Poznań- miejsce babskich spotkań ;) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-04, 20:27   #91
nagi_aniolek
Zakorzenienie
 
Avatar nagi_aniolek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 147
Dot.: Poznań- miejsce babskich spotkań ;)

Cytat:
Napisane przez Hipnagogia Pokaż wiadomość
O z tym się zgadzam!! Szukam i szukam pokoju w mieszkaniu studenckim i znaleźć nie mogę! Wszędzie jakieś castingi Nikt nie chce ze mną mieszkać Jak tak dalej pójdzie to nie wrócę już do naszego cudownego Poznania
tegoroczne ceny to jakiś kosmos! wynajmuję małą 1-kę za 560 zł a od września chcą za ten pokój 700zł! w ogóle co przeglądam ogłoszenia to teraz 600+opłaty to minimum, a 700, 800 czy nawet 1000!!! zł za jedynkę to ceny na porządku dziennym. masakra
__________________

Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy.
Marilyn Monroe
nagi_aniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 20:32   #92
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: Poznań- miejsce babskich spotkań ;)

ojej
Przez pół roku wynajmowałam kawalerkę na winogradach za którą płaciłam 800 zł! Za sam pokój liczą sobie podobnie?!
__________________
20.07.2013
31.12.2014
18.06.2016
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 21:09   #93
nagi_aniolek
Zakorzenienie
 
Avatar nagi_aniolek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 147
Dot.: Poznań- miejsce babskich spotkań ;)

Cytat:
Napisane przez mala19881 Pokaż wiadomość
ojej
Przez pół roku wynajmowałam kawalerkę na winogradach za którą płaciłam 800 zł! Za sam pokój liczą sobie podobnie?!
tak, ostatnio widziałam ogłoszenia o jedynkach za 900/1000 zł - to już jest spora przesada. pamiętam jeszcze ceny rok czy dwa w tył, spokojnie można było znaleźć pokój 1os za 400/500 zł z wszystkimi opłatami. nie wiem co zrobię jak nic nie znajdę pocieszające jest to, że nie tylko ja jestem w takiej sytuacji - kumpele z roku mają podobnie. do mieszkania w dwójce się nie nadaję, więc pozostaje mi szukać i czekać na cud
__________________

Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy.
Marilyn Monroe

Edytowane przez nagi_aniolek
Czas edycji: 2010-09-04 o 21:10
nagi_aniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 22:28   #94
shea 87
Raczkowanie
 
Avatar shea 87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 157
Dot.: Poznań- miejsce babskich spotkań ;)

Dotarłam 3 godziny temu do mojego TŻ. Tak się cieszę, że nareszcie będę wyprzytulana, wygłaskana, wycałowana. Jak narazie jestem padnięta po podróży, ale tak miło będzie zasnąć przy jego boku nareszcie

Cytat:
bardzo dlugo nie widzieliscie sie z TŻ- tem. jak znosicoe takie długie rozstania??
Dajemy radę. Takie długie przerwy mamy w wakacje tylko, tak jesteśmy razem na co dzień. Codziennie dzwonimy, piszemy. Nie jest tak źle. Im dłuższy staż tym mniej nas przerażają takie przerwy. Potem tacy stęsknieni bardziej korzystamy ze wspólnych chwil.

A co do mieszkań i cen...za to uwielbiam akademik. Płacę 400 i nic mnie nie obchodzi. Mam jedynkę. Między innymi dlatego się nie wynoszę mimo hałasu i zajętych palników na kuchence
shea 87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 22:44   #95
Hipnagogia
Wtajemniczenie
 
Avatar Hipnagogia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: blabla
Wiadomości: 2 008
Dot.: Poznań- miejsce babskich spotkań ;)

Ja czasami już jestem gotowa zapłacić te 600 - 700 zł. Wyrażam chęć zamieszkania a oni mi mówią - to fajnie, odezwiemy się jutro! Nawet jak chcesz i możesz zapłacić to i tak to nie wystarczy, bo mieszkańcy mogą cie nie wybrać. Przynajmniej jaa tak mam No ale fakt, te ceny zabijają. Dla mnie 1os pokoj to góra 600 zł powinno być, a nie to co oni wyprawiają. I jeszcze te kaucje 1000 zł haha a pokój klitka 7m/kw
Hipnagogia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 18:51   #96
ewelinka_111
Zadomowienie
 
Avatar ewelinka_111
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 990
Dot.: Poznań- miejsce babskich spotkań ;)

no niestety jak się chce mieć samodzielny pokój to trzeba się liczyć z wysokimi cenami. A ceny co roku rosną masakrycznie.
__________________
targowisko:
książki
ciuchy

Pain is inevitable, suffering is optional.


blog kulinarny
ewelinka_111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 20:45   #97
Hipnagogia
Wtajemniczenie
 
Avatar Hipnagogia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: blabla
Wiadomości: 2 008
Dot.: Poznań- miejsce babskich spotkań ;)

No tylko że 20s też najtańsze nie są! Często jedynie minimalnie od 1 os, więc moim zdanime lepiej dopłacić te 100zł i miec 1
Hipnagogia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-05, 22:52   #98
Bonata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 37
Dot.: Poznań- miejsce babskich spotkań ;)

Przyznać się! Która na dniach pyry była?
Bonata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 23:09   #99
mr_X
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7
Dot.: Poznań- miejsce babskich spotkań ;)

Ja nie wiem gdzie Wy tych mieszkań szukacie. Z tego co ja widzę za 600zł można znaleźć jedynkę z opłatami i darmowym netem. Dla przykładu:
"poszukuje spokojnych współlokatorów do mieszaknia na wichrowym wzgórzu

do zaoferowania mam 2 pokoje jeden dwu odobowy drugi jedno. Koszt wynajmu wynosi 350 i 300 zł /os (cena do uzgodnienia). Mieszkanie posiada wyremontowana łazienkę oraz toaletę (dwa osobne pomieszczenia).
Wyposarzenie kuchni to lodówka oraz piec gazowy. Mioeszkanie posiada kablówkę oraz mozliwośc podłączenia do internetu.
Deska w której jest mieszkanie (3 piętro) znajduje sie blisko rondo solidarności gdzie znajdują się przystanki autobusowe lini: 71, 72, 74, 85, 83, 68, 91 oraz nocy i tramwajowy 4, 10. "
mr_X jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 00:03   #100
nagi_aniolek
Zakorzenienie
 
Avatar nagi_aniolek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 147
Dot.: Poznań- miejsce babskich spotkań ;)

Cytat:
Napisane przez Bonata Pokaż wiadomość
Przyznać się! Która na dniach pyry była?
jaa! co prawda ominęły mnie Kumka Olik i Alians ale i tak najbardziej zależało mi na Strachach, które były suuuper!

Cytat:
Napisane przez mr_X Pokaż wiadomość
Ja nie wiem gdzie Wy tych mieszkań szukacie. Z tego co ja widzę za 600zł można znaleźć jedynkę z opłatami i darmowym netem. Dla przykładu:
"poszukuje spokojnych współlokatorów do mieszaknia na wichrowym wzgórzu

do zaoferowania mam 2 pokoje jeden dwu odobowy drugi jedno. Koszt wynajmu wynosi 350 i 300 zł /os (cena do uzgodnienia). Mieszkanie posiada wyremontowana łazienkę oraz toaletę (dwa osobne pomieszczenia).
Wyposarzenie kuchni to lodówka oraz piec gazowy. Mioeszkanie posiada kablówkę oraz mozliwośc podłączenia do internetu.
Deska w której jest mieszkanie (3 piętro) znajduje sie blisko rondo solidarności gdzie znajdują się przystanki autobusowe lini: 71, 72, 74, 85, 83, 68, 91 oraz nocy i tramwajowy 4, 10. "
tak, tylko zauważ że niektórzy chcą mieć blisko na uczelnię/do pracy a nie dojeżdżać 30 min, bo ja właśnie tyle bym stamtąd miała, jak nie więcej. zależy mi na mieszkaniu w konkretnej okolicy, jak pewnie większości
__________________

Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy.
Marilyn Monroe

Edytowane przez nagi_aniolek
Czas edycji: 2010-09-06 o 00:05
nagi_aniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 12:56   #101
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Poznań- miejsce babskich spotkań ;)

dołączam się do Poznanianek niesttey w temacie mieszkań nie jestem obeznana, bo mieszkam tu ;p i ogolnie mam 20 lat i studiuje sobie ;d
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-06, 15:11   #102
ewelinka_111
Zadomowienie
 
Avatar ewelinka_111
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 990
Dot.: Poznań- miejsce babskich spotkań ;)

Cytat:
Napisane przez Hipnagogia Pokaż wiadomość
No tylko że 20s też najtańsze nie są! Często jedynie minimalnie od 1 os, więc moim zdanime lepiej dopłacić te 100zł i miec 1
czy ja wiem, ja obecnie płacę 380zł za miejsce w pokoju 2os. + opłaty za prąd (koło 50 zł za 2 miesiące). Dojazd wszędzie mam świetny. No ale trzeba trafić, bo zdaje sobie sprawę że jest ciężko znaleźć ładne mieszkanko, w pasującej nam dzielnicy i jeszcze za dobrą cenę.

Cytat:
Napisane przez Bonata Pokaż wiadomość
Przyznać się! Która na dniach pyry była?
ja niestety nie byłam, a szkoda, bo chętnie bym się wybrała na koncerty

Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
dołączam się do Poznanianek niesttey w temacie mieszkań nie jestem obeznana, bo mieszkam tu ;p i ogolnie mam 20 lat i studiuje sobie ;d
Witaj
__________________
targowisko:
książki
ciuchy

Pain is inevitable, suffering is optional.


blog kulinarny
ewelinka_111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 21:58   #103
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Poznań- miejsce babskich spotkań ;)

Halo halo dobry wieczór Co tutaj tak jakby życie zamarło? Więcej życia było a teraz tylko kilka Pań się udziela

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Bonata Pokaż wiadomość
Przyznać się! Która na dniach pyry była?
Ja niestety nie byłam. A chciałam. Zajecia miałam na objazdówce o tej godzinie
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 22:43   #104
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Dot.: Poznań- miejsce babskich spotkań ;)

Cytat:
Napisane przez asiaczek87 Pokaż wiadomość
Halo halo dobry wieczór Co tutaj tak jakby życie zamarło? Więcej życia było a teraz tylko kilka Pań się udziela

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------



Ja niestety nie byłam. A chciałam. Zajecia miałam na objazdówce o tej godzinie

Heh, ja dziś w pracy będąc napisałam po kilku dniach nie bycia tutaj mały elaborat, ale jakiś błąd wyskoczył i wiadomość nie została przesłana Więc teraz już zapomniałam i pisać tego nie będę

Też chciałam iść na dzień pyry (btw. całe życie byłam utożsamiana z tymże przegenialnym wyrazem ze wZględu na oryginalne nazwisko ), ale niestety byłam w pracy Przyszłam za koleżankę , bo jej tak bardzo bardziej zależało

Eh, jutro czeka mnie bardzo ciężki dzień, wizyta w mBanku (wpłacałam dziś kasę do wpłatomatu, zeżarło mi 600zł, a wyszedł kwitek, że transakcję trzeba wyjaśnić w oddziale i boję się że przepadnie mi kasa), potem wyjazd do domu tłucząc się 1,5h w PKSie po papiery z US, trza potem rodziców odwiedzić, wrócić do Pozka, posprzątać caałe mieszkanie i na koniec ugotować kolację, bo znajomi wracają z wakacji Z moim lekkim lenistwem będzie to naprawdę ciężki orzech do zgryzienia Ale dam radę

Wiem, że wakacje już minęły, ale gdzie proponujecie się wybrać za granicę? Mi udało się załatwić wolne dopiero za tydzień i kombinujemy z TŻtem gdzie by się wybrać, ale żeby nie stracić tak dużo pieniędzy

Agniech89, jak tam statystyka i kolacja z TŻtem?
Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 18:46   #105
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Poznań- miejsce babskich spotkań ;)

Hej, dołączam do Poznanianek, chociaż nią jeszcze nie jestem mam nadzieję, że już niedługo to się zmieni. Póki co bywam tu często, powód prosty: mieszka tu mój TŻ W związku z tym nie mam tu znajomych, prócz znajomych lubego, więc chętnie poznam kilka koleżanek
Mam na imię Baśka, na razie to tyle o mnie

Co do jogi nie wiem czy jeszcze to się odbywa, ale wiem, że stowarzyszenie lepszy świat i na rozbracie odbywały się darmowe zajęcia, więc jeśli któraś z was chciała najpierw spróbować, to myślę, że warto najpierw tam zajrzeć
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 19:05   #106
Aggniecha89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 35
Dot.: Poznań- miejsce babskich spotkań ;)

Witajcie Kochane nie bylo mnie przez cały weekend. bylismy w rodzinnych stronach. własnie zasiadłam spokojnie bo maly zasnał. zrobilam sobie cherbatke i opierniczylam 3/4 paczki delicji ojj nie mogłąm sie powstrzymac...
jutro mam te wyniki ze statystyki. wiec jak juz bede wiedziala na czym stoje to napewno dam znac kolacja nam niestety nie wypalila.. a to sie własnie z tego względu, ze z tesciami siedzielismy. kupilam TŻ towi wode toaletowa i mowilam o moich "niewypalonych" planach.... a on na to, zebym sie nie przejmowala bo ja 14 wrzesnia obchodze urodzinki wiec sobie to odbijemy. troche mi glupio.. bo chcialam zrobic niespodzianke a mi nie wyszlo;(

jezeli chodzi o ceny mieszkan to ceny sa naprawde przesadne!!! to juz nawet nie chodzi, ze w tym roku ale od jakiegos czasu ceny stoja na samej gorze piramidy cen;/
my 1,5 roku temu wynajmowalismy kawalerke 38m na górczynie. płacilismy 1100zł + woda, prad, gaz, internet. to bylo przesadzone.. mieszkalismy tam rok.. naprawde cen sa straszne.. nawet z biednych studentów sciagaja..

Mia 694 i co w tym banku Ci powiedzieli?? bo ciekawa jestem.
shea 87 to teraz cieszysz sie swoim TŻ tem po tak dlugim rozstaniu macie co nadrabiac

Miłego wieczorku zycze Wszystkim PAniom
Aggniecha89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 19:51   #107
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: Poznań- miejsce babskich spotkań ;)

Kochane zgadajmy się w końcu na tą kawę Te które mieszkają w Pozku, a z tymi co zjeżdżają w październiku niewiele stracą - spotkamy się znów w Październiku może sobota?
__________________
20.07.2013
31.12.2014
18.06.2016
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 10:46   #108
nagi_aniolek
Zakorzenienie
 
Avatar nagi_aniolek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 147
Dot.: Poznań- miejsce babskich spotkań ;)

Cytat:
Napisane przez mala19881 Pokaż wiadomość
Kochane zgadajmy się w końcu na tą kawę Te które mieszkają w Pozku, a z tymi co zjeżdżają w październiku niewiele stracą - spotkamy się znów w Październiku może sobota?
jeśli sobota to tylko wieczorem ponieważ ja wracam dzisiaj do domu pozałatwiać parę spraw, a w sobotę rano obiecałam mamie że ją wyszykuję na wesele, tak więc najwcześniej byłabym w Po popołudniu. ale jestem jak najbardziej chętna : )

a tak w ogóle to muszę się pochwalić, że znalazłam pokój i podpisuję już dzisiaj umowę uff, trochę mi ulżyło, bo dłuugo szukałam

Aga, jak wyniki?
__________________

Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy.
Marilyn Monroe

Edytowane przez nagi_aniolek
Czas edycji: 2010-09-08 o 10:47
nagi_aniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 12:02   #109
kasiulaa1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 335
Dot.: Poznań- miejsce babskich spotkań ;)

Cytat:
Napisane przez mala19881 Pokaż wiadomość
Kasiu jeździsz na motocyklu czy tylko podziwiasz lub robisz za plecaka? Ja mam swoją malutką suzann i jeśli jesteś czynną motocyklistką to możemy razem gdzieś wyskoczyć
... przepraszam , ze dopiero teraz odpisuje, ale mialam jedną dość uciążliwą poprawke na uczelni i caly czas tylko siedzialam w ksiązkach...ale zdalam wiec juz powracam) Hmmm moja milosc do motocykli zaczelą sie jakies 4 lata temu, gdy poznałam mojego TŻ. On jeździ od dzieciństwa i prowadzi serwis motocyklowy, można powiedzieć , że mnie "zaraził tym nałogiem". No więc poznałam dzięki niemu wszystko od strony technicznej, nauczylam się jeździć, przyznam się ponad 1,5 roku jeździlam bez prawka , ale dla świetego spokoju tej jesieni ide zrobić kurs, by miec jakiś dokument i móc jeździć dalej. Niestety swojej maszyny narazie nie mam, jak narazie slużył mi do tego motocykl TŻ, ale na wiosne chce cos kupić, coś swojego... no i planujemy niedługo z TŻ otworzyć komis motocyklowy ...ale to niedługo:P

... jeszcze pare tygodni i wracamy na uczelnie. Kobietki co studiujecie i gdzie u nas w Poznaniu ?;-)))

Pozdrawiam!
kasiulaa1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-08, 19:21   #110
shea 87
Raczkowanie
 
Avatar shea 87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 157
Dot.: Poznań- miejsce babskich spotkań ;)

A mnie troszkę nie było, gdyż zrobiliśmy sobie wypad do Wrocławia. Było wspaniale, pogoda dopisała. Dalej jestem u TŻ. Nie bardzo mam kiedy pisać, ale regularnie sprawdzam co tam skrobiecie. Pozdrawiam wszystkie-nowe i "stare"
shea 87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 22:35   #111
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Dot.: Poznań- miejsce babskich spotkań ;)

Aggniecha89 kazali mi TELEFONICZNIE zgłosić reklamację, tak też zrobiłam. Czekam więc z nerwami na to, żeby mi tą kasę zwrócili, bo nie da się przeżyć do końca miesiąca Jestem wściekła jak osa, bo się dużo negatywnych rzeczy dowiedziałam o tym banku po tym zajściu:/

Kurcze, ja też z niecierpliwością czekałam na jakiś dogodny termin spotkania, a tu w sobotę d*pa, bo na wesele z TŻtem idę

Eh, ciężki dzień za mną (duża rezerwacja w pracy), więc lęcę spać! Dobrej nocy życzę
Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 06:39   #112
Aggniecha89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 35
Dot.: Poznań- miejsce babskich spotkań ;)

a ja mam dzis dzien do doopy sprawdzilam przed chwila wyniki i nie zal nie wiem jak to mozlwe.. dziewczyny daje słowo- pochlastam sie chyba!!! do tego wszystkiego obudzilam sie ze strasznym bólem głowy. tabletka jeszcze nie pomogła. a ja niestety musze siedziec w pracy. chyba jajo tu zniose!!!
Mia694- to Cie załatwili.. na Twoim miejscu po odzyskaniu tych pieniedzy, żądała bym od nich odszkodowania. bo wkoncu te "nieporozumienie" wynikło z ich winy.
zycze WAm wszystkim udanego dnia!!
Aggniecha89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 09:21   #113
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: Poznań- miejsce babskich spotkań ;)

A ja dziś mam randkę z pewnym X, trzymajcie kciuki mieliśmy iść na spacer to kur... na złość pada, dlaczego zawsze mi się to przytrafia

Do końca września muszę oddać pracę licencjacką a z moim promotorem nie ma żadnego kontaktu, no i nie mam załatwionych praktyk i nie wiem co teraz zrobię... Boże za jakie grzechy....
__________________
20.07.2013
31.12.2014
18.06.2016
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 11:05   #114
ewelinka_111
Zadomowienie
 
Avatar ewelinka_111
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 990
Dot.: Poznań- miejsce babskich spotkań ;)

Cytat:
Napisane przez Aggniecha89 Pokaż wiadomość
a ja mam dzis dzien do doopy sprawdzilam przed chwila wyniki i nie zal nie wiem jak to mozlwe.. dziewczyny daje słowo- pochlastam sie chyba!!! do tego wszystkiego obudzilam sie ze strasznym bólem głowy. tabletka jeszcze nie pomogła. a ja niestety musze siedziec w pracy. chyba jajo tu zniose!!!
Mia694- to Cie załatwili.. na Twoim miejscu po odzyskaniu tych pieniedzy, żądała bym od nich odszkodowania. bo wkoncu te "nieporozumienie" wynikło z ich winy.
zycze WAm wszystkim udanego dnia!!
Agniecha szkoda że się nie udało zaliczyć
ja piszę poprawkę w poniedziałek, a nauka idzie mi średnio

Cytat:
Napisane przez mala19881 Pokaż wiadomość
A ja dziś mam randkę z pewnym X, trzymajcie kciuki mieliśmy iść na spacer to kur... na złość pada, dlaczego zawsze mi się to przytrafia

Do końca września muszę oddać pracę licencjacką a z moim promotorem nie ma żadnego kontaktu, no i nie mam załatwionych praktyk i nie wiem co teraz zrobię... Boże za jakie grzechy....
za randkę trzymamy kciuki, napisz jak było
pogoda faktycznie kiepska.

a jaki temat pracy licencjackiej?

ja już na szczęście praktyki zrobiłam w sierpniu, teraz muszę oddać tylko zaświadczenie i dziennik praktyk. Chociaż to z głowy.
__________________
targowisko:
książki
ciuchy

Pain is inevitable, suffering is optional.


blog kulinarny
ewelinka_111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 11:45   #115
apoconazwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 28
Dot.: Poznań- miejsce babskich spotkań ;)

Cześć, mogę się przyłączyć do wątku?
Jestem studentką UE, IV rok. Za kilka dni przybywam już do Poznania. Bardzo chętnie dołączyłabym do kawowego spotkania, np. w niedzielę .
apoconazwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 20:47   #116
Aggniecha89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 35
Dot.: Poznań- miejsce babskich spotkań ;)

Cytat:
Napisane przez apoconazwa Pokaż wiadomość
Cześć, mogę się przyłączyć do wątku?
Jestem studentką UE, IV rok. Za kilka dni przybywam już do Poznania. Bardzo chętnie dołączyłabym do kawowego spotkania, np. w niedzielę .
Witamy "nowa Pyrke"
Aggniecha89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 21:30   #117
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Poznań- miejsce babskich spotkań ;)

Witajcie

Widzę bardzo mocno ktoś nalega na sobotę na spotkanko to ja zaproponuje ostatni piątek września. Co Wy na to?
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 21:47   #118
shea 87
Raczkowanie
 
Avatar shea 87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 157
Dot.: Poznań- miejsce babskich spotkań ;)

A ja proponuję pierwszy piątek października, czyli 01.10, gdyż 30.09 przylatuję do Poznania i bardzo chciałabym się z Wami zobaczyć

U mnie dziś też sądny dzień...jutro idę na weselę. Dziś mierzę sukienkę (którą mierzyłam 8 dni temu) i ledwie się dopinam. O oddychaniu albo zjedzeniu czegokolwiek mogę zapomnieć. W dodatku jestem z dala od domu (u TŻ) nowej nie zdążę kupić, więc ubieram princeskę, mocny makijaż, ciemne paznokcie, obcas, wyrazista biżuteria i musi być. Nic więcej nie poradzę...Jestem przez to cała w nerwach, czuję że nie zasnę i będę miała do tego wory pod oczami. Tylko się pochlastać
shea 87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 22:07   #119
apoconazwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 28
Dot.: Poznań- miejsce babskich spotkań ;)

Cytat:
Napisane przez shea 87 Pokaż wiadomość
U mnie dziś też sądny dzień...jutro idę na weselę. Dziś mierzę sukienkę (którą mierzyłam 8 dni temu) i ledwie się dopinam. O oddychaniu albo zjedzeniu czegokolwiek mogę zapomnieć. W dodatku jestem z dala od domu (u TŻ) nowej nie zdążę kupić, więc ubieram princeskę, mocny makijaż, ciemne paznokcie, obcas, wyrazista biżuteria i musi być. Nic więcej nie poradzę...Jestem przez to cała w nerwach, czuję że nie zasnę i będę miała do tego wory pod oczami. Tylko się pochlastać
Jestem pewna, że będziesz wyglądać ślicznie - i pamiętaj, że ważniejsze od stroju (bo gusta są różne) są Twój uśmiech i dobre samopoczucie! A rano torebki od herbaty pod oczy i do przodu . Powodzenia
apoconazwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 22:11   #120
Aggniecha89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 35
Dot.: Poznań- miejsce babskich spotkań ;)

Cytat:
Napisane przez shea 87 Pokaż wiadomość
A ja proponuję pierwszy piątek października, czyli 01.10, gdyż 30.09 przylatuję do Poznania i bardzo chciałabym się z Wami zobaczyć

U mnie dziś też sądny dzień...jutro idę na weselę. Dziś mierzę sukienkę (którą mierzyłam 8 dni temu) i ledwie się dopinam. O oddychaniu albo zjedzeniu czegokolwiek mogę zapomnieć. W dodatku jestem z dala od domu (u TŻ) nowej nie zdążę kupić, więc ubieram princeskę, mocny makijaż, ciemne paznokcie, obcas, wyrazista biżuteria i musi być. Nic więcej nie poradzę...Jestem przez to cała w nerwach, czuję że nie zasnę i będę miała do tego wory pod oczami. Tylko się pochlastać
napewno nie bedzie az tak zle koniecznie zdaj relacje jak juz wrocisz zycze Ci udanej zabawy do białego rana i moze pokazesz sie jak wygladałas w tej sukience?? własnie- a moze kazda z nas doda jakas swoja fotke?bysmy mialy jakies wyobrazenie o sobie?? co Wy na to??
Aggniecha89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:56.