Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-27, 14:50   #1921
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Alibaba1022 Pokaż wiadomość
A te obierki wprost od administratorów z oficjalnej strony Iwony Wieczorek
http://g.wieszjak.pl/wieszjak/image/...41_800x600.JPG
z dedykacjami
"Dla tych, którzy zasługują"
i
"A ze specjalną dedykacją"

Były dla wszystkich Wizażanek, czy dla którejś w szczególności?


Nie musi być oficjalne wyjaśnienie Janusza G.
To znowu ty??? matko kiedy ci się w końcu znudzi
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 14:57   #1922
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Nie wiem o co chodzi, "zaraz" może do tego tematu dotrę. ;P
Oj Melissa przyda Ci się powodzenie, bo mnie nie było cały weekend i dzisiaj od 8 rano próbowałam doczytac te strony....eh udało się dopiero teraz

ale powiem też na temat, że coraz ciekawiej się robi i pewnie niedługo zacznie się obrzucanie błotem
ehhhh artykuł był dobry i swoją drogą ciekawe czy był przez p. Iwonę zatwierdzony ?? albo był napisany w jakimś celu (np. sprowokowanie sprawcy do pomyłki ) a wypowiedź mamy Pawła normalna jak dla mnie, każda matka broni swoje dziecko, ale z tym konkubentem przegięła natomiast mama Iwony po prostu chwyta się czego się da by o sprawie jej córki nie zapomniano i nie wsadzono jej w teczkę Nierozwiązanych spraw
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.

Edytowane przez Asiczka
Czas edycji: 2010-09-27 o 14:59
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 15:03   #1923
Kontatto Estremo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 152
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Witam. Dziwne jest to ze nie wiadomo o co sie dziewczyny pokłóciły ...jak to nie wiadomo to mozna nie mówic jesli policja pyta o co poszło? yyy przepraszam panie policjancie ale nie mozemy powiedziec o co poszło na dyskotece to nasza tajemnica . Dziwny kraj dziwni ludzie dziwne zasady , albo mówisz dziewczyno dobrowolnie o co sie pokłóciłyscie albo inaczej rozwiązemy ten problem. Ja to bym odrazu ich do sciany przycisnął i bez owijania w bawełne mówicie wszystko ładnie i koniec tematu. U nas takie prawo ze zał posladki sciska
Kontatto Estremo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 15:04   #1924
cukiereeczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 6
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Co wy możecie wszyscy wiedzieć na temat życia p.Iwony, życia Iwony jej rodziny, znajomych???kim jesteście by ich oczerniać osadzać??
Co to ma za znaczenie czy p.Kinda nosi swoje nazwisko,czy swojego męża?może sobie nosić nazwisko samego Boga,mieszkac w wili i miec 10 ochroniarzy a Wam wszystkim nic do tego...snujecie domysły na temat czyjegoś życia prywatnego?!!jakim prawem....otwieracie watek żeby pomoc czy zeby komus uprzykrzyć życie i sprawić przykrość...??!!czy w tej sprawie ma znaczenie jaka Iwona byla??jak chodzila ubrana?czy jak sie wysławiała... jakie i dla kogo ma to znaczenie??wiekszosc z Was nawet nie znała,nie zna jej osobiscie,zmieniacie zdanie z minuty na minute po kazdym ukazanym artykule w byle jakim brukowcu, nie życzę nikomu z Was by dotknęła Was taka tragedia, i nie wazne jest czy czlowiek jest bogaty,biedny czy może przeciętny,bo tu chodzi o ludzkie życie....Nie zycze nikomu tylu nie przespanych nocy,przeplakanych dni, każdego mocniejszego bicia serca, na kazde pukanie na każdy dzwonek do drzwi czy SMS...
I nic a nic nie dziwie sie P.Iwonie ze chwyta sie każdej deski,dla swojego dziecka poruszylabym niebo i ziemie bez wzgledu na to czy bylo dobrym dzieckiem,zlym czy moze przeciętnym...I mysle ze wielu z Was mogłoby Iwonie pozazdrościć takiej mamy....
cukiereeczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 15:08   #1925
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez cukiereeczek Pokaż wiadomość
Co wy możecie wszyscy wiedzieć na temat życia p.Iwony, życia Iwony jej rodziny, znajomych???kim jesteście by ich oczerniać osadzać??
Co to ma za znaczenie czy p.Kinda nosi swoje nazwisko,czy swojego męża?może sobie nosić nazwisko samego Boga,mieszkac w wili i miec 10 ochroniarzy a Wam wszystkim nic do tego...snujecie domysły na temat czyjegoś życia prywatnego?!!jakim prawem....otwieracie watek żeby pomoc czy zeby komus uprzykrzyć życie i sprawić przykrość...??!!czy w tej sprawie ma znaczenie jaka Iwona byla??jak chodzila ubrana?czy jak sie wysławiała... jakie i dla kogo ma to znaczenie??wiekszosc z Was nawet nie znała,nie zna jej osobiscie,zmieniacie zdanie z minuty na minute po kazdym ukazanym artykule w byle jakim brukowcu, nie życzę nikomu z Was by dotknęła Was taka tragedia, i nie wazne jest czy czlowiek jest bogaty,biedny czy może przeciętny,bo tu chodzi o ludzkie życie....Nie zycze nikomu tylu nie przespanych nocy,przeplakanych dni, każdego mocniejszego bicia serca, na kazde pukanie na każdy dzwonek do drzwi czy SMS...
I nic a nic nie dziwie sie P.Iwonie ze chwyta sie każdej deski,dla swojego dziecka poruszylabym niebo i ziemie bez wzgledu na to czy bylo dobrym dzieckiem,zlym czy moze przeciętnym...I mysle ze wielu z Was mogłoby Iwonie pozazdrościć takiej mamy....
1 post, ale jakże udany!
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 15:15   #1926
RamiStars
Raczkowanie
 
Avatar RamiStars
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 137
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez cukiereeczek Pokaż wiadomość
Co wy możecie wszyscy wiedzieć na temat życia p.Iwony, życia Iwony jej rodziny, znajomych???kim jesteście by ich oczerniać osadzać??
Co to ma za znaczenie czy p.Kinda nosi swoje nazwisko,czy swojego męża?może sobie nosić nazwisko samego Boga,mieszkac w wili i miec 10 ochroniarzy a Wam wszystkim nic do tego...snujecie domysły na temat czyjegoś życia prywatnego?!!jakim prawem....otwieracie watek żeby pomoc czy zeby komus uprzykrzyć życie i sprawić przykrość...??!!czy w tej sprawie ma znaczenie jaka Iwona byla??jak chodzila ubrana?czy jak sie wysławiała... jakie i dla kogo ma to znaczenie??wiekszosc z Was nawet nie znała,nie zna jej osobiscie,zmieniacie zdanie z minuty na minute po kazdym ukazanym artykule w byle jakim brukowcu, nie życzę nikomu z Was by dotknęła Was taka tragedia, i nie wazne jest czy czlowiek jest bogaty,biedny czy może przeciętny,bo tu chodzi o ludzkie życie....Nie zycze nikomu tylu nie przespanych nocy,przeplakanych dni, każdego mocniejszego bicia serca, na kazde pukanie na każdy dzwonek do drzwi czy SMS...
I nic a nic nie dziwie sie P.Iwonie ze chwyta sie każdej deski,dla swojego dziecka poruszylabym niebo i ziemie bez wzgledu na to czy bylo dobrym dzieckiem,zlym czy moze przeciętnym...I mysle ze wielu z Was mogłoby Iwonie pozazdrościć takiej mamy....
Dokładnie o tym samym myslalam.Pomyslc ie sami jesli wogole mozecie sobie to wyobrazic ze ginie wasze dziecko doslownie rozplywa sie w powietrzu.Sama mam córke w wieku Iwony i takze bym poroszyla niebo i ziemie aby ja odnalesc.Najgorsza jest niewiedza a tym bardziej ze to juz tak dlugo.
RamiStars jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 15:18   #1927
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez cukiereeczek Pokaż wiadomość
Co wy możecie wszyscy wiedzieć na temat życia p.Iwony, życia Iwony jej rodziny, znajomych???kim jesteście by ich oczerniać osadzać??
Co to ma za znaczenie czy p.Kinda nosi swoje nazwisko,czy swojego męża?może sobie nosić nazwisko samego Boga,mieszkac w wili i miec 10 ochroniarzy a Wam wszystkim nic do tego...snujecie domysły na temat czyjegoś życia prywatnego?!!jakim prawem....otwieracie watek żeby pomoc czy zeby komus uprzykrzyć życie i sprawić przykrość...??!!czy w tej sprawie ma znaczenie jaka Iwona byla??jak chodzila ubrana?czy jak sie wysławiała... jakie i dla kogo ma to znaczenie??wiekszosc z Was nawet nie znała,nie zna jej osobiscie,zmieniacie zdanie z minuty na minute po kazdym ukazanym artykule w byle jakim brukowcu, nie życzę nikomu z Was by dotknęła Was taka tragedia, i nie wazne jest czy czlowiek jest bogaty,biedny czy może przeciętny,bo tu chodzi o ludzkie życie....Nie zycze nikomu tylu nie przespanych nocy,przeplakanych dni, każdego mocniejszego bicia serca, na kazde pukanie na każdy dzwonek do drzwi czy SMS...
I nic a nic nie dziwie sie P.Iwonie ze chwyta sie każdej deski,dla swojego dziecka poruszylabym niebo i ziemie bez wzgledu na to czy bylo dobrym dzieckiem,zlym czy moze przeciętnym...I mysle ze wielu z Was mogłoby Iwonie pozazdrościć takiej mamy....
Zgadzam się. A to wszystko pod szyldem że lepiej mówić cokolwiek żeby watek żył i "to wszystko dla Iwonki". Żenada :/
cziki jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 15:23   #1928
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Dokładnie juz pisałam kilka stron wcześniej,ze z wątku "Zaginęła Iwona z Trójmiasta-wejdź i pomóz nam jej szukać" powstał wątek.....sama nie wiem jaki
Sama tez jestem mamą i nie wyobrążam sobie by któremu z moich dzieci wydazyła się krzywda .... i zrobiłam bym wszytsko nawet stanęła na rzęsach by zrozumieć co sie stało cokolwiek by ktokolwiek na mój temat myślał
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 16:06   #1929
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez burgund1234 Pokaż wiadomość
Kimikika (...) robiąc uwagi o czyimś stanie emocjonalnym to już grubo przesadza

Cytat:
Napisane przez burgund1234 Pokaż wiadomość
a ty mnie kimikika nie obrażaj i nie wyjeżdżaj z tekstami o stanie emocjonalnym
Cytat:
Napisane przez burgund1234 Pokaż wiadomość
Co do Kimikiki w pełni się z Tobą zgadzam i też mam dość tego odszczekiwania, durnych tekstów o stanie emocjonalnym
Ojej, jedno zdanie o stanie emocjonalnym, a przeżywasz aż w 3 postach

Czyżbym trafiła?

Przesadzam?
Obrażam?
Masz już dość?

No co Ty?

Naprawdę?
Ale dlaczego?

Przecież można analizować innych na podstawie ich publicznych wypowiedzi, nie?

A forum jest publiczne i pisząc tutaj publicznie się wypowiadasz.

Więc o co chodzi?

Ty analizujesz innych na podstawie kierunku ich wzroku, tonu głosu, wyrazu twarzy czy użycia jednego (!) słowa w wywiadzie, a ja analizuję Ciebie na podstawie Twoich wypowiedzi.

Coś nie tak? Nie podoba się? Nie jest Ci miło?

Dlaczego?

A, no tak – „Jak Kali ukraść krowę – to dobrze, jak Kalemu ukraść krowę to źle”

Cytat:
Napisane przez ry-bcia Pokaż wiadomość
no cóź Paweł nie pracuje w POLICJI po cóż mieliby go oczyszczać, wiadomo że jeżeli policjant jest nie winny należy to podkreślić


Cytat:
Napisane przez kingincrimson Pokaż wiadomość
Czyli idąc tym tokiem rozumowania policjantem był też znaleziony gdzieś na ławce mężczyzna wzięty początkowo za "pana ręcznika". Bo po jego przesłuchaniu policja też wydała oświadczenie, że nie ma on żadnego związku ze sprawą.

Tyle że o zatrzymaniu Pawła nic w mediach nie było, w przeciwieństwie do pijaczka wziętego za Ręcznika.

A skoro nie było o tym mowy, to i nie ma oficjalnego info że zatrzymanie nic nie wykazało.

W jakim świecie ty żyjesz? Słyszysz codziennie wypowiedzi policji, że zatrzymano tego i tego, ale nic nie znaleziono i ich wypuszczonoi są niewinni?

Cytat:
Napisane przez westlondon Pokaż wiadomość
Z opowiadań rodziny o Iwonie jawi sie obraz nieomal świętej (...)
Ta, pod różnymi artykułami już kilkakrotnie natknęłam się na pytania, „czy brany pod uwagę jest ewentualny pochówek na Wawelu”

Cytat:
Napisane przez burgund1234 Pokaż wiadomość
pisanie , że matka Iwony jest egoistką i ma wszystkich w d.... uważasz tylko za niepoprawne? no to gratuluję.


Cytat:
Napisane przez burgund1234 Pokaż wiadomość
proszę bardzo slowa Kimikiki
Cytat:
Napisane przez burgund1234 Pokaż wiadomość
Ale w takiej sytuacji nie ma co się oburzać na stwierdzenie faktu - jest się egoistą, dla którego liczą się tylko własne sprawy, a innych ludzi ma głęboko w d... i nie obchodzi go że może skrzywdzić innych, "po trupach do celu", nie?
„Kochaniutka” gdzie ty tu masz napisane „mama Iwony to egoistka”?
Ja tylko odpowiedziałam gdybaniem na gdybanie w pytaniu, a że ty już sobie coś między wierszami wyczytałaś to nie moja wina. Może sama tak o niej myslisz skoro od razu przypisałaś to do niej?

Cytat:
Napisane przez westlondon Pokaż wiadomość
Generalnie mi sie to podoba: jak policja nie rzuca wszystkiego w cholere i natychmiast nie szuka Iwony, to wtedy jest "be". Jak zatrzymuje kogos i robi mu "kipisz" to jest "cacy". Jak policja nic nie znajduje, to wcale nieznaczy, ze ta osoba jest niewinna (chociaz chwile pozniej kingcrimson pisze, ze z godnie z prawem jest niewinny)
Cytat:
Napisane przez westlondon Pokaż wiadomość
Po co sie czaic? Nie lepiej napisac, ze Pawel i Adria sa winni, a brak dowodow potwierdza ich wine? Bo przeciez skoro nie ma dowodow, to oznacza, ze tak dobrze wszystko zaplanowali. Zreszta po co dowody? Skoro na oficjalnym forum stwierdzono, ze sa winni to sa. Forum autoryzowane przeciez nie moze sie mylic.
Pawel sie odwoluje? No to pewnie ma cos na sumieniu, bo gdyby nie mial nic, to wcale by sie nie odwolywal, tylko zrozumialby, ze nikt nie chcial go nieslusznie oskarzac, tylko Iwony mama ma prawo chwytac sie wszystkich srodkow, zeby odnalezc corke.
Pawel sie odwoluje? no to napewno ma cos na sumieniu a odwoluje sie dlatego, ze bedzie mial oficjalne potwierdzenie, ze jest niewinny, chociaz jest winny.

Moze nie padla zadna wypowiedz co do Pawla, dlatego, ze prokuratura zakazala udzielania wszelkich informacji? Ale po co brac pod uwage taka mozliwosc, skoro mozna zasugerowac, ze z Pawlem cos nie tak?

A jesli chodzi o Twoja wiare w zasdnosc dzialan policji, to polskie areszty byly i sa pelne osob osadzonych w ramach tzw aresztow wydobywczych. I jestem gotow sie zalozyc, ze gdyby ta sprawa nie byla tak glosna, to Pawel nie posiedzialby 48 godzin tylko ze trzy miesiace wlasnie w ramach aresztu wydobywczego..


Cytat:
Napisane przez westlondon Pokaż wiadomość
Np. Janusz zamiast pisac na roznych forach pw do roznych osob, zeby jego teorie zamieszczaly pod wlasnymi nickami, moglby czesc energii poswiecic na przekananie dziennikarzy GW do umieszczenia wyjasnienia. Ewentualnie moglby po prostu napisac na forach, w ktorych uczestniczy, ze taka i taka informacja ukazala sie bez wiedzi rodziny Iwony.
To proste jak konstrukcja cepa.
Nie dla wszystkich jak widać

Edytowane przez Kimikika
Czas edycji: 2010-09-27 o 16:23
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 16:14   #1930
nanga parbat
Raczkowanie
 
Avatar nanga parbat
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 109
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez cukiereeczek Pokaż wiadomość
Co to ma za znaczenie czy p.Kinda nosi swoje nazwisko,czy swojego męża?może sobie nosić nazwisko samego Boga,mieszkac w wili i miec 10 ochroniarzy a Wam wszystkim nic do tego...snujecie domysły na temat czyjegoś życia prywatnego?!!jakim prawem....
Takim prawem, że zainteresowanie mediów sprawą nieuchronnie się tak kończy - zawsze znajdzie się ktoś, kto Ci wygarnie w internecie, że ojciec Twojego szwagra to ma 10 willi, a kuzynka ciotki ma kontakty ze światem przestępczym, a siostrzenica ma sponsora itp. Jest to pewnie jedna z przyczyn, dla których niektóre rodziny zaginionych nie chcą tego faktu upubliczniać w takim stopniu. Osobiście uważam, że nazwanie męża p. Kindy konkubentem było niegrzeczne (niezależnie od wyznania osoby mówiącej w świetle prawa jest mężem i ma prawo się domagać takiego nazywania), ale jestem w stanie zrozumieć, że matka Pawła działa pod wpływem ogromnych emocji i broniąc swojego dziecka naskakuje na inne (bo czuje, że identycznie postąpiono z jej synem - podawała przykłady informacji, które uważa za nieprawdziwe), ponadto miała prawo nie wiedzieć, kto jest czyim mężem (chociaż ja na jej miejscu bym się chyba próbowała dowiedzieć, przed wykonaniem telefonu do dziennikarza).


Cytat:
Napisane przez cukiereeczek Pokaż wiadomość
otwieracie watek żeby pomoc czy zeby komus uprzykrzyć życie i sprawić przykrość...??!!czy w tej sprawie ma znaczenie jaka Iwona byla??jak chodzila ubrana?czy jak sie wysławiała... jakie i dla kogo ma to znaczenie??
Ludzie chcą jak najwięcej wiedzieć o sprawie, którą się zainteresowali - proste. (Co nie zmienia faktu, że niezależnie od tego jaka była Iwona nikt nie miał prawa jej zrobić krzywdy - żeby było jasne nie usprawiedliwiam ewentualnego przestępcy)

Cytat:
Napisane przez cukiereeczek Pokaż wiadomość
I nic a nic nie dziwie sie P.Iwonie ze chwyta sie każdej deski,dla swojego dziecka poruszylabym niebo i ziemie bez wzgledu na to czy bylo dobrym dzieckiem,zlym czy moze przeciętnym...
ja też się jej nie dziwie ani trochę i na jej miejscu szalałabym z rozpaczy i robiła wszystko, co się da. Ale jestem też w stanie zrozumieć matkę Pawła, że jest wstrząśnięta podejrzeniami rzucanymi na syna.
nanga parbat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 16:28   #1931
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez nanga parbat Pokaż wiadomość
Ludzie chcą jak najwięcej wiedzieć o sprawie, którą się zainteresowali - proste. (Co nie zmienia faktu, że niezależnie od tego jaka była Iwona nikt nie miał prawa jej zrobić krzywdy - żeby było jasne nie usprawiedliwiam ewentualnego przestępcy)
Tak, to prawda, jezeli ludzie sie zaangazuja w sprawe, chca wiedziec jak najwiecej. Uwazam jednak, ze pewne sprawy powinny zostac prywatne - na przyklad czy pani Iwona ma slub, a jezeli tak, to jaki itd.

Mnostwo osob szukalo Joasi. Zbieralismy pieniadze na pana Rutkowskiego, na ktorego temat mam swoje zdanie, ale zatrzymam je dla siebie. Byly plakaty, tlumaczenie linkow na rozne jezyki - tylu ludzi pomagalo i sie zaangazowalo.

Nie wiem, jak sie czuje mama Iwony, nie jestem sobie w stanie tego wyobrazic. Ja na przyklad Joasi Surowieckiej nie znalam, ale mam zadre w sercu. Przerazajaca jest ta cisza - i tygodnie, ktore zamieniaja sie w miesiace, miesiace w lata.

A mama Iwony, albo Joasi? Nie wyobrazam sobie tego.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 16:46   #1932
kemir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 25
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat z wcześniejszej Wyborczej:

"Najwcześniej, bo już o siódmej rano w sobotę, zniknięciem Iwony zaniepokoiła się jej przyjaciółka Kasia. Miały razem pójść na plażę na mecz piłki nożnej, ale Iwona, zazwyczaj słowna i punktualna, nie pojawiła się. ; Zadzwoniłam do niej, miała wyłączoną komórkę. Obudziłam Adrię, a potem Pawła, jednak żadne z nich nie wiedziało, gdzie ona jest ; opowiada Kasia.

Cytat z ostatniego artykułu:

Nie mogłem spać. O 8-9 zadzwoniłem do Iwony. Nadal miała wyłączony telefon. Połączyłem się z Kasią, tą przez którą się poznaliśmy. Wiedziałem, że były na 8.30 umówione na siatkówkę na plaży. To ona zadzwoniła do domu Iwony - na stacjonarny. Jej mama powiedziała, że Iwona pewnie śpi u Adrii. Kasia zadzwoniła więc do Adrii i okazało się, że tam też jej nie ma.

Każdy mówi co innego, piszą pewnie też co chcą.
kemir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 16:51   #1933
cukiereeczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 6
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

To ze sprawa jest medialna,nie uprawnia NIKOGO do wlazenia z buciaromi do czyjegoś życia prywatnego obrażania go,czy tez wymyslania histori wyssanych z palca....a jak kogos interesuja szczegoly zycia prywatnego pani Iwony to niech zadzwoni...numer byl podawany nie raz!!
cukiereeczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 16:56   #1934
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez kemir Pokaż wiadomość
Cytat z wcześniejszej Wyborczej:

"Najwcześniej, bo już o siódmej rano w sobotę, zniknięciem Iwony zaniepokoiła się jej przyjaciółka Kasia. Miały razem pójść na plażę na mecz piłki nożnej, ale Iwona, zazwyczaj słowna i punktualna, nie pojawiła się. ; Zadzwoniłam do niej, miała wyłączoną komórkę. Obudziłam Adrię, a potem Pawła, jednak żadne z nich nie wiedziało, gdzie ona jest ; opowiada Kasia.
To akurat cytat z wprost, także nie wprowadzaj ludzi w błąd
http://www.wprost.pl/ar/204957/Gdzie...?O=204957&pg=1
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 16:57   #1935
Gaaliyah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 77
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez cukiereeczek Pokaż wiadomość
To ze sprawa jest medialna,nie uprawnia NIKOGO do wlazenia z buciaromi do czyjegoś życia prywatnego obrażania go,czy tez wymyslania histori wyssanych z palca....a jak kogos interesuja szczegoly zycia prywatnego pani Iwony to niech zadzwoni...numer byl podawany nie raz!!

popieram.
__________________
SZUKAMY IWONY WIECZOREK

Żyj według życiorysu, który chciałbyś sobie napisać
Gaaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 17:00   #1936
westlondon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 89
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

A kto wlazi i w czyje zycie buciorami?

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Cytat:
Napisane przez cukiereeczek Pokaż wiadomość
To ze sprawa jest medialna,nie uprawnia NIKOGO do wlazenia z buciaromi do czyjegoś życia prywatnego obrażania go,czy tez wymyslania histori wyssanych z palca....a jak kogos interesuja szczegoly zycia prywatnego pani Iwony to niech zadzwoni...numer byl podawany nie raz!!
Cos mi sie zdaje, ze objawil sie desant oficjalnego forum.

Parowkowym skrytozercom mowimy stanowcze NIE!!!
westlondon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 17:02   #1937
burgund1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 411
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez cukiereeczek Pokaż wiadomość
Co wy możecie wszyscy wiedzieć na temat życia p.Iwony, życia Iwony jej rodziny, znajomych???kim jesteście by ich oczerniać osadzać??
Co to ma za znaczenie czy p.Kinda nosi swoje nazwisko,czy swojego męża?może sobie nosić nazwisko samego Boga,mieszkac w wili i miec 10 ochroniarzy a Wam wszystkim nic do tego...snujecie domysły na temat czyjegoś życia prywatnego?!!jakim prawem....otwieracie watek żeby pomoc czy zeby komus uprzykrzyć życie i sprawić przykrość...??!!czy w tej sprawie ma znaczenie jaka Iwona byla??jak chodzila ubrana?czy jak sie wysławiała... jakie i dla kogo ma to znaczenie??wiekszosc z Was nawet nie znała,nie zna jej osobiscie,zmieniacie zdanie z minuty na minute po kazdym ukazanym artykule w byle jakim brukowcu, nie życzę nikomu z Was by dotknęła Was taka tragedia, i nie wazne jest czy czlowiek jest bogaty,biedny czy może przeciętny,bo tu chodzi o ludzkie życie....Nie zycze nikomu tylu nie przespanych nocy,przeplakanych dni, każdego mocniejszego bicia serca, na kazde pukanie na każdy dzwonek do drzwi czy SMS...
I nic a nic nie dziwie sie P.Iwonie ze chwyta sie każdej deski,dla swojego dziecka poruszylabym niebo i ziemie bez wzgledu na to czy bylo dobrym dzieckiem,zlym czy moze przeciętnym...I mysle ze wielu z Was mogłoby Iwonie pozazdrościć takiej mamy....
klask i:
burgund1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 17:07   #1938
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

co z aidenem 666?
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 17:07   #1939
cukiereeczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 6
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

chociazby to czy p.Iwona ma slub czy tez go nie ma...
cukiereeczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 17:09   #1940
westlondon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 89
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez ciacho79 Pokaż wiadomość
coś mi sie zdaje,że nastąpil desant przyjaciól pana P i pani A. Dzięki , że coraz jawniej to pokazujesz
Nie znam ani jednych ani drugich. Od ponad 10 lat mieszkam poza Polska.
To pozwala mi (nie tylko w tej sprawie) zachowac dystans do wydarzen.
A poza tym, to jest cos zlego w byciu przyjacielem Adrii i Pawla?
westlondon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 17:13   #1941
burgund1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 411
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez kimikika Pokaż wiadomość



ojej, jedno zdanie o stanie emocjonalnym, a przeżywasz aż w 3 postach

czyżbym trafiła? :d

przesadzam?
obrażam?
masz już dość?

no co ty?

naprawdę?
ale dlaczego?

przecież można analizować innych na podstawie ich publicznych wypowiedzi, nie?

a forum jest publiczne i pisząc tutaj publicznie się wypowiadasz.

więc o co chodzi?

ty analizujesz innych na podstawie kierunku ich wzroku, tonu głosu, wyrazu twarzy czy użycia jednego (!) słowa w wywiadzie, a ja analizuję ciebie na podstawie twoich wypowiedzi.

coś nie tak? Nie podoba się? Nie jest ci miło?

dlaczego?

a, no tak – „jak kali ukraść krowę – to dobrze, jak kalemu ukraść krowę to źle”




tyle że o zatrzymaniu pawła nic w mediach nie było, w przeciwieństwie do pijaczka wziętego za ręcznika.

a skoro nie było o tym mowy, to i nie ma oficjalnego info że zatrzymanie nic nie wykazało.

w jakim świecie ty żyjesz? Słyszysz codziennie wypowiedzi policji, że zatrzymano tego i tego, ale nic nie znaleziono i ich wypuszczonoi są niewinni?



ta, pod różnymi artykułami już kilkakrotnie natknęłam się na pytania, „czy brany pod uwagę jest ewentualny pochówek na wawelu”





[font=georgia][color=black]„kochaniutka” gdzie ty tu masz napisane „mama iwony to egoistka”?
ja tylko odpowiedziałam gdybaniem na gdybanie w pytaniu, a że ty już sobie coś między wierszami wyczytałaś to nie moja wina. Może sama tak o niej myslisz skoro od razu przypisałaś to do niej?







[font=georgia][color=black]nie dla wszystkich jak widać
tak mam ciebie dość i będę sobie przeżywać jeszcze milion razy mogę pisać co chcę
upierdliwa kobieta
burgund1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 17:15   #1942
nanga parbat
Raczkowanie
 
Avatar nanga parbat
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 109
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez cukiereeczek Pokaż wiadomość
To ze sprawa jest medialna,nie uprawnia NIKOGO do wlazenia z buciaromi do czyjegoś życia prywatnego obrażania go,czy tez wymyslania histori wyssanych z palca....a jak kogos interesuja szczegoly zycia prywatnego pani Iwony to niech zadzwoni...numer byl podawany nie raz!!
Ale człowiek, który sam się decyduje na upublicznienie swoich spraw musi sobie zdawać sprawę z tego, że będą o nim plotkować. To, że publiczne pranie brudów jest niekulturalne to inna sprawa, ale jeśli ktoś uważa, że został pomówiony / zniesławiony to droga wolna do oficjalnego dochodzenia swoich praw. Naiwnością jest sądzić, że (nawet w sytuacji, w której przytrafia się nam tragedia) wszyscy nas będą chwalić, popierać i głaskać po głowie.
nanga parbat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 17:23   #1943
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez burgund1234 Pokaż wiadomość
tak mam ciebie dość i będę sobie przeżywać jeszcze milion razy mogę pisać co chcę
upierdliwa kobieta
to oznacza że trafiam w samo sedno jesli chodzi o twoją osobę.

gdyby to nie była prawda to byś olała moje posty a nie je przeżywała pół dnia

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Cytat:
Napisane przez ciacho79 Pokaż wiadomość
i ja mam tobie uwierzyć bo TY akurat tak piszesz?
a jaki masz dowód na desant ludzi z oficjalnego forum? tak tak wiem wiem wczoraj sie tam zarejestrowales.....wiem wiem widzialem.
czy coś zlego w byciu przyjacielem pana P i pani A? ależ skad poprostu jesli to prawda to daje wiele do myślenia
westlondon - nie ma bata, udowadniaj, twoje słowa nie wystarczą. Jak nie udowodnisz to będziesz oficjalnym przyjacielem Adrii i Pawła i najpewniej zamieszonym w sprawę zaginięcia. U Pawła nic nie znaleziono,to pewnie razem porwaliście Iwonkę i ją ty przttrzymujesz u siebie. Do tego mieszkasz za granica, a i o wywiezieniu tam się pisało.
Popatrz, popatrz - 2 teorie w jednym - Adria i Paweł + przyjaciel i zagranica.

ciacho -ludzi z oficjalnego forum da się poznać. Serio,serio. Mają bardzo specyficzny styl wypowiedzi, którego nie da się pomylić

Edytowane przez Kimikika
Czas edycji: 2010-09-27 o 17:25
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 17:25   #1944
westlondon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 89
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez ciacho79 Pokaż wiadomość
i ja mam tobie uwierzyć bo TY akurat tak piszesz?
a jaki masz dowód na desant ludzi z oficjalnego forum? tak tak wiem wiem wczoraj sie tam zarejestrowales.....wiem wiem widzialem.
czy coś zlego w byciu przyjacielem pana P i pani A? ależ skad poprostu jesli to prawda to daje wiele do myślenia
Jest mi to obojetne czy wierzysz czy nie.
Dowod? Styl pisania, uzywanie inicjalow zamiast pelnych imion, przekonanie o winie Adrii i Pawla.
Jesli nie ma nic zlego w byciu przyjacielem Adrii i Pawla to co fakt bycia nim daje do myslenia?
westlondon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 17:27   #1945
cukiereeczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 6
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

SKORO
Parowkowym skrytozercom mowimy stanowcze NIE!!!
to co pan tu jeszcze robi panie westlondon???
cukiereeczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 17:30   #1946
westlondon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 89
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
to oznacza że trafiam w samo sedno jesli chodzi o twoją osobę.

gdyby to nie była prawda to byś olała moje posty a nie je przeżywała pół dnia

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------



westlondon - nie ma bata, udowadniaj, twoje słowa nie wystarczą. Jak nie udowodnisz to będziesz oficjalnym przyjacielem Adrii i Pawła i najpewniej zamieszonym w sprawę zaginięcia. U Pawła nic nie znaleziono,to pewnie razem porwaliście Iwonkę i ją ty przttrzymujesz u siebie. Do tego mieszkasz za granica, a i o wywiezieniu tam się pisało.
Popatrz, popatrz - 2 teorie w jednym - Adria i Paweł + przyjaciel i zagranica.

ciacho -ludzi z oficjalnego forum da się poznać. Serio,serio. Mają bardzo specyficzny styl wypowiedzi, którego nie da się pomylić
No kurcze ale ja sie przeciez juz kilka stron temu przyznalem. Uzylem podrecznego teleportera, ktory stworzylem na podstawie instrukcji z programu "Zrob to sam"

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

Cytat:
Napisane przez cukiereeczek Pokaż wiadomość
SKORO
Parowkowym skrytozercom mowimy stanowcze NIE!!!
to co pan tu jeszcze robi panie westlondon???
Jak to co? Odpowiadam na Twoje posty, hehe
westlondon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 17:30   #1947
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez cukiereeczek Pokaż wiadomość
To ze sprawa jest medialna,nie uprawnia NIKOGO do wlazenia z buciaromi do czyjegoś życia prywatnego obrażania go,czy tez wymyslania histori wyssanych z palca....a jak kogos interesuja szczegoly zycia prywatnego pani Iwony to niech zadzwoni...numer byl podawany nie raz!!
szkoda tylko że dla niektórych to działa w jedną stronę...

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość

A, no tak – „Jak Kali ukraść krowę – to dobrze, jak Kalemu ukraść krowę to źle”
dokładnie
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 17:32   #1948
Patrycja.T
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 284
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Kiminika jak czytam Twoje wypowiedzi do Burgund i widze jad jaki sie z nich saczy to zastanawiam sie skad przyszlo Ci do glowy ze jestes inna od tych ktorych tu tak zajadle krytykujesz....
Poziom dyskusji aktualnie jest ponizej dna....
Ja sie wypisuje.
Bez odbioru.
Patrycja.T jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 17:35   #1949
cathleena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 25
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Panie Januszu,
jako że narosła niezdrowa atmosfera wokół Pana, przyznam że ja też jej uległam, proszę o odpowiedź:
Jest Pan z Londynu, prawda? Proszę napisać, czy w momencie zaginięcia Iwony, był Pan w Polsce? Jeśli tak, to co Pan robił w tym czasie?

Oczywiście, nie musi Pan odpowiadać, liczę się z tym, że nie uzyskam odpowiedzi.
cathleena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 17:38   #1950
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

ja tylko czekam aż zamkną ten wątek

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Cytat:
Napisane przez cathleena Pokaż wiadomość
Panie Januszu,
jako że narosła niezdrowa atmosfera wokół Pana, przyznam że ja też jej uległam, proszę o odpowiedź:
Jest Pan z Londynu, prawda? Proszę napisać, czy w momencie zaginięcia Iwony, był Pan w Polsce? Jeśli tak, to co Pan robił w tym czasie?

Oczywiście, nie musi Pan odpowiadać, liczę się z tym, że nie uzyskam odpowiedzi.
o kur** ludzie opanujcie się... Janusz od początku powtarzał, ze był wtedy w Londynie. kogo jeszcze macie zamiar podejrzewać?
Ja myślę, że to Rutkowski porwał Iwonę, żeby nagłośnić sprawę i wrócić do łask mediów
Zachowujecie się jak małe dzieci. Co Was to obchodzi z kim śpi mama Iwony z mężem czy konkubinem ( z całym szacunkiem dla niej).
__________________

Edytowane przez monyczkaaa
Czas edycji: 2010-09-27 o 17:42
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:25.