Makijaż piwnych/brązowych oczu - zbiorczy - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-24, 13:02   #421
ernesta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9
Dot.: Makijaż piwnych/brązowych oczu - zbiorczy

Ja mam piwne oczy i ciemne włosy.
Na codzień używam cieni beżowych w połączeniu z brązem , używam do tego jeszcze czarny e-liner na górną powiekę, czarna kredke i czarny tusz , wg mnie efekt jest rewelacyjny
Z fioletami próbowałam , ale jednak do tego trzeba idealnie zakryć sińce pod oczami...wiec u mnie odpada.
ernesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 12:13   #422
kasiulkasmutna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Dot.: Makijaż piwnych/brązowych oczu - zbiorczy

hmm a ja mam problem;-/ bo mam ciemne włosy znaczy taki typowy brąz i piwne oczy i zupełnie nie wiem jak mam sie malować;-/ jakie cienie by mi pasowały? podoba mi sie jak dziewczyny maja pomalowane na dole pod okiem takie odcienie ... tylko ze uzywają dwóch kolorów a ja nie wiem jakich;-/
pomóżcie:|
kasiulkasmutna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 13:57   #423
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Makijaż piwnych/brązowych oczu - zbiorczy

masz o tym 12stron watku...
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 20:19   #424
QBee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Makijaż piwnych/brązowych oczu - zbiorczy

Hej dziewczyny !
Proszę o radę, mam nietypowy typ urody: włosy naturalny jasno-miodowy blond i ciemne oczy w kolorze gorzkiej czekolady, do tego ciemne rzęsy i brwi.
Zupełnie nie umiem dobrać sobie cieni do powiek...
nie wiem jaki kolor i jaka paletka.
Bardzo podobają mi się odcienie bakłażanu jak i naturalne jasne beże (są bezpieczne)... może szary ? Chciałabym podkreślić brązowe oczy.
Help !!!
QBee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 21:19   #425
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Makijaż piwnych/brązowych oczu - zbiorczy

Wydaje mi się, że fiolety jak najbardziej, beże i odcienie złociste też, a także zieleń
Sama w sumie mam podobną urodę, tylko włosy brązowe - ale w takim miodowym odcieniu
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 14:03   #426
majaaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13
Jaki cień do brązowych oczu? :)

Jaki cień najbardziej pasuje do ciemnych, brązowych oczu? Proszę o propozycje na makijaż na dzień i wieczorowy
majaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 14:49   #427
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Jaki cień do brązowych oczu? :)

Wszystkie kolory pasują do brązowych oczu (mam to już wypróbowane ).Ja najbardziej lubię swoje brązowe oczka we fioletowych cieniach:ciemna śliwka, lawendowy,lilaróż.Na wieczór szaro-srebrno-czarny smokey eyes albo ciemny brąz...Ostatnio przekonuję się do szafirowo-turkusowego makijażu oka na dzień..taki letni..i od razu wydobywa kolor oka ...
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-01, 15:28   #428
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Jaki cień do brązowych oczu? :)

Jestem posiadaczką brązowych oczu i powiem Ci szczerze,że pasują wszystkie kolory Mam wypróbowane większość kolorków-brąz,zieleń,żółty,pomarań czowy,turkusowy,siwy,czar ny,biały,różowy,fioletowy ,niebieski i wiele innych i wszystkie pasują.Przyznam szczerze,że nie próbowałam czerwonego cienia do powiek ale w wakacje pewnie wypróbuję
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 19:28   #429
dell87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 180
Dot.: Jaki cień do brązowych oczu? :)

ja uwielbiam jak brunetka o ciemnej karnacji i brązowych oczach, ma cień koloru ciemnego brązu... no uwielbiam nie moge sie napatrzeć na takie ślicznotki ))))

myśle że z brązem ładnie współgra też zielony
dell87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 12:32   #430
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jaki cień do brązowych oczu? :)

Wybór odpowiedniego koloru cienia do powiek jest niejako sprawą kluczową. Ciemnobrązowe oczy będą pięknie wyglądały jeśli otoczymy je ciemnymi cieniami skontrastowanymi z rozświetlającymi, jasnymi barwami. Średnie brązy naszych oczu będą się bardzo dobrze prezentowały prawie z każdym kolorem. Jasnobrązowe oczy uwydatnią blade żółcie.

Warto zauważyć, że ciemne barwy niejako tuszują niedoskonałości twarzy, podczas gdy jasne kolory je uwydatniają.


Stawiaj na kontrasty. Czekoladowe oczy idealnie podkreśli różowy cień do powiek i ciemna, czarna mascara.


Mając brązowe oczy możesz poszaleć z kolorami eyelinera. Idealnie podkreślą oko nadając mu wyrazistości. Nieważne, czy zdecydujesz się na eyelinery ołówkowe czy wysuwane, a może na kredki i ołówki do oczu. Przy brązowych oczach każde z tych narzędzi da niesamowity efekt. Śliwkowy eyeliner w połączeniu z fiołkoworóżowymi cieniami ukaże głębię Twoich oczu.


Również kolory metaliczne dobrze się sprawdzą, jeśli masz brązowe oczy. Do codziennego użytku świetne będą złocienie, miedzie lub stalowe barwy różu. Złoto na przykład ociepli spojrzenie.


Jeśli stawiasz na naturalny makijaż użyj cieni o podobnej barwie do Twoich oczu. Nie nakładaj ich jednak zbyt dużo, jedynie lekko muśnij powiekę. Jeśli przesadzisz, uzyskasz efekt „zgubionego oka”. Najlepiej będzie, jeśli zdecydujesz się na kolory ziemi.


Możesz też zastosować efekt „zamglonego oka”. Posłuż się cieniami w barwach szarości, lub ciemnej śliwki. Rozmarz delikatnie cienie po nałożeniu za pomocą specjalnej gąbeczki. Nałóż eyeliner dopasowany kolorystycznie do cieni. Zrobioną nim kreskę również lekko rozmaż.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 14:27   #431
patycek
Rozeznanie
 
Avatar patycek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 884
Dot.: Makijaż piwnych/brązowych oczu - zbiorczy

Może mi ktoś doradzić bo już wszystkiego próbowałam :/ Moje oczy są małe a w dodatku ich kąciki opadają Oczywiście mam piwne tęczówki.
Zauważyłam że kiedy wymaluję oczy czarną kredką na dole, jeszcze bardziej się zmniejszają a jak na górnej powiece położę ciemny cień to wyglądam na przytłoczoną i jakąś taką szarą. Najlepiej mi w jasnych, cielistych, łososiowych cieniach z eyelinerem i na na ogół tak się właśnie maluję, tylko problem w tym że taki makijaż na zdjęciach bardzo zmniejsza mi oczy
Nie chcę rezygnować z ciemnej kredki bo moje oczy tracą wtedy kontur i są niewyraziste, nie wiem co zrobić żeby oczy nabrały wyrazistości a jednocześnie ich jeszcze bardziej nie zmniejszać.
Ech zakręciłam torchę ale mam nadzieje że ktos mi powmoże.
patycek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-29, 11:32   #432
PannaMarcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Kolory dla piwnych oczu.:)

Hej. Jako, że są wakacje więcej się imprezuje. Może przez ilość imprez znudził mi się zwykły, codzienny makijaż, w którym zwykle występowałam na domówkach, w klubach itp. Spodobały mi się kolorowe kreski, o których w pewnym sensie znalazłam artykuł na wizażu! Nie mam linku, ale tamta była turkusowa, nie wiem jednak czy ten kolor pasuje do brązowookich? Jakimi innymi kolorami mogę się bawić? Dodam, że mam brązowe włosy, pod słońce przypominające ku mojemu niezadowoleniu (!) rude..
PannaMarcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 11:43   #433
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kolory dla piwnych oczu.:)

do brązowych oczu możesz robic kreski w kolorach: fiolety, granaty i inne niebieskości, turkusy, morskie, zielone, złote, bordowe, żółte, amarantowe...całe mnóstwo
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 11:45   #434
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Kolory dla piwnych oczu.:)

Cytat:
Napisane przez PannaMarcia Pokaż wiadomość
Hej. Jako, że są wakacje więcej się imprezuje. Może przez ilość imprez znudził mi się zwykły, codzienny makijaż, w którym zwykle występowałam na domówkach, w klubach itp. Spodobały mi się kolorowe kreski, o których w pewnym sensie znalazłam artykuł na wizażu! Nie mam linku, ale tamta była turkusowa, nie wiem jednak czy ten kolor pasuje do brązowookich? Jakimi innymi kolorami mogę się bawić? Dodam, że mam brązowe włosy, pod słońce przypominające ku mojemu niezadowoleniu (!) rude..
kochana zapraszam na forum moje makijaże, tam sporo jest ciekawych makijaży i dziewcząt o brązowych oczach Sama mam brązowe oczy więc możesz zerknąć na moje makijaże bo wstawiam dość często, może coś Ci się spodoba Myślę, że turkusowa kreska do brązowego oczka jak najbardziej pasuje!
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 12:59   #435
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Kolory dla piwnych oczu.:)

do piwnych oczu świetnie pasują chabrowe matowe cienie - to najlepsze połączenie wg mnie (występuje w 5 diora blue denim, niebieski łamany fioletem). perłowe niebieskości wyglądają natomiast źle. fajny może być liner w kolorze zielonym złamanym niebieskim, taki turkus. bardzo fajnie pasuje ostry ciemny róż. jasny fiolet na całą powiekę, średni szary matowy. te kolory mam przetestowane i wyglądają najlepiej ze wszystkich.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 21:48   #436
Mercedess
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: Makijaż piwnych/brązowych oczu - zbiorczy

Hej dziewczyny mam pytanie.
Jaki cień doradziłybyście do moich przeraźliwie czarnych oczu ?
Mam brzoskwiniową cerę i włosy koloru orzechowego blondu.
Nigdy nie potrafię dobrać sobie odpowiedniego cienia.
Za odpowiedzi jestem z góry wdzięczna.
Mercedess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 12:02   #437
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Makijaż piwnych/brązowych oczu - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez patycek Pokaż wiadomość
Może mi ktoś doradzić bo już wszystkiego próbowałam :/ Moje oczy są małe a w dodatku ich kąciki opadają Oczywiście mam piwne tęczówki.
Zauważyłam że kiedy wymaluję oczy czarną kredką na dole, jeszcze bardziej się zmniejszają a jak na górnej powiece położę ciemny cień to wyglądam na przytłoczoną i jakąś taką szarą. Najlepiej mi w jasnych, cielistych, łososiowych cieniach z eyelinerem i na na ogół tak się właśnie maluję, tylko problem w tym że taki makijaż na zdjęciach bardzo zmniejsza mi oczy
Nie chcę rezygnować z ciemnej kredki bo moje oczy tracą wtedy kontur i są niewyraziste, nie wiem co zrobić żeby oczy nabrały wyrazistości a jednocześnie ich jeszcze bardziej nie zmniejszać.
Ech zakręciłam torchę ale mam nadzieje że ktos mi powmoże.


Może spróbuj nałożyć na całą powiekę jasny cień,a w zewnętrznym kąciku ciemny i wyciągnij ku górze, zrezygnuj z eyelinera, zaznacz linię rzęs cieniem, a na linii wodnej narysuj kreskę białą, kremową kredką Wpadaj też częściej na moje makijaże- forum bo tam jest wiele propozycji, które możesz wykorzystać dla siebie

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Mercedess Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mam pytanie.
Jaki cień doradziłybyście do moich przeraźliwie czarnych oczu ?
Mam brzoskwiniową cerę i włosy koloru orzechowego blondu.
Nigdy nie potrafię dobrać sobie odpowiedniego cienia.
Za odpowiedzi jestem z góry wdzięczna.
Witaj! Jak napisałaś jakie masz ciemne oczy to od razu wyobraziłam sobie Ciebie w kolorach łososiowych, pomarańczowych, błękitnych, turkusowych, pistacjowych, w prawdzie wiele odcieni Ci pasuje Zerknij czasem na forum moje makijaże, ja też tam się udzielam, w prawdzie nie mam takich ciemnych oczu, ale piwne są
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 11:24   #438
aiko83
Rozeznanie
 
Avatar aiko83
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 694
Dot.: Makijaż piwnych/brązowych oczu - zbiorczy

Hej piękne, moze tu znajdę pomoc:/

jestem chyba absolutnym antytalenciem w kwestii malowania oczu :/
PO pierwsze na co dzień wolę się w wersji delikatnej, czytaj sam tusz, ale czasem mam ochotę dodać do tego chociazby czarną kreskę, ale nawet jak uda mi sie ją jakoś w miarę porządnie narysować (eyelinerem), bo kredka to w ogóle nie wychodzi, to mam wrażenie, ze oko wygląda strasznie nieświeżo i od razu zmywam, nie wspomnę juz o dodaniu do tego cieni do powiek :/ Umiejętność wykonania to jedno, a drugie, to to, ze mam wrażenie, że wszystkie wyglądaja beznadziejnie.
Jaki makijaż sugerujecie do moich oczu? (zdjęcie - w domu wstawie lepsze) Podobają mi się takie tajemnicze, trochę kocie i kuszące makijaże, ale mam wrażenie, ze do mojej urody w ogóle nie pasują:/
__________________
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

Pomóż zabijanym psom w Korei!


Tam, gdzie jest miłość, nie ma narzucania drugiej osobie swojej woli.

aiko83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 11:38   #439
Gosiek0105
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 32
GG do Gosiek0105
Kolory podkreślające piwne oczy.

Zastanawiam się jakie kolory i jakie makijaże podkreślają piwne oczy, jeżeli był już taki wątek to proszę o nakierowanie. Z góry dziękuje.
Dodam że jestem szatynką.
Gosiek0105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-03, 12:27   #440
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Kolory podkreślające piwne oczy.

jakieś czernie, brązy ,np
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 14:47   #441
pierniczek_
Rozeznanie
 
Avatar pierniczek_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 911
Dot.: Kolory podkreślające piwne oczy.

Ja bym raczej powiedziała, że fiolety i granaty
pierniczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 23:27   #442
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Kolory podkreślające piwne oczy.

Teoretycznie najbardziej wydobywa kolor tęczówki kontrast. Ale moim zdaniem każdy kolor pasuje i podkrśli piwne oczy, byle tylko dobrać odpowiednią tonację
Myślę, że, tak jak Dziewczyny powyżej mówiły, zarówno brązy, szarości jak i fiolety, granaty oraz zielenie powinny ładnie wyglądać, tylko musisz określić czy lepiej Ci w chłonych czy cieplejszych wersjach tych kolorów.
Najlepiej, jeśli masz taką możliwość, poeksperymentować

P.S. Ja sama mam piwne oczy. Najczęściej maluję powieki takim brunatnym brązem, ale nakładam też sporadycznie i śliwkowy fiolet, granat, butelkową zieleń, szarość, czerń jak i róż, żółć lub czerwień.
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 23:30   #443
lee_monka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 2 344
GG do lee_monka
Dot.: Kolory podkreślające piwne oczy.

teorie dziewczyny napisały, ja powiem ze swojego doświadczenia, że fiolety super wydobywają piwne oczy, w teorii granaty i niebieskie też powinny (u mnie to raczej nie działa, ewentualnie turkusy), ja osobiście absolutnie kocham kobiety o jasnych piwnych oczach w smoliście czarnym, wyrazistym smokey eyes
__________________
na avatarze: ja

biorę udział w konkursie welli kto ma ochotę zagłosować, będzie mi miło
lee_monka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 06:47   #444
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Kolory podkreślające piwne oczy.

ja mam piwne oczy - takie troche pomaranczowo kocie i uzywam wszystkich kolorkow chociaz fakt ze w niektorych odcieniach zlota wygladm choro - tak to i niebieskie i czerni brazy roze fiolety zielenie zolcie co dusza zapragnie
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 08:47   #445
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Kolory podkreślające piwne oczy.

i ja mam piwne oczy;P używam wszystkich kolorów chłodnych różowy, fioletowy, zielony, niebieski, żółty, szary, czarny, brązowy,biały
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 13:16   #446
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Kolory podkreślające piwne oczy.

biorąc pod uwagę moje doświadczenia to najładniej moje oczy wyglądają w chłodnych brązach z fioletowym refleksem, w przydymionej czerni i w przydymionym chłodnym fiolecie. Teoretycznie granat powinien być idealny ale nigdy, żaden odcień granatu czy niebieskiego mi nie pasował, tak wiec tyle teorii
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 19:53   #447
_Yvonne_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4
Smile Dot.: Makijaż piwnych/brązowych oczu - zbiorczy

Cześć Wizażanki

Mam problem z malowaniem oczu, nigdy nie wiem jaki odcień cieni pasuje, jaki kształt kresek robić. Bardzo proszę o pomoc dołączam zdjecie oczu, przepraszam, za pod puchnięcia, ale to zmęczenie.


Pozdrawiam
__________________


`Uśmiech to podstawa do tego aby być szczęśliwym

Sukienka szyfonowa, kto pomoże nadać jej blasku ?

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post22257331

Edytowane przez _Yvonne_
Czas edycji: 2010-10-08 o 19:54
_Yvonne_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 20:43   #448
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Makijaż piwnych/brązowych oczu - zbiorczy

Mam również problem z dobraniem cieni ciemna karnacja oczy brązowe
co mi doradzicie?
również mogę dodać że mam sińce pod oczami nie wiem jak malować oko żeby w miarę zakryć powiększyć oczy
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 14:37   #449
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Makijaż piwnych/brązowych oczu - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez _Yvonne_ Pokaż wiadomość
Cześć Wizażanki

Mam problem z malowaniem oczu, nigdy nie wiem jaki odcień cieni pasuje, jaki kształt kresek robić. Bardzo proszę o pomoc dołączam zdjecie oczu, przepraszam, za pod puchnięcia, ale to zmęczenie.


Pozdrawiam
Przeciez caly watek jest poswiecony kolorom pasujacym do brazowej teczowki...
Moim zdaniem powinnas ogarnac troche brwi, przyciac je jesli bedziesz zainteresowana, to postaram sie wytlumaczyc jak zrobic to samemu, lub idz do kosmetyczki.
Jak chcesz zaokraglic oko to kreski rob od wewnetrznego kacika do zewnetrznego, a jesli wydluzyc to kreska powinna zaczynac sie +- w polowie powieki.

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Mam również problem z dobraniem cieni ciemna karnacja oczy brązowe
co mi doradzicie?
również mogę dodać że mam sińce pod oczami nie wiem jak malować oko żeby w miarę zakryć powiększyć oczy
Oko mozna powiekszyc jak pomaluje sie je np. biala kredka na linii wodnej, a since maskuje sie korektorem
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 14:55   #450
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Makijaż piwnych/brązowych oczu - zbiorczy

i ja mam takie oczy
ostatnio lubię je w takiej kolorystyce jak poniżej:
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-05 11:00:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:21.