Łazienka- mój mały - "duzy" problem - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-22, 17:07   #31
pikla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 193
Dot.: Łazienka- mój mały - "duzy" problem

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Rok po remoncie powiem jedno - aspekt praktyczny wygrywa z estetyką.
Co z tego, że mam ładne płytki na podłodze jak widać na nich każdą kroplę wody. Wystarczy, że raz skorzystam z łazienki a podłoga wyglada okropnie.
Aby utrzymać ładny efekt, podłogę pasowałoby myć 2 razy dziennie.

Teraz wybrałabym bardziej praktyczne płytki, nawet brzydsze.
Choć tak naprawdę wszystko wychodzi dopiero w użytkowaniu i nie do końca da się przewidzieć w chwili zakupu.
a moze masz problem z wentylacja w lazience stad tyle wilogoci?
tak samo jak sporo osob odradza duze lustra w lazience, wygladaja pieknie, ale jak sie je czysci 3 razy dziennie;p

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

Cytat:
Napisane przez millia Pokaż wiadomość
Płytki z Paradyża to moje marzenie i mam nadzieję, że kiedyś się ich dorobię, bo nie tylko są dobre jakościowo, ale też z estetycznego punktu widzenia. Najfajniejsze jest to, że Paradyż udostępnia na swojej stronie program - Light Decor Paradyż, w którym można zaaranżować pomieszczenia z użyciem ich płytek (kolekcje Paradyża można też znaleźć w NET+ i chyba pro100, ale pewno w LDP jest ich najwięcej), co potem zachęca ludzi do ich kupienia.Niestety minusem jest to, że wybór jest tak ogromy, że gdyby wybrać najładniejsze kolekcje to dałoby się nimi obdzielić z dziesięć domów.
fajna sprawa taki program, malo kto ma taka wyobraznie pozwalajaca na przewidzenie ostatecznego efektu:P
plytki z paradyza do najtanszych nie naleza, ale nie sa tez bardzo drogie, stosunek jakosci i wzorow do ceny jest proporcjonalny moim zdaniem
pikla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 10:06   #32
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Łazienka- mój mały - "duzy" problem

To nie kwestia wilgoci. Chodzi o krople wody, które spadną na podłogę np. gdy sięgam po ręcznik. Od razu koszmarna plama.
Zastanawiam nad impregnatem ale to gres szkliwiony więc nie wiem czy da radę.
Myślałam np. a takim, silikonowym:
http://www.ceresit.pl/produkty/produ...egnujace/ct-10

Teraz wybrałabym płytki mniej matowe i z bardziej wyrazistym (kontrastowym) wzorem.
Wszak wiadomo, że najpraktyczniejsze burasy w ciapki

Edytowane przez effcia82
Czas edycji: 2010-07-23 o 10:09
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 10:13   #33
millia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 414
Dot.: Łazienka- mój mały - "duzy" problem

Cytat:
Napisane przez pikla Pokaż wiadomość
fajna sprawa taki program, malo kto ma taka wyobraznie pozwalajaca na przewidzenie ostatecznego efektu:P
plytki z paradyza do najtanszych nie naleza, ale nie sa tez bardzo drogie, stosunek jakosci i wzorow do ceny jest proporcjonalny moim zdaniem
No właśnie. Aranżację pokoju czy mieszkania można zrobić sobie od biedy nawet na kartce papieru, choć już przyzwyczaiłam się do robienia w programie komputerowym, więc niechętnie bym się przestawiała. Natomiast ustawianie płytek to już bardziej wymagająca sprawa, którą trzeba bardzo dobrze przemyśleć - ja nawet potrafię na tym spędzić kilka godzin, a i tak czasem nie jestem w pełni zadowolona.
A co do ceny, to mniej więcej kosztują podobnie do innych z tej półki, ale żadne nie wygrały tyle nagród co te z Paradyża, więc wybór jest dla mnie oczywisty.

Edytowane przez millia
Czas edycji: 2010-07-23 o 10:15
millia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 15:53   #34
kleopatrrrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 128
Dot.: Łazienka- mój mały - "duzy" problem

Cytat:
Napisane przez millia Pokaż wiadomość
Najfajniejsze jest to, że Paradyż udostępnia na swojej stronie program - Light Decor Paradyż, w którym można zaaranżować pomieszczenia z użyciem ich płytek (.
o nawet nie wiedziałam ze jest taki program tam, faktycznie bardzo fajne to musi byc i przydatne, mozna swoje pomysly na aranżacje wcielić w zycie;]

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Cytat:
Napisane przez millia Pokaż wiadomość
A co do ceny, to mniej więcej kosztują podobnie do innych z tej półki, ale żadne nie wygrały tyle nagród co te z Paradyża, więc wybór jest dla mnie oczywisty.
pewnie w tych konkursach oceniali miedzy innymi wzory , kolory bo nie widzialam w innych firmach plytek takiego roznorodnego wyboru, moze zaboleć glowa przy podejmowaniu decyzji ktore kupic
kleopatrrrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 19:04   #35
pikla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 193
Dot.: Łazienka- mój mały - "duzy" problem

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
To nie kwestia wilgoci. Chodzi o krople wody, które spadną na podłogę np. gdy sięgam po ręcznik. Od razu koszmarna plama.
Zastanawiam nad impregnatem ale to gres szkliwiony więc nie wiem czy da radę.
Myślałam np. a takim, silikonowym:
http://www.ceresit.pl/produkty/produ...egnujace/ct-10

Teraz wybrałabym płytki mniej matowe i z bardziej wyrazistym (kontrastowym) wzorem.
Wszak wiadomo, że najpraktyczniejsze burasy w ciapki
no to faktycznie denerwujace, chyba nie dalabym rady z takimi plytkami bo lubie miec wzgledny lad i porzadek

szkoda, ze remont lazienki to nie taka latwa sprawa...

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Cytat:
Napisane przez millia Pokaż wiadomość
No właśnie. Aranżację pokoju czy mieszkania można zrobić sobie od biedy nawet na kartce papieru, choć już przyzwyczaiłam się do robienia w programie komputerowym, więc niechętnie bym się przestawiała. Natomiast ustawianie płytek to już bardziej wymagająca sprawa, którą trzeba bardzo dobrze przemyśleć - ja nawet potrafię na tym spędzić kilka godzin, a i tak czasem nie jestem w pełni zadowolona.
A co do ceny, to mniej więcej kosztują podobnie do innych z tej półki, ale żadne nie wygrały tyle nagród co te z Paradyża, więc wybór jest dla mnie oczywisty.
w sumie fakt, dobrze trzeba przemyslec umieszczenie tych wszytskich plytek ze wzora,\mi, aby je ladnie wyeksponowac i, zeby pelnily tez jakas funkcje, dzielily lazienke na strefy czy ja powiekszyly.

w sumie nigdy nie interesowalam sie nagrodami, ale faktycznie paradyz ma pokazna kolekcje.
pikla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 17:00   #36
kleopatrrrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 128
Dot.: Łazienka- mój mały - "duzy" problem

niektorzy patrza na nagrody a inni na wzory kolory struktury. przy ogladaniu kolekcji mozna dostac fioła. ale dobrze jest sie trzymac jednej firmy. tez uwazam ze cena plytek paradyża jest dosyc dobra jak za ten towar, dobre kosztuje ale jest optymalnie;]
kleopatrrrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 17:28   #37
pikla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 193
Dot.: Łazienka- mój mały - "duzy" problem

tez tak mysle, jest ok w koncu musza zatrydnic sztab projektantow itd.
zerknijcie sobie tak wogole na pierwsza strone jest tam konkurs, ladne kubeczki sa:P

mam jeszcze pytania do dziewczyn, ktore przerabialy zwykla wanne na takie urzadzenie 2w1, da rade dokupic ladne szklane drzwi, ktore beda dobrze pasowac i chodzic? aby nie musiec wywalac starej wanny.

Edytowane przez pikla
Czas edycji: 2010-07-24 o 17:30
pikla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-25, 11:27   #38
kleopatrrrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 128
Dot.: Łazienka- mój mały - "duzy" problem

zalezy pikla jak stara masz wanne i jak jest zrobiona, jesli tak ze brzegi sa na poziomo to mysle ze spokojnie mozesz dokupic same drzwi ale na okrągłych koncach raczej nie da rady

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Cytat:
Napisane przez pikla Pokaż wiadomość
tez tak mysle, jest ok w koncu musza zatrydnic sztab projektantow itd.
zerknijcie sobie tak wogole na pierwsza strone jest tam konkurs, ladne kubeczki sa:P
faktycznie konkurs tyle razy wchodzilam na ta strone i nie widziałam:P
kleopatrrrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 13:43   #39
pikla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 193
Dot.: Łazienka- mój mały - "duzy" problem

Cytat:
Napisane przez kleopatrrrra Pokaż wiadomość
zalezy pikla jak stara masz wanne i jak jest zrobiona, jesli tak ze brzegi sa na poziomo to mysle ze spokojnie mozesz dokupic same drzwi ale na okrągłych koncach raczej nie da rady
hm, w sumie takie bardziej poziome sa, w takim razie wybiore sie do sklepu bo juz mam dosc tych ceratowych kotarek.
pikla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 14:36   #40
pikla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 193
Dot.: Łazienka- mój mały - "duzy" problem

niby tak, ale takie drzwi wydaje mi sie bardziej eleganckie po prostu, juz mam dosyc tych zaslonek:P
pikla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 22:44   #41
kleopatrrrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 128
Dot.: Łazienka- mój mały - "duzy" problem

ja korzystalam z takich zaslone jakis czas i po prostu dostawalam szału .. tez widziałam takie fajne murowane prysznice, taka scianka postawiona , obłozona plytkami , calosc w rogu i tylko jedne skrzydlo drzwi i super;] wtedy mozna jeszcze ładnie wnetrze nawet malej lazienki przyozobic ładnymi kafelkami;]
kleopatrrrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-27, 08:19   #42
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Łazienka- mój mały - "duzy" problem

Też zastanawiałam się nad kotarką ze względu na łatwość czyszczenia (możliwość prania). Przerażało mnie szorowanie kabiny no i wieczne zacieki od wody. Jednak wybrałam kabinę i się cieszę. Jest szczelna (jak silikon nie popuści), nie wychodzi z brodzika, nic sie nie klei do ciała. Komfort jest nieporównywalnie większy. Zacieki eliminuje wycieranie kabiny po każdym użyciu (kilka ruchów - pare sekund). Rozważam zakup zmiekczacza do wody - może obejdzie sie bez wycierania.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 09:52   #43
millia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 414
Dot.: Łazienka- mój mały - "duzy" problem

Cytat:
Napisane przez kleopatrrrra Pokaż wiadomość
o nawet nie wiedziałam ze jest taki program tam, faktycznie bardzo fajne to musi byc i przydatne, mozna swoje pomysly na aranżacje wcielić w zycie;]

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

pewnie w tych konkursach oceniali miedzy innymi wzory , kolory bo nie widzialam w innych firmach plytek takiego roznorodnego wyboru, moze zaboleć glowa przy podejmowaniu decyzji ktore kupic
No to mam nadzieję, że program się przyda, bo w m.in. light decorze i net+ stawiałam moje pierwsze kroki (i złapałam bakcyla projektowania).

Od kiedy zaczęłam interesować się projektowaniem, to takie rzeczy jak nagrody obijają mi się o uszy. Paradyż co roku zgarnia najwięcej nagród w prestiżowym konkursie Perły Ceramiki UE, w którym ocenia opiniotwórcze jury związane zawodowo z wzornictwem przemysłowym, architekturą i wyposażeniem wnętrz (...) Produkty oceniane są przede wszystkim pod kątem zgodności kolekcji płytek ceramicznych z najnowszymi trendami we współczesnym wzornictwie, bogactwa formatów, wzorów i kolorystyki, nowoczesności technologii produkcji, elementów współtworzących kolekcje i ich spójność stylistyczną z płytkami podstawowymi (cyt. muratorplus.pl), więc nie sposób przeoczyć ten fakt.
millia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 11:54   #44
kleopatrrrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 128
Dot.: Łazienka- mój mały - "duzy" problem

łał;] projektowanie bardzo fajne ja takimi oczami zwyklego klienta widze ze maja plytki bardzo gustowen, eleganckie, zalezy od kolekcjii ale sa tez takie na bogato i takie standardowe ;] mi sie z lazienki podobaja te http://www.paradyz.com.pl/Collection.../palette-farbi

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

wchodzac teraz na strne paradyża zauwazylam ze oglosili konkurs z nagroda glowna wyciezka wiecie cos o tym ktos gra?
kleopatrrrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 13:38   #45
millia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 414
Dot.: Łazienka- mój mały - "duzy" problem

Cytat:
Napisane przez kleopatrrrra Pokaż wiadomość
łał;] projektowanie bardzo fajne

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

wchodzac teraz na strne paradyża zauwazylam ze oglosili konkurs z nagroda glowna wyciezka wiecie cos o tym ktos gra?

Projektowanie, ale cały czas semi-amatorsko. Tak na marginesie dodam, że mój pierwszy projekt w cad decorze zrobiłam właśnie z płytkami paradyża http://www.paradyz.com.pl/Collection...ar/sugar-ochra
więc tym bardziej mam do nich słabość, chociaż Tubądzin i Pilch też się nieźle prezentują.

A wyjaśnienie konkursu to najpewniej w regulaminie
http://www.twojwyborpiekna.com/regulamin.pdf
millia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 19:43   #46
pikla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 193
Dot.: Łazienka- mój mały - "duzy" problem

Cytat:
Napisane przez morta Pokaż wiadomość
faktycznie taką murowaną kabinę ładnie można płytkami obłożyć i jeszcze jakieś pułeczki można by domurować i obłożyć tymi samymi kafelkami. Myślę, że mozaika by ładnie wyglądała i dodać trochę światła punktowego
tu są przykłady fajnych mozaik: http://www.paradyz.com.pl/Collection/bathroom/sensual ( ten prysznic niby murowany ale zasłonki nie zrobili;/ szkoda że nie mamy takich dużych łazienek)
http://www.paradyz.com.pl/Collection...om/hanabi-hiro (ta też mnie użekła czymś )
taki prysznic jak wtej pierwszej stylizacji- bajka.
ja zdecydowalam sie na te drzwi przesuwane, bedziemy je montowac do wanny i bedziemy miec teraz 2w1 mysle, ze calkiem elegancko sie to bedzie prezentowac.

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cytat:
Napisane przez millia Pokaż wiadomość
Projektowanie, ale cały czas semi-amatorsko. Tak na marginesie dodam, że mój pierwszy projekt w cad decorze zrobiłam właśnie z płytkami paradyża http://www.paradyz.com.pl/Collection...ar/sugar-ochra
więc tym bardziej mam do nich słabość, chociaż Tubądzin i Pilch też się nieźle prezentują.

A wyjaśnienie konkursu to najpewniej w regulaminie
http://www.twojwyborpiekna.com/regulamin.pdf
no to faktycznie plytki z senstymentem dla ciebie bardzo ladne, a umieszczasz swoje projekty gdzies na ich stronie? bo widzialam, ze troche tam ich jest.
pikla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 23:33   #47
kleopatrrrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 128
Dot.: Łazienka- mój mały - "duzy" problem

mi bardzo pomogl ten b=program co maja na stronie, ten co kolezanka nam powiedziala o nim, bardzo pomaga, inaczej sie to wszytko widzi, wanna z puleczkami to swietny pomysł!!
kleopatrrrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 10:38   #48
millia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 414
Dot.: Łazienka- mój mały - "duzy" problem

Cytat:
Napisane przez pikla Pokaż wiadomość
no to faktycznie plytki z senstymentem dla ciebie bardzo ladne, a umieszczasz swoje projekty gdzies na ich stronie? bo widzialam, ze troche tam ich jest.
Nie czuję się jeszcze na tyle pewna, aby się chwalić nimi na prawo i lewo głównie dlatego, że nie są pokończone. Zwykle zaczynam nowe i potem zastanawiam i zastanawiam się jak by tu je udoskonalić, a że wymaga to sporo pracy i koncentracji jest to stale w konflikcie z moją zwykłą pracą.
Ale pokażę dwa, pierwszy - ten o którym pisałam - jest to odwzorowanie tej aranżacji z paradyża, bo na nim uczyłam się obsługi cad decora (jak się tworzy bryły-podesty, jak się nakłada płytki, wstawia meble, jak się ustawia światła etc.). Drugi ma płytki z tej kolekcji (znowu paradyż):
http://www.paradyz.com.pl/Collection...oom/fascia-cao
millia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 18:19   #49
pikla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 193
Dot.: Łazienka- mój mały - "duzy" problem

mam nadzieje, ze w koncu sie odwazysz bo widac, ze gust masz dobry, jak cos to podaj linka jak juz umiescisz je na stronie paradyzu
pikla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-30, 23:31   #50
kleopatrrrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 128
Dot.: Łazienka- mój mały - "duzy" problem

no pewnie zgadzam sie , ruszaj w świat jak masz talent i sie to kreci ;] moze przy nastepnym remoncie kolejnego pokoju zobaczymy twoja kolekcje;]gratuluje!
kleopatrrrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 14:46   #51
pikla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 193
Dot.: Łazienka- mój mały - "duzy" problem

dwie umywalki swietna sprawa, na tych stylizacjahc na stronie paradyzu prawie wszedzie tak jest, ale niestety w jakis blokowych lazienkach moze niestety nie straczyc miejsca. juz nie trezba by bylo sie wkurzac na te okropne wlosy po goleniu na umywalce:P
pikla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 23:25   #52
kleopatrrrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 128
Dot.: Łazienka- mój mały - "duzy" problem

masz na mysli mydło-jeża? nie mam pojęcia jak można taki bałagan zostawic po sobie w 5 minut .. ;pdo tych blokowych lazienek trzeba wlasnie zainwestowac w ładne kafle bo faktycznie nic wiecej sie nie zmiesci,

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

przesylam wam grupe na fejsie z Paradyża, poczytajcie sobie ja wynalazłam nawet info o koncercie;] http://www.facebook.com/pages/Cerami...?ref=ts&v=wall
kleopatrrrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 22:40   #53
kleopatrrrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 128
Dot.: Łazienka- mój mały - "duzy" problem

mi tez sie spodobało, pytaja sie o te same rzeczy co ja nie wiem i sobie po
prostu czytam odpowiedzi ;] wygrałam kubek !
kleopatrrrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 10:39   #54
pikla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 193
Dot.: Łazienka- mój mały - "duzy" problem

pewnie zatrudnili tych prejektantow do plytek bo sa w podobym stylu jak ich kolekcja. widac, ze pewnymi kolekcjami sie inspirowali.
pikla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 21:57   #55
kleopatrrrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 128
Dot.: Łazienka- mój mały - "duzy" problem

nie jeszcze nie dostalam bo dopiero kilka dni temu udalo mi sie zgadnąc ;] ale mysle ze sa ładne, bo wkoncu tez inspirowane kolekcjami plytek, napwno warto grac w tym konkursie bo łatwy jest :P !
kleopatrrrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 19:13   #56
kleopatrrrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 128
Dot.: Łazienka- mój mały - "duzy" problem

oj niezamartwiaj sie ;] nie jest to trudne ;] ogladalas juz na facebooku strone?
kleopatrrrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 10:11   #57
millia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 414
Dot.: Łazienka- mój mały - "duzy" problem

Cytat:
Napisane przez morta Pokaż wiadomość
Podoba mi się rozwiązanie umywalek Ta ścianka dzieląca Nie lubię jak mąż ogląda jak się maluję to by u nas zdało egzamin
Heh, mi też takie coś odpowiada, ale kiedy pokazałam to znajomemu architektowi, któremu zanoszę moje prace do krytyki (oboje pracujemy na cad decorze, więc łatwo porównać rezultaty i zastosowanie pewnych rozwiązań) uważa że to zły pomysł. Jego argument był właśnie odwrotny, że mąż i żona nie mogą się zobaczyć od rana.

Ciekawe czy ktoś z tego forum wygra podróż w konkursie Paradyża...
millia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 16:48   #58
pikla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 193
Dot.: Łazienka- mój mały - "duzy" problem

Cytat:
Napisane przez millia Pokaż wiadomość
Heh, mi też takie coś odpowiada, ale kiedy pokazałam to znajomemu architektowi, któremu zanoszę moje prace do krytyki (oboje pracujemy na cad decorze, więc łatwo porównać rezultaty i zastosowanie pewnych rozwiązań) uważa że to zły pomysł. Jego argument był właśnie odwrotny, że mąż i żona nie mogą się zobaczyć od rana.

Ciekawe czy ktoś z tego forum wygra podróż w konkursie Paradyża...
ale zdrugiej strony fajnie miec troche intymnosci, taki swoj maly kacik, ja bym zdecydowala sie na cos takiego jakbym miala odpowiednio duza lazienke, ale kazdy ma swoje zdanie
pikla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 21:52   #59
kleopatrrrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 128
Dot.: Łazienka- mój mały - "duzy" problem

ja jak sie maluje to mi mowi "ale po co ci to ? " o glowna nagrode tylko ci graja co kupili plytki za conajmniej 600 zl i maja paragon, w sumie moja przyjacipolka chyba sie w rezultacie skusi na to bo kupila plytki w maju to moze zagra
kleopatrrrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 10:03   #60
pikla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 193
Dot.: Łazienka- mój mały - "duzy" problem

no to zycz kolezance powodzenia od nas

och tak, faceci juz tacy sa, pytaja sie po co ci to, ale lubia jak jestesmy wystrojone:P
pikla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:16.