Wybielone spodnie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-03, 15:55   #1
kle2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 72

Wybielone spodnie


Witam
Jeżeli nie powinienem tutaj zakładać tego tematu w tym forum to proszę o wybaczenie nie o krytykę!

Słuchajcie drogie Panie mam takie pytanie, ostatnio byłem nad morzem w Ustce z ekipą, wiadomo troche dało się w "czajnik". Gdy wróciłem z klubu wszedłem do łazienki tam był wylany domestos i jakieś inne "płyny łazienkowe". Następnego dnia wstaję a tutaj mam duże plamy, na Dżinsach, ale nie są wypalone czy coś w tym stylu tylko białe Wyglądają jak dżinsy w plamkach... a szkoda mi tych spodni bo kupiłem specjalnie na wyprawę do Ustki i dałem za nie 200zł więc szkoda wywalić w błoto je...
Chciałbym zapytać może wiecie dokładnie jakim płynem mogłem je tak wybielić? Bo gdybym wiedział to bym wybielił je całe no może przynajmniej połowę, zrobiłbym sobie krótkie


Dziękuję.
kle2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 16:08   #2
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Wybielone spodnie

kup najtańszy wybielacz w sklepie z artykułami do domu czy innym rossmanie i wsadź w to spodnie na parę godzin,mieszaj w trakcie żeby plam nie było
potem wypierz ze 2-3 razy z płynem do płukania żeby zapach wybielacza zniknał
i tyle zabawy

*ważne żeby kupił najtańszy bo tanie wybielacze są chemicznie najmocniejsze te droższe są delikatniejsze i mogą jeansów nie wybielić
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:26.