Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część VI - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-01, 18:57   #511
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Patrycja.T Pokaż wiadomość
Ogladalam dzis film na tvn o historii Olewnikow. Nie jestem w stanie sobie wyobrazic tego cierpienia jakie przezywaja rodziny osob zaginionych czy porwanych....
Nie ma slow odpowiednich by ukoic cierpienie rodziny Iwony...
Nie rozumiem dlaczego znajomi nie potrafia pojac tego ze nie wyjasnienie klotni z Iwona przyczynia sie do jeszcze wiekszego cierpienia zwiazanegoz niepwnoscia i brakiem wiedzy o tym feralnym wieczorze...
Wedlug mnie czlowiek ktory nie ma nic na sumieniu mowi wszystko. Tak dlugo jak dlugo znajomi nie wyjasnia powodu klotni tak dlugo beda ich podejrzewac o zamieszanie w sprawe.
Też oglądałam ten film. Film taki sobie, ale historia wstrząsająca.
Z Iwoną łączy ją postać Rutkowskiego.
Swoją drogą Artur Dziurman wpasował się w jego rolę idealnie

Poza tym tu zamieszane były osoby z najbliższego otoczenia - przyjaciel Krzysztofa. Kto wie, czy w sprawie Iwony kluczem nie są jej znajomi?
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice



agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 19:08   #512
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
Też oglądałam ten film. Film taki sobie, ale historia wstrząsająca.
Z Iwoną łączy ją postać Rutkowskiego.
Swoją drogą Artur Dziurman wpasował się w jego rolę idealnie

Poza tym tu zamieszane były osoby z najbliższego otoczenia - przyjaciel Krzysztofa. Kto wie, czy w sprawie Iwony kluczem nie są jej znajomi?
heh dokładnie, Dziurman w roli Rutkowskiego był idealny.
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 19:17   #513
burgund1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 411
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez madziullah Pokaż wiadomość
Dziewczyny, weźmy pod uwagę, ze kobieta chwyta się wszystkiego. Nigdy nie byłam w takiej sytuacji < i Boże chroń mnie> ale wydaje mi się, że każda z nas walczyłaby z taką samą determinacją o najbliższą osobę w zyciu-chwytając się każdej, najmniejszej czy najgłupszej nadziei... W takich sytuacjach nie kieruje nami rozsądek, łapiemy sie kazdej , nawet najbardziej absurdalnej możliwosci, nie chcemy ominąc chodźby najmniej znaczącego szczegółu i z każdym dniem szukamy na nowo drogi, która doprowadzi nas do celu...
Ja się tam mamie Iwony w niczym nie dziwię i nie ma co nad tym się rozwodzić.
Za to dziwię się bardzo znajomym, którzy 2,5 miesiąca trzymają w tajemnicy powód kłótni.
Nawet jakby teraz ujawnili jakiś szczegół, który wtedy był pomocny w odnalezieniu Iwony to może być już za późno na zajmowanie się tym.
I jeśli coś ważnego zataili to ja tego nigdy nie zrozumiem.
W końcu co jest ważniejsze własny tyłek bądź opinia czy życie koleżanki. Opinię i tak mają już zszarganą.
Dlaczego tak długo się z tym kryją?
burgund1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 19:52   #514
madziullah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 51
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez burgund1234 Pokaż wiadomość
Ja się tam mamie Iwony w niczym nie dziwię i nie ma co nad tym się rozwodzić.
Za to dziwię się bardzo znajomym, którzy 2,5 miesiąca trzymają w tajemnicy powód kłótni.
Nawet jakby teraz ujawnili jakiś szczegół, który wtedy był pomocny w odnalezieniu Iwony to może być już za późno na zajmowanie się tym.
I jeśli coś ważnego zataili to ja tego nigdy nie zrozumiem.
W końcu co jest ważniejsze własny tyłek bądź opinia czy życie koleżanki. Opinię i tak mają już zszarganą.

Dlaczego tak długo się z tym kryją?
To nie podlega najmniejszej dyskusji....
Na upartego, byc moze byłabym w stanie zrozumieć początkowe ukrywanie prawdy- pod warunkiem, ze chcieli kryc Iwonę, ale na litośc boską, za daleko to zabrnęło i sądze, ze ta teoria odpada...
madziullah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 20:05   #515
Kontatto Estremo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 152
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Ciekawe co zrobi pan Tusk jak teraz bedzie kazdy z rodziny zaginionych prosił go o pomoc
Kontatto Estremo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 20:09   #516
Corrina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 206
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Co do tej kłótni ,to jednego nie rozumiem. Niby nie wiadomo o co się pokłócili a z drugiej strony podawane są informacje że poszło o zazdrość. Teraz, czy ta zazdrość to nieprawda (nie zeznali tak,nie podali powodu kłótni), częściowa prawda (zeznali tak ale jest coś jeszcze) , czy też tak było w istocie (mówią prawdę) ale niektórym poprostu to nie wystarcza (policja,mama, Rutkowski). I jeszcze jedno-zazdrość o faceta to napewno nie błahostka, wogóle mając tyle lat co one.
Corrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 20:24   #517
tagogirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 298
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez olka2783 Pokaż wiadomość
Hmmm to dziwne piszecie że ktoś słyszał rozmowę jak ktos widział Iwone czemu od razu w sklepie nie zadzwonil nikt na policje chociaz nawet ta osoba ktora to slyszala.......wydaje mi sie ze bajke piszecie i niektorym z nas co chca zeby Iwona sie znalazła nadzieje robicie złudna i nie do opisania
Już pisałam, że zaczęłam o tym myśleć dopiero po jakimś czasie.. Czasem tak jest, i potem sobie człowiek pluję w brodę.
Czemu znajdzie się zawsze osoba, która widzi we wszystkim kłamstwo? Ja mam co w życiu robić, nie nudzi mi się, nie wymyślam sobie nic... Tutaj dzieci raczej nie wchodzą, które by sobie takie rzeczy wymyślały, a większość dziewczyn które tu są zdają sobie sprawę z powagi sytuacji i uwierz mi, że jestem w tej większości.
Poza tym jak zadzwoniłam i poinformowałam o tym, po pewnym czasie ale mimo wszystko zadzwoniłam.
__________________
narysujesz mi coś?

Bogu serce, ludziom uśmiech, sobie Krzyż.

Coraz bliżej Ciebie być, tego pragnę. Chociaż czasem trzeba iść, pod prąd.







tagogirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 20:28   #518
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

[1=13aa9d55ec6ef8489ab3852 d90deb2979ef9d608;2235337 8]Ledwo sie wątek zaczął i już prowokacje .... porażka . To jest bez sensu , może otwórzmy wątek "kłótnie w okręgu zaginięcia Iwony"[/QUOTE]
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 20:46   #519
westlondon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 89
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

z forum gp24:
Witam ponownie po 3 dobach.
Cytuję swojego posta sprzed 3 dni.
Jestem po rozmowie z mamą Iwonki.
Rozmowa trochę trwała , gdy wspomniałem o tym że znaleziono zdjęcie dziewczyny łudząco podobnej do Iwony na portalu erodate .pl , to zostałem poproszony o najszybsze dostarczenie go za pomocą maila. Tak też zrobiłem.
Powiedziałem co nas forumowiczów przekonuje do tego że to może być właśnie Iwona , wspomniałem również o czerwonym kolorze pomieszczenia , w którym zdjęcie było robione.
Dowiedziałem się że Pani Iwona właśnie jedzie do Warszawy , ma być nowy materiał o Iwonie w TVN-ie. O szczegóły nie pytałem.
Kurczę , zapomniałem powiedzieć , że jeżeli Pani Iwona chciałaby zobaczyć wszystkie informacje o tym profilu na erodate , to musi zarejestrować sie i zapłacić za 10 dniowy dostęp sms-em. Jutro to dopowiem , podam również linka.

Dzisiaj odbyłem dłuższą rozmowę , zostałem poproszony przez Panią Iwonę o ponowny kontakt.
-Dowiedziałem się że do Pani Iwony wiele osób wysyła zdjęcia dziewczyn podobnych do Iwony.
-Ta dziewczyna z portalu erodate najbardziej jest podobna do Iwony ,z rozmowy z mamą dziewczyny dowiedziałem się że to może być właśnie Iwona. Pani Iwona wspomina ,że jej córka w 2008 roku była ciut szczuplejsza , niż na zdjęciach aktualnych.
Teraz rozwieję wasze obawy odnośnie rzekomego odpuszczenia przez Detektywa Rutkowskiego.
-P. Rutkowski nadal pracuje nad sprawą , aktualnie wyjechał na tereny Śląska ,gdyż tam podobno natrafił na ślad Iwony. Jak mam rozumieć te słowa? Możliwe ,że nawet mama Iwony nie ma informacji na ten temat.


No i jak sie ma do tego stwierdzenie, kingcrimsona z oficjalnego forum, ze wedlug bliskich to nie Iwona na tym zdjeciu?
westlondon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 20:57   #520
Patrycja.T
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 284
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez westlondon Pokaż wiadomość
No i jak sie ma do tego stwierdzenie, kingcrimsona z oficjalnego forum, ze wedlug bliskich to nie Iwona na tym zdjeciu?
Dobre pytanie....
Patrycja.T jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 21:16   #521
Kontatto Estremo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 152
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cicha woda brzegi rwie, skoro miała tam konto to musiała miec full ofert skoro pani ksiądz w avatarze tutaj zalogowana w ciągu 1 dnia miała kilkanascie smutne to ale jesli to prawda to nie mam wiecej pytan
Kontatto Estremo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 21:19   #522
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Asiczka Pokaż wiadomość
no niby tak, ale jak dla mnie od razu na pierwszy rzut oka na pierwsze zdjęcie stwierdziłam że to nie ona, a w przybliżeniu tylko się w tym utwierdziłam
poza tym napisałam że ja tak uważam
Ale zauważmy, że na zdjęciu z okularami Iwona robi lekki dzióbek a to może zmienić rysy twarzy, ja też gdy robię dzióbka mam zupełnie inny nosek. Według mnie to Iwona bo nawet kości policzkowe i wargi są identyczne.
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 21:26   #523
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez westlondon Pokaż wiadomość
z forum gp24:
Witam ponownie po 3 dobach.
Cytuję swojego posta sprzed 3 dni.
Jestem po rozmowie z mamą Iwonki.
Rozmowa trochę trwała , gdy wspomniałem o tym że znaleziono zdjęcie dziewczyny łudząco podobnej do Iwony na portalu erodate .pl , to zostałem poproszony o najszybsze dostarczenie go za pomocą maila. Tak też zrobiłem.
Powiedziałem co nas forumowiczów przekonuje do tego że to może być właśnie Iwona , wspomniałem również o czerwonym kolorze pomieszczenia , w którym zdjęcie było robione.
Dowiedziałem się że Pani Iwona właśnie jedzie do Warszawy , ma być nowy materiał o Iwonie w TVN-ie. O szczegóły nie pytałem.
Kurczę , zapomniałem powiedzieć , że jeżeli Pani Iwona chciałaby zobaczyć wszystkie informacje o tym profilu na erodate , to musi zarejestrować sie i zapłacić za 10 dniowy dostęp sms-em. Jutro to dopowiem , podam również linka.

Dzisiaj odbyłem dłuższą rozmowę , zostałem poproszony przez Panią Iwonę o ponowny kontakt.
-Dowiedziałem się że do Pani Iwony wiele osób wysyła zdjęcia dziewczyn podobnych do Iwony.
-Ta dziewczyna z portalu erodate najbardziej jest podobna do Iwony ,z rozmowy z mamą dziewczyny dowiedziałem się że to może być właśnie Iwona. Pani Iwona wspomina ,że jej córka w 2008 roku była ciut szczuplejsza , niż na zdjęciach aktualnych.
Teraz rozwieję wasze obawy odnośnie rzekomego odpuszczenia przez Detektywa Rutkowskiego.
-P. Rutkowski nadal pracuje nad sprawą , aktualnie wyjechał na tereny Śląska ,gdyż tam podobno natrafił na ślad Iwony. Jak mam rozumieć te słowa? Możliwe ,że nawet mama Iwony nie ma informacji na ten temat.


No i jak sie ma do tego stwierdzenie, kingcrimsona z oficjalnego forum, ze wedlug bliskich to nie Iwona na tym zdjeciu?

i co tutaj można napisać chyba tylko tyle,że dla zbycia wizażowych zainteresowanych po prostu się nabazgrało kilka zdań by nikt d....y nie truł więcej w żadne "oficjalne" wypowiedzi nie uwieżę dlatego czekałam na to co ma do poiwedzenia mama Iwony a nie "bliscy"
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....

Edytowane przez muciula25
Czas edycji: 2010-10-01 o 21:28
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 21:26   #524
westlondon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 89
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Ja osobiscie jestem ciekaw, kogo kingcrimson pytal. Bo tak w ogole to zdaje sie, ze byly tez kierowane do niego inne pytania, na ktore nie ma odpowiedzi.
westlondon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 21:31   #525
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez westlondon Pokaż wiadomość
Ja osobiscie jestem ciekaw, kogo kingcrimson pytal. Bo tak w ogole to zdaje sie, ze byly tez kierowane do niego inne pytania, na ktore nie ma odpowiedzi.

no z tego co pisał pytał "bliskich" ale jak juz wspomniałam wcześniej każdy onaczej definiuje słowo "bliscy"
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 21:35   #526
kalahariii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 159
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

pani ksiądz dziękuje za fajną ksywkę

czyli co, mama Iwony nie wyklucza ze to Iwona? no a mieszkanie? chyba to łatwo rozpoznac
__________________
"Moja jest tylko racja, i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!"
kalahariii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 21:37   #527
westlondon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 89
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez muciula25 Pokaż wiadomość
no z tego co pisał pytał "bliskich" ale jak juz wspomniałam wcześniej każdy onaczej definiuje słowo "bliscy"
To jest jego odpowiedz:
Po przekazaniu zdjęcia do oceny osobom najbliższym Iwonie, stwierdzili oni zarówno, że mieszkanie, w którym zostało zrobione zdjęcie nie jest mieszkaniem Iwony a także, że osoba, którą to zdjęcie przedstawia nie jest Iwoną.

Wedlug Ciebie kto to sa najblizsi? Sasiadka z trzeciej klatki?
Najblizsi Iwonie to wedlug mnie rodzice i rodzenstwo.
westlondon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 21:39   #528
Patrycja.T
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 284
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez westlondon Pokaż wiadomość
Ja osobiscie jestem ciekaw, kogo kingcrimson pytal. Bo tak w ogole to zdaje sie, ze byly tez kierowane do niego inne pytania, na ktore nie ma odpowiedzi.
Z tego co pamietam pytano na wizazu z kim bliskim kontaktowano sie w sprawie zdjecia i skonczylo sie na odpowiedzi ze chyba chcemy pesel i dane osobowe tej osoby.
Tak ze nie ma sensu nawet dochodzic tego.
Nikt Ci nie na to pytanie nie odpowie.
Patrycja.T jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 21:43   #529
westlondon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 89
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

I jeszcze jeden cytat:
W rozmowie z mamą Iwony dowiedziałem się, że wysłałem jej jako jedyny te zdjęcie , po raz pierwszy je widziała.
To znaczy oczywiscie nie ja z nia rozmawialem,

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Patrycja.T Pokaż wiadomość
Z tego co pamietam pytano na wizazu z kim bliskim kontaktowano sie w sprawie zdjecia i skonczylo sie na odpowiedzi ze chyba chcemy pesel i dane osobowe tej osoby.
Tak ze nie ma sensu nawet dochodzic tego.
Nikt Ci nie na to pytanie nie odpowie.
A dlaczego nie ma sensu? Sens jest jak najbardziej. Wtedy przynajmniej bedzie wiadomo, ze oficjalne forum prowadzi jakas dziwna polityke, w ktorej nie chodzi o odnalezienie Iwony.
westlondon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 21:56   #530
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Sens jest, ale ludzie z oficjalnej strony Iwony tego nie rozumieją
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 22:02   #531
nick60
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Wiadomości: 401
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez westlondon Pokaż wiadomość
z forum gp24:
...
Teraz rozwieję wasze obawy odnośnie rzekomego odpuszczenia przez Detektywa Rutkowskiego.
-P. Rutkowski nadal pracuje nad sprawą , aktualnie wyjechał na tereny Śląska ,gdyż tam podobno natrafił na ślad Iwony. Jak mam rozumieć te słowa? Możliwe ,że nawet mama Iwony nie ma informacji na ten temat.[/B]
...
Przypomniało mi się jak Rutkowski szukając Asi wyjechał do Austrii bo znalazł podobno jakiś trop...
Takie zaginięcia go przerastają, a mimo to przyjmuje zlecenia poszukiwań za naprawdę duże pieniądze, ale oczywiście życzę mu powodzenia.
Zupełnie inaczej postąpił detektyw Andała pomagając Surowieckim za darmo, bo widocznie miał świadomość trudności sprawy.
No dobra, kończę, sorki za narzekanie.
__________________
http://www.szukamywas.pl
nick60 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 22:23   #532
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez westlondon Pokaż wiadomość
To jest jego odpowiedz:
Po przekazaniu zdjęcia do oceny osobom najbliższym Iwonie, stwierdzili oni zarówno, że mieszkanie, w którym zostało zrobione zdjęcie nie jest mieszkaniem Iwony a także, że osoba, którą to zdjęcie przedstawia nie jest Iwoną.

Wedlug Ciebie kto to sa najblizsi? Sasiadka z trzeciej klatki?
Najblizsi Iwonie to wedlug mnie rodzice i rodzenstwo.

westlondon rozumiem,że pytanie nie jest kierowane do mnie tylko do autora tamtego tekstu?
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 22:25   #533
westlondon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 89
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez muciula25 Pokaż wiadomość
westlondon rozumiem,że pytanie nie jest kierowane do mnie tylko do autora tamtego tekstu?
Do niego i do Ciebie. Kto to wedlug Ciebie sa najblizsi?
westlondon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 22:25   #534
beasz26
Raczkowanie
 
Avatar beasz26
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 253
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez nick60 Pokaż wiadomość
Przypomniało mi się jak Rutkowski szukając Asi wyjechał do Austrii bo znalazł podobno jakiś trop...
Takie zaginięcia go przerastają, a mimo to przyjmuje zlecenia poszukiwań za naprawdę duże pieniądze, ale oczywiście życzę mu powodzenia.
Zupełnie inaczej postąpił detektyw Andała pomagając Surowieckim za darmo, bo widocznie miał świadomość trudności sprawy.
No dobra, kończę, sorki za narzekanie.
ja rowniez uwazam, ze niekoniecznie co popularne to dobre tym bardziej, ze Det.Rutkowski wykorzystal troche te sprawe do autoreklamy. Prawdziwi fachowcy dzialaja cichoooo....
beasz26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 22:26   #535
burgund1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 411
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez nick60 Pokaż wiadomość
Przypomniało mi się jak Rutkowski szukając Asi wyjechał do Austrii bo znalazł podobno jakiś trop...
Takie zaginięcia go przerastają, a mimo to przyjmuje zlecenia poszukiwań za naprawdę duże pieniądze, ale oczywiście życzę mu powodzenia.
Zupełnie inaczej postąpił detektyw Andała pomagając Surowieckim za darmo, bo widocznie miał świadomość trudności sprawy.
No dobra, kończę, sorki za narzekanie.
ktoś pisał niedawno, że Iwona zniknęła ze strony Itaki.
Sprawdzilam przed chwilą i nadal tam jest.

Tam jest też zaginiony, który , o irono, nazywa się Rutkowski.
Szok ile ludzi zaginęło po Iwonie.
Ciekawe co z tą petycją? Tylko w zmianie procedur policyjnych jest nadzieja i ta lista zaginionych mogłaby być znacznie krótsza a ludzie ze swoimi rodzinami w domu albo by bylo przynajmniej wyjaśnione co się stało.
burgund1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 22:30   #536
kalahariii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 159
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

nie wierze w tzw śląski trop, zdesperowany rutek czegokolwiek sie chwyta.
__________________
"Moja jest tylko racja, i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!"
kalahariii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 22:35   #537
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez westlondon Pokaż wiadomość
Do niego i do Ciebie. Kto to wedlug Ciebie sa najblizsi?

No więc skoro uważam,że wprowadził nas w błąd bo mówił,że najbliżsi wykluczyli,że to może być Iwona ale się jednak okazło,że najbliższa Iwonie osoba mówi,że może to byc jednak Ona to nasuwa się wniosek,ze definiuje osoby najbliższe jako najbliższą rodzinę:mama,tata,siostra ,brat a nie jak napisałeś sąsiadka która mieszka 3 klatki dlaej bądź jak ktoś inny napisał pani z osiedowego sklepu spożywczego.

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

teraz tylko czekam co na ten teamt ma do powiedzenia autor king.... sorrki nie pamiętam a osobiście uważam,że powinien coś w tej sprawie napisać a nie zbywać nas tekstami,że moze jeszcze pesel podadzą tych "najbliższych"
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 22:36   #538
Patrycja.T
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 284
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Podczytuje troche forum gp i z tego co widze to nie do konca jest pewne ze faktycznie ktos dostal takie info od mamy Iwony.
Nikomu nie mozna ufac.
Nie wiadomo ile w tych wszystkich wypowiedziach jest prawy, ile wlasnych opinii, ile gluchego telefonu a ile nadinterpretacji a ile zwyklych plotek...
Patrycja.T jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 22:46   #539
burgund1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 411
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Jest jeszcze jedno co mnie zastanawia. Chodzi mi o ten mecz, na który Iwona była umówiona z Kasią.
Mama Iwony sama byla tym zdziwiona i nawet wydało się jej to podejrzane, że Iwona która zawsze śpi do południa po imprezie umówiła się tak wcześnie rano.
I to jeszcze z koleżanką, która sama też była na imprezie.
Na dodatek wersja oficjalna mówi, że to Kasia zrobiła alarm i obudziła Pawła i Adrię a potem napisali w GW, że to Paweł nie mógł spać i zadzwonił pierwszy do Kasi.
I jeszcze to, że koleżanka A. nie zaczekała na Iwonę, żeby dać jej klucze.
Kurcze wiedziała, że koleżanka ma nadejść lada chwila i poszła sobie spać.
To jest dla mnie nie do pomyślenia i pewnie nie raz będę się temu dziwić.

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:43 ----------

Cytat:
Napisane przez muciula25 Pokaż wiadomość
No więc skoro uważam,że wprowadził nas w błąd bo mówił,że najbliżsi wykluczyli,że to może być Iwona ale się jednak okazło,że najbliższa Iwonie osoba mówi,że może to byc jednak Ona to nasuwa się wniosek,ze definiuje osoby najbliższe jako najbliższą rodzinę:mama,tata,siostra ,brat a nie jak napisałeś sąsiadka która mieszka 3 klatki dlaej bądź jak ktoś inny napisał pani z osiedowego sklepu spożywczego.

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

teraz tylko czekam co na ten teamt ma do powiedzenia autor king.... sorrki nie pamiętam a osobiście uważam,że powinien coś w tej sprawie napisać a nie zbywać nas tekstami,że moze jeszcze pesel podadzą tych "najbliższych"
to ktoś inny pisał o tym peselu a nie kingincrimson
burgund1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 23:09   #540
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Może wcale nie szły na mecz tylko chodzi o coś zupełnie innego..?
Może do Kasi KTOŚ rano zadzwonił, że Iwona się nie zjawiła i stąd ten alarm?
Może Adria dobrze wiedziała, gdzie idzie Iwona i dlatego nie czekała na nią pod blokiem? Kurde...
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:15.