Psycholka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-13, 15:56   #1
magical145
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 88

Psycholka


Witam drogie wizazystki. Mam pewnien problem i licze na porade. Moj Tz chodzi do klasy w ktorej jest wiekszość dziewczyn, jest rwoniez 7 chłopakow razem z nim. Moj problem polega na tym ze on trzyma się z dziewczynami bo mowiac otwarcie trzymanie z kolegami z klasy konczy się niezbyt dobrze tzn. trudnosciami w kontaktach z nauczycielami i zła opinia a konsekwencjami sa tego złe stopnie. Moj tz siedzi rowniez z dziewczyna. A ja jestem o to zazdrosna, jestem tego świadoma ze nie zdradza mnie z nimi bo nie sa w jego typie i cały czas mnie wychwala jaka to ja nie jestem w srod ich grona, ale jakos nie moge, cos mi nie daje spokoju. Najbardziej ta dziewcyzna z ktora on siedzi. Kiedys mi mówił co się dzieje w szkole teraz nic,jednak gdy się zapytam dlaczego tak robi odpowiada:''nie mowie ci nic bo nic ciekawego się nie dzieje'' owszem czasem cos wspomni o nauczycielce ktora mu niesłusznie postawiła 3 albo cos w ten deseń ale poza tym nic. Wydaje mi się ze to dziwne. Przesadzam ?? sadze ze nie, drug sprawa ktora mnie dziwi ze od kilku dni nie dzwoni na przerwach tak jak to robił. Czyzby byl zajety kolezanka ??? co prawda pisze smsy ale nie mowi w nich co w szkole. Kolejna wymowka dlaczego mi nie opowiada o szkole jest taka ze nie chce sobie nerow psuc i po co gadac o takich niemiłych sprawach, jakos ja mu to mowie co się dzieje, opowiadam czasem ze szczegołami.
Na sama mysl o tej dziewczynie mdli mnie. Kiedys chciałam mu zrobic niespodzianke i pojechałam do niego do szkoły czekałam na korytarzu az skonczy się lekcja nagle z klasy wychodzi ta dziecwyzna poszła do łazienki gdy wrociła do klasy nie mineła 1 min a wychodzi moj Tz. Oczywiscie tak uczynan kolezanka ktora musiała się podlizać powiedziala mu ze tam czekam . Psujac mi przytym niespodzianke suuper . Nie wiem co mam zrobic aby nabrac pewnosci siebie ale nie moge myslec o tej sprawie: on tam z tyloma dziewczynami nie wiem co on robi. I taka jescze jedna mała kwestia on sie mnie nie pyta co u mnie slychac nie interesuje go to ???

Edytowane przez magical145
Czas edycji: 2010-09-13 o 16:00
magical145 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 16:06   #2
trivial
Rozeznanie
 
Avatar trivial
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 698
GG do trivial
Dot.: Psycholka

Jest taka piosenka Nosowskiej "Zazdrość". Posłuchaj sobie, bo to o takim zachowaniu jak Twoje.
Nie widzę żadnych powodów do zazdrości, panikujesz i szukasz dziury w całym, tej sytuacji z niespodzianką i koleżanką to już w ogóle nie rozumiem. Ja jak chodziłam do szkoły to nie miałam ochoty co przerwę wydzwaniać, więc pisałam tylko smsy. Czy on nie może pogadać ze znajomymi? Nie może ich mieć? Tylko wydzwaniać co przerwę i zdawać relacje z tego co kto powiedział, co kto zrobił, po co i dlaczego?
Daj mu żyć ;]
__________________

trivial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 16:10   #3
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Psycholka

Cytat:
Napisane przez magical145 Pokaż wiadomość
Witam drogie wizazystki. Mam pewnien problem i licze na porade. Moj Tz chodzi do klasy w ktorej jest wiekszość dziewczyn, jest rwoniez 7 chłopakow razem z nim. Moj problem polega na tym ze on trzyma się z dziewczynami bo mowiac otwarcie trzymanie z kolegami z klasy konczy się niezbyt dobrze tzn. trudnosciami w kontaktach z nauczycielami i zła opinia a konsekwencjami sa tego złe stopnie. Moj tz siedzi rowniez z dziewczyna. A ja jestem o to zazdrosna, jestem tego świadoma ze nie zdradza mnie z nimi bo nie sa w jego typie i cały czas mnie wychwala jaka to ja nie jestem w srod ich grona, ale jakos nie moge, cos mi nie daje spokoju. Najbardziej ta dziewcyzna z ktora on siedzi. Kiedys mi mówił co się dzieje w szkole teraz nic,jednak gdy się zapytam dlaczego tak robi odpowiada:''nie mowie ci nic bo nic ciekawego się nie dzieje'' owszem czasem cos wspomni o nauczycielce ktora mu niesłusznie postawiła 3 albo cos w ten deseń ale poza tym nic. Wydaje mi się ze to dziwne. Przesadzam ?? sadze ze nie, drug sprawa ktora mnie dziwi ze od kilku dni nie dzwoni na przerwach tak jak to robił. Czyzby byl zajety kolezanka ??? co prawda pisze smsy ale nie mowi w nich co w szkole. Kolejna wymowka dlaczego mi nie opowiada o szkole jest taka ze nie chce sobie nerow psuc i po co gadac o takich niemiłych sprawach, jakos ja mu to mowie co się dzieje, opowiadam czasem ze szczegołami.
Na sama mysl o tej dziewczynie mdli mnie. Kiedys chciałam mu zrobic niespodzianke i pojechałam do niego do szkoły czekałam na korytarzu az skonczy się lekcja nagle z klasy wychodzi ta dziecwyzna poszła do łazienki gdy wrociła do klasy nie mineła 1 min a wychodzi moj Tz. Oczywiscie tak uczynan kolezanka ktora musiała się podlizać powiedziala mu ze tam czekam . Psujac mi przytym niespodzianke suuper . Nie wiem co mam zrobic aby nabrac pewnosci siebie ale nie moge myslec o tej sprawie: on tam z tyloma dziewczynami nie wiem co on robi. I taka jescze jedna mała kwestia on sie mnie nie pyta co u mnie slychac nie interesuje go to ???
oesu
primo-co mama tytul do tresci?
secundo-maly bluszczyk z Ciebie wyrasta. nie masz powodu, zeby byc zazdrosna. EWIDENTNIE PRZESADZASZ. o czym ma Ci pisac? "kasia poscierala tablice, a basia podlewa kwiaty"? zaufanie, zaufanie, ble ble ble... a dzieczyna nie wiedziala, ze chcesz mu niespodzianke zrobic, nie?

zajmij sie jakims hobby
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 16:10   #4
paolyn
Rozeznanie
 
Avatar paolyn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 911
Dot.: Psycholka

tytul to o tek kolezance mam rozumiec?
__________________
więcej w wiary w siebie!

50 kg
75B -> 65E/F
paolyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 16:14   #5
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Psycholka

Ja jako była uczennica klasy o profilu informatyka i studentka politechniki na kierunku AiR zawsze miałam koło siebie w większości facetów i to właśnie z nimi się dobrze dogadywałam. Mój TŻ nie miał z tym problemu, a jeśli miał, to dobrze to ukrywał. Nic mnie w związku tak nie drażni i męczy jak ciągła zazdrość, przesłuchania w domu z tego 'jak minął dzień' oraz meldowanie się co 5 minut eską.

Gdyby nie chciał być z Tobą to byłby z jedną z koleżanek z klasy! I uważaj bo takim zachowaniem sama możesz go zrazić do siebie.
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 16:22   #6
martasdz
Zakorzenienie
 
Avatar martasdz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 208
Dot.: Psycholka

Cytat:
Napisane przez paolyn Pokaż wiadomość
tytul to o tek kolezance mam rozumiec?
pewnie tak, choć bardziej mi do innej osoby pasowało to określenie
martasdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 16:29   #7
paolyn
Rozeznanie
 
Avatar paolyn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 911
Dot.: Psycholka

Cytat:
Napisane przez martasdz Pokaż wiadomość
pewnie tak, choć bardziej mi do innej osoby pasowało to określenie
dokladnie, ale nie chcialam byc chamska.
autorko, wydaje mi sie, z enie jestes gotowa na zwiazek. facet ma usychac z tesknoty na kazdej lekcji, leciec w twoja strone z otwartymi ramionami za kazdym razem? pisac lisciki na kazdej przerwie, nie wiem co jeszcze... aha, zero kolezanek, przeciez niech sie zadaje kolegami, co z tego, ze pogorszy oceny itp..
__________________
więcej w wiary w siebie!

50 kg
75B -> 65E/F
paolyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-13, 16:30   #8
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Psycholka

Tytuł to o Tobie prawda?

No jak tak to wszystko się zgadza. Na zaburzenia psychiczne polecamy psychologa w wypadkach nagłych, zdrowy rozsądek w wypadkach średnich.
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 16:31   #9
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Psycholka

Cytat:
Napisane przez magical145 Pokaż wiadomość
Witam drogie wizazystki. Mam pewnien problem i licze na porade. Moj Tz chodzi do klasy w ktorej jest wiekszość dziewczyn, jest rwoniez 7 chłopakow razem z nim. Moj problem polega na tym ze on trzyma się z dziewczynami bo mowiac otwarcie trzymanie z kolegami z klasy konczy się niezbyt dobrze tzn. trudnosciami w kontaktach z nauczycielami i zła opinia a konsekwencjami sa tego złe stopnie. Moj tz siedzi rowniez z dziewczyna. A ja jestem o to zazdrosna, jestem tego świadoma ze nie zdradza mnie z nimi bo nie sa w jego typie i cały czas mnie wychwala jaka to ja nie jestem w srod ich grona, ale jakos nie moge, cos mi nie daje spokoju. Najbardziej ta dziewcyzna z ktora on siedzi. Kiedys mi mówił co się dzieje w szkole teraz nic,jednak gdy się zapytam dlaczego tak robi odpowiada:''nie mowie ci nic bo nic ciekawego się nie dzieje'' owszem czasem cos wspomni o nauczycielce ktora mu niesłusznie postawiła 3 albo cos w ten deseń ale poza tym nic. Wydaje mi się ze to dziwne. Przesadzam ?? sadze ze nie, drug sprawa ktora mnie dziwi ze od kilku dni nie dzwoni na przerwach tak jak to robił. Czyzby byl zajety kolezanka ??? co prawda pisze smsy ale nie mowi w nich co w szkole. Kolejna wymowka dlaczego mi nie opowiada o szkole jest taka ze nie chce sobie nerow psuc i po co gadac o takich niemiłych sprawach, jakos ja mu to mowie co się dzieje, opowiadam czasem ze szczegołami.
Na sama mysl o tej dziewczynie mdli mnie. Kiedys chciałam mu zrobic niespodzianke i pojechałam do niego do szkoły czekałam na korytarzu az skonczy się lekcja nagle z klasy wychodzi ta dziecwyzna poszła do łazienki gdy wrociła do klasy nie mineła 1 min a wychodzi moj Tz. Oczywiscie tak uczynan kolezanka ktora musiała się podlizać powiedziala mu ze tam czekam . Psujac mi przytym niespodzianke suuper . Nie wiem co mam zrobic aby nabrac pewnosci siebie ale nie moge myslec o tej sprawie: on tam z tyloma dziewczynami nie wiem co on robi. I taka jescze jedna mała kwestia on sie mnie nie pyta co u mnie slychac nie interesuje go to ???
Weź idź, puknij się kilka razy w główkę, może coś pomoze. Masz obsesję jakąś

TAK!!!
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 16:41   #10
anka68
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 139
Dot.: Psycholka

Proponuję zakupić jeszcze smycz i kaganiec.
A tak poważnie - to im bardziej okazujesz Mu że jesteś zazdrosna, tym bardziej wzbudzasz brak Jego zainteresowania.
I może zachowaj więcej dystansu do tej relacji z koleżanką Twojego chłopaka .
anka68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 17:11   #11
ston3d
Zadomowienie
 
Avatar ston3d
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 538
Dot.: Psycholka

Cytat:
Napisane przez anka68 Pokaż wiadomość
Proponuję zakupić jeszcze smycz i kaganiec.
A tak poważnie - to im bardziej okazujesz Mu że jesteś zazdrosna, tym bardziej wzbudzasz brak Jego zainteresowania.
I może zachowaj więcej dystansu do tej relacji z koleżanką Twojego chłopaka .
Ja proponuję obrożę z nadajnikiem i mikrofonem zasilaną na dwumetrowy kabel.

Może jeszcze nie dojrzałaś do budowania związku? Wyluzuj, sama wiesz że przesadzasz.
ston3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-13, 17:21   #12
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Psycholka

a psycholka to kto jest? Ty?
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 17:29   #13
siostraelwa
Zadomowienie
 
Avatar siostraelwa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 1 685
Dot.: Psycholka

Cytat:
Napisane przez trivial Pokaż wiadomość
Jest taka piosenka Nosowskiej "Zazdrość".


Jestem w takiej samej klasie o jakiej mówisz, tyle, że ja jestem dziewczyną. Widzę różne zachowania dziewczyn, co do chłopaków. Jednak z mojej strony wygląda to trochę inaczej-jeżeli ta 'psycholka' wg Ciebie interesuje się Twoim chłopem, to albo on mówi jej, że tego nie chce albo zgadza się na to. Jeśli wcześniej nie zauważyłaś u niego takiego zachowania tzn, że jest grzeczny, a Ty jedynie przesadzasz. W końcu czemu ma zadawać się z idiotami? Znalazł kogoś normalnego, to, że jest to dziewczyna nie oznacza od razu, że on ją uważa za kogoś takiego- pewnie traktuje ją jak kumpla i tyle.
siostraelwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 17:46   #14
Suziii90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Polska:)
Wiadomości: 372
Dot.: Psycholka

Cytat:
Napisane przez ston3d Pokaż wiadomość
Ja proponuję obrożę z nadajnikiem i mikrofonem zasilaną na dwumetrowy kabel.

Może jeszcze nie dojrzałaś do budowania związku? Wyluzuj, sama wiesz że przesadzasz.

albo mikro czipa a tak na poważnie daj na wstrzymanie... nic złego nie robi... a Twoje zachowanie związek rujnuje a nie buduje... i kiedyś się ostro wkurzy i powie Ci nara ale tylko i wyłącznie z Twojej winy...
Suziii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 18:00   #15
paczek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar paczek1990
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Katowic
Wiadomości: 2 796
Dot.: Psycholka

Nie widzę powodu do nerwów siedzi z dziewczyną-no i? sam Ci pow, ze nie jest w jego typie-jak reszta pań. To, ze nei dzwoni-no przecież rozmowy kosztują-uczy się wiec pracy pewno nie ma. Więc czemu oczekujesz, że będzie majątek na tel wydawał? Sms-pisze, pisze. Przecież sie spowiadać nie bezie z każdej min w szkole.
Jak chcesz wiedzieć jak było-to jak sie spotkacie zapytaj i tyle.
I wrzuc troszkę an luz bo taką zazdrością zniszczysz związek.
paczek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 18:02   #16
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: Psycholka

Po pierwsze wrzuć na luz Przecież jakby chciał być z inną to po prostu by się z nią związał, tyle. Ale tak na marginesie wydaje mi się dziwne, że jego nie interesuje co u Ciebie itd. Broń Boże nie sugeruję, że Cię zdradza czy coś Po prostu to dziwne. Nigdy nie pytał?
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 18:11   #17
sallemo
Raczkowanie
 
Avatar sallemo
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 73
Dot.: Psycholka

Strasznie ci współczuję, bo naprawdę, jeśli nie przestaniesz wmawiać sobie takich rzeczy, to wyprowadzą cie panowie w białych kitlach. Zazdrość może pobudzić do działania, ale chorobliwa zazdrość może, a nawet na pewno zniszczy każdy związek. Powinnaś sobie dać na wstrzymanie. Wiem, łatwo powiedzieć trudniej zrobić, ale zobaczysz, w końcu on się wścieknie i zerwie z tobą. No bo kto by chciał być w związku, w którym nie ma zaufania? Ja nie. I coś mi się wydaje, że twój chłopak także nie. Jeśli będzie cie to dalej denerwować, to zdobądź się na szczerą rozmowę ze swoim chłopakiem. Powiedz mu co czujesz. Zapewniam cię, że jeśli cie kocha to postara ci się to wytłumaczyć i dowieść , że nie masz być o co zazdrosna.

Pozdrawiam.
__________________
I może dobrze, że los nie postawił na nas. W tym czego szukam nie ma nic prócz rozczarowania.

deviantart

Jeśli chcesz, abym wyretuszowała Twoje zdjęcie - nie krępuj się! Możesz je podesłać na pw, chętnie się tym zajmę.
sallemo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 18:21   #18
Ness_NK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 38
Dot.: Psycholka

Daj mu odetchnąć, nie dziwię się, że nie dzwoni, bo niby o czym ma Ci mówić jak musi się meldować co przerwę No chyba, że tyle ciekawych rzeczy się dzieje w ciągu 45 minut lekcji...Może znajdź sobie jakieś zajęcie żebyś znowu stała się dla niego ciekawa...
Ness_NK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 19:25   #19
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Psycholka

Dlaczego mam wrazenie ze dzieci z gimnazjum wziely sie za tworzenie "związków"?....
Jak juz koniecznie chcesz sie bawić w chodzenie z kims, to przynajmniej wrzuć na luz
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-13, 20:14   #20
emi_ja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 191
Dot.: Psycholka

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
Dlaczego mam wrazenie ze dzieci z gimnazjum wziely sie za tworzenie "związków"?....
Jak juz koniecznie chcesz sie bawić w chodzenie z kims, to przynajmniej wrzuć na luz
... bo w wieku 19 lat dostaniesz już rozległego zawału serca


Maaammma mija. Co to się na tym świecie porobiło. A później, że jedna drugą nożem dźga!
__________________
"...ażeby każdy ciężar stał mi się lekkim ciężarem."

o więcej nie proszę.
emi_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 20:43   #21
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Psycholka

Hmmm... polecam poczytanie innego wątku tej samej autorki, gdzie dzwoni do swojego chłopaka (nie wiem czy tego samego), dwa razy w przeciągu paru godzin a jak biedak nie chce wisieć godzinami na tel. i chciałby sobie pograć na konsoli, to uważa że już się nią nie interesuje Tylko tam było coś o tym że ten chłopak ma 22 lata i stracił pracę, więc nie wiem już sama jakim cudem jest jeszcze "w klasie" ...
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 21:04   #22
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: Psycholka

Przeraza mnei czasem pocisk na wizazu...



A co do tematu to oczywiscie,ze przesadzasz odpusc sobie takie mysli teraz,bo pozniej one stana sie jeszcze gorsze bedziesz zazdrosna o kazda dziewczyne za jaka sie obejrzy.

EDIT: Polecam ksiazke"Toksyczna milosc".Tam autorka wyjasnia podloze takich problemow jakie Ty sobie w glowie tworzysz.A bedac taka jaka jestes teraz,zachowujac sie w ten sposob,kazdy kolejny Twoj zwiazek bedzie tak wygladal dopoki nie uswiadomisz sobie co robisz.Bo to dopiero wieszcholek gory lodowej,a moze byc gorzej.Nie bedziesz potrafila tworzyc normalnych zwiazkow poki sie nie zmienisz.Mysle,ze utozsamiasz sie z opisem (wdl tej ksiazki) z "Nalogowcem kochania" czyli z definicji przejawiasz takie zachowania jak :machanizmy obsesyjnej milosci,zaborczosc,zachla nnosc,zazdrosc i nadmierna zaleznosc od partnera.Pewnie ciagle masz wrazenie,ze za malo sie stara itp. Popracuj troszke nad soba,a bedzie tylko lepiej.Nie mozesz go tak osaczac,bo w koncu wierz mi ze bedzie mial tego dosc...

Pozdrawiam serdecznie i zycze poprawy
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci




Edytowane przez qathe
Czas edycji: 2010-09-13 o 21:13
qathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 21:06   #23
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Psycholka

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
Hmmm... polecam poczytanie innego wątku tej samej autorki, gdzie dzwoni do swojego chłopaka (nie wiem czy tego samego), dwa razy w przeciągu paru godzin a jak biedak nie chce wisieć godzinami na tel. i chciałby sobie pograć na konsoli, to uważa że już się nią nie interesuje Tylko tam było coś o tym że ten chłopak ma 22 lata i stracił pracę, więc nie wiem już sama jakim cudem jest jeszcze "w klasie" ...
A może jest w studium? A może kończy liceum?
Jest kilka opcji...
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 21:14   #24
Czarna_Złośnica
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna_Złośnica
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Psycholka

oj przesadzasz.
Cytat:
Oczywiscie tak uczynan kolezanka ktora musiała się podlizać powiedziala mu ze tam czekam . Psujac mi przytym niespodzianke suuper
a to już w ogóle przegięcie, skąd miała wiedzieć, że chcesz mu niespodzianke zrobić. Zobaczyła Cie więc powiedziała mu. Normalne.
__________________

Czarna_Złośnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:04.