Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-13, 10:15   #4291
devi69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Witam wszystkich uczestników forum.

Zajrzałam tutaj pierwszy raz ponieważ zmusił mnie mój problem dotyczący moich włosów. Szukam dobrego fryzjera, który mógłby zadbać o moje włosy. Tylko mam mały problem ponieważ czytając wypowiedzi niektórych uczestników forum śmiem twierdzić, że zakrywają na tanią reklamę.

Czy możecie polecić fryzjera, który mógłby odbudować strukturę moich włosów oraz delikatnie podciąć końcówki 2cm ( nie chodzi mnie o 10cm!!!). Szukam fryzjera lub fryzjerkę, która umie słuchać oraz doradzać. Empatycznie podejść do klienta i co ważne nie śmierdzieć (ostry perfum lub pot ) po 6 godzinach pracy. Życzliwość i uśmiech mile widziany.

Nie zależy mnie na pomocy osób, które mają mniej postów niż 15- zarejestrowanych w zeszłym miesiącu lub osób, które mają nie opłaconą reklamę.

W szczególności : rysikowa83, Afrykaa, bzecolek lub moja ulubiona wypowiedź Marcin 2882 podpisujący się jako Patryk z Wildy, który chodzi do fryzjera Marcina oraz ciągnąca wątek paulina 347. Śmierdzi na odległość. Czy wypowiedź Camelle, która w pierwszej swojej wypowiedzi atakuję ( myląc wątki o fryzjerach) pisząc :

„Ogolnie salon jako salon polecam ale ja odradzam”. W końcu nie wiem czy poleca czy odradza.

Czytając posty Ruda, atomufka,papryczka,elapie szczoch oraz wielu innych osób można wyrabiać opinie o fryzjerach i ich odczuciach podczas wykonywanej usługi. Wypowiedzi są szczere i z serca.

Szukam jeszcze więcej takich osób, które mogłyby podpowiedzieć fryzjera z Rataj lub Swarzędza. Po przeczytaniu wcześniejszych wypowiedzi dużo danych jest nie aktualnych.

Z góry dziękuję.
__________________
Kłamstwem daleko się nie zajdzie!

Edytowane przez devi69
Czas edycji: 2010-07-13 o 10:16
devi69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 11:50   #4292
Miniulekk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 26
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cześć,

Obecnie też jestem w trakcie poszukiwania fryzjera.. Byłam parę razy u Adama (Czesanka), ale ostatnio byłam średnio zadowolona (poślizg czasowy + wyszłam z salonu z zza krótką grzywką, Adam się trochę rozpędził ).
Wspominałyście o Bartku z salonu Mono oraz o Krzysztofie Polowczyku.. Czy mogłybyście napisać coś więcej o ww fryzjerach?

Z góry wielkie dzięki
Miniulekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 14:04   #4293
Miniulekk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 26
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Dobra.. raz kozie śmierć.. zapisałam się do Bartka (Mono) na przyszły tydzień.
Oczywiście zdam relacje!

Serdecznie pozdrawiam
Miniulekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 13:06   #4294
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Dziewczyny, 'obiła' mi się o uszy Dagmara (długie brązowe włosy z jasnymi pasemkami) z Jean Louis David z King Crossa, która pracowała tam kilka lat temu...potem podobno wyjechała do Dublina, ale nie wiem czy to prawda. Może któraś z Was wie co się z nią dzieje, czy faktycznie wyjechała i nie wróciła...dajcie znać, dzięki za informacje.
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 21:59   #4295
picantus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 19
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

czesc Dziewczyny,

scinalam sie u Tomka Betleja i bylam raczej zadowolona. Wiecie, co sie z nim dzieje? Poniewaz mam krotka fryzurke, ktora wymaga odswiezania raz na 6-8 tyg, umowilam sie do Bartka z Maestro. Kilka spostrzezen:
- farbowanie robil Tomek- kolor wyszedl piekny ( chlodny blond). Po ok. tygodniu farba zaczela sie zmywac i teraz chodze w zloto-zoltym blondzie, ktory sama sobie "schladzam" pluknka. Tak wiec kolor nietrwaly, chociaz musze przyznac, ze przynajmniej wlosy nie zniszczone
- ciecie Bartka, mimo mojej prosby o przywrocenie ksztaltu juz istniejacej fryzurze, dosc odwazne, z wygolonymi wlosami na skroniach, ktore na szczescie odrosly Ogolnie poprwanie, ale bez fajerwerkow
- cena zwalila mnie z nog, chociaz wiedzialam, jakie progi przystepuje Masakra- zapalcilam 320 zl. Wiem, wiem.... szok, do tej pory nie moge tego przetrawic.
Obecnie stoje znowu przed dylematem do kogo isc? Polecicie jakiegos speca od KROTKICH FRYZUREK? A tak btw, kupilam na allegro farbe LUO Color Loreala i zamierzam sama sobie pokolorowac. Uzywa ktoras z Was tej farby?
picantus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 23:01   #4296
sinsinsin
Rozeznanie
 
Avatar sinsinsin
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 942
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Dziewczyny 'kręcone' potestowalyscie juz troche? Bo ja chce sie wybrac na jakas mala odmiane i mam metlik. Poszlbym do Marcina z Le Grandu, ale cholera ja chce odmiany! A nie wciskania mi,ze dlugie krecone moga pozostac tylko dlugimi kreconymi a zmiana = sciecie.
sinsinsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 06:41   #4297
ADRIAN2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Hejka z tego co się oriętuje dagmara nadal jest w irlandii
ADRIAN2009 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-15, 09:35   #4298
Miniulekk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 26
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez fringe73 Pokaż wiadomość
Czy ktoś zna salon w Smochowicach,na pietrze w wilii?!Pracuje tam p.Magda i Malgosia(wlasicielka),jak scinaja?!
Prosze o opinie...

Tak, znam ten salon bardzo dobrze, chodzę tam na farbowanie do p. Małgosi od wielu lat. Wychodzę z salonu zadowolona - zawsze dobrze dobierze mi kolor farby, poza tym miła i przyjemna atmosfera.

Jeśli się zdecydujesz, daj znać jak wrażenia
Miniulekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 11:15   #4299
magribi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Zastanawiam się nad 3 opcjami - Mono (Bartek), Fresh Look bądź Magia. Ostatnio, zamiast do mono wybrałam się na róg słowackiego i prusa na podcięciu końcówek ale już chcę coś z rezultatem zapuszczania zrobić

picantus- za co zapłaciłaś 320?

Edytowane przez magribi
Czas edycji: 2010-07-15 o 11:22
magribi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 21:39   #4300
Yemyser
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Poznań (podobno miasto doznań;))
Wiadomości: 140
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Kilka stron dalej pytałam się Was czy była któraś w salonie Victoria na Górnej Wildzie. Nie dostałam odpowiedzi, ale postanowiłam się tam wybrać, wypróbować bo mam najbliżej.
Generalnie fryzjerka miła, szło z nią pogadać, chociaż szczerze mówiąc na początku myślałam, że jest średnio sympatyczna. Powiedziałam jej, że chcę zapuszczać włosy i (uwaga) ona rozumie fakt, że ktoś zapuszcza włosy i obcina niezbędne minimum . Pani fryzjerka powiedziała mi o swoich planach co do moich włosów i ich zapuszczania, poinformowała co chce zrobić następnym razem, doradziła jakiego kosmetyku do włosów mi brakuje oraz zaproponowała kurację na jesień, która według niej bardzo mi pomoże. Z wizyty byłam zadowolona, włosy są w lepszym stanie a nie ucierpiały na długości. Jedyną rzeczą, która mnie odstrasza to cena. Wiem, że niektóre z Was płacą więcej, ale jednak ja nie jestem przyzwyczajona do trochę wyższych cen. Za umycie, podcięcie i ułożenie na szczotkę zapłaciłam 65 zł (przy włosach do ramion).
Co ważniejsze rzeczy pogrubiłam gdyby komuś nie chciało się czytać całości
__________________
Zapuszczam włoski, odchudzam się, opalam i szukam pracy
Yemyser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 07:14   #4301
Miniulekk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 26
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez magribi Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad 3 opcjami - Mono (Bartek), Fresh Look bądź Magia. Ostatnio, zamiast do mono wybrałam się na róg słowackiego i prusa na podcięciu końcówek ale już chcę coś z rezultatem zapuszczania zrobić

picantus- za co zapłaciłaś 320?

Magribi,
ja idę do Bartka (mono) w przyszłym tygodniu, więc jeśli Ci się nie spieszy, zdam relacje jak było..
Miniulekk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-16, 20:02   #4302
camelle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Małe sprotowanie... wybaczcie zjadlo mi r przy rzucie i ą przy zdaniu "salon jako salon polecam ale JĄ ODRADZAM"

Milego dnia zyczę
camelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 16:39   #4303
kura aga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 54
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Kurcze, dziewczyny, tyle postów w tym wątku, ale właściwie dowiedziałam się tylko kto ile bierze Zamierzam się wybrać do Diamante, bo po dwóch kuzynkach widzę, że nieźle wyglądają, a ceny są w miarę...
Ale o moich wrażeniach napiszę później, teraz o Hair-Club Studio na Piątkowskiej. Poszłam tam w ciemno, bo opinii na forum żadnej nie miał, może się więc komuś przyda
Byłam u chłopaka (nie wiem jak miał na imię) i miałam nadzieję, że mi coś zaproponuje... Zapytał co chcę, więc powiedziałam, że zapuszczam, nie chce mocno ścinać ale chciałam się "odświeżyć". Sama zapytałam go o grzywkę, bo mam prostą i co uważa o takiej na skos, przytaknął że byłaby jego zdaniem lepsza (nie wiem dlaczego w takim razie sam jej nie zaproponował...). Ale należą mu się duży plus, bo ściął mnie dobrze: włosy mi się układały i przede wszystkim ściął mi naprawdę potrzebne minimum i nie kręcił nosem na mój 20 cm odrost (zaproponował, że mogę go pofarbować zbliżoną farbą, wszyscy inni fryzjerzy mówili, że powinnam całe włosy a to przecież kompletnie bez sensu). Na koniec nałożył mi jakąś odżywkę w płynie na rozdwojone końcówki. Wyszłam więc zadowolona, choć zdziwiona, że nie przyciął mi ich ciepłymi nożyczkami (choć jestem w tym względzie zielona...). Mam długie włosy i zapłaciłam za tą niecałą godzinę przyjemności 80 zł - 20% zniżki studenckiej. Przy okazji zapytałam o fryzury ślubne i terminy. Powiedział że zajmuje się tym koleżanka i trzeba się umówić min. 3 miesiące wcześniej. To z kolei kosztuje 300 złotych (!).
kura aga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 16:57   #4304
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez kura aga Pokaż wiadomość
Kurcze, dziewczyny, tyle postów w tym wątku, ale właściwie dowiedziałam się tylko kto ile bierze Zamierzam się wybrać do Diamante, bo po dwóch kuzynkach widzę, że nieźle wyglądają, a ceny są w miarę...
Ale o moich wrażeniach napiszę później, teraz o Hair-Club Studio na Piątkowskiej. Poszłam tam w ciemno, bo opinii na forum żadnej nie miał, może się więc komuś przyda
Byłam u chłopaka (nie wiem jak miał na imię) i miałam nadzieję, że mi coś zaproponuje... Zapytał co chcę, więc powiedziałam, że zapuszczam, nie chce mocno ścinać ale chciałam się "odświeżyć". Sama zapytałam go o grzywkę, bo mam prostą i co uważa o takiej na skos, przytaknął że byłaby jego zdaniem lepsza (nie wiem dlaczego w takim razie sam jej nie zaproponował...). Ale należą mu się duży plus, bo ściął mnie dobrze: włosy mi się układały i przede wszystkim ściął mi naprawdę potrzebne minimum i nie kręcił nosem na mój 20 cm odrost (zaproponował, że mogę go pofarbować zbliżoną farbą, wszyscy inni fryzjerzy mówili, że powinnam całe włosy a to przecież kompletnie bez sensu). Na koniec nałożył mi jakąś odżywkę w płynie na rozdwojone końcówki. Wyszłam więc zadowolona, choć zdziwiona, że nie przyciął mi ich ciepłymi nożyczkami (choć jestem w tym względzie zielona...). Mam długie włosy i zapłaciłam za tą niecałą godzinę przyjemności 80 zł - 20% zniżki studenckiej. Przy okazji zapytałam o fryzury ślubne i terminy. Powiedział że zajmuje się tym koleżanka i trzeba się umówić min. 3 miesiące wcześniej. To z kolei kosztuje 300 złotych (!).
Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzilo w tym zdaniu?
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 20:19   #4305
laseczkaa
Zadomowienie
 
Avatar laseczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 530
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

witam mam obecnie włoski do ramion nawet troszke krotsze niedawno pofarbowane mialam na braz z refleksami blond (wczesniej mialam balejaze blond ale zapragnelam brazu i sciecia z wlosow do pasa załuję teraz ze zrobilam braz ale co zrobic ) nie jest najgorzej ale mam juz ten braz 2 tydzien i sie zmywa pewnie za okolo 2 tygodnie pojde do fryzjera . i teraz chcialam na mioch wlosakch baleyage w blondach . jestem z Poznania i teraz zastanawiam się jaki salon wybrać .Pytanie do was gdzie byście mi polecały ? jak cenowo wyglada w roznych salonach baleyage na blondach wlosy do ramion prawie . (czy moje wloski wliczaja sie w krótkie czy średnie -mam takiego boba ?)
pamietam ze kiedys bylam w m1 na baleyage ale nie bylam specjalnie zadowowlona natomiast w farouk bylam i ladnie mi zorbily ale nie pamietam jak cenowo to wyglada . prosze o pomoc dziekuję.
laseczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 09:56   #4306
Anq26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

"Wyszłam więc zadowolona, choć zdziwiona, że nie przyciął mi ich ciepłymi nożyczkami (choć jestem w tym względzie zielona...)."

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzilo w tym zdaniu?
Chodzi o to, że jeżeli włosy mają być zapuszczane to korzystniej obciąć je metoda Thermo cut...ale setny ułamek procenta salonów w Polsce ma te nożyczki więc nie wiem skąd to zdziwienie u autorki. No chyba, że oni mają takie nożyczki (chociaż nie kojarzę) i dziewczyna poszła do nich bo liczyła na strzyżenie na ciepło (no ale wówczas powinna to powiedzieć, ale też fryzjer na słowo "zapuszczanie" powinien to zaproponować jeżeli dysponuje takim systemem) Ogólnie taka usługa jest na życzenie i jest droższa od zwykłego strzyżenia.
Anq26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 17:57   #4307
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Dziewczyny, czy któraś z Was miała ścinane włosy "goracym nożyczkami"? warto?
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 18:43   #4308
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Anq26 Pokaż wiadomość
"Wyszłam więc zadowolona, choć zdziwiona, że nie przyciął mi ich ciepłymi nożyczkami (choć jestem w tym względzie zielona...)."



Chodzi o to, że jeżeli włosy mają być zapuszczane to korzystniej obciąć je metoda Thermo cut...ale setny ułamek procenta salonów w Polsce ma te nożyczki więc nie wiem skąd to zdziwienie u autorki. No chyba, że oni mają takie nożyczki (chociaż nie kojarzę) i dziewczyna poszła do nich bo liczyła na strzyżenie na ciepło (no ale wówczas powinna to powiedzieć, ale też fryzjer na słowo "zapuszczanie" powinien to zaproponować jeżeli dysponuje takim systemem) Ogólnie taka usługa jest na życzenie i jest droższa od zwykłego strzyżenia.
dzieki no wlasnie sie zastanawialam o co chodzilo autorce postu ,bo przeciez nie spytala czy maja taka usluge
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 22:34   #4309
kura aga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 54
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Przepraszam dziewczyny za zamieszanie... Jak już wspominałam jestem zielona jeśli chodzi o ścinanie włosów. Czytałam, że normalne jest, że dobry fryzjer, jeśli widzi rozdwojone końcówki, powinien ścinać na ciepło. Nie mam pojęcia, czy to popularne w polskich salonach Dlatego spodziewałam się, że to zaproponuje/zrobi. Ale zrobił tym olejkiem, więc stwierdzilam, że widocznie tak musi być...
kura aga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-23, 17:36   #4310
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
ja już po cięciu sama nie wiem jak to się stało
Dzięki Rudej zapisałam się do P. Dominiki z Fresh Looka (wczoraj się zapisałam - dziś byłam cięta). Refleksje - na ten moment jestem zadowolona, ale wiadomo - muszą się włosy odleżeć i zobaczymy jak na codzień wyglądają.

Co do samego salonu - typowy (poza fotelem masującym ). Dziewczyny tam pracujące - bardzo sympatyczne. Dominika - jak pisała Ruda - komunikatywna osoba. Najpierw słuchała, potem wyjasniła co chce zrobić i czy to będzie dla mnie ok. Na niemal każdym etapie cięcia - mówiła co i jak. Nie znam się na tym, ale odniosłam wrażenie, że jest bardzo dokładna. I spokojna, co przy moim nerwowym gadaniu (zawsze tak mam u fryzjera) było bardzo ..pomocne

Kurcze - zadowolona jestem (jak na razie)

aaa i dostałam zniżkę 15% czym mnie zaskoczono już przy płaceniu rachunku.
Cytat:
Napisane przez ruda7816 Pokaż wiadomość
Ja właśnie wróciłam z salonu Fresh Look,więc relacja na gorąco. Nie wiem co będzie za kilka dni ,ale póki co to :

Poszłam ze zdjęciami ( z reguły chodzę do fryzjerów i pokazuję fryzury ,wtedy łatwiej wytłumaczyć ,wiadomo ). No i mogę rzec,że jestem zadowolona.
Byłam u pani Dominiki(chyba, bo już zapomniałam ,gdyz zapisywalam się dwa tygodnie temu -ale terminy sądzę,że maja szybsze, po prostu mi tak pasowalo). Przede wszystkim zadowolona jestem z komunikatywności. Porozumienie bardzo dobre. Cięcie- fachowo ,bardzo sprawnie i przede wszystkim dokładnie.Fryzjerka bardzo opanowana,nienachalna .

Kwestia koloru- rowniez okej, dość dlugo juz farbuję na miedziany ,bez zadnych odcieni czerwieni ,ale od jakiegos czasu planowalam zmianę, no i mam rudo/czerwony.

Atmosfera w salonie przyjemna. Traktują klienta normalnie, nie ma się poczucia niższości ,jak to w niektorych salonach bywa i nie czuje się zapomnianym.

Jesli więc na te kilka salonow w ktorych bylam - niektore wymienialam na forum, inne nie ,bo nie czulam się usatysfakcjonowana - powiedzmy ,ze fryzura nie byla zła ale też nie była dobra ,więc nie opisywalam ,bo nie ma potrzeby, moglabym polecic na dzien dzisiejszy ,to na pewno nadal Sylwia z Pracowni 3 i Dominika (chyba) z Fresh Look,z czego atmosfera w tym ostatnim byla najlepsza ze wszystkich jakie odwiedzilam.

Napiszę za jakis czas wrażenia dotyczące fryzury, bo wiadomo ,ze po wyjściu z salonu ,to nawet jak jest zle obstrzyzona głowa ,to po wymodelowaniu wygląda dobrze.
Dodam ,ze mam krótką fryzurę, asymetryczną, i jesli powiedzialam ,ze chcę jeden bok do pól ucha ,a drugi dłuzszy to jest do pól ucha,a nie dluzszy ,a co gorsza krotszy. No i w moim przypadku modelowanie naprawdę krotko trwalo ( podobnie było po cięciu wlosow przez panią Sylwię z Pracowni 3 ).

Papryczko, Bejjko, mialam napisać wrażenia na pw, ale że jestem zadowolona z cięcia bardzo, to postanowilam napisać w wątku.



Dopisek: wlasnie w torebce znalazlam wizytówkę Fresh Look, ktorą dala mi fryzjerka, no i pani ma na imię Dominika.
dziewczyny, w którym salonie byłyście? Strzeszyn czy Winogrady?
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 15:05   #4311
Anq26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

witam,
Jako osoby sympatyzujące branży, w której się specjalizuję jesteście dla mnie bardzo cennym źródłem informacji. Obecnie pracuję nad pewnym projektem i byłabym niezwykle wdzięczna za waszą pomoc. Generalnie zależałoby mi abyście napisały jakie pytania dotyczące włosów i ich pielęgnacji Was nurtują a zazwyczaj ciężko znaleźć Wam na nie odpowiedź. Oczywiście nie chodzi mi tutaj o dobieranie kolorów itp. tylko raczej pytania w stylu "Dlaczego końcówki włosów wywijają się na zewnątrz?" Z góry wielkie dzięki za wszelkie zaangażowanie w temat.
Anq26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 16:17   #4312
laseczkaa
Zadomowienie
 
Avatar laseczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 530
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

hej obecnie mam wlosy sredniej dlugosci takie braz z blondem (ale braz miedzieny -jasny braz lub ciemny blond jak niektorzy mowia przeswituje na rudo -był kładzony na blondzik-zaluje ) i chcialabym wrocic do blondu jakies fajnego jasnego nie kurczaka ;p mysle albo o calej farbie albo o baleyagu i teraz pytanie do was - gdzie polecacie mi salony gdzie z brazu zrobia fajny blond w rozsadnej cenie . ??
laseczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 21:18   #4313
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Papryczko, Orenda i ja byłysmy na winogradach w salonie Freshlook.

ja po 3 tygodniach (bodajze ) ,z fryzury nadal zadowolona, cięcie trzyma formę, gorzej z kolorem niestety. odrost jest czerwony, a reszta splowiala ,wiec czuję dyskomfort wychodząc do ludzi
byc moze to wina mojej chęci zmiany koloru z miedzianych na czerwono miedziane - wlosy ,na korych mialam pozostalosci starej farby ,byly za jasne i nie przyjęly dobrze koloru.
ale nadal polecam szczerze panią Dominikę.

Papryczko, jesli mozesz daj mi na pw nr do Sylwii. zawsze się przyda
__________________
.

Edytowane przez ruda7816
Czas edycji: 2010-07-25 o 21:22
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 21:53   #4314
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez devi69 Pokaż wiadomość
Szukam jeszcze więcej takich osób, które mogłyby podpowiedzieć fryzjera z Rataj lub Swarzędza. Po przeczytaniu wcześniejszych wypowiedzi dużo danych jest nie aktualnych.
nie daj Boże NIE IDŹ do "kleopatry" w swarzedzu (przy przystanku autobusowym czwartaków)
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 14:23   #4315
Braunie1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 45
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Jeżeli ktoś zna namiary na fajną fryzjerkę, stylistkę, która słucha klienta a po wyjściu od niej można iść prosto na randkę, to proszę o info

Edytowane przez Braunie1980
Czas edycji: 2010-07-26 o 14:26
Braunie1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 18:06   #4316
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

wiecie co, ja już w tych stylistów, mistrzów nożyczek itp. nie wierzę ja chce po prostu fryzjera! dobrego :P
dzięki, zapiszę się w takim razie do p. Dominiki Drugi koniec miasta, ale musze naprawić dzieło Sierpińskiego
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 18:39   #4317
KatkA_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

hej dziewczyny
proszę was o pomoc... na jesień wracam do poznania i stwierdziłam że przydałaby się mała zmiana... i czemu by nie zacząć od fryzury... ale tutaj zaczyna się mój problem... nie mam konkretnych planów co do fryzury (no jedyne wymaganie to: bez szaleństw!) wiec chciałabym trafić do fryzjera który nie zrobi mi na głowie abstrakcji ale podkreśli i ukryje co trzeba, dopasuje kolorystykę do cery cięcie do rysów twarzy... także dziewczyny znacie może fryzjera któremu można zaufać i nie stracić przy tym fortuny?
pozdrawiam
KatkA_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 08:36   #4318
kinjac
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 8
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Mam pytanie - znacie może fryzjerkę Cecylię Borkowską lub salon fryzjerski TeQuila ? salon został niedawno otwarty koło mojego domu i zastanawiam się czy warto się wybrać .... chodzi mi o strzyżenie długich włosów i farbowanie.
kinjac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 12:42   #4319
Anq26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Jak to nikt nie ma pytań?
Anq26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 14:23   #4320
kodzia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

witam.
jestem umówiona do samui do p. Moniki .chcę znać Wasze opinie czy dobrze trafiłam
kodzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:14.