Willa Zagórze koło Sulejówka- opinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-17, 09:39   #1
raaszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 27

Willa Zagórze koło Sulejówka- opinie


Witam, czy ktoś może ma jakieś doświadczenia z tym miejscem? Byłam na stronie i bardzo mi się podoba sala i wystrój, natomiast nie mam żadnych informacji jak wszystko wygląda w bezpośrednim starciu Jeśli ktoś wyprawiał tam jakąś imprezę, czy to chrzciny , czy wesele, lub był na tego typu uroczystości to proszę o wszelkie info
Ewentualnie jakieś pomysły na fajne miejsce w okolicach Sulejówka?
raaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 16:00   #2
kejterek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Dot.: Willa Zagórze koło Sulejówka- opinie

Miałam na tej sali swoje wesele. Rozpływać się nad wspaniałością tej sali można by bardzo długo. Super jedzenie, piękny wystrój, dyskretna, kulturalna obsługa, bardzo przyjazny, kontaktowy i pomocny menedżer. Wszystko na naprawdę wysokim poziomie. Polecam!!! Jeżeli masz jakieś pytania to pisz śmiało, postaram się odpowiedzieć
kejterek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 18:06   #3
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Willa Zagórze koło Sulejówka- opinie

coś dużo tych superlatyw, może opisz swoje wesele w tej knajpie? Jak to wyglądało, kiedy to było, kiedy umowa, czy jest korkowe, co weszło w skład menu itd.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 08:08   #4
kejterek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Dot.: Willa Zagórze koło Sulejówka- opinie

Wesele było pod koniec maja 2010. Menu jest bardzo bogate i można je komponować dowolnie. My na pierwszy obiad wybraliśmy zupę toskańską i borowikową (do wyboru przez gości) i kaczkę w sosie wiśniowym z buraczkami i takim zapiekanym pure (to ma jakąś nazwę ale nie pamiętam) - pycha. Gorących dań w cenie było razem 5. Na kolejne wybraliśmy polędwiczki nadziewane szparagami, serem i szynką, na kolejne roladki z perliczek i na koniec barszczyk z pasztecikami. Wszystko było naprawdę smaczne i wręcz było tego za dużo. Ponieważ mieliśmy dużo - 170 gości, dostaliśmy gratis stół myśliwski, który normalnie kosztował 15zł od osoby. Tort wzięliśmy śmietankowy z truskawkami - był mega dobry, a ja tak normalnie za tortami nie przepadam. My nie płaciliśmy korkowego, bo to był pierwszy rok działalności sali, ale z tego co pamiętam od 2011 już ma być jakieś korkowe, ale nie wiem w jakiej wysokości. Kolor kwiatów na stołach i parapetach mogliśmy wybrać sobie sami. Pokrowce na krzesła są w cenie, generalnie nie było żadnych ukrytych kosztów - picia do woli, klima w cenie. Obsługiwało nas wystarczająco dużo kelnerów i nie było z nimi żadnych przypałów. Dodatkowo zamawialiśmy fontanny z czekoladą - i tu coś co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło, tak koło 4 rano kiedy impreza miała się powoli ku końcowi, kelnerzy jeszcze dolewali czekolady, żeby był ładny, płynny obieg. Naprawdę nie mam się do czego przyczepić. Cena nie jest niska, ale sala jest piękna, nie trzeba jej w żaden sposób dostrajać żadnymi balonami czy materiałami, jedzenie też jest super. Polecam wybrać się tam po prostu na obiad, bo restauracja jest otwarta na co dzień i spróbować.
kejterek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 12:41   #5
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Willa Zagórze koło Sulejówka- opinie

a ile płaciliście, bo to w wyborze knajpy jest jednym z ważniejszych czynników?
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 08:35   #6
kejterek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Dot.: Willa Zagórze koło Sulejówka- opinie

Najtaniej nie jest, ale wszystko jest w cenie, żadnych ukrytych kosztów. 240 zł za talerzyk; za fotografa, kamerzystę i DJ-a mniej, ale nie pamiętam już ile, za dzieci połowę.
kejterek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 09:14   #7
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Willa Zagórze koło Sulejówka- opinie

Cytat:
Napisane przez kejterek Pokaż wiadomość
Najtaniej nie jest, ale wszystko jest w cenie, żadnych ukrytych kosztów. 240 zł za talerzyk; za fotografa, kamerzystę i DJ-a mniej, ale nie pamiętam już ile, za dzieci połowę.
bardzo dużo... myślę że w znacznie niższej cenie można znaleźć wiele atrakcyjnych miejsc i także bez ukrytych kosztów. Kwestia dokładnego rozpytania prowadzących dany lokal.

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2010-09-15 o 09:15
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-16, 08:23   #8
kejterek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Dot.: Willa Zagórze koło Sulejówka- opinie

Podaj proszę przykłady jakiś bardziej atrakcyjnych i tańszych sal w Wawie i okolicach; pytam tak z ciekawości, bo ja zmailowałam i objechałam naprawdę wiele lokalizacji zanim zdecydowaliśmy się na Willę Zagórze.
kejterek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 14:50   #9
kejterek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Dot.: Willa Zagórze koło Sulejówka- opinie

Cytat:
Napisane przez kejterek Pokaż wiadomość
Podaj proszę przykłady jakiś bardziej atrakcyjnych i tańszych sal w Wawie i okolicach; pytam tak z ciekawości, bo ja zmailowałam i objechałam naprawdę wiele lokalizacji zanim zdecydowaliśmy się na Willę Zagórze.
Puk, puk Taverney. Z niecierpliwością czekam na odpowiedź z Twojej strony
kejterek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-21, 20:46   #10
plummie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 74
Dot.: Willa Zagórze koło Sulejówka- opinie

Odświeżam temat, ponieważ planuję swoje wesele właśnie w Zagórzu (09.2015) ktoś coś więcej może napisać? Wszelkie informacje mile widziane
plummie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 15:34   #11
PannaPinezka
Przyczajenie
 
Avatar PannaPinezka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska / Portugalia
Wiadomości: 3
Dot.: Willa Zagórze koło Sulejówka- opinie

Ja również odwieżam temat
Poszukujemy sali na wesele w przyszłym roku (lipiec), objechaliśmy już sporo ale najbardziej spodobała nam się Willa Zagórze w Okuniewie (pod Warszawą). Przeszukałam internet by znaleźć jakieś zdjęcia (oprócz tych na ich stronie), opinie, filmiki etc. ale jedyne co się pojawia to tematy sprzed 2-3 lat lub opinie o samym hotelu.

Czy są tu jakieś Panie (i Panowie ) którzy byli na weselu lub mieli własne w tej sali w zeszłym, a najlepiej w tym roku? Jeśli tak, to serdecznie proszę o opinie jak to wyglądało w praktyce, kwiaty, tort, potrawy, obsługa etc.
__________________
= bąbelki, bąbelki! wszystkie moje, wszystkie moje =
PannaPinezka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-08, 11:22   #12
plummie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 74
Dot.: Willa Zagórze koło Sulejówka- opinie

Jeśli ktoś chciałby poznać opinię o Willi Zagórze z pierwszej ręki - zapraszam. Moje wesele odbyło się tam w te wakacje, generalnie polecam, a więcej informacji napiszę na priv.
__________________
"ja, metr pięćdziesiąt dwa
dziko rosnącego nieba."

Promuj w internecie poprawną polszczyznę!
plummie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-08 12:22:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:19.