Matura 2011 - ostatnie chwile luzu ;) część II. - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-20, 12:29   #2791
vetanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 11
GG do vetanka
Dot.: Matura 2011 - ostatnie chwile luzu ;) część II.

Happiness

Gratuluje


Cytat:
Napisane przez Happiness Pokaż wiadomość
[SIZE=4Mój brat chodzi do technikum weterynaryjnego,[/SIZE]
a też zastanawiałam się nad zootechniką więc jak matura nie pójdzie zbyt dobrze to bd zootechnika

Każda, nawet najmniejsza iskierka motywacji jest jak najbardziej wskazana-u mnie np babka z chemi powiedziała na wstępie że na weterynarie się nikt z klasy nie dostanie a o maturze R z chemia mamy zapomnieć bo nawet podstawy nie zdamy:brzydal -kochani
nauczyciele Jak dla mnie to jedna z wielu motywacji a żeby jej pokazać że się myliła i udało się
vetanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 12:34   #2792
insgeheim
Raczkowanie
 
Avatar insgeheim
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 110
GG do insgeheim
Dot.: Matura 2011 - ostatnie chwile luzu ;) część II.

moja siostra będzie teraz na 4 roku zootechniki na UP we wro.
najtrudniejsze były dla niej pierwsze 2 lata.
studia te sobie bardzo chwali
__________________
"Tak po prostu jest, jestem artystą, nie piekę ciasteczek." - Serj Tankian

23.08.2010 prawko :
położnictwo AMwroc
insgeheim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 12:39   #2793
Bziu
Zakorzenienie
 
Avatar Bziu
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 939
Dot.: Matura 2011 - ostatnie chwile luzu ;) część II.

Cześć ;*
Siedziałam do 3 nad hydrosferą przerobiłam całe morza dziś planuję zrobić wody podziemne i rzeki, nawet nie wiedziałam że tyle jest na temat zwykłej wody <szok>, a właśnie powiedziałam dziś rano w kuchni przy wszystkich że jakbym wiedziała że tyle się będę musiała uczyć to zdałabym wszystko na podstawie i poszła na prywatną- reakcja mojej babci "ale pier.dolisz"
__________________
Teach a parrot the terms supply – and – demand and you've got an economist.


http://miejpoglad.blogspot.com/
Bziu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 13:00   #2794
xdreadx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 149
Dot.: Matura 2011 - ostatnie chwile luzu ;) część II.

Cytat:
Napisane przez Kloe Pokaż wiadomość
A co, możemy sobie wynająć jakiś domek czy coś i pojechać na Mazury .
Ja się mogę spotkać z jakąś lublinianką, albo z okolic.
Kiedy? kiedy? kiedy?
czy naprawde z lubelskiego jestesmy tu tylko my? ^^

co do ksiazek...
z matmy obowiazkowo kiełbasa + sorka kazała nam kupic jeszcze jakies cos, jak poszukam to Wam podam + sama kupilam z WSiP 'maturalnie ze zdasz' [fak je na allegro za 7 zl]
a z fizyki? mam pozyczona poki co mature na 100% z PWN i 'maturalnie ze zdasz' z WSiP + wybor testów z egzaminow wstepnych wydawnictwa 'medyk' + tablice fizyczne w takim mini opracowaniu z Tesco

kto mi poleci dobre repetytorium z fizyki? i z angielskiego?
musze sie zastanowic na co ide czy na uczelnie techniczna czy jakas ekonomiczna, bo na ekonomicznych bede musiala gegre albo wos zdawac ..ajjjjćć a jakos specjalnie z gegry nigdy sie nie uczyłam i tak szczerze nie interesuje mnie ;/ lubie w praktyce [czyt podróżować ]

z polskiego jakos wybitnie sama nie bede powtarzac, wiem ze w szkole to zrobimy, tylko jakos juz na wiosne niektore lektury sobie przypomne ale polskiego to sie akurat najmniej boję, wkurza mnie angielski jak fajnie przeczytam tekst, wszystko pieknie i powiedzmy w zadaniu z true or false jest ze np tekst opowiada o 'czymstam' albo ktos jest 'taki-i-taki' a Ty za nic nie wiesz co oznacza to słowo ;/;/ za słownictwo trzeba sie ostro wziac ale kuuurcze całego słownika nie przerobie przecież ;/
xdreadx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 13:03   #2795
Szotta
Zakorzenienie
 
Avatar Szotta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 11 603
Dot.: Matura 2011 - ostatnie chwile luzu ;) część II.

Cytat:
Napisane przez Bziu Pokaż wiadomość
Cześć ;*
Siedziałam do 3 nad hydrosferą przerobiłam całe morza dziś planuję zrobić wody podziemne i rzeki, nawet nie wiedziałam że tyle jest na temat zwykłej wody <szok>, a właśnie powiedziałam dziś rano w kuchni przy wszystkich że jakbym wiedziała że tyle się będę musiała uczyć to zdałabym wszystko na podstawie i poszła na prywatną- reakcja mojej babci "ale pier.dolisz"
__________________

Zwariowana, zabiegana, zakręcona
.
Szotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 13:04   #2796
insgeheim
Raczkowanie
 
Avatar insgeheim
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 110
GG do insgeheim
Dot.: Matura 2011 - ostatnie chwile luzu ;) część II.

xdreadx, jak Ci dobrze z tym polskim

moja polonistka nie jest zbyt dobra. w ciągu 2 lat napisaliśmy tylko 3 wypracowania :/

Staram się z polskiego, bo wiem, że z humanistycznych przedmiotów jestem słaba, ale nienajlepiej to widzę
__________________
"Tak po prostu jest, jestem artystą, nie piekę ciasteczek." - Serj Tankian

23.08.2010 prawko :
położnictwo AMwroc
insgeheim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 13:10   #2797
Kloe
Zadomowienie
 
Avatar Kloe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 195
Dot.: Matura 2011 - ostatnie chwile luzu ;) część II.

Cytat:
Napisane przez xdreadx Pokaż wiadomość
Kiedy? kiedy? kiedy?
czy naprawde z lubelskiego jestesmy tu tylko my? ^^

co do ksiazek...
z matmy obowiazkowo kiełbasa + sorka kazała nam kupic jeszcze jakies cos, jak poszukam to Wam podam + sama kupilam z WSiP 'maturalnie ze zdasz' [fak je na allegro za 7 zl]
a z fizyki? mam pozyczona poki co mature na 100% z PWN i 'maturalnie ze zdasz' z WSiP + wybor testów z egzaminow wstepnych wydawnictwa 'medyk' + tablice fizyczne w takim mini opracowaniu z Tesco

kto mi poleci dobre repetytorium z fizyki? i z angielskiego?
musze sie zastanowic na co ide czy na uczelnie techniczna czy jakas ekonomiczna, bo na ekonomicznych bede musiala gegre albo wos zdawac ..ajjjjćć a jakos specjalnie z gegry nigdy sie nie uczyłam i tak szczerze nie interesuje mnie ;/ lubie w praktyce [czyt podróżować ]

z polskiego jakos wybitnie sama nie bede powtarzac, wiem ze w szkole to zrobimy, tylko jakos juz na wiosne niektore lektury sobie przypomne ale polskiego to sie akurat najmniej boję, wkurza mnie angielski jak fajnie przeczytam tekst, wszystko pieknie i powiedzmy w zadaniu z true or false jest ze np tekst opowiada o 'czymstam' albo ktos jest 'taki-i-taki' a Ty za nic nie wiesz co oznacza to słowo ;/;/ za słownictwo trzeba sie ostro wziac ale kuuurcze całego słownika nie przerobie przecież ;/
Chyba jeszcze ktoś był, ale rzadko się udziela, ale tak strzelam trochę ^^ .
A kiedy Ci pasuje?

Cytat:
Napisane przez insgeheim Pokaż wiadomość
xdreadx, jak Ci dobrze z tym polskim

moja polonistka nie jest zbyt dobra. w ciągu 2 lat napisaliśmy tylko 3 wypracowania :/

Staram się z polskiego, bo wiem, że z humanistycznych przedmiotów jestem słaba, ale nienajlepiej to widzę
My jakąś podobną liczbę... w tym większość nie sprawdzona ;/ .


Hej wróciłam z rysunku, zaraz się kładę na jakąś godzinkę, bo nie mogłam spać w nocy i jestem niewyspana . Muszę zrobić na jutro 10 szkiców dłoni, wieczorem wychodzę z kumpelą na koncert, albo cokolwiek co się dzieje na mieście dzisiaj, a teraz festiwal mamy . Przyszła do mnie karta z banku, w końcu . I to taki skrót .
Kloe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-20, 13:13   #2798
Bziu
Zakorzenienie
 
Avatar Bziu
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 939
Dot.: Matura 2011 - ostatnie chwile luzu ;) część II.

Cytat:
Napisane przez insgeheim Pokaż wiadomość
xdreadx, jak Ci dobrze z tym polskim

moja polonistka nie jest zbyt dobra. w ciągu 2 lat napisaliśmy tylko 3 wypracowania :/

Staram się z polskiego, bo wiem, że z humanistycznych przedmiotów jestem słaba, ale nienajlepiej to widzę
to u mnie praktycznie po każdej większej lekturze jest arkusz do napisania, czyli takie maturalne wypracowanie. Piszemy tego dość sporo, ale jak tak oceniają jak moja nauczycielka to kiepsko to widzę ;/
__________________
Teach a parrot the terms supply – and – demand and you've got an economist.


http://miejpoglad.blogspot.com/
Bziu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 13:17   #2799
xdreadx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 149
Dot.: Matura 2011 - ostatnie chwile luzu ;) część II.

w 1 klasie mialam dobra polonistke, w 2 sie nam zmienila na młodsza ktora tez dobrze uczyła w sumie ale czasem klasa nie dała dojsc do głosu i to mnie wkurzało ;/ nie moglabym byc nauczycielka wyzej niz podstawowka 1-3 bo takiego wkurzajacego delikwenta bym za drzwi wyrzuciła i niech spada.teraz wróci ta z 1 klasy i chodza słuchy, że mowi okej na jutro powtorzcie sobie pozytywizm i bach sprawdzian i tak po kolei... zobaczymy jak bedzie
co do wypracowan to chyba nawet sporo ich było i często się zdarzało, że ktoś z klasy wysyłał mi swoją pracę do sprawdzenia, bo czytałam lektury na bieżąco i za czasów gimnazjum z polskiego całkiem nieźle mi szło jak się przez przypadek dostałam dalej z olimpiady [na kolejnym etapie było dyktando :P, więc z ortografią czy 'czymś-tam' nie mam chyba większych kłopotów]
ps tak wiem, ze na forach zazwyczaj nie używam polskich znaków, interpunkcji itp, ale to wychodzi z tego, że mi się nie chce :P

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Kloe Pokaż wiadomość
Chyba jeszcze ktoś był, ale rzadko się udziela, ale tak strzelam trochę ^^ .
A kiedy Ci pasuje?


My jakąś podobną liczbę... w tym większość nie sprawdzona ;/ .


Hej wróciłam z rysunku, zaraz się kładę na jakąś godzinkę, bo nie mogłam spać w nocy i jestem niewyspana . Muszę zrobić na jutro 10 szkiców dłoni, wieczorem wychodzę z kumpelą na koncert, albo cokolwiek co się dzieje na mieście dzisiaj, a teraz festiwal mamy . Przyszła do mnie karta z banku, w końcu . I to taki skrót .
no sztukmistrzów macie ja się jutro wybiorę jak znajdę transport z pokazów, które są na 23... a dziś się cos dzieje szczególnie ciekawego? to może już dziś bym była w lbn?
xdreadx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 13:19   #2800
Szotta
Zakorzenienie
 
Avatar Szotta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 11 603
Dot.: Matura 2011 - ostatnie chwile luzu ;) część II.

Zmiana planów... trzymajcie kciuki 30 od rana..

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Polonistki... ja mam wielką, wielką, wielką nadzieję że nie wróci ta z pierwszej klasy
__________________

Zwariowana, zabiegana, zakręcona
.
Szotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 13:23   #2801
_basia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 751
Dot.: Matura 2011 - ostatnie chwile luzu ;) część II.

Cytat:
Napisane przez Happiness Pokaż wiadomość
Miśku, z największą przyjemnością, ale nawet nie mam cyfrówki, a kabelek od tel. już dawno mi się gdzieś zawieruszył Ogólnie ta książka podzielona jest na 15 tematów (człowiek, dom itd.) a w każdym są fragmenty tekstów z prasy anglojęzycznej, literatury, czy stron internetowych, obok tekstów jest mały słowniczek, tak naprawdę na początku prawie nic nie rozumiałam i musiałam sama tłumaczyć ok. 80% notki (nie ma spisu słówek). Są też materiały stymulujące i pytania z ustnej, do każdego tematu jeden. Druga część to egzamin pisemny; wskazówki, jak rozwiązywać i pisać teksty i przykładowe arkusze + 2 cd do zadań ze słuchania (a klucz trzeba kupić osobno! Straszne naciagactwo ). Mam nadzieje, że chociaż troszkę przybliżyłam

Też zdajesz rozszerzony? Korzystasz już z czegoś, czy na razie sie jeszcze rozglądasz?

Hmm 'wygląda' interesująco Ale faktycznie z tym kluczem naciągają, drogi jest?

Ja kupiłam książkę Oxford matura excellence - kiedyś wstawiałam skany z niej, mam też ćwiczenia do poziomu R w tej książce ale narazie je omijałam - muszę się ostro za to zabrać w końcu chcę maturą na R zdawać
_basia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-20, 13:31   #2802
Kloe
Zadomowienie
 
Avatar Kloe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 195
Dot.: Matura 2011 - ostatnie chwile luzu ;) część II.

Cytat:
Napisane przez xdreadx Pokaż wiadomość
w 1 klasie mialam dobra polonistke, w 2 sie nam zmienila na młodsza ktora tez dobrze uczyła w sumie ale czasem klasa nie dała dojsc do głosu i to mnie wkurzało ;/ nie moglabym byc nauczycielka wyzej niz podstawowka 1-3 bo takiego wkurzajacego delikwenta bym za drzwi wyrzuciła i niech spada.teraz wróci ta z 1 klasy i chodza słuchy, że mowi okej na jutro powtorzcie sobie pozytywizm i bach sprawdzian i tak po kolei... zobaczymy jak bedzie
co do wypracowan to chyba nawet sporo ich było i często się zdarzało, że ktoś z klasy wysyłał mi swoją pracę do sprawdzenia, bo czytałam lektury na bieżąco i za czasów gimnazjum z polskiego całkiem nieźle mi szło jak się przez przypadek dostałam dalej z olimpiady [na kolejnym etapie było dyktando :P, więc z ortografią czy 'czymś-tam' nie mam chyba większych kłopotów]
ps tak wiem, ze na forach zazwyczaj nie używam polskich znaków, interpunkcji itp, ale to wychodzi z tego, że mi się nie chce :P

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------



no sztukmistrzów macie ja się jutro wybiorę jak znajdę transport z pokazów, które są na 23... a dziś się cos dzieje szczególnie ciekawego? to może już dziś bym była w lbn?

Do muszli mamy iść na to: http://muszla.lublin.pl/index.php?op...d=67&Itemid=65 ale to jeszcze nic pewnego. Nie wiem co się dzieje na sztukmistrzach oprócz tego, że codziennie są te spektakle i inne, nie ogarnęłam tego jeszcze, ale może się wybiorę w weekend . Idę spać .
Kloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 14:00   #2803
Happiness
Raczkowanie
 
Avatar Happiness
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 159
Dot.: Matura 2011 - ostatnie chwile luzu ;) część II.

Cytat:
Napisane przez _basia Pokaż wiadomość
Hmm 'wygląda' interesująco Ale faktycznie z tym kluczem naciągają, drogi jest?

Ja kupiłam książkę Oxford matura excellence - kiedyś wstawiałam skany z niej, mam też ćwiczenia do poziomu R w tej książce ale narazie je omijałam - muszę się ostro za to zabrać w końcu chcę maturą na R zdawać
Sam klucz 12 zł, ale za to książka ok.55zł, w księgarni stacjonarnej Mam też Macmillana - jest tylko z podstawy, ale w porównaniu z Companion, to bułka z masłem.
Happiness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 14:29   #2804
Sylwiaaa333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15
Dot.: Matura 2011 - ostatnie chwile luzu ;) część II.

Heej.
Mam do sprzedania opracowany temat na mature ustna. Dostalam 20/20 i temat byl bardzo przyjemny do uczenia bo dotyczyl szczescia tak wiec i pytania byly proste. Sprzedaje cały opracowany temat, z bibliografią podmiotu i przedmiotu, planem ramowym, cytatami oraz kserami ktore pomogly mi napisac ta prace. Jezeli bylby ktos z Was zainteresowany to prosze o wiadomosc na priv
Sylwiaaa333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 14:43   #2805
_Balba_
Rozeznanie
 
Avatar _Balba_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: WROClove.
Wiadomości: 939
Dot.: Matura 2011 - ostatnie chwile luzu ;) część II.

helo, helo, 3-2-0.. ;Dd co tam porabiacie?
ja przed chwilą wróciłam z miasta, teraz będę brać się za robienie paznokci na jutro.. przy okazji Was podczytując..
__________________
Uśmiech jest jak prąd, tylko więcej ciepła daje.
It will be a new chapter in my life...
I will be so strong!
/study at the University of Economics/
_Balba_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 14:59   #2806
insgeheim
Raczkowanie
 
Avatar insgeheim
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 110
GG do insgeheim
Dot.: Matura 2011 - ostatnie chwile luzu ;) część II.

ja właśnie skonsumowałam obiad pod postacią parówek ;D
__________________
"Tak po prostu jest, jestem artystą, nie piekę ciasteczek." - Serj Tankian

23.08.2010 prawko :
położnictwo AMwroc
insgeheim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 15:00   #2807
Szotta
Zakorzenienie
 
Avatar Szotta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 11 603
Dot.: Matura 2011 - ostatnie chwile luzu ;) część II.

A ja zaraz odgrzeję domowej roboty zapiekanki
__________________

Zwariowana, zabiegana, zakręcona
.
Szotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 15:11   #2808
insgeheim
Raczkowanie
 
Avatar insgeheim
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 110
GG do insgeheim
Dot.: Matura 2011 - ostatnie chwile luzu ;) część II.

kompletnie nie wiem, jak się do biologii zabrac.
jakie książki polecacie?

ja mam podręczniki operonu (w których nic nie mogę znaleźć), vademecum operonu, fizjologię Hosera, zoologię Chudoby i botanikę Tołpy.

znacie jakieś dobre repetytorium, gdzie jest wszystko po kolei? bo ciężko jest się przegrzebać przez te ksiażki
__________________
"Tak po prostu jest, jestem artystą, nie piekę ciasteczek." - Serj Tankian

23.08.2010 prawko :
położnictwo AMwroc
insgeheim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 15:36   #2809
Happiness
Raczkowanie
 
Avatar Happiness
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 159
Dot.: Matura 2011 - ostatnie chwile luzu ;) część II.

Cytat:
Napisane przez insgeheim Pokaż wiadomość
ja właśnie skonsumowałam obiad pod postacią parówek ;D
O, to tak jak u mnie, a skończyłam konsumowanie przed minutką. Jak ja gotować nie lubię
Happiness jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-20, 15:43   #2810
_basia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 751
Dot.: Matura 2011 - ostatnie chwile luzu ;) część II.

Cytat:
Napisane przez insgeheim Pokaż wiadomość
kompletnie nie wiem, jak się do biologii zabrac.
jakie książki polecacie?

ja mam podręczniki operonu (w których nic nie mogę znaleźć), vademecum operonu, fizjologię Hosera, zoologię Chudoby i botanikę Tołpy.

znacie jakieś dobre repetytorium, gdzie jest wszystko po kolei? bo ciężko jest się przegrzebać przez te ksiażki

A OPERON?
Przygotowywałam kiedyś coś o bakteriach z tego vademecum i wszystkie informacje tam były, wiele razy w sumie z niego korzystałam
_basia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 16:02   #2811
insgeheim
Raczkowanie
 
Avatar insgeheim
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 110
GG do insgeheim
Dot.: Matura 2011 - ostatnie chwile luzu ;) część II.

ale tam są same schematy. wyczytac coś o jakims procesie jest ciężko
__________________
"Tak po prostu jest, jestem artystą, nie piekę ciasteczek." - Serj Tankian

23.08.2010 prawko :
położnictwo AMwroc
insgeheim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 16:09   #2812
vetanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 11
GG do vetanka
Dot.: Matura 2011 - ostatnie chwile luzu ;) część II.

Cytat:
Napisane przez insgeheim Pokaż wiadomość
ale tam są same schematy. wyczytac coś o jakims procesie jest ciężko
Ja mam do biologi repetytorium GREGA plus podręczniki Operonu i zeszyty koleżanki z LO z profilu bio-chem, czytam po kolei tematy i sama robię swoje notatki, nie wiem czy dobry sposób ale zawsze jakiś

Z kolei nie mam kompletnego pomysłu jak ugryźć chemie na korki nie pójde bo po pierwsze szkoda mi kasy a po drugie jak sama tego czegoś nie zrozumie to nikt mi tego nie wytłumaczy choćby nie wiem cio
vetanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 16:14   #2813
Bziu
Zakorzenienie
 
Avatar Bziu
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 939
Dot.: Matura 2011 - ostatnie chwile luzu ;) część II.

co tu tak cicho? uczą się wszystkie?
__________________
Teach a parrot the terms supply – and – demand and you've got an economist.


http://miejpoglad.blogspot.com/
Bziu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 16:18   #2814
Kloe
Zadomowienie
 
Avatar Kloe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 195
Dot.: Matura 2011 - ostatnie chwile luzu ;) część II.

Cytat:
Napisane przez Bziu Pokaż wiadomość
co tu tak cicho? uczą się wszystkie?
Niedawno wstałam, i zaraz wychodzę. Owocnej nauki .
Jak wrócę to będę rysować całą noc xD .
Kloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 16:18   #2815
vetanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 11
GG do vetanka
Dot.: Matura 2011 - ostatnie chwile luzu ;) część II.

Cytat:
Napisane przez Bziu Pokaż wiadomość
co tu tak cicho? uczą się wszystkie?
Można tak powiedzieć, ja w tym momencie nie do maturki tylko do egzaminu zawodowego robię notatki, gdyż to mi sprawia więcej przyjemności
vetanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 16:20   #2816
Bziu
Zakorzenienie
 
Avatar Bziu
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 939
Dot.: Matura 2011 - ostatnie chwile luzu ;) część II.

Ja się dziś tak nudzę w domu, jutro chyba do miasta pojadę. A uczyć dziś jeszcze nic a nic dopiero w nocy z czymś rusze

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Cytat:
Napisane przez vetanka Pokaż wiadomość
Można tak powiedzieć, ja w tym momencie nie do maturki tylko do egzaminu zawodowego robię notatki, gdyż to mi sprawia więcej przyjemności
ja kompletnie nic nie tknęłam z zawodowego
__________________
Teach a parrot the terms supply – and – demand and you've got an economist.


http://miejpoglad.blogspot.com/
Bziu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 16:24   #2817
vetanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 11
GG do vetanka
Dot.: Matura 2011 - ostatnie chwile luzu ;) część II.

Bziu

Ty też technikum?

Widzę że nie tylko ja lubie uczyć się nocami Nie ma to jak cisza i spokój , nikt i nic nie rozprasza...
vetanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 16:27   #2818
Bziu
Zakorzenienie
 
Avatar Bziu
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 939
Dot.: Matura 2011 - ostatnie chwile luzu ;) część II.

ano też
w nocy najlepiej, w dzień nie mogę się skupić
__________________
Teach a parrot the terms supply – and – demand and you've got an economist.


http://miejpoglad.blogspot.com/
Bziu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 16:29   #2819
vetanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 11
GG do vetanka
Dot.: Matura 2011 - ostatnie chwile luzu ;) część II.

A można wiedzieć jakie technikum<prosi>
vetanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 16:37   #2820
Bziu
Zakorzenienie
 
Avatar Bziu
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 939
Dot.: Matura 2011 - ostatnie chwile luzu ;) część II.

vetanka ekonomiczne
__________________
Teach a parrot the terms supply – and – demand and you've got an economist.


http://miejpoglad.blogspot.com/
Bziu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:09.