WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2010-09-02, 19:01   #1861
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 008
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

to dziêki za informacje, mo¿e bed± mieæ w mojej mie¶cinie ten tonik to wyprobuje bo ju¿ sama nie wiem co mam z tymi w³osami robiæ
_Sarenka_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-02, 19:03   #1862
ona911
Rozeznanie
 
Avatar ona911
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 753
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez _Sarenka_ Poka¿ wiadomo¶æ
to dziêki za informacje, mo¿e bed± mieæ w mojej mie¶cinie ten tonik to wyprobuje bo ju¿ sama nie wiem co mam z tymi w³osami robiæ
Nie tylko Ty moja droga..nie tylko Ty.. ja jestem za³amana..a dzisiaj jeszcze ¶ni³o mi siê, ¿e mia³am takie ³yse placki na g³owie ;( ... oby ten sen siê nie spe³ni³...
__________________
...:::¯ycie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co dla nas ma:::...

Razem od...

...a tego dnia...
...powiedzieli¶my sobie Tak ...




ona911 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-02, 19:07   #1863
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 008
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

haha, mnie te¿ sie ¶ni± w³osy po nocach :P ale sni³o mi sie niedawno, ¿e moja kole¿anka która zawsze mia³a krótkie w³osy nagle mia³a d³uuugie i piêkne. I ja sie jej pytam, jak to zrobi³a, a ona do mnie : ''NIC Z NIMI NIE ROBIE'' . Mo¿e odstawmy wszystko, myjmy szarym myd³em i bedzie dobrze
_Sarenka_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-02, 19:11   #1864
ona911
Rozeznanie
 
Avatar ona911
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 753
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez _Sarenka_ Poka¿ wiadomo¶æ
haha, mnie te¿ sie ¶ni± w³osy po nocach :P ale sni³o mi sie niedawno, ¿e moja kole¿anka która zawsze mia³a krótkie w³osy nagle mia³a d³uuugie i piêkne. I ja sie jej pytam, jak to zrobi³a, a ona do mnie : ''NIC Z NIMI NIE ROBIE'' . Mo¿e odstawmy wszystko, myjmy szarym myd³em i bedzie dobrze
Szczerze mówi±c, to ja ju¿ siê te¿ my¶la³am o szarym mydle i mo¿e to wcale nie taki g³upi pomys³
__________________
...:::¯ycie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co dla nas ma:::...

Razem od...

...a tego dnia...
...powiedzieli¶my sobie Tak ...




ona911 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-02, 19:14   #1865
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 008
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Powiem tak, moja mama ma w³osy wprawdzie krótkie, ale farbuje je regularnie. Myje je raz na tydzien, raz na pó³tora tygodnia w zwyk³ym szamponie pokrzywowym z barwy. I w³osy jej niepamiêtam kiedy wypada³y.
a Szare myd³o to chyba okropnie wysuszy w³osy, wiêc mo¿e sie zrobiæ ³upie¿, na ³upie¿ sie zaczn± nowe specyfiki i ko³o sie zamyka.
_Sarenka_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-02, 19:29   #1866
ona911
Rozeznanie
 
Avatar ona911
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 753
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez _Sarenka_ Poka¿ wiadomo¶æ
Powiem tak, moja mama ma w³osy wprawdzie krótkie, ale farbuje je regularnie. Myje je raz na tydzien, raz na pó³tora tygodnia w zwyk³ym szamponie pokrzywowym z barwy. I w³osy jej niepamiêtam kiedy wypada³y.
a Szare myd³o to chyba okropnie wysuszy w³osy, wiêc mo¿e sie zrobiæ ³upie¿, na ³upie¿ sie zaczn± nowe specyfiki i ko³o sie zamyka.
Mo¿liwe, ¿e wysuszy..ja jak na razie mam zamiar wróciæ do Nerilu..tylko czekam na dostawê od mamy z PL .
W takim razie zazdroszczê Twojej mamie.. ja nigdy w³osów nie malowa³am..staram siê nie suszyæ i nie prostowaæ.. nie pijê czarnej herbaty itd itd..i mi wypadaj± gar¶ciami a co do mycia to i tak nie jest ¼le bo tylko dwa razy na tydzieñ..
__________________
...:::¯ycie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co dla nas ma:::...

Razem od...

...a tego dnia...
...powiedzieli¶my sobie Tak ...





Edytowane przez ona911
Czas edycji: 2010-09-02 o 19:33
ona911 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-02, 19:36   #1867
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 008
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

ja kawy nie pije, nie pale papierosów, i nic z tego kiedys nie mia³am k³opotów z w³osami, ale zachcia³o mi sie kombinowaæ z szamponami, odzywkami, mo¿e to mi tak zniszczy³o w³osy te drogeryjne gliss kury i inne badziewia
_Sarenka_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-09-02, 19:40   #1868
ona911
Rozeznanie
 
Avatar ona911
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 753
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez _Sarenka_ Poka¿ wiadomo¶æ
ja kawy nie pije, nie pale papierosów, i nic z tego kiedys nie mia³am k³opotów z w³osami, ale zachcia³o mi sie kombinowaæ z szamponami, odzywkami, mo¿e to mi tak zniszczy³o w³osy te drogeryjne gliss kury i inne badziewia
A robi³a¶ sobie badania ???..morfologiê, na tarczycê i ¿elazo ?? je¶li nie to zrób koniecznie...
__________________
...:::¯ycie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co dla nas ma:::...

Razem od...

...a tego dnia...
...powiedzieli¶my sobie Tak ...




ona911 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-02, 19:45   #1869
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 008
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

nie robi³am, bo sie boje :P
_Sarenka_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-02, 19:49   #1870
ona911
Rozeznanie
 
Avatar ona911
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 753
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez _Sarenka_ Poka¿ wiadomo¶æ
nie robi³am, bo sie boje :P
To tylko biæ i patrzeæ jak puchnie ..maszeruj na badania !!! bo przyczyna mo¿e byæ wewn±trz Ciebie !!! a nie ¿e szampony itp !!!
__________________
...:::¯ycie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co dla nas ma:::...

Razem od...

...a tego dnia...
...powiedzieli¶my sobie Tak ...




ona911 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-02, 19:51   #1871
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 008
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

no, ale mi w³osy przez ca³y rok nie wypadaj±.. tylko w okresach w³asnie jesiennych i wiosennych w do¶æ du¿ych ilo¶ciach. Jako¶ nie czuje sie chora, nic mnie nie boli
_Sarenka_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-02, 20:04   #1872
etha
Raczkowanie
 
Avatar etha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 137
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

A powiedzcie mi, czy po jakim¶ czasie w³osy przyzwyczaj± mi siê do babydreama?
Od kiedy zaczê³am myæ nim w³osy, to przet³uszczaj± mi siê w ci±gu jednej nocy , tzn. nie s± t³uste "na dotyk", tylko jako¶ tak wizualnie. Wcze¶niej mog³am myæ co 2-3 dni, a teraz..?
Nic mnie nie swêdzi (nawet przesta³o), nie piecze, mniej w³osów wypada , ale ta t³usto¶æ..
Przejdzie to?




Dzisiaj wyrzuci³am moje mielone siemiê lniane. Okaza³o siê, ¿e by³o odt³uszczone, a ja siê g³upia da³am nabraæ na du¿± ilo¶æ omega-3!
__________________
| | | || |


Je¶li nie masz nic m±drego do powiedzenia, to nie pisz w w±tku, bo tylko przeszkadzasz osobom, które kiedy¶ bêd± przegl±da³y temat w poszukiwaniu konkretnych informacji. Moje motto.

5w6


Edytowane przez etha
Czas edycji: 2010-09-02 o 20:05
etha jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-02, 20:11   #1873
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 008
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

my¶le ze sie przyzwyczaj±. Osobiscie sama bym sobie pomy³a tym szamponem, bo bez chemii, ale w rossmanach do których mam dostêp z babydreama wszystko prócz szamponów :|
_Sarenka_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-02, 20:31   #1874
paradiso
Zadomowienie
 
Avatar paradiso
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 310
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez etha Poka¿ wiadomo¶æ
A powiedzcie mi, czy po jakim¶ czasie w³osy przyzwyczaj± mi siê do babydreama?
Od kiedy zaczê³am myæ nim w³osy, to przet³uszczaj± mi siê w ci±gu jednej nocy , tzn. nie s± t³uste "na dotyk", tylko jako¶ tak wizualnie. Wcze¶niej mog³am myæ co 2-3 dni, a teraz..?
Nic mnie nie swêdzi (nawet przesta³o), nie piecze, mniej w³osów wypada , ale ta t³usto¶æ..
Przejdzie to?
A jakich u¿ywasz od¿ywek?Bo je¶li z silikonami,albo jaki¶ jedwab z silikonami,to mo¿e po prostu silikony siê nadbudowa³y na w³osach i musisz u¿yæ jakiego¶ silniejszego szamponu,¿eby je oczy¶ciæ.
__________________
M¯+fitness/skakanka/rower/Ewa Ch.

Chudniemy...?
paradiso jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-02, 21:04   #1875
mastiff
Zadomowienie
 
Avatar mastiff
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: psia buda
Wiadomo¶ci: 1 272
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez iwona200 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, czy która¶ z Was stosowa³a ten podany przez jedn± z wiza¿anek sposób na wcierkê z wódki i cebuli? Jakie efekty, bo nie wiem czy kupiæ wódke
podpisujê siê pod zapytaniem
mastiff jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-02, 21:33   #1876
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 4 444
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

iwona200 i mastiff ja u¿ywa³am wcierki z cebuli przez dwa-trzy tygodnie strasznie przesuszy³a mi skalp sta³ siê wtedy nadwra¿liwy na dotyk i czu³am straszne napiêcie skóry
poprawy nie zauwazy³am
Bejjka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-02, 22:06   #1877
kotka20093
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 941
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez _Sarenka_ Poka¿ wiadomo¶æ
zastanawiam siê nad sprawiedliwo¶ci±. Mam kole¿ankê, która zmienia kolor w³osów przynajmniej raz w miesi±cu, raz czarny, raz blond, raz rudy, itp. W³osy ma l¶ni±ce i niewypadaj±ce. A ja nie farbuje, nie susze, prostuje od ¶wiêta,a w³osy wypadaj± jakbym im krzywde robi³a :/
a co my¶la³a¶ ¿e ten ¶wiat jest sprawiedliwy? ja nie mam w±tpliwo¶ci,¿e nie...
kotka20093 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-03, 09:02   #1878
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez _Sarenka_ Poka¿ wiadomo¶æ
ja kawy nie pije, nie pale papierosów, i nic z tego :) kiedys nie mia³am k³opotów z w³osami, ale zachcia³o mi sie kombinowaæ z szamponami, odzywkami, mo¿e to mi tak zniszczy³o w³osy te drogeryjne gliss kury i inne badziewia
To mo¿e czas najwy¿szy zacz±æ Ju¿ te¿ nie mam si³y! Jak patrzê na moje by³e "kole¿anki" z LO, gdzie - co tydzieñ imprezy w klubach i nie tylko, papierosy w ilo¶ciach niezliczonych, alkohol, objadanie s³odyczami i fast-foodami, a w³osy maj± piêkne, zero oznak wypadania. A my odzywiamy siê najlepiej jak mo¿emy, nie palimy, nie pijemy i co? I na co to nam? Zastawiam siê tylko, gdzie pope³ni³am i nadal pope³niam b³±d...
__________________

tyneczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-03, 10:05   #1879
mastiff
Zadomowienie
 
Avatar mastiff
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: psia buda
Wiadomo¶ci: 1 272
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Bejjka Poka¿ wiadomo¶æ
iwona200 i mastiff ja u¿ywa³am wcierki z cebuli przez dwa-trzy tygodnie strasznie przesuszy³a mi skalp sta³ siê wtedy nadwra¿liwy na dotyk i czu³am straszne napiêcie skóry
poprawy nie zauwazy³am
No mi mimo, ¿e mam ³ojotok, jak siê skóra w³osów przesuszy, to nie do¶æ , ze mocno mnie swêdzi to jeszcze w³os siê intensywniej sypie. Czyli jednym s³owem nie dla ka¿dego metoda. Ja nie pamiêtam kto j± poleca³ na forum, która z dziewczyn, ale pamiêtam, ¿e lekarz koniec koñców jej nie powiedzia³, co by³o przyczyn± wypadania w³osów konkretnie u niej. Nasi lekarze, lecz± a nawet nie mówi± na co. Ja te¿ tak mia³am. Paranoja. By³am u 6 dermatologów, dopiero ostatni mi powiedzia³, ¿e to £ZS.
mastiff jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-03, 10:07   #1880
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 14 562
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Dziewczyny nie chcê Was martwiæ, ale pozytywne nastawienie jest bardzo wa¿ne.
Ja kiedy¶ z powodu w³osów wpad³am w tak± depresjê, ¿e wyl±dowa³am u psychiatry. Naprawdê nie my¶lcie o tym jak o najwiêkszym nieszczê¶ciu w ¿yciu - wtedy z nadmiernego stresu w³osy bêd± jeszcze bardziej wypadaæ. Teraz te¿ mi uciekaj± z g³owy jak szalone, ale staram siê my¶leæ o tym, ¿e wzmocniê je i nied³ugo znowu bêdê siê cieszyæ gêstymi
Jest naprawdê wiele gorszych rzeczy, które mog± cz³owieka dotkn±æ. G³owa do góry, to naprawdê pomaga..
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-03, 10:23   #1881
mastiff
Zadomowienie
 
Avatar mastiff
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: psia buda
Wiadomo¶ci: 1 272
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez noseknosek Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny nie chcê Was martwiæ, ale pozytywne nastawienie jest bardzo wa¿ne.
Ja kiedy¶ z powodu w³osów wpad³am w tak± depresjê, ¿e wyl±dowa³am u psychiatry. Naprawdê nie my¶lcie o tym jak o najwiêkszym nieszczê¶ciu w ¿yciu - wtedy z nadmiernego stresu w³osy bêd± jeszcze bardziej wypadaæ. Teraz te¿ mi uciekaj± z g³owy jak szalone, ale staram siê my¶leæ o tym, ¿e wzmocniê je i nied³ugo znowu bêdê siê cieszyæ gêstymi
Jest naprawdê wiele gorszych rzeczy, które mog± cz³owieka dotkn±æ. G³owa do góry, to naprawdê pomaga..
Zgadzam siê w 100%, ¿e zdrowe pozytywne nastawienie do sprawy jest najwa¿niejsze. Moja znajoma mia³a ³ysienie plackowate, a w³a¶ciwie ma, i g³ówn± przyczyna wypadania w³osów by³ przewlek³y stres. Najgorsze jest to, ¿e mi np ze stresem nie ¿yje siê ¼le. Wiem ¿e brzmi to surrealnie, ale mi on w funkcjonowaniu nie przeszkadza, wiêc skoro mi nie przeszkadza, to dlaczego moje w³osy maj± jakie¶ "ale". Te¿ ciê¿ko siê nie stresowaæ, jak robi siê cuda na kiju, ¿eby sobie pomóc a to nie przynosi rezultatów. Chocia¿ jak nic nie robiê, to jest dramat wiêkszy, wiêc powoli wracam do dbania o siebie. Podstawa, zdrowe od¿ywianie. A ja tak lubiê krówki, i ciasteczko do kawy zje¶æ I fajurka zapaliæ na przerwie w pracy...no dobra na tym akurat ka¿dy mój organ skorzysta, jak rzucê ca³kowicie
mastiff jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-03, 10:23   #1882
paradiso
Zadomowienie
 
Avatar paradiso
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 310
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Ja wczoraj by³am u dermatologa i na dzien dobry powiedziala mi,¿e mam straszne zakola...Dostalam Loxon i Alpicort,ale tyle siê z³ego o nich naczyta³am po powrocie do domu,¿e chyba nie wykupiê recepty.Muszê wróciæ do hormonów,nie ma innej rady
__________________
M¯+fitness/skakanka/rower/Ewa Ch.

Chudniemy...?
paradiso jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-03, 10:26   #1883
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 14 562
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez mastiff Poka¿ wiadomo¶æ
Zgadzam siê w 100%, ¿e zdrowe pozytywne nastawienie do sprawy jest najwa¿niejsze. Moja znajoma mia³a ³ysienie plackowate, a w³a¶ciwie ma, i g³ówn± przyczyna wypadania w³osów by³ przewlek³y stres. Najgorsze jest to, ¿e mi np ze stresem nie ¿yje siê ¼le. Wiem ¿e brzmi to surrealnie, ale mi on w funkcjonowaniu nie przeszkadza, wiêc skoro mi nie przeszkadza, to dlaczego moje w³osy maj± jakie¶ "ale". Te¿ ciê¿ko siê nie stresowaæ, jak robi siê cuda na kiju, ¿eby sobie pomóc a to nie przynosi rezultatów. Chocia¿ jak nic nie robiê, to jest dramat wiêkszy, wiêc powoli wracam do dbania o siebie. Podstawa, zdrowe od¿ywianie. A ja tak lubiê krówki, i ciasteczko do kawy zje¶æ I fajurka zapaliæ na przerwie w pracy...no dobra na tym akurat ka¿dy mój organ skorzysta, jak rzucê ca³kowicie
Mam wra¿enie, ¿e bardzo pomaga ¶wiadomo¶æ, ¿e siê o siebie dba i co¶ robi. Dobre od¿ywianie, sport czy chocia¿by dbanie o siebie w postaci wieczorów SPA daje i relaks i zdrowie.
Cytat:
Napisane przez paradiso Poka¿ wiadomo¶æ
Ja wczoraj by³am u dermatologa i na dzien dobry powiedziala mi,¿e mam straszne zakola...Dostalam Loxon i Alpicort,ale tyle siê z³ego o nich naczyta³am po powrocie do domu,¿e chyba nie wykupiê recepty.Muszê wróciæ do hormonów,nie ma innej rady
masz na my¶li tabletki anty? wtedy w³osy Ci nie wypada³y?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-03, 10:34   #1884
paradiso
Zadomowienie
 
Avatar paradiso
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 310
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez noseknosek Poka¿ wiadomo¶æ

masz na my¶li tabletki anty? wtedy w³osy Ci nie wypada³y?
Mam bardzo gêste,grube w³osy,zawsze trochê mi wypada³o,ale po odstawieniu tabletek anty zacz±³ siê dramat,wypadaj± mi gar¶ciami
My¶la³am,¿e hormony musz± mi sie ustabilizowaæ,ale jest na odwrót,zacz±³ mi siê tr±dzik,którego nigdy w ¿yciu nie mia³am i bardzo silne wypadanie w³osów.Wczoraj odebralam te¿ wyniki i mam za wysoki testosteron,wiêc na pewno muszê wrócic do hormonow.
__________________
M¯+fitness/skakanka/rower/Ewa Ch.

Chudniemy...?
paradiso jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-03, 10:39   #1885
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 14 562
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez paradiso Poka¿ wiadomo¶æ
Mam bardzo gêste,grube w³osy,zawsze trochê mi wypada³o,ale po odstawieniu tabletek anty zacz±³ siê dramat,wypadaj± mi gar¶ciami
My¶la³am,¿e hormony musz± mi sie ustabilizowaæ,ale jest na odwrót,zacz±³ mi siê tr±dzik,którego nigdy w ¿yciu nie mia³am i bardzo silne wypadanie w³osów.Wczoraj odebralam te¿ wyniki i mam za wysoki testosteron,wiêc na pewno muszê wrócic do hormonow.
rozumiem te¿ chyba zrobiê badanie hormonów, bo niedawno odstawi³am tabletki anty i to rzeczywi¶cie obok stresu mo¿e byæ przyczyn±
mog³aby¶ jeszcze powiedzieæ jakie dok³adnie badania robi³a¶?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-03, 10:51   #1886
paradiso
Zadomowienie
 
Avatar paradiso
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 310
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Robi³am morfologiê i hormony-testosteron,prolaktyne,pr ogesteron i estradiol.My¶lê,¿e w Twoim przypadku rzeczywi¶cie odstawienie mo¿e byæ przyczyn±-z tego co czyta³am,to wiêkszo¶æ kobiet po odstawieniu ma ró¿nego typu problemy z cer± i/lub w³osami.
__________________
M¯+fitness/skakanka/rower/Ewa Ch.

Chudniemy...?
paradiso jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-03, 10:52   #1887
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 14 562
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez paradiso Poka¿ wiadomo¶æ
Robi³am morfologiê i hormony-testosteron,prolaktyne,pr ogesteron i estradiol.My¶lê,¿e w Twoim przypadku rzeczywi¶cie odstawienie mo¿e byæ przyczyn±-z tego co czyta³am,to wiêkszo¶æ kobiet po odstawieniu ma ró¿nego typu problemy z cer± i/lub w³osami.
bardzo Ci dziêkujê w przysz³ym tygodniu zrobiê te badania!
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-03, 10:59   #1888
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 3 272
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

hm, te badania hormonalne s± p³atne?
phenomena jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-03, 11:01   #1889
paradiso
Zadomowienie
 
Avatar paradiso
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 310
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez noseknosek Poka¿ wiadomo¶æ
bardzo Ci dziêkujê w przysz³ym tygodniu zrobiê te badania!
Zrób,zrób,mo¿e dziêki temu znajdziesz przyczynê wypadania?A mogê jeszcze spytaæ czemu odstawi³a¶ tabletki?Jakie¶ skutki uboczne czy po prostu nie by³y juz potrzebne?

Cytat:
Napisane przez phenomena Poka¿ wiadomo¶æ
hm, te badania hormonalne s± p³atne?
Hmm,ja chodzê do prywatnego ginekologa,u niego te¿ robiê badania,1 hormon kosztuje 30 z³.Nie wiem jak to jest je¶li chodzisz na NFZ,mo¿e daje skierowanie?
__________________
M¯+fitness/skakanka/rower/Ewa Ch.

Chudniemy...?
paradiso jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-03, 11:08   #1890
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 14 562
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez paradiso Poka¿ wiadomo¶æ
Zrób,zrób,mo¿e dziêki temu znajdziesz przyczynê wypadania?A mogê jeszcze spytaæ czemu odstawi³a¶ tabletki?Jakie¶ skutki uboczne czy po prostu nie by³y juz potrzebne?
Nie by³y ju¿ potrzebne. Z tabletek by³am bardzo zadowolona, nie mia³am ¿adnych skutków ubocznych, czu³am siê dobrze.. Mo¿e niepotrzebnie odstawia³am.
Cytat:
Napisane przez paradiso
Hmm,ja chodzê do prywatnego ginekologa,u niego te¿ robiê badania,1 hormon kosztuje 30 z³.Nie wiem jak to jest je¶li chodzisz na NFZ,mo¿e daje skierowanie?
Lekarz rodzinny mo¿e daæ skierowanie na takie badania, wtedy s± za darmo. No, ale czêsto nie chc± dawaæ, albo daj± skierowania wg w³asnego uznania.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam

Edytowane przez noseknosek
Czas edycji: 2010-09-03 o 11:28
noseknosek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:34.