Czy można zakochać się prowadząc długie nocne rozmowy na gg? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-25, 12:37   #1
angel.ek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 259
GG do angel.ek

Czy można zakochać się prowadząc długie nocne rozmowy na gg?


Dodam tylko ,że ja mam przewagę bo wiem jak chłopak wygląda. Tylko on po 2 tyg znajomości pisze że się zakochał..hmmmmmmm
angel.ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 12:38   #2
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Czy można zakochać się prowadząc długie nocne rozmowy na gg?

Nie wiem jak to nazwac, bo "zakochanie" to hm... Sama nie wiem. W każdym bądź razie, ja to przerabiałam i uwierz, że to możliwe. Słabość pozostała mi do dziś...
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 12:44   #3
gwiazdkaa
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdkaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 275
Dot.: Czy można zakochać się prowadząc długie nocne rozmowy na gg?

Wydaje mi się że można się zakochać przez internet(gg) moja qumpela z klasy poznała się z takim jednym kolesiem przez gg, wymienili sie swoimi fotkami, powoli zaczeli się w sobie zakochiwac i w koncu doszlo do ich spotkania wtedy wlasnie zdecydowali ze beda ze soba, juz sa ze soba 6 miesiecy i jeszcze nigdy nie widzialam takiej pary co tak mocno sie pokochala
gwiazdkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 12:47   #4
madziks...
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 215
GG do madziks...
Oj Można Można Poznałam mojego Pawełka na gg jesteśmy już razem 2,7 m-cy RAZEM NA ZAWSZE !!!

Rozmawiałam z nim przez 3 miesiące na gg dzień w dzień.3 latka nam w styczniu stuknie ehhhh
__________________
''Otwórz oczy i umysł...Miłość to artystka Jesteś diamentem w piasku różą na blokowiskach.."
JeStEm JaK LsD - ŻyCiE Ze MnĄ NaBiErA BarW I KszTAŁtÓw...

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2006-07-04 o 09:54 Powód: post pod postem - proszę używać edycji :)
madziks... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 12:54   #5
gwiazdkaa
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdkaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 275
Dot.: Czy można zakochać się prowadząc długie nocne rozmowy na gg?

Hehe gratulacje
gwiazdkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 13:00   #6
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Czy można zakochać się prowadząc długie nocne rozmowy na gg?

Można się poznac przez internet, prowadzić długie rozmowy, poczuć jakąś sympatie(o ile osoba po drugiej stronie nie koloryzuje).
Ale zakochac nigdy w życiu.
Owszem można się zakochac w osobie poznanej przez internet ale prowadząc same rozmowy nie.
Czy ktos zakochuje się w literkach?
Wiadomo, że rozmowa nie oddaje w całości tego jaka ta osoba jest
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 13:06   #7
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Czy można zakochać się prowadząc długie nocne rozmowy na gg?

Oj mozna można , ja swojego TŻ poznałam na czacie, później były długie nocne rozmowy iiii jesteśmy razem 2 lata.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-25, 13:21   #8
facet_na_pustyni
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar facet_na_pustyni
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 382
Dot.: Czy można zakochać się prowadząc długie nocne rozmowy na gg?

Cytat:
Napisane przez angel.ek
Dodam tylko ,że ja mam przewagę bo wiem jak chłopak wygląda. Tylko on po 2 tyg znajomości pisze że się zakochał..hmmmmmmm
to widac ze jakis niedojrzaly emocjonalnie/psychicznie. Normalnie trudno sie zakochac po 2 tyg., a co dopiero przez gg. Pewnie jego wiek ma tu duze znaczenie ?

A ogolnie, to przez neta mozna sie zakochac tylko we wlasnych wyobrazeniach, albo w tym co nieprawdziwe, bo net nie oddaje realnie danej osoby. Przez gg moge byc nawet dziewczyną, albo wielkim maczo
Wielu moich znajomych, z ktorymi spotykam sie normalnie, przez gg wydają mi sie innymi osobami.

I owszem, wiele dziewczyn tutaj pisze ze poznaly swoich facetow na czacie/gg itp. Ale pytanie brzmi "czy mozna sie zakochac przez net", a nie czy "mozna przez internet znalesc/poznac przyszlego partnera", a to roznica.
facet_na_pustyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 13:29   #9
Szczepcio
BAN stały
 
Avatar Szczepcio
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 978
Dot.: Czy można zakochać się prowadząc długie nocne rozmowy na gg?

Chyba bardziej jest to kwestia przyzwyczajenia się do rozmów z drugą osobą. Wydaje mi się, że żeby się zakochać jednak mimo wszystko należy się spotykać na żywo.

Facet na pustyni masz racje. Ja tak poznałam mojego TŻ Ale zakochałam się dopiero jak zaczęliśmy się spotykać
Szczepcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 14:08   #10
feVer87
Zadomowienie
 
Avatar feVer87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 683
Dot.: Czy można zakochać się prowadząc długie nocne rozmowy na gg?

dokladnie podzielam dwie wyzej odpowiedzi.. zakochac sie nie niet.. ale mozna sie zapoznac na tyle,zeby mies chętkę sie spotkac w realu..i wtedy ew moze cos zaiskrzyc..
__________________
-widziałaś kiedyś coś idealnego?
-nie.....
-to dlaczego chcesz być niczym i nikim?
feVer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 14:30   #11
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Czy można zakochać się prowadząc długie nocne rozmowy na gg?

Zakochać się -nie.
Jedynie zauroczyć, zafascynować, a to zakochaniem, ani tym bardziej miłością nie jest.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-26, 13:13   #12
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Czy można zakochać się prowadząc długie nocne rozmowy na gg?

Ehhh... Tak ja pisze Facet na pustyni są osoby, które w rozmowach na gg czy czacie wydają się całkiem inne niż są w rzeczywistości. Wiem coś o tym bo sama przez jakiś czas spotykałam się z chłopakiem, którego poznałam na forum studenckim. Nie mówię, że nie można poznać fajnej osoby prze internet, ale czasem nasza wyobraźnia i fantazja rozmówcy może zadziałać na niekorzyść rzeczywistości i wtedy już prosta droga do rozczarowań.
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 13:23   #13
Biricchina
Zadomowienie
 
Avatar Biricchina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 166
GG do Biricchina
Dot.: Czy można zakochać się prowadząc długie nocne rozmowy na gg?

Cytat:
Napisane przez Taverney
Zakochać się -nie.
Jedynie zauroczyć, zafascynować, a to zakochaniem, ani tym bardziej miłością nie jest.

Też tak uważam. Można się jedynie zauroczyć kimś
__________________
MY

Karolinka

Aniołek? 28.01.08


[aniolek1]28390[/aniolek1]
Biricchina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 14:25   #14
mały_groszek
Zadomowienie
 
Avatar mały_groszek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź/Volos
Wiadomości: 985
GG do mały_groszek
Dot.: Czy można zakochać się prowadząc długie nocne rozmowy na gg?

Cytat:
Napisane przez misia_bella
Ehhh... Tak ja pisze Facet na pustyni są osoby, które w rozmowach na gg czy czacie wydają się całkiem inne niż są w rzeczywistości. Wiem coś o tym bo sama przez jakiś czas spotykałam się z chłopakiem, którego poznałam na forum studenckim. Nie mówię, że nie można poznać fajnej osoby prze internet, ale czasem nasza wyobraźnia i fantazja rozmówcy może zadziałać na niekorzyść rzeczywistości i wtedy już prosta droga do rozczarowań.
zgadzam się z tym
w zeszłym roku na takim forum poznałam naprawdę fajnego chłopaka i on po 2 tyg rozmów na gg,paru telefonicznych i jednym spotkaniu w realu stwierdził,że mnie kocha
jestem tolerancyjna i otwarta na innych,ale jednak podeszłam do tego bardzo nieufnie,a facet poszedł na całego i zaczął sobie wyobrażać różne rzeczy
stwierdziłam,że jak się lepiej poznamy to kto wie jak się wszystko potoczy - no ale niestety - rozczarowałam się
jestem zdania,że wyobrażenie o drugim człowieku w takich kontaktach jest często mylne i to głównie nasza wyobraźnia przyczynia się do zadurzenia czy też zakochania w kimś owianym nutką tajemniczości - ale rzeczywistość tylko może pokazać czy to był błąd czy szczęśliwy traf.
__________________
Przyjmę wszystko. Tylko pokaż mi sens.


mały_groszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 14:45   #15
nadja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 157
Dot.: Czy można zakochać się prowadząc długie nocne rozmowy na gg?

Zakochać nie można, ale zauroczyć owszem. By czuć do kogosć miłość trzeba też poznać tą osobe w wileu różnych sytuacjach (na żywo).
nadja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 15:47   #16
skimos
Zakorzenienie
 
Avatar skimos
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 5 414
Dot.: Czy można zakochać się prowadząc długie nocne rozmowy na gg?

Ja poznałam mojego TŻ przez gg, gadaliśmy 1,5 roku (też smsy i telefony) przed pierwszym spotkaniem ...jesteśmy ze sobą 4 miesiace tylko jest cieżko bo mieszkamy dosć dlaeko od siebie i widujemy się najczęściej raz w tygodniu, a czasem raz na 3 tygodnie.. Ale wynagradzamy to sobie I cieszę się ogromnie, że on wtedy..napisał własnie do mnie. Los.
__________________
Bzium Bzium i Tadam!


skimos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 02:23   #17
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
jak sa watpliwosci to nie ma watpliwosci :)

Cytat:
Napisane przez skimos
Ja poznałam mojego TŻ przez gg, gadaliśmy 1,5 roku (też smsy i telefony) przed pierwszym spotkaniem ...jesteśmy ze sobą 4 miesiace tylko jest cieżko bo mieszkamy dosć dlaeko od siebie i widujemy się najczęściej raz w tygodniu, a czasem raz na 3 tygodnie.. Ale wynagradzamy to sobie I cieszę się ogromnie, że on wtedy..napisał własnie do mnie. Los.

odnalazly sie polowki pomaranczy sek w tym, ze musialas dac mu szanse... bo mozna swoja szanse na szczescie przegapic lub dobrowolnie sie jej pozbawic a tak spytam jestescie do siebie podobni, czy raczej sie uzupelniacie?

w ogole sie nie dziwie twojemu TZ pomiedzy wierszami da sie wyczytac ze jest w tobie duzo dobrej energii i optymizmu a jak wiadomo optymizm jest sexy (wlasnie to gdzies przeczytalam i przetwarzam )
uwielbiam takie romantyczne historie, i dziwie sie ludziom, ze tak latwo "racjonalizuja" wszystko co ich spotyka. choc fakt z ktorej strony by nie ugryzc zjawiska wirtualnych milosci jest ono bardzo zlozone i subiektywne
ze znanych mi przypadkow pary u ktorych wystapily objawy choroby przenoszonej droga internetowa naprawde maja wieloletnie staze nie gorsze niz u osob, ktore wychowywaly sie na jednym podworku...szczegolnie takie, ktore poznawaly sie jeszcze na ircach np chcialoby sie powiedziec, to byly czasy a ci ktorym sie nie udaje nie sa w koncu regula, widocznie maja zbyt wysokie wymagania i za malo otwarty umysl i sprawdza sie wtedy regula, ze "dazenie do doskonalosci psuje milosc lub przyjazn". bo kobieta uwielbia zmieniac, a facet oczekuje, ze spotkal ideal, bo tylko takimi chce byc otoczony

jesli wynika z wirtualnych rozmow cos dobrego, to po co krytykowac i doszukiwac sie trzeciego dna...? ludzie spotykajac sie ze soba pierwszy raz rowniez ulegaja pierwotnemu zludzeniu, poznane pierwszy raz twarze widzi sie zupelnie inaczej i chyba kazdy sie ze mna zgodzi, a na imprezie dziewczyny sa podrasowane a faceci nazelowani naprawde nie czepiajmy sie szczegolow. blogoslawieni, ktorzy uwierzyli, a nie widzieli... to tez jest jakas rzeczywistosc, tylko o tyle niebezpieczna ze grajaca na najdelikatniejszych strunach, ludzkich odczuciach (no chyba ze woli sie znajomosci rodem z "blablabla" fisza to nia ma oczym mowic:P ), od ludzi poznanych w sieci i wrazen/zjawisk stad wyniesionych mozna sie przeciez niezle uzaleznic przez internet nie tylko latwo kogos poznac, ale tez latwo kogos do siebie zniechecic, poniewaz zdajemy sobie sprawe ze nie znajdujemy sie na pustyni (:F) , wszystko i wszyscy sa na wyciagniecie reki. rozmowce, ktorego przebieg szlakow myslowych nam nie odpowiada szybko zignorujemy.czyli jesli cos trwa, dochodza do tego emocje, uczucia, ciekawosc, wytwarza sie atmosfera intymnosci, robienia czegos na przekor sobie to to nie moze sie nie podobac, moze tez prawa rzadzone swiatem zewnetrznym przestaja byc priorytetowe, innym rytmem plynie czas. jesli tylko chcesz - widzisz w rozmowcy czlowieka i dlatego znajomosci zawarte w ten sposob, tez moga byc wartosciowe.

a co do samego pytania, moze chlopak z ktorym rozmawiasz jest typem reagujacym bardzo emocjonalnie,jest przesadnie wylewny, moze nie przytrafialy mu sie wczesniej takie rozmowczynie jak ty, chcial cie jakos wyroznic? moze ktos mu naopowiadal ze tak sie postepuje i cos tym osiagnie, moze cie terroryzuje,ze zakochal sie w tobie juz i powiesi sie jak mu nie wysles zdjecia i nie zostaniesz jego internetowa of course dziewczyna (dżołk) ;p tylko ty to mozesz ocenic, bo ty z nim konwersujesz

>czy mozna zakochac sie prowadzac dlugie nocne rozmowy na gg?

skoro zapytalas tzn. ze chcialabys zeby to cos znaczylo inaczej zbylabys ten komentarz usmiechem i sprawe traktowala jak dobra zabawe chocby dla zabicia czasu o co postuluuje jeden z wizazanek
zatem pytasz o pozwolenie czy masz prawo odwzajemniac mu to samo i czuc sie jak normalna osoba? :p
ja bym robila wszystko, zeby magia trwala i byla odwazjemniona w koncu to mile i nic nie kosztuje


Cytat:

A ogolnie, to przez neta mozna sie zakochac tylko we wlasnych wyobrazeniach, albo w tym co nieprawdziwe, bo net nie oddaje realnie danej osoby. Przez gg moge byc nawet dziewczyną, albo wielkim maczo


no dziewczyną na pewno z przedrostkiem cynicznou kto z kim przystaje... ale czy wielkim maczo <niedowiarek> no nie wiem... =P


a jeszcze co do opini o rozbieznosci miedzy wyobrazeniem a "rzeczywistoscia" no coz, chyba tylko do siebie nalezy miec pretensje o zla interpretacje faktow czy slow. LOST IN TRANSLATION
zatem co sadzic o zwiazkach ludzi z dwoch roznych kultur, nacji i jezykow? to wyobrazenie czy rzeczywistosc?

Edytowane przez miss_seepy
Czas edycji: 2006-07-02 o 02:45
miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 10:09   #18
hybri
Raczkowanie
 
Avatar hybri
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 125
Dot.: jak sa watpliwosci to nie ma watpliwosci :)

Ja swojego chłopaka poznałam na GG wcześniej wypatrzyłam go w szkole lecz w czasie naszej pierwszej rozmowie nie wiedziałam ejszcze że to ten koleś co mi się spodobał w szkole potem wymieniliśmy się fotkami, spotkaliśmy się i już prawie 2 lata jesteśmy razem

Jednak uważam że narazie ten chłopak z którym piszesz mógł się zauroczyć bo moim zdaniem miłość w tak krótkim czasie nie mogła się jeszcze narodzić szczególnie że na realu się nie znacie
__________________
NOWY UPORZąDKOWANT WąTEK!!
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=153718


STARY WąTEK


SUPER, EXTRA CIUSZKI DLA KAŻDEJ DZIEWCZYNKI ZAGLĄDNIJ DO MOJEGO WĄTKU A NIE POŻAŁUJESZ
PROSZĘ O ODPISYWANIE W MOIM WĄTKU !!


hybri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 18:02   #19
Marzenax
Raczkowanie
 
Avatar Marzenax
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 284
Dot.: Czy można zakochać się prowadząc długie nocne rozmowy na gg?

Na początku odsyłam do mojego bardzo podobnego wątku: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=127955
A teraz do rzeczy. Uważam że nie można zakochać przez neta.Mój "netowy" kolega po naszych długich rozmowach na gg,wymianie zdjęć i rozmowach przez telefon stwierdził że bardzo mnie lubi. I nic więcej. Gdyby wyskoczył z zakochaniem albo miłością zaczęłabym podejrzewać albo o niedojrzałość albo o zdobycie mojego zaufania w jakimś nieuczciwym celu.
Najgorsze w tych netowych znajomościach jest właśnie to, że nie widomo kto siedzi po drugiej stronie
W każdym razie życzę powodzenia w Twoim wirtualnym romansiku
Marzenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-02, 21:55   #20
Chibusa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Chibusa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 63
Dot.: Czy można zakochać się prowadząc długie nocne rozmowy na gg?

hmm...zakochać się jest raczej ciężko bo jeśli nawet zwracamy uwagę tylko na charakter człowieka to na gg poznać jaka ta druga osoba jest naprawde jest trudno <zawsze może nas okłamywać, co jest malo prawdopodobne, kiedy się już ze sobą bardzo długo pisze no ale się zdarza niestety>

..ale ja ze swoim TZ jesteśmy ze soba dzieki gg;]
więc bywa różnie;]
Chibusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 00:57   #21
Nymphetamina
Wtajemniczenie
 
Avatar Nymphetamina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 087
GG do Nymphetamina
Dot.: Czy można zakochać się prowadząc długie nocne rozmowy na gg?

Nie. Można poczuć jakąś sympatię ale zakochać się ? W życiu. Gadałam z pewnym osobnikiem przez rok, jego osoba bardzo mnie ciekawiła. W końcu sie spotkaliśmy. Na pierwym spotkaniu nic, na drugim nic. Dopiero po pół roku naszej znajomości oko w oko stwierdziłam, że cos do niego czuję.
Przez gg nie można nikogo poznać do końca. 'Zakochujemy' się w obrazie jaki tworzy nasza wyobraźnia.
__________________







Nymphetamina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 13:30   #22
skimos
Zakorzenienie
 
Avatar skimos
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 5 414
Dot.: jak sa watpliwosci to nie ma watpliwosci :)

Cytat:
Napisane przez miss_seepy
odnalazly sie polowki pomaranczy sek w tym, ze musialas dac mu szanse... bo mozna swoja szanse na szczescie przegapic lub dobrowolnie sie jej pozbawic
Heh. Tak właściwie to wtedy kiedy do mnie napisał akurat podłączyło sie z rzędu do mnie kilka osób i on był tym którymś...i wcale nie zamierzałam z nim gadać. Ale nie dał za wygraną. I za to mu dziękuję

Cytat:
Napisane przez miss_seepy
a tak spytam jestescie do siebie podobni, czy raczej sie uzupelniacie?
Hmmm. W jakimś stopniu jesteśmy do siebie podobni, ale z charakteru i usposobienia to raczej ogień i woda Czasem jeden płomień...

Cytat:
Napisane przez miss_seepy
w ogole sie nie dziwie twojemu TZ pomiedzy wierszami da sie wyczytac ze jest w tobie duzo dobrej energii i optymizmu a jak wiadomo optymizm jest sexy (wlasnie to gdzies przeczytalam i przetwarzam )
Jejku aż się Dzięki Hehe

Cytat:
Napisane przez miss_seepy
uwielbiam takie romantyczne historie
Hyhy

Cytat:
Napisane przez miss_seepy
a ci ktorym sie nie udaje nie sa w koncu regula, widocznie maja zbyt wysokie wymagania i za malo otwarty umysl i sprawdza sie wtedy regula, ze "dazenie do doskonalosci psuje milosc lub przyjazn". bo kobieta uwielbia zmieniac, a facet oczekuje, ze spotkal ideal, bo tylko takimi chce byc otoczony
A powiem Ci że na początku tak właśnie było..ja wyobrażałam sobie księcia z bajki ["no juz nawet pryszczaty może być...byleby wysoki brunet" ] i myślałam że on też spodziewa sie nie wiadomo czego. I strasznie sie bałam pierwszego spotkania, i odkładałam, i prawie stchórzyłam. Ale kumpela dała mi "kopa w dupę" i jakoś się ośmieliłam. I od samego początku czułam sie swobodnie - więc musiało być dobrze
__________________
Bzium Bzium i Tadam!


skimos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 14:44   #23
renikaa
Raczkowanie
 
Avatar renikaa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 45
Dot.: Czy można zakochać się prowadząc długie nocne rozmowy na gg?

Pozwolę sobie zapytać, od czego powstał skrót TZ ?? :P

Co do tematu: żadne zakochanie, żadna miłość... To po prostu wynik naszej wyobraźni, wyidealizowania danej osoby.
Życie realne nie ma nic wspólnego z tym jak wygląda to na GG.
renikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 14:50   #24
adulka.p
Zakorzenienie
 
Avatar adulka.p
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wlkp;]
Wiadomości: 4 682
Dot.: Czy można zakochać się prowadząc długie nocne rozmowy na gg?

Cytat:
Napisane przez renikaa
Pozwolę sobie zapytać, od czego powstał skrót TZ ?? :P

Co do tematu: żadne zakochanie, żadna miłość... To po prostu wynik naszej wyobraźni, wyidealizowania danej osoby.
Życie realne nie ma nic wspólnego z tym jak wygląda to na GG.
towarzysz zycia
__________________
Everybody grab somebody
Music is gonna make your body get down





Najwazniejsze w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić.
adulka.p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 14:56   #25
renikaa
Raczkowanie
 
Avatar renikaa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 45
Dot.: Czy można zakochać się prowadząc długie nocne rozmowy na gg?

Jejku, chyba niekumata jestem bynajmniej nigdy nie używałam tego skrótu
renikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 15:27   #26
beta-ina
Rozeznanie
 
Avatar beta-ina
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 723
Dot.: Czy można zakochać się prowadząc długie nocne rozmowy na gg?

Tak, można.Ja gawędziłam przez 2 tyg na GG z chłopakiem i się zakochałam..mimo,że nie widziałam jego zdjęcia. Juz ponad 3 lata jesteśmy razem...w realu
beta-ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 17:13   #27
skimos
Zakorzenienie
 
Avatar skimos
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 5 414
Dot.: Czy można zakochać się prowadząc długie nocne rozmowy na gg?

A co do tematu: jednak obstawiam że chyba nie. Można się zafascynować drugą osobą, ale kiedyś musi nastąpić moment brutalnej weryfikacji naszych oczekiwań, zderzenia wirtualnego świata z realem.. I dopiero wtedy możemy się zakochać (droga stoi otworem). Bo niestety, ale o ludziach poznanych w necie mozna powiedzieć "wiesz o mnie wiele, nie znasz mnie wcale".

Osobiście to dwukrotnie zdarzyło mi się żeby chłopak poznany na necie (to z czasów już sprzed 3-4 lat co by nie było ) wyznał mi miłość po 1 tygodniu, a drugi pod koniec pierwszej (!) dłuższej pogawędki. I wtedy bardzo u mnie zminusowali - a wszystko dlatego że jestem idealistką i sama doszłam do tego, że kocham mówi się wtedy, kiedy się TO naprawdę czuje. I od 15 roku życia mimo wielu fascynacji i zauroczeń wiedziałam że miłość, ta wielka MIŁOŚĆ to dopiero nadejdzie i nie ma co mówić kocham za wcześnie. I kiedy sobie sama z tego zdałam sprawę to uważałam tych chłopaków za jakoś...mniej dojrzałych (?). No bo przecież Miłość to nie może być przez internet, kiedy nie zna się zachowania drugiej osoby - tak, znamy jej upodobania, może nawet trochę cech charakteru. Ale o chyba za mało by się zakochać?
Ale zboczyłam z tematu Podsumowując: znajomość internetowa jest tylko wstępem do czegoś większego. Czy do miłości czy do przyjaźni. I uwierzcie mi, naprawdę warto spróbować przekształcić jakąkolwiek ważną dla was znajomość internetową w tą rzeczywistą. Nawet jeśli nie liczycie na nic więcej niż przyjaźń. Tak było w moim przypadku. I jest cudownie.
__________________
Bzium Bzium i Tadam!


skimos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 22:26   #28
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: Czy można zakochać się prowadząc długie nocne rozmowy na gg?

wg mnie nie mozna, w takiej sytuacji czlowiek "zakochuje sie" w takim wizerunku drugiej osoby jaki wykreowala wyobraznia, dopiero po spotkaniu nastepuje weryfikacja tych wyobrazen (nie mam tu na mysli wylacznie kwestii fizycznosci ale i charakteru, sposobu bycia etc)
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 13:28   #29
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: jak sa watpliwosci to nie ma watpliwosci :)

14.11.06

Edytowane przez miss_seepy
Czas edycji: 2006-11-14 o 22:47
miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 16:55   #30
skimos
Zakorzenienie
 
Avatar skimos
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 5 414
Dot.: jak sa watpliwosci to nie ma watpliwosci :)

Miss_seepy: Sama podświadomie powstrzymujesz się przed nowymi związkami bo czujesz się jakby.. zajęta? Miałam tak samo kiedy jeszcze tylko "gadałam" z moim obecnym TŻtem.. A powiem jeszcze że był kryzys. Był, bo nagle mój kolega z klasy zaprosił mnie do kina. I do końca myślałam że to tylko kumpelskie spotkanie, ale jednak to była randka. Odprowadził mnie potem do domu pod drzwi i..nic. I tłukłam sie z myślami, i nie wiedziałam co robić. Bo z jednej strony był Dawid (mój obecny TŻ) - człowiek, któremu wiele zawdzięczałam, bez którego mogłoby mnie nie być, bez którego juz wtedy nie wyobrażałam sobe choćby jednego dnia.. ale był tylko wirtualny. A z drugiej strony Marcin - chłopak jak się patrzy, dżentelmen i do wzięcia, na dodatek powiedzmy zainteresowany. I był kryzys, oj był. I były łzy, wściekłość na samą siebie za niemożność podjęcia jakiejkolwiek decyzji. Ale szczera rozmowa z Dawidem uzmysłowiła mi, jak wiele mogłabym stracić. No i wyszło jak wyszło, Z Marcinem jesteśmy kumplami a z Dawidem...
Łoooł ale sie rozpisałam nie na temat.
Więc podsumowując: spotkaliście się tak? Dobrze rozumiem? Bo jeśli nie to musicie to zrobić bo trwasz w miejscu i tak naprawdę nie wiesz na czym stoisz - zastanów się - czy czekasz kiedy on zakończy związek? Czy czasem wyobrażasz sobie jakby to było wam razem? A może spotkaliście się i się bronisz ale już cię strzeliło? Masz powody do refleksji ale jest to konieczna refleksja. Trwałam w podobnym stanie 2 lata.. No i żałuję że tak długo, że wczesniej sie nie spotkaliśmy. Ale widocznie mieliśmy do tego dojrzeć...
No koniec i kropka bo tu mnie nie doczytasz

Pozdrawiam
__________________
Bzium Bzium i Tadam!


skimos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:10.