Dlaczego je widzę? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-19, 06:28   #1
imy
Zadomowienie
 
Avatar imy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: małopolska/ Łódź
Wiadomości: 1 491
Unhappy

Dlaczego je widzę?


Od pewnego czasu podczas snu (?) hm... nie tak do końca podczas niego - jestem wtedy tak jakby wyrwana ze snu i np siadam na łóżku. Kiedy tak "wyrwę" się ze snu to widzę pająka np. gdzieś koło głowy, na ręce, nodze, jest on zawsze obok mnie. Jest ciemno i nie moge go widzieć naprawde ale czuje tak jakbym go widziała a to przecież nie sen. Kiedyś taka sytuacja zdarzała się rzadko. Teraz coraz częściej go widzę. Czasem jest to pająk jasny czasem ciemny. Dlaczego je widze Czy to może coś oznaczać? Jakieś przesłanie dla mnie?
__________________
http://kurmanuel.blogspot.com
blog kulinarny- zapraszam
Koktajl awokado
Zupa krem z dyni
Kurczak curry z ananasem i kukurydzą












imy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 06:43   #2
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Dlaczego je widzę?

Moze masz problemy ze wzrokiem poprostu i ze wzgl. na to, ze Twoje oczy naczej reaguja na swiatlo inaczej na jego brak mozesz miec wrazenie, ze widzisz pajaka.
Ja tak np. mam, ze czasem widze pajaka. Na poczatku myslalam, ze mam jakas jaskre zacme czy cos innego,ale okazalo sie, ze mam to z powodu zmeczenia i z tego powodu, ze mam astygmatyzm.

Nie jestem pewna, ale pajaki jak sie snia to chyba dobry znak, moge sie mylic.
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 07:23   #3
loottie
Raczkowanie
 
Avatar loottie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 343
Dot.: Dlaczego je widzę?

też tak czasem mam, że wyrywam się ze snu w nocy i widze jak pająk po mnie chodzi, wtedy strząsam go z kołdry i znika (ale nie dlatego, że go strząsnęłam tylko znika bo się przebudzam). i Jestem przez sekunde mega przerażona a potem uświadamiam sobie, że to sen... Ogólnie niecierpie pająków najbardziej na świecie i może budzi się w czasie snu podświadomy/świadomy lęk przed nimi...?
loottie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 07:30   #4
imy
Zadomowienie
 
Avatar imy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: małopolska/ Łódź
Wiadomości: 1 491
Dot.: Dlaczego je widzę?

Normalnie pająki mnie przerażają. Ale podczas tego "snu" nie ...
__________________
http://kurmanuel.blogspot.com
blog kulinarny- zapraszam
Koktajl awokado
Zupa krem z dyni
Kurczak curry z ananasem i kukurydzą












imy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 07:35   #5
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Dlaczego je widzę?

Może wydaje ci sie, ze to sa pajaki, a to sa poprostu jakies "kropki" powstale na skutek zmęczenia?
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 08:18   #6
imy
Zadomowienie
 
Avatar imy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: małopolska/ Łódź
Wiadomości: 1 491
Dot.: Dlaczego je widzę?

Te pająki czasem chodzą lub wiszą na pajęczynie
__________________
http://kurmanuel.blogspot.com
blog kulinarny- zapraszam
Koktajl awokado
Zupa krem z dyni
Kurczak curry z ananasem i kukurydzą












imy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 08:59   #7
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Dlaczego je widzę?

ja czasem mam taką sytuację i w sumie nie wiem, czy ja jeszcze śnię , czy to półsen, czy może już się obudziłam, ale jeszcze nie kontaktuję
ale dosyć niedawno miałam sytuację, w której wydawało mi się, że widzę jakieś noże na ścianie ale zupełnie realnie, wtedy już nie śniłam. i nawet podniosłam się z łóżka by sprawdzić, czy są tam naprawdę - ale wtedy już się zupełnie rozbudziłam i zniknęły czasem są to inne rzeczy
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-19, 09:31   #8
Goshia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 946
Dot.: Dlaczego je widzę?

Myslalam, ze tylko ja tak mam To jest straszne, jestem w takim jakby półśnie i "widzę" np duzo malych pająkow, wielki pająk, pająk spuszczajacy sie na pajeczynie nad moja głowa.... Potem sie gwaltownie budze i jestem przerażona

Skad to sie bierze?
Goshia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 09:46   #9
emer
Rozeznanie
 
Avatar emer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 509
Dot.: Dlaczego je widzę?

.
__________________
'Signora, please stop being so sad. If you continue like this, I will be forced to make love to you. And I've never been unfaithful to my wife.'
'Under the Tuscan Sun'

Edytowane przez emer
Czas edycji: 2011-02-21 o 11:09
emer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 09:56   #10
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Dlaczego je widzę?

Cytat:
Napisane przez Goshia Pokaż wiadomość
Myslalam, ze tylko ja tak mam To jest straszne, jestem w takim jakby półśnie i "widzę" np duzo malych pająkow, wielki pająk, pająk spuszczajacy sie na pajeczynie nad moja głowa.... Potem sie gwaltownie budze i jestem przerażona

Skad to sie bierze?
o matko ja też tak mam ostatnio! przez ostatnich parę nocy ciężko mi przez to spać, już wykończona tym jestem- pająków strasznie się boję, za każdym razem wrzeszczę jak opętana.
co gorsze- czasem wrzeszczę, przebudzę się, a tu faktycznie pająk po ścianie lata
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 10:12   #11
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: Dlaczego je widzę?

tez tak miałam.nieprzyjemne bo sie bardzo boję pająków,ale samo przeszło.
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-19, 11:47   #12
dear
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 42
Dot.: Dlaczego je widzę?

Wyszukane w senniku:
Pająk-Uważaj na siebie, zwłaszcza w kontaktach z kobietami, możliwe także podrażnienie kory mózgowej,szczęście lub dobrobyt wiszą na włosku. Pająk symbolizuje często potrzeby seksualne i inne namiętności, w które się uwikłaliśmy. Jest to często związane z lękiem i poczuciem winy. Być może ktoś chce cię w plątać w intrygi.
__________________
To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące.
— Paulo Coelho
Alchemik
dear jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 11:59   #13
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Dlaczego je widzę?

Cytat:
Napisane przez imy Pokaż wiadomość
Od pewnego czasu podczas snu (?) hm... nie tak do końca podczas niego - jestem wtedy tak jakby wyrwana ze snu i np siadam na łóżku. Kiedy tak "wyrwę" się ze snu to widzę pająka np. gdzieś koło głowy, na ręce, nodze, jest on zawsze obok mnie. Jest ciemno i nie moge go widzieć naprawde ale czuje tak jakbym go widziała a to przecież nie sen. Kiedyś taka sytuacja zdarzała się rzadko. Teraz coraz częściej go widzę. Czasem jest to pająk jasny czasem ciemny. Dlaczego je widze Czy to może coś oznaczać? Jakieś przesłanie dla mnie?

Raz w życiu coś takiego mi się zdarzyło, bo zobaczyłam u mamy w kuchni takiego mega wielkiego pająka, jak te z zoologicznego (moja mama mieszka w Irlandii i tam się czasem takie zdarzają, na szczęście już nie mieszka na parterze, więc teraz bardzo rzadko) i potem w nocy właśnie widziałam pająka. Ale to było straszne. Przebudziłam się, bo normalnie "czułam" jak coś po mnie łazi. Tak samo jak czasem się tak "czuje" jakby się np. spadało ze schodka albo w ogóle gdzieś w dół. I otworzyłam oczy, a tu ten olbrzymi pająk z takim wielkim odwłokiem... Przerażona go strzepnęłam i zniknął. Ale przyznam, że nigdy tego nie zapomnę i też nie umiem tego zrozumieć. To ciekawe, że poruszyłaś ten temat. Ja jeszcze raz po przebudzeniu z baaardzo dziwnego snu zobaczyłam po otwarciu oczu szarego jakby niedźwiedzia (właściwie tylko jego głowę) z takimi zębami jak świstak (mówiłam, ze to dziwny sen), ale mrugnęłam i okazało się, że to różowa reklamówka. I też mnie to zastanawia... Tylko, że to akurat nie było straszne, raczej zabawne. No ale, że różowe mi się w szare zmieniło?
__________________
Staram się!

Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 12:13   #14
dear
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 42
Dot.: Dlaczego je widzę?

Cytat:
Napisane przez Lakhi Pokaż wiadomość
No ale, że różowe mi się w szare zmieniło?
Wyobraźnia czyni cuda
__________________
To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące.
— Paulo Coelho
Alchemik
dear jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 13:03   #15
Patryskaa91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Koniec świata;D
Wiadomości: 135
Dot.: Dlaczego je widzę?

A wierzycie w zjawiska paranormalne?
Patryskaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 13:17   #16
imy
Zadomowienie
 
Avatar imy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: małopolska/ Łódź
Wiadomości: 1 491
Dot.: Dlaczego je widzę?

O dziewczyny widzę że nie jestem sama a już myślałam ze jestem jakaś nienormalna
__________________
http://kurmanuel.blogspot.com
blog kulinarny- zapraszam
Koktajl awokado
Zupa krem z dyni
Kurczak curry z ananasem i kukurydzą












imy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 13:31   #17
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: Dlaczego je widzę?

Cytat:
Napisane przez dear Pokaż wiadomość
Wyobraźnia czyni cuda
Ooooj tak. !

Cytat:
Napisane przez Patryskaa91
A wierzycie w zjawiska paranormalne?
Wierze
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 15:43   #18
marysienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 668
Dot.: Dlaczego je widzę?

Też tak mam, czasami nawet przerzucę całe łóżko żeby znaleść tego pająka
__________________
Będę mamcią..
marysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 17:15   #19
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Dlaczego je widzę?

Cytat:
Napisane przez dear Pokaż wiadomość
Wyszukane w senniku:
Pająk-Uważaj na siebie, zwłaszcza w kontaktach z kobietami, możliwe także podrażnienie kory mózgowej,szczęście lub dobrobyt wiszą na włosku. Pająk symbolizuje często potrzeby seksualne i inne namiętności, w które się uwikłaliśmy. Jest to często związane z lękiem i poczuciem winy. Być może ktoś chce cię w plątać w intrygi.
akurat to może być prawdą, bo ja tak mam po stresujących chwilach- mało snu, dużo czasu przed komputerem w pracy itd, a to wszystko podrażnia korę mózgową.
brr.
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-19, 18:16   #20
andere
Zadomowienie
 
Avatar andere
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Valhalla
Wiadomości: 1 024
Dot.: Dlaczego je widzę?

Kilka razy tak miałam, że otwierałam oczy i widziałam pająki. Ostatnio nawet próbowałam pajęczynę z buzi ściągać. Ze strachu jeszcze bardziej się przebudzam i jest ok. To nic nadzwyczajnego.
__________________
A śnieg pada, zasypując sny i idee, a śnieg pada mrożąc w żyłach krew...

Maleńka
andere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 18:45   #21
kocim
Rozeznanie
 
Avatar kocim
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 778
Dot.: Dlaczego je widzę?

Kiedyś tak miałam. Widziałam zwisające pająki nade mną, inne chodziły po podłodze, a inne leciały na pajęczynie w moją stronę, jak spidermanWyskoczy łam szybko i odrzuciłam poduszkę bo pod nią też były, ale zaraz zniknęły. To było kiedyś i całkiem zapomniałam, chociaż zdarzyło się parę razy.
Lakhi, chyba bym się przeraziła na widok takiej głowy Ale miałam podobnie, że dziwne rzeczy i kolory się pojawiały i znikały.
Podobno parę lat temu miałam tak, że wyszłam z łóżka z kołdrą, podeszłam do fotela i wróciłam spać na swoje miejsce. Najlepsze jest to (pamiętam!!!), że obudziłam się i zobaczyłam, że kołdra gdzieś tam leży w drugim końcu pokoju, więc po nią poszłam, a jak już ją wzięłam, to położyłam się zwyczajnie spać. Jeszcze chwilę zastanawiałam się, kto mi ją zabrał

Edytowane przez kocim
Czas edycji: 2010-08-19 o 18:49
kocim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 19:12   #22
english_blackberry
Rozeznanie
 
Avatar english_blackberry
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 607
Dot.: Dlaczego je widzę?

Cytat:
Napisane przez imy Pokaż wiadomość
Od pewnego czasu podczas snu (?) hm... nie tak do końca podczas niego - jestem wtedy tak jakby wyrwana ze snu i np siadam na łóżku. Kiedy tak "wyrwę" się ze snu to widzę pająka np. gdzieś koło głowy, na ręce, nodze, jest on zawsze obok mnie. Jest ciemno i nie moge go widzieć naprawde ale czuje tak jakbym go widziała a to przecież nie sen. Kiedyś taka sytuacja zdarzała się rzadko. Teraz coraz częściej go widzę. Czasem jest to pająk jasny czasem ciemny. Dlaczego je widze Czy to może coś oznaczać? Jakieś przesłanie dla mnie?

nie wiem czy Cię to pocieszy ale nie jesteś sama pierwszy raz i jak narazie jedyny przytrafiło mi się to jakiś miesiąc temu. Spałam mocnym snem, nie wiem czy mi się śniło, czy rzeczywiście tak było (wątpie) ale zerwałam się jak oparzona bo wydawało mi się, że do lampy nad moim łóżkiem podchodzi pająk pająk gigant czarny o grubych nogach. Tak spanikowałam, że pobiegłam do pokoju rodziców i narobiłam rabanu, że mam w pokoju pająka wielkości dłoni moi rodzice przekopali ze mną pościel, pająka ani śladu, jak się okazało, że jakimś cudem widziałam go po ciemku (z zaciągniętymi roletami) omało nie pęki ze śmiechu od tamtej pory czasem mi to wypominają i rodzice i tż któremu nie omieszkali tego opowiedzieć.
Przypuszczam, że to związane jest z tym, że boje się pająków

Edytowane przez english_blackberry
Czas edycji: 2010-08-19 o 19:14
english_blackberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 23:00   #23
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Dlaczego je widzę?

Cytat:
Napisane przez kocim Pokaż wiadomość
Kiedyś tak miałam. Widziałam zwisające pająki nade mną, inne chodziły po podłodze, a inne leciały na pajęczynie w moją stronę, jak spidermanWyskoczy łam szybko i odrzuciłam poduszkę bo pod nią też były, ale zaraz zniknęły. To było kiedyś i całkiem zapomniałam, chociaż zdarzyło się parę razy.
Lakhi, chyba bym się przeraziła na widok takiej głowy Ale miałam podobnie, że dziwne rzeczy i kolory się pojawiały i znikały.
Podobno parę lat temu miałam tak, że wyszłam z łóżka z kołdrą, podeszłam do fotela i wróciłam spać na swoje miejsce. Najlepsze jest to (pamiętam!!!), że obudziłam się i zobaczyłam, że kołdra gdzieś tam leży w drugim końcu pokoju, więc po nią poszłam, a jak już ją wzięłam, to położyłam się zwyczajnie spać. Jeszcze chwilę zastanawiałam się, kto mi ją zabrał
Ta głowa nie była straszna. Ona była bardzo śmieszna.
__________________
Staram się!

Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 06:34   #24
anko22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5
Dot.: Dlaczego je widzę?

Dziewczyny ja myslalam ze tylko ja tak mam, dzisiaj w nocy mialam twardy sen i nagle jak bym sie przebudzila spojrzala w lewo i był pająk na poduszce! Obudziłam sie zapaliłam światło i nic...pare dobrych tyg.tez mialam tak samo, w tym samym miejscu był on i tez taki wielki spałam na kanapkie bo mam ogromne lęki przed pająkami, jak zobacze jakieś to płacze kiedys jak widziałam w samochodzie to mało co nie wyskoczyłam z auta...
anko22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 21:02   #25
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Dlaczego je widzę?

Małe, pożyteczne zwierzątko, które pewnie dostaje zawału na widok olbrzyma (człowieka) w swoim pobliżu.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 21:17   #26
krolowazimy
Wtajemniczenie
 
Avatar krolowazimy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 418
Dot.: Dlaczego je widzę?

wiecie, tak sobie myślę, przypominam, że o tej przypadłości powstała nawet piosenka

(tylko dla twardych)
http://www.youtube.com/watch?v=ijxk-fgcg7c&feature=av2n
krolowazimy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 22:38   #27
marrtyn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 86
Dot.: Dlaczego je widzę?

Cytat:
Napisane przez imy Pokaż wiadomość
Te pająki czasem chodzą lub wiszą na pajęczynie
a nie boisz się czasem pająków? ja strasznie się bałam kiedyś chodzić do piwnicy, gdy byłam młodsza, i po nocach śniło mi się, że w piwnicy gaśnie światło a ja nie potrafię znaleźć wyjścia
__________________
"Taniec jest najwznioślejszą, najbardziej wzruszającą, najpiękniejszą ze wszystkich sztuk, bo nie jest tylko prostą interpretacją czy wyobrażeniem życia; jest samym życiem." Havelock Ellis
marrtyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:41.