Wielbicielki Piękna XI - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-28, 14:08   #2401
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Wielbicielki Piękna XI

__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 14:15   #2402
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Wielbicielki Piękna XI

__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 14:18   #2403
szafiarka
Zadomowienie
 
Avatar szafiarka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 175
Dot.: Wielbicielki Piękna XI

Cytat:
Napisane przez *MaYa* Pokaż wiadomość
Gratuluję Dobrze wiedzieć bo akurat skończyłam kręcić Stracić nic nie chcę ale mam nadzieję, że dzięki hh nic mi nie przybędzie.
Dzieki
Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
gratulacje
mi sie znów nie chce kręcić hh
ja mam tak że jak jakiś dzień nie kręcę to już się źle czuję.. wpadłam w trans

ale jestem glupia, Dopiero dzisiaj wpadłam , jak sie wielocytuje
szafiarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 14:24   #2404
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Wielbicielki Piękna XI

__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 14:41   #2405
madziamic
Wtajemniczenie
 
Avatar madziamic
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 156
Dot.: Wielbicielki Piękna XI

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
to ile masz lat
Cytat:
Napisane przez marta 85 Pokaż wiadomość
To ile masz lat? ja też jestem starsza

Do poniedziałku
Miłego weekendu

No niby nie dużo więcej ale jednak 25
__________________


W jednym słowie czasem ukrywa się historia całego życia...


Troszkę bloguję Magdamic o modzie i nie tylko...

Instagram
madziamic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 14:51   #2406
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Wielbicielki Piękna XI

szafiarko, gratuluję i mam masę pytań
a wcześniej kręciłaś, ze mówisz o przerwie?
a kręcisz lekkim hula hop, takim dziecięcym, może wypełnionym, a może takim z wypustkami?
kręcisz w jedną stronę czy w obie?

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

wytłumaczcie mi fenomen wspólnych kont na nk, bo ja tego nie zrozumiem... Po co zakładać profil jako para? kiedy związek się rozpada, konto zostaje czyje? pewnie baby, bo to my mamy takie durne pomysły... a potem zostajemy z masą znajomych TŻ, których on ledwo znał z widzenia,a my ich w życiu nie widziałyśmy... ja nie wiem po co babska się tak chwalą TŻ... są inne sposoby, niech wstawi sobie zdjęcie na główne z nim, doda pinezkę, a tam jego super foty... no ja tego w życiu nie zrozumiem... Przecież to jasne, że kobieta ma swoich znajomych, a mężczyzna swoich...

zbulwersowałam się, no ale tego nie rozumiem, a coraz częściej dostaję takie zaproszenia. Dziwne to, w szczególności, że często nie znam tych drugich połówek
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 15:08   #2407
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Wielbicielki Piękna XI

Cytat:
Napisane przez madziamic Pokaż wiadomość
No niby nie dużo więcej ale jednak 25
ja bede miec 24

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość

[/COLOR]wytłumaczcie mi fenomen wspólnych kont na nk, bo ja tego nie zrozumiem... Po co zakładać profil jako para? kiedy związek się rozpada, konto zostaje czyje? pewnie baby, bo to my mamy takie durne pomysły... a potem zostajemy z masą znajomych TŻ, których on ledwo znał z widzenia,a my ich w życiu nie widziałyśmy... ja nie wiem po co babska się tak chwalą TŻ... są inne sposoby, niech wstawi sobie zdjęcie na główne z nim, doda pinezkę, a tam jego super foty... no ja tego w życiu nie zrozumiem... Przecież to jasne, że kobieta ma swoich znajomych, a mężczyzna swoich...

zbulwersowałam się, no ale tego nie rozumiem, a coraz częściej dostaję takie zaproszenia. Dziwne to, w szczególności, że często nie znam tych drugich połówek
moze kasuja konto na znak konca zwiazku
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-28, 15:18   #2408
szafiarka
Zadomowienie
 
Avatar szafiarka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 175
Dot.: Wielbicielki Piękna XI

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
szafiarko, gratuluję i mam masę pytań
a wcześniej kręciłaś, ze mówisz o przerwie?
a kręcisz lekkim hula hop, takim dziecięcym, może wypełnionym, a może takim z wypustkami?
kręcisz w jedną stronę czy w obie?

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

wytłumaczcie mi fenomen wspólnych kont na nk, bo ja tego nie zrozumiem... Po co zakładać profil jako para? kiedy związek się rozpada, konto zostaje czyje? pewnie baby, bo to my mamy takie durne pomysły... a potem zostajemy z masą znajomych TŻ, których on ledwo znał z widzenia,a my ich w życiu nie widziałyśmy... ja nie wiem po co babska się tak chwalą TŻ... są inne sposoby, niech wstawi sobie zdjęcie na główne z nim, doda pinezkę, a tam jego super foty... no ja tego w życiu nie zrozumiem... Przecież to jasne, że kobieta ma swoich znajomych, a mężczyzna swoich...

zbulwersowałam się, no ale tego nie rozumiem, a coraz częściej dostaję takie zaproszenia. Dziwne to, w szczególności, że często nie znam tych drugich połówek
nie nie kręciłam , przerwa tzn kręciłam tydzień po pół h , mialam tydzien przerwy i potem znów tydzień kręciłam, teraz to już ponad tydzień
ale zanim zaczęłam utrzymywać kółko aż przez 30 minutek to mineło kilka dni.
Kręcę zwykłym , z sklepu sportowego, o duzej średnicy, bez wypustek, takie za 6 zł, wypełnione ryżem kaszą itp. Kręcę tylko w jedną stronę, w prawo.

co do wspolnych kont na nk ! dla mnie też to masakra. Najlepsze jest , jak każdy jeszcze zapisze sie do swojej szkoły i zgaduj kto na uniwerku a kto w liceum
dla mnie jest to totalnie beznadziejne. Na co to ludzie jeszcze nie wpadną. Może całe rodziny będa miały jedno konto na nk ? Mama, tata, córka...
szafiarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 15:26   #2409
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Wielbicielki Piękna XI

Hey

Cytat:
Napisane przez RedApple Pokaż wiadomość
ja sie żegnam na jakiś tydzień
jade na wakacje z Tż
Udanych wakacji

Cytat:
Napisane przez *MaYa* Pokaż wiadomość
Dzień dobry


Głównie powieści historyczne O królewskich kochankach, zdradach, miłości itp. Jak ktoś lubi powieści historyczne to mogę podać tytuły


Ja tak kilka razy robiłam ale na ag dziewczyny pisały, że to bez sensu bo włosy i tak nie wchłoną tego wszystkiego. Jak dla mnie efekt był fajny ale chyba porównywalny z tym jak nosiłam ok 3h


Udanych wakacji
Ja chce kocham wszystko co historyczne
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 15:47   #2410
madziamic
Wtajemniczenie
 
Avatar madziamic
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 156
Dot.: Wielbicielki Piękna XI

Ja też tych wspólnych kont nie rozumiem A jeszcze bardziej śmieszy mnie jak ktoś sobie doda 50 zdjęć kotów, psów, dzieci, Tżtów a swoje ma jedno, albo nawet żadnego, bo i z takimi się spotkałam
__________________


W jednym słowie czasem ukrywa się historia całego życia...


Troszkę bloguję Magdamic o modzie i nie tylko...

Instagram
madziamic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 16:33   #2411
*MaYa*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 454
GG do *MaYa*
Dot.: Wielbicielki Piękna XI

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Hey


Udanych wakacji


Ja chce kocham wszystko co historyczne
Znalazłam bratnią duszę Uwielbiam historię a zwłaszcza II wojnę światową albo czasy Ludwika XIV i XVI.
Wielu tytułów już nie pamiętam ale co pamiętam to napiszę:
czytałam Normana Davies'a: Boże igrzysko (historia Polski), Europa (historia Europy ale jest baaaardzo długa-od starożytości do współczesności) i Mikrokosmos (historia Wrocławia- wbrew pozorom książka o historii jednego miasta może być ciekawa); w planach mam jeszcze Powstanie '44 Europa walczy 1939-1945 tego autora. Książki Davies'a polecam jak masz więcej czasu bo są dość długie. Z innych to znalazłam w bibliotece serię: Miłość rządzi światem wydawnictwa Bellona (jest tam chyba z 20 pozycji różnych autorów, opowiadają o miłości i życiu seksualnym władców)- autorem jednej z nich jest np. Guy Breton. Czytałam też "Amor i król. 5 królewskich romansów" autorstwa Princess Michael of Kent albo "Maria Antonina- niebezpieczne związki królowej" Michela de Deckera i te podobały mi się najbardziej. Teraz czytam "Ulubiony dowódzca Hitlera" ale jakoś mnie nie wciąga.
I to chyba wszystko co pamiętam ale jak znajdę coś interesującego to dam znać
__________________
2013--> dietetyk

Z pasji do gotowania http://dietetycznie-fantastycznie.blogspot.com/
*MaYa* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-28, 16:46   #2412
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Wielbicielki Piękna XI

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
moze kasuja konto na znak konca zwiazku

Cytat:
Napisane przez szafiarka Pokaż wiadomość
nie nie kręciłam , przerwa tzn kręciłam tydzień po pół h , mialam tydzien przerwy i potem znów tydzień kręciłam, teraz to już ponad tydzień
ale zanim zaczęłam utrzymywać kółko aż przez 30 minutek to mineło kilka dni.
Kręcę zwykłym , z sklepu sportowego, o duzej średnicy, bez wypustek, takie za 6 zł, wypełnione ryżem kaszą itp. Kręcę tylko w jedną stronę, w prawo.

co do wspolnych kont na nk ! dla mnie też to masakra. Najlepsze jest , jak każdy jeszcze zapisze sie do swojej szkoły i zgaduj kto na uniwerku a kto w liceum
dla mnie jest to totalnie beznadziejne. Na co to ludzie jeszcze nie wpadną. Może całe rodziny będa miały jedno konto na nk ? Mama, tata, córka...
dziękuję za odpowiedzi
a możesz zdradzić ile masz teraz w talii cm? ja się dziś załamałam... przytyłam
miło, ze mnie ktos rozumie w sprawie nk
Cytat:
Napisane przez madziamic Pokaż wiadomość
Ja też tych wspólnych kont nie rozumiem A jeszcze bardziej śmieszy mnie jak ktoś sobie doda 50 zdjęć kotów, psów, dzieci, Tżtów a swoje ma jedno, albo nawet żadnego, bo i z takimi się spotkałam

ja też tego nie rozumiem... wszyscy krytykują nk, ale tak naprawdę to my sami robimy takie cyrki z nk, że szok... Ja też mam na sumieniu takie grzeszki [czyt. głupowate dyskusje i komentarze]
a tych zdjęć cudzych nie rozumiem... jak chce coś/kogoś pokazać to czemu nie zrobię sobie z tym zdjęcia... Bo coraz częstsze jest to, że dorośli ludzie nie mają swoich zdjęć... bo nie mówię o dzieciach Neo ale i tak PoKeMoNy I iCh PoKeMoNiAsTe PiSmO są najlepsze, że ich oczy od tego nie bolą... na szczęście na wizażu to jest zakazane
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 19:33   #2413
Kimi_
Zadomowienie
 
Avatar Kimi_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wielbicielki Piękna XI

Cytat:
Napisane przez madziamic Pokaż wiadomość
Ja też tych wspólnych kont nie rozumiem A jeszcze bardziej śmieszy mnie jak ktoś sobie doda 50 zdjęć kotów, psów, dzieci, Tżtów a swoje ma jedno, albo nawet żadnego, bo i z takimi się spotkałam
Zgadzam się z Tobą

to jest najgorsze! żeby było 50 zdjęć kotów itd to by było dobrze ale czasami jest ich po 300 a tamtej osoby ani jednego nie wiem co taka osoba musi mieć w umyśle..

A te dodatki koło imienia 'sexy' lub 'vip'

i osoby, które dodanie do znajomych argumentują np 'a widziałem Cię kiedyś w sklepie'

Kimi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 19:54   #2414
Airish88
Zakorzenienie
 
Avatar Airish88
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 176
Dot.: Wielbicielki Piękna XI

Dobry wieczór

Cytat:
Napisane przez RedApple Pokaż wiadomość
ja sie żegnam na jakiś tydzień
jade na wakacje z Tż
baw się cudnie

Szafirka i Poziomka - gratulację w wytrwałości do ćwiczeń. Ja teraz w ogóle nie mam siły na ruszanie sie :P

Madziamic - na co do kina się wybrałaś?

Szafirka - a jak się wielocytuje? bo ja jeszcze ni wpadłam na to :P

Zyskowa - bo różne są związki. Może niektóre szmule nie ufają swoim facetom i chcą mieć nad nimi kontrolę, nawet na koncie na NK :P
Ja też nie jestem za takim czymś. Wtedy ludzie są dla siebie jak jedność, a przecież każdy jest ojego rodzaju indywidualnością

Pokręiłabym hula hop teraz przez Was, ale tak mi się nie chce, że szok.
Z bardzo się objadłam
__________________
10.01.15 - DWIE KRESECZKI
Airish88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 20:19   #2415
szafiarka
Zadomowienie
 
Avatar szafiarka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 175
Dot.: Wielbicielki Piękna XI

Cytat:
Napisane przez Airish88 Pokaż wiadomość

Szafirka - a jak się wielocytuje? bo ja jeszcze ni wpadłam na to :P
Pomiędzy przyciskiem Cytuj a Odp. jest takie okienko .. i klikasz w nie w każdym poście który chcesz zacytować, a potem klikasz w przycisk Cytuj


Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość


dziękuję za odpowiedzi
a możesz zdradzić ile masz teraz w talii cm? ja się dziś załamałam... przytyłam
uuu dużo, bo ja ogólnie duża jestem. teraz mam 69 cm

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Kimi_ Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Tobą

to jest najgorsze! żeby było 50 zdjęć kotów itd to by było dobrze ale czasami jest ich po 300 a tamtej osoby ani jednego nie wiem co taka osoba musi mieć w umyśle..

A te dodatki koło imienia 'sexy' lub 'vip'

i osoby, które dodanie do znajomych argumentują np 'a widziałem Cię kiedyś w sklepie'

własnie gdzieś kiedyś czytałam art. że każdy ma w sobie coś takiego teraz, jak kogoś pozna, że sprawdza go na nk i niby fajnie sie gadało itp a tu zonk bo np. dziewczyna ma 50 zdjęć emo i już myslimy, że co ona ma w głowie...

Edytowane przez szafiarka
Czas edycji: 2010-08-28 o 20:17
szafiarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 20:19   #2416
Martysia_
Rozeznanie
 
Avatar Martysia_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Dublin, IR
Wiadomości: 823
GG do Martysia_
Dot.: Wielbicielki Piękna XI

Hej dziewczyny wpadłam się przywitać, ja- marnotrawna... Pracuje całe noce i dnie, praktycznie ciągle dobrze, że juz za tydzień lecę do Polski...

Zyskowa calkowicie zgadzam się z Tobą w sprawie wspolnych kont na nk. Całkowicie niezrozumiała głupota jak dla mnie. Nigdy bym nawet na takie coś nie wpadła :P
__________________
Marzenia się spełniają!!!

Edytowane przez Martysia_
Czas edycji: 2010-08-28 o 20:26
Martysia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 20:40   #2417
Kimi_
Zadomowienie
 
Avatar Kimi_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wielbicielki Piękna XI

Cytat:
Napisane przez Martysia_ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny wpadłam się przywitać, ja- marnotrawna... Pracuje całe noce i dnie, praktycznie ciągle dobrze, że juz za tydzień lecę do Polski...

Zyskowa calkowicie zgadzam się z Tobą w sprawie wspolnych kont na nk. Całkowicie niezrozumiała głupota jak dla mnie. Nigdy bym nawet na takie coś nie wpadła :P
Wielki dzień się zbliża

Po operacji mam nadzieję, że wszystko tutaj nam opowiesz bo jestem ciekawa jak to wszystko będzie przebiegać i jakie będzie Twoje samopoczucie Ile od operacji będzie można się spodziewać, że tutaj zajrzysz ?
Kimi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 20:53   #2418
Martysia_
Rozeznanie
 
Avatar Martysia_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Dublin, IR
Wiadomości: 823
GG do Martysia_
Dot.: Wielbicielki Piękna XI

Przypuszczam, że bardzo szybko bo będę się nudzić jak będe dochodzić do siebie po operacji. W klinice nie ma internetu a tam mam spędzić 2 doby, później już tam gdzie będe dochodzić do siebie internet jest tylko kwestia mojego samopoczucia. Ogolnie kilka dni po możecie sie spodziewać relacji. Póki co to chcę jeszcze przed operacją zmienić lekarza na innego ktory pracuje w tej samej klinice i wydaje sie bardziej zainteresowany mną niż pieniędzmi które zarobi :/ Bo niestety ten którego wybrałam pierw wręcz odwrotnie. Wszystko będzie i zdjęcia więc będziecie na pewno dobrze poinformowane
__________________
Marzenia się spełniają!!!
Martysia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 21:22   #2419
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Wielbicielki Piękna XI

hey ja dzis mialam nie udana randke haha


Cytat:
Napisane przez *MaYa* Pokaż wiadomość
Znalazłam bratnią duszę Uwielbiam historię a zwłaszcza II wojnę światową albo czasy Ludwika XIV i XVI.
Wielu tytułów już nie pamiętam ale co pamiętam to napiszę:
czytałam Normana Davies'a: Boże igrzysko (historia Polski), Europa (historia Europy ale jest baaaardzo długa-od starożytości do współczesności) i Mikrokosmos (historia Wrocławia- wbrew pozorom książka o historii jednego miasta może być ciekawa); w planach mam jeszcze Powstanie '44 Europa walczy 1939-1945 tego autora. Książki Davies'a polecam jak masz więcej czasu bo są dość długie. Z innych to znalazłam w bibliotece serię: Miłość rządzi światem wydawnictwa Bellona (jest tam chyba z 20 pozycji różnych autorów, opowiadają o miłości i życiu seksualnym władców)- autorem jednej z nich jest np. Guy Breton. Czytałam też "Amor i król. 5 królewskich romansów" autorstwa Princess Michael of Kent albo "Maria Antonina- niebezpieczne związki królowej" Michela de Deckera i te podobały mi się najbardziej. Teraz czytam "Ulubiony dowódzca Hitlera" ale jakoś mnie nie wciąga.
I to chyba wszystko co pamiętam ale jak znajdę coś interesującego to dam znać
O tak II wojna światowa jest moim ''konikiem'' zwłaszcza holokaust. Polecam ''Anus mundi'' Wiesław Kiellar. Czytałam Marie Antonine i bardzo mi sie podobala. Poczytam te ktore polecasz

Cytat:
Napisane przez Martysia_ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny wpadłam się przywitać, ja- marnotrawna... Pracuje całe noce i dnie, praktycznie ciągle dobrze, że juz za tydzień lecę do Polski...

Zyskowa calkowicie zgadzam się z Tobą w sprawie wspolnych kont na nk. Całkowicie niezrozumiała głupota jak dla mnie. Nigdy bym nawet na takie coś nie wpadła :P
Hey Martys zbliza sie wielki dzień
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-28, 21:23   #2420
Kimi_
Zadomowienie
 
Avatar Kimi_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wielbicielki Piękna XI

Cytat:
Napisane przez Martysia_ Pokaż wiadomość
Przypuszczam, że bardzo szybko bo będę się nudzić jak będe dochodzić do siebie po operacji. W klinice nie ma internetu a tam mam spędzić 2 doby, później już tam gdzie będe dochodzić do siebie internet jest tylko kwestia mojego samopoczucia. Ogolnie kilka dni po możecie sie spodziewać relacji. Póki co to chcę jeszcze przed operacją zmienić lekarza na innego ktory pracuje w tej samej klinice i wydaje sie bardziej zainteresowany mną niż pieniędzmi które zarobi :/ Bo niestety ten którego wybrałam pierw wręcz odwrotnie. Wszystko będzie i zdjęcia więc będziecie na pewno dobrze poinformowane
to czekam z niecierpliwością i trzymam kciuki żeby nic nie bolało i żeby efekt był fenomenalny
Kimi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 21:45   #2421
Airish88
Zakorzenienie
 
Avatar Airish88
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 176
Dot.: Wielbicielki Piękna XI

Cytat:
Napisane przez Martysia_ Pokaż wiadomość
Przypuszczam, że bardzo szybko bo będę się nudzić jak będe dochodzić do siebie po operacji. W klinice nie ma internetu a tam mam spędzić 2 doby, później już tam gdzie będe dochodzić do siebie internet jest tylko kwestia mojego samopoczucia. Ogolnie kilka dni po możecie sie spodziewać relacji. Póki co to chcę jeszcze przed operacją zmienić lekarza na innego ktory pracuje w tej samej klinice i wydaje sie bardziej zainteresowany mną niż pieniędzmi które zarobi :/ Bo niestety ten którego wybrałam pierw wręcz odwrotnie. Wszystko będzie i zdjęcia więc będziecie na pewno dobrze poinformowane
A co to za operacja? bo ja nie w temacie

Honey - opowiadaj co to za randka? i co się działo

Szafirka - dziękuję za pomoc. Że też nie zauważyłam tego wcześniej

Zmobilizowałam się i pokręciłam 30 minut
__________________
10.01.15 - DWIE KRESECZKI
Airish88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 21:56   #2422
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Wielbicielki Piękna XI

Ah bo poznałam go przez znajomego i on pisal do mnie ciagle i wkoncu sie spotkalismy ale to porazka jąkał sie,mylil moje imie,przyniósł mi kwiatka ktory kojarzy mi sie z cmentarzem,kompletnie nie mielismy o czym gadac wkoncu sie zwinelam do domu poczym dostaje esa ze mam piekne brazowe oczy a ja mam zielone!!!!!!! zal ech a koles 2 lata starszy ode mnie a rozwojowo ma 15 :/
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 22:02   #2423
szafiarka
Zadomowienie
 
Avatar szafiarka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 175
Dot.: Wielbicielki Piękna XI

Cytat:
Napisane przez Airish88 Pokaż wiadomość
A co to za operacja? bo ja nie w temacie

Honey - opowiadaj co to za randka? i co się działo

Szafirka - dziękuję za pomoc. Że też nie zauważyłam tego wcześniej

Zmobilizowałam się i pokręciłam 30 minut
no widzisz , ja też nie zauważyłam

brawo ! może więcej osób się zmobilizuje

Może jeszcze polecę na biust serum modelujące z Eveline . JEST SUPER ! cycki prawie jak marzenie , a używam tydzień. Może to zasługa tego że ma w składzie kwas hialuronowy.
a ja dzisiaj wbiłam sobie sobie nóż w plecy, na youtubie obejrzałam filmik z porodu
szafiarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 22:04   #2424
Airish88
Zakorzenienie
 
Avatar Airish88
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 176
Dot.: Wielbicielki Piękna XI

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Ah bo poznałam go przez znajomego i on pisal do mnie ciagle i wkoncu sie spotkalismy ale to porazka jąkał sie,mylil moje imie,przyniósł mi kwiatka ktory kojarzy mi sie z cmentarzem,kompletnie nie mielismy o czym gadac wkoncu sie zwinelam do domu poczym dostaje esa ze mam piekne brazowe oczy a ja mam zielone!!!!!!! zal ech a koles 2 lata starszy ode mnie a rozwojowo ma 15 :/
Haha no to niezła przygoda

Co zrobić. Różni ludzie bywają. Oby nie był upierdliwy, bo będziesz musiała udwać, że umarłaś śmercią tragiczną :P

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Cytat:
Napisane przez szafiarka Pokaż wiadomość
no widzisz , ja też nie zauważyłam

brawo ! może więcej osób się zmobilizuje

Może jeszcze polecę na biust serum modelujące z Eveline . JEST SUPER ! cycki prawie jak marzenie , a używam tydzień. Może to zasługa tego że ma w składzie kwas hialuronowy.
a ja dzisiaj wbiłam sobie sobie nóż w plecy, na youtubie obejrzałam filmik z porodu
tylko, że ja nie mam w co tego wsmarowywać

o mamo! co Ty oglądasz :P
__________________
10.01.15 - DWIE KRESECZKI
Airish88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 22:06   #2425
szafiarka
Zadomowienie
 
Avatar szafiarka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 175
Dot.: Wielbicielki Piękna XI

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Ah bo poznałam go przez znajomego i on pisal do mnie ciagle i wkoncu sie spotkalismy ale to porazka jąkał sie,mylil moje imie,przyniósł mi kwiatka ktory kojarzy mi sie z cmentarzem,kompletnie nie mielismy o czym gadac wkoncu sie zwinelam do domu poczym dostaje esa ze mam piekne brazowe oczy a ja mam zielone!!!!!!! zal ech a koles 2 lata starszy ode mnie a rozwojowo ma 15 :/
a to pech ...
będzie nastepna

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Airish88 Pokaż wiadomość
Haha no to niezła przygoda

Co zrobić. Różni ludzie bywają. Oby nie był upierdliwy, bo będziesz musiała udwać, że umarłaś śmercią tragiczną :P

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------



tylko, że ja nie mam w co tego wsmarowywać

o mamo! co Ty oglądasz :P
jak to, na pewno masz
no tak z ciekawości glupia
szafiarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 22:40   #2426
ichii
Wtajemniczenie
 
Avatar ichii
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 143
Dot.: Wielbicielki Piękna XI

Cytat:
Napisane przez Airish88 Pokaż wiadomość
Pokręiłabym hula hop teraz przez Was, ale tak mi się nie chce, że szok.
Z bardzo się objadłam
Ja również się objadłam - zrobiłam na obiad naleśniki ze szpinakiem i serem
Cytat:
Napisane przez szafiarka Pokaż wiadomość
uuu dużo, bo ja ogólnie duża jestem. teraz mam 69 cm
Ja mam dokładnie tyle samo, choć bywały okresy, gdy miałam 66 Chętnie do nich wrócę
__________________
64 63 62 61 60 59
ichii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 01:34   #2427
Martysia_
Rozeznanie
 
Avatar Martysia_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Dublin, IR
Wiadomości: 823
GG do Martysia_
Dot.: Wielbicielki Piękna XI

Airish kochanie widać, że nie nadrabiasz, będe miała operację cysi
__________________
Marzenia się spełniają!!!
Martysia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 08:04   #2428
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Wielbicielki Piękna XI

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Ah bo poznałam go przez znajomego i on pisal do mnie ciagle i wkoncu sie spotkalismy ale to porazka jąkał sie,mylil moje imie,przyniósł mi kwiatka ktory kojarzy mi sie z cmentarzem,kompletnie nie mielismy o czym gadac wkoncu sie zwinelam do domu poczym dostaje esa ze mam piekne brazowe oczy a ja mam zielone!!!!!!! zal ech a koles 2 lata starszy ode mnie a rozwojowo ma 15 :/


Cytat:
Napisane przez szafiarka Pokaż wiadomość
no widzisz , ja też nie zauważyłam

brawo ! może więcej osób się zmobilizuje

Może jeszcze polecę na biust serum modelujące z Eveline . JEST SUPER ! cycki prawie jak marzenie , a używam tydzień. Może to zasługa tego że ma w składzie kwas hialuronowy.
a ja dzisiaj wbiłam sobie sobie nóż w plecy, na youtubie obejrzałam filmik z porodu
nie ogladaj takich rzeczy
ja zawsze szybko przelaczam kanal jak w tv akurat cos takiego pokazuja
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 08:08   #2429
Elvii
Zadomowienie
 
Avatar Elvii
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 053
Dot.: Wielbicielki Piękna XI

dzisiaj cisnę aerobic, muszę schudnąć z brzucha bo się roztyłam
musi on być płaściutki!
mam już inspiracje
__________________

proszę, kliknij i obserwuj
http://viritka.blogspot.com/
Elvii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 08:30   #2430
szafiarka
Zadomowienie
 
Avatar szafiarka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 175
Dot.: Wielbicielki Piękna XI

Cytat:
Napisane przez Elvii Pokaż wiadomość
dzisiaj cisnę aerobic, muszę schudnąć z brzucha bo się roztyłam
musi on być płaściutki!
mam już inspiracje
a na brzuch mogę polecić pas neoprenowy. Chyba 20 zł kosztuje ( choć osobiście jeszcze nie testowałam, jednak od znajomych słyszałam)
szafiarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:38.