Trudne decyzje - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-03, 23:43   #1
Lodowa kra
Raczkowanie
 
Avatar Lodowa kra
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: This is my sweet secret ...
Wiadomości: 51
Unhappy

Trudne decyzje


Cześć!Potrzebuje osobistej rady.Szukałam podobnych wątków ale tak naprawdę nie znalazłam nic takiego co mogłoby mnie usatysfakcjonować.Znalazł am jedno,ale nie byłam w kręgu ludzi piszacych ze sobą od jakiegoś czasu także w temat trudno było się wbićMoże ,któraś z was była w podobnej sytuacji i coś mi podpowie.
Jestem z pewnym chłopakiem [pan X] od dwóch miesięcy.Na początku ludzie musieli mnie namawiać ,żebym z nim była ,bo w głębi duszy miałam przeogromne obawy czymogłabym z nim być. Właściwie to nawet mi się nie podoba ,ale ma w sobie coś takiego co sprawie ,że jest pociągający.Ale to dopiero odkryłam po jakimś czasie.Na początku fajnie ,wspólne wypady do kina, na kręgle itp.Chłopak sam zarabia na siebie i ma własny samochód ,ale to nie najważniejsze. Mieszkamy od siebie dosyć daleko także on po mnie przyjeżdza.Zawsze wychodziłam z inicjatywą ,żeby dorzucić się do benzyny ale on zawsze odmawiał.
Dodam ,że jak się poznaliśmy to X zakończył związek ,który trwał 3 czy 4 lata.Ja znałam tą dziewczynę . Chciałam czasem dowiedzieć się jak to między nimi było, ale on omijał ten temat.Dziewczyna tamta była strasznie mu uległa ,jak byli jeszcze razem a ja nie byłam nim zainteresowana kompletnie i pojechaliśmy jakąs tam grupką do kina to widziałam w jaki sposób ją traktuje. Troszkę nie odnosił się do niej z szacunkiem.Ale to może dlatego,że jej nie zależało na nim tylko wiecie na czym .Chore..w każdym bądź razie ja mam trudny charakter i z nim bardzo często się kłócimy tak naparwdę o głupoty. X jak co koniec miesiąca martwi się o to ,że coś w interesie pójdzie nie tak i jak proponuje jakiś wyjazd do kina to on zaczyna gadkę o benzynie.Dlatego sobie z propozycjami odpuściłam.Nie dawno chciał zaoszczędzić i zaproponował mi ,żebyśmy ogólnie nic nie robili ,oglądali telewizję i chodzili na spacerki. Ja zareagowałam na to nie odpowiednio bo powiedziałam mu,że tak to czas spędzają emeryci . Spacerki jeszcze bym przeżyła bo lubie chodzić. Wkurzył się i teraz mówi ,że on jest emerytem i był fajny jak gdzieś jeżdziliśmy.Uraziłam jego ambicje.Byliśmy razem na wakacjach w dniu jego urodzin napisała jego była ,życzenia urodzinowe zaczynające się od słowa Kochanie.On napisał jej dwa sms-y na odczepnego,potem jak ona zaczęła pisać to przyczepiła się do mnie.Ja zaczęłam jej odpisywać z jego telefonu,było to bardzo chamskie.Od powrotu z wakacji wszystko zaczyna się psuć.On zmienił zdanie na temat swojej byłej , najpierw mówił jaka to ona zła ,beznadziejna i w ogóle,a teraz ,że traktują ją jako przyjaciółkę z którą może o wszystkim porozmawiać.Dziwne.Napisa ł po wakacjach do niej pierwszy bo poczuł się jak on to powiedział bydlak.Przeprosił ją . Ostatnio po jakimś czasie się spotkaliśmy i on chciał,żebyśmy byli dla siebie przyjaciółmi ,nie parą.Ja się nie zgodziłam , jakoś wyszło,że nadal jesteśmy razem ,jednak teraz zachowujemy się jakby nasz związek się zakończył,nie piszemy ze sobą prawie wcale.Nie dzwonimy. Jak zapytałam się go czy pokaże mi sms-y od byłej to powiedział,że nie więc nie wiem o co chodzi?Ja tą dziewczynę za to co pisałam przeprosiłam.Jak myślicie mogę postawić mu wybór między mną a jego byłą. Dla mnie nie byłaby to raczej trudna decyzja ,gdybym wiedziała kogo kocham bardziej. W ogóle on od jakiegoś czasu bardzo się zmienił nie jest już taki jak na samym początku. mam wrażenie jakby ten związek nie miał już nadziei.Ja się staram a on odwala takie rzeczy. Jak mi nie zależało to jemu tak ,jak mi tak to jemu nie. Teraz nawet nie walczy i gdybym powiedziała,że to koniec przyjąłby to od razu. Jest sens tego ,żebym z nim była czy może już zaoszczędzić sobie cierpienia i przyzwyczaić się do samotności i dać sobie z nim spokój ostatecznie?Nie boję się rozstania.I ta od jakiegoś czasu się wszystko paprze.Zależy mi na nim ,ale on daje mi powody do tego by z nim zerwać.A może dobrym rozwiązaniem było by gdybyśmy zostali przyjaciółmi bo tak się przecież robi?Mówią,że miłość przychodzi sama,nie jestem przekonana ale może on nie jest odpowiednim dla mnie partnerem,daliśmy sobie czas ale zastanawiam się poważnie czy tego nie zakończyć?
Powinnam pisać do niego pierwsza czy sobie odpuścić?A może można coś zrobić,żeby tego nie psuć?
__________________
"Bujajcie się faceci!
Jesteście duże dzieci.
No po co nam faceci?Do wynoszenia śmieci"
Jesteście eh ...Tacy sami ...www.stopodstrzalom.pl
3.08.2007 -.
16.02.2009 -
Zobacz fotoblog

Edytowane przez Lodowa kra
Czas edycji: 2010-08-03 o 23:51 Powód: Długi tekst liczne błędy.
Lodowa kra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 00:06   #2
goplankowa
Zakorzenienie
 
Avatar goplankowa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 500
Dot.: Trudne decyzje

Cytat:
Napisane przez Lodowa kra Pokaż wiadomość
Cześć!Potrzebuje osobistej rady.Szukałam podobnych wątków ale tak naprawdę nie znalazłam nic takiego co mogłoby mnie usatysfakcjonować.Znalazł am jedno,ale nie byłam w kręgu ludzi piszacych ze sobą od jakiegoś czasu także w temat trudno było się wbićMoże ,któraś z was była w podobnej sytuacji i coś mi podpowie.
Jestem z pewnym chłopakiem [pan X] od dwóch miesięcy.Na początku ludzie musieli mnie namawiać ,żebym z nim była ,bo w głębi duszy miałam przeogromne obawy czymogłabym z nim być. Właściwie to nawet mi się nie podoba ,ale ma w sobie coś takiego co sprawie ,że jest pociągający.Ale to dopiero odkryłam po jakimś czasie.Na początku fajnie ,wspólne wypady do kina, na kręgle itp.Chłopak sam zarabia na siebie i ma własny samochód ,ale to nie najważniejsze. Mieszkamy od siebie dosyć daleko także on po mnie przyjeżdza.Zawsze wychodziłam z inicjatywą ,żeby dorzucić się do benzyny ale on zawsze odmawiał.
Dodam ,że jak się poznaliśmy to X zakończył związek ,który trwał 3 czy 4 lata.Ja znałam tą dziewczynę . Chciałam czasem dowiedzieć się jak to między nimi było, ale on omijał ten temat.Dziewczyna tamta była strasznie mu uległa ,jak byli jeszcze razem a ja nie byłam nim zainteresowana kompletnie i pojechaliśmy jakąs tam grupką do kina to widziałam w jaki sposób ją traktuje. Troszkę nie odnosił się do niej z szacunkiem.Ale to może dlatego,że jej nie zależało na nim tylko wiecie na czym .Chore..w każdym bądź razie ja mam trudny charakter i z nim bardzo często się kłócimy tak naparwdę o głupoty. X jak co koniec miesiąca martwi się o to ,że coś w interesie pójdzie nie tak i jak proponuje jakiś wyjazd do kina to on zaczyna gadkę o benzynie.Dlatego sobie z propozycjami odpuściłam.Nie dawno chciał zaoszczędzić i zaproponował mi ,żebyśmy ogólnie nic nie robili ,oglądali telewizję i chodzili na spacerki. Ja zareagowałam na to nie odpowiednio bo powiedziałam mu,że tak to czas spędzają emeryci . Spacerki jeszcze bym przeżyła bo lubie chodzić. Wkurzył się i teraz mówi ,że on jest emerytem i był fajny jak gdzieś jeżdziliśmy.Uraziłam jego ambicje.Byliśmy razem na wakacjach w dniu jego urodzin napisała jego była ,życzenia urodzinowe zaczynające się od słowa Kochanie.On napisał jej dwa sms-y na odczepnego,potem jak ona zaczęła pisać to przyczepiła się do mnie.Ja zaczęłam jej odpisywać z jego telefonu,było to bardzo chamskie.Od powrotu z wakacji wszystko zaczyna się psuć.On zmienił zdanie na temat swojej byłej , najpierw mówił jaka to ona zła ,beznadziejna i w ogóle,a teraz ,że traktują ją jako przyjaciółkę z którą może o wszystkim porozmawiać.Dziwne.Napisa ł po wakacjach do niej pierwszy bo poczuł się jak on to powiedział bydlak.Przeprosił ją . Ostatnio po jakimś czasie się spotkaliśmy i on chciał,żebyśmy byli dla siebie przyjaciółmi ,nie parą.Ja się nie zgodziłam , jakoś wyszło,że nadal jesteśmy razem ,jednak teraz zachowujemy się jakby nasz związek się zakończył,nie piszemy ze sobą prawie wcale.Nie dzwonimy. Jak zapytałam się go czy pokaże mi sms-y od byłej to powiedział,że nie więc nie wiem o co chodzi?Ja tą dziewczynę za to co pisałam przeprosiłam.Jak myślicie mogę postawić mu wybór między mną a jego byłą. Dla mnie nie byłaby to raczej trudna decyzja ,gdybym wiedziała kogo kocham bardziej. W ogóle on od jakiegoś czasu bardzo się zmienił nie jest już taki jak na samym początku. mam wrażenie jakby ten związek nie miał już nadziei.Ja się staram a on odwala takie rzeczy. Jak mi nie zależało to jemu tak ,jak mi tak to jemu nie. Teraz nawet nie walczy i gdybym powiedziała,że to koniec przyjąłby to od razu. Jest sens tego ,żebym z nim była czy może już zaoszczędzić sobie cierpienia i przyzwyczaić się do samotności i dać sobie z nim spokój ostatecznie?Nie boję się rozstania.I ta od jakiegoś czasu się wszystko paprze.Zależy mi na nim ,ale on daje mi powody do tego by z nim zerwać.A może dobrym rozwiązaniem było by gdybyśmy zostali przyjaciółmi bo tak się przecież robi?Mówią,że miłość przychodzi sama,nie jestem przekonana ale może on nie jest odpowiednim dla mnie partnerem,daliśmy sobie czas ale zastanawiam się poważnie czy tego nie zakończyć?
Powinnam pisać do niego pierwsza czy sobie odpuścić?A może można coś zrobić,żeby tego nie psuć?
Jesteś z nim tak krótko a takie problemy.
Namawiać na związek? Jeszcze być z kimś jak Ci się facet nie podoba? Chyba coś nie halo.
Zależy Ci bo widzisz że się psuje.
Dałabym wybór ale olałabym faceta bo czuje sentyment do byłej.
"Ostatnio po jakimś czasie się spotkaliśmy i on chciał,żebyśmy byli dla siebie przyjaciółmi ,nie parą." powaliło mnie to.

Fikcyjny związek.
__________________
narzeczona
fotograf dziecięcy i ślubny
rozwój osobisty!

goplankowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 00:07   #3
velara
Zadomowienie
 
Avatar velara
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 298
Dot.: Trudne decyzje

Faktycznie trochę to skomplikowane Chyba musisz z nim szczerze porozmawiać i dać mu do zrozumienia, że albo ona albo Ty. Tzn. najpierw sama musisz odpowiedzieć sobie na pytanie: Czy naprawdę go kochasz i czy chcesz z nim być? Skoro chciał żebyście byli przyjaciółmi tzn., że on chciał zerwać. No i chyba on się już nie stara, nie piszecie, nie dzwonicie do siebie. Czy więc jest sens to kontynuować? Zwłaszcza, że jak piszesz, nie boisz sie rozstania. Ta dziewczyna może już zawsze będzie obecna w jego życiu,bo był z nią długo. a Tobie może być z tym ciężko. Zasługujesz na kogoś, dla kogo będziesz tą jedyną Musisz sama zdecydować czy chcesz dalej walczyć o ten związek, a jeśli tak to on tez musi podjąć decyzję: albo ona, albo Ty. Życzę powodzenia
__________________


velara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 00:43   #4
nika021994
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 197
Dot.: Trudne decyzje

NIgdy nie wolno nikogo zmuszać na siłę do miłości. Jeżeli bedzie chcial, to sam przyjdzie, jesli nie- to znaczy ze nie jestes dla niego wazna. MOim zdaniem przypomnial sobie o bylej dziewczynie i stwierdził że to coś między Tobą a Nim to jest to. Jeżeli napisała do Niego kochanie i nadal utrzymują kontakt to coś jest na rzeczy. Odpuść go sobie bo nie ma nic gorszego niż niezdecydowany facet :/ Wiem po sobie. Jak tylko zaczyna się psuć, to już nigdy nie będzie dobrze.
nika021994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 02:01   #5
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Trudne decyzje

Odpuśc sobie, dasz sobie radę bez niego. Między nim a byłą coś zaczęo sie dziać, nie masz na to wpływu, więc zakończ ten związek póki nie bedziesz bardziej skrzywdzona...
a na swojej drodze możesz spotkac jeszcze kogoś kto od razu Ci się spodoba i nawet będziesz wolała z tą osobą siedzieć w domu i oglądac filmy, gadac do poźna, chodzic na spacery niż z X chodzić do kina czy lecieć w kosmos... Serio.
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 07:16   #6
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Trudne decyzje

On za szybko wszedł w nowy związek, nadal tkwiąc emocjonalnie w poprzednim, który jednak trochę trwał. Temat ex wraca i na dobrą sprawę nie jest zakończony.

Ty weszłaś w związek "z braku laku", robiąc facetowi łaskę (nawet jeśli mu tego nie okazywałaś, to tak to wygląda).

Duży wpływ na Wasze wybory miało otoczenie, zamiast zostawić sprawy własnemu biegowi.

Karma Wam dała o sobie znać. Niestety dla Was.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 08:44   #7
paolyn
Rozeznanie
 
Avatar paolyn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 911
Dot.: Trudne decyzje

weszlaś w zwiazek za namową, a teraz Ci się juz trochę podoba? Jak dla mnie mega niedojrzałe. Jak cos, co nie ma podstawy moze się wspaniale rozwinąć. Zarowno Ty jak i on nie jestescie gotowi na ten zwiazek. dla mnie nie ma on najmniejszego sensu.
__________________
więcej w wiary w siebie!

50 kg
75B -> 65E/F
paolyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-04, 08:53   #8
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Trudne decyzje

Cytat:
Napisane przez goplankowa Pokaż wiadomość
"Ostatnio po jakimś czasie się spotkaliśmy i on chciał,żebyśmy byli dla siebie przyjaciółmi ,nie parą." powaliło mnie to.
mnie tak samo

nie ma z jego strony zaangażowania więc po co to ciągnąć ...dla znajomych ?
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 08:56   #9
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Trudne decyzje

Cytat:
Napisane przez paolyn Pokaż wiadomość
weszlaś w zwiazek za namową, a teraz Ci się juz trochę podoba? Jak dla mnie mega niedojrzałe.
(...).
No bo bycie z tym facetem jej się "opłacało" jak było jeżdżenie do kina, na kolacyjki etc. - jakoś wtedy dało się przeżyć fakt, że gość jej się w sumie średnio podoba i ogólnie jakoś tam mało fluidów pozytywnych między nimi. Jak facet się zorientował, że ona chyba za bardzo na to patrzy, a mniej na niego, to teraz już nie chce (może też częściowo po prostu szkoda mu na nią więcej kasy - niektórzy uważają, że związek oznacza 2-3 randki na początku, a potem już siedzenie w domu).

Zresztą, kolejny raz okazuje się, że facet, który wyzywa ex, źle się o niej wyraża, nadal coś do tej ex czuje.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 09:19   #10
paolyn
Rozeznanie
 
Avatar paolyn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 911
Dot.: Trudne decyzje

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
No bo bycie z tym facetem jej się "opłacało" jak było jeżdżenie do kina, na kolacyjki etc. - jakoś wtedy dało się przeżyć fakt, że gość jej się w sumie średnio podoba i ogólnie jakoś tam mało fluidów pozytywnych między nimi. Jak facet się zorientował, że ona chyba za bardzo na to patrzy, a mniej na niego, to teraz już nie chce (może też częściowo po prostu szkoda mu na nią więcej kasy - niektórzy uważają, że związek oznacza 2-3 randki na początku, a potem już siedzenie w domu).

Zresztą, kolejny raz okazuje się, że facet, który wyzywa ex, źle się o niej wyraża, nadal coś do tej ex czuje.
hmmm.. cos w tym jest ale sama idea rozpoczynania zwiazku, w ktorym nie ma za grosz uczucia.. po co? zeby ktos fundowal kino, kolacyjki, dla zabicia nudy? nie umiem sobie tego wyjasnic

zgadzam się, z tym wyzywaniem ex. to taka zaslona dymna, patrz jak ejj nienawidzę - jestes bezpieczna. hmm, zadziwiające jest, ze wczesniej tak wiele ich łączyło, teraz tyle złości.. nienawisc prowadzi do milosci i na odwrot. niestety.
__________________
więcej w wiary w siebie!

50 kg
75B -> 65E/F
paolyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 09:59   #11
WIZAZYSTKKAA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 11
Dot.: Trudne decyzje

Hmm... Ja myślę, że tu jest potrzebna szczera rozmowa! Powiedz mu o swoich odczuciach, co ci sie nie podoba... A resztę zostaw jemu... Jeśli ta rozmowa nie przyniesie żadnych rezultatów to poprostu daj sobie spokój! Powodzenia
WIZAZYSTKKAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-04, 10:21   #12
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Trudne decyzje

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
No bo bycie z tym facetem jej się "opłacało" jak było jeżdżenie do kina, na kolacyjki etc. - jakoś wtedy dało się przeżyć fakt, że gość jej się w sumie średnio podoba i ogólnie jakoś tam mało fluidów pozytywnych między nimi.
no tak to wyglada niestety
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 10:54   #13
Lodowa kra
Raczkowanie
 
Avatar Lodowa kra
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: This is my sweet secret ...
Wiadomości: 51
Dot.: Trudne decyzje

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
No bo bycie z tym facetem jej się "opłacało" jak było jeżdżenie do kina, na kolacyjki etc. - jakoś wtedy dało się przeżyć fakt, że gość jej się w sumie średnio podoba i ogólnie jakoś tam mało fluidów pozytywnych między nimi. Jak facet się zorientował, że ona chyba za bardzo na to patrzy, a mniej na niego, to teraz już nie chce (może też częściowo po prostu szkoda mu na nią więcej kasy - niektórzy uważają, że związek oznacza 2-3 randki na początku, a potem już siedzenie w domu).

Zresztą, kolejny raz okazuje się, że facet, który wyzywa ex, źle się o niej wyraża, nadal coś do tej ex czuje.

Przeczytałam to ,ale zastanawiam się jakie zdanie wyrobiłyście sobie o mnie mimo ,że mnie nie znacie ,a już oceniacie,nie mówię tu o wszystkich.Naprawdę poczułam się dziwnie. Nie jestem dziewczyną co to leci na kasę i za każdym razem jak gdzieś pojechaliśmy za siebie płaciłam ,bo gdybym tego nie robiła byłoby mi głupio i nie jaram się tym ,że chłopak weźmie mnie do kina... ,tak a propo na "kolacyjki" mnie nie zabierał. Zresztą gdybym chciałam urządzić sobie wypad do kina to napewno rozganizowałabym sobie jakąś ekipę.Macie racie ,że jego związek poprzedni jego nie ostygł a już byliśmy razem..A ten tekst co napisaliście ,że "padacie"to chodziło mi o to,że się spotkaliśmy i on zawzięcie proponował mi przyjaźń.W sensie że jak coś wyjdzie dalej to dobrze. Po za tym niby piszę z tą swoją byłą a mi mówi ,że mu na mnie strasznie zależy i nie chcę mnie skrzywdzić,jeżeli np za trzy kolejne miesiące powie ,że to się nie udaMacie rację były namowy z innych stron,właściwie często się tak zdarza ,że ktoś się komuś nie podoba a są ze sobą ,bo nie liczy się wygląd tylko to jacy są wewnątrz. Znam parę co na takiej zasadzie bierze ślub.
Z tego co wywnioskowałam powinnam z nim ostatecznie porozmawiać,myślę,że postawię mu najpierw wybór między nią a mną ,jeżeli on wybierze ją to od razu,nie będę miała o czym z nim dyskutować i zakończę to co nas łączy.
A kłócimy się dlatego,że mamy dwa różne charaktery i temperamenty ,każdy chcę dominować ,nikt nie ustępuję ,np ostatnio on zapytał się mnie dlaczego ma pierwszy do mnie dzwonić.
Macie inny pomysł bo ja też tak od razu nie chcę tego końzzyć ,no ale nie wiem kompletnie czy to ma sens?

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Cytat:
Napisane przez nika021994 Pokaż wiadomość
NIgdy nie wolno nikogo zmuszać na siłę do miłości. Jeżeli bedzie chcial, to sam przyjdzie, jesli nie- to znaczy ze nie jestes dla niego wazna. MOim zdaniem przypomnial sobie o bylej dziewczynie i stwierdził że to coś między Tobą a Nim to jest to. Jeżeli napisała do Niego kochanie i nadal utrzymują kontakt to coś jest na rzeczy. Odpuść go sobie bo nie ma nic gorszego niż niezdecydowany facet :/ Wiem po sobie. Jak tylko zaczyna się psuć, to już nigdy nie będzie dobrze.
Tak ta dziewczyna ma coś ze sobą ,mianowicie ona po rozstaniu jak wiedziała,że jesteśmy razem to pisała do niego własnie Kochanie,nawet wtedy kiedy ja odpisywałam na te sms-y ,które były bardzo nieodpowiednie.Właściwie to powinnam ją olać.To wiem. Ostatniego sms-a zakończyła Kotku. Ostatnio prosiłam X o to ,żeby jej napisał by do niego tak nie pisała to powiedział ,że może ma do tego sentyment a jemu jest to obojętne...i to olał.

Kurczę właśnie zaczynam rozumieć o co tu chodzi...
ale prośba nie besztajcie mnie bo ja tu opisałam bardziej siebie niż jego ,o jego wadach prawie w ogóle nie wspomniałam.
__________________
"Bujajcie się faceci!
Jesteście duże dzieci.
No po co nam faceci?Do wynoszenia śmieci"
Jesteście eh ...Tacy sami ...www.stopodstrzalom.pl
3.08.2007 -.
16.02.2009 -
Zobacz fotoblog
Lodowa kra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 11:21   #14
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Trudne decyzje

To nie jest żaden związek, nie za bardzo rozumiem dlaczego tak się siłą trzymasz faceta, który najwyraźniej nie zakończył spraw z byłą i na dodatek sam wprost Ci powiedział, że nie chce z Tobą być?
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 12:29   #15
Lodowa kra
Raczkowanie
 
Avatar Lodowa kra
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: This is my sweet secret ...
Wiadomości: 51
Dot.: Trudne decyzje

Nie powiedział..wręcz przeciwnie.. mówi ,że mu na mnie zależy i nie chce mnie zranic,ale faktycznie może nasz związek wygasł.
__________________
"Bujajcie się faceci!
Jesteście duże dzieci.
No po co nam faceci?Do wynoszenia śmieci"
Jesteście eh ...Tacy sami ...www.stopodstrzalom.pl
3.08.2007 -.
16.02.2009 -
Zobacz fotoblog
Lodowa kra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 12:47   #16
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Trudne decyzje

cóz w pierwszym poście napisałaś.....

Cytat:
Napisane przez Lodowa kra Pokaż wiadomość
Ostatnio po jakimś czasie się spotkaliśmy i on chciał,żebyśmy byli dla siebie przyjaciółmi ,nie parą.Ja się nie zgodziłam , jakoś wyszło,że nadal jesteśmy razem ,jednak teraz zachowujemy się jakby nasz związek się zakończył,nie piszemy ze sobą prawie wcale.Nie dzwonimy.
tak więc jak to chce byc z Toba skoro nie chciał a tak wyszło że jesteście razem bo nie miał wyjscia bo przeciez się nie zgodziłas
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita

Edytowane przez d0lcevita
Czas edycji: 2010-08-04 o 12:50
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 13:12   #17
Lodowa kra
Raczkowanie
 
Avatar Lodowa kra
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: This is my sweet secret ...
Wiadomości: 51
Dot.: Trudne decyzje

Cytat:
Napisane przez d0lcevita Pokaż wiadomość
cóz w pierwszym poście napisałaś.....



tak więc jak to chce byc z Toba skoro nie chciał a tak wyszło że jesteście razem bo nie miał wyjscia bo przeciez się nie zgodziłas


Bo daliśmy sobie czas na decyzję do tego piątku termin się zbliża ,czasu zostało mało.

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Wiem to skomplkowane.
__________________
"Bujajcie się faceci!
Jesteście duże dzieci.
No po co nam faceci?Do wynoszenia śmieci"
Jesteście eh ...Tacy sami ...www.stopodstrzalom.pl
3.08.2007 -.
16.02.2009 -
Zobacz fotoblog
Lodowa kra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 13:38   #18
nika021994
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 197
Dot.: Trudne decyzje

Niektórzy faceci sami nei wiedzą czego chcą. A TY jesteś pewna że Oni się nie spotykają?
nika021994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 13:45   #19
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Trudne decyzje

Cytat:
Napisane przez Lodowa kra Pokaż wiadomość
Bo daliśmy sobie czas na decyzję do tego piątku termin się zbliża ,czasu zostało mało.

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Wiem to skomplkowane.
nom ....skomplikowane....w takim razie daj znać co ustalicie w piątek
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-04, 13:58   #20
Lodowa kra
Raczkowanie
 
Avatar Lodowa kra
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: This is my sweet secret ...
Wiadomości: 51
Dot.: Trudne decyzje

Cytat:
Napisane przez nika021994 Pokaż wiadomość
Niektórzy faceci sami nei wiedzą czego chcą. A TY jesteś pewna że Oni się nie spotykają?

Właściwie to ja wiem tylko tyle ,że w związku z tym ,że daliśmy sobie czas to na pewno my się ze sobą nie spotykamy przez ten tydzień , on w tygodniu pracuje,ale tak naprawdę nie mam pewności ,że się nie spotykają.Hmm... nawet bym o tym nie pomyślała. Kurczę ale nie mówiłby ,że mu zależy ...
__________________
"Bujajcie się faceci!
Jesteście duże dzieci.
No po co nam faceci?Do wynoszenia śmieci"
Jesteście eh ...Tacy sami ...www.stopodstrzalom.pl
3.08.2007 -.
16.02.2009 -
Zobacz fotoblog
Lodowa kra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 18:10   #21
Lodowa kra
Raczkowanie
 
Avatar Lodowa kra
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: This is my sweet secret ...
Wiadomości: 51
Dot.: Trudne decyzje

Wiecie co rozstałam się z nim ... Uważam ,że to dobra decyzja,związek był fikcją.
Zaproponowałam przyjaźn ,ale wiecie jak to jest po tygodniu kontakt się urwie, także kontakt delate z mojego telefonu.Jest mi smutno ale zarazem czuję się wolna i teraz jest mi wszystko obojętne. Spotkanie nie miałoby sensu,co ma się chłopak wysilać ,żeby do mnie przyjechać ,dowiedziałam się ,że on do kogoś tam dzwonił i powiedział ,że jedzie tylko po to by się ze mną rozstać ... Dlatego ja zrobiłam to pierwsza a czy dobrze czy źle wyjdzie z czasem.
__________________
"Bujajcie się faceci!
Jesteście duże dzieci.
No po co nam faceci?Do wynoszenia śmieci"
Jesteście eh ...Tacy sami ...www.stopodstrzalom.pl
3.08.2007 -.
16.02.2009 -
Zobacz fotoblog
Lodowa kra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 19:25   #22
velara
Zadomowienie
 
Avatar velara
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 298
Dot.: Trudne decyzje

W takim razie trzymaj się. Myślę, że dobrze zrobiłaś Będzie dobrze
__________________


velara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 20:10   #23
_wirginia_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 497
Dot.: Trudne decyzje

Myślę, że nie będziesz żałowała, ten związek i tak nie miał szans na przetrwanie.
_wirginia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 19:02   #24
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: Trudne decyzje

odpuść go.
sam nie wie czego chce.
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 17:02   #25
Lodowa kra
Raczkowanie
 
Avatar Lodowa kra
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: This is my sweet secret ...
Wiadomości: 51
Dot.: Trudne decyzje

Wiecie co z perspektywy czasu patrze,że na prawdę dobrze zrobiłam ,on zaczął od nowa utrzymywac kontakt ze swoją byłą ,dowiedziałam się przy okazji jak mnie obgadał ,jaka to ja zła ,teraz wiecie jeździ na imprezki i w ogóle stara się byc fajny ale mu to nie wychodzi bo ludzie z jego środowiska się po prostu z niego śmieją ,a ostatnio był nawet na imprezie z kolezanka swojej siostry ,która to od razu zarzekała się ,że z nim nie jest. Śmieszne co to on nie wymyśli by jakoś zatuszowac to,że utrzymuje kontakt ze swoją byłą bo ona jak sie okazało to kilka niezłych akcji mu odwaliła po którychon mówił ,że się jej wstydzi. Mam nadzieje ze nie pojawi się na mojej drodzie nikt taki kto bedzie choc w 40 % podobny do niego. I od tamtego czasu poczułam od nowa jal smakuje życie Żadnej z podjetych decyzji nie żałuję I jak któraś z was będzie w podobnej sytuacji niech weźmie pod uwagę moją decyzje ,bo w mojej sprawie była słuszna.
__________________
"Bujajcie się faceci!
Jesteście duże dzieci.
No po co nam faceci?Do wynoszenia śmieci"
Jesteście eh ...Tacy sami ...www.stopodstrzalom.pl
3.08.2007 -.
16.02.2009 -
Zobacz fotoblog
Lodowa kra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 21:58   #26
nika021994
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 197
Dot.: Trudne decyzje

dobrze zrobiłaś
nika021994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 22:34   #27
Suziii90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Polska:)
Wiadomości: 372
Dot.: Trudne decyzje

Gdy w grę wchodzi była osoba i jest natrętna i jakoś zawsze sie kręci gdzies obok to już nie jest za fajnie... na Twoim miejscu by juz dawno go olała i kontakt zerwała... chłopak sam nie wie czego chce ... poślij go w cholerę i zainwestuj swój czas i uczucia w kogoś kto będzie Ciebie godzien ...
Suziii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 22:51   #28
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Trudne decyzje

Cytat:
Napisane przez Suziii90 Pokaż wiadomość
Gdy w grę wchodzi była osoba i jest natrętna i jakoś zawsze sie kręci gdzies obok to już nie jest za fajnie... na Twoim miejscu by juz dawno go olała i kontakt zerwała... chłopak sam nie wie czego chce ... poślij go w cholerę i zainwestuj swój czas i uczucia w kogoś kto będzie Ciebie godzien ...
Suziii90 czytaj cały wątek
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:04.