Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-21, 16:07   #871
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
To macie tu Dziewczynki wersję testową moich ślubnych pazurków Popastwcie się trochę

A tak szczerze to jestem załamana. Kupiłam żele z innej firmy i są beznadziejne kamuflaż nie kryje... długo schną a i tak są lepkie

Nad tym co widzicie siedzałam dobre kilka godzin, bo testowałam rózne wersje jak tu prosto zrobić french: naklejki z Rossmana (beznadzieja), tipsy białe końcówki( horror) w reszcie pomalowałam odręcznie białym lakierem, dodałam po 2 małe cyrkonie na dwa palce, żeby nie było za pusto...
Ciekawe jak się to będzie trzymać, ten mix
choć bliższa jestem wersji, by ślubne zrobić po prostu mleczne, bez żadnych końcówek, a co najwyżej jakaś mała ozdoba.
Bardzo mi się podobają Prosto i z klasą Tylko cyrkonie dałabym mniejsze (bardziej płaskie) bo jak dla mnie to trochę za bardzo odstają.
A nie tak, jak robią niektóre PM- długaśne tipsy z toną ozdób

Też będę miała takiego prostego french`a z jakąś malutką błyskotką, z tym, że na swoich paznokciach (będą minimalnie dłuższe niż twoje, żadne szpony)

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Cytat:
Napisane przez ESTEE87 Pokaż wiadomość
Mi się podoba Chyba mamy sukienki z tego samego materiału
Suknia jest z tafty inteligentnej, Twoja chyba też jest z takiego materiału, bo tafta jest leciutka i sztywniejsza od satyny.


BTW.Dziękuję dziewczyny za miłe komentarze dot. mojej sukni
batkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 17:03   #872
kfaska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 950
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
To macie tu Dziewczynki wersję testową moich ślubnych pazurków Popastwcie się trochę

A tak szczerze to jestem załamana. Kupiłam żele z innej firmy i są beznadziejne kamuflaż nie kryje... długo schną a i tak są lepkie

Nad tym co widzicie siedzałam dobre kilka godzin, bo testowałam rózne wersje jak tu prosto zrobić french: naklejki z Rossmana (beznadzieja), tipsy białe końcówki( horror) w reszcie pomalowałam odręcznie białym lakierem, dodałam po 2 małe cyrkonie na dwa palce, żeby nie było za pusto...
Ciekawe jak się to będzie trzymać, ten mix
choć bliższa jestem wersji, by ślubne zrobić po prostu mleczne, bez żadnych końcówek, a co najwyżej jakaś mała ozdoba.
Piękne pazurki. Wszystkiego w sam raz.
kfaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 17:45   #873
martusia26
Rozeznanie
 
Avatar martusia26
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 539
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

A moja będzie taka. Kupiona na szybko, bo ślub za 2 m-ce i nie jestem do końca do niej przekonana. co myslicie?
martusia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 19:11   #874
Lukrecja86
Raczkowanie
 
Avatar Lukrecja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 364
Angry Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez batkab Pokaż wiadomość
Arnama suknie ślubne są wyjątkowo niefotogeniczne, gdy zdjęcia robi amator byle jakim pstrykaczem Wrzuć fotki zrobione przy świetle dziennym. Jestem pewna, że suknia będzie zupełnie inaczej wyglądała

Pochwalę się i ja Wczoraj odebrałam suknię i welon. Zdjęcia robione wczoraj o 23, więc z lampą (stąd taki błysk materiału). Suknia jest jest jeszcze dobrze ułożona i przede wszystkim nie jest związana z tyłu na maxa. Jest ekri, choć wygląda na białą ( w rzeczywistości nie jestem aż tak bardzo opalona )

Ale co mnie martwi, jakoś nie podoba mi się tak bardzo jak po ostatniej przymiarce, choć nic w fasonie się absolutnie nie zmieniło
Za to welon jest piękny Tiul opalizujący i pięknie mieniąca się koronka z takimi przeźroczystymi cekinami i perełkami

Możecie się teraz popastwić
batkab-PięknieA tak na marginesie to chciałabym mieć taki biust, a nie jak w mojej sukni szereg kombinacji-dwa staniki i dwie pary poduszek
Arnamo-ogólnie krój sukni ładny,ale rzeczywiście na fotkach troszkę się błyszczy. Może rzeczywiscie to wina złego oświetlenia, kto wie. Najważniejsze, że na zywo wyglada duzo lepiej no i fotograf bedzie profesionalny.
__________________
"Jest kobietą wyzwoloną, to znaczy bardzo pijaną i silnie umalowaną."

Edytowane przez Lukrecja86
Czas edycji: 2010-08-21 o 19:15
Lukrecja86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 20:15   #875
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez Lukrecja86 Pokaż wiadomość
batkab-PięknieA tak na marginesie to chciałabym mieć taki biust, a nie jak w mojej sukni szereg kombinacji-dwa staniki i dwie pary poduszek
Arnamo-ogólnie krój sukni ładny,ale rzeczywiście na fotkach troszkę się błyszczy. Może rzeczywiscie to wina złego oświetlenia, kto wie. Najważniejsze, że na zywo wyglada duzo lepiej no i fotograf bedzie profesionalny.
Dzięki

Biustu małego nie mam, ale mam za to wszyty dobrze zbierające biust miseczki
Gdy mierzyłam suknię jeszcze bez wszytych miseczek, w zwykłym biustonoszuto efekt był słaby
batkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 20:44   #876
lucky_201
Raczkowanie
 
Avatar lucky_201
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 147
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
To macie tu Dziewczynki wersję testową moich ślubnych pazurków Popastwcie się trochę

A tak szczerze to jestem załamana. Kupiłam żele z innej firmy i są beznadziejne kamuflaż nie kryje... długo schną a i tak są lepkie

Nad tym co widzicie siedzałam dobre kilka godzin, bo testowałam rózne wersje jak tu prosto zrobić french: naklejki z Rossmana (beznadzieja), tipsy białe końcówki( horror) w reszcie pomalowałam odręcznie białym lakierem, dodałam po 2 małe cyrkonie na dwa palce, żeby nie było za pusto...
Ciekawe jak się to będzie trzymać, ten mix
choć bliższa jestem wersji, by ślubne zrobić po prostu mleczne, bez żadnych końcówek, a co najwyżej jakaś mała ozdoba.
Bardzo ładne, ja co prawda oddaje sie w ręce specjalisty, ale również chce french i taki nie za długi- w sumie na swoich paznokietkach jakas delikatna ozdoba ewentualnie i wystarczy.

Cytat:
Napisane przez katka_19 Pokaż wiadomość
Nasz wielki dzień 25.06.2011 a oto suknia, którą na siebie założę
Cytat:
Napisane przez martusia26 Pokaż wiadomość
A moja będzie taka. Kupiona na szybko, bo ślub za 2 m-ce i nie jestem do końca do niej przekonana. co myslicie?
Obie suknie ładniusie.
lucky_201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 00:15   #877
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cieszę się że choć pazurki Wam się spodobały. Zobaczymy jak mi wyjdą przedślubne. Jak coś, to tj pisałam zostanę bez frencha, tylko zwykłe mleczne- w razie awarii


A jeszcze co do mojej sukni: to tak szczerze powiedziawszy, nie obrażając nikogo, ale muszę to napisać.... Dziwię się że komukolwiek ona się spodobała na tych fotach wstawionych przeze mnie... Jeśli te kilka pozytywów, to na poważnie, to mam na prawdę powody by spać spokojnie Bo na żywo jest 200% ładniejsza
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-22, 09:08   #878
pieleszka
Wtajemniczenie
 
Avatar pieleszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 869
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

cześć dziewczyny
dawno mnie nie było bo siedzę w delegacji na końcu świata i nie mam dojścia do neta ale nadrobiłam zaległości i przebrnełam prze burzliwe dyskusje - szczególnie co do sukni arnamy szczerze powiem, że mimo iż nie w moim stylu sukienka i zdjęcie faktycznie nie najlepsze to jednak ma w sobie "coś" i na pewno będziesz wyglądać ślicznie arnamo w dniu slubu
a teraz chce Wam przypomnieć swoją kieckę i bukiecik na ktory sie zdecydowałam i fryzurke. zaznaczam znowu że suknia na tym zdjęciu jest na mnie jeszcze za długa i za duża, bo poprawki dopiero przede mną.
i jak Wam się zestawienie podoba?? welon mam 40/60 cm prosty w kolorze delikatnego ecru tylko z mereżką (niestety nie mam w nim jeszcze zdjęcia)
pieleszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 11:18   #879
Lukrecja86
Raczkowanie
 
Avatar Lukrecja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 364
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez pieleszka Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
dawno mnie nie było bo siedzę w delegacji na końcu świata i nie mam dojścia do neta ale nadrobiłam zaległości i przebrnełam prze burzliwe dyskusje - szczególnie co do sukni arnamy szczerze powiem, że mimo iż nie w moim stylu sukienka i zdjęcie faktycznie nie najlepsze to jednak ma w sobie "coś" i na pewno będziesz wyglądać ślicznie arnamo w dniu slubu
a teraz chce Wam przypomnieć swoją kieckę i bukiecik na ktory sie zdecydowałam i fryzurke. zaznaczam znowu że suknia na tym zdjęciu jest na mnie jeszcze za długa i za duża, bo poprawki dopiero przede mną.
i jak Wam się zestawienie podoba?? welon mam 40/60 cm prosty w kolorze delikatnego ecru tylko z mereżką (niestety nie mam w nim jeszcze zdjęcia)
Bardzo mi się podoba
A tak wracajac do tematu podobania sie/lub nie podobania sukien. kazda z nas ma swój gust, odnosnie kroju, koloru i materiału. Napisze szczerze, że suknie w wklejane w tym watku podobały mi sie prawie wszystkie, chociaz nie lubie sukienek-rybek, to te z Was, które je wybrały, wygladają fenomenalnie. Nie chciałam prostoty na slubie, ale te które wybrały proste kroje, wygladały na księzniczki. Wiecie, co myślę, że suknie dobieramy przez wiele miesiecy do nas, wiec one musza być piękne. Wiem ,że moja suknia będzie się podobać jednej osobie, a dziesięciu już nie, bo mają one inne wyobrażenie nt swoich sukni ślubnych, ale nie przejmuje się tym zbytnio, bo to moja wymarzona suknia ślubna i wy tez tak do tego podchodzcie.To tyle ode mnie
__________________
"Jest kobietą wyzwoloną, to znaczy bardzo pijaną i silnie umalowaną."

Edytowane przez Lukrecja86
Czas edycji: 2010-08-22 o 11:23
Lukrecja86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 12:06   #880
ESTEE87
Wtajemniczenie
 
Avatar ESTEE87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 907
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez Lukrecja86 Pokaż wiadomość
Bardzo mi się podoba
A tak wracajac do tematu podobania sie/lub nie podobania sukien. kazda z nas ma swój gust, odnosnie kroju, koloru i materiału. Napisze szczerze, że suknie w wklejane w tym watku podobały mi sie prawie wszystkie, chociaz nie lubie sukienek-rybek, to te z Was, które je wybrały, wygladają fenomenalnie. Nie chciałam prostoty na slubie, ale te które wybrały proste kroje, wygladały na księzniczki. Wiecie, co myślę, że suknie dobieramy przez wiele miesiecy do nas, wiec one musza być piękne. Wiem ,że moja suknia będzie się podobać jednej osobie, a dziesięciu już nie, bo mają one inne wyobrażenie nt swoich sukni ślubnych, ale nie przejmuje się tym zbytnio, bo to moja wymarzona suknia ślubna i wy tez tak do tego podchodzcie.To tyle ode mnie
zgadzam sie
__________________
Żooonkaa
i przyszła mamusia od lipca / sierpnia
ESTEE87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 13:39   #881
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez pieleszka Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
dawno mnie nie było bo siedzę w delegacji na końcu świata i nie mam dojścia do neta ale nadrobiłam zaległości i przebrnełam prze burzliwe dyskusje - szczególnie co do sukni arnamy szczerze powiem, że mimo iż nie w moim stylu sukienka i zdjęcie faktycznie nie najlepsze to jednak ma w sobie "coś" i na pewno będziesz wyglądać ślicznie arnamo w dniu slubu
a teraz chce Wam przypomnieć swoją kieckę i bukiecik na ktory sie zdecydowałam i fryzurke. zaznaczam znowu że suknia na tym zdjęciu jest na mnie jeszcze za długa i za duża, bo poprawki dopiero przede mną.
i jak Wam się zestawienie podoba?? welon mam 40/60 cm prosty w kolorze delikatnego ecru tylko z mereżką (niestety nie mam w nim jeszcze zdjęcia)
Kurcze, ciężko wypowiedzieć się nt. sukni, bo jest za długa, dodatkowo materiał jest gnieciony i nie widać wcale jak układa się dół. Ale ogólnie, prosto, klasycznie, czyli fajnie
Fryzura piękna, choć nie w moim stylu

Bukiecik również fajny, ale do tych kwiatów jakoś nie pasuje mi wisząca forma bukietu Wydaje mi się, że tutaj kulka wyglądałaby lepiej
batkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-22, 14:17   #882
didrotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 69
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

arnama paznokcie bardzo ladne, dodatkowe brawa za wykonanie osobiscie szpony mi sie nigdy nie podobaly sa bardzo sztuczne a my w dniu slubu mamy byc piekne ale przede wszystkim soba! a nie plastikowa lala zmieniona na potrzebe mody


pielaszka fryzurka fajniutka sama bym za taka byla, bukiet z slonecznikow(bardzo oryginalnie i radosnie wygladaja) prezentuje sie moim zdaniem w formie kuli, a suknia normalna.

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

a co do opini sukien, moim zdaniem dobrze jest jesli ktos pisze co mysli (jesli8 to nie jest spowodowane niechecia do danej osoby), w koncu po to wstawiamy zdjecia by ktos ocenil, glupie jest jesli ktos pisze ze piekna,zakochala sie ale tylko po to by komus przykrosci nie sprawic, mysle ze w taki sposob sie nie sprawi bo jak to jest kogos wymarzona suknia to nie zmieni zdania pod wplywem jakiegos postu, ale jak ktos sie zastanawia nad suknia a ktos skrytykuje w grzeczny sposob uzasadniajac moze naprawde pomoc, ja tak pamietam ze wlasnie chyba arnama mi wyjasnila za co jestem bardzo wdzieczna
a co do jej sukni, hm mysle ze tutaj na forum nikt sie nie zna osobiscie, poznajemy kogos tylko po jego wypowiedziach, moze dlatego mamy o kims przesadne mniemanie(duzo osob pisalo ze spodziewalo sie lepszej), arnama jest tu dlugo i sie udziela na forum wiec kazdy byl ciekawy jaka jest jej, a gdy pokazala nie kazdemu przypadla do gustu
__________________
Życie jest piękne... jeśli umiesz z niego brać...
didrotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 15:12   #883
Lukrecja86
Raczkowanie
 
Avatar Lukrecja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 364
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez didrotka Pokaż wiadomość
arnama paznokcie bardzo ladne, dodatkowe brawa za wykonanie osobiscie szpony mi sie nigdy nie podobaly sa bardzo sztuczne a my w dniu slubu mamy byc piekne ale przede wszystkim soba! a nie plastikowa lala zmieniona na potrzebe mody


pielaszka fryzurka fajniutka sama bym za taka byla, bukiet z slonecznikow(bardzo oryginalnie i radosnie wygladaja) prezentuje sie moim zdaniem w formie kuli, a suknia normalna.

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

a co do opini sukien, moim zdaniem dobrze jest jesli ktos pisze co mysli (jesli8 to nie jest spowodowane niechecia do danej osoby), w koncu po to wstawiamy zdjecia by ktos ocenil, glupie jest jesli ktos pisze ze piekna,zakochala sie ale tylko po to by komus przykrosci nie sprawic, mysle ze w taki sposob sie nie sprawi bo jak to jest kogos wymarzona suknia to nie zmieni zdania pod wplywem jakiegos postu, ale jak ktos sie zastanawia nad suknia a ktos skrytykuje w grzeczny sposob uzasadniajac moze naprawde pomoc, ja tak pamietam ze wlasnie chyba arnama mi wyjasnila za co jestem bardzo wdzieczna
a co do jej sukni, hm mysle ze tutaj na forum nikt sie nie zna osobiscie, poznajemy kogos tylko po jego wypowiedziach, moze dlatego mamy o kims przesadne mniemanie(duzo osob pisalo ze spodziewalo sie lepszej), arnama jest tu dlugo i sie udziela na forum wiec kazdy byl ciekawy jaka jest jej, a gdy pokazala nie kazdemu przypadla do gustu
Oczywiście zgadzam się z tym, że jest to forum i wstawiamy fotki, po to, żeby ktoś ocenil, ale szczerze. Nie chodziło mi o to, żeby każdy komplementował ile wlezie, mimo że osobiste odczucia zupelnie inne. Wszystkie rady są ok, sama je wykorzystałam przy poprawkach, dlatego chwalę sobie dobrodziejstwo forum. Chodziło mi raczej aby nie odbierac krytyki zbyt osobiscie, bo jezeli chodzi o zmianę materiału do sukni na dwa tygodnie przed slubem, to chyba raczej niemozliwe.
__________________
"Jest kobietą wyzwoloną, to znaczy bardzo pijaną i silnie umalowaną."
Lukrecja86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 15:29   #884
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Hej dziewczyny melduje się tu i ja jeszcze nie mam swojej, ale napewno sie pochwalę pięknie wyglądacie w tych sukniach
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 15:34   #885
yharida
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 16
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez katka_19 Pokaż wiadomość
Nasz wielki dzień 25.06.2011 a oto suknia, którą na siebie założę
piekna
yharida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 15:51   #886
yharida
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 16
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

usunięte przez moderatora

Edytowane przez yharida
Czas edycji: 2010-08-23 o 09:17 Powód: handel
yharida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 16:56   #887
pieleszka
Wtajemniczenie
 
Avatar pieleszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 869
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez batkab Pokaż wiadomość
Kurcze, ciężko wypowiedzieć się nt. sukni, bo jest za długa, dodatkowo materiał jest gnieciony i nie widać wcale jak układa się dół. Ale ogólnie, prosto, klasycznie, czyli fajnie
Fryzura piękna, choć nie w moim stylu

Bukiecik również fajny, ale do tych kwiatów jakoś nie pasuje mi wisząca forma bukietu Wydaje mi się, że tutaj kulka wyglądałaby lepiej

no wiem ze kiecka jest dluga, ale ze po skroceniu i zwezeniu bedzie ladnie lezec - mm taka nadzieje
a co do bukietu to nie dodalam ze ja bede miala taki tzn. ta kolorystke i kwiaty tylko to bedzie kulka wiszacy mi nie potrzebny bo wysoka jestem, a takie ponoc jeszcze optycznie wydluzaja co mi niepotrzebne
pieleszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 18:43   #888
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez yharida Pokaż wiadomość
usunięte przez moderatora
Patrząc na zdjęcie nasuwają mi się wnioski,żeby moją suknię sprzedać jak najszybciej,bo potem może stać się już niemodna i będzie ciężko.

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2010-08-22 o 18:45
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 19:19   #889
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
A ja odebrałam dzisiaj suknię
Jestem zachwycona nią.........
Osobiscie mi sie nie podoba, ale wiadomo, kazdy lubi co innego. Ladnie na tobie lezy i detale na gorsecie wygladaja ciekawie. Prawdopodobnie swiatlo zepsulo efekt, bo najbardziej razi w oczy to swiecenie materialu.
Najwazniejsze, ze ty jestes zachwycona

Cytat:
Napisane przez batkab Pokaż wiadomość

Pochwalę się i ja Wczoraj odebrałam suknię i welon. Zdjęcia robione wczoraj o 23, więc z lampą (stąd taki błysk materiału). Suknia jest jest jeszcze dobrze ułożona i przede wszystkim nie jest związana z tyłu na maxa. Jest ekri, choć wygląda na białą ( w rzeczywistości nie jestem aż tak bardzo opalona )
I znow potwierdza sie, ze na zdjeciach kompletnie nie widac efektu. Na tych z przymiarki jakby zupelnie inny material. Suknia mi sie podoba Zwlaszcza tyl przepiekny

Cytat:
Napisane przez katka_19 Pokaż wiadomość
Nasz wielki dzień 25.06.2011 a oto suknia, którą na siebie założę
Szkoda, ze nie masz zdjecia sukni na sobie. Tutaj prezentuje sie super, bardzo elegancka.

Cytat:
Napisane przez martusia26 Pokaż wiadomość
A moja będzie taka. Kupiona na szybko, bo ślub za 2 m-ce i nie jestem do końca do niej przekonana. co myslicie?
Za male zdjecie....nic nie widac.

Cytat:
Napisane przez pieleszka Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
dawno mnie nie było bo siedzę w delegacji na końcu świata i nie mam dojścia do neta ale nadrobiłam zaległości i przebrnełam prze burzliwe dyskusje - szczególnie co do sukni arnamy szczerze powiem, że mimo iż nie w moim stylu sukienka i zdjęcie faktycznie nie najlepsze to jednak ma w sobie "coś" i na pewno będziesz wyglądać ślicznie arnamo w dniu slubu
a teraz chce Wam przypomnieć swoją kieckę i bukiecik na ktory sie zdecydowałam i fryzurke. zaznaczam znowu że suknia na tym zdjęciu jest na mnie jeszcze za długa i za duża, bo poprawki dopiero przede mną.
i jak Wam się zestawienie podoba?? welon mam 40/60 cm prosty w kolorze delikatnego ecru tylko z mereżką (niestety nie mam w nim jeszcze zdjęcia)
Fryzurka super, bukiecik nie w moim guscie i suknia tez, ale wyglada, ze pasuje do twojej figurki.


Cytat:
Napisane przez Lukrecja86 Pokaż wiadomość
A tak wracajac do tematu podobania sie/lub nie podobania sukien. kazda z nas ma swój gust, odnosnie kroju, koloru i materiału. Napisze szczerze, że suknie w wklejane w tym watku podobały mi sie prawie wszystkie, chociaz nie lubie sukienek-rybek, to te z Was, które je wybrały, wygladają fenomenalnie. Nie chciałam prostoty na slubie, ale te które wybrały proste kroje, wygladały na księzniczki. Wiecie, co myślę, że suknie dobieramy przez wiele miesiecy do nas, wiec one musza być piękne. Wiem ,że moja suknia będzie się podobać jednej osobie, a dziesięciu już nie, bo mają one inne wyobrażenie nt swoich sukni ślubnych, ale nie przejmuje się tym zbytnio, bo to moja wymarzona suknia ślubna i wy tez tak do tego podchodzcie.To tyle ode mnie
Podpisuje sie obiema rekami
Mialam wlasnie napisac cos podobnego. Wiadomo, ze kazda z nas ma inny gust i lubi innego rodzaju styl, material, kolor i detale. Ciezko oceniac czyjas suknie, kiedy w rzeczywistosci wcale nam sie nie podoba, bo zwyczajnie lubimy cos innego. Wiec odbywa sie to na zasadzie: twoja jest piekna, bo sama taka bym wybrala
Najwazniejsze jednak, zeby byla najpiekniejsza dla nas samych, i to ze 20 osob powie, ze jest brzydka, nie zmieni naszego zdania.
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-22, 19:31   #890
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez pieleszka Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
dawno mnie nie było bo siedzę w delegacji na końcu świata i nie mam dojścia do neta ale nadrobiłam zaległości i przebrnełam prze burzliwe dyskusje - szczególnie co do sukni arnamy szczerze powiem, że mimo iż nie w moim stylu sukienka i zdjęcie faktycznie nie najlepsze to jednak ma w sobie "coś" i na pewno będziesz wyglądać ślicznie arnamo w dniu slubu
a teraz chce Wam przypomnieć swoją kieckę i bukiecik na ktory sie zdecydowałam i fryzurke. zaznaczam znowu że suknia na tym zdjęciu jest na mnie jeszcze za długa i za duża, bo poprawki dopiero przede mną.
i jak Wam się zestawienie podoba?? welon mam 40/60 cm prosty w kolorze delikatnego ecru tylko z mereżką (niestety nie mam w nim jeszcze zdjęcia)
mi sie bukiet podoba i fryzurka, za to sukienka nie bardzo tzn ladnie lezy ale ten kwiat mi sie nie podoba i to ze cala z takiego materialu
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 20:31   #891
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Dziewczynki moje drogie, zgadzam się z Waszymi opiniami, co do komentowania. Nie chodzi o to by kogoś obsmarować, lecz doradzić, skomentować. Ja jestem generalnie dość wybredna i tj było kiedy latałam po salonach: że każda suknia miała jakieś 'ale', to podobnie jest np tu, jak wklejacie swoje cudeńka. jeśli mi sie coś podoba to to mówię, jeśli nie, to też to podkreślę. Jedna z opini dot mojej sukni miała w swojej treści coś tam... "tak krytykowałaś suknie innych, a Twoja nie powala"- nie pamiętam dokładnie, ale o to chodziło. Ale co ma jedno do drugiego? Ja piszę co myślę tj zaznaczyłam powyżej i Wy piszecie co myślicie i jest ok przecież to że czyjaś suknia mi się nie podoba, nie oznacza że moja ma wszystkich zachwycić Inna znów napisała coś tam, że suknia moja jest zupełnie inne niż ta na zdjęciu. Czy zupełnie inna to bym się nie zgodziła, bo zamysł został podobny, a zmiany zostały wprowadzone przeze mnie, bo mi się nie widziało takie rozwiązanie jak w oryginale i tym sposobem gorsetowa część jest inaczej zakończona, dolne warstwy niżej się kończą itp
Co do materiału to Wam powiem tak: krawcowa proponowała taftę, ale mi się tafta nie podoba, poza tym jest jakaś taka sztywna w dotyku. Z resztą jak wczoraj byłam w salonie ślubnym to zauważyłam że z ok 15 sukni które były wystawione na manekinach, tylko 3 były z innego materiału niż tafta, więc chyba to dość modna tkanina
W każdym razie, Jak nie tafta to trzeba było wybrać coś innego. Satyna mi sie spodobała, było jej kilka rodzajów do wyboru, ale ta prezentowała się wg mnie najlepiej, więc taką wybrałam. Nie zastanawiałam się jak będzie wyglądać na zdjęciach materiał pięknie wygląda 'Tu i teraz' i to się dla mnie liczy. Jak też któraś napisała fotki zawsze można dowolnie obrobić
Przyznam że gdybym już miała się do czegoś przyczepić, to na pewno nie były by rzeczy o których Wy wspominałyście
poza tym zauważyłam jedną tendencję, typową dla kobiet Najbardziej krytykowały te, którym ja sama kiedyś coś skrytykowałam Może to nie słuszne spostrzeżenie, ale jest
A jeśli ja miałam możliwość wypowiedzi, to Wam też chciałam dać możliwość 'odwetu'

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Cytat:
Napisane przez pieleszka Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
dawno mnie nie było bo siedzę w delegacji na końcu świata i nie mam dojścia do neta ale nadrobiłam zaległości i przebrnełam prze burzliwe dyskusje - szczególnie co do sukni arnamy szczerze powiem, że mimo iż nie w moim stylu sukienka i zdjęcie faktycznie nie najlepsze to jednak ma w sobie "coś" i na pewno będziesz wyglądać ślicznie arnamo w dniu slubu
a teraz chce Wam przypomnieć swoją kieckę i bukiecik na ktory sie zdecydowałam i fryzurke. zaznaczam znowu że suknia na tym zdjęciu jest na mnie jeszcze za długa i za duża, bo poprawki dopiero przede mną.
i jak Wam się zestawienie podoba?? welon mam 40/60 cm prosty w kolorze delikatnego ecru tylko z mereżką (niestety nie mam w nim jeszcze zdjęcia)

Sukienka jak dla mnie prosta, zwyczajna, troszkę wymięta nie potrafię nawet stwierdzić czy mi się podoba czy nie, taka neutralna. Bukiecik fajny, choć mi słoneczniki jakoś do ślubu nie pasują, pomimo że prywatnie "D to moje ulubione kwiaty
Fryzura bajka... sama bym taką chciała, ale zobaczymy co wymyślimy z fryzjerką. Natomiast moja teściowa znów wczoraj dała mi 'kopa' na moje wywody o tym jak ma wyglądać fryzura stwierdziła "A przecież i tak będziesz mieć welon to nic nie będzie widać" ja na to "No ale potem, jak już ściągnę..." a ta mi przerwała i mówi "A jak już ściągniesz to będzie dwunasta, wszyscy będą pijani i nikt nie będzie zwracał uwagi, a z resztą i tak już pewnie Ci się wszystko rozwali do tej pory". Umarłam

PS: dzięki za kolejną opinię
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.




Edytowane przez arnama
Czas edycji: 2010-08-22 o 20:32
arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 21:20   #892
emmm87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 19
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

to moja suknia
po pierwszej przymiarce okazalo sie ze góra jest troche za szeroka...
p.s. tren jest podpięty, ale zastanawiam sie nad rozlozeniem kola- w tym momencie jest chyba troche za wąskie, chociaz boje sie, czy nie będzie wtedy za krótka:/
czekam na opinie

Edytowane przez emmm87
Czas edycji: 2010-08-22 o 21:25 Powód: dodanie zdjec
emmm87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 21:44   #893
didrotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 69
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez emmm87 Pokaż wiadomość
to moja suknia
po pierwszej przymiarce okazalo sie ze góra jest troche za szeroka...
p.s. tren jest podpięty, ale zastanawiam sie nad rozlozeniem kola- w tym momencie jest chyba troche za wąskie, chociaz boje sie, czy nie będzie wtedy za krótka:/
czekam na opinie
suknia jest
ladna to znaczy podoba mi sie gora i te zdobienia tak romantyczny look robia czy jak to nazwac no dol mi sie osobiscie nie podoba, nie jestem za rybkami no ale nawet nie to jakos taki sztywny, moim zdaniem absolutnie bez kola jak juz sie zdecydowalas na prosta elegancje to przy niej zostan no nie wiem wiem ze mi sie podoba wykonanie wyglada na solidne poza tym jak juz ja troszke rzeczywiscie zweza to gora bedzie boska
__________________
Życie jest piękne... jeśli umiesz z niego brać...
didrotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 21:57   #894
Ariena
Zakorzenienie
 
Avatar Ariena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 258
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Ładna choć nie w moim guście. Coś mi nie pasuje ten dół...Jakoś dziwne jest to koło.
__________________
wisienka na torcie
Ariena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 22:08   #895
emmm87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 19
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

suknie jest na kole w tym momencie- mysle nad tym zeby je tylko rozszerzyc... bo tez mi cos nie pasuje w dole.... z rozciagnietym kolem wygladala moim zdaniem lepiej tylko tak jak pisalam boje sie zeby nie byla za krotka... czy buty moga wystawac spod sukienki? do kosciola bede miec tren puszczony- i tak podoba mi sie najbardziej, ale zdaje sobie sprawe z tego, ze na weselu odpiety tren sie nie sprawdzi;/
emmm87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 22:12   #896
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Ładna, choć zupełnie nie w moim stylu
Ale dół rzeczywiście dziwny, może by w ogóle zrezygnować z koła, a nie jeszcze go poszerzać? już wygląda na zbyt szeroki i chyba przez to się tak dziwnie układa
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 22:13   #897
didrotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 69
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

Cytat:
Napisane przez emmm87 Pokaż wiadomość
suknie jest na kole w tym momencie- mysle nad tym zeby je tylko rozszerzyc... bo tez mi cos nie pasuje w dole.... z rozciagnietym kolem wygladala moim zdaniem lepiej tylko tak jak pisalam boje sie zeby nie byla za krotka... czy buty moga wystawac spod sukienki? do kosciola bede miec tren puszczony- i tak podoba mi sie najbardziej, ale zdaje sobie sprawe z tego, ze na weselu odpiety tren sie nie sprawdzi;/
czyli jak teraz jest z kolem to ja bym chciala zobaczyc jak bedzie wygladac wlasnie bez, bo pewnie to kolo robi taki efekt jakos zawsze myslalam ze takie sukienki sa bez kol no ale w sumie nigdy sie nad tym nie zastanawialam
__________________
Życie jest piękne... jeśli umiesz z niego brać...
didrotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 22:16   #898
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

własnie najlepiej jak koło jest jak najmniejsze
ja strasznie chciałam rybkę bez koła ale po przymiarkach jednak będę miała koło zwinięte na takie małe (ale da sie chodzić ), bez koła trochę nie wygodnie w tańcu, bo cały materiał ma się między nogami. Co do butów to mi nie widać chyba że bardzo wyciągnę nogę do przodu, ale mi to nie przeszkadza bo mam cudne buty i niech je widać troszkę
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 22:25   #899
didrotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 69
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

arnama to co ma jedno do drugiego to moze to ze jak ktos jest wybredny, ma swoje ja, potrafi cos ocenic to zwykle taka osoba jest oryginalna, nawet poprzez swoj stroj wyraza siebie( tak jest nawet w klasyfikacjach psychologicznych, studiuje to wiem) dlatego widzisz ktos Cie inaczej postrzegal ale to nie jest wazne, choc w sumie taka jestes bo zdradza Cie rowniez to ze nie chcialas tafty bo jest zbyt popularna. A o tych osobach co Ty krytykowalas a one teraz Ciebie mysleze nie mialas na mysli akutrat mnie bo skrytykowalam- sorki moje zdanie takie, a to ze kiedys mi skrytykowalas mi pomoglo juz pisalam gdzies wczesniej wiec odwet to nie mial byc bo teraz o tafcie, przesadnym udekorowaniu ksiezniczki mowie "torcik" akurat Ty mi tak to przedstawilas i rzeczywiscie zmienilam zdanie
__________________
Życie jest piękne... jeśli umiesz z niego brać...
didrotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 22:34   #900
emmm87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 19
Dot.: Panny Młode 2010 i 2011 - pokażcie swoje suknie:) cz. II

gdy zamawialam suknie mierzylam ją bez koła-wzieto miarę bez koła... teraz na I przymiarce pani kazala mi zalozyc halkę... i okazalao sie, ze jesli kolo jest bardziej rozlozyste to suknia wyglada lepeij ale wydaje mi sie ze jest troszke za krotka- chyba ze to tylko takie wrazenie.. w kazdym badz razie nie dotyka podlogi...niestety nie mam zdjec sukni bez halki- pozostaje mi jedynie albo zalozyc suknie bez halki albo przezwyciezyc mysl ze suknia jest za krotka
emmm87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:16.