Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-30, 10:44   #91
CzarnaKropka
Raczkowanie
 
Avatar CzarnaKropka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 96
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

DUK DOBRY Kobietki!

Hmm..jak rozumiem, co 5000 postów nowy temat...ale dlaczego? ;p

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość

niby tak, pewnie na jesień coś wyszarpię bo jakoś trzeba będzie się zacząć rozgrzewać w pracusi czy po powrocie do domu, a i zima zbliża się wielkimi krokami ...
Też uwielbiam herbatę z cytryną Mi tam już się zimno robi, zmraźluk jestem :P Ciągle się rozgrzewam herbatką Akurat ostatnio piję cytrynową i truskawkową z Liptona, bo były w promocji I polecam herbatkę z biedry, cynamon z pomarańczą mniam

sweeney heh jak Ty mogłaś uznać, że na tym zdj.miałaś wielki tyłek i uda Wyglądałaś bardzo dobrze
I myślę, że Marciken może mieć rację, że to psychika blokuję chudnięcie..musisz wyluzować i przestać się zadręczać wagą, to będzie lepiej (wiem, że łatwo mówić, trudniej zrobić, bo to jest mega frustrujące jak waga nie spada.... ale tak trzeba) Poza tym..10kg w 1,5 to super wyniki

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
Ja tak długo robiłam, ale szczerze mówiąc męczy mnie coś tłustego na paznokciach. Chociaż smarowałam na noc, to i tak tego nie lubiłam. Moja Mama to uwielbia i ma tak twarde paznokcie, że ja pierdziu

zmień na 3/3 albo nawet 4/3
Właśnie, też nie lubię mieć tłustych paznokci...ale jak to ma pomóc, to jakoś wytrzymam, bo odżywki takie w wersji lakieru mi nie pomagają
Właśnie chyba zmienię na 3/3, kusi mnie to
A ja zrobiłam murzynka w Twojej wersji z bloga, mniam mniam


Monroe_ , Magda923 witaciej cieplutko Zapraszamy do wspólnego Dukania

milaminka80 O grzeszkach szybko zapominamy,nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem Poza tym podziwiam Cię, że dałaś radę nie pić na panieńskim, ja wiem, że bym nie dała :P A co do faceta...niech żałuje! Jego strata! Traci szansę na fajną dziewczynę i udaną zabawę na weselu! Na drzewo z nim!
I pamiętaj, facet jest jak autobus-zawszę będzie następny hihi

Kobietki, gratuluję spadków!! Margotka, Konczita (już -10 kg...jakie to motywujące taka okrągła liczba) takie spadki są piękne frywolna franka też mega spadzior po weekendowy! (fajny nick tak apropo )
To ja się chwale swoim spadkiem: -0,8kg!

Ulcia2512
pozwolę sobie powtórzyć Twoje własne słowa , które mnie pocieszają "każdy wzrost musi spaść"!

A i chciałam powiedzieć, że jestem ciapą kulinarną, nie umiem zrobić tego puddingu z Lidla, ale siara! No nie wychodzi mi!

Variance...telemarketing? znam ten ból
CzarnaKropka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 10:44   #92
milaminka80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 258
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez Magda923 Pokaż wiadomość
Fajnie, że zostałam przyjęta
a wie ktoś może czy coś podobnego do tych soków z lidla jest w innych sklepach? bo mam ochotę na nie a lidla wokół ani widu ani słychu )
Cytat:
Napisane przez Aleksandra_M Pokaż wiadomość
wydaje mi sie ze w Kauflandzie cos takiego widzialam. a w Realu dziewczyny pisaly ze sa jakies.
I jeszcze w tesco
__________________
"When nothing goes right... go left"
milaminka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 10:49   #93
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
dziękuję ślicznie, ale ja mam z czego spadać
wczoraj dostałam kasę od chłopa na nowe bluzki, bo stwierdził, że moje na mnie wiszą i są za duże... nie sądziłam, że tego dożyję
to też motywuje!
Do boju dziewczęta!
wieszaczkiem się zrobiłaś hihi - udanych zakupów

Cytat:
Napisane przez milaminka80 Pokaż wiadomość
Jeszcze raz dzieki Zdecydowanie poprawiłas mi humor i nieco zmieniło sie moje nastawienie do dzisiejszego dnia. kochana jestes I pewnie, ze od razu napisze co i jak

to teraz zdawaj relację z panieńskiego - jak było? opowiadaj


Cytat:
Napisane przez twinsplus1 Pokaż wiadomość
Konczita, Margotka i Wiewiorka07 dziewczyny za fantatsyczne spadki

Twinsplus jak u Ciebie ? pochwal się
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 10:49   #94
Magda923
Raczkowanie
 
Avatar Magda923
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 200
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

tych sklepów też nie mam w pobliżu ;/ no ale poszukam jeszcze

CzarnaKropka - jaki spadek gratulacje
__________________


Edytowane przez Magda923
Czas edycji: 2010-08-30 o 10:53
Magda923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 10:51   #95
milaminka80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 258
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez CzarnaKropka Pokaż wiadomość

milaminka80 O grzeszkach szybko zapominamy,nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem Poza tym podziwiam Cię, że dałaś radę nie pić na panieńskim, ja wiem, że bym nie dała :P A co do faceta...niech żałuje! Jego strata! Traci szansę na fajną dziewczynę i udaną zabawę na weselu! Na drzewo z nim!
I pamiętaj, facet jest jak autobus-zawszę będzie następny hihi

A i chciałam powiedzieć, że jestem ciapą kulinarną, nie umiem zrobić tego puddingu z Lidla, ale siara! No nie wychodzi mi!
Haha dobre I byle lepszy, a nie taki beznadziejny jak ten
No powiem że cięzko było wytrzymać, gdy juz na końcu wszysktie były porobione i miały swietne humory, a mi sie zachciało spac, ale w sumie to byl wieczór mojej siostry i zależało mi, żeby to ona jak najlepiej go przezyła, to sie poswięciłam, ale odbije sobie na weselu

Ja kiedys też byłam ciapa, ale przez pewien czas, gdy to wybyłam na 2 lata z domu i trza było sobie samemu kuchnic, to sie podciągnęłam z leksza i przestałam wode przypalać I na Dukanie to też sie podciągnęłam z gotowaniem i z pieczeniem Dosłownie same plusy tej diety
__________________
"When nothing goes right... go left"
milaminka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 10:54   #96
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez CzarnaKropka Pokaż wiadomość
D
Też uwielbiam herbatę z cytryną Mi tam już się zimno robi, zmraźluk jestem :P Ciągle się rozgrzewam herbatką Akurat ostatnio piję cytrynową i truskawkową z Liptona, bo były w promocji I polecam herbatkę z biedry, cynamon z pomarańczą mniam

Kobietki, gratuluję spadków!! Margotka, Konczita (już -10 kg...jakie to motywujące taka okrągła liczba) takie spadki są piękne frywolna franka też mega spadzior po weekendowy! (fajny nick tak apropo )
To ja się chwale swoim spadkiem: -0,8kg!

Ulcia2512
pozwolę sobie powtórzyć Twoje własne słowa , które mnie pocieszają "każdy wzrost musi spaść"!

A i chciałam powiedzieć, że jestem ciapą kulinarną, nie umiem zrobić tego puddingu z Lidla, ale siara! No nie wychodzi mi!

Variance...telemarketing? znam ten ból

herbatka z cynamonem i pomarańczą? hmm muszę zobaczyć może będzie pychocinką bo ja wybredna się zrobiłam jeśli chodzi o herbaty ... i jestem pewna, że będzie mi brakowało plasterka cytryny w zimowe wieczory ....
piękny spadeczek !!

a co do telemarketingu - czujecie się w tym ????
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 10:54   #97
Monroe _
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 28
GG do Monroe _
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez twinsplus1 Pokaż wiadomość
witaj a te 5 dni to ci z testu wyszlo, czy sama zdecydowalas? pytam, bo ja mialam 6 dni, ale 27kg a tym masz polowe z tego co ja
No Witam Z testu wyszło mi 3 dni, ale postanowiłam sobie na te pięć bo tak mi lepiej spasowało

Dziękuję, że zostałam przyjęta

Mam jeszcze pytanko, co jaki czas się ważycie?
__________________
NIEKORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA!
Monroe _ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-30, 10:55   #98
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Łoo, matko jak ja mam bardziej się udzielać tutaj jak samo czytanie zajmuje tyle, ze potem zapominam co chciałam napisać.

Dziś się nie ważyłam, bo wczoraj na kolacji trochę pojadłam, ten sernik który zrobiłam normalnie zrobił furorę, zjedli mi cały i chcieli jeszcze i wszyscy zdziwieni, że to dietetyczne, że bez cukru itp. Ale zjadłam białą kiełbasę (pieczoną w cepterze bez żadnego tłuszczu)+ pieczarki. Nie był to najlepszy pomysł ale poza jajkami na twardo(które teściowa zrobiła specjalnie dla mnie) i warzyw nie było nic na ciepło a bardzo potrzebowałam czegoś ciepłego. Ale powstrzymałam się od: chleba, salami, ciasteczek, sernika na zimno, winogron, malin, coli(tylko zwykła była),... więc i tak w połowie jestem zadowolona z siebie.

Dziś na wagę nie wchodzę, bo pewnie po wczorajszej uczcie nie byłabym zadowolona. Tak sobie myślę, ze pobłażam sobie i nie pilnuję dokładnie tego co jem, muszę bardziej restrykcyjnie podchodzić do jadłospisu, bo to chyba tak jest że jak się chce schudnąć mniej to jest gorzej, a ja bym chciała jeszcze 5-6 kg.

sweeny trzymam kciuki żeby poszło ładnie. może nie waż się przez jakiś czas poczekaj, schowaj wagę głęboko... bo ja zauważyłam że jak się ważę codziennie, to jak jest trochę do góry to jest panika... A tak, po tygodniu można się ładnie zdziwić

Monroe - zaczęłyśmy tego samego dnia, tylko że ja na I fazie byłam 3 dni - do teraz poszło 2,2 kg
Aleksandra_M - ja też szukam pracy :|
Variance - widzę, że my z podobną wagą startowałyśmy i po podobnej dążymy a jaki wzrost masz?? ja 159 cm
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015

Edytowane przez inutil
Czas edycji: 2010-08-30 o 11:11
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 11:02   #99
milaminka80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 258
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
to teraz zdawaj relację z panieńskiego - jak było? opowiadaj
Zaczęło sie tym, że jako kierowca to musiałam wszystkie dziewuszki sciągnąć do baru, gdzie to imopreza sie miala odbyć.
Siostra ogólnie chciała kameralnie, bez zadnych wymyslnych rzeczy. Tylko spotkanie przy piwie i pogaduchy. No ale wiedomo jak jest
Z siostrą jej narzeczonego przygotowałysmy zestawy niezbedne przyszłej żonie i pani domu. Było ich w sumie 8 i popakowałysmy w pudełka (od butów bo najlatwiej) i owinełysmy w czerwone lub różowe papiery. każdy zestaw miała opis po co jest i jak korzystac z poszczegolnych rzeczy wchodzących w jego skład.
Gdy wnosiłyśmy te pudła do baru (a było ich torcheczkę) to jedna z dziewczyn miala za zadania wyprowadzic ja do łazienki, a my na szybcika wtargałysmy to i schowałysmy po katach. impreza zaćżęła sie toastem i wręczeniem szarfy przyszlej żony z dopiskiem z tyłu "Będe dobrą żonka... ale tylko przez tydzień". Miały byc jeszcze uszy królika takie ózowe, ale stwierdziłysmy, że do tego to trzeba będzie ją urobic, nim an jej załozy. I impreza się zaczeła. Każdy zestaw był przekazywany po odpowiednm wpowadzeniu i toaście. Im dalej w las tyś smieszniejsze teksty padały i ogólnie jest co cytowac po tej imrezie A później to do naszego panieńskiego przyłaczył sie kawalerski i tak impreza przeniosła sie na miasto i były niezle skecze A powiem że wszyscy sie porobili, a ja jako trzeźwa to mam wspomnienia jak nikt (mozna szantazoważ hihi )
__________________
"When nothing goes right... go left"
milaminka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 11:02   #100
wiewiorka07
Raczkowanie
 
Avatar wiewiorka07
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: sercem w Dalmacji :) a ciałkiem gdzie Hitler i Stalin zrobili co swoje...
Wiadomości: 368
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez Monroe _ Pokaż wiadomość
No Witam Z testu wyszło mi 3 dni, ale postanowiłam sobie na te pięć bo tak mi lepiej spasowało

Dziękuję, że zostałam przyjęta

Mam jeszcze pytanko, co jaki czas się ważycie?
ja się ważę codziennie i większość tu też tak ma, ale możesz si ważyć i co tydzień jeśli będzie ci tak wygodniej. mnie motywują spadki, dlatego nie wyobrażam sobie pożegnania z wagą na tydzień
__________________


moje Motto: jestem piękna, zgrabna, mądra, zaje***ta i mogę w życiu wszystko!!!!

czas w to uwierzyć
wiewiorka07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 11:02   #101
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez CzarnaKropka Pokaż wiadomość
Variance...telemarketing? znam ten ból
owszem
jak fajnie, że jeszcze ktoś go zna
bo mama to uwaza, ze marudze, ale naprawde... jak jednego dnia przez 5 godz akurat sie zdarzylo, ze trafialam na ludzi, ktorzy tylko na mnie wyzywali i wgl to mialam dosc

Cytat:
Napisane przez Konczita
a co do telemarketingu - czujecie się w tym ????
powiem Ci, że jeśli mam z kim gadac i wgl ludzie chca wysluchac to jest milo. ale nie wyobrazam sobie tej pracy na dluzej...
niby stawka nie jest zla, ale troche mnie to meczy.

dlatego juz rozgladam sie za jakas praca.
chociaz z drugiej str zaierzam w przyszlym roku dostac sie na Telefon zaufania, wiec to juz taka mala zaprawa
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-30, 11:05   #102
Ulcia2512
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gravesend UK
Wiadomości: 1 719
Send a message via Skype™ to Ulcia2512
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
Musi ruszyć wyjścia to nie ma bo inaczej rozprawimy się z zepsutą wagą jak to mawia mój mąż hahaha
Dam jej jeszcze szansę. Jeszcze te proteinki i zobaczymy co z nią będzie.
__________________
Kubuś (11.08.2009) Piotruś (14.10.2011)

108,6-106-105-104-102,5-101-100.2-99-98,8-97,7-96-95-94-93-92-91-90-89-88-87-86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72
Ulcia2512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 11:13   #103
Monroe _
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 28
GG do Monroe _
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez wiewiorka07 Pokaż wiadomość
ja się ważę codziennie i większość tu też tak ma, ale możesz si ważyć i co tydzień jeśli będzie ci tak wygodniej. mnie motywują spadki, dlatego nie wyobrażam sobie pożegnania z wagą na tydzień
hmm...Postanowiłam sobie, że będe się ważyć we wtorek i czwartek tak jakoś

inutil No to supeeer Mam kogoś na swoim "etapie".A jaki tryb wybrałaś na drugą faze? 5PW/5P
__________________
NIEKORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA!
Monroe _ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 11:18   #104
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez milaminka80 Pokaż wiadomość
Zaczęło sie tym, że jako kierowca to musiałam wszystkie dziewuszki sciągnąć do baru, gdzie to imopreza sie miala odbyć.
Siostra ogólnie chciała kameralnie, bez zadnych wymyslnych rzeczy. Tylko spotkanie przy piwie i pogaduchy. No ale wiedomo jak jest
Z siostrą jej narzeczonego przygotowałysmy zestawy niezbedne przyszłej żonie i pani domu. Było ich w sumie 8 i popakowałysmy w pudełka (od butów bo najlatwiej) i owinełysmy w czerwone lub różowe papiery. każdy zestaw miała opis po co jest i jak korzystac z poszczegolnych rzeczy wchodzących w jego skład.
Gdy wnosiłyśmy te pudła do baru (a było ich torcheczkę) to jedna z dziewczyn miala za zadania wyprowadzic ja do łazienki, a my na szybcika wtargałysmy to i schowałysmy po katach. impreza zaćżęła sie toastem i wręczeniem szarfy przyszlej żony z dopiskiem z tyłu "Będe dobrą żonka... ale tylko przez tydzień". Miały byc jeszcze uszy królika takie ózowe, ale stwierdziłysmy, że do tego to trzeba będzie ją urobic, nim an jej załozy. I impreza się zaczeła. Każdy zestaw był przekazywany po odpowiednm wpowadzeniu i toaście. Im dalej w las tyś smieszniejsze teksty padały i ogólnie jest co cytowac po tej imrezie A później to do naszego panieńskiego przyłaczył sie kawalerski i tak impreza przeniosła sie na miasto i były niezle skecze A powiem że wszyscy sie porobili, a ja jako trzeźwa to mam wspomnienia jak nikt (mozna szantazoważ hihi )

czyli jednym słowem było bardzo sympatycznie, ale o to właśnie chodzi super ... którego to weselicho macie ???


Cytat:
Napisane przez Variance Pokaż wiadomość
owszem
powiem Ci, że jeśli mam z kim gadac i wgl ludzie chca wysluchac to jest milo. ale nie wyobrazam sobie tej pracy na dluzej...
niby stawka nie jest zla, ale troche mnie to meczy.

dlatego juz rozgladam sie za jakas praca.
chociaz z drugiej str zaierzam w przyszlym roku dostac sie na Telefon zaufania, wiec to juz taka mala zaprawa

Rozumiem, ja jednak nie spisałabym się w tym zawodzie jakoś chyba nie dla mnie ... ale z ludzikami to rozmawiam co dziennie ... praca z klientami jest trudna ale motywująca ... cel pierwszy - nie zabić drania
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 11:19   #105
landryna210
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Dziewczyny,po co dodaje sie wodę gazowaną do sernika ? Urośnie bardziej czy jak xd?
landryna210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 11:21   #106
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez landryna210 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,po co dodaje sie wodę gazowaną do sernika ? Urośnie bardziej czy jak xd?

hmmm ja nie dodaję mineralnej ale wiem że jak do naleśników się doda to są pulchniutkie i smaczniutkie
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 11:22   #107
Margotka_
Zadomowienie
 
Avatar Margotka_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 139
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Normalnie oszaleje z tą wagą ... jak nie w prawo, to w lewo ... kurcze, odrysuję chyba na podłodze ją, żebym wiedziała gdzie stoi !!

Własnie wciągnęłam dukanowego gołębia na obiad i niebawem na zajęcia, jak mi się nie chce !
__________________
Where the beauty of nature meets excellence in craft, only perfect things result.Like diamonds.Like us...
27.03.2009
1+1=3 29.02.2016
Margotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 11:23   #108
Ulcia2512
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gravesend UK
Wiadomości: 1 719
Send a message via Skype™ to Ulcia2512
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez CzarnaKropka Pokaż wiadomość

To ja się chwale swoim spadkiem: -0,8kg!

Ulcia2512
pozwolę sobie powtórzyć Twoje własne słowa , które mnie pocieszają "każdy wzrost musi spaść"!
Gratuluję spadku.

No wiem, że musi. Tylko trzeba się tego opadnięcia doczekać. ale czekam cierpliwie.

Cytat:
Napisane przez Magda923 Pokaż wiadomość
Fajnie, że zostałam przyjęta
Witaj.

Cytat:
Napisane przez Sparta Pokaż wiadomość
Własnie założyłam moje dresiki domowe i co? Spadaja mi z tyłka, chyba niemozliwe, aby w czasie gdy nie trzymałam diety, "coś" mi ubyło...hm, albo ja już sobie wkręcam jakieś cuda
Na pewno ubyło. Nie znam soby,, która by w szpialu nie schudła. Dużo zdrówka i niech anginy idą akysz.
__________________
Kubuś (11.08.2009) Piotruś (14.10.2011)

108,6-106-105-104-102,5-101-100.2-99-98,8-97,7-96-95-94-93-92-91-90-89-88-87-86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72
Ulcia2512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 11:24   #109
mamawmw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 126
Wyślij wiadomość przez Yahoo do mamawmw Send a message via Skype™ to mamawmw
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Witam sie dukaneczki
widze ze kolejny watek
ja dzis postanawiam pocwiczyc brzuszki i na rowerku standardzik

powiedzcie kiedy mi ten brzuch spadnie

milego dnia
__________________
74kg 10.08.10
I Faza -3kg
14.08. 10
II Faza 71->21.08przerwa od10.11.start 70 -> ->cel 60
mamawmw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-30, 11:27   #110
twinsplus1
Zadomowienie
 
Avatar twinsplus1
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Anglia/Polska
Wiadomości: 1 262
GG do twinsplus1
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez CzarnaKropka Pokaż wiadomość
DUK DOBRY Kobietki!

Hmm..jak rozumiem, co 5000 postów nowy temat...ale dlaczego?


Też uwielbiam herbatę z cytryną Mi tam już się zimno robi, zmraźluk jestem Ciągle się rozgrzewam herbatką Akurat ostatnio piję cytrynową i truskawkową z Liptona, bo były w promocji I polecam herbatkę z biedry, cynamon z pomarańczą mniam

sweeney heh jak Ty mogłaś uznać, że na tym zdj.miałaś wielki tyłek i uda Wyglądałaś bardzo dobrze
I myślę, że Marciken może mieć rację, że to psychika blokuję chudnięcie..musisz wyluzować i przestać się zadręczać wagą, to będzie lepiej (wiem, że łatwo mówić, trudniej zrobić, bo to jest mega frustrujące jak waga nie spada.... ale tak trzeba) Poza tym..10kg w 1,5 to super wyniki


Właśnie, też nie lubię mieć tłustych paznokci...ale jak to ma pomóc, to jakoś wytrzymam, bo odżywki takie w wersji lakieru mi nie pomagają
Właśnie chyba zmienię na 3/3, kusi mnie to
A ja zrobiłam murzynka w Twojej wersji z bloga, mniam mniam


Monroe_ , Magda923 witaciej cieplutko Zapraszamy do wspólnego Dukania

milaminka80 O grzeszkach szybko zapominamy,nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem Poza tym podziwiam Cię, że dałaś radę nie pić na panieńskim, ja wiem, że bym nie dała :P A co do faceta...niech żałuje! Jego strata! Traci szansę na fajną dziewczynę i udaną zabawę na weselu! Na drzewo z nim!
I pamiętaj, facet jest jak autobus-zawszę będzie następny hihi

Kobietki, gratuluję spadków!! Margotka, Konczita (już -10 kg...jakie to motywujące taka okrągła liczba) takie spadki są piękne frywolna franka też mega spadzior po weekendowy! (fajny nick tak apropo )
To ja się chwale swoim spadkiem: -0,8kg!

Ulcia2512
pozwolę sobie powtórzyć Twoje własne słowa , które mnie pocieszają "każdy wzrost musi spaść"!

A i chciałam powiedzieć, że jestem ciapą kulinarną, nie umiem zrobić tego puddingu z Lidla, ale siara! No nie wychodzi mi!

Variance...telemarketing? znam ten ból
tekst o facetach na 5 a motto Ulci tez bede uzywac jest super i brawa za spadzior - zazdorszcze

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
wieszaczkiem się zrobiłaś hihi - udanych zakupów



to teraz zdawaj relację z panieńskiego - jak było? opowiadaj




Twinsplus jak u Ciebie ? pochwal się
waga schowana, cwiczenia byly rano 8min legs a wieczorkiem z moim M a6w zaczynamy jesli chodzi o wage to zalozylam sobie i mam napisane na czerwono w kalendarzu ze zwaze sie 21 wrzesnia smieje sie bo ostatnio bez wagi wytrzymalam tydzien to juz choroba

Cytat:
Napisane przez Monroe _ Pokaż wiadomość
No Witam Z testu wyszło mi 3 dni, ale postanowiłam sobie na te pięć bo tak mi lepiej spasowało

Dziękuję, że zostałam przyjęta

Mam jeszcze pytanko, co jaki czas się ważycie?
tak myslalam nie ladnie sobie U na wlasna reke przedluzac ale coz stalo sie, teraz dukaj grzecznie Co do wagrzenia to normalnie warzylam sie codziennie, ale ostatnio mam wzrosty wiec wage schowalam na razie Ale dziewczyny warza sie tez co tydzien np w piatki, lub poniedzialki, zalezy od ciebie. Ja po sobie zauwarzylam ze jak sie sprawdzasz wage codziennie to cie to uzaleznia, a kiedy masz wzrosty to wpadasz w panike i grzeszysz, bo sie dolujesz.
__________________
start 29.06.2017 The Tapping Solution for Weight Loss & Body Confidence

wzrost: 174 cm
79-78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58

Nothing is Impossible to a willing mind

Edytowane przez twinsplus1
Czas edycji: 2010-08-30 o 11:28
twinsplus1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 11:28   #111
milaminka80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 258
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
czyli jednym słowem było bardzo sympatycznie, ale o to właśnie chodzi super ... którego to weselicho macie ???
Dokładnie, impreza sie udało, siostra zadowolona i narzeczony z niektórych prezentów też więc jest dobrze
Wesele 11 wrzesnia, więc juz niedługo. Stres już jest i a atmosfera szkoda gadac, wiec niech juz będzie po!!
__________________
"When nothing goes right... go left"
milaminka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 11:28   #112
landryna210
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Ja jak wciągam brzuch to mam teraz już wklęsły ale jak poluzuję to go widać ;p w sumie i tak już przyzwyczajona jestem do wciągania ,więc zadowolona jestem
landryna210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 11:31   #113
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez twinsplus1 Pokaż wiadomość
waga schowana, cwiczenia byly rano 8min legs a wieczorkiem z moim M a6w zaczynamy jesli chodzi o wage to zalozylam sobie i mam napisane na czerwono w kalendarzu ze zwaze sie 21 wrzesnia smieje sie bo ostatnio bez wagi wytrzymalam tydzien to juz choroba


tak myslalam nie ladnie sobie U na wlasna reke przedluzac ale coz stalo sie, teraz dukaj grzecznie Co do wagrzenia to normalnie warzylam sie codziennie, ale ostatnio mam wzrosty wiec wage schowalam na razie Ale dziewczyny warza sie tez co tydzien np w piatki, lub poniedzialki, zalezy od ciebie. Ja po sobie zauwarzylam ze jak sie sprawdzasz wage codziennie to cie to uzaleznia, a kiedy masz wzrosty to wpadasz w panike i grzeszysz, bo sie dolujesz.

za motywację - u mnie lipa poczekam jeszcze
a co do wagi hmm raz na tydzień też można ale jaaaa wolę co dziennie takie moje uzależnienie

dzisiaj pobolewa mnie jajnik więc pewnie owulka się czai i będzie... no wzrost będzie ale i z nim sobie poradzę


---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Cytat:
Napisane przez milaminka80 Pokaż wiadomość
Dokładnie, impreza sie udało, siostra zadowolona i narzeczony z niektórych prezentów też więc jest dobrze
Wesele 11 wrzesnia, więc juz niedługo. Stres już jest i a atmosfera szkoda gadac, wiec niech juz będzie po!!

11 mamy panieński a ślub i wesele 18 hmmm już odczuwalne napięcie a co to będzie jak zostanie kilka dni ? ajjj ...
przed swoim się tak nie denerwowałam
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 11:31   #114
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Właśnie zabieram się za kajzerki...mmm

dziewczyny, któraś z was podawała jadłospis na PP (II faza) i była tam sałatka z makreli + jajko+ogórek kiszony - no i żadnego odzewu nie było. Można kiszone? Bo ja uwielbiam taką sałatkę, ale odmawiałam sobie ogórka bo nie można ;/ a z korniszonem nie smakuje, to ja z tym koszonym??

Cytat:
Napisane przez Monroe _ Pokaż wiadomość
hmm...Postanowiłam sobie, że będe się ważyć we wtorek i czwartek tak jakoś

inutil No to supeeer Mam kogoś na swoim "etapie".A jaki tryb wybrałaś na drugą faze? 5PW/5P
wybrałam 3/3 bo 5 na samych PP to by było mi chyba ciężko, szczególnie jeśli chodzi o obiad, bo reszta to ok, daje radę

Cytat:
Napisane przez Variance Pokaż wiadomość
owszem
jak fajnie, że jeszcze ktoś go zna
bo mama to uwaza, ze marudze, ale naprawde... jak jednego dnia przez 5 godz akurat sie zdarzylo, ze trafialam na ludzi, ktorzy tylko na mnie wyzywali i wgl to mialam dosc


powiem Ci, że jeśli mam z kim gadac i wgl ludzie chca wysluchac to jest milo. ale nie wyobrazam sobie tej pracy na dluzej...
niby stawka nie jest zla, ale troche mnie to meczy.

dlatego juz rozgladam sie za jakas praca.
chociaz z drugiej str zaierzam w przyszlym roku dostac sie na Telefon zaufania, wiec to juz taka mala zaprawa
ja też znam to, nie wytrzymałam zbyt długo (miesiąc) po prost są ludzie, którzy się nadają do tego i są tacy co się nie nadają... ;/
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015

Edytowane przez inutil
Czas edycji: 2010-08-30 o 11:34
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 11:32   #115
Sparta
Wtajemniczenie
 
Avatar Sparta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Boskie piekło :)
Wiadomości: 2 278
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez Ulcia2512 Pokaż wiadomość
Gratuluję spadku.

No wiem, że musi. Tylko trzeba się tego opadnięcia doczekać. ale czekam cierpliwie.


Witaj.



Na pewno ubyło. Nie znam soby,, która by w szpialu nie schudła. Dużo zdrówka i niech anginy idą akysz.
Och dziękuję kochana
__________________
Czas powiedzieć stop przemocy wobec zwierząt!!!


Sparta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 11:32   #116
Ulcia2512
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gravesend UK
Wiadomości: 1 719
Send a message via Skype™ to Ulcia2512
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez twinsplus1 Pokaż wiadomość
tekst o facetach na 5 a motto Ulci tez bede uzywac jest super
Twinplus1 i Czarna Kropka no normalnie się zaczerwieniłam, dziękuję:cmok :
__________________
Kubuś (11.08.2009) Piotruś (14.10.2011)

108,6-106-105-104-102,5-101-100.2-99-98,8-97,7-96-95-94-93-92-91-90-89-88-87-86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72
Ulcia2512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 11:33   #117
agniecha9313
Rozeznanie
 
Avatar agniecha9313
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 945
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Ja zaczynam od dzisiaj Zrzucam 13 kg i wierzę, że po wieelu nieudanych dietach tym razem dam radę!
agniecha9313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 11:38   #118
Monroe _
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 28
GG do Monroe _
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Noom Ja śniadanko już mam za sobą...w wakacje późno wstaję i niedawno je wszamałam ( 2 placuszki z otrębów z twarożkiem i pomidorkiem mniaam ) jeszcze nie wiem co zjem na obiadek

Mogę się pochwalić, że byłam na imieninkach u cioci i ani razu nie zgrzeszyłam wypiłam tylko herbatkę ( ze słodzikiem oczywiście)

I jeszcze mam pytanko Czy można na 2 fazie uzywać cynamonu

Gratulacje za spadki dziewczynkikla ski:
__________________
NIEKORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA!
Monroe _ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 11:42   #119
twinsplus1
Zadomowienie
 
Avatar twinsplus1
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Anglia/Polska
Wiadomości: 1 262
GG do twinsplus1
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość

za motywację - u mnie lipa poczekam jeszcze
a co do wagi hmm raz na tydzień też można ale jaaaa wolę co dziennie takie moje uzależnienie

dzisiaj pobolewa mnie jajnik więc pewnie owulka się czai i będzie... no wzrost będzie ale i z nim sobie poradzę


---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------



11 mamy panieński a ślub i wesele 18 hmmm już odczuwalne napięcie a co to będzie jak zostanie kilka dni ? ajjj ...
przed swoim się tak nie denerwowałam
no ja wlasnie ostatnio sie czuje jakbym mailam zaraz miec @ ale wiem ze to przez owulke no i waga poszla blyskawicznie w gore, w poprzednich dniach, wiec dla zdrowia psychicznego ja schowalam, chcialam sie zwazyc po 3 tyg a6w mam nadzieje, ze mi sie to uda

Cytat:
Napisane przez agniecha9313 Pokaż wiadomość
Ja zaczynam od dzisiaj Zrzucam 13 kg i wierzę, że po wieelu nieudanych dietach tym razem dam radę!
musi sie udac witaj na forum pochwal sie troche z jakiej wagi i do jakiej dazysz, ile latek, ile wzrostu

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Monroe _ Pokaż wiadomość
Noom Ja śniadanko już mam za sobą...w wakacje późno wstaję i niedawno je wszamałam ( 2 placuszki z otrębów z twarożkiem i pomidorkiem mniaam ) jeszcze nie wiem co zjem na obiadek

Mogę się pochwalić, że byłam na imieninkach u cioci i ani razu nie zgrzeszyłam wypiłam tylko herbatkę ( ze słodzikiem oczywiście)

I jeszcze mam pytanko Czy można na 2 fazie uzywać cynamonu

Gratulacje za spadki dziewczynkikla ski:
mozna jak najbardziej
__________________
start 29.06.2017 The Tapping Solution for Weight Loss & Body Confidence

wzrost: 174 cm
79-78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58

Nothing is Impossible to a willing mind
twinsplus1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 11:43   #120
wiewiorka07
Raczkowanie
 
Avatar wiewiorka07
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: sercem w Dalmacji :) a ciałkiem gdzie Hitler i Stalin zrobili co swoje...
Wiadomości: 368
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

twinsplus1 właśnie miałam zapytać jak ci idą te 8 min legs?? widzisz już jakieś efekt

ja zaczyma dzisiaj ;p 8 min legs i 8 min abs i zobaczymy jak to będzie
__________________


moje Motto: jestem piękna, zgrabna, mądra, zaje***ta i mogę w życiu wszystko!!!!

czas w to uwierzyć
wiewiorka07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:21.