Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Pokaż wyniki sondy: Który z zegarków na zdjęciach jest najwłaściwszy?
casio 4 23,53%
swatch 2 11,76%
oozoo 2 11,76%
timex 4 23,53%
CK 5 29,41%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 17. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-26, 19:33   #1891
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez tenebris Pokaż wiadomość
Ja polecam Wam na prezent dla TŻta grę na PC - F1 2010. Jestem osobą która nie znosi gier, lecz te wyścigi są naprawdę fajne. Bardzo dopracowana gra. Jak wasz facet lubi takie gry - na pewno mu się spodoba!
Premiera polska jest 28.09 - akurat wychodzi przed Dniem Chłopaka. Cena ok 100zł.
Z grami lepiej uważać. Ja kupiłam swojemu na gwiazdkę Call of Duty i była strzałem w dziesiątkę dopóki jej nie odpalił. Okazało się, że ma za słabego kompa I wydałam prawie stówkę a gra leży na półce
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 20:10   #1892
tenebris
Zakorzenienie
 
Avatar tenebris
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 526
GG do tenebris
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Irisfeal, a i owszem Trzeba uważać i wybadać teren.
Ja wiem że mojemu pociągnie.
__________________
PUSTA MISKA - nakarm psiaka!

tenebris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 21:33   #1893
grzeczna teoretycznie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 309
jak wręczyć prezent?

zbliża się dzień chłopaka, jak już każda z Was zdążyła pewnie zauważyć swojemu kupiłam drobny prezencik, ale nie w tym rzecz. chciałam się Was poradzić, jak można go wręczyć? to będzie pierwsza okazja do obdarowania go prezentem przeze mnie. nie lubię dawać prezentów, bo kompletnie nie wiem jak się do tego zabrać. takie zwykłe "mam coś dla Ciebie" <i tu daję upominek> jest już troszkę oklepane. może macie pomysły jak inaczej można go wręczyć? co powiedzieć? albo np położyć na wycieraczce, nacisnać dzwonek i się schować...? wiem, głupie

a maże Wy przekazałyście prezencik komuś jakoś tak niebanalnie?

przepraszam, że kopiuję, ale bardzo mi na tym zależy, a na prezentowym być może będzie większy odzew (i nie umiem przenosić wątków)
__________________
ewentualnie Zuźka
grzeczna teoretycznie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 21:41   #1894
hejYou
Zakorzenienie
 
Avatar hejYou
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 005
Dot.: jak wręczyć prezent?

Ja mojemu ex na gwiazdkę włożyłam prezent do łóżka. Na święta napisałam mu żeby zajrzał do kartki tam był wierszyk który ułożyłam który prowadził go do następnej karteczki, później następnej i na końcu do prezentu

__________________
Świat jest mały. Ostatecznie wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku.
hejYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 22:39   #1895
78366539b4b6f6153fe83f74bc8dfd6d5935c0ba_5ec707f2bba47
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 453
Dot.: jak wręczyć prezent?

eee.. a możesz mi powiedzieć po co drugi raz zakładasz taki sam wątek?? https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=470435

78366539b4b6f6153fe83f74bc8dfd6d5935c0ba_5ec707f2bba47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 10:25   #1896
kami2019
Raczkowanie
 
Avatar kami2019
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: 49° 37' N, 20° 41' E
Wiadomości: 149
Dot.: Prezent na święta dla Tżta

Ja równiez jak co roku bedę miec problem z prezentem światecznym. Mój TŻ interesuje sie motoryzacją,uwielbia grzebać w aucie, czyścić je i spedzać godziny przed komputerem na czytaniu nowinek technicznych.Zastanawiam się nad tymi quadami a jako dodatek kiedys czytałam na forum można zrobić książeczke życzeń czy coś w tym stylu,w śrdoku napisy typu: "dzień bez narzekania" czy cos w tym stylu...no i Tż sobie wybiera:P jakbyscie jeszcze cos doradziły to bym była wdzieczna
kami2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 15:21   #1897
agusia327
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: from sky.
Wiadomości: 177
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Nie mam pojęcia, co mu podarować na dzień chłopaka... Wiem, że zniszczył mu się portfel, myślałam że kupię jakiś fajny, ale nic ciekawego nie znalazłam. Ten dzień się zbliża, a ja wciąż zastanawiam się co kupić. Jadę jeszcze jutro pochodzić po sklepach, prezent awaryjny niby mam, a są to bokserki i ptasie mleczko, które wręcz ubóstwia, no ale jestem z tym portfelem nieugięta
__________________
bo szczęście ma zapach cynamonu.
agusia327 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 15:40   #1898
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

ja chybę upiekę ciasto, może brownie
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 16:29   #1899
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Ja właśnie kupiłam portfel skórzany Włożę do środka moje zdjęcie (a co ), jakiś bilecik, drobne na szczęście i dorzucę jakieś słodycze

Co do pomysłów, ja mam już kilka na najbliższe okazje, może skorzystacie, choć pewnie się powtarzają: ciepłe rękawiczki/szalik (to bardziej na święta), koszulka ulubionego klubu z nazwiskiem (droższa sprawa, ale jaka fajna), sesja fotograficzna (specjalnie dla Niego, czyli można pokazać więcej ), brelok z marką auta, dla palaczy stylowa zapalniczka (np Zippo), albo jakaś fajna piersiówka, no i tak w temacie może jakiś dobry alkohol z wyższej półki.
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 16:40   #1900
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Mój TŻ chłopakiem już nie jest, to stary koń ale ponieważ wiem, że lubi małe miłe prezenciki, to w Dzień Chłopaka kurier przywiezie mu czekoladki do pracy mam nadzieję, że się ucieszy.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 18:13   #1901
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 584
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
mam do Was nietypowe pytanie:

zastanawiałąm się nad tym portfelem dla TZta http://allegro.pl/portfel-skorzany-w...225581831.html ,

ale znalazłam tutaj http://www.egalanteria.com.pl/produc...362-1.html ,że to portfel damski ....

damski on czy męski ?
mam podobny do tego czerwonego! wg mnie to damski portfel
Ieka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 19:17   #1902
LuckyCharm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 61
Dot.: dzień chłopaka- propozycja

ha! udało się kupiłam matę na lapka za 29 zł wybrałam taką http://oklejgo.pl/na-laptopa/oklejka-dj-a.html jako że mój TŻ ma białego Maca i lubi D'n'B a i zrobiłam sama ramkę na zdjęcie z rzeczy zakupionych w Nanuku
LuckyCharm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 19:18   #1903
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Dzień Chłopaka czy Dzień Mężczyzny?

a jest Dzień Męża?

ja swojemu kupię jakiś drobiazg, bo powiedział, że ciuszków to nie chce... kubków mamy całą masę, więc pozostaje kupienie mu jakiegoś drobiazgu
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 19:21   #1904
aanemone
Raczkowanie
 
Avatar aanemone
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łodź
Wiadomości: 160
GG do aanemone
Dot.: dzień chłopaka- propozycja

ja zastanawiam się nad bąbelkobrelokiem genialny jest http://www.toys4boys.pl/Babelkowy-brelok-item1290.html
__________________
'and if the sky falls, mark my words, we'll catch mocking bird' <gwiżdże melodyjnie>

aanemone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 09:29   #1905
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: Dzień Chłopaka czy Dzień Mężczyzny?

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
a jest Dzień Męża?

ja swojemu kupię jakiś drobiazg, bo powiedział, że ciuszków to nie chce... kubków mamy całą masę, więc pozostaje kupienie mu jakiegoś drobiazgu
Nie ma chyba dnia Meza.. ale spokojnie.. jeszcze chwila i bedzie pewnie
a co do tematu : obchodze dzien chlopaka, jakos tak bardziej do mnie przemawia niz dzien mezczyzny... tym bardziej, ze o tym dniu dowiedzialam sie dopiero rok temu.. wiec dla mnie to zadne "swieto" a jednak dzien chlopaka jest bardziej znany
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 14:51   #1906
skirt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13
DZIEŃ CHŁOPAKA-zbiorowo :) Help!

Chodzę do liceum. dzień chłopaka się zbliża, a my dziewczyny nie mamy dla nich nic!!!! ZERO pomysłu ( jakies kubki, zdjecie, koszulki odpadają, bo to beznadzieja ) no i kasy brak. W klasie jest 8 dziewczyn, a chłopaków 24. Składamy się (nie wiem jeszcze po ile) ale kasy i tak nie ebdzie dużo na 24 chłopaków. Chcemy żeby prezent był oryginalny i nie badziewny. Ewentualnie możemy złożyć się trochę więcej kasy, ale potrzebuję Waszej pommocy! CO KUPIĆ/ZROBIĆ NA DZIEŃ cHŁOPAKA? błagam, zalezy na czasie, bo to już za 2 dni, a my nie mmy zupełnie nic a bedzie nie fajnie jak nie damy im nic ;/
skirt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 15:24   #1907
msa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 123
Dot.: DZIEŃ CHŁOPAKA-zbiorowo :) Help!

My w liceum raz kupiłyśmy tort. W pierwszej klasie. Było miło i niezobowiązująco, nie tak strasznie drogo (a też była przewaga chłopaków)
msa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 15:26   #1908
Natalie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 17
Dot.: Dzień Chłopaka czy Dzień Mężczyzny?

Mój jest fanem Rugby więc postanowiłam zaszaleć i kupiłam mu koszukle klubową: http://www.rugbysklep.pl/product_inf...products_id=35
Natalie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 15:26   #1909
Natalie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 17
Dot.: dzień chłopaka- propozycja

Mój jest fanem Rugby więc postanowiłam zaszaleć i kupiłam mu koszukle klubową: http://www.rugbysklep.pl/product_inf...products_id=35
Natalie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-28, 15:34   #1910
Sylvviiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Sylvviiaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 95 155
Dot.: DZIEŃ CHŁOPAKA-zbiorowo :) Help!

ooo, tort dobre!
szkoda, że ja np mam strasznych chłopów - niejadków w klasie.
__________________
Sylvviiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 15:39   #1911
Sylvviiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Sylvviiaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 95 155
Dot.: Dzień Chłopaka czy Dzień Mężczyzny?

dzień chłopaka
i również coś małego symbolicznego kupię.
__________________
Sylvviiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 18:33   #1912
klaki
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 310
Dot.: Dzień Chłopaka czy Dzień Mężczyzny?

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
nie obchodzę.
Dla mnie to wymysł komercyjny ostatnich kilku lat.

tez nic nie kupuje ;]
klaki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 20:44   #1913
izotropia
Rozeznanie
 
Avatar izotropia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 726
Dot.: Dzień Chłopaka czy Dzień Mężczyzny?

a ja kiedyś zapytałam się TŻ czy jest chłopcem czy mężczyzną... właśnie, po to aby widzieć kiedy chce mieć niespodziankę, bo dzień kobiet jest tylko jeden i nie ma dnia dziewczyny a mój TŻ (31lat) chce świętować oba... pazerna bestia dlatego teraz jako chłopiec dostanie mały samochodzik z kiosku... i lizaka smoczek
izotropia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 21:33   #1914
evilminded
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 68
Dot.: DZIEŃ CHŁOPAKA-zbiorowo :) Help!

My kiedyś zrobiłyśmy dla chłopaków antyramy- dla każdego indywidualnie Były na nich ich śmieszne zdjęcia, przeróbki eksponujące ich cechy, ich śmieszne teksty, coś dla nich charakterystycznego. Wydaje mi się, że prezenty ich ucieszyły
Innym razem zrobiłyśmy na lekcji wychowawczej jakieś konkursy itp, a oni dostali jakies drobiazdzki- slodycze chyba
evilminded jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 11:07   #1915
preetamsingh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z pępka świata
Wiadomości: 1 427
Dot.: DZIEŃ CHŁOPAKA-zbiorowo :) Help!

Mój TŻ kiedys dostał na dzien chlopaka w szkole własnie taki fajny kubek ze smiesznym napisem- można kupić na allegro lub w sklepie ze smiesznymi rzeczami. Do dziś go ma i bardzo mu sie podoba.
preetamsingh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 13:01   #1916
dariuszz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 9
Dot.: DZIEŃ CHŁOPAKA-zbiorowo :) Help!

to może ja się wypowiem. W liceum dziewczyny na lekcji w-f udały się do wolnej w tym momencie klasy i zrobiły sobie zdjęcia z takimi dużymi kartkami kalendarza. Zdjęcia zostały przerobione przez naszą koleżankę i na dzień chłopaka dostaliśmy kalendarz z "nagimi" zdjęciami naszych koleżanek. Świetny prezent i nie drogi

ps. zdjęcia były w różnych pozycjach i z różnymi atrybutami, np. na miotle z czapką czarownicy, inne z koleżanką w sexowny sposób jedzącą winogrono...
Bardzo fajny kalendarz.
dariuszz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 13:30   #1917
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: DZIEŃ CHŁOPAKA-zbiorowo :) Help!

Oj.. bo o takich sprawach trzeba niestety myśleć wcześniej...
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."



Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 15:03   #1918
Yakarta
Zadomowienie
 
Avatar Yakarta
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraina z mleka i miodu wyssana.
Wiadomości: 1 600
Dot.: Drobiazg dla przyjaciela zeby wiedział że nie jest sam.. POMOCY

Dzięki dziewczyny. brelok naprawdę świetny chyba poważnie nad nim pomyślę tylko moje imię raczej się tam nie zmieści :/
__________________

I zawieszę na ścianach wszystkie nasze zdjęcia, żeby
żadna chwila nie uleciała z mojej pamięci.
Yakarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 08:07   #1919
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Drobiazg dla przyjaciela zeby wiedział że nie jest sam.. POMOCY

albo nieśmiertelnik z grawerem

edit- nie chce Cie oceniac, ciekawi mnie tylko(bo widze ze suwaczek, ślub..) czy Twoj facet wie o tym z internetu?
__________________
bruised but never broken

Edytowane przez jennifer777
Czas edycji: 2010-09-30 o 08:09
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 17:28   #1920
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: dzień chłopaka- propozycja

Oprocz tradycyjnego prezentu chcialabym postawić chlopakowi jakis wypad gdzies, tylko gdzie;/

w kinie nic fajnego teraz nie graja, a ostatnio na dwoch filmach sie wynudziliśmy strasznie
wyjscie do restauracji to dla nas codzienność bo jemy na miescie (ale on zawsze placi)

wszczesniej czytalam o qadach, ale na to moj chlopak chodzi z kolegami dość często, pozatym ja tam nie przepadam za takimi rzeczami

może macie jakies inne pomysly na wspolne spędzanie czasu...?
jesli chodzi o wspolną kąpiel bo o tym też czytalam szukając pomyslu, to dla nas to też codzienność, jak sie spotykam po jakims zabieganym dniu itp to zawsze ciagne go pod prysznic bo sama chce sie odświeżyć, gotowanie wspolne też dla nas norma
a samodzielnie ugotowanie mu czegoś odpada bo nie umiem gotowac;/ zwykle kroje wazywa na saładkę albo robię to co on mi pokaże, ale sama nic nie zrobie;/

dlatego wolalabym mu postawić wypad gdzieś. a tez nie mam jeszcze papieru na prawko w ręce więc to nic związanego z piciem alkoholu bo potem nie wrócimy do domu

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2010-09-30 o 17:31
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:31.