Niemiecka muzyka :) - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-27, 23:13   #211
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Niemiecka muzyka :)

pustki, pustki ;P

to ja się wypowiem noch mal

po pierwsze pytanie: widział ktoś książkę Bushido? (autobiografie). poszukuję pilnie
widzialam jednego dnia na empiku internetowym, ale już nie ma (a moze mi sie przywidzialo i wcale nie bylo)


po drugie:
'Ich und meine Maske' Sido. plytka dla mnie jak najbardziej ok nie wiem, może Sido sie ostatnimi czasy coraz bardziej komercjalizuje ale nadal z checia go slucham. i szczerze powiedziawszy piosenki z nowej plyty, ktore mi sie najbardziej podobają, to własnie te bardziej melodyjne, mniej rapowane
Augen auf, Nein!, Unser Leben, Carmen, Halt dein Maul - moje osobiste typy. mogę słuchac non stop


poza tym z ostatnio przeze mnie sluchanych i polecanych:
Giovanni - Wundervoll - oglądam sobie 'Jana Ina & Giovanni' ostatnio ;p moze dlatego mi sie spodobala.
Peter Fox - Alles Neu - absolutnie trafia w moje gusta jak Seeed zresztą
Bushido - Ching Ching - heh, nie slucham namiętnie Bushido, 'ghedo' średnio mnie interesuje, ale mimo wszystko, refren wbija się w ucho ;P
Philipp Poisel - Einfach so - sympatycznie, inne piosenki z nowej płyty także ok
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 08:41   #212
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Niemiecka muzyka :)

chyba gadam sama do siebie :P

mam zamiar zakupić 'Trilogy' Sido, Ansage nr 8 Aggro i nowy krążek B-Tight'a, jednak nawet na netowym empiku skad dotychczas zamawialam zagraniczne płyty nie moge ich znalezc juz od dluzszego czasu czailam sie na 'Ich und meine Maske', nie było. a skoro teraz w packu moge kupić 'Trilogy', to fajnie by było znalezc
pomocy! ludzie dobrej woli bedacy w dojczlandzie

odnosnie poszczegolnych utworów, zeby nie bylo tak sucho.

w ostatnich tygodniach wpadły mi uszko głównie:

B-Tight - Sie will mich
B-Tight - Egoist
Tony D - Fiesta
AidS (Sido & B-Tight) - Mein Herz lacht mich aus

__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 06:48   #213
boxia
Raczkowanie
 
Avatar boxia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Ozorków
Wiadomości: 108
GG do boxia
Dot.: Niemiecka muzyka :)

BArdzo lubię zespół Oomph! w ogóle strasznie podoba mi się zestawienie języka niemieckiego z brzmieniem gitary... hehehe.. ulubiona piosenka "Gott ist ein Popstar", "Beim ersten Mal tut immer Weh", oraz dośc znane "Augen auf",
Die Toten Hosen stworzył piosenkę "alles aus Liebie" którą później scoverowało Ich troje, moim zdaniem lepiej brmzi po niemiecku
__________________
I deszcz myślą barwimy
I uderzenia gromu, będące przypomnieniem.
San Rice
boxia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 17:31   #214
coccinelle7
Zadomowienie
 
Avatar coccinelle7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: far far away
Wiadomości: 1 188
Dot.: Niemiecka muzyka :)

duuużo piosenek Sohe Mannheims -pewnie źle napisałam tą nazwe, whatever;P kiedyś słuchałam nałogowo nie zapominajmy, że słuchanie obcojęzycznych piosenek jest baaardzo pomoce w nauce języka!
__________________
coccinelle7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 19:18   #215
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Niemiecka muzyka :)

Rammstein i Oomph! Dłużej słucham tego pierwszego zespołu i czekam na koncert w Polsce, Oomph krócej, ale głos Dero potrafi mnie zaczarować.
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 07:44   #216
Pfannkuchen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ostsee
Wiadomości: 83
Dot.: Niemiecka muzyka :)

Uwielbiam język niemiecki Uczę się go i planuję studia w Niemczech.
Z piosenek polecam:

Die Fantastischen Vier - Troy, Sie ist weg
Sido - Danke, Carmen
Silbermond - Das Gier, Das Beste
Bushido - Vendetta, Sonnenbank Flavour
Peter Fox - Kopf Verloren

Podoba mi się jeszcze kilka piosenek austriackiego zespołu L'ame Immortelle. Większość jest dość ponura, ale 5 Jahre ma coś w sobie. A teledysk super! Trochę jak Romeo i Julia

Edytowane przez Pfannkuchen
Czas edycji: 2009-05-06 o 08:03
Pfannkuchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 06:46   #217
boxia
Raczkowanie
 
Avatar boxia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Ozorków
Wiadomości: 108
GG do boxia
Dot.: Niemiecka muzyka :)

Cytat:
Napisane przez Pfannkuchen Pokaż wiadomość


Podoba mi się jeszcze kilka piosenek austriackiego zespołu L'ame Immortelle. Większość jest dość ponura, ale 5 Jahre ma coś w sobie. A teledysk super! Trochę jak Romeo i Julia
zgadzam się teledysk jest świetny - sama piosenka również mi się podoba
__________________
I deszcz myślą barwimy
I uderzenia gromu, będące przypomnieniem.
San Rice
boxia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-07, 09:55   #218
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Niemiecka muzyka :)

Gdyby ktoś miał ochotę w piątek na Błoniach w Krakowie gra Die Toten Hosen.

http://www.audio.com.pl/index.php?pa...&kat=1&id=2059
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 10:29   #219
boxia
Raczkowanie
 
Avatar boxia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Ozorków
Wiadomości: 108
GG do boxia
Dot.: Niemiecka muzyka :)

Ochota jest.... gorzej z możłiwościami realizacji.... :/ ale Die Toeten Hosen woodstockowo zaliczyłam... ja sobie marzę o koncercie Oomh!
__________________
I deszcz myślą barwimy
I uderzenia gromu, będące przypomnieniem.
San Rice
boxia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 10:42   #220
MagsC
Raczkowanie
 
Avatar MagsC
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 87
Dot.: Niemiecka muzyka :)

Ja przez kilka lat mieszkalam w Niemczech ale niemiecka muzyka jakos nie bardzo mnie urzekla. Chociaz musze przyznac ze baaardzo lubie Xaviera Naidoo. 'Und wenn ein Lied' jest przepiekna piosenka...Zreszta Xavier ma duzo fajnych kawalkow.
Co jeszcze...o, swego czasu lubilam kilka piosenek 'Ich und Ich'. I chciaz Rammstein to zupelnie nie moj muzyczny styl to jednak kilka ich piosenek polubilam

Ah! I jak moglam zapomniec o Die Toten Hosen! Klasyka! Mialam okazje ich poznac, w sumie tak naprawde to rozmawialam tylko z Campino Sympatyczny facet!

Edytowane przez MagsC
Czas edycji: 2009-05-07 o 10:43
MagsC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 11:17   #221
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Niemiecka muzyka :)

Cytat:
Napisane przez boxia Pokaż wiadomość
Ochota jest.... gorzej z możłiwościami realizacji.... :/ ale Die Toeten Hosen woodstockowo zaliczyłam... ja sobie marzę o koncercie Oomh!
Ja też byłam na woodstock na ich koncercie
W sumie już tej muzyki nie słycham, teraz wolę delikatniejsze brzmienia, ale jak przyjechali do mnie to pewnie się przejdę.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-08, 16:05   #222
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Niemiecka muzyka :)

Jakby ktoś jednak to małe sprostowanie - na lotnisku na czyzynach bedą, a nie na błoniach- czemu - nikt nie wie, na plakatach dalej są błonia.
Koło 21 godziny.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 16:42   #223
Pfannkuchen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ostsee
Wiadomości: 83
Dot.: Niemiecka muzyka :)

Cytat:
Napisane przez boxia Pokaż wiadomość
zgadzam się teledysk jest świetny - sama piosenka również mi się podoba
A co sądzisz o "Stumme Schreie" ? To też jest fajne
Osobiście, uważam że pisoenki L'ame Immortelle sa bardzo przygnębiające... Chociażby "Lass mich fallen"... wspaniała piosenka ale ja mam po niej taką melancholię, że hej!
Pfannkuchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 08:31   #224
boxia
Raczkowanie
 
Avatar boxia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Ozorków
Wiadomości: 108
GG do boxia
Dot.: Niemiecka muzyka :)

L'ame Immortelle jakby nie patrzeć trzeba podciągnąć pod industrial, a większość zespołów poruszających się po tych "wodach" idzie w stronę melanchiolii i przygnębienia, wokalistka ma cudowny mocny głos, muzyka jest również niesamowicie nastrajaca... ja nie mam melancholijnych skłonności... hm.. chyba wręcz przeciwnie, więc jeśli ulegam działaniu muzyki, to chyba nawet lepiej troszkę mnie to rónoważy....
bardzo mi się podoba jeszcze "Phönix", "Du siehst mich nicht" mnie najbardziej podchozą uwtory z mocnym brzmieniem rockowym... więc może dlatego melanolii nie zauważam ... - podobnie mam z typowym gotykiem hehe :P, ale tak czy inaczje zespół lubię
__________________
I deszcz myślą barwimy
I uderzenia gromu, będące przypomnieniem.
San Rice

Edytowane przez boxia
Czas edycji: 2009-05-10 o 08:32
boxia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 09:49   #225
carolans
Zadomowienie
 
Avatar carolans
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 670
Dot.: Niemiecka muzyka :)

nie wiedziałam że jest biografia Bushido, miałam okazję bywać w tym samym lokalu co Bushido i to troche taki pozer... tzn całkowicie inaczej sobie wyobrażałam go na żywo. Teraz nie wiem jak jest bo nie śledzę jego życia, ale z czasów gdy mieszkałam w Berlinie to najczęściej był opisywany jako pozer.. tak samo Sido, Sultan Hengst itd hmm ale co do muzyki to lubię posłuchać, generalnie bardzo lubię niemiecką muzykę czym doprowadzam znajomych do paranoi

Deichkind - Zirkus, Prost, Goodbye Logik, Limit, cały album " Arbeit Nervt"
Cassandra Steen - Darum Leben Wir
Bushido - Unter der Sonne
Bushido - Outro feat Sahira
D-Irie - Was jetzt los
Eko Fresh , Saad, Bushido - Der König persönlich
Mia - Tanz Der Moleküle
__________________



Laura 20.12.2009
Oliwia 8.07.2011
carolans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 10:30   #226
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Niemiecka muzyka :)

Cytat:
Napisane przez carolans Pokaż wiadomość
nie wiedziałam że jest biografia Bushido, miałam okazję bywać w tym samym lokalu co Bushido i to troche taki pozer... tzn całkowicie inaczej sobie wyobrażałam go na żywo. Teraz nie wiem jak jest bo nie śledzę jego życia, ale z czasów gdy mieszkałam w Berlinie to najczęściej był opisywany jako pozer.. tak samo Sido, Sultan Hengst itd hmm ale co do muzyki to lubię posłuchać, generalnie bardzo lubię niemiecką muzykę czym doprowadzam znajomych do paranoi

Deichkind - Zirkus, Prost, Goodbye Logik, Limit, cały album " Arbeit Nervt"
Cassandra Steen - Darum Leben Wir
Bushido - Unter der Sonne
Bushido - Outro feat Sahira
D-Irie - Was jetzt los
Eko Fresh , Saad, Bushido - Der König persönlich
Mia - Tanz Der Moleküle
ja sie bushido nie interesuje, ale swego czasu biografia byla promowana na mtv bodajze, gdzie bushido czytal jej fragmenty. stąd wiem :P

odnosnie pozerstwa. hem.jak dla mnie to wszyscy oni sa pozerami,wcale sie z tym nie kryją zreszta.chyba taka branza
z podanych tytułów nie znam tych utworow bushido (i jakos nie ciagnie mnie by je poznac ;P), natomiast musze sobie przesluchac tej z eko :P z 'nowszych' znam tylko 'ek is back', ale dla mnie to juz nie to samo, co stare nutki za czasów valezki
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 12:19   #227
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Niemiecka muzyka :)

http://www.youtube.com/watch?v=rL_iR...eature=related

Sido(widze ze bylo juz wspominane o nim) i Weihnachtssong 2008.
Charakterystyczny teledysk
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 18:03   #228
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Niemiecka muzyka :)

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=rL_iR...eature=related

Sido(widze ze bylo juz wspominane o nim) i Weihnachtssong 2008.
Charakterystyczny teledysk
nie raz i nie dwa
2008? powiedzcie mi, czy coroczna reedycja rozni sie czyms od poprzedniorocznej? (tekstowo), nie biore pod uwage remixów. bo mam wrazenie, ze nie a co roku ktos podaje nowy rok przy tym samym teledysku xd

dobra jeszcze od siebie dorzucę, juz co prawda niezbyt świeżutką, ale nadal przeze mnie nalogowo słuchaną:
clueso - gewinner

swoją drogą, macie lasta? chętnie w końcu może porównałabym swoje gusta z kimś, kto być może ma ze mną coś wspólnego choć raz
http://www.lastfm.pl/user/ladidadihamma
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 09:51   #229
Pfannkuchen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ostsee
Wiadomości: 83
Dot.: Niemiecka muzyka :)

Ludzie, byłam wczoraj na Upiorze w Operze i strasznie spodobała mi się jedna piosenka, szczególnie w niemieckiej wersji pięknie brzmi!
Ma tytuł "Das Phantom der Oper" i podam wam do niej link:

http://pinguinchen.wrzuta.pl/audio/8...german_version


Próbuję dociec, kto ją wykonuję i przypuszczam, że jest to wersja teatralna. Poza tym słowa trafiają do mnie, a talent tych dwóch osób wzbudza naprawdę respekt.


Co prawda, wątek jest o niemieckiej muzyce, ale polecam jeszcze angielską rockową wersję "Phantom Of The Opera" wykonywaną przez Nightwish. Szczególnie głos męski mi się spodobał.

Ja też mam last.fm od niedawna, a mój gust muzyczny jest bardzo zróżnicowany:
http://www.lastfm.pl/user/puszek-okruszek

Edytowane przez Pfannkuchen
Czas edycji: 2009-05-12 o 09:52
Pfannkuchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-13, 10:36   #230
boxia
Raczkowanie
 
Avatar boxia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Ozorków
Wiadomości: 108
GG do boxia
Dot.: Niemiecka muzyka :)

Szczerze mówiąc wersja Nigthtwish bardziej mi się podoba, ma większego "kopa" jest bardziej tak jakby "kolokwialna" bardziej pasuje do opery ; a w zasadzie marzy mi się by obejrzeć spektakl na żywo ,
Nie mniej jednak, język neimiecki jak najbardziej pasuje mi do tego utworu... gdyby tak połączyć niemiecką wersję językową z interpretacją NIghtwish.. eh :P

A mam lasta... od dzisiaj:

http://www.lastfm.pl/user/epona2

jest w trkacie tworzenia, w zasadzie postanowiłam stworzyć pod wpływem tego wątku hehe
__________________
I deszcz myślą barwimy
I uderzenia gromu, będące przypomnieniem.
San Rice

Edytowane przez boxia
Czas edycji: 2009-05-13 o 10:41
boxia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 17:45   #231
Pfannkuchen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ostsee
Wiadomości: 83
Dot.: Niemiecka muzyka :)

Cytat:
Napisane przez boxia Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc wersja Nigthtwish bardziej mi się podoba, ma większego "kopa" jest bardziej tak jakby "kolokwialna" bardziej pasuje do opery ; a w zasadzie marzy mi się by obejrzeć spektakl na żywo ,
Nie mniej jednak, język neimiecki jak najbardziej pasuje mi do tego utworu... gdyby tak połączyć niemiecką wersję językową z interpretacją NIghtwish.. eh :P

To prawda, ale wokalistka Nightwish za bardzo przeciąga swoje partie. Nie potrafi wyciągnąć niektórych momentów, więc śpiewa po swojemu. Za to facet super Co do niemieckiej wersji - uważam, że obie osoby są rewelacyjne i że jest to lepsza wersja, niż filmowa. Naprawdę, muszę znaleźć ich imiona, a także autora tekstu! Ja płaczę, gdy tego słucham, takie to jest dla mnie świetne. Szczególnie, że ich głosy są ze sobą zgrane i czuje się w tej piosence romantyzm, mimo, że oni tylko śpiewają...
Coś mi się aż robi, gdy słucham od 1.23 do 1.33, to samo z fragmentem "Im Labyrinth der Nacht liegt mein Revier" Być może dlatego, że kocham samo słowo "Revier" XD

Ja mam film po angielsku... Ale po niemiecku to inna sprawa! Mój dziadek mówi, że język niemiecki (zaraz po rosyjskim) jest najbardziej dźwięczny, a do tego interesujący, bo inny niż pospolity angielski, czy chociażby francuski. I coś w tym jest
Pfannkuchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 06:43   #232
boxia
Raczkowanie
 
Avatar boxia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Ozorków
Wiadomości: 108
GG do boxia
Dot.: Niemiecka muzyka :)

zgadzam się język niemiecki jest strasznie dźwięczny, dlatego tak bardzo lubię zestawienie tego języka z brzmieniem gitary oraz dudnieniem bębnów.

Co do poszukiwań autorów, posuzkaj moż ena niemieckich stronahc miłośników "Upiora w operze", myśłę, że na jakimś forum Ci ktos pomoże, bądź szukaj przez youtube, last.fm, moze na jakiejś niemieckiej stronie o filmach. powodzenia
__________________
I deszcz myślą barwimy
I uderzenia gromu, będące przypomnieniem.
San Rice
boxia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 12:08   #233
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Niemiecka muzyka :)

Cytat:
Napisane przez boxia Pokaż wiadomość
zgadzam się język niemiecki jest strasznie dźwięczny, dlatego tak bardzo lubię zestawienie tego języka z brzmieniem gitary oraz dudnieniem bębnów.

Co do poszukiwań autorów, posuzkaj moż ena niemieckich stronahc miłośników "Upiora w operze", myśłę, że na jakimś forum Ci ktos pomoże, bądź szukaj przez youtube, last.fm, moze na jakiejś niemieckiej stronie o filmach. powodzenia
kiedy przedwczoraj przesluchalam piosenki podrzuconej przez kolezankę wyzej (upior w operze) chcialam troche pomoc w szukaniu, ale chyba faktycznie jest to jakas sceniczna wersja. na amazonie na soundtracku znajduje sie identyczna wersja (przesluchalam skroty) i wymienione sa postaci oraz obsada. natomiast przy utworach nic ponad kompozytora.

co do lasta, to powiem wam, że mam z wami ponadprzecietnie zgadzajace sie gusta (przynajmniej wg lastowej skali), co naprawde nie zdarza sie czesto
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens



Edytowane przez magda_aparatka
Czas edycji: 2009-05-14 o 12:10
magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 16:03   #234
Pfannkuchen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ostsee
Wiadomości: 83
Dot.: Niemiecka muzyka :)

Ja znalazłam tę samą piosenkę na niemieckim portalu muzycznym i napisałam do osoby, która ją dodała. Ciekawe, może mi odpisze
Chciałabym się po prostu dowiedzieć, czy to wykonanie jest z przed kilku lat, czy może kilkunastu... Bo ja ściągałam tę wersję i nie było obok niej żadnych informacji, można powiedzieć, że miałam farta znajdując ją
No nic, poczekam na odpowiedź od tamtej dziewczyny
Pfannkuchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 15:20   #235
boxia
Raczkowanie
 
Avatar boxia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Ozorków
Wiadomości: 108
GG do boxia
Dot.: Niemiecka muzyka :)

Co do lasta , pogrzebałam i znalazłam kilka fajnych zespołów otagowanych jako viking metal, zespoły odziwo pochodzą z niemiec - chociaż jakoś bardziej etnicznie kultura wikingów pasuje mi do Skandynawii, nie mniej jednak polecam Zauważyłam ostatnio dośc znaczny zwrot na rufie mojego gustu muzycznego... od gotyku w keirunku folku i metalu z tradycyjnym brzmieniem... hehe.... najważniejsze, że nie idę w stronę różowego światła heheh :P
__________________
I deszcz myślą barwimy
I uderzenia gromu, będące przypomnieniem.
San Rice

Edytowane przez boxia
Czas edycji: 2009-06-19 o 15:23
boxia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 10:49   #236
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Niemiecka muzyka :)

Xavier Naidoo i Sohne Mannheims uwielbiam

swego czasu lubiłam Yvonne Catterfeld
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 10:57   #237
Pfannkuchen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ostsee
Wiadomości: 83
Dot.: Niemiecka muzyka :)

Ja jestem po prostu świrnięta na punkcie płyty 'Stadtaffe' Petera Foxa
Pfannkuchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 20:23   #238
polinea
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 86
Dot.: Niemiecka muzyka :)

a pamieacie jeszcze zespol tic tac toe? piosenka Warum do tej pory mi sie podoba
polinea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 12:12   #239
Ashlee_
Zadomowienie
 
Avatar Ashlee_
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 174
Dot.: Niemiecka muzyka :)

przejrzałam wątek i chyba nikt nie wspomniał tutaj o IN EXREMO. własnie wrocilam z ich festiwalu z okazji 15 lecia zespołu i jestem totalnie zakochana w nich. spiewaja nie tylko po niemiecku, ale i w kilkunastu innych językach, grają na różnych dziwnych instrumentach, a do tego są sami w sobie po prostu kochani spróbujcie:

http://www.youtube.com/watch?v=2tVTzx9pj6o
http://www.youtube.com/watch?v=qUMwYx4WEKs
http://www.youtube.com/watch?v=-kgKini7Mq4


inne niemieckie zespolu ktore bardzo lubie to oczywiscie Die Toten Hosen <3 , Die Arzte, Oomph, R+, Diorama, Project Pitchfork, Diary of Dreams, Unheilig, Die Apokalyptischen Reiter , Umbra Et Imago, Das Ich, Deine Lakaien ... no i oczywiscie niemiecki metal (Kreator, Bling Guardian, Helloween czy Running Wild), aczkolwiek oni maja niewiele piosenek po niemiecku jeśli w ogole jakieś
__________________
never mind... anyway...

雪が歌う夜に君を憶うよ
凍りついたこの部屋で
憧れた未来を待ち望むように
孤独を生きて…






Ashlee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 18:18   #240
_kamea_
Zakorzenienie
 
Avatar _kamea_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 207
Dot.: Niemiecka muzyka :)

Z niemieckiej muzyki najbardziej podoba mi się Rammstein. W ogóle uważam, ze język niemiecki bardzo pasuje do muzyki rockowo - metalowej (pewnie dlatego, że ciężko brzmi) bardzo mi się podoba piosenka "Mein Herz brennt" nagrana z Apocalypticą
__________________
_kamea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:56.