Politechnika Śląska:) - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-28, 10:24   #481
oryginalny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Dot.: Politechnika Śląska:)

Witam wszystkich wybiera się ktoś może na GIG na inżynierię bezpieczeństwa? kiedy wydziałowe rozpoczęcie i wg jak to ma wyglądać?
oryginalny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 10:33   #482
RedApple
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: JapkoLandia
Wiadomości: 3 443
Dot.: Politechnika Śląska:)

a ja mam pytanie... do starszych roczników jakie jest prawdopodobieństwo że dostanę jedynkę jak pójdę się jutro kwaterować? :P czy w ogóle jakieś jest, czy raczej znikome z tego względu iż pewnie są już zaklepane?

i w jakich godzinach można się kwaterować?
RedApple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 12:18   #483
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Politechnika Śląska:)

Cytat:
Napisane przez RedApple Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie... do starszych roczników jakie jest prawdopodobieństwo że dostanę jedynkę jak pójdę się jutro kwaterować? :P czy w ogóle jakieś jest, czy raczej znikome z tego względu iż pewnie są już zaklepane?

i w jakich godzinach można się kwaterować?
Prawdopodobieństwo jest raczej małe. Jedynki to towar dość deficytowy Nie wiem, do jakiego akademika się wybierasz, ale w niektórych nawet ich nie ma (Barbara, Strzecha, Elektron, Karolinka, jeżeli nic się ostatnio nie zmieniło).

Co do godzin kwaterowania, to nie wiem, czy to się nie różni między akademikami, ale u mnie z reguły od 7 do 15, czyli w godzinach pracy kierowniczki.
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'


Edytowane przez uhahana
Czas edycji: 2010-09-28 o 12:20
uhahana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 12:18   #484
wkroplidzdzu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 24
Dot.: Politechnika Śląska:)

RedApple, a za jaki pokój płaciłaś? Mnie kazali zapłacić 280zł, w Strzesze, więc według cennika(na stronie samorządu studenckiego) będę w dwójce.

Mnie nawet po znajomościach nie udało się załatwić jedynki, więc "ot tak" też się raczej nie trafiają.

Zazdroszczę, że kwaterowanie masz już jutro. W moim drogim DSie jest/był jakiś remont i nic się nie można dowiedzieć! Kazali dzwonić po niedzieli, potem po 29tym... i wychodzi na to, że wprowadzać można się dopiero 4tego
wkroplidzdzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 12:22   #485
littlehope24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 27
Dot.: Politechnika Śląska:)

Matiz tez mało pali ale moje auto bedzie robiło 100 km dziennie w weekendy też także instalacja sie zwróci mam nadzieje ale ktoś by sie przydał ejszcze ale tez nie licze bo prawdopodobieństwo jest strasznie małe
littlehope24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 12:28   #486
RedApple
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: JapkoLandia
Wiadomości: 3 443
Dot.: Politechnika Śląska:)

Mi nic nie "kazali" płacić, zapłaciłam za jedynke 333 w karliku, bo nie wiedziałam czy to czy to dostane. A wolałabym jedynke... Kolega z karlika mi powiedział, że jak mnie przydzielą do dwójki to reszte kasy co napdłaciłam za jedynke przeleją na kolejny miesiąc.
RedApple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 13:18   #487
grazka425
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: Politechnika Śląska:)

Cytat:
Napisane przez oryginalny Pokaż wiadomość
Witam wszystkich wybiera się ktoś może na GIG na inżynierię bezpieczeństwa? kiedy wydziałowe rozpoczęcie i wg jak to ma wyglądać?
Hej. Ja jestem z IB. dziś byłam w dziekanacie i dowiedziałam sie tyle że zajęcia sie rozpoczynają od 4 ;p a o rozpoczęciu nic nie wiem. Jeszcze Pani mnie oświeciła że grupy są już ułożone ale na szczęście udało mi się jeszcze przepisać do innej
grazka425 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-28, 13:33   #488
shaka91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 33
Dot.: Politechnika Śląska:)

a duzo dalas za instalacje? ja mam troszke mniej km, ale to i tak duzo i drogo ;/ moze uda nam sie znalesc kogos na wydziale... kurcze sama nie wiem zeby idealnie sie dopasowac to bedzie cholernie ciezko... a nie wiem czy jest sens godzine wczesniej jechac czy godzine dluzej czekac ...
jak widze to chyba wiekszosc wydzialow nie wie kiedy jest rozpoczecie xD
shaka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 13:52   #489
oryginalny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Dot.: Politechnika Śląska:)

apropos gazu ja zakladalem 1msc temu i placilem 2400 za sekwencje do peugeota 1.4 silnik instalacja stag polecam duzo znajmoych ma i dosc dlugo jezdzi bez problemow
oryginalny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 13:53   #490
RedApple
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: JapkoLandia
Wiadomości: 3 443
Dot.: Politechnika Śląska:)

Cytat:
Napisane przez grazka425 Pokaż wiadomość
Hej. Ja jestem z IB. dziś byłam w dziekanacie i dowiedziałam sie tyle że zajęcia sie rozpoczynają od 4 ;p a o rozpoczęciu nic nie wiem. Jeszcze Pani mnie oświeciła że grupy są już ułożone ale na szczęście udało mi się jeszcze przepisać do innej
a orientujesz się może kiedy na naszym kochanym wydziale pojawi się plan?
RedApple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 14:08   #491
littlehope24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 27
Dot.: Politechnika Śląska:)

No ja też tyle płaciłam co koleżanka bo można mieć taniej za 1800 ale ta wersja za 2400 jest bezpieczniejsza Oj peugeot jak ja kocham ten samochód ale jednak troszke za dużo kosztuje xD .Ja chyba godzine dłużej poczekam zawsze sie moge gdzieś przejsc lub odebrać legitke Co do instalacji przy tylu kilometrach jednak to sie szybko zwraca zwłaszcza że ja jeżdze w tygodniu sis w weekendy te 100 km
littlehope24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-28, 14:13   #492
oryginalny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Dot.: Politechnika Śląska:)

kolega;p no jak tez mam 100 km ponad w jedna strone okolice sosnowca, będzina;p
oryginalny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 14:43   #493
littlehope24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 27
Dot.: Politechnika Śląska:)

Przepraszam przyzwyczaiłam sie że jest to forum kobiece No ja moge kogoś zabrać z niwki z sosnowca bo tamtędy przejeżdżam ale dalej to już nie bardzo
littlehope24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 14:45   #494
shaka91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 33
Dot.: Politechnika Śląska:)

ooo to moze sie zgadacie i bedziecie razem jezdzic hmm ja narazie zobacze jak z ta benzyna mnie winiesie potem cos pomysle
shaka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 14:56   #495
oryginalny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Dot.: Politechnika Śląska:)

Cytat:
Napisane przez littlehope24 Pokaż wiadomość
Przepraszam przyzwyczaiłam sie że jest to forum kobiece No ja moge kogoś zabrać z niwki z sosnowca bo tamtędy przejeżdżam ale dalej to już nie bardzo
a na jaki wydzial i na co sie wybierasz?
oryginalny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 15:51   #496
juri_juri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2
Dot.: Politechnika Śląska:)

Wie ktoś kiedy jest szkolenie BHP na wydziale automatyki, elektroniki i informatyki (kierunek automatyka i robotyka)? Rozpoczęcie mam w pt o 14.30, czy na rozpoczęciu będzie to szkolenie? Z góry dzięki za info
juri_juri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 17:29   #497
d_accord
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 557
Dot.: Politechnika Śląska:)

jest może ktoś z chemicznego?
__________________
05.10.2006.

Lenka
26.09.2011
d_accord jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 17:46   #498
littlehope24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 27
Dot.: Politechnika Śląska:)

jak już mówiłam kolego z budownictwa jeżeli chodzi o transport to zapraszam ale na własną odpowiedzialność xD za dużej praktyki nie mam

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Jak sobie obliczyłam to dziennie wynosiłaby mnie benzyna ok 30 zł to duzo jak na jedną osobe
littlehope24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 19:15   #499
adrenalinas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Politechnika Śląska:)

a moze wie ktos kiedy jest rozpoczęcie na wydziale elektrycznym?
adrenalinas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-28, 19:37   #500
shaka91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 33
Dot.: Politechnika Śląska:)

juri_juri tak razem z rozpoczeciem jest szkolenie pytalam kolegi z tego wydzialu buziaki
shaka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 19:43   #501
littlehope24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 27
Dot.: Politechnika Śląska:)

niestety nikogo nie ma z tego wydziału
littlehope24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 20:03   #502
d_accord
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 557
Dot.: Politechnika Śląska:)

Cytat:
Napisane przez littlehope24 Pokaż wiadomość
niestety nikogo nie ma z tego wydziału
szkoda.. a orientujesz się może jakie sa specjalizacje na TCh?
__________________
05.10.2006.

Lenka
26.09.2011
d_accord jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 20:20   #503
shaka91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 33
Dot.: Politechnika Śląska:)

ja tam skladalam papiery i sie dostalam, ale zrezygnowalam bo wlasnie specjalizacje jakies glupawe [jak dla mnie byly], wybralam budownictwo, jedynie Ci powiem ze az tak duzo chetnych na kierunki chemiczne tu nie ma, bo ja nie zdawalam chemii, tylko mate i angol na R wiec widzisz. Fajny kierunek jest na UŚ chemia leków, cos a la farmacja, ale rowniez tam mozna naprawde duuuzo rzeczy robic potym nawet cos z kosmetykami i naprawde duuuzo, tam bylo mnostwo chetnych, niestety tam na jako jedyny kierunek sie nie dostalam i chyba zaczynam zalowac, bo ostatnio do takich rzeczy mnie ciagnie ale naprawde jak zdajesz chemie na R i mate moze sprobuj tez tam lepiej potem moc sobie wybrac, a do Twojej matury specjalizacje moga sie troszke pomodyfikowac wiec poczekaj troszke jak uporzadkuja sprawy z nami to pewnie bedzie pelna oferta dla kandydatow
shaka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 20:26   #504
d_accord
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 557
Dot.: Politechnika Śląska:)

Cytat:
Napisane przez shaka91 Pokaż wiadomość
ja tam skladalam papiery i sie dostalam, ale zrezygnowalam bo wlasnie specjalizacje jakies glupawe [jak dla mnie byly], wybralam budownictwo, jedynie Ci powiem ze az tak duzo chetnych na kierunki chemiczne tu nie ma, bo ja nie zdawalam chemii, tylko mate i angol na R wiec widzisz. Fajny kierunek jest na UŚ chemia leków, cos a la farmacja, ale rowniez tam mozna naprawde duuuzo rzeczy robic potym nawet cos z kosmetykami i naprawde duuuzo, tam bylo mnostwo chetnych, niestety tam na jako jedyny kierunek sie nie dostalam i chyba zaczynam zalowac, bo ostatnio do takich rzeczy mnie ciagnie ale naprawde jak zdajesz chemie na R i mate moze sprobuj tez tam lepiej potem moc sobie wybrac, a do Twojej matury specjalizacje moga sie troszke pomodyfikowac wiec poczekaj troszke jak uporzadkuja sprawy z nami to pewnie bedzie pelna oferta dla kandydatow
ja się generalnie wacham między chemia, TCh a inżynierią...
__________________
05.10.2006.

Lenka
26.09.2011
d_accord jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 20:41   #505
shaka91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 33
Dot.: Politechnika Śląska:)

powiem Ci tak ogolnej chemii sbobie nie bierz, wieksze mozliwosci masz po inzynerii czy technologii , na UŚ jest jeszcze chemia w srodowisku chemia w czyms tam wiesz pare tych kierunkow... wiesz najlepiej poczytaj sobie co mozna po tych kierunkach robic i co Cie najbardziej ciagnie... wiesz ja jak zobaczylam jakies polimery to odrazu podziekowalam bo mnie to wgl nie kreci... bardziej albo cos w stylu leki, kosmetyki [ale oczywiscie na farmacje nie chcialam isc bo w aptece nie chcialam pracowac, a kosmetyczka tez nie chcialam byc bo kazdy bo byle kursie otwiera gabinet wiec wiecie bez sens] i mi ta chemia lekow przypasowala bo wlasnie w laboratoriach czy firmach kosmetycznych mozna pracowac wiec to juz fajniej dla mnie brzmialo, no ale jak widac to nie bylo moje przeznaczenie widoczniemam isc na budownictw, zeby potem zrobic sobie studia z architektury ale tak jak mowie dobierz pod wzgledem swoich zainteresowan,a najlepiej zlozyc na pare kierunkow na tym samy wydziale [placisz tylko raz]
P.S. sorki ze sie tak rozpisalam, ale juz tak mam :P wybaczcie ;*
shaka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 20:53   #506
littlehope24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 27
Dot.: Politechnika Śląska:)

Architektura trzeba bardzo dobrze rysować malować i w ogóle .Poza tym po budownictwie też można robić projekty A tu już nie trzeba takich zdolnosci
littlehope24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 21:17   #507
ango199169
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: Politechnika Śląska:)

Witam.
Mam takie pytanie: jak to jest z przepisaniem się do innej grupy? Czy jest to ciężka sprawa, czy są jakieś trudności? Czy nie będzie problemu, jeśli pojadę do dziekanatu dopiero jutro albo pojutrze? Wcześniej mnie nie było, a grupy chyba też niedawno wypisali.. Mamy zamiar jeździć samochodem we czwórkę, dlatego musimy być w jednej grupie. Jestem na Gig. : )
ango199169 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 21:31   #508
shaka91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 33
Dot.: Politechnika Śląska:)

powiem Ci tak... ja bylam na kursie przygotowawczym na architekture, bo ja wgl mam artystyczna dusze i kreatywna jestem.. jak wejde do jakiegos pomieszczenia to odrazu mi sie juz pomysl rodzi na fajna zaprojektowanie go itd ale ten nauczyciel byl tak beznadziejny, ze wiesz poczulam sie bezwartosciowa i taka ze w zyciu sie nie dostane na ta architekture... to bylo w 2 klasie wgl ciezki rok mialam i mi sie wszysko nalozylo... potem myslalam o ekonomii, ale moj kuzyn wybil mi to z glowy, potem wlasnie o technologii chemicznej itd itd i wkoncu trafilam na ten kierunek moj bo on ma ta specjalizacje o konstrukcjach , wiec projekty ... wiec wymyslilam tak to sobie ze jak skoncze to [mam nadzieje ze mi sie to uda] to bede miec porzadne wykrzatlcenie i powiedzmy pewna robote [inspektor budowlany czy cos tam] a dorobie sobie architekture wnetrz i ogrodow i bede tak sobie projektowac wiecie najpierw tak dorywczo a moze potem cos otworze.. ja mam milion pomyslow na minute, ale narazie tak to widze brakuje mi rysunkow strasznie.. i troche musze poczekac az bede sie uczyc o tym, co mnie pasjonuje, ale ten nauczyciel tak mi dal popalic a moze bardziej jego olewkowy stosunek mnie zniechecil... ii tak niestety wyszlo... moze tak mialo byc a moze za rok zupelnie wyladuje na czym innym
shaka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 21:35   #509
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Politechnika Śląska:)

Cytat:
Napisane przez d_accord Pokaż wiadomość
ja się generalnie wacham między chemia, TCh a inżynierią...
Inżyniera to głownie projektowanie instalacji, bioprocesy, liczenie, dużo liczenia, ale ciekawie AutoCAD jest Twoim przyjacielem

Technologia to kierunek raczej nastawiony na pracę w przemyśle: stricte chemicznym, kosmetycznym, farmaceutycznym, farby, barwniki, a także wspomniane już polimery, analityka, mozliwości jest wiele

A czysta chemia to wszystkiego po trochu
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 08:08   #510
piccess
Raczkowanie
 
Avatar piccess
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 38
Dot.: Politechnika Śląska:)

Jeśli będziesz miła i grzeczna w stosunku do pań z dziekanatu to może coś załatwisz

Edytowane przez piccess
Czas edycji: 2016-10-21 o 09:01
piccess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-15 12:26:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:22.