WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2010-09-01, 12:58   #1831
moniq909
Zakorzenienie
 
Avatar moniq909
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gorlice.
Wiadomo¶ci: 7 458
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez DarkNoir Poka¿ wiadomo¶æ
Zrób badanie krwi - morfologia, ¿elazo, glukoza, potas, magnez.

boja sie ig³y ale zrobie dziekuje

Cytat:
Napisane przez kotka20093 Poka¿ wiadomo¶æ
polecam szampon seboradin, pharmaceris, neril bo mi kiedys troche pomog³y
z odzywek to balsam seboradin, wax, od¿ywk ze szpiku konskiego z allegro

dziekuje za rade poszukam czegos takiego
__________________

always & forever. ♡

f&g by charlie.
moja walka: 42.1->55.
moniq909 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-01, 13:16   #1832
kotka20093
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 941
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

szampon Revita jest z miedzi±
http://www.szamponrevita.pl/skladniki.html
preparat Spectral
http://allegro.pl/spectral-dnc-l-wyp...204229226.html
kotka20093 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-01, 18:03   #1833
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Zjad³am ³y¿kê siemienia - 1.dzieñ. Zjem ca³± paczkê i zobaczê, czy co¶ pomo¿e (oczywi¶cie tylko 1 ³y¿ka raz dziennie) Poza tym kupi³am rzepê i jutro zrobiê wcierkê. Bojê siê trochê, ¿eby nie wypad³o mi wiêcej w³osów, skoro rzepa ma pobudziæ cebulki i nie wiem, czy eksperymentowaæ... a ju¿ zw³aszcza po przeczytaniu artyku³u o dziewczynie, która wy³ysia³a stosuj±c domowe preparaty, gdy¿ nie wiedzia³a, ¿e jest uczulona na pieprz kajeñski (jeden ze sk³adników tej domowej mikstury)...
__________________

tyneczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-01, 18:20   #1834
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomo¶ci: 971
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

w takim razie ja te¿ siê wstêpujê do klubu siemienia lnianego... jutro sobie go kupie..
__________________
Dok±d idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mn±,
pomó¿ mi.
aga24zuzia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-01, 18:28   #1835
etha
Raczkowanie
 
Avatar etha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 137
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez tyneczka Poka¿ wiadomo¶æ
Zjad³am ³y¿kê siemienia - 1.dzieñ. Zjem ca³± paczkê i zobaczê, czy co¶ pomo¿e (oczywi¶cie tylko 1 ³y¿ka raz dziennie) :p
tyneczko, powiedz mi proszê, jak ty to jesz? ja dodajê czasem do kanapek, ale i tak czuæ i jest paskudne.. da siê jako¶ zamaskowaæ ten smak?
__________________
| | | || |


Je¶li nie masz nic m±drego do powiedzenia, to nie pisz w w±tku, bo tylko przeszkadzasz osobom, które kiedy¶ bêd± przegl±da³y temat w poszukiwaniu konkretnych informacji. Moje motto.

5w6

etha jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-01, 18:46   #1836
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez aga24zuzia Poka¿ wiadomo¶æ
w takim razie ja te¿ siê wstêpujê do klubu siemienia lnianego... jutro sobie go kupie..
No troszkê siê naczyta³am o jego cudownych w³a¶ciwo¶ciach i warto¶ciach od¿ywczych. Dzia³a te¿ lekko antyandrogennie, wiêc mo¿e co¶ pomo¿e na to wypadanie. Poza tym kwasy omega-3... a ja ryb bardzo ma³o jem. Za paczkê 300g zap³aci³am 2,99z³, wiêc pieni±dze ¿adne, a my¶lê, ¿e warto spróbowaæ

Cytat:
Napisane przez etha Poka¿ wiadomo¶æ
tyneczko, powiedz mi proszê, jak ty to jesz? ja dodajê czasem do kanapek, ale i tak czuæ i jest paskudne.. da siê jako¶ zamaskowaæ ten smak?
Dzisiaj niewiele my¶l±c nasypa³am na ³y¿kê sto³ow± i hop do buzi. Smak jak dla mnie bezp³ciowy, wiêc problemu z rozgryzieniem i po³kniêciem nie mia³am. Popi³am kubkiem herbaty, bo akurat mia³am pod rêk±. Z tego, co czyta³am, to sporo osób zaparza siemie i pije napar (ale jak dla mnie, to za du¿o roboty ) b±d¼ dodaje do jogurtu, p³atków, twarogu lub tak jak ja ³y¿kê siemienia popija mlekiem. Spróbuj dodaæ do jogurtu, najlepiej owocowego, to nie powinna¶ tak bardzo czuæ smaku
__________________

tyneczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-01, 18:49   #1837
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 2 804
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Dziewczyny, ja uwielbiam siemie lniane Dodaje je sobie do p³atków owsianych i zalewam wrz±tkiem, a potem odcedzam, dodaje do tego jogurt, ew. owoce i jest pycha
windbag jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-09-01, 22:07   #1838
aubergine_k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 154
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

A ja mam takie pytanie.
Jednym z czynników wypadania w³osów mo¿e byæ stres.
Tylko po jakim czasie od samego stresowania siê widaæ negatywne efekty na czuprynie? Liczymy do w dniach, tygodniach czy miesi±cach? Czy to mo¿liwe, ¿eby "wychodzi³" ze mnie (razem z w³osami ) pomaturalny stres? [Czekanie na wyniki, etc. czyli jakie¶ 1,5-2 miesi±ce temu). Od lipca posz³am na sta¿, to te¿ w sumie mo¿e byæ czynnik stresogenny, a trwa ca³y czas...

Ju¿ sama nie wiem. W przyp³ywie weny zajrza³am na Wiza¿, bo tu mo¿na znale¼æ wszystko Od jakiego¶ miesi±ca paskudnie wypadaj± mi w³osy. Przy czesaniu i myciu mo¿e z 50-60 Nie u¿ywam suszarki, w³osy czeszê delikatnie, stosujê olejek kokosowy i w miarê dobrze siê od¿ywiam. Winy upatrujê w stresie/szamponie z sls i w ogóle o sztucznym sk³adzie ( do zmiany) albo co¶ ze zdrowiem nie tak. I nie wiem, czy lecieæ do lekarza. Poza w³osami czujê siê dobrze.
Jutro ogarnê trochê ten w±tek, bo po przejrzeniu kilku stron widzê, ¿e rad jest mnóstwo Trzeba opracowaæ plan dzia³ania! Dziêki, dziewczyny!
__________________
I w ogóle czas siê ogarn±æ.
aubergine_k jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-01, 22:27   #1839
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 2 804
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez aubergine_k Poka¿ wiadomo¶æ
A ja mam takie pytanie.
Jednym z czynników wypadania w³osów mo¿e byæ stres.
Tylko po jakim czasie od samego stresowania siê widaæ negatywne efekty na czuprynie? Liczymy do w dniach, tygodniach czy miesi±cach? Czy to mo¿liwe, ¿eby "wychodzi³" ze mnie (razem z w³osami ) pomaturalny stres? [Czekanie na wyniki, etc. czyli jakie¶ 1,5-2 miesi±ce temu). Od lipca posz³am na sta¿, to te¿ w sumie mo¿e byæ czynnik stresogenny, a trwa ca³y czas...

Ju¿ sama nie wiem. W przyp³ywie weny zajrza³am na Wiza¿, bo tu mo¿na znale¼æ wszystko Od jakiego¶ miesi±ca paskudnie wypadaj± mi w³osy. Przy czesaniu i myciu mo¿e z 50-60 Nie u¿ywam suszarki, w³osy czeszê delikatnie, stosujê olejek kokosowy i w miarê dobrze siê od¿ywiam. Winy upatrujê w stresie/szamponie z sls i w ogóle o sztucznym sk³adzie ( do zmiany) albo co¶ ze zdrowiem nie tak. I nie wiem, czy lecieæ do lekarza. Poza w³osami czujê siê dobrze.
Jutro ogarnê trochê ten w±tek, bo po przejrzeniu kilku stron widzê, ¿e rad jest mnóstwo Trzeba opracowaæ plan dzia³ania! Dziêki, dziewczyny!
dermatolog mi mówi³a, ¿e wlosy zaczynaj± wypadaæ ok 2-3 miesiêcy "po stresie"
windbag jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-01, 22:45   #1840
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomo¶ci: 10 048
GG do jyyli
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez aubergine_k Poka¿ wiadomo¶æ
A ja mam takie pytanie.
Jednym z czynników wypadania w³osów mo¿e byæ stres.
Tylko po jakim czasie od samego stresowania siê widaæ negatywne efekty na czuprynie? Liczymy do w dniach, tygodniach czy miesi±cach? Czy to mo¿liwe, ¿eby "wychodzi³" ze mnie (razem z w³osami ) pomaturalny stres? [Czekanie na wyniki, etc. czyli jakie¶ 1,5-2 miesi±ce temu). Od lipca posz³am na sta¿, to te¿ w sumie mo¿e byæ czynnik stresogenny, a trwa ca³y czas...

Ju¿ sama nie wiem. W przyp³ywie weny zajrza³am na Wiza¿, bo tu mo¿na znale¼æ wszystko Od jakiego¶ miesi±ca paskudnie wypadaj± mi w³osy. Przy czesaniu i myciu mo¿e z 50-60 Nie u¿ywam suszarki, w³osy czeszê delikatnie, stosujê olejek kokosowy i w miarê dobrze siê od¿ywiam. Winy upatrujê w stresie/szamponie z sls i w ogóle o sztucznym sk³adzie ( do zmiany) albo co¶ ze zdrowiem nie tak. I nie wiem, czy lecieæ do lekarza. Poza w³osami czujê siê dobrze.
Jutro ogarnê trochê ten w±tek, bo po przejrzeniu kilku stron widzê, ¿e rad jest mnóstwo Trzeba opracowaæ plan dzia³ania! Dziêki, dziewczyny!
U mnie tak samo - pomaturalny stres i w³osy wy³a¿± od 2 miesiêcy. Do tego w marcu mia³am narkozê, wiêc to pewnie te dwa czynniki.

Dermatolog poleci³a mi brac Biotebal 2,5 (jest te¿ 5mg, a innej biotyny nie ma co kupowac, za ma³a dawka). na wzmocnienie w³osów, bo ona te¿ uwa¿a, ¿e ma³o co da siê zrobic, tylko nie denerwowac siê i miec cierpliwo¶c
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-02, 07:12   #1841
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 2 804
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez jyyli Poka¿ wiadomo¶æ
U mnie tak samo - pomaturalny stres i w³osy wy³a¿± od 2 miesiêcy. Do tego w marcu mia³am narkozê, wiêc to pewnie te dwa czynniki.

Dermatolog poleci³a mi brac Biotebal 2,5 (jest te¿ 5mg, a innej biotyny nie ma co kupowac, za ma³a dawka). na wzmocnienie w³osów, bo ona te¿ uwa¿a, ¿e ma³o co da siê zrobic, tylko nie denerwowac siê i miec cierpliwo¶c
o, ja te¿ biorê biotebal, tylko 5. Ile czasu masz to braæ? Ja chyba 3 miesi±ce. Wiesz mo¿e czy mo¿na tak sobie to odstawiæ od razu? Niby nic nie jest napisane, ale to spora dawka biotyny w porównaniu z tymi zawartymi np. w tabletkach Zdrovitu czy w innych suplementach
windbag jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-02, 09:18   #1842
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Siedzê teraz z sokiem z rzepy na g³owie i dr¿ê... Szczypie strasznie i bojê siê ¿eby mi nie wypad³y wszystkie w³osy Przeczyta³am tamten artyku³ o dziewczynie co straci³a wszystkie w³osy i bojê siê eksperymentowaæ... Zobaczymy, czy za jakie¶ 2h bêdê p³akaæ...
__________________

tyneczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-02, 09:21   #1843
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 14 562
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez windbag Poka¿ wiadomo¶æ
dermatolog mi mówi³a, ¿e wlosy zaczynaj± wypadaæ ok 2-3 miesiêcy "po stresie"
to niestety prawda mam tak po ka¿dej sesji
Cytat:
Napisane przez tyneczka Poka¿ wiadomo¶æ
Siedzê teraz z sokiem z rzepy na g³owie i dr¿ê... Szczypie strasznie i bojê siê ¿eby mi nie wypad³y wszystkie w³osy Przeczyta³am tamten artyku³ o dziewczynie co straci³a wszystkie w³osy i bojê siê eksperymentowaæ... Zobaczymy, czy za jakie¶ 2h bêdê p³akaæ...
bêdzie dobrze
Cytat:
Napisane przez windbag Poka¿ wiadomo¶æ
o, ja te¿ biorê biotebal, tylko 5. Ile czasu masz to braæ? Ja chyba 3 miesi±ce. Wiesz mo¿e czy mo¿na tak sobie to odstawiæ od razu? Niby nic nie jest napisane, ale to spora dawka biotyny w porównaniu z tymi zawartymi np. w tabletkach Zdrovitu czy w innych suplementach
ja te¿ biorê Biotebal 5 i zamierzam "zje¶æ" trzy opakowania my¶lê, ¿e mo¿na odstawiæ od razu, w koñcu to tylko witaminy, zreszt± rzekomo jej nie mo¿na przedawkowaæ.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-02, 09:24   #1844
aubergine_k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 154
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez jyyli Poka¿ wiadomo¶æ
U mnie tak samo - pomaturalny stres i w³osy wy³a¿± od 2 miesiêcy.
Cytat:
Napisane przez windbag Poka¿ wiadomo¶æ
dermatolog mi mówi³a, ¿e wlosy zaczynaj± wypadaæ ok 2-3 miesiêcy "po stresie"
No i wychodzi na to, ¿e wszystko jasne!
Có¿, czas dzia³aæ.


Cytat:
¿e ma³o co da siê zrobic, tylko nie denerwowac siê i miec cierpliwo¶c
Stres stresem, ale my¶lê, ¿e to dobry moment, ¿eby "przy³o¿yæ siê" do czupryny i zacz±æ o ni± kompleksowo, porz±dnie dbaæ. Idê czytaæ w±tek od pocz±tku
__________________
I w ogóle czas siê ogarn±æ.
aubergine_k jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-02, 10:46   #1845
natigt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

dziêkuje dziewczyny za wszystkie rady. bêdê próbowaæ i pisaæ jak siê maj± moje biedne k³aczki
zaczynam od siemienia lnianego i mo¿e olejku rycynowego.....czy on dzia³a?? kto¶ co¶ mo¿e na ten temat powiedzieæ?
ech jak myje w³osy to dostaje ****icy ca³e sitko w wannie zatkane moimi w³osami :/ straci³am ju¿ po³owe mojej czupryny........dobrze ¿e idzie zima mo¿na bêdzie zakryæ niedobory czapk±
natigt jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-02, 11:08   #1846
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 2 804
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez noseknosek Poka¿ wiadomo¶æ
to niestety prawda mam tak po ka¿dej sesji

bêdzie dobrze

ja te¿ biorê Biotebal 5 i zamierzam "zje¶æ" trzy opakowania my¶lê, ¿e mo¿na odstawiæ od razu, w koñcu to tylko witaminy, zreszt± rzekomo jej nie mo¿na przedawkowaæ.
to chyba zrobiê podobnie, chociaz zasugerowalam sie tym ze na ulotce jest napisane by byrac regularnie, to tak jakos o odstawieniu pomyslalam.
windbag jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-02, 11:11   #1847
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 4 444
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

ja dodajê siemiê lniane do koktajli owocowych. Najpierw miksuje owoce, potem wrzucam siemiê i znowu miksuje. Nie zmienia to smaku koktajlu tylko konsystencje, która staje siê ciut gêstsza i kleista

Co do pielêgnacji to zaczê³am u¿ywaæ seboradinu przeciw wypadaniu w³osów i za jaki¶ czas dam znaæ czy s± efekty mam szampon, maskê, ampu³ki i spray
za to wykoñczy³am waxa zagranicznego, wole polskiego, bo mniej obci±¿a w³osy, ale i ten jest ok
Bejjka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-02, 11:18   #1848
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 14 562
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

windbag tak naprawdê to podobno dopiero po 3 miesi±cach widaæ pierwsze efekty - tyle trwa chyba proces odnawiania cebulki w³osa a w sumie te tabletki do najtañszych nie nale¿± - w koñcu zawieraj± tylko jedn± substancjê..

Z ciekawo¶ci zamówi³am suplement L'Biotica - mo¿e która¶ z Was ma jakie¶ do¶wiadczenia?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-02, 11:38   #1849
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 008
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

no w³asnie gdy mi wypada³y w³osy i wtar³am rzepê to mi nie wypada³o wiêcej, tylko hamowa³o. Nie rozumiem tego mehanizmu, ze rzepa hamuje i nie wypadaj± wiêcej, a szampony na wypadanie powoduj± efekt odwrotny - najpierw wypada wiêcej a na ich miejsce rosn± nowe. Dlaczego taka ró¿nica?
_Sarenka_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-02, 11:56   #1850
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 2 804
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez noseknosek Poka¿ wiadomo¶æ
windbag tak naprawdê to podobno dopiero po 3 miesi±cach widaæ pierwsze efekty - tyle trwa chyba proces odnawiania cebulki w³osa a w sumie te tabletki do najtañszych nie nale¿± - w koñcu zawieraj± tylko jedn± substancjê..

Z ciekawo¶ci zamówi³am suplement L'Biotica - mo¿e która¶ z Was ma jakie¶ do¶wiadczenia?
wiem w³a¶nie, trochê mnie przerazi³a ta cena .. najpierw babka nie mia³a w aptece biotebalu to wcisnê³a mi biotynê zdrovitu, mimo ze mowilam ze w tabletkach ma byc po 5mg biotyny. mój b³±d, ¿e zaufa³am farmaceutce i nie sprawdzi³am na opakowaniu... dopiero pózniej dopatrzylam sie ze w tym zdrovicie jest malo bityny i dlatego taki tani... no nic, bede stosowac przez te 3 miesi±ce biotebal , skoro juz zaczelam to nie bede przerywac. Mo¿e pomo¿e
windbag jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-02, 12:45   #1851
kotka20093
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 941
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

ciekawe czy która¶ z nas wygra w koñcu z wypadaniem w³osów na dobre? ja kilka razy my¶la³am ¿e wygra³am, ale ¼le my¶la³am...
kotka20093 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-02, 13:16   #1852
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

No i ju¿ po rzepie. Czuprynka siê trzyma, wiêc jest dobrze, ul¿y³o mi Efektów po pierwszym razie nie widzê, ale my¶lê, ¿e raz na tydzieñ mogê robiæ tak± kuracjê. Zapach jak dla mnie wcale nie jest intensywny...
__________________

tyneczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-02, 14:12   #1853
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 4 444
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

mi te¿ kilkakrotnie wydawa³o siê, ¿e wygra³am walkê z wypadaniem tzn. wypada³o mi ich znacznie mniej, powiedzmy mie¶ci³am siê w tych 100 w³osach dziennie ale prêdzej czy pó¼niej w³osy zaczyna³y lecieæ jak szalone i nadrabia³am braki w ubytku ow³osienia skalpu
Bejjka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-02, 17:27   #1854
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 008
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

zastanawiam siê nad sprawiedliwo¶ci±. Mam kole¿ankê, która zmienia kolor w³osów przynajmniej raz w miesi±cu, raz czarny, raz blond, raz rudy, itp. W³osy ma l¶ni±ce i niewypadaj±ce. A ja nie farbuje, nie susze, prostuje od ¶wiêta,a w³osy wypadaj± jakbym im krzywde robi³a :/

Edytowane przez _Sarenka_
Czas edycji: 2010-09-02 o 17:40
_Sarenka_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-02, 17:30   #1855
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 4 444
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez _Sarenka_ Poka¿ wiadomo¶æ
zastanawiam siê nad sprawiedliwo¶ci±. Mam kole¿ankê, która zmienia kolor w³osów przynajmniej raz w miesi±cu, raz czarny, raz bl±d, raz rudy, itp. W³osy ma l¶ni±ce i niewypadaj±ce. A ja nie farbuje, nie susze, prostuje od ¶wiêta,a w³osy wypadaj± jakbym im krzywde robi³a :/
witaj w klubie wiêkszo¶æ z nas od d³u¿szego czasu dmucha i chucha na swoje w³osy a one jak lecia³y tak lec±...........
Bejjka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-02, 17:39   #1856
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomo¶ci: 14 498
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Dziewczyny, czy która¶ z Was stosowa³a ten podany przez jedn± z wiza¿anek sposób na wcierkê z wódki i cebuli? Jakie efekty, bo nie wiem czy kupiæ wódke
iwona200 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-02, 18:42   #1857
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 008
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

a ja mam jeszcze pytanie, czy stosowanie samego toniku Neril da efekty? czy koniecznie trzeba stosowaæ go z szamponem z tej serii?
_Sarenka_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-02, 18:46   #1858
ona911
Rozeznanie
 
Avatar ona911
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 753
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez _Sarenka_ Poka¿ wiadomo¶æ
a ja mam jeszcze pytanie, czy stosowanie samego toniku Neril da efekty? czy koniecznie trzeba stosowaæ go z szamponem z tej serii?
Nie trzeba go stosowaæ razem z szamponem moja fryzjerka u¿ywa³a samego toniku..ja samego szamponu..tyle, ¿e podobno szampon ma du¿o s³absze dzia³anie.
__________________
...:::¯ycie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co dla nas ma:::...

Razem od...

...a tego dnia...
...powiedzieli¶my sobie Tak ...




ona911 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-02, 18:49   #1859
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 008
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

to dobrze, bo czyta³am ze szampon wysusza w³osy, a ja i tak mam suche;/ i czy przyspiesza jako¶ wzrost znacz±co?
_Sarenka_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-02, 18:54   #1860
ona911
Rozeznanie
 
Avatar ona911
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 753
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez _Sarenka_ Poka¿ wiadomo¶æ
to dobrze, bo czyta³am ze szampon wysusza w³osy, a ja i tak mam suche;/ i czy przyspiesza jako¶ wzrost znacz±co?
Czy wysusza...ja nie zauwa¿y³am, ¿eby mi przesuszy³ w³osy a u¿ywa³am go rok.. za to przesta³a mnie po nim swêdzieæ skóra g³owy...ehh i ¼le zrobi³am, ¿e go odstawi³am miesi±c temu..bo zaczê³am u¿ywac innego szamponu i swêdzenie powróci³o.. co do przyspieszenia wzrostu to faktycznie przyspiesza.. mi w³osy ros³y jak szalone..i do tego mam baaardzo du¿o "baby hairs" ...
__________________
...:::¯ycie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co dla nas ma:::...

Razem od...

...a tego dnia...
...powiedzieli¶my sobie Tak ...




ona911 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:25.