstwa dla Matyldy Siostra TZ-a znw jest w ciąży i normalnie ciary mi przeszly jak się dowiedzialam.

Roxi, myślę, że Norbercik potrzebuje przestrzeniu do spania. Może mniej ciebie...dlatego w turystyczny łóżeczku z miękkimi ścianami sie wysypia, a o szczeble sie obija i nie bardzo...

Matylda ma dni smierdzących rzadkich kup...potrafi tez dać mi czadu - jeczy albo beczy i nic na nią nie dziala. Mam nadzieje, że to trojki. Jeśli tak - wybaczam. Choć z trudem, bo czasem az mnie nosi, jak tak wyje. Ma też etap samodzielnego jedzenia i nakarmienie jej graniczy z cudem. Chce sama, a jedzenie zupy "sama" to bebranie się w niej rękoma i smarowanie wokoł siebie. Widelcem też probuje dziobać w misce, czesem jej sie uda, a jak nie wychodzi, to tez w lapkę i do buzi garściami. Straszna papuga się z niej zrobiła, nasladuje to, co widzi. Ostatnio smarowalam sie kremem, i ona też sobie rączkami po twarzy i zerka na mnie. Podlewa kwaitaki pustą konewką, nasypuej kotu jedzenie do miski, próbuje się czesać. Na tapecie jest tez słowo "nie" i to zwykle trafnie, np jak mowie, że idziemy pieluchę zmieniac, to ona ""nie!"i zwiewa. Wymyśliliśmy z TZ-em, że wyslemy ją do przedszkola muzycznego. Jest bardzo muzykalna, ciągle podryguje jak słyszy muzyke...albo coś nuci. Lubi zespoł Dzem A jak widzi reklamę tej gładzi tynkowej, co tańczą, to prawie podskakuje Ale przedszkole nie wczśniej jak w wieku -2,3 - 3 lata. Na brak towarzystwa nie narzeka. Docieraja się nawzajem z kuzynem (2 lata).
Mam czasem ochotę obciąc Matyldzie włoski, bo ma juz szope normalnie i jak wstaje to na oczy nie widzi..ale szkoda mi tych lokow...

Etap naszej sypialni na poddaszu (jesli to kogoś interesuje) to wycinanie otworu w suficie (ala antresola) w dużym pokoju. Najgorsza robota zrobiona. Pozostaje wystrój wnętrza, urządzanie , malowanie.

Obżarłam się dziś imiennowym ciasteczkiem slodkościami(imienninczko m Annom życzę wszystkiego najlepszego) i jakos mi cieżkawo...
Uciekam spac.
__________________
MATYLDA 03.02.2009
MATYLDOWE ZĄBKI
AMILAMIJA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 22:30   #4631
bratek 06
Rozeznanie
 
Avatar bratek 06
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 543
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

o właśnie 100 lat dla wszystkich Anulek!!!!
__________________
10 lutego 2009 zostałam mamą Kubusia
bratek 06 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-27, 06:27   #4632
Nenah
Rozeznanie
 
Avatar Nenah
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 947
GG do Nenah
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

HEj ja tak szybciutko, bo zaraz lecę na szkolenie
Doczytam Was wieczorem, na razie

EWELINKO OGROMNE GRATULACJE!!

WSZYSTKIM ANNOM SPÓŹNIONE 100 LAT!!

Miłego dnia
__________________
Pomóż Martynce - przekaż 1 % podatku dochodowego w zeznaniu PIT wpisując: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko" KRS 0000186434 z dopiskiem:
Martyna Biecka nr 117/B,

Kubusiu Skarbie w końcu jesteś z nami - 17.02.2009 g. 18:35









Nenah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 06:59   #4633
Nika.83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 970
GG do Nika.83
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
Pewnie znowu wyjdę na złośliwą i robiącą awantury na wątku, ale jedno co mi się rzuciło w oczy czytając Twojego posta, to że nic praktycznie nie piszesz o dzieciach, postępach etc tylko o "apartamencie, domu, makijażu, swoich fotkach". Dziwne to dla mnie trochę, ale co kto lubi.

Sądzę to samo ale stwierdziłam że nie będę się odzywać bo niektórzy nie lubią krytyki a jak w życiu dla niektórych najważniejsze są "apartamenty" i konturówki na ustach z cieniem w środku niż dzieci to spoko ich sprawa. Nie będę tego komentować bo znowu się burza na wątku rozpęta a po co. z drugiej strony może coś się zacznie dziać w końcu. Hiih... A może co niektórzy by wątek zmienili niż nam prostym ludziom o wygodach pisać bo ja tam nie mam problemu co wybrać czy dom czy apartament ja się zastanawiam jak do 10-tego przeżyć.
Nika.83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 07:23   #4634
kami1227
Rozeznanie
 
Avatar kami1227
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 533
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Właśnie!!!! Dla Aneczek wielkie
Roxi Tośka też właśnie tak wali po szczebelkach. A że karnację ma "białą" to ma całe nogi w siniakach... Pewnie faktycznie czas na łóżko A Norbert z piesem -
Co do samodzielnego jedzenia - jestem wstrętną świniom - wiem, ale nie pozwalam Tośce na razie samej jadać Pouczy się "zaś", i to "fest zaś" bo mnie się nie chce sprzątać jedzenia z podłogi i stolika itp. Wiem, ze źle, ale na razie jej do przedszkola nie szykuję, to ma dziewczyna czas
Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
Pewnie znowu wyjdę na złośliwą i robiącą awantury na wątku, ale jedno co mi się rzuciło w oczy czytając Twojego posta, to że nic praktycznie nie piszesz o dzieciach, postępach etc tylko o "apartamencie, domu, makijażu, swoich fotkach". Dziwne to dla mnie trochę, ale co kto lubi.
Pass masz rację. Ja po takiej nieobecności, to raczej: mówi toczyto, jada tyleatyle, lubi takieatakie owocki/ciacha/warzywka itp. A tu? "Damianeczek śliczny" i tyle na temat Wszystko co najważniejsze Ale cóż, nie moje małpy - jak komu pasuje.
Uciekam bo moja "lady" leży w łóżeczku i krzyczy: mamusia!!!
__________________
Mam kompletną rodzinkę od 26.02.2009r.
Od urodzenia Tosi
kami1227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 08:01   #4635
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Cytat:
Napisane przez Nika.83 Pokaż wiadomość
Sądzę to samo ale stwierdziłam że nie będę się odzywać bo niektórzy nie lubią krytyki a jak w życiu dla niektórych najważniejsze są "apartamenty" i konturówki na ustach z cieniem w środku niż dzieci to spoko ich sprawa. Nie będę tego komentować bo znowu się burza na wątku rozpęta a po co. z drugiej strony może coś się zacznie dziać w końcu. Hiih... A może co niektórzy by wątek zmienili niż nam prostym ludziom o wygodach pisać bo ja tam nie mam problemu co wybrać czy dom czy apartament ja się zastanawiam jak do 10-tego przeżyć.
Cytat:
Napisane przez kami1227 Pokaż wiadomość
Właśnie!!!! Dla Aneczek wielkie
Roxi Tośka też właśnie tak wali po szczebelkach. A że karnację ma "białą" to ma całe nogi w siniakach... Pewnie faktycznie czas na łóżko A Norbert z piesem -
Co do samodzielnego jedzenia - jestem wstrętną świniom - wiem, ale nie pozwalam Tośce na razie samej jadać Pouczy się "zaś", i to "fest zaś" bo mnie się nie chce sprzątać jedzenia z podłogi i stolika itp. Wiem, ze źle, ale na razie jej do przedszkola nie szykuję, to ma dziewczyna czas

Pass masz rację. Ja po takiej nieobecności, to raczej: mówi toczyto, jada tyleatyle, lubi takieatakie owocki/ciacha/warzywka itp. A tu? "Damianeczek śliczny" i tyle na temat Wszystko co najważniejsze Ale cóż, nie moje małpy - jak komu pasuje.
Uciekam bo moja "lady" leży w łóżeczku i krzyczy: mamusia!!!
No nie wierzę w to co czytam!
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 08:50   #4636
krolowaa
Zadomowienie
 
Avatar krolowaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: rumia
Wiadomości: 1 838
GG do krolowaa
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

dziewczyny mam pytanie czy wasze dzieci pokazuja juz fochy?
bo mój mały zaczyna sie rozkrecac w tym temacie .
czegos chce i koniec płaczem wszystko chce wymusic oczywiscie nie ulegam bo wiem co bedzie pozniej no ale ...

apropo domkow itp. postanowilismy razem z tż ,ze sprzedamy dom ,spłacimy kredyt .
szkoda mi tej chałupy ale wazniejsza jest rodzina niz dom.
troche sie nasze zycie pogmatwało ,własnie przez rozstania ,jego wyjazdy ,pieniadze szczescia nie daja!!!
małzenstwo wisi na włosku nie wiem co bedzie dalej ...czas pokaze
__________________
15.01.2009 - Adaś


http://otworz-oczy.org/?page=1
krolowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 09:40   #4637
bratek 06
Rozeznanie
 
Avatar bratek 06
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 543
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Nenah- 100 lat Kochana!!! Dużo zdrówka, szczęścia i samych słonecznych dni!!!!



Krolowaa- trzymam kciuki, żeby Ci się wszystko poukładało!!!

a my zaraz zmykamy na spacerek, o 14 idziemy na ploty do koleżanki a o 17 mam korki

miłego dzionka
__________________
10 lutego 2009 zostałam mamą Kubusia

Edytowane przez bratek 06
Czas edycji: 2010-07-27 o 09:41
bratek 06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 09:52   #4638
kami1227
Rozeznanie
 
Avatar kami1227
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 533
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Właśnie!
Nenah wszystkiego naj naj naj!
Pass a widzisz
Królowa takie właśnie "odległe" związki często się psują, nawet nie wiadomo kiedy, ani dlaczego... Ale męska decyzja jest najlepsza. Lepsze mieszkanko i szczęśliwa rodzinka niż DOM i "samotność w sieci" będzie dobrze.
__________________
Mam kompletną rodzinkę od 26.02.2009r.
Od urodzenia Tosi

Edytowane przez kami1227
Czas edycji: 2010-07-27 o 09:55
kami1227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 10:06   #4639
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

krolowa, gratuluję decyzji. Domyślam się, że szkoda Wam domku, ale czasem tak jest, że życie zmusza nas do podejmowania decyzji. Pociesz się, że na dom zawsze macie jeszcze czas, a na układanie sobie życia osobno mniej więc chyba lepiej postawić na związek niż kasę.
Trzymam za Was kciuki.

U mnie właśnie była babcia tż-a i zrobiłą mi ogórki kiszone Ale fajnie, jak ja lubię takie ogórki, a nigdy nie potrafiłam zrobić.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-27, 12:17   #4640
aaneczka1984
Zadomowienie
 
Avatar aaneczka1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Helloł
Dziękuję za zyczenia imieninowe
a widzicie ..zlozyłyście je Tylko Wy i moja...hmhm......teściowa
Ależ się zdziwiłam

No i wszystkiego naj dla naszej Nenah

Krolowa..i ja popieram Wasza decyzję...najwazniejsza jest rodzina

No i Domik to umie pokazać fochy że hoho....
w sklepie zawsze pomina się o JUPIKA..no nic innego tylko ten jupik!!
aż mi w wózku wstaje i drze się w niebogłosy!
No i on to zawsze w sklepie głodny jest...
zawsze przy wędliniarskim drze się amam..a wszyscy się gapią na nas że ja taka wyrodna matka jestem, głoduje swoje bejbe

A i jeszcze strasznie lubi się mikserem bawić.takim na statywie...
ciągle wyciąga z szafy i każe mi miksować!!
Siostra przywiozła mu do zabawy taki popsuty mikser, ale nie...musi być tamten i juz!!
Tyle że juz mi sieon powoli rozpada, bo kilka razy mu wypadł..
próby zabrania mu miksera kończą się kładzieniem na podłodze i histerycznym beczem

Eee tam... no nie przesadzajcie co do Sandruni...przecież wiemy że kocha swojego Damianeczka. W nk same fotki synków wstawiła..a że lubi i o sobie napisac to cóż...taki jej urok
my możemy tylko wzdychac i zazdrościć tych apartamentów...
ale mysle że nie chciała nam przykrości robic opisując swoje luksusowe życie

No ja się tez pochwale ..pojechałam dziś na targ i kupiłam se dwa staniczki za całe 14 zł
Heh cycki mi urosły że hoho..z 75A do UWAGA aż75B
fiu fiu..... Mateusz zadowolony z moich "balonów" że hoho
aaneczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 12:54   #4641
lucyAS
Zadomowienie
 
Avatar lucyAS
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 124
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

pass nie ty jedna tak myslisz tylko ty jedna "powiedziałas to głośno"

ja tez nie mam dylematów z kontórówką, nie mam konturówki nawet jednej szminki nie mam, a błyszczyk zestarzał sie nie uzywany
jestem zdania ze urode bede poprawiac jak sie zestarzeje, narazie i tak mi dają " -10 lat" to po co to zmieniac

a ja to wogóle bym pisała wiecej, bo podczytuje was codziennie miedzy jednym zamówieniem a drugim, tylko czasu brak, no ale od jesieni nadrobie jeszcze bedziecie mnie miałt dość
__________________
GABRYŚ - nasz mały skarb
29. 01. 2009


start - 94 17.12.2011
cel 1 - 90 - osiągnięty
cel 2 - 85 - osiągnięty 24.03.2012
cel 3 - 80 - ........
cel 4 - 75 - .........
cel 5 - 70 - ........
lucyAS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 13:34   #4642
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Cytat:
Napisane przez krolowaa Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie czy wasze dzieci pokazuja juz fochy?
bo mój mały zaczyna sie rozkrecac w tym temacie .
czegos chce i koniec płaczem wszystko chce wymusic oczywiscie nie ulegam bo wiem co bedzie pozniej no ale ...

apropo domkow itp. postanowilismy razem z tż ,ze sprzedamy dom ,spłacimy kredyt .
szkoda mi tej chałupy ale wazniejsza jest rodzina niz dom.
troche sie nasze zycie pogmatwało ,własnie przez rozstania ,jego wyjazdy ,pieniadze szczescia nie daja!!!
małzenstwo wisi na włosku nie wiem co bedzie dalej ...czas pokaze
No mam nadzieje ze jednak wszystko bedzie ok i Wam sie jakos ułozy...
No a co tam sie stało (jesli moge zapytac?) ze az tak zle...
Jak nie chcesz to nie musisz pisac no ale zawsze
moze Ci ulzy jesli sie wyzalisz
__________________
ALAN
KIARA

______________
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 13:38   #4643
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Cytat:
Napisane przez aaneczka1984 Pokaż wiadomość
Eee tam... no nie przesadzajcie co do Sandruni...przecież wiemy że kocha swojego Damianeczka. W nk same fotki synków wstawiła..a że lubi i o sobie napisac to cóż...taki jej urok
my możemy tylko wzdychac i zazdrościć tych apartamentów...
ale mysle że nie chciała nam przykrości robic opisując swoje luksusowe życie
Aneczko, ale ja nie piszę że źle, że ona pisze o tym co ma i wzdycham do apartamentów i makijażu permanentnego, ale dziwie się że tak mało pisze o synku. To dwie różne sprawy.
Po prostu skomentowałam post, bo odebrałam go mniej więcej w ten spsoób "robie sobie makijaż, kupuję super dom, samochód a....i jeszcze mam ślicznego synka" i to mnie dziwi.

Ale jak to mówią "jedne lubi ogórki, a drugi ogrodnika córki".

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Cytat:
Napisane przez lucyAS Pokaż wiadomość
ja tez nie mam dylematów z kontórówką, nie mam konturówki nawet jednej szminki nie mam, a błyszczyk zestarzał sie nie uzywany
Hahahha, to coś jak u mnie. A! I kupiłam sobie super sweter w lumpie za 3 zł
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 14:46   #4644
aaneczka1984
Zadomowienie
 
Avatar aaneczka1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
Aneczko, ale ja nie piszę że źle, że ona pisze o tym co ma i wzdycham do apartamentów i makijażu permanentnego, ale dziwie się że tak mało pisze o synku. To dwie różne sprawy.
Po prostu skomentowałam post, bo odebrałam go mniej więcej w ten spsoób "robie sobie makijaż, kupuję super dom, samochód a....i jeszcze mam ślicznego synka" i to mnie dziwi.

Ale jak to mówią "jedne lubi ogórki, a drugi ogrodnika córki".

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------



Hahahha, to coś jak u mnie. A! I kupiłam sobie super sweter w lumpie za 3 zł

wiem wiem ....Sandunia troszke przesadziła
ale ja to taka pieścidupa jestem i nie chciałam żeby jej przykro było
ja też nie wzdycham do apartamentów i luksusowych aut. (mam 20letniego passata i kocham swoje autko)


Ja tez mam jeden błyszczyk...ostatnio go wyciągnełam i coś śmierdzi
chyba się przeterminował

kiedys sobie ze 5 zł w lumpie kupiłam sweterek z h&m uwielbiam go!!
aaneczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 14:48   #4645
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Post Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Passion ja też kupiłam w lumpie sweter za 3 zł .

Witam po przerwie i zaczynam nawijać...
Otóż od ponad 3 tygodni mam męża. Taka zmiana zaszła w naszym życiu, odkładana od lat na później. No ale w końcu się zmobilizowaliśmy i w imieniny Jadzi "wstąpiliśmy w związek małżeński". To tak na wstępie, a teraz do sedna.

Jagoda to jeszcze mała, ale zarazem duża już dziewuszka. Gada coraz więcej, trochę po swojemu, trochę normalnie - najważniejsze że komunikacja zachodzi. Spisuję w jej pamiątkowej książce coraz to nowe słówka wraz ze znaczeniem i w ten sposób tworzę Jagodowy słownik.

Co do nocnika to mamy, Jagoda czasem posiedzi i na tym póki co koniec. Wg mnie ma jeszcze czas, nic na siłę, mimo iż zdarza mi się słyszeć że taka duża i jeszcze w pieluchy robi. Za to świetnie je łyżką obiad i w zasadzie samodzielnie potrafi jeść i pić z kubka też. Wieczorem tylko dostaje mleko z butli, ale i z tym kończymy niebawem. Wszystko stopniowo.

Hitem zabawowym od wczoraj są wielkie klocki. Młoda poszła spać na podłodze, bawiąc się właśnie nimi. Szok, tego jeszcze nie było.

Byliśmy też tydzień nad Bałtykiem, pogoda dopisała, młoda wybawiona w piachu i wodzie za wszelkie czasy.

Teraz jeszcze miesiąc urlopu został i widzę że Jadzia bardzo się do mnie klei. Zobaczymy jak po wakacjach na nowo zniesie rozstanie gdy ja wrócę do pracy. Babcię, która opiekuje się Jagódką odwiedzamy często, żeby o sobie nie zapomniały.
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 16:00   #4646
krolowaa
Zadomowienie
 
Avatar krolowaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: rumia
Wiadomości: 1 838
GG do krolowaa
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Cytat:
Napisane przez kellysss Pokaż wiadomość
No mam nadzieje ze jednak wszystko bedzie ok i Wam sie jakos ułozy...
No a co tam sie stało (jesli moge zapytac?) ze az tak zle...
Jak nie chcesz to nie musisz pisac no ale zawsze
moze Ci ulzy jesli sie wyzalisz
posta mi wcięło
napisze w streszczeniu
7 lat rozłaki w koncu zrobiło swoje
poznałam faceta w którym sie zakochalam z ogromna wzajemnoscia ...to trwa pół roku .
sytuacja trudna on i ja mamy rodziny
jestem w kropce nie wiem co mam robic.
__________________
15.01.2009 - Adaś


http://otworz-oczy.org/?page=1
krolowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 16:05   #4647
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Cytat:
Napisane przez krolowaa Pokaż wiadomość
posta mi wcięło
napisze w streszczeniu
7 lat rozłaki w koncu zrobiło swoje
poznałam faceta w którym sie zakochalam z ogromna wzajemnoscia ...to trwa pół roku .
sytuacja trudna on i ja mamy rodziny
jestem w kropce nie wiem co mam robic.
o jaaa....
no to niezle sie narobiło..........:brzyda l:
Ja myslalam ze to twój małz kogos poznał...
No i co masz zamiar z tym robic ...???
Powiedziałas mężowi...???
A może to nie jest miłośc....Jesteś pewna co czujesz....
Moze to po prostu z braku małża poczułaś cos do tego faceta...
Kurde...
Długo to już trwa...???
__________________
ALAN
KIARA

______________
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 18:04   #4648
Stokrotka81
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotka81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 152
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Krolowa mam nadzieje ze wszystko sie pouklada, i bedziecie szczesliwa rodzina,
decyzja o sprzedaniu mieszkania mimo ze bardzo szkoda to rozsadna i w tej syt chyba jedyna jaka powinna zostac podjeta
musicie być razem zeby odbudowac wasz zwiazek

a poza tym chwala sie... ale nie apartamentem, bo tego nie mam i dlugo miec nie bede

pytam malego jak ma na imie?? On AMIL

i tak pare razy powtorzyl jeszcze,:love :
nauczyl sie podskakiwac do gory odrywajac obie nozki od ziemi

nie wiem jak to robi ale potrafi sam wejsc na biurko na wys 1 m, na krzeselka do karmienia tez sam wlazi

a jak sie denerwuje to nawet potrafi czyms rzucic
__________________
Stokrotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 19:05   #4649
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Cytat:
Napisane przez Stokrotka81 Pokaż wiadomość
Krolowa mam nadzieje ze wszystko sie pouklada, i bedziecie szczesliwa rodzina,
decyzja o sprzedaniu mieszkania mimo ze bardzo szkoda to rozsadna i w tej syt chyba jedyna jaka powinna zostac podjeta
musicie być razem zeby odbudowac wasz zwiazek

a poza tym chwala sie... ale nie apartamentem, bo tego nie mam i dlugo miec nie bede

pytam malego jak ma na imie?? On AMIL

i tak pare razy powtorzyl jeszcze,:love :
nauczyl sie podskakiwac do gory odrywajac obie nozki od ziemi

nie wiem jak to robi ale potrafi sam wejsc na biurko na wys 1 m, na krzeselka do karmienia tez sam wlazi

a jak sie denerwuje to nawet potrafi czyms rzucic
Brawa dla Kamilka............klas ki:
Jestem w szoku ze umie podskakiwac....
Bardzo sprytny....

No ja tez sie pochwale....
Alan jak sie go pytam jak sie nazywa to mówi...--> NANAN...hohihihihihi

Stokrotko....a jak sie czujesz.... ??? dolegliwosci jakies...???
Jak fasolka....??? Wiesz juz co bedzie czy jeszcze wczesnie....???
I brzuszek jak tam ??? rosnie...??? duzo przytyłas..???
Bo Ty tez jak dobrze pamietam bylas na Dukanie....
Ja własnie sie boje ze teraz szybko przytyje spowrotem to co zrzuciłam.....
A nie chcialabym tyle utyc co ostatnio przy Alanie...
__________________
ALAN
KIARA

______________
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 19:29   #4650
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

krolowo, kurcze nie zazdroszczę sytuacji. Mogę coś doradzić?

Stokrotka, kellys niezłe mądrale te Wasze maluchy. Jaś na razie mało gada - daj, bam, mama, tata, lampa (a raczej ampa), bek (kubek) i kilka innych.
Ostatnio zaczął włazić jak najwyżej się da i jestem przerażona bo co chwila spada na głowę!
Siedzenie na blacie kuchennym to norma, dziś władował się na kuchenkę. Mały cwaniak nauczył się przystawiać sobie krzesło do miejsca gdzie chce wejść!
Raz znalazłąm go siedzącego na kuchence mikrofalowej.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:18.