Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-02, 21:14   #721
dalenka8
Zakorzenienie
 
Avatar dalenka8
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 319
Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

Cytat:
Napisane przez agaaga89 Pokaż wiadomość
Rozglądaliśmy się jedynie po googlach, szczerze to nawet nie patrzałam na allegro... Gut idea, dzięki za podsunięcie Jutro mam duuużo czasu wolnego, więc napewno przegrzebię większość ofert Dobra wiadomość jest taka, że ponoć mdłości utrzymują się najwyżej do 3 m-ca, a na ślubie to już będzie 20 tydz. więc nie powinno być problemu
Z tymi mdłościami to jest tak, że albo są tylko w pierwszym trymestrze, albo- rzadziej całą ciążę . Oby Ciebie ta pierwsza wersja dotyczyła .
dalenka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 21:22   #722
agaaga89
Zakorzenienie
 
Avatar agaaga89
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 756
Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

Cytat:
Napisane przez dalenka8 Pokaż wiadomość
Z tymi mdłościami to jest tak, że albo są tylko w pierwszym trymestrze, albo- rzadziej całą ciążę . Oby Ciebie ta pierwsza wersja dotyczyła .
Jeszcze dziś przed snem zaczynam gorliwe modlitwy o pierwszą wersję
__________________

agaaga89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 22:13   #723
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

Cytat:
Napisane przez agaaga89 Pokaż wiadomość
Jeszcze dziś przed snem zaczynam gorliwe modlitwy o pierwszą wersję
to pomódl się za to, żebym dostała okres

co do zakupów- ja byłam dzisiaj w IKEI po 30 opakowań kredy- brat przyjaciółki zaprosił mnie na ślub, zamiast kwiatów chcą dostać przybory szkolne (oddadzą do domu dziecka i różnych świetlic), mi się trafiła kreda
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 22:26   #724
EarlGrey
Wtajemniczenie
 
Avatar EarlGrey
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 622
Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

Cytat:
Napisane przez dalenka8 Pokaż wiadomość
Z tymi mdłościami to jest tak, że albo są tylko w pierwszym trymestrze, albo- rzadziej całą ciążę . Oby Ciebie ta pierwsza wersja dotyczyła .
heh ja się modlę, żebym jutro przed pracą nie miała mdłości, byłam na piwku i troszke wypiłam, dziewczyny widzę Was podwójnie mam nadzieje, że piszę składnie no a w ciąży, to mdłości do pewnego momentu, z resztą w dniu ślubu będziesz tak przejęta, że nie będziesz miała na to czasu
Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
to pomódl się za to, żebym dostała okres

co do zakupów- ja byłam dzisiaj w IKEI po 30 opakowań kredy- brat przyjaciółki zaprosił mnie na ślub, zamiast kwiatów chcą dostać przybory szkolne (oddadzą do domu dziecka i różnych świetlic), mi się trafiła kreda
może pomyśleli, że jesteś woźnym w szkole , w sumie sama nie wiem co myśleć o takim sugerowaniu prezentów, z jednej strony to szczytny cel, przy okazji swojego szczęścia, można podarować uśmiech innym osobom, nic nie tracąc, ale z drugiej, ja bym chciała dostać kwiaty, nie sugerować nic gościom. Co myślicie?
__________________
26.04.2014
EarlGrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 22:46   #725
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

Cytat:
Napisane przez EarlGrey Pokaż wiadomość
może pomyśleli, że jesteś woźnym w szkole , w sumie sama nie wiem co myśleć o takim sugerowaniu prezentów, z jednej strony to szczytny cel, przy okazji swojego szczęścia, można podarować uśmiech innym osobom, nic nie tracąc, ale z drugiej, ja bym chciała dostać kwiaty, nie sugerować nic gościom. Co myślicie?
szkoła zamknięta, nie cfaniakuj

oni robią wesele na 100 osób, na ślub zaprosili ponad 300- gościom weselnym nic nie sugerowali, tylko tym ślubnym. Kwiaty i tak na pewno dostaną od weselnych a co można robić z taką ilością kwiatów
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 00:15   #726
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

Cytat:
Napisane przez agaaga89 Pokaż wiadomość
Rozglądaliśmy się jedynie po googlach, szczerze to nawet nie patrzałam na allegro... Gut idea, dzięki za podsunięcie Jutro mam duuużo czasu wolnego, więc napewno przegrzebię większość ofert Dobra wiadomość jest taka, że ponoć mdłości utrzymują się najwyżej do 3 m-ca, a na ślubie to już będzie 20 tydz. więc nie powinno być problemu
polecam allegro naprawde jest duzy wybor i ceny ok

Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość

co do zakupów- ja byłam dzisiaj w IKEI po 30 opakowań kredy- brat przyjaciółki zaprosił mnie na ślub, zamiast kwiatów chcą dostać przybory szkolne (oddadzą do domu dziecka i różnych świetlic), mi się trafiła kreda
jak to Tobie przypadka kreda?
to nie masz napisane ogolnie " przybory szkolne "

Cytat:
Napisane przez EarlGrey Pokaż wiadomość

może pomyśleli, że jesteś woźnym w szkole , w sumie sama nie wiem co myśleć o takim sugerowaniu prezentów, z jednej strony to szczytny cel, przy okazji swojego szczęścia, można podarować uśmiech innym osobom, nic nie tracąc, ale z drugiej, ja bym chciała dostać kwiaty, nie sugerować nic gościom. Co myślicie?
a co zrobisz z taka iloscia kwiatow? pare bukietow mozesz dac na groby bliskich a reszta? padnie w wannie .. tak to mozesz podarowac cos innym .. my tez na zaproszeniach mielismy wierszyk ze prosimy o przybory szkolne dla Domu Dziecka .. jesli ktos mial wydac 20-30zl na bukiet to niech lepiej kupi jakies zeszyt , dlugopisy Dodam ze wszyscy cos przyniesli mielismy caly bagaznik rzeczy .. a usmiech i radosc dzieciakow .. bezcenna

" Bardzo byśmy chcieli,
by w tym dniu uroczym,
były uśmiechnięte czyjeś małe oczy.
A więc zamiast kwiatów do życzeń w Kościele,
dołączcie artykuły szkolne nasi przyjaciele.
My do domu dziecka z nimi pojedziemy
i w Waszym imieniu dzieciom przekażemy"
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014

Edytowane przez zaaaabcia
Czas edycji: 2010-08-03 o 00:16
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 07:33   #727
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

Cytat:
Napisane przez dalenka8 Pokaż wiadomość
Wy perwersy :P! Jak Wy nadążacie pisać na tych wszystkich wątkach ? Przeca to by trzeba było ciągle siedzieć i śledzić wpisy !
my jesteśmy wszędzie

Cytat:
Napisane przez agaaga89 Pokaż wiadomość
I w końcu poszukiwanie zaproszeń (bezowocne) bo jak w końcu coś znaleźliśmy co pasowało nam oboje, to TŻ stwierdził...... żebyśmy poszukali czegoś jeszcze
wiem że za wcześnie ale zamówiłam sobie na all 3 próbki zaproszeń takich do 1,50 i z tego wybiorę bo mnie tam bez różnicy jakie one będą

Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
co do zakupów- ja byłam dzisiaj w IKEI po 30 opakowań kredy- brat przyjaciółki zaprosił mnie na ślub, zamiast kwiatów chcą dostać przybory szkolne (oddadzą do domu dziecka i różnych świetlic), mi się trafiła kreda
sorrry rozbawiłaś mnie
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-03, 08:12   #728
dalenka8
Zakorzenienie
 
Avatar dalenka8
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 319
Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

Cytat:
Napisane przez EarlGrey Pokaż wiadomość
może pomyśleli, że jesteś woźnym w szkole , w sumie sama nie wiem co myśleć o takim sugerowaniu prezentów, z jednej strony to szczytny cel, przy okazji swojego szczęścia, można podarować uśmiech innym osobom, nic nie tracąc, ale z drugiej, ja bym chciała dostać kwiaty, nie sugerować nic gościom. Co myślicie?
Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
a co zrobisz z taka iloscia kwiatow? pare bukietow mozesz dac na groby bliskich a reszta? padnie w wannie .. tak to mozesz podarowac cos innym .. my tez na zaproszeniach mielismy wierszyk ze prosimy o przybory szkolne dla Domu Dziecka .. jesli ktos mial wydac 20-30zl na bukiet to niech lepiej kupi jakies zeszyt , dlugopisy Dodam ze wszyscy cos przyniesli mielismy caly bagaznik rzeczy .. a usmiech i radosc dzieciakow .. bezcenna
My też będziemy prosili na zaproszeniach o coś innego niż kwiaty. Ja myślałam o rzeczach dla schroniska (karma, koce, itp), ale mój M. bardziej składnia się ku drugiej opcji: kuponów totolotka ...

Ej! Miałam dziś beznadziejny sen! JUż mnie dawno "ślubne" koszmary nie meczyły. Śniło mi się dziś, że pojechaliśmy z TŻtem i moją mamą do kościoła rano, żeby spisać protokół (rano, w dzień ślubu- ha, ha). I pytam M., czy załatwił pozwolenie od księdza ze swojej parafii i jeszcze jakiś tam papierek, a on, że zapomniał. Strasznie mnie to wkurzyło, bo tylko to miał za zadanie zrobić, a nawet z tego się nie wywiązał. Zaczęłam krzyczeć, że ma natychmiast jechać po te papiery, itp... Głupie :P...
dalenka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 08:24   #729
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
polecam allegro naprawde jest duzy wybor i ceny ok



jak to Tobie przypadka kreda?
to nie masz napisane ogolnie " przybory szkolne "



a co zrobisz z taka iloscia kwiatow? pare bukietow mozesz dac na groby bliskich a reszta? padnie w wannie .. tak to mozesz podarowac cos innym .. my tez na zaproszeniach mielismy wierszyk ze prosimy o przybory szkolne dla Domu Dziecka .. jesli ktos mial wydac 20-30zl na bukiet to niech lepiej kupi jakies zeszyt , dlugopisy Dodam ze wszyscy cos przyniesli mielismy caly bagaznik rzeczy .. a usmiech i radosc dzieciakow .. bezcenna

" Bardzo byśmy chcieli,
by w tym dniu uroczym,
były uśmiechnięte czyjeś małe oczy.
A więc zamiast kwiatów do życzeń w Kościele,
dołączcie artykuły szkolne nasi przyjaciele.
My do domu dziecka z nimi pojedziemy
i w Waszym imieniu dzieciom przekażemy"
bardzo fajny wierszyk i gratuluję pomysłu
co do ilości kwiatów- jak ich babcia obchodziła 90.urodziny to było 40 osób zaproszonych a nie mieli już co z kwiatami robić, to co dopiero przy ślubie, na który zaprosili 300. nawet po odjęciu 100 osób zaproszonych na wesele zostaje 200 gości ślubnych, każdy przyniósłby kwiaty....musieliby basen kupić żeby je wszystkie trzymać

nie nie, mi przypadła kreda, bo się z przyjaciółką skontaktowałam i powiedziała, że brat prosi o kredę- większość gości kupi przybory typu kredki, ołówki, zeszyty, a kreda też się przyda i dlatego jak już jest okazja poprosić o coś konkretnego to to zrobił
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 09:18   #730
agaaga89
Zakorzenienie
 
Avatar agaaga89
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 756
Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

Dobry pomysł z tymi podarunkami dla dzieciaków albo dla schroniska
baby montana chyba zrobię sobie ołtarzyk w pokoju na te nasze gorliwe prośby
__________________

agaaga89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 09:38   #731
EarlGrey
Wtajemniczenie
 
Avatar EarlGrey
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 622
Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

Cytat:
Napisane przez dalenka8 Pokaż wiadomość
My też będziemy prosili na zaproszeniach o coś innego niż kwiaty. Ja myślałam o rzeczach dla schroniska (karma, koce, itp), ale mój M. bardziej składnia się ku drugiej opcji: kuponów totolotka ...

Ej! Miałam dziś beznadziejny sen! JUż mnie dawno "ślubne" koszmary nie meczyły. Śniło mi się dziś, że pojechaliśmy z TŻtem i moją mamą do kościoła rano, żeby spisać protokół (rano, w dzień ślubu- ha, ha). I pytam M., czy załatwił pozwolenie od księdza ze swojej parafii i jeszcze jakiś tam papierek, a on, że zapomniał. Strasznie mnie to wkurzyło, bo tylko to miał za zadanie zrobić, a nawet z tego się nie wywiązał. Zaczęłam krzyczeć, że ma natychmiast jechać po te papiery, itp... Głupie :P...
Ja tam bym nie chciała kuponów totolotka, może dlatego, że jestem pesymistką, i wątpią że cokolwiek bym wygrała, czyli ani kwiatów, ani przyborów ani nic. Kupon jest fajny, ale jak da go jedna , dwie osoby, ale dostać 100 kuponów które np. nie wygrają, to już chyba wolę zdychające w wannie kwiaty, przez jakis czas ładnie wyglądają, można zanieść na grób jak już zaaabcia pisała (choć słyszałam takie coś, nie wiem czy można to nazwać zabobonem, że nie powinno się kwiatów ślubnych na grób zanosić), ale ja jestem zdania, że to tylko roślinka, i miły gest ze strony młodych. Ja na pewno zaniosę.
A co do snu, miejmy nadzieję, że się nie sprawdzi, i wszystko będzie git no ale to pewnie dlatego, że dużo o tym myślisz. Wyluzuj.
__________________
26.04.2014
EarlGrey jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-03, 11:00   #732
Kohnelia20
Zakorzenienie
 
Avatar Kohnelia20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 499
Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

hejleje u was? pogoda do kitu nic tylko w domu pod kocem siedziec
Kohnelia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 11:37   #733
dalenka8
Zakorzenienie
 
Avatar dalenka8
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 319
Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

Cytat:
Napisane przez EarlGrey Pokaż wiadomość
Ja tam bym nie chciała kuponów totolotka, może dlatego, że jestem pesymistką, i wątpią że cokolwiek bym wygrała, czyli ani kwiatów, ani przyborów ani nic. Kupon jest fajny, ale jak da go jedna , dwie osoby, ale dostać 100 kuponów które np. nie wygrają, to już chyba wolę zdychające w wannie kwiaty, przez jakis czas ładnie wyglądają, można zanieść na grób jak już zaaabcia pisała (choć słyszałam takie coś, nie wiem czy można to nazwać zabobonem, że nie powinno się kwiatów ślubnych na grób zanosić), ale ja jestem zdania, że to tylko roślinka, i miły gest ze strony młodych. Ja na pewno zaniosę.
A co do snu, miejmy nadzieję, że się nie sprawdzi, i wszystko będzie git no ale to pewnie dlatego, że dużo o tym myślisz. Wyluzuj.
U nas będzie ok 60 gości, i pewnie kupony lotka by przynosili jako rodzina, a nie od każdej osoby po jednym, więc nie tak dużo tego wcale . Ja tam bym chciała rzeczy dla psiaków i kotków ze schroniska, więc się zobaczy... A co do snu, to właśnie ostatnio mniej myślę o ślubie, jakoś już mi euforia opadła, najważniejsze pozałatwiane, więc sen mnie zdziwił . I na pewno się nie sprawdzi, już ja tego dopilnuję !

U nas nie pada.

Byłam w bibliotece właśnie i wypożyczyłam parę książek- niektóre nawet polecone przez biblioNETkę ! A jeszcze mam A. Christie do skończenia, więc zaraz zabieram się za czytanie ...

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Cytat:
Napisane przez dalenka8 Pokaż wiadomość
U nas nie pada.
Właśnie zaczęło . Ale to chyba "ciepły letni deszcz", bo tak parno na dworze. Może będzie burza. Moja narwana sąsiadka, pełniąca rolę strażnika bloku, korytarza, drzwi do tegóż korytarza, oraz zasianego własnoręcznie kawałka trawy, oświadcza komuś "że już przestaje". Więc długo nie popadało :P.

Jakie macie plany na dziś? Ja- babski wieczór . Już się nie mogę doczekać! Będzie jak za starych dawnych czasów, kiedy miałyśmy mnóstwo szalonych pomysłów i natychmiast wprowadzałyśmy je w życie . Zresztą, przynajmniej nie będę czuła smrodu silikonu i lakieru, które są potrzebne do hand-made'owego terrarium dla pająka TŻta. A on (znaczy TŻ, nie pająk :P) będzie cały pokój i komputer dla siebie :P.

Się rozpisałam ...
dalenka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 13:31   #734
mijjenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 4 244
Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

witam
tak czytam Wasze posty odnośnie tego,że zamiast kwiatów jakieś przybory albo jedzenie dla psów itp. w schronisku. Też o tym myślałam,ale na jakimś forum spotkałam sie z tym,że to jest problem dla Domów Dziecka itp, nie wiem co to było za forum,poszukajcie. Nie pamiętam na czym ten problem polegał

szkoda,że jakieś problemy z tego tytułu mają,bo to fantastyczny gest ze strony Państwa Młodych
__________________

To konto nie istnieje.
mijjenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 13:37   #735
EarlGrey
Wtajemniczenie
 
Avatar EarlGrey
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 622
Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

Cytat:
Napisane przez mijjenka Pokaż wiadomość
witam
tak czytam Wasze posty odnośnie tego,że zamiast kwiatów jakieś przybory albo jedzenie dla psów itp. w schronisku. Też o tym myślałam,ale na jakimś forum spotkałam sie z tym,że to jest problem dla Domów Dziecka itp, nie wiem co to było za forum,poszukajcie. Nie pamiętam na czym ten problem polegał

szkoda,że jakieś problemy z tego tytułu mają,bo to fantastyczny gest ze strony Państwa Młodych
Może muszą zapłacić podatek od darowizny? swoją drogą, wiem że problemem dla domów dziecka była swego czasu zalewająca fala maskotek. Również gest ze strony Państwa młodych, aczkolwiek mało praktyczny, z prostego względu, dzieci nie bawią się misiami. Teraz komputer wiedzie prym wśród rozrywek. Ale art. szkole są jak najbardziej użyteczne i praktyczne i na pewno będą spożytkowane.
__________________
26.04.2014
EarlGrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 13:48   #736
mijjenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 4 244
Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

Cytat:
Napisane przez EarlGrey Pokaż wiadomość
Może muszą zapłacić podatek od darowizny? swoją drogą, wiem że problemem dla domów dziecka była swego czasu zalewająca fala maskotek. Również gest ze strony Państwa młodych, aczkolwiek mało praktyczny, z prostego względu, dzieci nie bawią się misiami. Teraz komputer wiedzie prym wśród rozrywek. Ale art. szkole są jak najbardziej użyteczne i praktyczne i na pewno będą spożytkowane.

to juz by była masakra,gdyby jeszcze za takie coś podatek płacić. mam nadzieję,ze tak nie jest!!!!
nie pamiętam czemu to był problem...misie faktycznie są niepraktyczne,przybory to rozumiem.
__________________

To konto nie istnieje.
mijjenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 13:49   #737
paulinka009
Zadomowienie
 
Avatar paulinka009
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 139
Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

a my z tż zamiast kwiatów chcieli byśmy dostać wina różnego rodzaju może to nie tak szczytny cel jak prezenty dla dzieciaczków i zwierząt, ale przynajmniej bardziej użyteczny niż kwiaty, zawsze na jakieś kolacje czy do obiadu, na spotkania z przyjaciółmi i rodzina będą w sam raz i miło będzie wtedy wspomnieć że to jeszcze prezent ze ślubu ;D
__________________
"...Tobie przed Bogiem obiecać,
że nie opuszczę Cię..."
--> 30 czerwca 2012 )


Edytowane przez paulinka009
Czas edycji: 2010-08-03 o 14:59
paulinka009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 15:05   #738
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

Ja też myślałam o winach, ale jak tak wszyscy z butelkami wejdą do kościoła i zaczną dzwonić to może być śmiesznie Zobaczymy co wymyślimy, mamy jeszcze prawie 2 lata.
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 15:21   #739
Niunia2011
Zakorzenienie
 
Avatar Niunia2011
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 4 219
Wink Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

No witajcie!!!
Nie mam w ogóle czasu... Ledwo zdążyłam nadrobić Wasze posty...
MASAKRA...
Jak nie siedzenie z dzieciakami, to ktoś inny coś ode mnie chce. A to znowu moja druhna przyjechała i musiałyśmy się nagadać, a to TŻ wolne i jest czas żeby z nim posiedzieć(= brak czasu dla Was i wizażu)...
Mam nadzieję, że w końcu i ja będę mogła odetchnąć i nadrobić z Wami stracony czas
Bardzo się cieszę, że zgoda zapanowała między Nami wszystkimi. Święta prawda jest w tym, że nikt nie miał na myśli nikogo obrażać i w tym, że inne m.in. ja Są w gorącej wodzie kąpane i łatwo się denerwują.
Aha, ten wątek nie powstała po to, żeby wszyscy uważali, ze jak ktoś ma 21 lat to nie jest young. Bo każdy jest YOUNG, jeśli się tak czuję
Przyznam szczerze, że jestem z Was dumna, że wreszcie jest OK(i ja to przegapiłam...)
A co do wierszyków na zaproszeniach to my chcemy prosić o słodycze
Pyszności i dla Nas i dla Dzieciaczków dla Naszych i nie tylko rodzin
__________________

Edytowane przez Niunia2011
Czas edycji: 2010-08-03 o 15:36
Niunia2011 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-03, 15:26   #740
mijjenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 4 244
Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

Cytat:
Napisane przez Niunia2011 Pokaż wiadomość
No witajcie!!!
Nie mam w ogóle czasu... Ledwo zdążyłam nadrobić Wasze posty...
MASAKRA...
Jak nie siedzenie z dzieciakami, to ktoś inny coś ode mnie chce. A to znowu moja druhna przyjechała i musiałyśmy się nagadać, a to TŻ wolne i jest czas żeby z nim posiedzieć(= brak czasu dla Was i wizażu)...
Mam nadzieję, że w końcu i ja będę mogła odetchnąć i nadrobić z Wami stracony czas
Bardzo się cieszę, że zgoda zapanowała między Nami wszystkimi. Święta prawda jest w tym, że nikt nie miał na myśli nikogo obrażać i w tym, że inne m.in. ja Są w gorącej wodzie kąpane i łatwo się denerwują.
Aha, ten wątek nie powstała po to, żeby wszyscy uważali, ze jak ktoś ma 21 lat to nie jest young. Bo każdy jest YOUNG, jeśli się tak czuję
Przyznam szczerze, że jestem z Was dumna, że wreszcie jest OK(i ja to przegapiłam...)
A co do wierszyków na zaproszeniach to my chcemy prosić o słodycze
Pyszności i dla Nas i dla Dzieciaczków za Naszych i ni tylko rodzin

słodycze to dobry pomysł,lepszy niż wina,bo jak napisała tenebrosa, jak wszyscy zaczną butelkami dzwonić... poza tym słodycze przydają się zawsze czy to jak niespodziewani goście przyjdą 'achhha mam tu coś' ileż to razy tak miałam,że nie miałam czym poczęstować
poza tym z Tżtem uwielbiamy czekoladę i wszystko co z nią związane
__________________

To konto nie istnieje.
mijjenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 15:35   #741
Niunia2011
Zakorzenienie
 
Avatar Niunia2011
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 4 219
Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

Cytat:
Napisane przez mijjenka Pokaż wiadomość
słodycze to dobry pomysł,lepszy niż wina,bo jak napisała tenebrosa, jak wszyscy zaczną butelkami dzwonić... poza tym słodycze przydają się zawsze czy to jak niespodziewani goście przyjdą 'achhha mam tu coś' ileż to razy tak miałam,że nie miałam czym poczęstować
poza tym z Tżtem uwielbiamy czekoladę i wszystko co z nią związane
No My obydwoje właśnie też słodycze "kochamy" hehe
A po za tym, to uznalismy to za najodpowiedniejsze
Ps. Nie mówię, że totolotek jest nie odpowiedni, bo o tym myślelismy, tylko, że u Nas wszyscy znajomi o to proszą więc my chcemy coś innego
__________________
Niunia2011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 16:41   #742
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

Cytat:
Napisane przez Kohnelia20 Pokaż wiadomość
hejleje u was? pogoda do kitu nic tylko w domu pod kocem siedziec
u mnie własnie burza się zaczęła a wcześniej 3 godzinki się opalałam, teraz maseczka na włosy i pod kocyk z herbatką

Cytat:
Napisane przez mijjenka Pokaż wiadomość
witam
tak czytam Wasze posty odnośnie tego,że zamiast kwiatów jakieś przybory albo jedzenie dla psów itp. w schronisku. Też o tym myślałam,ale na jakimś forum spotkałam sie z tym,że to jest problem dla Domów Dziecka itp, nie wiem co to było za forum,poszukajcie. Nie pamiętam na czym ten problem polegał
akurat tutaj Para Młoda nie będzie mieć problemu, bo są wolontariuszami w takich różnych miejscach i już się pytali czy jest to wykonalne

Cytat:
Napisane przez mijjenka Pokaż wiadomość
to juz by była masakra,gdyby jeszcze za takie coś podatek płacić. mam nadzieję,ze tak nie jest!!!!
nie pamiętam czemu to był problem...misie faktycznie są niepraktyczne,przybory to rozumiem.
no a ten piekarz co stary chleb oddawał i go fiskus udupił całkowicie?!

Cytat:
Napisane przez Niunia2011 Pokaż wiadomość
No My obydwoje właśnie też słodycze "kochamy" hehe
A po za tym, to uznalismy to za najodpowiedniejsze
Ps. Nie mówię, że totolotek jest nie odpowiedni, bo o tym myślelismy, tylko, że u Nas wszyscy znajomi o to proszą więc my chcemy coś innego
o rany....ja nigdy nie słyszałam o tym żeby totka dawać parze młodej
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 17:49   #743
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

W Warszawie ponoć też już burza, a u mnie w lubelskim skwar na całego... hehe pewnie na noc się zbiorą chmury, jak ja tego nie lubię - burza w nocy

Na ostatnim weselu, na którym byłam PM prosili o kupony totka. Generalnie słyszałam, że nawet w stu kuponach trafiają się parom młodym co najwyżej trójki... ale zawsze frajda ze sprawdzania jest

My mamy niedaleko hospicjum dla dzieci i tam chciałabym przekazać jakieś dary, ale tam chyba najlepszym sposobem pomocy są po prostu datki finansowe.
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 19:10   #744
EarlGrey
Wtajemniczenie
 
Avatar EarlGrey
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 622
Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

Cytat:
Napisane przez tenebrosa Pokaż wiadomość
W Warszawie ponoć też już burza, a u mnie w lubelskim skwar na całego... hehe pewnie na noc się zbiorą chmury, jak ja tego nie lubię - burza w nocy

Na ostatnim weselu, na którym byłam PM prosili o kupony totka. Generalnie słyszałam, że nawet w stu kuponach trafiają się parom młodym co najwyżej trójki... ale zawsze frajda ze sprawdzania jest

My mamy niedaleko hospicjum dla dzieci i tam chciałabym przekazać jakieś dary, ale tam chyba najlepszym sposobem pomocy są po prostu datki finansowe.
U mnie leje już 2 dzień. Także, praktycznie z uporem maniaka cały dzień na necie albo przed tv bo co tutaj robić w pracy też praktycznie nuda, więc co robiłam ? Siedziałam na wizażu Tak sobie teraz pomyślałam o tym hospicjum, można zafundować dzieciom jakiś wypad może do kina? Nie wiem w jakim stopniu dzieci są chore, ale taki wypad całą grupą to naprawdę super rzecz dla dzieciaków. Z resztą chyba każda z nas pamięta jak za dawnych lat (jak to brzmi) największą frajdą na wycieczkach szkolnych była podróż. Może jestem dziwna, ale dla mnie nie byłoby fajne siedzenie godzinę przed kuponami i tylko irytowanie się, że nic nie trafione. No ale co kto lubi.
__________________
26.04.2014
EarlGrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 19:29   #745
Mustique
Lena
 
Avatar Mustique
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12 229
Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

to ja się wetknę między nbułkę i zagrychę!

u nas w sądeckim często młodzi prosili o przybory do szkoły, jakieś ubranka, czy zabawki dla domów dziecka.. ale teraz już domy nie chcą.. wolą kasę, którą spozytkują po swojemu.
__________________
Mała, Wredna, Bezczelna..
ale jakże zadowolona z siebie!
Mustique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 19:33   #746
paulinka009
Zadomowienie
 
Avatar paulinka009
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 139
Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

Cytat:
Napisane przez tenebrosa Pokaż wiadomość
Ja też myślałam o winach, ale jak tak wszyscy z butelkami wejdą do kościoła i zaczną dzwonić to może być śmiesznie Zobaczymy co wymyślimy, mamy jeszcze prawie 2 lata.
przecież jedna butelka nie ma jak "zadzwonić" a nawet jak kupią po dwie to są specjalne torebki na takie butelkowe prezenty i na pewno zakłóca dźwięk szkła poza tym półka z winami świetnie prezentuje sie w domu

ale co kto lubi, co nie
__________________
"...Tobie przed Bogiem obiecać,
że nie opuszczę Cię..."
--> 30 czerwca 2012 )

paulinka009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 19:35   #747
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

Cytat:
Napisane przez Kohnelia20 Pokaż wiadomość
XxXJuSstii widze ze zareczyłas sie w świeta kurde to taki magiczny czas zazdroszcze
w święta TŻ chciał, żeby było rodzinnie i w ogóle

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
P.S. Kaśka, Elunka, Justi ja wam dam stare panny gówniary jedne to ja już próchno tak
powinnam dostać po pupie?

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Mustique Pokaż wiadomość
to ja się wetknę między nbułkę i zagrychę!

u nas w sądeckim często młodzi prosili o przybory do szkoły, jakieś ubranka, czy zabawki dla domów dziecka.. ale teraz już domy nie chcą.. wolą kasę, którą spozytkują po swojemu.
podobno gdy weszła ta moda dzieciaki się cieszyły ale kiedy od kwietnia do listopada tydzień w tydzień dostawały zabawki to..
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 19:45   #748
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
powinnam dostać po pupie?
tak jakby
ale zleję cię u nas na wątku co by ci tu siary nie robić
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 20:12   #749
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
o rany....ja nigdy nie słyszałam o tym żeby totka dawać parze młodej
Żartujesz?? u nas to już takie oklepane że masakra
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 20:20   #750
mijjenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 4 244
Dot.: Young PM- Panny Młode2010, 2011 i 2012 do 21 lat

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Żartujesz?? u nas to już takie oklepane że masakra
u Nas też,ale jednak kwiaty to kwiaty...niby zwiędną itp.ale są piękne,ŻYWE!


baby montana no tak,to jest Polska. Tutaj nawet za pomoc można sobie zaszkodzić na przykładzie tego piekarza widać to wyraźnie.
__________________

To konto nie istnieje.
mijjenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:02.