Herbalife - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-31, 14:47   #91
Black_Lady
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Mazowsze,Polska
Wiadomości: 89
Dot.: Herbalife ?!

A ja już 30 zrzuciłam i znów wyglądam ładnie
__________________
Najpiękniejszy jest uśmiech szczęśliwego dziecka!

Kubuś ur.4.01.2008 mój największy skarb
Black_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 14:39   #92
paulik
Raczkowanie
 
Avatar paulik
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 45
Dot.: Herbalife ?!

Witajcie Wizażanki

Ja równiez należę do osób które mają znaczną nadwagę... i już zamówiłam koktajle.

Nie posiadam konsultantki...ale chcę spróbować stosować się do Waszych zalecen - 2 x koktajl , 1 obiadek miesko + warzywka, i 2 przekaski w formie owocow.


Zobaczymy jak będzie.
Moj cel to 66 kg. I uwieżcie probowalam wszystkiego - diety,cwiczen, biegania ( co powodowało spadek + - 5 kg MAXYMALNIE )
Zamówiłam dwa smaki - wnilia i czekolada

Zaczynam z początkiem września.


Jeśli macie jakieś cenne uwagio to proszę o radę

Bede tu zaglądać i pisać o wynikach swej pracy nad sobą...

Pozdrawiam
paulik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 09:13   #93
paulik
Raczkowanie
 
Avatar paulik
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 45
Dot.: Herbalife ?!

LilianaM skoro jesteś konsultantką,to poprosze o wskazówki jakieś

Ja jak pisalam wczesniej nie mam swojej konsultantki,wiem tylko ze tluszczu mam sporo Od ostatnich 2 lat utyłam jakieś 14 kg, i teraz musze sie ich pozbyc,bo slub w przyszłym roku

Wiec jesli bedziesz tak dobra to prosze o wskazówki.

Oto mój plan ( jesli coś jest nie tak,proszę o sprostowanie):

7.00 - koktajl z bananem i łyżką otrąb pszennych
10.00 - owoc
13.00 - lunch ( i teraz nie wiem czy na lunch robic koktajl czy zjesc coś innego??????????? )
16.00 - obiadek - warzywka + miesko, moze jakas zupka warzywna ( ostatnio robilam zupę kapusciana - tzw. prezydencką i bardzo mi smakowala)
19.00 - koktajl ? ? ?

Chcę schudnąć, więc nie wiem czy ten koktajl o 19 jest okej ? Czy nie lepiej robić go na lunch ? a pozniej zjesc obiadek, a o tej 19 owocka i koniec ?


Będę wdzięczna za odpowiedź...........


Pozdrawiam Paulik.
paulik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 15:38   #94
Black_Lady
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Mazowsze,Polska
Wiadomości: 89
Dot.: Herbalife ?!

Hej.No właśnie tak to bywa...Zamówię byle gdzie taniej konsultantka mi nie potrzebna a potem problem jak brać kiedy ile...Na własną rękę a jak nie działa to mówimy że produkt do niczego...A kazdy organizm jest inny i jak na danym ustalonym programie nie ma rezultatów to konsultant go zmienia...
A swoją drogą powiem Wam jaką słyszałam historię.Ktos zamówił właśnie koktajl na jakichś aukcjach cieszył się że bardzo tanio a jak przyszedł zamówiony koktajl to się okazało że w środu była mąka zwykła...

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Liliana witaj.Ja też mam problemy z kręgosłupem i jestem już po 2 operacji którą miałam jakieś 1,5 miesiąca temu..a jeszcz 30 na karku nie mam...Co się dzieje u Ciebie jeśli mogę zapytać?
__________________
Najpiękniejszy jest uśmiech szczęśliwego dziecka!

Kubuś ur.4.01.2008 mój największy skarb
Black_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 10:17   #95
Black_Lady
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Mazowsze,Polska
Wiadomości: 89
Dot.: Herbalife ?!

Liliana naprawdę współczuję...Ja miałam co prawda z jednym krążkiem problem ale zrobił bardzo duże spustoszenie rok temu jedna operacja po której na operowanym poziomie zapadł się kręgosłup jak mi lekarz powiedział i teraz była 2..A wracając do tematu słyszałam że czasem ludzie porządnie się potruli kupując na aukjach koktajle a nie u dystrybutorów ale oczywiście lepiej powiedzieć że to po koktajlach ogólnie już bez dodawania że zdobytych z niepewnego źródła....
__________________
Najpiękniejszy jest uśmiech szczęśliwego dziecka!

Kubuś ur.4.01.2008 mój największy skarb
Black_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 17:20   #96
paulik
Raczkowanie
 
Avatar paulik
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 45
Arrow Dot.: Herbalife ?!

Witajcie Wizażanki

LilianaM - dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. Otóż sprostuję moją wcześniejszą wypowiedź-niedopowiedzenie, która jak widzę wzbudziła wiele kontrowersji...

Kochane spokojnie, ja nie z tych co zamawiają produkty tego typu na allegro

Koktajle mam z Anglii, gdzie mieszka moja przyjaciólka- ona właśnie się odchudziła u swojej "konsultantki" jakieś 20 kg i w ten cudowny sposób zachęciła mnie (pomimo, iż nie wciągneła się w to na tyle żeby pracować dla hebralife) do odchudzenia się.

No i stąd moj brak opiekunki

Każdy z nas zarabia na własny sposób. Ja sobie zdaję z tego sprawę. I nie sadzę ze ktoś się mną zajmie tak o bezinteresownie mając świadomość ze mam swoje produkty... Prawda ?

Stąd wertuję internet i zanim nie zacznę chcę wiedzieć coś więcej.

Ja startuję dopiero od września ( bo wtedy przyjedzie moja przyjaciólka w odwiedziny do PL i przywiezie mi produkty).
Natomiast co do białka, to mam białko dla sportowców.
Herbatki pije zawsze i dużo- miety,zielonej herbaty, figury1 i 2 ,czasem też zdarzy się czerwona herbata.



Black_Lady
Nie wiem skąd ta kąśliwość w Tobie ( bo tak to odebralam). . . Czy ja pisałam że zamawiam produkt byle gdzie (na internecie jak sugerujesz ) ?
że konsultantka mi nie potrzebna? i że produkty są beeee ?

Otóż nic takiego nie pisałam.

Wręcz przeciwnie jak już wyżej wspomniałam- nie sądzę, że ktokolwiek chciałby pracować za darmo...charytatywnie ku chwale ojczyzny i w dodatku na moich produktach

To po 1.

Po 2 pisząc do Was chciałam zasięgnąć porady,uzyskać odpoweidzi na nurtujące mnie pytania... ( po to chyba są fora ) a nie czytać o zakupowych wpadkach na aukcjach internetowych czy innych tego typu.
Tego się nie uniknie, i chocbys chciala zbawic swiat to i tak ludzie kupowali,kupują i zapewne wielu bedzie kupować z niepewnych zrodeł...
znajdujac w swojej paczce mąkę zamiast prawdziwego herbalife czy trujac się prochami niewiadomego pochodzenia...

To tyle w temacie.


Zyczę spokojnego wieczoru i obu Wam powrotu do zdrowia.


paulik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 21:01   #97
aska80
Raczkowanie
 
Avatar aska80
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 134
Dot.: Herbalife ?!

Herbalifa ? To maszynka do robienia pieniędzy dla tych co w tym siedzą. Wiadome jest, że osoba szukająca sposobu na schudnięcie jest tak samo zdesperowana jak długotrwale bezrobotna w poszukiwaniu pracy.
__________________
aska80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-18, 08:33   #98
Black_Lady
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Mazowsze,Polska
Wiadomości: 89
Dot.: Herbalife ?!

Paulik wybacz nie chciałam być kąśliwa jeśli tak to odebrałaś to przepraszam Tak mi się nasunęło po prostu A jeśli chodzi o ustalony plan dnia to możesz popytać koleżankę co jadła w czasie diety również Ja ze swojej strony dodam jako ze jestem łasuch i z racji niedawnej operacji większość czasu spędzam w domu leżąc mam czasem ochotę na małe co nieco.Wtedy zagryzam między posiłkami marchewkę.Jest świetna twarda i słodkawa Życzę naprawdę powodzenia i sukcesu na diecie.Mi sie udało i milionom ludzi na świecie więc Tobie też się na pewno uda schudnąć.Pozdrawiam!
__________________
Najpiękniejszy jest uśmiech szczęśliwego dziecka!

Kubuś ur.4.01.2008 mój największy skarb
Black_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 08:07   #99
paulik
Raczkowanie
 
Avatar paulik
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 45
Dot.: Herbalife ?!

Blac_Lady dla mnie herbalife jest ostatnią deską ratunku.
Widzicie pomimo tego ze się ruszam-uprawiam sport - aerobik 2 x w tyg. + basen , czasem siłownia jak mam czas... i nie chudnę.

Wiem czym to jest spowodowane nawet i to powiedzial mi Pan dietetyk.
Kiedys nic nie jadłam. Słowo daję potrafiłam cały dzień przetrwać na 1 kanapce rano i kawie. Sporo w moim życiu się działo, nie majac czasu,bedac zestresowana nie jadlam, za to potrafilam spać całe dnie...
I to moje niejedzenie spowolniło metabolizm.

Jak zaczęłam jesc regularnie 5 x dziennie male posileczki zamiast nabrać zwyklej masy ciała, obtłusciłam się szczegolnie na brzuchu i udach.

W ciagu 2 lat przybyło mi 17 kg. . . wiec widzac to ze nie mieszcze sie w swoj rozmiar 38 zmuszna bylam do kupna 42...
Obwiniam sie za to, ale zawzielam sie . Zapisalam sie na basen,aerobik,czasem ide na silownie... i nic! doslownie jak chudlam to moze 4-5 kg i wszystko.

Dlatego postanowilam sprobowac herbalifu.

Jestem zmotywowana Waszymi wynikami i bardzo pozytywnie nastawiona.
Myślę ze jak dorzucę jeszcze ruch wszelkiego rodzaju,herbatki,blonnik i bialko dla sportowcow to wroce do siebie.Do tej kobiety ktora była 2 lata temu i w ciele ktorej czulam sie cudownie.


P.S.
u mnie w rodzinie jest tendencja do otylosci. Moja mama jest otyła. I ja nie moge do tego siebie doprowadzic. NIe chce !



Probowalam ja zmotywować do odchudznaia nie raz,nie dwa,nie osiem... Miliardy razy!
I nic. Bedac na diecie nie miala silnej woli. Jak nie chudla i nie widziala rezultatow to juz dieta byla do d... , nawet nie pomogly tlumaczenia ze organizm sie broni prze ubytkiem wagi i ze teraz troche wolniej bedzie sie pozbywal tego co gromadzila latami...

Dlatego najpierw ja przetestuje na sobie herbalife, a pozniej dam mamie tę mozliwosc.


aska80

madrzejsze rozwiazanie to firma dzialajaca na bazie mlm- jak herba , niz panszczyzna i praca na szefa

i uwazam ze lepsza taka praca gdzie jestes sobie statkiem ,zaglem ,okretem i sama decydujesz o sobie i swoich wynikach


Kiedys pracowalam w takiej firmie finansowej( nie chce zdradzać nazwy) i powiem Ci szczerze,że ile zrobilam tyle było moje. Byłam bardzo zadowolona z wypłat, ale ... wolę bardziej tworcze kierunki i nie było to czymś co chciałabym robić. Owszem kasa była,ale kasa to nie wszystko. Wolę się spełniać w innej dziedzinie zycia i robić to co kocham i czuję a mieć trochę mniej $$$ na koncie i przede wszystkim mieć czas dla siebie, dla rodziny.
Zachowujac w zyciu proporcje.



Pozdrawiam i życzę miłego dnia Wizażanki
paulik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 18:58   #100
Black_Lady
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Mazowsze,Polska
Wiadomości: 89
Dot.: Herbalife ?!

Paulik u mnie była ta sama sytuacja.Skłonność do otyłości, w ciązy 30 dodatkowych kilogramów...Na dodatek problemy z kręgosłupem i nakaz lekarzy schudnąć!Diety ćwiczenia i różne specyfiki nie pomogły,nawet odchudzanie na jednym leku pod okiem lekarza.Dopiero na Herbalifie mi się udało.Tobie też na pewno się uda!Jeśli stosujesz zgodnie z zaleceniami program i zmienisz trochę nawyki żywieniowe nie ma siły żeby nie schudnąć na tym Powodzenia!
__________________
Najpiękniejszy jest uśmiech szczęśliwego dziecka!

Kubuś ur.4.01.2008 mój największy skarb
Black_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 07:18   #101
paulik
Raczkowanie
 
Avatar paulik
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 45
Dot.: Herbalife ?!

Blac_Lady , witaj .
Zabieram się za siebie! I jestem tak podekscytowana tą myślą ze od wrzesnia startuję ze w podswiadomosci juz chudnę
Chciałam przyjaciółkę poprosić zeby mi poczta nadała przesyłkę, ale chyba nie ufam poczcie na tyle zeby ryzykować.
Dlatego poczekam.



Obecnie jestem na diecie mż + ruch wszelkiego rodzaju.
I waga stoi.


Black_Lady tak naprawdę jak patrzę na moja mamę to szkoda mi jej , bo też ma problemy z kręgosłupem, no ale tyle kg dzwigać to ciezko.
Dlatego ja wole za wczasu zapobiegać niż pozniej leczyc.

Wiesz latwiej było jak mieszkalam w domu i pilnowalam mamy i robiłam rozne diety z nią, wazenie z nią, spacery z nią, ... a teraz w domu nie mieszkam usamodzielniłam się i już tej kontroli nie mam...


Sama mam obawy czy po ciazy tyle kg nie utyję ... o dzidziusia chcemy sie starać za rok/dwa. Ale bedac w ciazy też chyba bede się musiala 100 x bardziej pilnować z jedzeniem. . . Najbardziej mam lęk przed zachciankami.

No ale co będzie to będzie.
Teraz do slubu (do dnia 22-06-2011r) muszę doprowadzić się do dawnej siebie,a pozniej pilnować sie do konca zycia...nie pozwalajac na taki naddatek wagi. Niestety - takie realia.


Miłego dnia
paulik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-21, 19:48   #102
Black_Lady
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Mazowsze,Polska
Wiadomości: 89
Dot.: Herbalife ?!

No u nas jest teraz w ogóle grupowe odchudzanie.Moja mama też ma problemy z kręgosłupem i na dodatek cukrzycę i problemy z nadciśnieniem.Ale wszystko zaczyna się u niej normować dzięki temu że zrzuca wagę (póki co 12 kg).Męża też odchudzam bo niestety tak to bywa że jak jest się w ciąży to w parze i u nas tak było właśnie Mąż też miewał zachcianki i tak tyliśmy razem.Kochana bądź dobrej myśli.Jak się u mnie ruszyło i udało Tobie też się uda
__________________
Najpiękniejszy jest uśmiech szczęśliwego dziecka!

Kubuś ur.4.01.2008 mój największy skarb
Black_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 10:35   #103
paulik
Raczkowanie
 
Avatar paulik
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 45
Post Dot.: Herbalife ?!

Dziękuję za słowa otuchy Black Lady

Na pewno bede pisać jak zacznę kuracje od wrzesnia, juz nie moge sie doczekać. Wierzę ze herbalife+ ruch + jeden wspaniały obiadek zdzialają na mnie cuda i jak przejde wszystkie mozliwe przemiany :





to stanę się tą dziewczyną ktorą mam w głowie... i za ktorą tęsknię ... nie wspomnę ile rzeczy w stanie nienaruszonym leży w szafie i czeka na ten lepszy czas... ahh


będę pisać na pewno jak mi idzie , wiec do usłyszenia we wrześniu
paulik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 19:14   #104
Maamen
Raczkowanie
 
Avatar Maamen
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kopenhaga
Wiadomości: 96
GG do Maamen Wyślij wiadomość przez MSN do Maamen
Dot.: Herbalife ?!

Hej dziewczyny, Dieta pomaga, mi pomogla!! odchudzlam sie z Herbalife jakis czas temu. schudlam i co najwazniejsze, kg nie wrocily

Paulik, jesli zaczynasz musisz o jednej zasadzie pamietac, ze jak pijesz koktaile, zamiast posilkow, to zebys napewno nie podjadala ani nie jadla, bo poprostu przytyjesz. taka podwojna dawka kalorii, tylko jedna plynna Ta mysl, mnie trzymala zdala od lodowki, a glod jednak byl. Ssalo mnie nieziemsko, dlatego wszytko poszlo won z lodowki poza tym co mialam zjesc. Jesli mozesz pozwolic sobie na ten luksus, posiadania swiatla w lodowce + porcji tylko na posilki, zrob to Zamiast owocow, wybierz cos innego. owoce to cukry! przynajmniej ja nie jadlam.. i jak mozesz to sie ruszaj, bo samym siedzeniem i piciem koktaili sprawy nie zalatwisz. moze schudniesz ale obwisniesz, niestety.

wiele lasek na wizazu sie odchudza. W sposob: zjadlam to, zjadlam tamto, mam czas napisac pol miliona nowych postow dziennie, ale ruszac tylko to sie nie chce. Zlam stereotyp!! badz silna! Jak nie masz czasu na jakies cwiczenia, czy basen, polecam stretching. Niby nic, moze sie wydawac, ale jednak wysilek jest!

pauliku, ja tez planuje bejbola, mniej wiecej w takim okresie jak ty jak nie bedziesz sobie wmawiac zachcianek, to nie przyjda. wystarczy dostarczac organizmowi witaminki i zrowo sie odzywiac. W koncu nie je sie za dwoje +7 kg, czyli caly brzuch i nie wiecej:P ja jestem dobrej mysli

Ah, i jak zamawialas koktaile, to najlepiej kupowac waniliowe. Mozna je polaczyc przy miksowaniu z bananem, albo truskawkami albo innymi owocami, i od razu sa lepsze, bo uwiez mi kochana, zbrzydna ci szybko
Maamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 10:36   #105
Black_Lady
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Mazowsze,Polska
Wiadomości: 89
Dot.: Herbalife ?!

NO u mnie była taka sytuacja że nie byłam w stanie ćwiczyć niestety z uwagi na kręgosłup ale starałam się chodzić ile miałam sił...
Ja koktajlu nie robiłam nigdy z owocami jak już coś to do waniliowego kawy dodaję.Ale żeby mi się nie znudziły to za każdym razem biorę inny smak powiem szczerze mój ulubiony to ciasteczka z kremem Owoce jadłam i jem na 2 śniadanie czasem i banan czasem i winogrona ale najczęściej pomarańcze albo jabłka.A obiad jak mnie fantazja poniesie Ostatnio spagetti ale robione bez tłuszczu i z makaronem pełne ziarno.I powiem Wam że naprawdę danie obiadowe może być pyszne bez tłuszczu i dodatkowych kalorii Czy to spagetti czy chińszczyzna czy kotlety mielone
__________________
Najpiękniejszy jest uśmiech szczęśliwego dziecka!

Kubuś ur.4.01.2008 mój największy skarb
Black_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 10:43   #106
paulik
Raczkowanie
 
Avatar paulik
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 45
Post Dot.: Herbalife ?!

Maamen witaj ,

a jesli moge spytać- dużo udało Ci się schudnąć z herbalifem( w jakim czasie) ?

Widzisz u mnie problem jest w tym,że ja się ruszam i to dość sporo, jestem wysportowana jak na swoje 178 cm wzrostu i 84 kg ( wkoncu 9 lat trenowalam kosza) i coś z zamilowania do sportu mi pozostało, chodzę na basen 1 x w tyg. + 2 x w tyg. aerobik, czasem biegam ( bo lubię ) ... nawet ograniczylam jedzenie, jadlam z glową , 5 x dziennie ( 3 glowne posilki , 2 przekaski) , przetestowałam maaaase diet i NIC...

Wkoncu trafilam na forum kulturystow i tam dowiedzialam sie ze za malo jem ... moj kaloryczny limit konczyl sie na 1500-1800 kcal. . . a to zdaniem fachowcow bylo mało, bo organizm zamiast spalać,magazynowal,bronil sie...

Ile w tym prawdy nie wiem.
Badalam nawet tarczycę. Nic nie wyszło.
Wiec winą obarczyłam tabletki antykoncepcyjne.



i teraz ze tak powiem chce sprobowac herbalifu, moze to mi pomoze ruszyc wagę i te kg. Zawsze wazyłam 66-68 kg...

a powiedz mi jeszcze-jak wracalaś do normalnych posilkow? najpierw wyeliminowalaś 1 koktajl (wieczorny) ? i co zamiast tego jadlas ?

Ja na pewno jestem zawzietą osobą i nie bede podjadać,bo to moja ostatnia deska ratunkuuuu zebym byla znowu lekka.


A chcieć to móc !

P.S.
W ciązy na pewno będe trzymać się na wodzy. I nie dopuszczę do tego zebym utyła. Tak jak mowisz max 7-10 kg.

A jesli moge spytać-wiesz jakie imiona dla dzieci ?
Bo my juz praktycznie jesteśmy zdecydowani hihi

Pozdrawiam i miłego dnia zyczę
paulik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 14:19   #107
Black_Lady
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Mazowsze,Polska
Wiadomości: 89
Dot.: Herbalife ?!

Przyznam się że wieczorem nadal jeszcze piję koktajl Bo mi smakuje to po pierwsze a po drugie po dniu spędzonym z moim 2,5letnim urwisem po prostu nie mam siły i nie chce mi się szykować sobie kolacji.Poza tym jeszcze nie osiągnęłam mojej wymarzonej wagi jeszcze ze 4 kilo chce zrzucić ale będzie to możliwe teraz kiedy zaczynam się ruszać po 2 miesiącach rekonwalescencji po operacji..
__________________
Najpiękniejszy jest uśmiech szczęśliwego dziecka!

Kubuś ur.4.01.2008 mój największy skarb
Black_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 17:43   #108
Maamen
Raczkowanie
 
Avatar Maamen
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kopenhaga
Wiadomości: 96
GG do Maamen Wyślij wiadomość przez MSN do Maamen
Dot.: Herbalife ?!

Hej hej, Paulik i Black Lady
Cytat:
Napisane przez paulik Pokaż wiadomość
Maamen witaj ,

a jesli moge spytać- dużo udało Ci się schudnąć z herbalifem( w jakim czasie) ?

Widzisz u mnie problem jest w tym,że ja się ruszam i to dość sporo, jestem wysportowana jak na swoje 178 cm wzrostu i 84 kg ( wkoncu 9 lat trenowalam kosza) i coś z zamilowania do sportu mi pozostało, chodzę na basen 1 x w tyg. + 2 x w tyg. aerobik, czasem biegam ( bo lubię ) ... nawet ograniczylam jedzenie, jadlam z glową , 5 x dziennie ( 3 glowne posilki , 2 przekaski) , przetestowałam maaaase diet i NIC...
Wysoka jestes, wooow. Ja mam 172-174 i 63-65 kg zalezy
Schudlam okolo 10 kg. tyle przypralam przez pol roku, i w okolo 7-8 miesiecy schudlam. Wszytko przez szwedzki bufek 3 razy dziennie, plus ciasto na wieczor. Uh. Ale herbalife pomogl i oczywiscie cwiczenia. bieganie - bo lubie, rower, stretching ktory uprawiam teraz nalogowo i aerobik. Mialam kolege dietetyka, co to uzywal i mi polecil, i doradzil diete. Od niego dostalam ksiazke z dieta south beach, bo ma posilki dobre i pozywne, z nich gotowalam.
Cytat:
Wkoncu trafilam na forum kulturystow i tam dowiedzialam sie ze za malo jem ... moj kaloryczny limit konczyl sie na 1500-1800 kcal. . . a to zdaniem fachowcow bylo mało, bo organizm zamiast spalać,magazynowal,bronil sie...
Mnie sie tam wydaje ze jesc, to na mase. Jak sie uprawia kardio, to sie chudnie bo organizm spala tkanke tluszczowa a nie miesnie. a nie cwiczenia typowo wysilkowe, jak kulturysci, to trzeba duzo jesc, zeby miesnie rosly... Ale moze sie myle. Choc wydawalo mi sie ze na mnie kardio dziala...
Cytat:
Ile w tym prawdy nie wiem.
Badalam nawet tarczycę. Nic nie wyszło.
Wiec winą obarczyłam tabletki antykoncepcyjne.
Przebadaj tarczyce jeszcze raz. Duzo lekarzy to idioci, nawet moi rodzice ktorzy tez sa lekarzami, sami to mowia. Idz do innego, a najlepiej jak mozesz udaj sie do Bytomia, do kliniki tarczycy. Moja ciotka, choruje na tarczyce, i mimo diet - je jak wrobelek, i cwiczen wszelakiego rodzaju, to nie chudnie. nic a nic. od wielu lat. teraz zdecydowala sie na operacje, i byc moze jej to pomoze.

Co do tabletek co bierzesz? Pigulki? Zastanow sie nad zmiana. Ja uzywam NouvaRing i jestem baaaardzo zadowolona. Najmniejsza z mozliwych dawka hormonow. Chociaz, przyznam sie szcerze, biore antykoncepcje od 7 lat i jakos nigdy to akurat nie wplynelo na stan mojej wagi.


[QUOTE]
i teraz ze tak powiem chce sprobowac herbalifu, moze to mi pomoze ruszyc wagę i te kg. Zawsze wazyłam 66-68 kg...

a powiedz mi jeszcze-jak wracalaś do normalnych posilkow? najpierw wyeliminowalaś 1 koktajl (wieczorny) ? i co zamiast tego jadlas ?

Ja na pewno jestem zawzietą osobą i nie bede podjadać,bo to moja ostatnia deska ratunkuuuu zebym byla znowu lekka.
[QUOTE]

Oj, jak ja wracalam do normolnego.. Powoli. Choc jest mi ciezko to okreslic, patrzac na to co jadam teraz. Np. praktycznie wcale nie jadam chleba. zadnego, ani makaronow etc. Tylko czasem sobie folguje. Jestem bezglutenowcem, wiec poprostu mnie to uczula. nie zeby powstrzymywalo mnie to od zarcia. Ciagle cwicze i sie duzo ruszam, pozatym chlebem jem wszytko. Uwazam zze duzo ruchu i nieobjadanie sie juz mi wystarczy.
Najpierw odstawialam jeden koktail, za maly posilek -300 kcl, a potem tak samo drugi.
Cytat:
A chcieć to móc !

P.S.
W ciązy na pewno będe trzymać się na wodzy. I nie dopuszczę do tego zebym utyła. Tak jak mowisz max 7-10 kg.

A jesli moge spytać-wiesz jakie imiona dla dzieci ?
Bo my juz praktycznie jesteśmy zdecydowani hihi

Pozdrawiam i miłego dnia zyczę
Imiona sa!:P Mam nadzieje na blizniaki, wiec Sophie i Samuel Obojetnie jak te dwa uzyje Jak u ciebie?

Black_Lady, ja tez czasami jeszcze popijam jak nic mi sie nie chce gotowac:-D widze ze nie jestem jedyna Jaka mialas operacje? Cos powaznego?:-(

Edytowane przez Maamen
Czas edycji: 2010-08-24 o 17:47 Powód: blad
Maamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 08:04   #109
Black_Lady
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Mazowsze,Polska
Wiadomości: 89
Dot.: Herbalife ?!

Dość poważne..Kręgosłup....
__________________
Najpiękniejszy jest uśmiech szczęśliwego dziecka!

Kubuś ur.4.01.2008 mój największy skarb
Black_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-25, 13:08   #110
paulik
Raczkowanie
 
Avatar paulik
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 45
Talking Dot.: Herbalife ?!

Hej Wizażanki

Miło, że tu ktoś jeszcze zagląda

Black_Lady życzę Ci powrotu do zdrówka. Kręgosłup poważna sprawa.
Czy to związane było moze z nadwagą czy zupełnie z czymś innym ?


Maamen zacznę od tego,że posiadam równieź książkę z dieta south beach,ale uważam,że wiele przepisów nie mozna zrealizować, bo nasze półki sklepowe nie sa do tego przystosowane,dlatego ja zamieniam często produkty , i staram się indeks glikemiczny trzymać pod ręką.

W sumie to jest najfajniejsza dieta którą stosowałam, mądra przede wszystkim(nie lubię diet typu kopenhaska bo to jakiś dramat dla mnie- ale każdy robi to co lubi )


A odnośnie srodkow antykoncepcyjnych- ja biorę juz je z 5 lat,ale w miedzyczasie zrobiłam przerwe roczną , i teraz wychodzi na to że mijają 2 lata jak biorę systematycznie.

Ja stosuję yassminelle. Jestem bardzo zadowolona, bo nie spadło moje libido- co bylo w przypadku innych tabletek , do tego cera sie poprawiła, ale od tych 2 lat przybyło mi kg... wiec moze moze...

Wiesz ja jestem (moj też to poparł) gotowa odstawić srodki anty zupełnie, ale przez wzglad na to ze w przyszłym roku bierzemy slub to nie chcę być z brzuszkiem ... BO CHCE SIE POBAWIC NA WLASNYM WESELU Ot cała teoria. . .


A co do imion dzieci - to u nas - Nadia i Marcel (chcialam dać imię po dziadku Tadeusz,ale moj nie chce bo jego byłej dziewczyny z ktora byl dlugi czas ojciec mial tak na imię i zle mu sie kojarzy to imie...wiec odpuscilam i wymyslilam Marcela)
Moj wybierał imię dziewczynki, a ja imię chłopca ( chcielibyśy chłopca i dziewczynkę, ale oczywiscie pokornie poczekamy co czas pokaze ... )


No nic kochane, czekam na moje herbalifyyy
Kolezanka mi napisala ze przyjezdzaja 2-3 wrzesnia...wiec juz w przyszłym tygodniu startuje

A niedlugo koniec pracki i jade gotować zupkę jarzynową i chyba sie poloze zdrzemnę, bo coś chyba z cisnieniem dziś nie tak,bo od rana śpię na stojąco... (a wyspalam sie)

no nic, juz nie marudze, Milego popoludnia

Pozdrawiam , ciao
paulik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 09:41   #111
Maamen
Raczkowanie
 
Avatar Maamen
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kopenhaga
Wiadomości: 96
GG do Maamen Wyślij wiadomość przez MSN do Maamen
Dot.: Herbalife ?!

Hej,

Cytat:
Napisane przez Black_Lady Pokaż wiadomość
Dość poważne..Kręgosłup....
Oj:-( wspolczuje bardzo. dobrze ze na siebie uwazasz, bo duzo ludzi ignoruje to i potem tylko komplikacje. Mam nadzieje ze z tego wyjdziesz. Myslalas moze o plywaniu? A przynajmniej moczeniu sie w wodzie? swietnie relaksuje miesnie i odciaza kregoslup.

Paulik, ja jedzenie z south beach robilam juz bedac tutaj w Kopenhadze, wiec wszystko znalazlam Dieta Kopenhaska - nie wiem skad nazwa bo tej diety TU NIE MA i nikt jej nie zna - jest zla!

Wesele... Uuuuu Ja dopiero co przeszlam przez wybieranie sukienki na slub. NIe dla siebie, ale dla kuzynki. MECZARNIA. nie tylko dla mnie ale dla niej tez. Niby wydawalo sie to takie wspaniale i ekscytujace, ale tylko przez pierwsze dwie przymiarki reszta... Uh.:P

Ja dzis dzien zaczelam od herbalife - lodowka pusta, wiec jedyne co zostalo. Moje lenistwo nie pozwolilo mi isc do sklepu

Paulik, z niecierpliwoscia czekam na twoja relacje z poczatkown Herbalife

pozdrawiam i milego dnia wszytkim
Maamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 09:33   #112
paulik
Raczkowanie
 
Avatar paulik
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 45
Red face Dot.: Herbalife ?!

Witajcie Wizażanki

Co słychać?

Juz niedlugo będę w posiadaniu koktajli.
Zacznę myślę w piątek, bo do piątku już moja przyjaciólka dotrze do mnie.
Ktoś chętny zacząć ze mną?

Pomierzę się tu i tam... i będę notować sobie wyniki mojej walki.

Trochę mało zachęcająca pogoda się zrobiła za oknem, ale postaram się nie dać tej deszczowej szarudze i będe walczyć z kg i z tym żeby chodzić na aerobik,siłownię itd.



Ogółem to przeżywam jakąś aklimatyzacje do tego zimna, u mnie 14 stpni,deszcz,szaro,mokro ,ponuro ... nie lubię takiej pogody ... chyba ze moge spac w domku

No ale nie poddam się tak łatwo.

Buziaki , miłego dnia
paulik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 09:21   #113
Black_Lady
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Mazowsze,Polska
Wiadomości: 89
Dot.: Herbalife ?!

Umnie ok.Plecy trochę pobolewają ale się nie daję.U mnie też strasznie zimno rozgrzewam się herbatką thermojetics.
__________________
Najpiękniejszy jest uśmiech szczęśliwego dziecka!

Kubuś ur.4.01.2008 mój największy skarb
Black_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 10:38   #114
paulik
Raczkowanie
 
Avatar paulik
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 45
Red face Dot.: Herbalife ?!

Dziś 06-09-2010r wielki START mojego odchudzania z herbalife...


Raniutko naczczo zważyłam się, pomierzyłam tu i tam i... teraz modlę się o cierpliwość i wytrwałosc w dazeniu do celu
Założyłam notesik i będę co tydzień się mierzyć i ważyć... zeby mieć wglad w postępy (ogolnie to stwierdzilam ze jestem bardzo wymiarowa, bo pomiary ud np. wyszły takie same , czyli nawet nie mam najmniejszego odchylenia w cm. . . pomiedzy dwoma polowami ciala )

Dziś waga pokazała : 83,5 kg.
Wzrost: 177 cm


Raniutko wypiłam koktajl czekoladowy.
I do teraz procz picia nie jadlam nic :O i glodna nie jestem :O

Miejmy nadzieję kochane ze tak będzie zawsze...

Będę pisać skrupulatnie jak mi idzie I jak chcecie to podeślę swoje pomiary zebyscie rowniez miały wglad w to jak mi idzie...

P.S.
Black_Lady

powrotu do zdrowka Ci życzę z calego serca i zeby przestały doskwierac Ci bóle pleców...


P.S.2

Kochane a jak jest z alkoholem podczas stosowanie herbalifu ?
Nie piję moze codziennie ale raz na tydzien/dwa zdazy sie jakas lampka winka ... a nie chcialabym tego przepłacic rozwolnieniem


P.S.3

Jak unikać wpadek jedzeniowych tych okolicznosciowych - imienin, urodzin, slubow i innych swiat kalendarzowych ? ? ?

Co robicie idąc na urodziny ? Odmawiacie tortu czy salatki czy kalorycznego drinka ? Czy zdaży się ze się skusicie na coś czego się nie powinno ?

No i idac na slub wiadomo ze nie wyciagnę koktajlu na stol - co w takim przypadku ?

Trochę tych roznych okolicznosci i spotkan rodzinnych przede mną a nie chciałabym zburzyc swojej obecnej motywacji?

Miłego dnia
paulik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 07:11   #115
alcia77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 30
Dot.: Herbalife ?!

Witam serdecznie. Dawno mnie tu nie bylo ale mam nadzieje,ze moge sie przylaczyc . Przeczytalam "prawie" wszystkie posty-bo przy 2 szkrabkow troche trudno . Chcialabym sie wypowiedziec w pewnej kwesti - czytalam kilka sceptycznych postow a innych wrecz oczerniajacych-oczywiscie kazdy ma prawo do wlasnego zdania i ja to szanuje, ale nie wierze,ze zdrowy czlowiek trzymajacy sie restrykcyjnie jakiejkolwiek diety na utrate masy ciala bedzie tyl,zamiast chudnac.

Ja wazylam po ciazy-2 z rzedu 70 kg przy wzroscie 164 -na herbalife w koncu waga mi ruszyla w dol i w miesiac schudlam 4 kg- teraz waze 64 a mimo ze od 2 m-cy nie stosuje herbalife.Chcialabym schudnac do 59 kg bo w takiej wadze nie wystaja mi boczki .
A jeszcze jedno co moge polecic to jakies zajecie-nawet spacery-cokolwiek by zajac czyms nie tyle rece co glowe,bo ogladalam kiedys program o tym,ze nasz organizm nie "koduje" slowa "nie"-czyli im bardziej mowimy sobie nie jesc -nie jestem glodna-tym bardziej chce nam sie jesc i jestesmy glodni.
Polecam herbalife bo naprawde nie trzymalam sie tej diety taaak restrykcyjnie- jak naprawde bylam glodna i myslalam ze juz rzuce sie na loduwke-zjadalam musli na kwasnym mleku a nawet wprowadzilam sobie je codziennie do menu-i zaparcia zniknely.

Przepraszam,bo moze troche przynudzam,ale bardzo dziewczyny trzymam za Was kciuki w walce o upragniona wage.
Ja herbalife zaczynam od czwartku -zobaczymy co zdziala tym razem .
I BARDZO wazne-kazdy dobry konsultant na odchudzenie poleci do koktajlu koniecznie proteiny-bo to z nimi sie chudnie i nie czuje sie tak glodu-tak mi powiedziano.
Pozdrawiam serdecznie
alcia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 08:15   #116
paulik
Raczkowanie
 
Avatar paulik
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 45
Dot.: Herbalife ?!

hej

Alcia77 witaj , miło ze dolaczasz do nas
Nie zgodzę się z Tobą że wystarczy dieta ,troche samozaparcia i się chudnie. . .

Powiem inaczej - ja dlugo pomimo diet nie moglam schudnać, dlaczego?
Otóż jak juz pisalam kiedys NIC (w dosłownym tego slowa znaczeniu)nie jadlam ,a obiad to tylko w niedziele ... moj metabolizm był bliski 0.
Pozniej zaczelam normalnie jesc (normalnie,nie obzerałam sie,ale jadlam co 3 h male porcje), do tego zaczelam brac tabletki anty,odstawilam sport i nagle +18 kg...

Od poczatku roku walczę z dietami, z sobą i odchudzaniem . . . i nic. Byłam nawet badac tarczycę. Bo naprawdę pomimo diet od plaskiego brzucha przez 3d po Onz i inne... nic.
Szybko sie zniechecalam do odchudzania nie widzac po 2 tyg. nawet grama w dol.
A wszystko sama sobie zrobilam -nie jedzac.

I prawde mowiac herbalife to moja ostatnia szansa
W rodzinie tendencja do otyłosci, wiec ja zabieram sie za siebie, bo nie chce pozniej wygladac jak wieloryb...

Dzis 2 dzien mojej walki. ładnie się stosuję do wszystkich wskazowek i naprawdę w glebi duszy modle sie o efekty.
Do tego zapisalam sie na aerobik 2 x w tyg., basen i Bog wie co jeszcze, wiec efekty powinny byc


Alcia77 ja nie mam konsultantki. Produkty przywozi mi kolezanka z UK i wszystkie porady co i jak itd. przekazuje mi sama. Ona na tym schudla 20 kg. I trzyma ladnie wagę .
I widzac jej efekty - sama postanowilam sprobować.

Tak jak ona-kupilam blonnik w aptece + proteiny dla sportowcow i dzialam od wczoraj i niech waga sprobuje fiksować ...to bieda jej : pala:



Alcia77 ja rowniez trzymam kciuki za Ciebie. Pisz tu jak CI idzie , bo w grupie zawsze raźniej
paulik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 18:39   #117
alcia77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 30
Dot.: Herbalife ?!

Hej. Zle mnie Kochana zrozumialas-ja nie mialam na mysli,ze tylko samozaparcie,dieta i juz. Jezeli dieta jaka przykladowo stosujesz ma 1000 kalori-to niby organizm trzyma forme-nie tyjesz nie chudniesz, jezeli przekracza ten 1000 kalori-tj 1800 itd to zaczyna sie tycie poniewaz organizm nie nadaza ich nadmiaru spalic. Herbalife jest tak zbilansowane ze dostarcz Ci z normalnym obiadem od 600 do 800 kalori-co powoduje chudniecie. Tak slyszalam i do tego cwiczonka jak najbardziej wskazane. Mowia tez,ze jezeli np koktajl jest malo sycacy to mozna go zmiksowac np z bananami ,kiwi itp owocami, bo ten owoc nie jest w stanie przekroczyc 200 kalori. Powiem szczerze ze kiedys dodawalam do sniadaniowego koktajlu bo dzieciaczki wczesnie wstawaly 6,00 i ciezko mi bylo wytrzymac do obiadu i nie wplynelo to na moja utrate wagi.
Nie wiem czy slyszalyscie o diecie wyplukiwania tluszczu-bardzo duzo na niej zrzucilam centymetrow.
Dziekuje za wsparcie bo naprawde w grupie lepiej.
alcia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 10:08   #118
paulik
Raczkowanie
 
Avatar paulik
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 45
Dot.: Herbalife ?!

Alcia77 ja poranny koktajl robię z owocem-bananem najczesciej do tego daje lyzkę otrab albo platkow owsianych gorskich+blonnik+bialko. i nie zalewam tego zimnym mlekiem, tylko lekko cieplym - i zauwazylam ze ten proszek sie lepiej rozpuszcza w cieplym... bo wczoraj zrobilam koktajl wieczorem na zimnym mleku z lodowki i normalnie czułam ten proszek na zebach ...nie było to smaczne...


ja z dnia na dzien coraz lepiej sie trzymam z glodem. juz mi nie doskwiera.
czuję ze coś sie tam dzieje ze mną pozytywnego, czuję -moze to glupie bo po 3 dniach to co mozna czuć-ale jakas szczuplejsza twarz mi sie zrobila... ???


Alcia77 a co to za dieta ? wyplukiwania tluszczu? Mi by sie przydala,bo mam duzo tluszczu wlasnie na brzuchuuu ...wiec napisz cos wiecej jak mozesz?

Dziewczyny mam taki balon jak po ciazy,a to dopiero przede mną wszystko... no i te boczki... eh... ale na herba jestem pelna nadzieii i zapału i wszystlko stosuje wg zalecen

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Aha! jeszcze co pozytywnego zauwazylam,ze pomimo picia duzej ilosci wody i herbatek roznych nie zatrzymuje mi sie woda w organizmie
Nie puchnę jak kiedyś i moze stad ta szczuplejsza buzka

A z tym mialam spory problem,ale to najpewniej wina tabletek anty ktore biorę...

W czerwcu 2011 biorę slub wiec jakoś musze wygladać

Eh czemu to my zawsze po ciazach i wiekszym jedzonku tyjemy. Nie sprawiedliwe
paulik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 06:27   #119
alcia77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 30
Dot.: Herbalife ?!

Paulik. Mozesz sie czuc szczuplejsza bo wszystko zalezy od tego gdzie gubisz pierwsze kilogramy. Co do diety wyplukiwania tluszczu to mozna tez kupic na allegro za 25 zl ksiazke, jak bys chciala po herbalife zgubic centymetry to daj znac,bo diet tych nie mozna mieszac. Tymczase czekam na Twoje pierwsze efekty
alcia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 09:39   #120
paulik
Raczkowanie
 
Avatar paulik
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 45
Dot.: Herbalife ?!

Witaj Alcia77 , na pewno dam znać, w poniedzialek raniutko sie mierzę i ważę

Dalej trzymam dietkę
A Ty dzis startujesz ?

Jak narazie powiem tyle-jestem zadowolona,mam jakiegoś powera, nie czuję tak zmeczenia jak dawniej

Ale to też zmiana jedzonka, wiecej warzyw... itd . , czuję się znacznie lepiej a takim byłam sceptykiem do tego typu srodkow
paulik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:52.