Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-31, 21:04   #3931
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez kaps Pokaż wiadomość
morelle a jaką farbę byś mi poleciła żeby wyszedł taki ładny, słoneczny blond jak chciałam? Bo teraz dam im kilka tygodni odpocząć (pewnie ze 2 wszak jestem niecierpliwa strasznie) ale farbowała dalej będę dopóki nie osiągnę wymarzonego koloru
Spróbuj Londy Naturals, ma blond szampański, akacjowy, piaskowy, zobacz który ci pasuje. To niezła farba. Ale odczekaj z farbowaniem, bo w przeciwnym razie farba może się, hm, przyjąć dość nieoczekiwanie. Przez ten czas olejuj włosy i nawilżaj. Przed farbowaniem nałoż na włosy rozgrzany olejek, np. kokosowy, albo oliwę i nakładaj farbę na zwilżone włosy. A gdybyś jednak chciała L'Oreala, to seria Exellence ma odcień Bardzo jasnego blondu - wychodzi ładne złoto.

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem blondynką od jakichś.. 3tyg. (no może to nie do końca blond), za mną 2x dekolor i 3 farbowania Wellatonem 12/0. Chciałabym taki ładny blondzik, zbliżony do koloru na opakowaniu tej farby, ale wiem, że jeszcze długa droga przede mną. Natomiast mam pytanie odnośnie mojego obecnego koloru - ma lekką poświatę zielonego i nie wiem, jak się go pozbyć. Używam szampony Joanny rewitalizującego kolor ale nie wiem, czy powinnam czy jak, to moja pierwsza styczność z blondem co zrobić żeby ta zieleń zniknęła i czy da radę z tego koloru przejść na taki jasny blond BEZ ponownej dekoloryzacji i wizyty u fryzjera ? Jesteście ekspertkami, pomóżcie
1. kolor, do którego dążę
2. mój obecny kolor (jest troszkę jaśniejszy, ciemne zdjęcie wyszło)
3. czy taki jasny kolor w ogóle do mnie pasuje ? 4 lata farbowania na czarno robi swoje
Twój blondzik jest śliczny, nie widzę zielonego, no i bardzo ci w nim do twarzy. Ale tak to już jest, że ciagle szukamy ideału, który nawiasem mówiąc ciągle umyka. Jaki jest twój naturalny kolor?
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Edytowane przez morelle
Czas edycji: 2010-08-31 o 21:07
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 21:07   #3932
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Według mnie to już masz bardzo ładny bez.Moze odczekaj teraz chwilkę ,co jak będziesz je tak katować dokol+farby to naprawdę zniszczysz je.A lepiej dochodzić do tego powoli.Ja bym na razie zostawiła jak jest i dobrze po odżywiała.Z reszta przyzwyczajaj się powoli do blondu,skoro schodzisz z czarnego.Wielu osoba podobają się b.jasne blondy a jak już do niego dochodzą to twierdza ze do nich nie pasuje i tylko nie potrzebnie niszczyły włoski.Ale to Twój wybór,zrobisz jak zechcesz.To moje zdanie.
Ale ja jestem świadoma że do tego nie da się dojść ot tak hop siup Ogólnie włosy mam w bardzo dobrym stanie, szczerze mówiąc nie widzę różnicy między tym, co było przed a co jest teraz, jedynie używam WAX. Dekoloryzacji już nie będę robić dlatego było moje pytanie, czy da się je rozjaśnić samymi farbami. Dziękuję za opinie
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 21:07   #3933
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

pięknie! u mnie leje jak nie wiem co, z 10 stopni jest a mi auto padło !! najpierw paliwa braklo, ale mialam niedaleko stacje to zadzwonilam po Tż bo nie miałam kasy i kupilam 5l paliwa, wlałam a tu okazuje sie ze jeszcze akumulator sie rozladowal :| zadzwonilam po mame i robilysmy akcje reanimacje przez jakas godzine, buty przemoczone, a auto dalej stoi tam gdzie stalo. oczywiscie zanim zaczelismy go podladowywac z drugiego auta to szukalismy po ludziach kabli bo nie mielismy sorki za taki mega offtop ale musialam wam sie pożalić moje virtual-przyjaciólki
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 21:13   #3934
chania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 64
MIeszanie farb biały blond

Od dawna farbuję włosy Koleston Perfect 12/89 perłowy blond special cendre ale po jakimś czasie zaczeły robić mi się szare na odroście. Fryzjerak mói że powinnam mieszać farbę z jakimś bezowym blondem żeby uniknąć szarzenia i dodać głębszego i bielszego efektu. Czy któaś z Was może próbowała, macie jakiś sposób, albo co z palety koleston wella zmieszać z tym moim 12/89???

już sama nie wiem jak uzyskać ładny biały blond

z góry dziękuję
chania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 21:29   #3935
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dziewczynki slyszalyscie o nowosci Shwarzkopfa?

cyt. "Schwarzkopf wprowadzi nową trwałą koloryzację bez amoniaku w postaci pianki. Perfect Mousse ma lekką formułę, co pozwala piankę łatwo rozprowadzić na włosach - wystarczy zmieszać żel koloryzujący z emulsją rozwijającą i przygotowaną w ten sposób mieszankę rozprowadzić na włosach jak szampon. Perfect Mousse obiecuje trwałe kolory i idealne pokrycie siwizny. Zestaw zawiera maskę regenerującą z ekstraktem z orchidei oraz proteiny soi (15 odcieni; 1 op./23 zł)."

Poza tym male wyjasnienienie na czym polega ta nowa koloryzacja INOA

cyt. "W setną rocznicę wynalezienia przez założyciela marki L'Oréal współczesnej koloryzacji profesjonalna linia L'Oréal Professionnel wprowadziła nową usługę - INOA. To skrót od Innovation No Ammonia, czyli innowacja bez amoniaku. - Ale farba bez amoniaku to przecież żadna nowość! - mówię do Leszka Czajki, fryzjera i ambasadora marki. Okazuje się, że nie tylko o brak amoniaku chodzi. Laboratoria L'Oréal Research opracowały metodę, która pozwala osiągnąć taki sam efekt koloru, jaki dawała farba z amoniakiem, ale pokrywając siwe włosy! Sekretem jest system dostarczania preparatu w głąb włosa na bazie olejku - Oil Delivery System, podobno po raz pierwszy wykorzystany w koloryzacji włosów. Olejek zwiększa efektywność koloryzacji, ułatwiając wprowadzenie w głąb włosa aktywnych składników odpowiedzialnych za kolor, w tym substancji zasadowych (ale innych niż amoniak), np. etanoloamina zwana monoetanoloaminą (w skrócie MEN lub MEA). Umożliwiają one rozjaśnienie włosów, które przy tak małym stężeniu substancji aktywnej było do tej pory niemożliwe. Z INOA 'włosy są gładkie jak przed koloryzacją' mówił dla 'NY Times' po premierze usługi Paul Schiraldi, wicedyrektor marketingu L'Oréal Professionnel w Stanach Zjednoczonych. Jeśli INOA się przyjmie na rynku, 'zniszczenia po koloryzacji będą pieśnią przeszłości' - dodał." - i co o tym myslicie?
ja już widziałam ten Perfect Mousse z tydzień temu..bodajże w tesco fajne kolorki mają, ten perłowy rzeczywiście sliczny

a recenzja z farbowania metodą INOA była chyba w avanti, ale czytałam też że na allegro można kupić zestawy do samodzielnej koloryzacji 3x taniej a czy to nie działa max do 2 tonów??

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
pięknie! u mnie leje jak nie wiem co, z 10 stopni jest a mi auto padło !! najpierw paliwa braklo, ale mialam niedaleko stacje to zadzwonilam po Tż bo nie miałam kasy i kupilam 5l paliwa, wlałam a tu okazuje sie ze jeszcze akumulator sie rozladowal :| zadzwonilam po mame i robilysmy akcje reanimacje przez jakas godzine, buty przemoczone, a auto dalej stoi tam gdzie stalo. oczywiscie zanim zaczelismy go podladowywac z drugiego auta to szukalismy po ludziach kabli bo nie mielismy sorki za taki mega offtop ale musialam wam sie pożalić moje virtual-przyjaciólki
Wasienka, współczuje, ze takie przeprawy z samochodem w mega deszcz;/ ja ostatnio też miałam historię z autem, a mianowicie pewny miły pan mi wjechał w d..pe ;/ bezczelny był i jeszcze się ze mną kłócił 2h czekaliśmy na policje, no życ nie umierać

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2010-08-31 o 21:22
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 21:37   #3936
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ja już widziałam ten Perfect Mousse z tydzień temu..bodajże w tesco fajne kolorki mają, ten perłowy rzeczywiście sliczny

a recenzja z farbowania metodą INOA była chyba w avanti, ale czytałam też że na allegro można kupić zestawy do samodzielnej koloryzacji 3x taniej a czy to nie działa max do 2 tonów??

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------



Wasienka, współczuje, ze takie przeprawy z samochodem w mega deszcz;/ ja ostatnio też miałam historię z autem, a mianowicie pewny miły pan mi wjechał w d..pe ;/ bezczelny był i jeszcze się ze mną kłócił 2h czekaliśmy na policje, no życ nie umierać
musze sie przejechac i obczaic a artykul zaczerpniety z wysokich obcasow niestety do ilu tonow to juz nie napisali
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 22:06   #3937
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: MIeszanie farb biały blond

Cytat:
Napisane przez chania Pokaż wiadomość
Od dawna farbuję włosy Koleston Perfect 12/89 perłowy blond special cendre ale po jakimś czasie zaczeły robić mi się szare na odroście. Fryzjerak mói że powinnam mieszać farbę z jakimś bezowym blondem żeby uniknąć szarzenia i dodać głębszego i bielszego efektu. Czy któaś z Was może próbowała, macie jakiś sposób, albo co z palety koleston wella zmieszać z tym moim 12/89???

już sama nie wiem jak uzyskać ładny biały blond

z góry dziękuję
Ja używam tego odcienia i mieszam go z 12/16, ale moim celem nie jest biel. Możesz jednak spróbowac dodać np. 12/11. Myślę jednak, że te odcienie w zamyśle nie oddają bieli, podążają raczej w kierunku naturalności. Zresztą wszystko i tak zależy od twoich włosów. Może spróbuj samo 12/16? Albo, gdy zacznie szarzeć twój własny "farbiany" odcień 12/89 stosuj płukankę "Srebrzyk", ona bardzo ładnie wybiela.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Edytowane przez morelle
Czas edycji: 2010-08-31 o 22:10
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-31, 22:24   #3938
kaps
Zakorzenienie
 
Avatar kaps
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 620
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

dzięki morelle

Myślicie, że będę mogła nałożyć na moje rozjaśniane, szare włosy taką kombinację jak kiedyś pisała mysia m: Farbowane Garnier color naturals 8 zmieszany poł na pół z garnier nutrisse 91? tu są zdjęcia: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=18612753 (oczywiście jak włoski trochę odpoczną, tak z 2 tyg minimum)
__________________
Klasa przede wszystkim, żadnych dramatów.
kaps jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 01:04   #3939
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
pięknie! u mnie leje jak nie wiem co, z 10 stopni jest a mi auto padło !! najpierw paliwa braklo, ale mialam niedaleko stacje to zadzwonilam po Tż bo nie miałam kasy i kupilam 5l paliwa, wlałam a tu okazuje sie ze jeszcze akumulator sie rozladowal :| zadzwonilam po mame i robilysmy akcje reanimacje przez jakas godzine, buty przemoczone, a auto dalej stoi tam gdzie stalo. oczywiscie zanim zaczelismy go podladowywac z drugiego auta to szukalismy po ludziach kabli bo nie mielismy sorki za taki mega offtop ale musialam wam sie pożalić moje virtual-przyjaciólki
No tak.. jak to mówią nieszczęścia chodza parami Żebyś się tylko biedna nie przeziębiła.. Faktycznie pogoda do kitu Pewnie małe to pocieszenie ale od przyszłego tygodnia ma się poprawić i będzie znów koło 25 st (oby się sprawdziło, kilka dni deszczu, pochmurno szaro-buro i człowiek chodzi taki zamulony, ani się na pracy skupić ani nic) .
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 05:59   #3940
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No tak.. jak to mówią nieszczęścia chodza parami Żebyś się tylko biedna nie przeziębiła.. Faktycznie pogoda do kitu Pewnie małe to pocieszenie ale od przyszłego tygodnia ma się poprawić i będzie znów koło 25 st (oby się sprawdziło, kilka dni deszczu, pochmurno szaro-buro i człowiek chodzi taki zamulony, ani się na pracy skupić ani nic) .
no dokładnie! Nic się nie chce, a ja dziś jeszcze na pieszo musiałam do pracy iść, a tu deszcz i wiatrzysko straszne! Szłam jak talib owinięta w chustke
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 06:46   #3941
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

DODAJE FOTKI SZARO BURO ZA OKNEM i zdjecia nie oddaja całkowitego odcienia

1 foto -1 koloryzacja w salonie Londy
2 foto - 2 koloryzacja w salonie londy ... ciemniej wyszło bo za dużo dodała mi popieli na poziomie 8(a miało byc tylko jaśniej)
3-4 efekt Wella decore krem rozjasniajacy ciulowe swiatło do zdjęć
5-6 tak było dawniej


włoski mięciutkie ,dobrze sie układają ,nie widze różnicy co do kondycji przed i po farbowaniu
__________________
W myślach wszystko ma początek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2010-09-01 o 06:54
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-01, 06:53   #3942
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ach to jeszcze dekoloryzacja po drodze była.. Ojoj a włoski jak się trzymają? Mówisz, że w dobrej kondycji ? To dobrze, też dałaś im trochę popalić

Pamiętaj jutro o zdjęciach

było ich chyba z 5 produktem prosalon color peel super zadziałał u mnie ... sciagała mi kolor uczennica w salonie i wielkie BRAWO dla przyszłej pani fryzjerki spisała sie na medal równo zszedł kolor
pozniej nakładanie jasnych blondów itp... aby zneutralizowac rudawa poswiate ... i udało sie nie dążę do blondu ala platyna czy cos w tym rodzaju ...słoneczny blond jasny kondycja włosów b.dobra joanna apteczka babci super seria zółtko -alej rycynowy ,maska latte super
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 07:07   #3943
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

kaps, Podaję linka do strony, gdzie zamieszczałam moje przygody z koloryzacja przez ostatnie pół roku. Tam sa kombincje i wariacje na temat garnier color naturals i nutrisse w obrębie poziomu 8-9. I dokładne opisy, wiec juz tu sie produkowac nie bede.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=364796&page=5

numery postów:
118, 138, 141, 165, 193

Przejrzałam sobie, jakie juz miałam długie włosy i kurcze całkiem zadbane były.. nie wiem po co je ściełam.. buuu.. teraz rok sobie poczekam na taką długosc
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 07:22   #3944
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
pięknie! u mnie leje jak nie wiem co, z 10 stopni jest a mi auto padło !! najpierw paliwa braklo, ale mialam niedaleko stacje to zadzwonilam po Tż bo nie miałam kasy i kupilam 5l paliwa, wlałam a tu okazuje sie ze jeszcze akumulator sie rozladowal :| zadzwonilam po mame i robilysmy akcje reanimacje przez jakas godzine, buty przemoczone, a auto dalej stoi tam gdzie stalo. oczywiscie zanim zaczelismy go podladowywac z drugiego auta to szukalismy po ludziach kabli bo nie mielismy sorki za taki mega offtop ale musialam wam sie pożalić moje virtual-przyjaciólki
No nie wiem co to jest z tymi autkami chyba się nam pochorowały
Ja dziś muszę iść na zakupy 2km na sklepy i to na nogach bo tato oddaje autko do sąsiada mechanika ,musi wymienić jakieś części.Nie no jak patrze za okno to aż nie chce się nosa wystawiać a co dopiero zasuwać.No ale robię to dla dobrej sprawy,,,,dla moich włosków.Mam mega listę co chce kupić i nie powstrzymają mnie te chmurzyce.

Życzę wszystkim blondyneczka miłego dnia pomimo tak wstrętnej i usypiającej pogody.

---------- Dopisano o 07:22 ---------- Poprzedni post napisano o 07:19 ----------

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
DODAJE FOTKI SZARO BURO ZA OKNEM i zdjecia nie oddaja całkowitego odcienia

1 foto -1 koloryzacja w salonie Londy
2 foto - 2 koloryzacja w salonie londy ... ciemniej wyszło bo za dużo dodała mi popieli na poziomie 8(a miało byc tylko jaśniej)
3-4 efekt Wella decore krem rozjasniajacy ciulowe swiatło do zdjęć
5-6 tak było dawniej


włoski mięciutkie ,dobrze sie układają ,nie widze różnicy co do kondycji przed i po farbowaniu
No już widać znacząca różnice w kolorku.Bardzo ładnie i włoski w dobrej kondycji.Super.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 07:46   #3945
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Twój blondzik jest śliczny, nie widzę zielonego, no i bardzo ci w nim do twarzy. Ale tak to już jest, że ciagle szukamy ideału, który nawiasem mówiąc ciągle umyka. Jaki jest twój naturalny kolor?
Dziękuję Ja mam 0 wiedzy nt. blondów i może mi się coś wydaje hehe Mój naturalny to taki mysi, jasny brąz.
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 07:51   #3946
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
No nie wiem co to jest z tymi autkami chyba się nam pochorowały
Ja dziś muszę iść na zakupy 2km na sklepy i to na nogach bo tato oddaje autko do sąsiada mechanika ,musi wymienić jakieś części.Nie no jak patrze za okno to aż nie chce się nosa wystawiać a co dopiero zasuwać.No ale robię to dla dobrej sprawy,,,,dla moich włosków.Mam mega listę co chce kupić i nie powstrzymają mnie te chmurzyce.

Życzę wszystkim blondyneczka miłego dnia pomimo tak wstrętnej i usypiającej pogody.
obys nie zmokła nie dość że jest mokro to jeszcze zimno, a tu mamy jeszcze kalendarzowe lato! Dobrze że chociaż nasze blond czuprynki rozchmurzają nasze samopoczucia
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 08:10   #3947
chania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 64
Dot.: MIeszanie farb biały blond

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Ja używam tego odcienia i mieszam go z 12/16, ale moim celem nie jest biel. Możesz jednak spróbowac dodać np. 12/11. Myślę jednak, że te odcienie w zamyśle nie oddają bieli, podążają raczej w kierunku naturalności. Zresztą wszystko i tak zależy od twoich włosów. Może spróbuj samo 12/16? Albo, gdy zacznie szarzeć twój własny "farbiany" odcień 12/89 stosuj płukankę "Srebrzyk", ona bardzo ładnie wybiela.

morelle może masz sugestię, jaki kolor wybrać? co myślisz o kolorze 10/16 pamiętam, ze kiedyś go robiłam aż fryzjerka zrobiła mi ten i tak zostało. Moje włosy dobrze się rozjaśniają. Na paletach w allegro widziałam kolor 12/81 ale nikt go nie sprzedaje. Jeszcze patrzę na kolor 11/1. Sama nie wiem.
Co do ściągania żółtego efektu mam loreal silver ale teraz chyba kupię sobie i szampon i odzywkę loreal shine blonde, ponoć dobrze działa.
chania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 08:19   #3948
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Ifrit pięknie, naprawdę Super Ci się udało i to bez większej katastrofalnej ingerencji we włoski


A co do pogody dziewczyny, dziś rano czytałam, że na Kasprowym spadł już pierwszy śnieg !!!
Co to z tą pogodą się porobiło to ja już wolę te upały
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 08:51   #3949
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ifrit pięknie, naprawdę Super Ci się udało i to bez większej katastrofalnej ingerencji we włoski


A co do pogody dziewczyny, dziś rano czytałam, że na Kasprowym spadł już pierwszy śnieg !!!
Co to z tą pogodą się porobiło to ja już wolę te upały
też to słyszałam! Siostra Tż mi wczoraj powiedziała. Anomalia jakieś
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-01, 09:05   #3950
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Kurczę dziewczyny pogoda od wczoraj w lbn masakryczna
Non stop pada, jak u was?
Miałam iść do carrefoura szukać tego serum joanny, ale chyba sobie daruję. Poza tym jak znam życie to już dałyśmy cynk na wizażu i pewnie na półkach nic nie znajdę Trzeba będzie poczekać aż uzupełnią asortyment.
W ten weekend mam już do szkoły buuu...ale mi się nie chce, nie macie pojęcia
wasienka blond fryzurka rozjaśnia każdą pogodę nie tylko deszczową.
Samochód mojego Tż tez coś wczoraj świrował, może to ta wilgoć?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 09:09   #3951
małolata
Raczkowanie
 
Avatar małolata
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 142
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Witam Drogie Koleżanki,

czytam Wasz wątek od dawna jestem naturalną brunetką, która jednak postanowiła być blondynką mam już wloski ładnie rozjaśnione, do ładnego biszkoptowego blondu...jednak jest on troche za zółciutki jak dla mnie poza tym pojawiły sie naturalne odrosty...i tu do Was pytanie:
czy na moje odrosty ciemny brąz (poziom 4-5) da rade sposób Adzi, czyli podkład+farba?
Dotychczas robilam odrosty u fryzjera, ale po ostatniej wizycie użyła tylko farby rozjaśniającej, wiec byla róznica: odrost zlocisty blond ciemniejszy taki, reszta włosów ładny jasny blond

Po podkładzie myślałam o polecanej tu wieloktoynie n&e 522 lub syoss 9-5...nie wyjdzie mi zielen jak na żółtko po podkładzie położe którąś z nich?

Edytowane przez małolata
Czas edycji: 2010-09-01 o 09:10
małolata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 09:24   #3952
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Kurczę dziewczyny pogoda od wczoraj w lbn masakryczna
Non stop pada, jak u was?
Miałam iść do carrefoura szukać tego serum joanny, ale chyba sobie daruję. Poza tym jak znam życie to już dałyśmy cynk na wizażu i pewnie na półkach nic nie znajdę Trzeba będzie poczekać aż uzupełnią asortyment.
W ten weekend mam już do szkoły buuu...ale mi się nie chce, nie macie pojęcia
wasienka blond fryzurka rozjaśnia każdą pogodę nie tylko deszczową.
Samochód mojego Tż tez coś wczoraj świrował, może to ta wilgoć?
może nie przez wilgoć a przez spadek temperatury. Ja mam z tym często problem. A wiecie co najlepsze? W momencie kiedy mi brakło paliwa i samochód mi stanął miałam na liczniku cyferki 4666
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 09:44   #3953
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczynki dołączam do was

Zapragnęłam znowu mieć blond włoski:P
Powiedzcie mi, jeżeli już zafarbuję , to co z brwiami?

CO wy z nimi robicie? Moje będą zdecydowanie za ciemne
Dążę do takiego kolorku jak na pierwszym zdjęciu (kolor Southern Sun)(zamazałam twarz bo nie wiem czy by sobie zyczyła)
Mój obecny zdjęcie drugie i trzecie

Pewnie ze się uda!


Dzis biegnę po farbę Garniera nr 111, albo 10 albo 113
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?

Edytowane przez LifUnia
Czas edycji: 2010-09-01 o 09:56
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 09:50   #3954
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez LifUnia Pokaż wiadomość
Dziewczynki dołączam do was

Zapragnęłam znowu mieć blond włoski:P
Powiedzcie mi, jeżeli już zafarbuję , to co z brwiami?

CO wy z nimi robicie? Moje będą zdecydowanie za ciemne
Dążę do takiego kolorku jak na pierwszym zdjęciu (kolor Southern Sun)(zamazałam twarz bo nie wiem czy by sobie zyczyła)
Mój obecny zdjęcie drugie i trzecie

Pewnie ze się uda!


Dzis biegnę po farbę Garniera nr 111, albo 10 albo 113
a wyrywasz? jesli tak to dobrze musisz je regulować krzaczory nie w modzie i zostaw ciemne... lepiej pasują do blondu!
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 09:53   #3955
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

no jasne ze wyrywam ;p;p

to zostawie ciemnie i zoabcze co z tego bedzie


Jak myślicie, będzie pasował blond ?
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?

Edytowane przez LifUnia
Czas edycji: 2010-09-01 o 09:56
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 09:59   #3956
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Witamy nowe koleżanki na wątku

małolata jak nie spróbujesz naszej metody to się nie dowiesz. Nikt tutaj ci nie może zagwarantować że coś wyjdzie lub nie. Robisz to dla siebie.
U dziewczyn w większości się ta metoda sprawdzała. poza tym piszesz o poziomie swoich włosów ale zdjęcia naturali nie dałaś więc różnie to bywa, nie raz dziewczyny piszą że mają ciemniejsze/jaśniejsze niż w rzeczywistości. Wstaw foto odrostu to ci odpiszemy.
Czemu twoja fryzjerka położyła ci na odrost samą farbę ostatnim razem wiedząc że masz tak ciemne włosy? Chciałaś tak?
Bo nie rozumiem tego.

Lifunia z tego co kojarzę to raczej żadna z nas nie robi niczego z brwiami
Po co miałybyśmy coś robić?
Nie ma chyba nic bardziej obrzydliwego niż jasne prawie białe brwi jak u albinosa...blech...
Oczywiście jeśli bardzo ci to przeszkadza to możesz je rozjaśniać.
Należy jednak pamiętać, że przy jasnych włosach nierzadko ulega rozmyciu twarz właścicielki, gdy opalenizna zejdzie, a jak jeszcze pojaśnisz brwi to możesz uzyskać efekt trupa...no a poza tym do jasnych brwi wytuszujesz rzęsy mocno czarnym tuszem?
Czy będziesz stosować brązowy?
Bo to też będzie dziwacznie wyglądać...
My tu nie jesteśmy zwolenniczkami wszystkiego co naturalne, a więc nie razi nas w większości również opalenizna i jasny blond. Oczywiście jeśli nie jest pomarańczowa i solaryjna do przesady.
To co naturalne nie zawsze równa się piękne.
Będzie ci pasował blond o ile wybierzesz chłodny odcień- popielaty, mroźny, stalowy, chłodny beż itp.

wasienka rozwaliłaś mnie stanem swojego licznika
to na pewno był wpływ sił nadnaturalnych...
__________________
blog blond bunny

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-09-01 o 10:07
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 10:02   #3957
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczyny czy włosy rozjaśniane od 4-5 lat a teraz przyciemnione farbą blond w końcu zaakceptują kolor, barwnik i staną się silniejsze? (ujęłam to w takie słowa, żeby łatwo było zrozumieć o co chodzi) - tak w głowie mi się układa, że kiedyś ten barwnik z farby "wejdzie" mi do włosa i nie będą takie delikatne ?
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 10:03   #3958
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez LifUnia Pokaż wiadomość
no jasne ze wyrywam ;p;p

to zostawie ciemnie i zoabcze co z tego bedzie


Jak myślicie, będzie pasował blond ?
ja też myślałam że ciemne brwi nie będą pasować, ale jednak pasują
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 10:09   #3959
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez LifUnia Pokaż wiadomość
no jasne ze wyrywam ;p;p

to zostawie ciemnie i zoabcze co z tego bedzie


Jak myślicie, będzie pasował blond ?
ja stawiam na ciemne jeśli chodzi o połączenie z włosami blond
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 10:09   #3960
kaps
Zakorzenienie
 
Avatar kaps
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 620
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

mysia m dzięki na pewno się zdecyduje na którąś z tych kombinacji

Ale boje się strasznie, że wyjdą mi szare (jak rysik ołówka) bo koleżanka mówiła że tak miała :/ a moja aktualna szarość w porównaniu z tym to małe piwko...
__________________
Klasa przede wszystkim, żadnych dramatów.

Edytowane przez kaps
Czas edycji: 2010-09-01 o 10:11
kaps jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:42.