Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz. V - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-18, 10:51   #3241
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
Witam
Z tej strony mąż NIKi. Wczoraj o 22:10 urodził się nasz syn. Wagi/wzrostu jeszcze nie podam, bo sam nie wiem. Młody urodził się przez cesarskie cięcie. Kilkugodzinne wywoływanie porodu nie przyniosło rezultatu (rozwarcie nie postępowało).
Mama i junior czują się dobrze. Kazała Was wszystkie pozdrowić i podziękować za troskę.

W załączeniu fotka

http://kibole.wiaralecha.pl/images/k...ablojunior.jpg
oczywiście dla świeżo upieczonego Tatusia również gratulacje!!!
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 10:54   #3242
asia-23
Raczkowanie
 
Avatar asia-23
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 450
GG do asia-23
Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Niki GRATULACJE. a Pawcio Junior sama słodycz.
__________________
Maksio 04.05.2006
i Karola 19.10.2010




asia-23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 10:55   #3243
Mpik82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: dolnośląskie ;-)
Wiadomości: 834
GG do Mpik82
Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Bravoo Nika!! Gratulacje dla tatusia i mamusi- była dzielna!!
Pawełku rośnij zdrowo
__________________
11.07.2009 żonka Pawełka
21.08.2010 mama Milenki
Mpik82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 10:55   #3244
kasienka1701
Zadomowienie
 
Avatar kasienka1701
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: East
Wiadomości: 1 024
Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez ycnan Pokaż wiadomość
Co do wstążki, to u mnie jest tak, że "musi" być coś czerwonego (jak nie ubranko dziecka, czy jakiś inny element, to właśnie wstążka), żeby baby nie rzuciły uroku. I, uwaga, TO SIĘ SPRAWDZA ...według mojej rodzinki
Hehe,no u mnie podobnie.A myślałam,że ostatnio padnę,bo wyszłam na spacer ze szwagierką i jej małym,no i sąsiadki na ulicy nas zaczepiły,bo chciały Młodego zobaczyć.Prawie padłam ze śmiechu jak zajrzały do wózka i mówią "ale paskudny,to tak,żeby nie zauroczyć"... : hahaha:Nie wolno powiedzieć ,że dziecko ładne,bo pewnie zaraz mu się coś stanie,albo zbrzydnie...

Także wiecie wizażowe ciocie,może nie zachwalajcie tak Nikowej pociechy,bo jeszcze jakiś urok na niego rzucicie
__________________

kasienka1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 10:57   #3245
gabisun
Zakorzenienie
 
Avatar gabisun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 659
Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez kasienka1701 Pokaż wiadomość
Mam newsa od Niki!!!

"Pawcio urodził sie 17.08 o 22:10 przez cc.Nie było rozwarcia przez 6 h,tylko 3 cm"
Nika gratulacje klask i:Kolejna szczęśliwa mamusia
czyli mamy już pierwszą "cesarzową " akurat będzie równowaga na odchowalni i każda znajdzie jakąś poradę dziewczyny przetarły nam szlaki w obu rodzajach porodów
__________________
Czekamy...


gabisun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 10:57   #3246
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

kasienka1701, Klarissa - dzięki za odp.
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 10:58   #3247
Wróżka_Dzyńdzyńdzyń
Zadomowienie
 
Avatar Wróżka_Dzyńdzyńdzyń
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 019
Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez mszu Pokaż wiadomość
No jak to jakie PIER_WO_RO_DNE! własciwie to chyba jeden jest!
Na pewno o to chodzi.
A co do tego, że przechodzą.. Hmm podobno nic w przyrodzie nie ginie i grzech musi się gdzieś podziać później taki maluszek nosi podwójne brzemię i nie wiem, może powinien być dwa razy ochrzczony
Tak czy inaczej lepiej nie podpadać rodzinie, bo później każda pierdoła będzie winą Martuchy

To się pewnie Nika troszkę namęczyła ale najważniejsze, że wszystko skończyło się dobrze. Gratulacje dla świeżo upieczonych rodziców Pawełek śliczny
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają ale mogą sprawić, że w całym twoim nieszczęściu będziesz żyła niezmiernie komfortowo."
Clare Boothe Luce

Jeśli nie widzisz nic złego w rozmnażaniu nierodowodowych zwierząt -> Zajrzyj

STOP OKRUCIEŃSTWU - klik
Wróżka_Dzyńdzyńdzyń jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-18, 10:59   #3248
ycnan
Zadomowienie
 
Avatar ycnan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 322
Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zastanawiam się jakie kosmetyki dla dziecka bierzecie do szpitala?
U nas w szpitalu nic do mycia dziecka nie potrzeba, więc z tym nie pomogę. A poza tym trzeba mieć ze sobą coś do nawilżenia ciałka dziecka i chusteczki. No, i coś na odparzenia.
Wkładek laktacyjnych nie biorę do szpitala, bo przydadzą się raczej dopiero w domu. Jak coś to mąż mi przyniesie

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
Witam
Z tej strony mąż NIKi. Wczoraj o 22:10 urodził się nasz syn. Wagi/wzrostu jeszcze nie podam, bo sam nie wiem. Młody urodził się przez cesarskie cięcie. Kilkugodzinne wywoływanie porodu nie przyniosło rezultatu (rozwarcie nie postępowało).
Mama i junior czują się dobrze. Kazała Was wszystkie pozdrowić i podziękować za troskę.

W załączeniu fotka

http://kibole.wiaralecha.pl/images/k...ablojunior.jpg
Cudny Jak malutki kosmita (to przez te oczka ) Naprawdę super Jeszcze raz gratulacje

HA! Czy tylko mi się zdaje, czy on nam pokazuje środkowy palec?

Edytowane przez ycnan
Czas edycji: 2010-08-18 o 11:01
ycnan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 11:00   #3249
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
to doświadczenie godne pozazdroszczenia
On ma w wielu dziedzinach takie doświadczenie i bardzo chętnie udziela porad chcianych i tych niechcianych również. Jest też ekspertem od małżeństwa

Cytat:
Napisane przez mszu Pokaż wiadomość
No jak to jakie PIER_WO_RO_DNE! własciwie to chyba jeden jest!
No tak, zapomniałam...

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
Witam
Z tej strony mąż NIKi. Wczoraj o 22:10 urodził się nasz syn. Wagi/wzrostu jeszcze nie podam, bo sam nie wiem. Młody urodził się przez cesarskie cięcie. Kilkugodzinne wywoływanie porodu nie przyniosło rezultatu (rozwarcie nie postępowało).
Mama i junior czują się dobrze. Kazała Was wszystkie pozdrowić i podziękować za troskę.

W załączeniu fotka

http://kibole.wiaralecha.pl/images/k...ablojunior.jpg
Śliczne maleństwo , ogromne gratulacje dla was obojga i pozdrowienia dla Niki
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 11:00   #3250
kasienka1701
Zadomowienie
 
Avatar kasienka1701
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: East
Wiadomości: 1 024
Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
będzie równowaga na odchowalni i każda znajdzie jakąś poradę dziewczyny przetarły nam szlaki w obu rodzajach porodów
No właśnie,będziemy miały się kogo poradzić w różnych sytuacjach
__________________

kasienka1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 11:00   #3251
Zuziczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 908
Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez kasienka1701 Pokaż wiadomość
Hehe,no u mnie podobnie.A myślałam,że ostatnio padnę,bo wyszłam na spacer ze szwagierką i jej małym,no i sąsiadki na ulicy nas zaczepiły,bo chciały Młodego zobaczyć.Prawie padłam ze śmiechu jak zajrzały do wózka i mówią "ale paskudny,to tak,żeby nie zauroczyć"... : hahaha:Nie wolno powiedzieć ,że dziecko ładne,bo pewnie zaraz mu się coś stanie,albo zbrzydnie...

Także wiecie wizażowe ciocie,może nie zachwalajcie tak Nikowej pociechy,bo jeszcze jakiś urok na niego rzucicie
kasienka- u nas sie nie chwali kwiatkow, bo wiedna ponoc pozniej tak mi sie przypomnialo.

A maly Niki jest po prostu malym przystojniakiem (co rzadkie u nowonarodzonych dzieci) Ja tam bede zauraczac
__________________
Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni!-Alek 15.09.10
http://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpgi2xjkbz.png
Zuziczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-18, 11:01   #3252
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez ycnan Pokaż wiadomość
HA! Czy tylko mi się zdaje, czy on nam pokazuje środkowy palec?
Też mi się tak wydawało, ale pomyślałam, że ja to już głupieję na stare lata
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 11:03   #3253
kasienka1701
Zadomowienie
 
Avatar kasienka1701
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: East
Wiadomości: 1 024
Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez ycnan Pokaż wiadomość

HA! Czy tylko mi się zdaje, czy on nam pokazuje środkowy palec?
Haaaa faktycznie,dopiero teraz zobaczyłam...No widać ,że syn Niki,rośnie mały gagatek Dobre,dobre


Zuziczka u mnie to samo i z kwiatkami...ale w tej kwestii dostrzegam jednak coś...
__________________


Edytowane przez kasienka1701
Czas edycji: 2010-08-18 o 11:04
kasienka1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 11:08   #3254
majka59
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 88
Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Serdeczne gratulacje Nika,urocze malenstwoklask i:
majka59 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 11:09   #3255
IlonaN2
Zadomowienie
 
Avatar IlonaN2
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 917
GG do IlonaN2
Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez kasienka1701 Pokaż wiadomość
Mam newsa od Niki!!!

"Pawcio urodził sie 17.08 o 22:10 przez cc.Nie było rozwarcia przez 6 h,tylko 3 cm"
Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
Witam
Z tej strony mąż NIKi. Wczoraj o 22:10 urodził się nasz syn. Wagi/wzrostu jeszcze nie podam, bo sam nie wiem. Młody urodził się przez cesarskie cięcie. Kilkugodzinne wywoływanie porodu nie przyniosło rezultatu (rozwarcie nie postępowało).
Mama i junior czują się dobrze. Kazała Was wszystkie pozdrowić i podziękować za troskę.

W załączeniu fotka

http://kibole.wiaralecha.pl/images/k...ablojunior.jpg

Gratulacje
i dla mamy i dla Taty Mały przeuroczy aż mi łzy poleciały.


ja to sobie tak myślę że my październikowe to zostaniemy tu same tzn teraz jest tak fajnie dużo nas każda czeka na wieści o kolejnym urodzonym bejbiku a jak październikowe zaczną rodzić to wrześniówki będą już zajęte swoimi maluchami

TZ się wziął za remont hihih tzn brakowało nam cokołów w przedpokoju i właśnie je robi. Jutro może za malowanie pokoju się weźmiemy.
IlonaN2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 11:10   #3256
mszu
Zadomowienie
 
Avatar mszu
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 180
GG do mszu
Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Normalnie czary mary hokus pokus... pozauraczajmy jeszcze a pozniej wsiadzmy na nasze miotly i odlecmy na jaki sabacik

Nawet mi nie piszcie o takie rzeczach bo mi sie słabo robi jak czytam w co dzisiejsi ludzie wierza...
__________________




Jestem, bo fotografuję....
http://martalipinska.blogspot.com/

_________________
fotografia rodzinna, noworodkowa, niemowlęca, ciążowa i ślubna
mszu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 11:29   #3257
Szczęśliwa
Zadomowienie
 
Avatar Szczęśliwa
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 191
Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Witam mamusie

Ale cudowna pogoda, lekki chłodek ale taki że spokojnie na krótki rękawek można chodzić.
Dziękuje wszystkim za miłe słowa po wizycie


Cytat:
Napisane przez ania13.03 Pokaż wiadomość
Dziewczyny glupio mi tak z samego rana wypadac z takim pytaniem ale niestety jestem teraz za granica i nie mam tutaj kompletnie zadnego kontaktu z ginekologiem a od wczoraj meczy mnie strasznie jedna rzecz.
Ja niestety nigdy nie badałam szyjki więc nie wiem jak to powinno wyglądać. Jedak teraz ponieważ robię sobie te masaże krocza przed porodem, to obejrzałam tam wszystko za pomocą lusterka (żeby wiedzieć co masować) i u mnie wszystko mocno szczelne i ubite, bardzo ścisłe.

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość

Wogole to jestem zalamana.. proszę o rade –
Martuś ja nie jestem przesądna i w zabobony nie wierzę, jednak w tym przypadku moim zdaniem decyzję powinna podjąć Twoja siostra, Zaproponuj jej zostanie chrzestną, nie naciskaj, powiedz co i jak i czekaj na decyzję.
W końcu to Ona jest w ciąży, i ewentualne obawy ( po sugestiach rodziny) dotyczą jej dziecka. Jeśli Ona nie wierzy w te głupoty i będzie pewna to się zgodzi i do swojej decyzji przekona rodzinę. Jeśli nie to Ty to na pewno uszanujesz. Może zastanie chrzestną waszego kolejnego dziecka, albo poczekacie ten roczek.


Cytat:
Napisane przez ninaad Pokaż wiadomość
A mnie dzisiaj od kilku godzin boli brzuch Tzn twardy jak zwykle, ale do tego boli podbrzusze- też chyba tak jakby od tych skurczów Jak siedzę to jest ok, ale stanąć prosto- to już problem...
I pewnie jesteś w pracy i nie masz jak się położyć? Staraj się odprężyć, i weź magnez, może przejdzie.


Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zastanawiam się jakie kosmetyki dla dziecka bierzecie do szpitala?
Ja właśnie nie wiem czego u nas żądają, muszę podpytać.

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
Witam
Z tej strony mąż NIKi. Wczoraj o 22:10 urodził się nasz syn.
Serdeczne gratulacje dla mamusi i tatusia. Pawcio śliczny
Życzę Wam samych cudownych chwil we troje


Eh ale mnie to wszystko wzrusza, zrobiłam się taka "rozmemłana" poryczałam się po zobaczeniu zdjęcia Pawcia. Teraz codziennie ryczę bez powodu, wzruszam się na każdym kroku. Nie wiem czemu bo wcześniej tak nie było, chyba dociera do mnie, że niedługo będę mamą.

Jak rano zobaczyłam, że nie wiadomości od NIKI to tak miałam przeczucie że było cc i odpoczywa.

Cytat:
Napisane przez ycnan Pokaż wiadomość
HA! Czy tylko mi się zdaje, czy on nam pokazuje środkowy palec?
Rzeczywiście a to łobuz

Cytat:
Napisane przez IlonaN2 Pokaż wiadomość

ja to sobie tak myślę że my październikowe to zostaniemy tu same tzn teraz jest tak fajnie dużo nas każda czeka na wieści o kolejnym urodzonym bejbiku a jak październikowe zaczną rodzić to wrześniówki będą już zajęte swoimi maluchami .
Pewnie tak będzie, że tutaj będzie nas coraz mniej. Ale w końcu wszystkie spotkamy się na odchowalni.
I my mamusie październikowe będziemy miały lepiej bo będziemy mogły zasypać wrześniówki tysiącem pytań: o kupki, wysypki, karmienie, uspokajanie itp one będę już doświadczały wszystkiego od miesiąca, a my będziemy "jechały" na ich doświadczeniu. SUPER będzie nam łatwiej
__________________
Pozdrawiam, Ewcia

Nasza córcia jest już z nami. Dagusia- 23.09.2010r.
Szczęśliwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 11:37   #3258
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848
Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Nika, gratulacje z całego serca Mały prześliczny (i rzeczywiście pokazuje środkowy palec ). Szybko wracaj do siebie po cc Gratulacje również dla dumnego Tatusia

Klarissa, też zauważyłam, ze miałyśmy te same butki do ślubu - bardzo wygodne, swoją drogą A co do wyglądu, to dużo poznanych po slubie osób mi mówi, ze by mnie nie poznało na zdjęciach

Martucha, przykro mi, że zostaniesz bez siostry w pobliżu, na pewno to dla ciebie ciężkie A co do przesądów - ja w nie nie wierzę, ale jak rodzina wierzy... Czasem coś się robi dla świętego spokoju. Zastanów się po prostu, czy warto walczyć. Jeżeli wiesz, ze twoja siostra jest jedyną możliwą chrzestną, to poczekaj ten rok - zawsze można pójśc na kompromis A ja mam do ciebie pytanie - nie masz czasem dość macierzyństwa? Ja się boję, że nie będę potrafiła pokochać Tymka tak, jak na to zasługuje Masz czasem chwilę dla siebie, zeby usiąść i chwilkę odpocząć? Mam tyle pytań w głowie, nawet nie wiem, komu je zadać

Mszu, prawie się osikałam jak czytałam historię z testem Ty tu nie pisz takich rzeczy, bo ja już słabo pęcherz trzymam Czyli mąż lepiej znał się na testach niż ty?

Tifio, dobrze, że się odezwałaś Powodzenia w dalszym remontowaniu pokoju malucha. cieszę się, że wszystko dobrze u lekarza!

Zuziczko, też mam gadającą kotkę Tylko ona od maleńkości była przyzwyczajana do tego, ze sypialnia jest zamknięta i ona śpi sama. Dzięki temu nas nie budzi

Ilonko, tylko ty uważaj z tym remontem Nie przemęczaj się. A co do październikówek - to ty myślisz, ze my przestaniemy tu zaglądać i wam kibicować? Nie ma bata

Ja wytrzymam jeszcze jeden dzień z zacisniętymi nogami i jutro wszystko się wyjaśni
Pytanie: czy was też krocze boli, jakby was ktoś tam skopał? Ja normalnie mam wrażenie, jakbym miała sztywny pal Azji w środku

Cieszę sie, że zdjęcia ślubne się podobają

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Która następna?


Mamusie wrześniowe- jest już 35

Gabisun (Marzena, 24l.)...................t p. 1.09.2010 Kinga
Szokoladka74 (Marzena,35l.)........... .tp. 2.09.2010 Oleńka
Anilkadro (Alina,28l.)............. ........tp. 3.09.2010 Jagoda
Lenka(Magdalena, 25l.)...................t p . 4.09.2010 Emilka
Pomidora(Kasia, 26l.).................... .tp. 4.09.2010 Tymon Jędrzej
Wróżka_Dzyńdzyńdzyń (Ania, 23l.)..tp. 4.09.2010 Alicja
Ninaad (Nina, 30l.).................... ......tp. 8.09.2010 dziewczynka
Suszilda (Angelika, 20l.)..................tp . 8.09.2010 Colin

Mpik82 (Madzia,27l.)............ ..........tp. 8.09.2010 Milenka
Aaannnnnnaaa (Ania,27l.).............. tp. 9.09.2010 Teodor
Bordowa (Natalia, 20l.)...................t p . 10.09.2010 Joanna
1985ewa (Ewa, 25l.).................... ....tp. 10.09.2010 Norbert
Mszu (Marta, 28l.).................... .......tp. 10.09.2010Nadia
Martynka81 (Marta, 28l.)................tp. 12.09.2010 chłopiec
Naked21 (Ewa, 26l.)..................
......tp. 13.09.2010 Filip
Paula SHIN (Paula,19l.)............. .....tp. 14.09.2010 Michał
Kasienka1701 (Kasia, 23l.)..............tp. 15.09.2010
Gabriela
Justysia8522 (Justyna, 24l.)..........tp. 15.09.2010 niespodzianka

Majka59 (Maja, 27l.).................... ...tp. 16.09.2010 Alicja
Dra (Daria, 23l.).................... ........tp. 17.09.2010
Rafał Junior
Dash (Alicja, 24l.).................... ......tp. 18.09.2010 Maja
Czekooladowaa (Ewelina, 20l.).......tp. 20.09.2010 Kubuś
Ewcia811211 (Ewa, 29l.).................tp . 21.09.2010
chłopiec

Ycnan (Ania, 24l.).................... .....tp. 22.09.2010 Borys
Angelikaw (Angelika, 28l.)............tp. 22.09.2010 Karolina
Waniliaania2009 (Ania, 28l.)........tp. 23.09.2010 Dawid
Linzey (Marysia, 26l.)...................t p. 23.09.2010 Zosia
Niuniuniau (Agnieszka, 27l.).........tp. 24.09.2010 dziewczynka
Calabria (Magda, 22l.)..................tp . 25.09.2010 Patrycja
Astorianka (32l.)................... .......tp. 26.09.2010 Alicja/Natalia
Klarissa................. ......................tp. 27.09.2010
Emilka/Natalka

Margolcia10 (Eliza, 30l.)...............tp. 30.09.2010 Maksymilian
Zuziczka (Zuzanna, 28l.)...............tp. 30.09.2010
Aleksander Andrzej



Mamusie październikowe - jest już 31

Abz (26l.)................... ......................tp. 1.10.2010 chłopiec
Aaneczka1984 (Anna,26l.).............. ..tp. 1.10.2010 chłopiec
Szczęśliwa (Ewa, 28l.).................... ...tp. 3.10.2010
Dagmara
Butterfly83 (Ewelina, 27l.)................tp . 3.10.2010
Filip
Fem (Kamila, 23l.).................... .......tp. 3.10.2010
Lidia
Starapanna (Ania, 29l.).................... tp. 4.10.2010 Mateusz
Eveliouses (Ewelina, 29l.).................tp. 4.10.2010

Elenka1 (Kasia, 24l.).................... ....tp. 4.10.2010 Ola
Ineczka33 (33l.)................... ...........tp. 5.10.2010
chłopiec
Cellaris (Ola, 30l.).................... .......tp. 6.10.2010
Marta
Tifio (Marta, 23l.).................... ........tp. 6.10.2010
Franciszek
Ania13.03 (Ania, 21l.).................... ..tp. 8.10.2010
Gabriela
Enis84 (Ania, 25l.).................... ......tp. 8.10.2010
Ignaś
_borowka_ (Asia, 22l.).................... tp. 8.10.2010 Jagienka
Majka232 (Maja, 28l.).................... .tp. 9.10.2010 Szymon
Lisica1 (Marta, 26l.).................... ...tp. 10.10.2010
Małgosia
Ray...................... ........................t p. 11.10.2010 Kinga
MisQa (Monika, 23l.).................... ..tp. 13.10.2010
Julia
Forssiczka (Justyna, 28l.)..............tp . 13.10.2010 chłopiec
Marcia2507 (Marta, 21l.)............... tp. 13.10.2010 dziewczynka
Aaww (Agata, 27l.).................... ....tp. 16.10.2010
Janek
Czarnaelizabeth (Dominika, 28l.)...tp. 17.10.2010
Ania
Alicia4 (Agnieszka, 30l.)................tp. 17.10.2010
dziewczynka
IlonaN2 (Ilona, 27l.).................... ..tp. 18.10.2010
Franciszek
Angelika16 (Angelika, 21l.)............tp. 20.10.2010 Kasjan
Kalex (Kamila, 26l.).................... ...tp. 22.10.2010
Mateusz
Asia-23 (Asia, 26l.).................... .....tp. 23.10.2010
dziewczynka
Beata_Batumi (Beata, 25l.).............tp. 28.10.2010

Kaska1980 (Kaśka, 29l.)..................tp . 29.10.2010 Kacper
Malwina1204 (Malwina, 23l.)...........tp. 29.10.2010 dziewczynka
Weronisia (Weronika, 34l.)..............tp. 31.10.2010
Pascal

Mamusie rozpakowane

Martucha84 (Marta, 25l.)-ur. 4.08.2010 sn, Patryk (56cm, 3.24kg)
NIKaP-n (Monika,31l.)-ur. 17.08.2010 cc, Paweł Jr Lech(? cm, ? kg)


DYŻURNE WĄTKU (do nich podawać nr telefonu) kasienka1701, Kalex, asia-23

Na liście występuje kolor biały

Aga2111 [*]
Kma1982 [*]
Olbka [*]
Agnyska81 [*]
Dizi [*]
Michel82 [*]
Iwa_iw [*]
Ry-bcia [*]

Jaga - 1.05.2010 [*] Matylda [*] Bartłomiej
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014





Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 11:42   #3259
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez Szczęśliwa Pokaż wiadomość
I pewnie jesteś w pracy i nie masz jak się położyć? Staraj się odprężyć, i weź magnez, może przejdzie.
mam sofę na patio No i idę zaraz powiedzieć szefowi, że jak tylko "uporam się" z praktykantkami- idę do domu
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-18, 11:42   #3260
aaneczka1984
Zadomowienie
 
Avatar aaneczka1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez elenka1 Pokaż wiadomość
dobrze ze wzięłaś się za ustawienie męża na odpowiednim torze... widać szybko się chłop uczy
a na wesele tez by mi sie bardzo nie chcialo isc...

najgorsze jest to ze przed porodem (we wrześniu) mamy chrzciny tych trzech bobasów ostatnio urodzonych w naszej rodzinie, nie wiem czy dam rade... wogole nie rozumiem ich pośpiechu wszystkie dzieci urodzone w sierpniu i wszyscy chca odrazu chrzcic
Oj ja nie zdawałam sprawy jaki ten mój mąż kumaty i jak szybciutko się uczy

Co do chrzcin to ja tez chce jak najszybciej ochrzcić..napewno przed zimowymi chłodami...

Cytat:
Napisane przez Zuziczka Pokaż wiadomość
".

Dziewczyny, a mnie cos wzielo na wspominki i sobie ogladam teledysk z naszego wesela ale fajnie bylo... najlepsze wesele na jakim w zyciu bylam...http://www.youtube.com/watch?v=5Zchq7ha2tg

śliczna z ciebie kobietka..a Twój męzuś to przystojny jak Maserak..

Cytat:
Napisane przez fem Pokaż wiadomość
może nie film ale zdięcia...
tadam... od 11 zdięcia do końca to ja z mężem...
http://www.videofotomix.pl/index.php?get=gal&id=7
az i mnie na wspominki naszło..i se swoja galerje przeglądam..

Cytat:
Napisane przez kasienka1701 Pokaż wiadomość
Mam newsa od Niki!!!

"Pawcio urodził sie 17.08 o 22:10 przez cc.Nie było rozwarcia przez 6 h,tylko 3 cm"
Gratulacje:ju pi:

Kurczew ja własnie tego najbardziej sie boje..cierpiec bóle porodowe a w końcu cc zrobią...
byle nie to....


martucha..słyszałam o tym przesądzie. ja w takie bzdury nie wierzę ..

mszu..to jeszcze nic...ja jak brałam ślub, to podchodziliśmy do ołtarza i nie trzymalismy sie pod ręce, było pełno kabli i jakoś ciasno i nie dało rady..a moja ciotka drze się na cały kościół "rozwód gwarantowany!!" bo niby jest taki przesą że trzeba pod ręke na ślubie sie trzymać...wczesniej nigdy o tym nie słyszałam
no ale jeszcze z tżem się nie rozwodzimy
aaneczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 11:44   #3261
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

nikap gratulacje !!!!

dziewczyny mozecie mi polecic reczniki dobrej firmy? musze kupic ze dwa komplety ale nie chce na jakis badziew trafic.... juz wole dolozyc moze znacie cos dobrego co bedzie wchlaniac wode i po praniu nie robic sie szmatowate?
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 11:54   #3262
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez kasienka1701 Pokaż wiadomość
Mam newsa od Niki!!!
"Pawcio urodził sie 17.08 o 22:10 przez cc.Nie było rozwarcia przez 6 h,tylko 3 cm"

Gratulacje dla rodziców i dużo zdrówka dla całej rodzinki!

Ja właśnie boje się takiego wymęczenia, a w efekcie cc, chociaż 6 godz. to "nic" w porównaniu do 19 mojej koleżanki....

martucha
- ja nie lubię słuchać takich idiotycznych przesądów, ale jakby mi tak ktoś juz nagadał to bym się niepotrzebnie stresowała i wziełabym chyba kogoś innego na chrzestną, chociaż juz upatrzyłam sobie rozdiców chrzestnych dla naszego maluszka (mój brat i siostra Tż-ta, nie mają jeszcze cheśniaków) i wkurzyłam sie, bo podobną we wrzesniu szwagierka ma chrzcić córke kuzynnki, a chciałam, żeby było tak fajnie, że nasz synek to pierwzsy chrzesniak, ale ja taka jestem, ze nie cierpię jak mi ktoś popsuje plany...

szczęśliwa, gabisun - dzięki za inf. o łożysku

tifio - super, że po wizycie wszystko ok

Inf. po dzisiejszej wizycie:
- generalnie - wszystko w porządku

- ułożenie główkowe (tak jak tydzień temu), ale wg mojej gin. ułożenie, które sie nie zmieni będzie dopiero w 36 t.c. a teraz to nic nie wiadomo

- dostałam skierowanie na mnóstwo badań - morfologia, mocz, WR, HIV, HCV i gr.krwi (mam zrobioną, ale jako dzieciak i wolę zrobić żeby dostać wynik na nowe nazwisko, bo mam na panieńskie). HBS - nie musze robić, bo byłam szczepiona (Engerix) i nie ma sensu

- juz wiem jakie podejście do badania na streptokoki ma moja gin - robi to badanie w 37 t.c. i podaje antybiotyki przy pozytywnym wyniku, bo generalnie nie trzeba od razu, ale antybiotyk należy podać przed odejściem wód np. w szpitalu, ale wody moga odejsć w domu i co wtedy?
- szyjki mi nie spr. bo powiedziała, ze wszystko ok, nie mam dolegliwości i nie mozna nic tam ruszać jeśli nie trzeba

- nie wiem jak to możliwe, ale mały waży podobno 2300 g, a tydzie temu ważył 1811 (inny lekarz, inny sprzęt), a u mojej gin. 3 tyg. temu 1434 g Gin. aż jeszce raz wszystko przemierzyła i powiedziała, ż eto mozliwe, bo róznice są na +/- 300 g i jak dodać do wagi sprzed 3 tyg. te gramy, a teraz trochę odjąć to tak wyjdzie. Cały czas ważył odpowiednio do t.c. teraz niby też, ale mozna uznać, że jest 2 tyg. do przodu...

- gin. chciała mnie umówić na wizytę dopiero pod koniec września bo wyjeżdża, ale powiedziałam, że to za dlugo i umówiłam sie przed jej wyjazdem za 3 tyg. 07.09.
Jak będę w 37 t.c. to Jej nie bedzie i ciekawa jestem kto mi ten wymaz na streptokoki zrobi... i wypisze ewent. antybiotyk

- ktg robi sie arz w tyg. gdy wszystko jest ok ichyba po 37 t.c. i albo na IP (mówiąc, ze ma sie skurcze, bo inaczej nie zrobia) lub prywatnie za 30 zł...

- mam zrobić też stopień czystości, bo wspomniałam o lekko żółtawych upławach (które wydają mi sie normalne, na wkładce są widoczne) - czy macie coś takiego?

Mam pytanie - czy miałyście mierzony rozstaw miednicy? Mi gin. powiedziała, żeby w SR poprosić o zmierzenie, bo to mi powie czy porod naturalny będzie możliwy, a ona będzie mogła to ocenic pod konie cciąży po wielk. glowy dziecka, wadze itd.

Ray - ja mam ręczniki z Jysku (w promocji 50% taniej są w bardzo korzystnej cenie), grube i duzy wybór rozm. i kolorów
__________________
Żona mojego męża to fajna babka

Edytowane przez Majka232
Czas edycji: 2010-08-18 o 11:58
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 11:55   #3263
anilkadro
Rozeznanie
 
Avatar anilkadro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 533
Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez ania13.03 Pokaż wiadomość
Mianowicie podczas prysznica zauwazylam, ze moja szyjka chyba jest otwarta Nie jestem oczywiscie pewna czy to to, ale znajduje sie jakies 3 cm od wejscia wiadomo gdzie i mam wrazenie, ze gdybym chciala to spokojnie moglabym tam wlozyc palca
Według mnie szyjka jest trochę dalej. Na anatomii aż tak się nie znam ale przecież członek podczas seksu też spokojnie tam wchodzi (a jest grubszy niż palec)
Więc chyba nie masz powodów do zmartwień

Cytat:
Napisane przez Astorianka Pokaż wiadomość
A ja się uparłam jak osioł, ze będzie Alicja i koniec, nawet dla czystej przekory - ze moi teściowie nie chcą tego imienia. Mam to gdzieś..... Zobaczymy
He he, ostatnio jak mój TŻ dzwonił do swojej mamy to ona pytała czy czasem nie zmieniliśmy zdania co do imienia Chyba jej się nasza Jagódka nie podoba

Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
A co do seksu to popatrzcie na mój dolny suwaczek, normalnie namawiają do seksu
Widzę, że idziemy łeb w łeb. Mam to samo na suwaczku
No to zmaltretowałam dzisiaj TŻ-ta po długiej przerwie

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zastanawiam się jakie kosmetyki dla dziecka bierzecie do szpitala?
Ja nie biorę nic.
W moim szpitalu zalecają nie używać WOGÓLE kosmetyków przez pierwsze 4 tygodnie. Tylko woda. Więc nie chcę żeby patrzyli ma mnie krzywym okiem i przy okazji odpada problem co brać
Ewentualnie linomag lub coś na pupkę zabiorę.

No i oczywiście:
NIKa GRATULUJĘ SYNKA!!
anilkadro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 11:57   #3264
ania13.03
Zadomowienie
 
Avatar ania13.03
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 812
Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez aaneczka1984 Pokaż wiadomość
to jeszcze nic...ja jak brałam ślub, to podchodziliśmy do ołtarza i nie trzymalismy sie pod ręce, było pełno kabli i jakoś ciasno i nie dało rady..a moja ciotka drze się na cały kościół "rozwód gwarantowany!!" bo niby jest taki przesą że trzeba pod ręke na ślubie sie trzymać...wczesniej nigdy o tym nie słyszałam
Pogratulowac taktu Nie wiem jak mozna w takie cos wierzyc a tym bardziej mowic o tym glosno i to na slubie

Ray ja reczniki kupilam w Mothercare, takie z kapturkami i teraz zaluje bo wcale nie sa miekkie, nawet po praniu i plukaniu w plynie zmiekczajacym Takze sama musze sie jeszcze za jakimis rozejrzec
__________________
02.10.2010 - Gabi

18.01.2013 - Lili
ania13.03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 12:04   #3265
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

ale mi chodzi o recznik dla nas nie dla dziecka (to mam ) hehe

majka no slyszalam ze podobno w jysku dobre a dobrze chlona wode????
bo nie znosze jak czasem sie trafi na recznik taki sztuczny wiecie o czym pisze...
musze kupic bo tesciowa przyjezdza a moje juz po kilka lat maja i wygladaja tak ze wstyd komus dac no i z drugiej strony do szpitala tez cos musze zabrac

mi corak dzis dala pospac... tz rano lezal i mowi zejakos tak dziwnie bo zawsze mala stoi nad lozkiem u nas z bananem na twarzy i pierwszy tekst "wstawaj!" hahaha
a dzis spala do 9 wiec my sie wyspalimsy, zjedlismy sniadanie ja sie zdarzylam umyc
no szok... az sobie pomyslalam ze to pewnie jedyny raz bo pozniej pobutka bedzie 4 czy 5 ale wiem ze to stan przejsciowy to jakos mnie to pociesza.

ja robie leczo chce ktos ?
i jeszcze sobie kupilam na surowke fasolke szparagowa

wczoraj odkrylam rewelacyjen lody w kauflandzie nie jestm smakoszem lodow zbytnio ale te sa tak genialne ze az kilka opakowan wzielam
jak ktos bardzo lub lody to polecam, to seria kauflandowska podrobki hazen-daz czy jakos tak.... smaki np sernik truskakowy czy inne jakies takie ale na serio pyszne
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 12:07   #3266
ania13.03
Zadomowienie
 
Avatar ania13.03
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 812
Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez anilkadro Pokaż wiadomość
Według mnie szyjka jest trochę dalej. Na anatomii aż tak się nie znam ale przecież członek podczas seksu też spokojnie tam wchodzi (a jest grubszy niż palec)
Naprawde? Czlowiek uczy sie przez cale zycie
__________________
02.10.2010 - Gabi

18.01.2013 - Lili
ania13.03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 12:08   #3267
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
majka no slyszalam ze podobno w jysku dobre a dobrze chlona wode????
bo nie znosze jak czasem sie trafi na recznik taki sztuczny wiecie o czym pisze...
musze kupic bo tesciowa przyjezdza a moje juz po kilka lat maja i
wg mnie dobrze, oczywiście trzeba je uprać przed użyciem
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 12:13   #3268
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848
Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Aaneczko, ale tekst na ślubie - by się już wstydziła

Ninaad, z tym twardniejącym brzuszkiem to do domu! I uważaj na siebie

Ray, ja uważam, ze bardzo dobre i niezbyt drogie ręczniki są w Ikei - używam od kilku lat i jestem bardzo zadowolona, bo nic się z nimi nie dzieje.

Majka, ja nie miałam badanego rozstawu miednicy. Nawet nie wiem, jak to się robi

U nas fajnie, wietrznie! W końcu jest czym oddychać!
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014





Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 12:16   #3269
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez aaneczka1984 Pokaż wiadomość

mszu..to jeszcze nic...ja jak brałam ślub, to podchodziliśmy do ołtarza i nie trzymalismy sie pod ręce, było pełno kabli i jakoś ciasno i nie dało rady..a moja ciotka drze się na cały kościół "rozwód gwarantowany!!" bo niby jest taki przesą że trzeba pod ręke na ślubie sie trzymać...wczesniej nigdy o tym nie słyszałam
no ale jeszcze z tżem się nie rozwodzimy

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość

ja robie leczo chce ktos ?
i jeszcze sobie kupilam na surowke fasolke szparagowa
ja wczoraj miałam leczo uwielbiam takie potrawy
dziś mamy nóżki kurczaczka upieczone w rękawie, a wcześniej marynowane w sosie słodko-pikantym (tzn.miodowo-czosnkowo-tabascowym), do tego ziemniaczki i suróweczka.
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 12:22   #3270
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
ale mi chodzi o recznik dla nas nie dla dziecka (to mam ) hehe
koleżanki u mnie w pracy chwaliły ręczniki z home&you

ja robie leczo chce ktos ?
robiłam w weekend
i jeszcze sobie kupilam na surowke fasolke szparagowa
ja ostatnio ciągle fasolkę wsuwam- bo ja fasolkożerca jestem
Cytat:
Napisane przez Pomidora Pokaż wiadomość
Ninaad, z tym twardniejącym brzuszkiem to do domu! I uważaj na siebie
no właśnie zaraz zmykam
U nas fajnie, wietrznie! W końcu jest czym oddychać!
hehe- a już myślałam, że tylko ja tu jestem zadowolona z obecnej pogody
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:14.