Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 2010 - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-16, 07:42   #2971
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Cytat:
Napisane przez malinka118 Pokaż wiadomość
W dzien dobry TVN będą mówić o vigantolu, wczoraj całkiem go wycofali - mają powiedzieć co grozi jak się podawało...
Jak dobrze że dawałam Vitad. Chociaż Olafcio jak był mały to miał Vigantol i Devikap...
Wczoraj też mowili w Faktach

Podobno to małe zanieczyszczenie i nieszkodliwe dla zdrowia i życia ...
Ale ponieważ podawane jest niemowlaką i dzieciaką...czasem tylko dorosłm z niedoborem.

Małe zanieczyszczenie jakimś związkiem chyba z gumy jak sie nie mylę
Było wystarczające do wycofania go z obiegu


Ja od zawsze daje Devikap i Kubie i Julci


PS. kIlka fotek królewny i ostatnia z Kubusiem
__________________

*** -12,5kg***

Edytowane przez pysiamn
Czas edycji: 2010-09-16 o 07:45
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 08:32   #2972
kasiorekzeta
Rozeznanie
 
Avatar kasiorekzeta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 708
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Cytat:
Napisane przez filka2 Pokaż wiadomość
a u nas konik nadal usypia Adusieona go chyba najbardziej lubi i metke przy nim.

To jak lubi metkę to polecam najlepszego przyjaciela Naszej Mai "Pana Metkę". On jest niezniszczalny, a wszystkie metki są niesamowicie wytarmoszone
http://allegro.pl/k-s-kids-pan-metka...216913358.html

Mamuśki mam pytanko.
Zmorą moją jest marchewka na ubrankach. Oczywiście jak zapiorę odrazu to zejdzie, ale wiadomo czasami tego się nie zrobi, to co wtedy Macie jakiś sposób na spranie tej okropnej marchewki
__________________
Razem od 10.11.2001
Zaręczeni 18.07.2006
Ślub 04.08.2007
Majka 23.02.2010

http://s2.pierwszezabki.pl/036/0364849d2.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-50552.png
kasiorekzeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 09:14   #2973
karola_sz
Rozeznanie
 
Avatar karola_sz
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 741
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Kasiorek - marchewka jest nie do zdarcia . Też popełniłam ten błąd i nie sprałam od razu i nawet wszechmocny Vanish nie dał rady. A Adasiowi lubi się czasami taką "letko" strawioną marchewką rzygnąć...

Zamówiłam dziś tort dla Mai na urodziny - fajny, taki Barbiowy - i kurczę felek - 80 zł. Będę się musiała zawziąć i nauczyć torty preparować . Tylko goście mogą tego nie przeżyć ...
No i jeszcze jeden problem - nie mam prezentu dla Mai, a czas goni. Cholercia, dla takiego malucha jak Adaś to nie problem coś wybrać, ale dla 5-latki jakoś takoś ciężko. Myślę o gokarcie, bo ona lubi wszystko co się rusza na kółkach albo o takim zestawie dużym do opieki nad lalą. Myślę i myślę
__________________
MAJA 23.09.2005
ADAŚ 19.01.2010




karola_sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 09:36   #2974
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Cytat:
Napisane przez kasiorekzeta Pokaż wiadomość

pokaże Wam jeszcze majkę w skoczku o którym tyle pisałam
(okulary kupiliśmy tylko po to by zrobić zdjęcie , a może za rok się przydadzą)

Załącznik 3411217
Boska fotka

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość


PS. kIlka fotek królewny i ostatnia z Kubusiem
Śliczne

Cytat:
Napisane przez kasiorekzeta Pokaż wiadomość

Mamuśki mam pytanko.
Zmorą moją jest marchewka na ubrankach. Oczywiście jak zapiorę odrazu to zejdzie, ale wiadomo czasami tego się nie zrobi, to co wtedy Macie jakiś sposób na spranie tej okropnej marchewki
Nie da rady jej zlikwidować
Ja się wycwaniłam i do obiadku ubieram Luizie stara bluzę, rozciętą z tyłu ( taki kaftanik z rękawami zrobiłam )


Cytat:
Napisane przez karola_sz Pokaż wiadomość

Zamówiłam dziś tort dla Mai na urodziny - fajny, taki Barbiowy - i kurczę felek - 80 zł. Będę się musiała zawziąć i nauczyć torty preparować . Tylko goście mogą tego nie przeżyć ...
No i jeszcze jeden problem - nie mam prezentu dla Mai, a czas goni. Cholercia, dla takiego malucha jak Adaś to nie problem coś wybrać, ale dla 5-latki jakoś takoś ciężko. Myślę o gokarcie, bo ona lubi wszystko co się rusza na kółkach albo o takim zestawie dużym do opieki nad lalą. Myślę i myślę
Przyjdę, to podumamy

U nas dzisiaj nocka jakąś popierdzielona była. Mała zasnęła o 19.30, obudziła się o 1, potem 3, 5, 6, nie spała do 7 i sen do 8.20 A ja rano czułam się, jakbym kaca miała

Spadam. Idę robić obiad, zupkę dla Lusi, deserek z owoców, a po południu.......kawusia z karolą

Miłego dnia
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 09:45   #2975
Madziulka83
Zadomowienie
 
Avatar Madziulka83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Austria-Wiedeń
Wiadomości: 1 125
GG do Madziulka83
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Madziulka można. I ma kilka pozycji- do półleżącej.
Oooo, to super Cene ma przynajmniej przystepniejsza niz maxi cosi.

Cytat:
Napisane przez karola_sz Pokaż wiadomość
Dziewczyny - co się, kurna, dzieje z tymi naszymi dzieciaczkami i spaniem. Ja od dwóch dni mam koszmar. Wczoraj było apogeum. Adaś spał w ciągu dnia razem może ze 2h. Budzimy go rano wcześnie, gdzieś o 6.30, bo trzeba się wyszykować. No i wieczorem padł kawałek po 19. Po 0,5 h hulaj dusza, piekła nie ma. Koniec spania i ryk. Na ręce. Co go odkładam - histeria. Potem na dodatek coś mi pierdykło w łazience (pralka albo brodzik) i podłoga zalana. Ten wyje, Maja zaczyna ryczeć, ja nie wiem czy zbierać wodę, czy zająć się ryczydłami. Męża, of course, nie ma. W końcu udało mi się posprzątać, przy akompaniamencie oczywiście. Położyłam dwójkę w naszej sypialni, ja pośrodku i tak zasnęli. Adaś punkt 6.00 obudzony i znowu jęczenie i na ręce chce. I jak tu się wyszykować do pracy, jak Maję przygotować. Normalnie jestem na skraju załamania. Nie mogę posadzić go nawet na chwilę na kocyku, bo już jest ryk. I to jaki. Nic nie mogę zrobić jak jestem z nim sama .
Ok, to się wygadałam...
A my z Bydgosią dziś się na kawkę umówiłyśmy . Przynajmniej jakaś rozrywka.
O matko! To mialas hard core Szymciak tez wlasnie nie do spania ostatniom, a my z mezem chodzimy jak zoombie
Milego spotkanka Zazdraszczam!
Kurcze, nooo prezent dla pieciolatki to nie lada wyzwanie. Ja glowkoje znowu nad prezentem dla 8 latka.... Moj chrzesniak ma 27 wrzesnia urodzinki. Hmmm i badz tu madry...moze ktos rzuci pomyslem

pysia nooo, ja mysle, ze dotrzymasz obiétnicy, bo jak nie to obiecane
Ale Julcia juz duza, a zdjecie Kubusia z mamusia cudne, takie radosne

kasiorekzeta marchewka w bojach u nas wygrywa
__________________
Szymuś 10.01.2010

Edytowane przez Madziulka83
Czas edycji: 2010-09-16 o 09:48
Madziulka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 09:50   #2976
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Hej mamuśki...
Marchewki da się pozbyć...
Vanish w proszku da radę...
Ale nie postępujcie zgodnie z instrukcją...
Większe stężenie trzeba zrobić i zostawić na noc...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 10:02   #2977
filka2
Zadomowienie
 
Avatar filka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 656
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

u nas tez nocka,jakiej dawno nie byłoAdzia sie obudziła o2.50 i półtorej godzinki ani myslała spacdobrze ze chociaz lezała spokojnie z nami,ale zasnac nie moglam bo czuwałam.
przed 9 obudzili nas z administracji bo musza do piwnicy wejsc a tz klucze przy sobie mawiec piłuja kłódkecały dzien wody nie bedzie.wiec obiadu tez nie robie
pysiamn WRÓC NA DOBRE
kaziorekzeta pan metek?fajny
karola ale miałas wieczór!!!zwariować można.zrób fotke torcikowi w urodzinki Maji

u nas plamy nie zaprane tez nie chca zejsc,mam oxy ale nie chce mi sie w nim moczyc no chyba ze cos by to było wyjsciowego,ale wiem ze jest dobry.
__________________
ADRIANKA 15.01.2010

Edytowane przez filka2
Czas edycji: 2010-09-16 o 10:05
filka2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-16, 10:09   #2978
karola_sz
Rozeznanie
 
Avatar karola_sz
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 741
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Madziulka- współczuję - 8 latek to już prawdziwy dramat. A może jego mamusię podpytasz co się "dzidzi" marzy...

Kamyk - tylko z niektórymi kolorowymi ciuchami trzeba uważać. Ja też z reguły zostawiam na noc z Vanishem, ale już 2 x zdarzyło mi się odbarwić bluzkę. Ostatnio odbarwiła mi się Mai ulubiona bluzka z Toy Story. Jeszcze jej nie powiedziałam, bo mnie córka znienawidzi . Odkupiłabym jej, ale już takich nie ma.

Aha, Pysia - no, królewna piękna, tego królika na żywego wymień (ciekawe jak długo by pożył ). I synuś mamusi fajniutki. Pysia, to co będzie trzecie ? - takie ładne dzieci Ci wychodzą)

Kasiorek - Maja świetna - bo Maje to w ogóle są świetne. Też myślałam nad tym skoczkiem. Teraz bardziej przymierzam się do jakiejś klatki i to koniecznie dźwiękoszczelnej
__________________
MAJA 23.09.2005
ADAŚ 19.01.2010




karola_sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 10:19   #2979
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Cytat:
Napisane przez kasiorekzeta Pokaż wiadomość
To jak lubi metkę to polecam najlepszego przyjaciela Naszej Mai "Pana Metkę". On jest niezniszczalny, a wszystkie metki są niesamowicie wytarmoszone
http://allegro.pl/k-s-kids-pan-metka...216913358.html
Chyba wszystkie maluchy uwielbiaja metki
Cytat:
Mamuśki mam pytanko.
Zmorą moją jest marchewka na ubrankach. Oczywiście jak zapiorę odrazu to zejdzie, ale wiadomo czasami tego się nie zrobi, to co wtedy Macie jakiś sposób na spranie tej okropnej marchewki
Ja Julci piorę już w naszym proszku... więc te delikatne plamy zlezą..

Inne traktuje wanishem ...i dostrzegłam że nawet jak sie nie dopierze z 1 razem czasem piorę tę samą kiecię czy bluzeczkę 3-4 razy i schodzi

Cytat:
Napisane przez karola_sz Pokaż wiadomość
[
Zamówiłam dziś tort dla Mai na urodziny - fajny, taki Barbiowy - i kurczę felek - 80 zł. Będę się musiała zawziąć i nauczyć torty preparować . Tylko goście mogą tego nie przeżyć ...
Na pewno by przezyli
Ja popełniłam ten błąd i zamówiłam tort dla Kuby na 1 URODZINY
I tu nie chodzi o kasę ...bo fakt nie było tanio!
Ale o to że on nie był smaczny był słodki... goscie zdjedli po małym kawałku i dziekowali

A na 2 urodzinki jak sama zrobiłam to była Kubuś zachwycony, goscie też po brali dokąłdkę

Teraz za 2 tyg też będę sama piekła na 3 URODZINKI
Cytat:
No i jeszcze jeden problem - nie mam prezentu dla Mai,
Mój też by się ucieszył z Gokardu, lub dużego auta zresztą wszystko co ma koła jest super

Myślałam też o takim czymś:
http://allegro.pl/little-tikes-samoc...217414468.html

Ale postawię na edukację i chyba skorzystam z podpowiedzi Malinki i kupimy GRĘ LoGICZNĄ:
http://allegro.pl/gra-logiczna-grann...216913634.html



Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Śliczne



Cytat:
Przyjdę, to podumamy
Ale Wam fajnie...
Milego plotkowania

Cytat:
U nas dzisiaj nocka jakąś popierdzielona była. Mała zasnęła o 19.30, obudziła się o 1, potem 3, 5, 6, nie spała do 7 i sen do 8.20 A ja rano czułam się, jakbym kaca miała
Widać nie jestem sama na kacu


Cytat:
Napisane przez filka2 Pokaż wiadomość
u
pysiamn WRÓC NA DOBRE

Przecie jestem


karola dziekuje za miłe słowa
Trzecie chyba parka wystarczy chociaż nie mówię Nie... to cudowne miec takie maluchy ...codziennie odnajduję sens życia

ps A królika zywego kiedyś mailam i juz NEVER EVER śmierdziuskza kupkowatego
___________

Zmykam na zakupy

Jutro zapisałam nas do lekarza Julka smarkata i Kuba kaszlaty ...
Zabieram jutro dzieciaki na przegląd
__________________

*** -12,5kg***

Edytowane przez pysiamn
Czas edycji: 2010-09-16 o 10:21
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 10:27   #2980
wyderka80
Raczkowanie
 
Avatar wyderka80
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 135
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

a u nas nocka ciut lepsza od ostatnich
jadła tylko o 3 i spała dalej + kilka pobudek ze stękaniem podczas których wystarczyło kilka lyków piciu i spała dalej.
I zauwazyłam ze jak pójdzie do niej TZ to zasypia od razu a ze mną to bywalo że i godzine musiłam usypiać...;/- mam przynajmniej pretekst zeby jego wysyłac do małej
dzis jestem wyspana

katar trwał u nas moze z 1,5 doby i na szczescie sobie poszedł używałam tylko kilka razy nasivin dla niemowląt bo to polecili mi w aptece

no i u nas też sie zaczęło stawanie przy czym popadnie..a potem baaach na dupke i ryk
chyba jej sprawie ten kask do raczkowania, o kt. kiedys mowili w tv w tym programie dla rodzicow kt. prowadzi dowbor i maciej rock
chociaz na moje dziecko to by sie jakas zbroja do raczkowania przydała
co do marchewki to tez zniszczyła nam kilka fajnych ciuszków i tez nie mam na nią pomysłu

nie chwaliłam się ale od 2 tyg. moja mama zaczęła sama przyrzadzac zupki i dania dla blanki i bardzo jej smakuje na szczęscie troche odciąży nam to kieszenie...
wyderka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 10:34   #2981
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

KAROLA ty to masz przygody
ZEBRA superowy fotelik Masz zielony czy fioletowy
MADZIULKA nie wiem My zamontowaliśmy przodem
MALINKA ufam że jest OK. Wszystkie plastiki i styropiany są w porządku

Ja na miewam plam z marchewki, bo karmię Lenke w śliniako-fartuchu z rękawami

Ja teraz mam trochę mniej czasu na wizaz bo zaczyna się u na swykończeniówka, która rzeczywiście jest wykańczająca
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-16, 10:43   #2982
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Witam!

Zebra super fotelik

Karola, Bydgoszczanka miłego spotkania

Kasiorekzeta slicznie Maja w tym skoczku wyglada
Ja jak pisza dziewczyny piore w vanishuale zazwyczaj schodzi dopiero po 2-3 praniach

Pysiam witamyKubus i Julcia sa super

Strippi za konika. Sebus nadal z nim zasypia

Karola ja lacze sie w bólu...mam tak samo ostatnio z Sebusiem. U nas to ewidentnie zabki nie daja spac i to ciagle wycie...a o wyjsciu z pokoju nie ma mowyMoze u Adasia wkoncu zabki wyjda?

Wyderka super, ze Blance smakuje Wasze jedzenieJa tez czasem robiea czasem daje sloiki z wygodyOstatnio Sebus jadł ansz rosolek, oczywiscie najpierw mu odlaalm, potem doprawiłam, do nas. Dałam mu pognieciona widelcem marchewke i troszeczke makaronuale zajadał

Mi juz przeziebienie mineło, teraz weszło na meza. Mam nadzieje,ze Sebusia ominie, bo w poniedzialek lecimy do Pl?

A te krople nasivin sa bez recepty?
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 10:52   #2983
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Cytat:
Napisane przez blonde_hair Pokaż wiadomość
Pysiam witamyKubus i Julcia sa super

[
Cytat:
Mi juz przeziebienie mineło, teraz weszło na meza. Mam nadzieje,ze Sebusia ominie, bo w poniedzialek lecimy do Pl?
oby...
I za lot do PL

Cytat:
A te krople nasivin sa bez recepty?
Tak tylko dla dzieci jest wersja soft
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 10:54   #2984
wyderka80
Raczkowanie
 
Avatar wyderka80
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 135
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Cytat:
Napisane przez blonde_hair Pokaż wiadomość
A te krople nasivin sa bez recepty?
tak bez recepty. Kosztowały coś ok. 23 zł

tak jak mówi Pysia my mamy takie dla niemowląt od 3 m-ca zycia

Edytowane przez wyderka80
Czas edycji: 2010-09-16 o 10:56
wyderka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 10:59   #2985
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Pysia, Wyderka dziekujeBede w Pl to zakupie, bo ostatnio w maju w Pl jak bylismy u lekarza, to dostalismy je na trecepte, dlatego pytam

Patrzcie jeszcze o czyms zapomniałam. Kiedys Kocurazab pisała, ze viburcol maja byc na recepte, badz ze juz sa. Tydzien temu moja mama zakupiła je mi normalnie, takze na recepte raczej nie sa
Fajnie, bo tez zrobie zakup, ostatnio bez jednego czopka dziennie nie da sie funkcjonowac
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 11:00   #2986
karola_sz
Rozeznanie
 
Avatar karola_sz
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 741
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Pysia - ale ja nie jestem taka zdolna kulinarnie jak Ty . Teraz specjalnie zamówiłam tort na bitej śmietanie, bo poprzednio był z taką masą i fuj - ciężki, słodki okropnie. Z kolei dwa lata temu miałam na śmietanie i był

Ja natomiast myślę nad:
http://allegro.pl/nowka-gokart-ronds...214555286.html
lub
http://allegro.pl/smoby-kacik-zestaw...219619219.html

Blonde - Nasivin jest bez recepty. Ja tam w paszczu Adasia nic nie widzę oprócz hektolitrów śliny. A Ty to już się obijasz. Ech, ale masz fajnie... Pokiwaj mi z samolotu jak będziesz leciała

Ingrid - oby Cię ta wykończeniówka nie wykończyła. A co wykańczasz? (Ja np. męża...)

Wyderka - moja mama dla Adasia też gotuje zupki. Czasami Adik zje, czasami wzgardzi, ale nigdy się nie zmarnuje, bo jak nie on, to mamusia wciągnie zupkę. W porównaniu z tym żarciem ze słoiczków, te zupki to pełen wypas - pychota.
__________________
MAJA 23.09.2005
ADAŚ 19.01.2010




karola_sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 11:41   #2987
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Cytat:
Napisane przez karola_sz Pokaż wiadomość
Kamyk - tylko z niektórymi kolorowymi ciuchami trzeba uważać. Ja też z reguły zostawiam na noc z Vanishem, ale już 2 x zdarzyło mi się odbarwić bluzkę. Ostatnio odbarwiła mi się Mai ulubiona bluzka z Toy Story. Jeszcze jej nie powiedziałam, bo mnie córka znienawidzi . Odkupiłabym jej, ale już takich nie ma.
A co za różnica czy z marchewką czy z plamą? A tak to przynajmniej jest szansa, że będzie czyste...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 11:48   #2988
Agape007
Zadomowienie
 
Avatar Agape007
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 480
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość


Ja od zawsze daje Devikap i Kubie i Julci
Pysia a ile dajesz kropli tego Devikapu...?
__________________
Oleńka: http://suwaczki.maluchy.pl/li-45443.png

58 57,5 57 56,5 56 55,5 55!!
Agape007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 11:56   #2989
karola_sz
Rozeznanie
 
Avatar karola_sz
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 741
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Kamyk - nie, no ta marchewka lepiej się wkomponowywała w tło, niż ta wielka, rozlazła (bo się Vanish przemieszczał) odbarwiona plama . Tego już się nie da nosić. Trochę się dziwię, bo ta bluzka była dobrej jakości, więc w zasadzie nic nie powinno się zdarzyć, a jednak... Dlatego teraz jak mam podejrzenia co do koloru, to na noc nie zostawiam z tym Vanishem tylko np. na 1-3 h.
__________________
MAJA 23.09.2005
ADAŚ 19.01.2010




karola_sz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-16, 12:26   #2990
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Ja dla odmiany go sprzedałam i wogóle sprzedaje conieco...
no a ja mojej kupuję nowe zabawki, bo strasznie lubi się nimi bawić.

Cytat:
Napisane przez malinka118 Pokaż wiadomość
W dzien dobry TVN będą mówić o vigantolu, wczoraj całkiem go wycofali - mają powiedzieć co grozi jak się podawało...
Jak dobrze że dawałam Vitad. Chociaż Olafcio jak był mały to miał Vigantol i Devikap...
no też słyszałam i my mieliśmy ten właśnie lek :/ wrrr

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość



PS. kIlka fotek królewny i ostatnia z Kubusiem
cudne fotki

Cytat:
Napisane przez blonde_hair Pokaż wiadomość



Strippi za konika. Sebus nadal z nim zasypia

dzięki
no myślę, że mojej Julci się spodoba, bo ona zasypia przy muzyce prenatalnej
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 12:52   #2991
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

No to ja w skrócie, o musze obiad robić:F

Fotki Pysiu, Kasiorekzeta

Ingrid fioletowy nie będzie się tak brudziła po drugie bardzo lubie ten kolor.

Madziulka ja napewno bym go poleciła JEstem bardzo zadowolona choć mało używamy:F

Strippi Piotrek wszystkim się szybko nudzi... Masakra. A jak sie nudzi to robi demolke

Agapee my dajemy devikap po 1 kropelce.
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 13:06   #2992
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Cytat:
Napisane przez karola_sz Pokaż wiadomość
Pysia - ale ja nie jestem taka zdolna kulinarnie jak Ty .
E tam wystarczy spróbować ,,,i na pewni się uda

pobawiłabym sie i jednym i drugim

nie myślałam że są też takie tańsze wersję gokardów ...pokarze je dziś mężusiowi



Cytat:
Napisane przez Agape007 Pokaż wiadomość
Pysia a ile dajesz kropli tego Devikapu...?
Agape zawsze daje wg wskazań naszego pediatry zasadniczo ...
1 kropelkę...
Ale uzgadaniam to z nim np w lato ...dawałam co 2 dzień

U młodszego dziecka ma to zależność w stosunku do zarastania się ciemienia...
U starszego jedynie dorazne dawki np w zimę/jesień , w lato naturane słoneczko o ile lato nie jest pochmurne i deszczowe

I to też zalezy od szkoły jaką pediatra wyznaje znam takich co zalecają podawać jedynie do roku (nawet mam Panią Dr w rodzinie)
Ale nasz pediatra uwqaża ze jeszcze w okresie tym zimowo/jesiennym można podawać starszemu dziecko twierdzi że tak zalecają lekarze z Europy w oparciu o najnowesze badania na grupie wiekowej 0-10 lat

No chyba że dziecko starsze dostaje doustnie inne witaminy czy suplementy gdzie jest wit D.

Aaaa się r ozpisałam
Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość

cudne fotki

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Fotki Pysiu, Kasiorekzeta

_____________

Niedługo ide po mojego 3 letniego ptysia
Ale u nas lejeeeeeee deszcz
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 13:15   #2993
ula 87
Zadomowienie
 
Avatar ula 87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 916
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

hej dziewczyny
znowu nie mam czasu na wizaz
zaprawiam kompociki z śliwek ( mam na podwórku 3 drzewa śliwek)
planuję zrobić kompoty i jakieś deserki dla Zuzki , tylko jak pomyślę , że będę musiała każdą śliwkę obierać ze skórki... no ale czego się nie robi dla swego dziecka


całuski dla każdej



wczoraj wieczorem przeleciałam nasz wątek jak dowiedziałysmy się o naszej ciąży , dziewczyny wspomnienia piękne ( co chwila któraś z nas pisała " mam mdłości " albo " mam wilczy apetyt")
bezcenne zapiski ... tak się rozczuliłam ze płakałam jak bóbr
__________________
" Tylko niekiedy szczęście bywa darem , najczęściej trzeba o nie walczyć "
P.Coelho



Zuzia 27.01.2010
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73q3br6dgn.png

Zębole
http://s2.pierwszezabki.pl/036/036140970.png?5725
ula 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 13:22   #2994
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość

Strippi Piotrek wszystkim się szybko nudzi... Masakra. A jak sie nudzi to robi demolke
aaaa
moja jakoś bawi się długo, a może dlatego że ma kilka zabawek na raz i każdą po trochu

Cytat:
Napisane przez ula 87 Pokaż wiadomość


całuski dla każdej
buziaki dla Ciebie

ja ostatnio czytałam cały wątek o naszych porodach
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 20:21   #2995
kasiorekzeta
Rozeznanie
 
Avatar kasiorekzeta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 708
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

no i właśnie wredna marchewka
__________________
Razem od 10.11.2001
Zaręczeni 18.07.2006
Ślub 04.08.2007
Majka 23.02.2010

http://s2.pierwszezabki.pl/036/0364849d2.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-50552.png
kasiorekzeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 21:54   #2996
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

hmmm nie rozpisujemy się zbytnio:F
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 07:35   #2997
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Wizaż mi wczoraj mulił

Spotkanie z karolą było bardzo miłe.....dziękuję kochana

Nocka znowu okropna, od 00.30 pobudka co 2 godziny. Od 3 do 4 gadanie, mruczenie. Milion razy wstawałam, żeby ją przykryć i ułożyć normalnie w łóżeczku
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 07:43   #2998
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

doberek! Fajna ta zabawka - Pan Metka. Musze w sklepie poszukac, bo nie chce mi sie zamawiac

Jakos nie mam weny na pisanie. Antybiotyk zadzialal - gardlo juz mnie nie boli, choc psychicznie sie jakos gorzej z tym czuje. Mam taka kiepska odpornosc, ze sie podlamalam normalnie.
Musze wznowic poszukiwania opiekunki. Tamta sie nawet nie odezwala. Zamiescilam w necie ogloszenie (chyba to durny pomysl, ale wszystkie nianie z polecenia sa zajete). Odpowiedzialo mi z 20 osob, wybralam kilka rozsadniejszych i chyba sie spotkam...

Najlepsze sa odpowiedzi w stylu: "jestem rozsądnym opiekunkom. Chce 10 zl za godzine."
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 08:42   #2999
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Hej!

Zebra wizaz wczoraj mulilo, wiec pustki były

Bydgoszczanka super, ze ploty sie udaly

Celka kciuki, zebys wkoncu znalazła rozsądna opiekunke

U nas znowu nocka tragicznaok 1 w nocy wziełam Sebusia do nas, nie płakal, ale nie spał i jeszcze walnał wielgachna kupeprzebrałam go chwile ponosiłam i odłozyłam do lózeczka, znowu ryk, wzielam, odlozylam...jak tylko odkładałam był rykto tak siedziałam z nim chyba z pół godzinyznowu odłozyłam i juz było spokojnie. Zasnał na jakas godzine, pózniej znowu to samoOd 4 bylo juz lepiej, spał do 7.00Wygladam dzis jak wrak czlowiekaOstatni e noce takie same, ciekawe kiedy sie skonczy bo szczerze przyzwyczaiłam sie do całych przespanych nocy

Dzis zaczynamy sie pakowac powoli, zeby niczego nie zapomniecJeszcze ostanie pranie wstawie zeby do poniedziałku wyschło

Pogoda do d..., pada i szaro jest

Wczoraj bylismy jeszcze na zakupach. Kupiłam Sebusiowi kurteczke na jesien, spodenki, sweterek i bluzeczke i oczywiscie pampersy i mleko

Kurde...byłam wczoraj w pracy, bo wypłaty nie było i sie okazalo, ze zmienili date wypłacania i placa 20 kazdego miesiacaa zawsze bylo 12. To dopiero dostane po urlopieSzkoda

Miłego dnia!
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 09:01   #3000
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Ząbkujemy, raczkujemy i radośnie świat poznajemy. Maluszki styczniowo-lutowe 20

Hej, hej!

U nas wirusisko chyba zażegnane Z czego się bardzo cieszę Byłam z Natalką u lekarza, niby wsio ok, miałam dawać smectę. No i teraz wyszło z tego że wczoraj kupy nie zrobiła i dziś też narazie nie...

Nocki ciut lepsze.

Poza tym ja jestem pociągająca hehehe, oby tylko Natalka ode mnie się nie zaraziła.

Wczoraj - jako że Natalka już się dobrze czuła to pojechałam z nią do lumpka takiego nowego, ale nie podobało jej się za bardzo nad czym strasznie ubolewam, bo jak ja mam teraz jeździć z nią na zakupy?

W dodatku ostatnio jak byłam u mamy - tydzień temu to się z nią pokłóciłam i ani ja do niej nie dzwonię ani ona do mnie... Głupio tak, ale wkurzyła mnie strasznie.
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:27.